TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tabak

için 1.786 sonuç bulundu.

Tabak

Ev dekorasyonu mobilya, duvar boyası veya yer döşemesi gibi göze ilk çarpan unsurlar dışında daha birçok ayrıntı içerir. Bunların başında, yemek masası, orta sehpa, konsol veya vitrin gibi mobilyaların üstüne konulacak ev aksesuarları gelir. Dekoratif tabaklar bu tür aksesuarlar arasında yaygın olarak tercih edilir.

Dekoratif Tabaklar Ne İşe Yarar?

Dekoratif Tabaklar Ne İşe Yarar?

Tabak denilince akla ilk olarak içine yemek konulan, derinliği değişebilen ama fazla olmayan yayvan kap çeşitleri gelir. Yemek tabakları mutfak dolaplarında saklanmak amacıyla yapılmıştır ve öğünden öğüne çıkarılır. Fakat dekoratif tabaklar yemek tabaklarından bambaşka bir amaca, dekorasyona hizmet eder. Bunların içine genelde yiyecek konmaz ve birçok dekoratif tabak ekstra bir ayakla dik olarak sergilenir. Dekoratif porselen tabaklar, dekoratif seramik tabaklar ve dekoratif ahşap tabaklar dışında plastik, cam, poliresin, metal ve polyester malzemelerinden üretilmiş tabaklar bulmanız da mümkün. Dekoratif tabaklar yazı yazmaya, fotoğraf işlemeye, dolayısıyla kişiselleştirmeye de uygun ürünlerdir. Dolayısıyla, harika hediyelik adaylarıdır.

Dekoratif Tabaklar İle Dekoratif Öneriler

Dekoratif Tabaklar İle Dekoratif Öneriler

Dekoratif tabaklar özellikle klasik dekorasyonlarda vazgeçilmez bir yere sahiptir. Bu tabaklar farklı şekillerde kullanılabilir. Ayaklıkla dik olarak yerleştirilen tabaklar bir biblo veya dekoratif obje işlevi görebilir. Bu tabaklar genelde gümüş rengi veya altın sarısı üzerine ayrıntılı işçilik içerir; birçoğu çukur değil düz yapıda olabilir. Ayaklı veya ayaksız çikolata tabakları da dekoratif şekerlik modellerine şık bir alternatiftir. Daha modern dekorasyonlara uygun tabaklar da var elbette. Mesela, seyahat sevenler dünya desenli bir tabağı dekorasyona gönül rahatlığıyla ekleyebilir. Dileyenler kendi tasarımlarını da yaptırabilir. Dekoratif tabaklar yemek için olmasa da bazı istisnalar var. Dekoratif çerezlik veya dekoratif kahvaltılık modelleri de yeri geldiğinde tabaklar gibi kullanılabilir.

Dekoratif Tabak Fiyatları ve Markaları

Dekoratif Tabak Fiyatları ve Markaları

Dekoratif tabak fiyatları hem malzemenin kalitesine (mesela gerçek gümüş olup olmamasına) hem de işçiliğin ustalığına göre değişir. Elbette tabağın boyutları da etki eden bir unsurdur. Dekoratif tabak satın almadan önce bütçe hesabının yanı sıra dekorasyona uyumunu da gözetmeli ve diğer birçok dekoratif aksesuarda olduğu gibi aşırıya kaçmamalısınız. Aslında, dekoratif tabak konusunda kalabalığı dağıtmak için iyi bir fırsatınız var. Bütün tabakları masa veya sehpa üstünde kullanmak yerine bir de dekoratif duvar tabağı ile dikkati farklı noktalara dağıtabilirsiniz. 1001Hediye, 3dilderyapı, 3M, 4S, 7/24 Hediye ve daha birçok markanın dekoratif tabak modellerini burada bulabilirsiniz. Dekoratif meyve tabağı için meyvelik kategorimize de mutlaka göz atın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Seramik (435)
Porselen (308)
Cam (103)
Plastik (56)
Ahşap (32)
Polyester (30)
Metal (28)
Beton (6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (37)
ve üzeri (40)
ve üzeri (41)
ve üzeri (41)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL