TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Küllük

için 1,801 sonuç bulundu.

Küllük

İsabetli bir ev dekorasyonu kadar, dekorasyon sonrasında evi derli toplu ve temiz tutmak da önemli bir marifet. Özellikle sigara içilen evlerde temizliğe ekstra dikkat edilmesi şart. Her geçen gün kendini yenileyen küllük modelleri sayesinde içiniz artık rahat edebilir.

Küllük Nedir, Ne İşe Yarar?

Küllük Nedir, Ne İşe Yarar?

Küllük, adının da çok net ifade ettiği şekilde tütün mamüllerinin küllerini atmak ve muhafaza etmek için kullanılan bir eşya. Sigara kullananlar bilir, sigara külleri en ufak bir esintide bile hemen etrafa saçılabilir. Ayrıca, yanmakta olan sigaranın dumanı ve bitmiş sigaranın izmariti de sorun teşkil eder. Kullanışlı bir küllük sigarayla ilgili birçok sorununuza yanıt verebilen bir üründür. Dış mekanlarda ve ofislerde kullanılan kolon küllükler genelde evlerde görülmez çünkü hem fazla büyüktür hem de estetik değildir. Evlerde küçük boy küllükler tercih edilir. En yaygın küllükler metal küllükler veya krom kaplama küllüklerdir. Bunların bazıları açıktır, bazıları ise dumanı az da olsa hapsedecek şekilde peteklidir.

Ev Dekorasyonunda Küllük Modellerine Yer Var Mı?

Ev Dekorasyonunda Küllük Modellerine Yer Var Mı?

Sigaranın sağlığa zararları biliniyorken evde mümkün olduğunca az küllük olması tabii ki daha tercih edilesi ama sigarayı siz içmeseniz bile gelen misafirleriniz içebileceği için yedekte bir küllük bulundurmanız alakasız başka tabakları ve benzerlerini kirletmemeniz açısından iyi olacaktır. Metal küllükler genelde kullanıp kaldırmalık ürünlerdir ama porselen küllük ve başka dekoratif küllük modelleri pekala dekorasyonun bir parçası haline getirilebilir. Mesela, dümen şeklinde, kuru kafa görünümünde, Marilyn Monroe resimli ve benzeri daha birçok küllük modeli sigara içilmediğinde biblo görevi de görecektir. Küllüğü sadece sigaralar için de düşünmemek lazım elbette. Paşabahçe puro küllüğü gibi alternatif ürünler de evlerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Küllük Seçerken: Küllük Fiyatları ve Markaları

Küllük Seçerken: Küllük Fiyatları ve Markaları

Küllük seçerken küllük fiyatları çok büyük bir etmen değil çünkü küllükler genelde ekonomik ve uzun ömürlü aksesuarlardır. Dolayısıyla çok düşünmeden hemen istediğiniz küllüğü satın alabilirsiniz. Duman sizin için rahatsız ediciyse duman çeken küllükler olarak da adlandırılan koku saklayan kapaklı küllük modelleri de ilginizi çekebilir. Sigara küllükleri metal, cam, plastik, ahşap, poliresin, seramik, porselen, polyester, akrilik, deri ve ferforje gibi birçok farklı malzemeden üretilir ama puro küllükleri hemen her zaman kalın camdan (bazen metalden) yapılır. 1001Hediye, 1A sanat, 2M, 3M, Adakombucha, AdaWall ve daha birçok markanın ihtiyacınıza uygun küllük modellerini burada bulabilirsiniz. Diğer aksesuar ihtiyaçlarınız için "Ev & Dekoratif Aksesuarlar" kategorimize göz atmayı ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Metal (140)
Cam (83)
Beton (77)
Porselen (54)
Seramik (49)
Plastik (41)
Ahşap (14)
Polyester (9)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(152)
ve üzeri (182)
ve üzeri (195)
ve üzeri (197)
ve üzeri (212)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL