Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Mum, Mumluk, Şamdan

için 20,364 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Mum, Mumluk, Şamdan

Bir ışık kaynağı olarak karşınıza çıkan mum, genel olarak parafin, donyağı veya buna benzer yavaş yanan maddelerden oluşturulmuştur. Genelde pamuktan yapılan bir fitil üzerine döküldükten sonra katılaştırılması yöntemi ile hazırlanan ürünler silindir, kare ve dikdörtgen gibi modellere sahiptir. Çeşitli hammaddelerden oluşturulan mumlar, günümüzde çoğunlukla dekoratif amaç ile kullanılmaktadır. Eskilerde bir aydınlatma seçeneği olarak bulunan ürünler, artık günümüzde süs amaçlı olarak karşınıza çıkmaktadır. Mumları içine yerleştirebileceğiniz farklı model ve tasarımlara sahip mumluk ürünleri bulunmaktadır. Şık bir dekoratif ürün olan bu ürünleri evinizden iş yerinize kadar dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Güzel görüntüyü sağlayan mum ve mumluklarda kokulu seçenekler de bulunmaktadır. Birbirinden farklı kokuları sayesinde kendinizi rahat ve mutlu hissetmenizi sağlamaktadır.

Şık Bir Dekorasyon Öğesi Olan Mum ve Mumluklar

Şık Bir Dekorasyon Öğesi Olan Mum ve Mumluklar

Renksiz ve kokusuz bir mum çeşidi olan parafin mum 1867 yılında petrolden elde edilmiştir. 1947’den sonra da sentetik olarak da üretilmeye başlanmıştır. Bir başka mum yapımında kullanılan ürün ise jel parafindir. Bu da normal parafin gibi petrolden üretilmiştir fakat daha dayanıklı ve uzun yanma ömrüne sahiptir. Soya ve ayçiçek parafini ise hammaddesi bitkisel olan mum çeşididir. Çeşitli bitkisel formların bir araya gelmesi ile oluşturulmuş naturel parafinler olarak bilinmektedir. Herhangi bir petrol veya petrol türevi ürün içermemektedir. Jel mum ürünleri uzun süreli yanabilme özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Yanma süresi uzun olduğundan sürekli mumları değiştirmenize gerek kalmamaktadır. Dilediğiniz zaman söndürebilir ve ürünü tekrar yakabilirsiniz. Ürünler aydınlatmadan ziyade daha çok Dekorasyon & Aydınlatma amaçlı kullanılmaktadır. Evlerinizin aydınlatılmasını ve şık bir görünüme sahip olmasını sağlayan büyüklü küçülük pek çok mum çeşidi bulunmaktadır. Dekoratif mumluk ürünleri misafir odasından yatak odanıza kadar evinizin her alanında kullanabileceğiniz ürünlerdir. Aynı zamanda ofiste, kafede veya restorantlarda da kullanılabilmektedir. Tealight olarak adlandırılan küçük mumlar, genel olarak beyaz renkten oluşturulmuştur. Paketlerin içerisinde yaklaşık 50 tane mum bulunmaktadır. Dekorasyonunuzu tamamlamak için kullanacağınız bu ürünler, güzel bir görüntü oluşturabilmeniz için idealdir. Dilerseniz farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Tealight mumların bir adet mum çapı 3.5 cm olarak belirlenmiştir. Yüksekliği 1 cm olan ve ağırlığı 6 cm olan mumlar, minimal tasarımlardan oluşturulmuştur. Genelde yuvarlak modeller ile karşınıza çıkan ürünlerin her birinin ortalama yanma süresi bir buçuk saate dayanmaktadır. Kokusuz olan bu mumları evinizin her köşesine yerleştirebilirsiniz. Özellikle sevgiliye ve eşinize yapacağınız romantik sürprizlerde tercih edebileceğiniz kokulu mumluk modelleri bulunmaktadır. Baştan sona romantik detaylar ile süslenmiş olan bir ortamda mumlar vazgeçilmezdir. Kırmızı gül kokusu ile detaylandırılmış olan mumlar, romantik bir ortamı süsleyebilir. Kırmızı renkten oluşan mumlar gül yaprağı kokusu içermektedir. Yalnızca sevgililer arasında değil özel doğum günü kutlamalarında ve yıl dönüm kutlamalarında da özel temalı mumlar tercih edebilir ve ortamı ısıtabilirsiniz.

Mum, Mumluk ve Şamdan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mum, Mumluk ve Şamdan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samimi ve sıcak bir ortam yaratan mumlar ve mumluklar farklı model ve tasarımları ile dikkat çekicilik kazanmaktadır. Yarattığı atmosfer ile insanları birleştiren ve kaynaştıran mumlar çeşitli ahşap mumluk modelleri ile etnik bir hava oluşturur. %100 masif doğal ağaçtan el emeği ile üretilmiş olan bu mumluklar, sipariş verildikten sonra sizlere özel olarak üretilmektedir. Üründe kullanılan ağaçlar fırınlanmış ve zımparalanmıştır. Üstüne de organik ahşap koruyucu kullanılmıştır. Bu mumluklarda sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanılmamıştır. Oldukça sağlıklı olan ve etnik bir hava yaratan bu ürünler üzerinde çeşitli aksesuarlar kullanabilir ve dekoratifliğini arttırabilirsiniz. Üründe hasırdan oluşturulmuş tutma kısımları kullanılmaktadır. Detaylar ile zenginleştirilmiş olan mumlukların açık renk ahşaptan ve koyu renk ahşaptan yapılmış modelleri bulunmaktadır. Özel gün etkinliklerinizin vazgeçilmezi olan mumlar koku yapmayan parafin malzemelerden üretilmiştir. Partilerinizi süslendirecek olan bu ürünler arasında birbirinden farklı modelde, boyda ve renkte mumlar bulunmaktadır. Gramajlarına göre mumların yanma süreleri değişim göstermektedir. Dekoratif olarak kullanabileceğiniz bir başka aydınlatma aracı ise şamdan olarak karşınıza çıkmaktadır. Çırakma olarak da adlandırılan bu mumluklar üzerine kandili mum veya herhangi bir ışık modeli konulabilmektedir. Yüksek bir tabladan oluşturulmuş olan ürünler dekoratif bir tamamlayıcı öge olarak dikkat çekmektedir. Şamdan fiyatları oldukça uygundur ve herkesin evinde rahatça kullanabileceği bir dekorasyon ürünüdür. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarını memnun bırakmış olan şamdanlar metalden, çelikten veya porselen gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Üzerinde yer alan detaylar ile şık bir atmosfer oluşturan şamdanlar üzerine mumlarınızı yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda şamdanlar, mumları taşımayı kolaylaştırmaktadır. Modern veya etnik tasarımlara sahip bu ürünlerinizi evinizin dilediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz. Dekoratif amacı ile tasarlanmış olan ürünleri yemek sofralarında da kullanarak görsellik kazandırabilirsiniz. Şamdanlıklarda en az iki adet mum koyma kısmı yer almaktadır. Bazı şamdanlıklar 6’lı ve 8’li mumluk yerine sahiptir. Bu ürünler yüksek oranda aydınlatma sağlamaktadır.

Samimi Ortamlar Yaratan Mum ve Mumluklar

Samimi Ortamlar Yaratan Mum ve Mumluklar

Eskilerde bir aydınlatma aracı olarak karşınıza çıkan ürünler, günümüzde aydınlatma sağlamanın yanı sıra dekorasyon ürünü olarak da kullanılmaktadır. Ortamınızın ısınmasını sağlayan ve samimiyet kazandıran şamdan modelleri ve mumlukların yanı sıra günümüzde aynı atmosferi sağlayan LED ışıklı ürünler bulunmaktadır. Görünüşü tamamiyle mumu andıran LED ışıklı ürünler, dumansız bir aydınlanma sağlamaktadır. İçerisinde yer alan LED ampuller sayesinde ışık sağlayan ürünler pil ile çalışmaktadır. Yaklaşık 24 adet Tealight modelinden oluşan bu setleri evlilik tekliflerinde, sevgililer gününde veya yılbaşı gibi özel günlerde kullanabilirsiniz. Boyutları yaklaşık olarak 4 – 5 cm civarından oluşan ürünler pilli olduklarından dolayı duman kokusu, is gibi sıkıntılara yol açmamaktadır. Pilin dayandığı süre boyunca yanan ürünler, yaklaşık olarak 8 saate kadar dayanma göstermektedir. Bunun yanı sıra dilediğiniz avize veya lambaderde kullanabileceğiniz muma benzer ampuller bulunmaktadır. Mum kesimi olarak adlandırılan bu ürünler, şeffaf veya gold camlara sahiptir. Tasarruflu yapısı ile gün ışığı ışık saçan ampullerinizin görünümleri etnik bir hava oluşturabilir. Kıvrık mum veya düz mum modelleri bulunmaktadır. Dekorasyon açısından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında cam mumluk modelleri yer almaktadır. Bu ürünler evinizde veya iş yerinizde modern bir görünüm oluşturur. Küçük veya büyük çeşitli boyutlardan oluşan ürünler sayesinde evinizi süsleyebilirsiniz. Çalışma masalarında da kullanabileceğiniz ürünlerin etrafında çeşitli yazılar ve figürler almaktadır. Dilerseniz adınızın baş harfine uygun olan mumluğu tercih edebilir veya sizleri yansıtan bir figürü bularak kendi stilinizi dekorasyonunuza yansıtabilirsiniz. Özel günlerde tercih edebileceğiniz mumlar bulunmaktadır. Kullan at yapısından oluşturulmuş olan bu ürünler genel olarak pasta süslemesinde tercih edilmektedir. Rakamlardan veya harflerden oluşturulmuş mumlar ile yaşınızı veya adınızı yazabilirsiniz. Tek kullanımlık olan ürünlerin yaldızlı, simli veya farklı renk seçenekleri mevcuttur. Ortalama 7 cm boyutuna sahip olan ürünler, sıklıkla partilerde kullanılmaktadır. Düz bir zemin üzerinde kullanabileceğiniz şamdan mumluk modellerinin yanı sıra duvara asılabilen ürünler de geliştirilmiştir. Duvarınızın aydınlatılmasını ve şık bir görünüm almasını sağlamaktadır. Kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan mumlukları Ev & Dekoratif Aksesuarlar sayfamız üzerinden satın alarak evlerinize dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Cam (2446)
Metal (1131)
Ahşap (790)
Seramik (576)
Beton (393)
Plastik (146)
Reçine (117)
Polyester (112)
Ferforje (77)
Poliresin (60)
Porselen (34)
Akrilik (31)
Kağıt (24)
Vinyl (9)
Kanvas (6)
(4)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (215)
100X30 (64)
125X60 (16)
1A sanat (43)
20X30 (18)
24Sat (1)
2e Ahşap (1)
2M (30)
2Y (3)
30X20 (2)
30X60 (1)
30X65 (1)
312Dizayn (27)
3E Home (8)
3M (2)
4S (1)
aadekor (4)
Ack (4)
Action (1)
Active (1)
Adalin (1)
Adk (1)
Aduşka (2)
Afia (1)
ahsapdekor (15)
AHWALL (1)
Akelsan (1)
AKVIVA (1)
ALKAN (1)
Allmode (5)
ALPER (1)
AlpSmart (1)
Altun (12)
Angel Mum (7)
Arcus (1)
Arge (1)
Arma House (16)
ArvaDekor (4)
Arzdizayn (1)
ASELTES (1)
Aslanbaş (24)
ASR (2)
Asz (1)
Atadan (6)
Bahar (20)
Bastonlu (6)
BERLİN (7)
Best (1)
Bestar (3)
Betsy (1)
Bi'aldım (9)
Biev (16)
Biggshop (2)
Bil-Art (1)
Birceev (1)
Bosphorus (10)
Botega (41)
Bounty (3)
Buffer (1)
By Balkan (24)
CALIVITA (3)
Canba (1)
Cemile (8)
Clocktime (2)
D-Light (4)
D.L. & Co (5)
DAĞ II (1)
DECOCIA (1)
DecoHome (4)
Decoor (1)
Decoropia (1)
Decowall (19)
Defne (4)
DekoAyna (27)
Dekolight (31)
Dekopol (1)
Dekor (25)
DEKOR34 (1)
dekorca (21)
dekorsende (107)
Delux (1)
DİA'S (1)
DİSNEY (4)
(9388)
(2721)
Dlight (20)
DolceHome (11)
Domo (56)
Dore (6)
Doğa (13)
Dr.Dekor (1)
Ege (1)
Eglo (12)
Eika (28)
Enza (2)
Espa (39)
estela (1)
Euro Flora (379)
Evelle (1)
Evistro (72)
Evka (12)
Evonya (1)
EWs (15)
EYMEN (1)
Fantom (1)
Fidex Home (21)
Fiolas (1)
Flovart (30)
Funko (1)
Furkan (10)
General (7)
Giz Home (26)
Glade (1)
Globy (1)
Gobbis (9)
Gp (19)
Grafizm (2)
Grootland (1)
Gumush (2)
Gültence (21)
Güzelev (1)
HALİO (41)
Halley (30)
Hdmarketim (15)
Helmelight (13)
HEM (23)
Hiper (1)
Hiref (2)
Hiremco (14)
HKMUM (1)
Hlite (11)
Holl (1)
HOMECEPT (3)
HORİZON MUM (702)
Housepack (1)
Hualin (1)
Ikea (182)
İlgi (1)
İpek (2)
İyi Uyku (7)
IŞIK (1)
JakaLight (1)
Jüpiter (1)
K2 (3)
Kanca Ev (1)
Karaca (12)
Kilizman (4)
Kinglight (4)
Kısmet (1)
Knmaster (3)
Kzy (1)
L'OPERA (1)
Ladybirds (9)
Lambam (1)
LAVIHOME (1)
Lavin (14)
LCW HOME (1)
Le Atölye (38)
ledavm (1)
LEDAY (1)
Limonta (1)
LINKA (1)
Local Art (1)
LokmanAVM (2)
Lucky Art (111)
Mara (1)
Marianna (15)
Markabi (1)
Maxmillen (2)
Mermerden (2)
Mervesan (8)
Mezon (2)
Meşgalem (5)
MIEN (4)
Mikasa (112)
minihome (1)
Misiny (4)
Mixperi (3)
MOBİSÜS (3)
Modelce (1)
Moderona (1)
Morİncir (2)
Msdesign (3)
Mudulight (4)
Multitek (1)
Mum ve muM (133)
mumcu (130)
MumHane (108)
MUMİ (1)
Mumya (2)
N1 (4)
Narin (1)
NewJoy (1)
NGZ (1)
Nilayen (2)
NobbyStar (1)
Noowa (1)
Nural (1)
nurline (1)
Oduman (1)
ONAS (3)
Paletiko (3)
Parlane (1)
Petrix (2)
Pifabric (1)
PLANIA (2)
PORIO (136)
Q Too (1)
QUEM (3)
ReHome (2)
Renesola (1)
Romans (3)
Royal Art (9)
Royal Mum (36)
SAALSS (1)
Sanatsal (1)
SCENTFUME (24)
sedef burak (132)
Selda (1)
Sever (30)
ShuEv (1)
Sıtkı (1)
SNX (1)
Sulsalt (1)
Sunlight (1)
T-Tray (24)
Tab Secret (13)
Tablo360 (1)
Tasarım (18)
Taymakel (1)
Te Design (1)
Tfa (4)
The Mia (279)
Tictac (1)
Time Gold (27)
TO-Fİ-TA (8)
toptan35 (1)
Tripod (1)
Ultima (29)
UTTERMOST (16)
UTYAWOOD (11)
Vardek (5)
Vavana (15)
VEKSAN (7)
Veramaya (90)
VİKO (11)
VİTALE (346)
Vitale (3)
Walldek (1)
WANELLİ (5)
Winny (1)
Wise (4)
Wovman (16)
XX (872)
Yargıcı (1)
Yuna (5)
ZENON (1)
Zonled (2)
Zücev (13)
Zümrüt (4)
ÇERÇİ (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(861)
ve üzeri (1,109)
ve üzeri (1,187)
ve üzeri (1,212)
ve üzeri (1,264)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL