TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vazo

için 4,270 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Vazo

Ev ve iş yerlerinde dekorasyona verilen önem artmaktadır. Bireyler misafir ve müşterilerini daha dikkat çekici ve göze hoş gelen ortamlarda karşılama arzusuna sahiptir. Hem mekanda çeşitli aksesuarlar kullanarak hem de bitkilerle ortama daha güzel bir hava katmak mümkündür. Dekoratif vazo ,, ev ve ofislerin dizaynında önemli bir yere sahiptir. Çiçeklerin konulabileceği veya boş dursa dahi tarzınızı yansıtacak nitelikte birçok vazo çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle çiçekleri koyma amaçlı kullanılsa da çiçek konulmadan dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Bitkileri seven ve önemseyen biriyseniz bu ürünler sizlere hitap edecektir. Kendi beğeni ve zevkinize göre dizayn ettiğiniz odalarınızda veya iş yerlerinizde büyük vazo modelleri kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Evlerin Klasiği Vazo

Evlerin Klasiği Vazo

Hemen hemen her yerde dekoratif amaçlı kullanılmakta olan bu ürünleri görmek mümkündür. Birçok evde, iş yerinde ve işletmede yaygın olarak kullanılmaktadır. Hem kendi görüntüsü hem de içerisine koyulan çiçeklerin görüntüsünden faydalanıp ortamın tarzına uygun bir şekilde yerleştirilmektedir. Doğayı ve çiçekleri seven bireyler girdikleri her ortamda çiçek görmek isteyebilmektedir. Her ortama uyum sağlayabilme özelliği gösteren cam vazo çeşitleri modası her daim devam etmekte olan bir üründür. Sadelikten yana olan bireylerin bu ürünleri tercih etmekte olduğu görülmektedir. Renksiz ve saydam yapısı sayesinde çiçeğin güzelliğini ön plana çıkarmaktadır. Üretim teknikleri açısından da pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Evinizin hangi bölümünde kullanacak olursanız olun güzel bir görünüm sağlayacaktır. Kullanılan malzemesi gereği biraz hassa yapıda olan bu ürünler ortada yerlere konulmadığı takdirde bir sorun yaratmayacaktır. Farklı yapıdaki modelleriyle her daim evlerin klasiği niteliğindedir. Uzun cam vazo çeşitleri dar alanlarda kullanılabilme özelliğindedir. Bu ürünü koyacağınız yer geniş bir alan değilse rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ev veya işletmelerde köşelerde görülebilecek nitelikte olan bu ürünler dekorasyonda önemli bir yer teşkil etmektedir. Özellikle uzun yapıdaki bitkiler ve çiçekleri beğenip kullanmakta olan bireyler bu ürünleri tercih etmektedirler. Uzun yapıdaki bitki ve çiçekler dekoratif anlamda ortama hava katmaktadırlar. Canlı veya cansız bitkiler kullanılarak süslenmekte olan bu ürünler güzel bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır. Büyük cam vazo çeşitleri ise bir diğer önemli modeldir. Bu tarz ürünler ev ve iş yeri dekorasyonlarında önemli bir yere sahiptir. Büyük bitki ve çiçekleri bu ürünlere koyarak güzel bir görüntü elde etmek mümkündür. Bolca su isteyen bitki ve çiçekler için bu ürünler kullanılarak su tüketimlerine yardımcı olunabilmektedir. Ahşap vazo ise uzun zamandır süregelen kullanıma sahip bir diğer çeşittir. Birçok renk ve desene sahip olabilen bu ürünler birer klasik niteliğindedir. Daha çok dekoratif amaçlı kullanılan bu ürünler canlı bitkilerin yerine cansız bitkilerle süslenmektedir. Su ihtiyacı duymadan, solma gibi bir durum yaşanmadan kullanılabilen cansız bitkiler ile dekorasyonda önem teşkil etmektedir.

Vazo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vazo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birçok insanın dekoratif amaçla kullandığı bu ürünler evlerde önemli yere sahiptir. Evde istediğiniz her köşeye koyup arzunuza göre dizayn edebilirsiniz. Kendi başlarına birer dekoratif ürün olmakla birlikte içini çiçeklerle süsleyerek daha zarif bir hale getilerek de yaygın bir biçimde kullanılır. Şeffaf tarzdaki çeşitleri başka amaçlarla da kullanabilmeniz mümkündür. Boş durmasını istemediğiniz takdirde kendi istek ve arzularınıza göre fotoğraflarla süsleyip başka amaçlar için de kullanabilme olanağı sağlamaktadır. Küçük boyutlarda bir ürüne sahip iseniz içine kullanmadığınız takı gibi eşyaları koyma imkanınız bulunmaktadır. Kişilerin kendi beğeni ve istekleri doğrultusunda istedikleri şekilde kullanıma elverişli bir dekorasyon malzemesidir. Vazo modelleri çeşitlilik göstermektedir. Farklı istek ve amaçlarınız doğrultusunda pek çok seçenek bulma imkanınız olacaktır. Birçok renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Farklı türde üretilip daha modern görünümde olan türleriyle de ev dekorasyonunda kullanılmaktadır. Pek çok farklı türden malzeme kullanılarak üretilen modelleri bulunmaktadır. Gümüş vazo bu modeller arasında en dikkat çekenlerden birisidir. Hammadde olarak gümüş kullanılarak üretilen bu vazolar değerli bir niteliktedir. Gümüş madeni işlenerek ve şekillendirilerek oluşturulan bu ürünler sağlamlığıyla da dikkat çekmektedir. Evlerde veya işletmelerde daha lüks bir görünüm istenildiği takdirde bu ürünler tercih edilmektedir. Hem metalik bir görüntüye sahip olması hem de gümüş renginin asaletinden faydalanılan bu modeller diğer mobilyalarla da uyum sağlayabilmektedir. Ortamda kullanılan renk ve desenlere uygun nitelikte bir ürün bulabilmeniz mümkündür. Seramik vazo ise kullanıcılar tarafından tercih edilmekte olan bir başka modeldir. Çeşit çeşit renk ve desenlere sahip bu ürünler dekorasyon için güzel bir parça olacaktır. Geleneksel desenleri de bulunan bu parçaların geleneksel tasarımlı ev ve işletmelerde sıkça tercih edildiği görülmektedir. Osmanlı motifleri ile tarih seven bireylerin de evlerinde görmek isteyeceği modellerden birisi olmaktadır. Pek çok sayıda modele sahip olan vazo fiyatları ile de çeşitlilik göstermektedir. Üretiminde kullanılan malzemeye göre değişen fiyat aralıkları bulunmaktadır. Kendi zevkinize, beğeninize ve bütçenize en uygun modeli satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine ulaşmak için Dekorasyon & Aydınlatma sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çeşit Çeşit Vazolarla Dekorasyon Daha Kolay

Çeşit Çeşit Vazolarla Dekorasyon Daha Kolay

Ev, iş yeri, işletme gibi ortamlarda bireyler güzel bir görünüm ister. İçinde bulunulan ortamın tasarımı psikolojik açıdan da kişileri etkiler. Daha sakin tonlarda tasarımlar dinginlik verirken, daha hareketli tasarımlar bireylere enerji vermektedir. Vazo çeşitleri her tarza uyum sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Ev ve işletmelerde canlı tonlarda mobilya ve aksesuarlar kullanıyor iseniz rengarenk ürünler tercih edebilirsiniz. Kapalı renk tonlarında ürünlerle de dekorasyon tamamlanabilir. Pek çok renk seçeneği bulunan bu ürünler işletmelerde farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Bazı işletmelerde bu ürünlerin içlerine pek çok süs eşyası koyularak da kullanıldığı görülmektedir. İçlerine canlı veya yapay çiçekler koyularak daha doğal bir hava yakalanmak istenmektedir. Çiçeklerin kokusunu ortamda hissetmek isteyen bireyler bu ürünleri kullanmaktadır. Çiçekler koparıldıktan sonra ömürleri pek uzun sürmemektedir bu nedenle su içinde durmaları gerekmektedir. Bu ürünler çiçeklerin ömrünün biraz daha uzaması açısından da önem taşımaktadır. Canlılıklarını uzun süre koruyan çiçekler güzel kokular yayarak ortamın havasını renklendirir. Aynı zamanda canlı görüntüye sahip çiçekler diğer kişilerin de dikkat ve ilgisini çekebilmektedir. Uzun vazo çeşitleri birçok evde ve işletmede görülen bir modeldir. Daha uzun yapıdaki bitki ve çiçekler bu ürünlerle kullanılmaktadır. Dar alanların efektif bir şekilde kullanılması için bu ürünlerin tercih edildiği görülmektedir. Yapay çiçekleri tercih eden kişiler bu tarz ürünlerin içine bir miktar kum veya çakıl taşı koyarak farklı bir dekorasyon oluşturabilmektedir. Metal vazo çeşitleri ise dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Bu ürünler kırılma, çatlama gibi sorunlar yaşamadan uzun süreli kullanıma uygundur. Metalik renkleri seven bireyler de ev dekorasyonlarında bu tarz ürünleri tercih etmektedirler. Şık tasarımlara sahip çeşitleri de işletmelerde müşterilerin dikkatini çekmesi açısından kullanılmaktadır. Çini vazo ise geleneksel dekorasyonu seven kişilerce daha çok tercih edilmektedir. Birçok desen ve renk seçeneği bulunan bu ürünler sayesinde ortama geleneksel bir hava katmak mümkündür. Bu tarz ürünlerin çok eski zamanlara dayanan örnekleri de bulunmaktadır. Bu antik ürünler pek çok müzede sergilenmekte olup paha biçilemez değerde olanları bulunmaktadır. Ev & Dekoratif Aksesuarlar kategorisini inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Seramik (553)
Cam (512)
Metal (245)
Porselen (127)
Ahşap (105)
Akrilik (45)
Plastik (40)
Beton (32)
Polyester (26)
Poliresin (9)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (60)
100X30 (65)
125X60 (12)
1A sanat (12)
20X30 (21)
312Dizayn (1)
3d Wall (2)
3E Home (3)
3M (2)
aadekor (1)
Ack (2)
Active (1)
Alaturka (6)
alls (1)
Anadolia (1)
Anemom (1)
Bamyum (2)
BAYSALLAR (1)
BERLİN (1)
Biev (8)
Brilliant (8)
BUCONCEPT (1)
Carven (3)
Cemile (6)
D.L. & Co (2)
DECOCIA (12)
DecoHome (4)
Decostil (3)
Decowall (13)
Dekor (20)
dekorsende (68)
Del Piero (2)
Delux (1)
Depa (1)
DİA'S (2)
Divan (1)
(1728)
(632)
Ege (2)
Euro Flora (176)
EVA (1)
EYT (1)
Fantom (12)
Fidex Home (27)
Flovart (16)
GALAXY (1)
Giz Home (7)
Globy (5)
Güzelev (2)
Hiref (1)
HOMECEPT (1)
Ikea (15)
İlgi (2)
İpek (1)
İTHAL (1)
Karaca (4)
Kısmet (1)
Kreamaison (32)
Krh Home (4)
Laliano (1)
Lourens (1)
LUCEA (76)
Lucky Art (76)
Luzmar (2)
M3 Decorium (139)
Marianna (11)
McAdams (1)
MEAN WELL (1)
memi (1)
Mezon (2)
Mikasa (6)
Mikasa Moor (120)
minihome (2)
Mira (1)
Misiny (56)
Miss Gaya (4)
Msdesign (1)
Om (1)
Omca (6)
Otantik (24)
Paletiko (1)
Palucı (1)
Panther (1)
PauseHome (1)
PENGUEN (1)
Philips (1)
PORIO (84)
Pratigo (4)
Ritim (3)
The Mia (39)
toptan35 (10)
UTTERMOST (21)
Vitale (12)
VİTALE (8)
Vox (5)
Yedifil (1)
Zücev (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(125)
ve üzeri (172)
ve üzeri (191)
ve üzeri (200)
ve üzeri (210)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL