Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yapay Çiçek

için 7,588 sonuç bulundu.

Yapay Çiçek

Çiçekler bulundukları ortama renk veren, bulundukları ortamı canlandıran muhteşem canlılardır. Canlı çiçekler, dallarından koparıldığı için en fazla 1 ay gibi bir süre yaşamlarına devam edebilirler. Toprağıyla birlikte bakılan çiçeklerin ömürleri daha uzundur fakat onların da bir gün ölebileceği bilinen bir gerçektir. Yerini sevmemesi, az sulamak, çok sulamak, az güneş almak, çok güneş almak gibi çiçeklerin ölmesine neden olabilecek birçok etken bulunmaktadır. Bu riski almamak için ev ve dekoratif aksesuarlar arasında tercih edebileceğiniz birçok yapay çiçek modeli bulunmaktadır. Yapay çiçekler ekstra bakım istemedikleri için ve dekoratif anlamda muhteşem sonuçlara neden oldukları için, çok fazla tercih edilmektedirler. Balkonda, evin her odasında, işyerinde, belki de arabada kullanması mümkün olan ürünlerdir.

Yapay Çiçek Modelleri ile Evinizi Renklendirin

Yapay Çiçek Modelleri ile Evinizi Renklendirin

Evin mevcut halini değiştirmek, evinize farklı hava katmak için; yapay çiçekleri tercih etmek ideal çözümler olacaktır. Ekstra bakım istemeyen bu çiçekler ile evinizin daha renkli olmasına olanak sağlayabilirsiniz. Salonda, balkonda, işyerinde veya istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu çiçekler; ortamı oldukça fazla renklendirecektir. En çok sevilen yapay çiçeklerden biri, ışıklı bir güldür. Hem gece hem de gündüz olmak üzere farklı kullanımlara sahip olan bu model, bulunduğu ortamı değiştirecek bir tasarıma sahiptir. Kristal bir şekilde tasarlanan ve gövde kısmı altın sarısı olan bu gül, evdeki dekorasyona renk katmanın yanı sıra; hediye olarak da çok fazla tercih edilir. Özellikle anneler günü, kadınlar günü ve sevgililer gününde alınabilecek, solmayan gül seçeneklerinden biri olması; ürünü daha da değerli kılmaktadır. Hediye alınan kişiyi düşündüğünüz belli olurken, aynı zamanda o kişinin bu eşsiz tasarımlı gül ile istediği ortamı renklendirmesine olanak sağlarsınız. Hediye olarak alınan ve aynı zamanda ev dekorasyonu konusunda harika bir seçenek olabilecek yapay çiçeklerden biri de yapay çiçek orkide kategorisinde yer alan modellerdir. Genellikle saksılı satılan bu yapay orkideler, hediye anlamında oldukça fazla alanda kullanılabilir. Yeni iş için, doğum günü için, anneler günü ve farklı özel günler için hediye olarak tercih edilmesi mümkündür. Bu orkidelerden çok sevilen bir model; mermer saksı ile satılmaktadır. Mor, fuşya ve krem rengi mevcuttur. Bu orkide seçeneği, oldukça minimal ve sade bir tasarıma sahip olduğu için genellikle kısıtlı alanlarda kullanılır. Balkon masası, raf, çalışma masası gibi alanlarda oldukça az yer kaplayarak, alanların daha renkli olmasına olanak sağlar. Toprak kısmında da taş olduğu için, mermer vazo ile oldukça uyumlu bir görünüm elde edilir. Yapay çiçek modelleri arasından çok sevilenlerden biri, menekşe seçenekleridir. Genellikle saksıda satılan bu modeller, oldukça renkli ve canlı olmaları nedeniyle çok fazla tercih edilir. Menekşe modellerinden çok fazla sevilenlerden biri; porselen bir saksıya sahiptir. Çiçek sulama kabına benzetilen bu saksı ile renkli menekşeler, harika bir ikili olmaktadır. Mor, mürdüm, fuşya ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan bu menekşeler; herkesin beğenisini kazanmaktadır. 15 cm boya sahip olan ve 17 cm ene sahip olan bu minik menekşe, oldukça şirin ve minimal bir tasarıma sahiptir. Daha küçük alanlar için tercih edilmesi, daha doğru kullanıma neden olmaktadır. Sizler de Dekor yapay çiçek modellerine sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Evinize Farklılık Katacak Yapay Çiçek Seçenekleri

Evinize Farklılık Katacak Yapay Çiçek Seçenekleri

Evlerde standartlıktan sıkıldıysanız ve farklı bir renk katmak istiyorsanız; sayfamız aracılığı ile sizlere sunulan yapar çiçeklere göz atmanız gerekir. Bu yapay çiçekler evinizin içini de dışını da farklılaştırmak için harika seçenekler olacaktır. Çok sevilen ve çok fazla tercih edilen yapay çiçeklerden biri, saksılı bir şekilde satılan papatyalardır. Turuncu, beyaz, pembe ve mor renklerine sahip olan bu papatyaların saksıları beyaz renklidir. Böylelikle papatyaların güzel renkleri, daha rahat ortaya çıkmaktadır. Saksının uçlarındaki dantel detayı da ürüne farklı bir hava katmaktadır. Özellikle raf üstünde ve balkonda harika bir görünüm sergileyen bu ürün, satın alan kişilerin oldukça fazla olumlu yorumunu almıştır. Yapay çiçek saksılı kategorisinde yer alan çiçeklerden bir başkası ise oldukça minimal bir tasarıma sahiptir. Evde genellikle dekorasyon olarak kullanılır. 5x5x9 cm ölçüsü ile oldukça minimal fakat oldukça tatlı bir tasarıma sahip olan bu saksılı yapay çiçek modeli, set halinde satılmaktadır. Setinde 4 tane küçük çiçek yer almaktadır. Mavi, yeşil, beyaz ve pembe olmak üzere farklı seçenekler ile ortama renk katmanız mümkündür. Her sette bulunan bu 4 rengi ister yan yana isterseniz de farklı farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Kare, beyaz bir saksısı mevcuttur. Yapay çiçeğin güzelliğini ortaya çıkaran minimal kare saksı ile evinizin veya işyerinizin her yerine farklılık katabilirsiniz. Minik saksılı çiçeklerin yanı sıra; yapay çiçek sarmaşık kategorisi de oldukça fazla müşterisi olan bir kategoridir. Bu yapay sarmaşık modellerini satın alanlar, genellikle balkon dekorasyonunda kullanmaktadırlar. Balkon mermerinde veya balkon duvarında dekorasyon olarak kullanılan bu sarmaşıklar, ortama oldukça farklı ve renkli bir hava katmaktadır. Özellikle tahta parçalar ile kullanılan sarmaşıklar, bugünlerde oldukça popülerdir. Yapay sarmaşıkların da oldukça fazla seçeneği mevcuttur. Bunlardan biri tamamen yeşilken, diğeri morluklar içermektedir. Bütün sarmaşık modellerini istediğiniz ürüne istediğiniz şekilde sarabileceğiniz için her alanı süslemeniz mümkün kılınmıştır. Daha renkli daha farklı bir balkon tasarımı için de ortanca çiçekli sarkan modelleri tercih etmek mümkündür. Kırmızı, açık pembe ve beyaz renk seçenekleri ile oldukça kullanışlı bir yapay çiçek modelidir. 2 metre uzunluğunda ve 10 cm çapında olan Biev yapay çiçek modelleri, boru kapamak için de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Yapay Çiçek Sayesinde Mevsim Engeline Takılmayın

Yapay Çiçek Sayesinde Mevsim Engeline Takılmayın

Evinizde olmasını istediğiniz her çiçeğe her mevsim ulaşmak mümkün değildir. Buna örnek olarak, lale çiçeği verilebilir. Senede bir defa mart ve nisan ayında açan çiçeğin güzelliği bütün yıl aynı şekilde olmaz. Her mevsim laleniz olsun istiyorsanız yapay çiçek lale kategorisindeki birçok modelden birini satın alabilirsiniz. 10’lu şekilde satılan lale seçeneklerinden biri, oldukça fazla alıcı ile piyasada bilinmektedir. Kırmızı, somon, bordo, lila, sarı, mürdüm, toz pembe, krem, pembe ve beyaz olmak üzere 10 farklı renge sahip olan bu lale seçenekleri, 30 cm uzunluğa ve 20 cm ene sahiptir. Plastik ile üretildiği için pense yardımı ile uzunluğunu değiştirmek mümkündür. Çiçeğin ölçüsü ise 6 cm’dir. Nikah veya düğünlerde el buketi olarak da kullanımı mümkün olan bu çiçekler, oldukça asil bir görünüme sahiptir. Yeşil yaprakları ve canlı görünümleri ile canlı çiçekleri aratmayan bu yapay lale modelleri, satın alan kişiler tarafından oldukça beğenilen ürünlerdir. Özellikle nikah buketi olarak kullananların yorumlarına bakıldığında, elbisesiyle uyumlu rengi satın alan kişi; nikaha tatlılık katan bir detay olduğunu belirtmiştir. Mevsimsel olarak açtığı için mevsiminde alındığında daha güzel olan çiçeklerden bir başkası ise lavantadır. Mart ortasında çiçeklenmeye başlayan lavanta, bazı yerlerde haziranda çiçeklenebilir. Lavanta sevenlerin de her mevsim güzel lavantaya sahip olması için; yapay çiçeklere başvurduğu bilinmektedir. Görünümü ile insanın içine huzur veren yapay lavanta seçeneklerinden biri; pudralı bir yapıya sahiptir. Güneşe karşı dayanıklı olduğu için herhangi bir dış ortamda da uzun yıllar kullanabileceğiniz yapay çiçek çeşitlerindendir. 35 cm uzunluğa sahip olmasının yanı sıra 22 cm eni vardır. Plastik olduğu için pense yardımı ile uzunluğu kısaltılabilir. Uzunluğunun ayarlanması da bu yapay çiçek modelini daha kullanışlı hale getirmektedir. Beyaz, mor ve fuşya renk seçenekleri mevcuttur. Çiçek kısmının boyu ise yaklaşık 10 cm kadardır. Süslemek ve dekorasyon için oldukça fazla tercih edilen bu ürün, yıkanabilir olması ile uzun yıllar hijyenik bir şekilde kullanım sağlar. Satın alan kişilerin yorumlarına bakıldığında, ürünün canlı gibi olduğunu ve oldukça fazla beğenildiğini görmek mümkündür.

Sevdiğiniz Çiçekleri Yapay Çiçek ile Kalıcı Hale Getirin

Sevdiğiniz Çiçekleri Yapay Çiçek ile Kalıcı Hale Getirin

Her canlı çiçeğin belirli bir ömrü vardır. Nedeni ne olursa olsun, bir gün yaşamayacağı alınan bir risktir. Evinizi, alanınızı güzelleştiren bir çiçeğin ömürlük olması için; yapay çiçeklerden satın almanız en doğru karar olacaktır. Yapay çiçekler sayesinde sahip olduğunuz çiçek modelini istediğiniz gibi dekore edebilir, istediğiniz konuma yerleştirebilirsiniz. Büyümeyerek veya solmayarak sizlere kalıcı bir dekorasyon ürünü veren bu yapay çiçekler, dilediğiniz her canlı çiçek modelini sizlere sunmaktadır. Çok sevilen çiçeklerden biri; bahar dalı diye bilinen Japon kiraz çiçeğidir. Oldukça hareketli, asil ve tatlı bir görünümü olan bu çiçek, konulduğu ortama güzelliğini bulaştırır. Çok sevilen bu çiçeğin yapay olarak satılan modelleri arasında; beyaz, açık pembe ve koyu pembe seçenekler mevcuttur. 90x25 cm ölçü ile oldukça kullanışlı bir yapay çiçek modelidir. Plastik saplı olan bu çiçeğin içi tel olduğu için, uzunluğu ayarlanabilir, pense ile kolaylıkla kısalabilir. 3 dal şeklinde satılan bu bahar dalı çiçekleri; kumaş ile yapıldığı için yıkanabilir. Yıkanmalarından dolayı da uzun yıllar oldukça temiz bir şekilde kullanımı mümkün olur. Yapay çiçek dekoratif kategorisinde olan ve çok satın alınan ürünlerden bir başkası ise; limon ağaçlarıdır. Özellikle balkonları renklendirmek için satın alınan bu yapay limon ağaçları, ortama oldukça renkli ve tatlı bir hava katmaktadır. Yapay limon ağaçlarından biri; siyah bir saksı ile piyasaya sunulmaktadır. Toprak kısmında dekoratif çakıl taşı bulunduran bu ürün, oldukça canlı bir sarı ile üretilmektedir. Plastik vazosu ile hafif bir ağırlığı mevcuttur. Canlı, yeşil yaprakları ile canlı sarının birleşmesi ile üretilen bu yapay limon ağacı, oldukça minik bir tasarıma sahiptir. 25x15 cm boyutu ile her alana kolaylıkla uyum sağlamaktadır. İşyerinde, balkonda, salonda veya kişisel odanızda kolaylıkla yer bulabileceğiniz bu ürün, yıkanabilir özelliği ile uzun yıllar kullanımı mümkün olan bir üründür. Daha büyük boyutları da mevcut olan limon ağacı, özellikle modern tasarımlı evlerde ve ofislerde çok fazla tercih edilen bir ürün olmaktadır. Daha büyük boyuta sahip olan yapay limon ağaçlarından biri; 39 cm boya sahiptir. Porselen görünümlü saksı ile satılan bu ürünün saksısının boyu da 12 cm’dir. Yapay köpük ile desteklenen bu ürünün içerisinde sağlığa zarar veren kanserojen maddeler bulunmaz. Yapay ağacın dalları bambu sapı ile oluşturulduğu için oldukça sağlamdır. Bükülme veya yıpranma ile karşılaşılması pek mümkün değildir. Toprak kısmında bulunan taşlar ile görünümü tamamlanan bu limon ağacının kullanıcıları; üründen oldukça memnun olduklarını yorumlarda çok fazla belirtmişlerdir. Toprak kısmındaki taşlarda oldukça kaliteli bir yapıştırıcı ile yapıştırıldığı için ürünün bozulması veya hasar görmesi, oldukça zor bir durumdur.

Yapay Çiçek Modelleri ile Ortamı Değiştirin

Yapay Çiçek Modelleri ile Ortamı Değiştirin

Düşünüldüğünde zor gelse bile minik bir dokunuş, bulunduğunuz ortamı tamamen değiştirebilir. Bulunduğunuz ortama farklı bir renk, farklı bir hava katabilir. Yapay çiçekler de bulunduğunuz ortamı düşük bütçeli bir şekilde oldukça yeterli olarak değiştirmeniz için en ideal seçeneklerden biri olacaktır. Yapay çiçek vazolu olarak geçen modellerden biri; yapay bir lavanta çiçeğidir. Garnitür tohum olarak tasarlanan bu yapay çiçek, farklı bir görünüme sahiptir. Normal lavantaya benzemesinin yanı sıra normal lavanta gibi de olmadığı için, oldukça fazla dikkat çekmektedir. Uzunluğu 30 cm ve eni 20 cm olan bu ürünün boyu veya istenmeyen parçaları ense yardımı ile kesilebilir. Plastikten yapıldığı için kişisel tercihlere göre değiştirmek, yapay çiçeğin ortama daha uyumlu olmasını sağlarken daha da kullanışlı olmasına olanak sağlar. Tohum şeklinde olan bu çiçek de çoğu yapay çiçek gibi yıkanabilir olduğundan, ömürlük bir dekorasyon ürünüdür denilebilir. Saksısız gelen bu çiçek modeli, istenilen saksı ile birleştirilerek daha farklı bir görünüm elde edilebilir. Farklı yapay çiçek modelleri ile de beraber kullanabileceğiniz bu ürünü, dış ortamda da kullanmanız mümkündür. Ortamı değiştirmek amacıyla alınanlardan biri; beyaz güllerin olduğu bir üründür. Yapay çiçek aranjmanı olarak da geçen bu ürün, hem güzelliği ile ortamı değiştirir hem de kokulu taş ile ortama muhteşem bir koku bırakabilir. Minik beyaz çiçekler ile renklendirilen bu beyaz gül aranjmanı, oldukça tatlı kahverengi bir sunum ile piyasaya sunulmaktadır. Hediye olarak da tercih edilebilecek muhteşem bir seçenek olmasının yanı sıra, güzel kokusu ve iç açıcı tasarımı ile bulunduğunuz ortama güzellik katacaktır. Özel kutusunda gönderilen bu ürünün yorumlarına bakıldığında, güzel kokusundan dolayı özellikle banyoda kullanılması oldukça yaygın olan bir ürün olduğu anlaşılabilir. Aynı şekilde kullanıcıların oldukça beğendiği de yorumlardan çıkarılabilir.

Yapay Çiçek Nasıl Temizlenir?

Yapay çiçeklerin ömrü olmadığı için temizlik oldukça önemli bir unsurdur, bundan dolayı da oldukça kolay bir işlemdir. Kumaş ile üretilen yapay çiçeklerin yıkanması mümkün olduğu için yıkama tercih edilebilecek bir seçenektir. Yıkamanın yanı sıra mikrofiber bir bez ile toz alınıp, limon suyu ve su sıkıldıktan sonra tekrar mikrofiber bez ile temizlenen yapay çiçekler oldukça canlı ve temiz bir görünüme kavuşmaktadır.

Yapay Çiçek Nasıl Boyanır?

Yapay çiçekleri istediğiniz renkte bulamadığınız takdirde veya renginden sıkıldığınız takdirde boyamanız mümkündür. Bu boyama işlemi genellikle sprey boya ile yapılsa da oje ile boyama yapmak da mümkündür. Oldukça kolay ve hızlı bir yöntem olan bu farklı renge boyama ile yepyeni bir yapay çiçek sahibi olmanız ve çiçeğin bulunduğu ortama tamamen farklı bir hava katmanız mümkündür.

Yapay Çiçekler Nasıl Değerlendirilir?

Satın aldığınız yapay çiçek modeline göre ve kullanacağınız alana göre değerlendirme yöntemleri oldukça farklı bir boyuta taşınabilir. Buna örnek olarak; sarmaşıkların balkonları güzelleştirmesi verilebilir çünkü sarmaşıkların istenildiği gibi dekorize edilmesi ile balkonların canlandığı görülen bir gerçektir. Özellikle duvarları daha güzel yapan bu sarmaşık modellerinin yanı sıra limon ağacı gibi çeşitli küçük ağaçlar ile de balkonların tadı çıkartılabilir, havası değiştirilebilir.

Yapay Çiçek Nasıl Parlatılır?

Çoğu yapay çiçek parlaklığını çok uzun süre kaybetmez fakat kaybetmesi durumunda, yapay çiçeklerinizi temizlediğiniz takdirde, parlaklığı da yenilenmiş olacaktır. Mikrofiber bez, limon suyu ve su üçlüsü ile temizlik yapabileceğiniz yapay çiçekleri temizlemek, aynı zamanda parlatmak için bir de cam temizleyici sıvıyı tercih edebilirsiniz. Bu sıvıyı sıktıktan sonra yapay çiçeğinizi güneşe koyup, yaklaşık yarım saat sıvının kurumasını beklemeniz takdirde; yapay çiçeğiniz daha parlak bir görünüme sahip olacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1001Hediye (53)
100X30 (1)
125X60 (4)
1A sanat (7)
20X30 (3)
2M (3)
3E Home (1)
aadekor (1)
Ack (1)
Active (1)
Adalin (1)
AdaWall (1)
Adk (1)
alfaled (1)
ARA (4)
Arte (2)
ASR (1)
BAHÇE (1)
Bastonlu (1)
Besa Flowers (138)
Bi'aldım (12)
Biev (4)
Bosphorus (8)
Buffer (1)
CLL (23)
Dekor (256)
dekorca (32)
Dekorcum (1)
dekorsende (674)
DELTAY (1)
(4242)
(784)
Doğa (1)
ehediyeci (27)
Euro Flora (331)
EVA (2)
Evde&Dekor (22)
EYT (4)
HOMECEPT (11)
Ikea (31)
INCA (2)
K2 (1)
LokmanAVM (2)
Lucky Art (36)
Mara (2)
Markabi (2)
Mezon (13)
Mikasa (51)
Mixperi (3)
Noble Life (12)
Parlane (1)
Prima Nova (13)
Seiko (2)
Susle Baby (28)
Tasarım (6)
TeamLuna (3)
The Mia (54)
toptan35 (1)
Ultima (1)
Veramaya (27)
VİTALE (56)
WANELLİ (16)
Yargıcı (163)
Zümrüt (10)
ÇERÇİ (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Plastik (314)
Ahşap (199)
Kumaş (111)
Polyester (32)
Seramik (22)
Cam (18)
Akrilik (15)
Porselen (11)
Vinyl (9)
Metal (8)
(5)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(319)
ve üzeri (543)
ve üzeri (626)
ve üzeri (645)
ve üzeri (687)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL