Çerçeve

için 7,318 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çerçeve

Unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirmek günümüzde teknoloji sayesinde kolaylaşmıştır. 10 sene öncesine kadar kameralar kullanılarak gerçekleştirilen fotoğraf çekme işlemi, günümüzde cep telefonlarıyla çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Gelişmiş teknolojilerinin hayatınıza sunduğu büyük kolaylıklardan olan fotoğraf çekme işlemi sayesinde bir çok unutulmaz anınızı rahatlıkla ölümsüzleştirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile çekildiğiniz fotoğraflarınızı bir ömür boyunca saklamak ve sürekli hatırlamak için onları çerçeve içerisine yerleştirebilirsiniz. Unutulmaz anlarınızın baskısını alarak içerisine yerleştirebileceğiniz bu ürünler ile fotoğraflarınızı uzun yıllar boyunca göz önünde muhafaza edebilirsiniz. Birçok farklı alternatife sahip olan çerçeve modelleri arasından kendi tarz ve dekorasyon fikirlerinize uygun olanı seçerek siz de anılarınızı hoş bir şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz.

Çerçeve Modelleri ile Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Çerçeve Modelleri ile Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Günümüzde fotoğraf çekme işlemi oldukça pratik bir hal almıştır. Telefonunuzdan kolaylıkla çekebildiğiniz fotoğrafları yine aynı şekilde tek tuş ile tekrar görüntüleyebilir, böylelikle anılarınızı pratik bir şekilde anımsayabilirsiniz. Teknolojiden dolayı belki de unutulmaya yüz tutan fotoğraf bastırıp çerçeveleme işlemi aslında oldukça önemli bir durumdur. Unutulmaz anlarınızı bastırarak evinizde veya iş yerinizde bir noktaya koymanız, baktıkça o anı hatırlamanız size güç ve moral veren bir durumdur. Önceleri uzun süreler alan fotoğraf baskı işlemi günümüzde teknoloji sayesinde oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İstediğiniz boyutlarda ve istediğiniz kalitede fotoğraf baskısını saniyeler içerisinde alarak siz de bu fotoğrafları ölümsüzleştirebilir, evinizde istediğiniz yere koyarak yıllar boyunca o anların tekrar hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı muhafaza ederken kullanabileceğiniz ahşap çerçeve ve farklı materyallerden üretilmiş olan ürünleri kullanarak hem anılarınıza farklı bir hava katabilir, hem de mekan dekorasyonunuzu alternatif bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Günümüzde oldukça gelişen üretim teknolojileri sayesinde istediğiniz form ve materyalden üretilebilen ürünler arasından kendi dekorasyon fikirlerinize ve mekan tasarımlarınıza en uygun olanı seçerek siz de farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Geniş alternatifler arasından beğenilerinize en uygun olana yönelerek anılarınızı ölümsüzleştirirken aynı zamanda ortamın atmosferine de katkıda bulunabilirsiniz. Bu ürünler arasından bir seçim yaparken mekan tasarımlarınızı göz önünde bulundurmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Masalarınızın veya dekoratif ürünlerinizin üzerinde sergileyebileceğiniz fotoğraflarınızı koyduğunuz ürünlerin tasarımı mekanınız ile bir bütün oluşturmalıdır. Aksi taktirde fazla dikkat çekecek ve bulunduğu noktada sırıtacaktır. Bundan dolayı bir seçim yapmadan önce ürünleri kullanacağınız mekanın tasarımını ve dekorasyonunu göz önünde bulundurmalısınız. Kolaylıkla elde edebileceğiniz boş çerçeve içerisine yerleştireceğiniz unutulmaz anlarınızın fotoğrafları ile siz de oldukça hoş dekorasyonlar yapabilirsiniz. Gelişmiş alternatif seçenekler arasından seçim yaparken mekan tasarımı kadar ürünün içerisine koyacağınız fotoğrafın renklerine de dikkat edebilirsiniz. Fotoğraf içerisinde baskın olan renk tonları ile uyum sağlayan ürünler tercih etmeniz daha uyumlu ve modern bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

Çerçeve Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çerçeve Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde gelişen üretim teknolojileri sayesinde birçok farklı ürün alternatif seçenekler ile sunmak oldukça kolaylaşmıştır. Gelişmiş materyal ve üretim teknolojileri sayesinde istediğiniz formda ve materyalde ürünleri rahatlıkla elde edebilir, mekan tasarımlarınızı kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı bastırıp içerisine yerleştireceğiniz çerçeveler de günümüzde oldukça farklı metot ve materyaller kullanılarak üretilebilmektedir. Farklı form ve düzenlere sahip olan ürünler arasından bir seçim yaparken kullanım yönteminizi ve kullanacağınız alanın tasarım özelliklerini göz önünde bulundurarak siz de oldukça hoş sunumlara imza atabilirsiniz. Farklı kullanım isteklerine göre alternatif seçenekler ile üretilen ürünler arasından kendi kulanım yönteminize en uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Tek olarak fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz biricik ürünlerin yanında, bir çok farklı fotoğrafınızı aynı anda sergileyebileceğiniz çoklu çerçeve modelleri de bulunmaktadır. Geniş alternatifler arasından seçim yaparken kendi isteklerinizi ve kullanım yönteminizi belirlemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Günümüzde oldukça gelişen teknolojiler sayesinde istediğiniz form ve materyalden üretilmiş ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mekanınızda köşeli ve sert çizgilere sahip mobilyalar ve ürünler ağırlıktaysa tercih edebileceğiniz sert hatlara sahip çerçeveler ile ortam içerisinde bir uyum yakalayabilirsiniz. Bunun yanında daha yumuşak çizgilere sahip tasarımlardan oluşan bir mekana sahipseniz oval hatların ağırlıkta olduğu ürünlere yönelebilirsiniz. Bu noktada renk uyumu da oldukça önemlidir. Farklı renklerin kullanımı ile elde edebileceğiniz alternatif uyumlar bulunmaktadır. Sade ve modern bir dekorasyon için sade renklerin ağırlıkta olduğu ürünlere yönelebilirken, daha hareketli tasarımlar için canlı renkleri seçebilirsiniz. Bunun yanında zıt renkler kullanarak bunların zıtlığından doğan bir uyum yakalamaya çalışabilirsiniz. Farklı bütçelere uyum sağlayacak şekilde alternatifler ile sunulan çerçeve fiyatları arasından kendi tasarım fikirlerinize ve dekorasyonunuza uygun olanı seçerek siz de mekanlarınızın tasarımını yönetmeye başlayabilirsiniz. Geniş alternatifler arasından seçim yaparken malzeme kullanımına da dikkat edebilirsiniz. Farklı dokulara sahip olan materyaller kullanılarak üretilen ürünler arasından kendi mekanlarınıza en uygun olanı seçerek siz de oldukça uyumlu bir tasarım ortamı sağlayabilirsiniz.

Çerçeve Modelleri ile Modern Dekorasyonlar

Çerçeve Modelleri ile Modern Dekorasyonlar

Fotoğraflarınızı içerisine yerleştirerek anılarınızı ölümsüzleştirmeye yarayan ürünleri evinizin istediğiniz noktasına rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Bu ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken nokta ürünlerin tasarımı ve boyutlarıdır. Farklı kullanım isteklerine göre alternatif boyutlarda ve tasarımlarda üretilen ürünler arasından seçim yaparken öncelikle kendi alışkanlıklarınızı ve tasarım isteklerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Doğru belirlenmemiş kriterler ile bir seçim yaptığınızda ürününüz ortamınız ile uyum sağlamayacak ve göze batacaktır. Uyumsuz tasarlanmış mekanların da içerisinde zaman geçirmek oldukça sıkıcı ve rahatsız edici olabilir. Mekan tasarımlarının direkt olarak insan psikolojisi üzerinde etkili olduğunu göz önünde bulundurursanız, siz de odalarınızı ve salonlarınızı tasarlarken daha uyumlu ve özenli davranabilirsiniz. Günümüzde geniş alternatifler ile sunulan çerçeveleri hem dekoratif hem de fonksiyonel ürünler olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan bu ürünler arasından kullanımınıza ve dekorasyon fikirlerinize en çok uyum sağlayanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Ürünler arasından bir seçim yaparken üretimlerinde kullanılan malzemenin dokusuna dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Farklı materyaller dekoratif olarak farklı etkiler bırakabilmektedir. Bundan dolayı ürünlerinizi seçerken tercih edeceğiniz alternatif dokulara sahip malzemelere yönelebilirsiniz. Çerçevelerinizi kullanacağınız mekanın tasarımı ile uyum sağlayan doku ve renklere sahip ürünler ile siz de oldukça uyumlu ve modern mekanlar yaratabilirsiniz. Daha canlı tasarımlar için tercih edebileceğiniz aynalı çerçeve modelleri ile farklı bir etki yakalamaya çalışabilir, misafirleriniz üzerinde farklı etkiler bırakabilirsiniz. Yalnızca kendi anılarınıza saklamak için değil farklı fotoğrafları da muhafaza etmenize yarayan çerçevelerin içerisine çektiğiniz hoş bir manzara fotoğrafını veya size farklı düşünceler anımsatan resimleri yerleştirebilirsiniz. Günümüzde oldukça pratik bir şekilde yapabileceğiniz bu işlem ile ortamlarınıza farklı bir atmosfer katabilir, modern ve şık tasarımlar elde edebilirsiniz. Bunların yanında farklı fotoğraflarınızı sırayla görüntülemenize imkan sağlayan dijital çerçeve modellerinin içerisine yükleyeceğiniz farklı fotoğraflarınızı aynı anda rahatlıkla sergileyebilirsiniz. Birçok farklı fotoğrafınızı içerisine yükleyerek kullanabileceğiniz bu ürünler ile aynı anda çoklu fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz alternatif seçenekler arasından mekan tasarımlarınıza ve kullanımınıza en uygun olan ürünleri seçerek işe başlayabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz Ev & Dekoratif Aksesuarlar kategorimiz üzerinden evinizi renklendirebileceğiniz diğer dekoratif ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Materyal

Ahşap (811)
Plastik (405)
Metal (221)
Polyester (213)
Poliresin (73)
Reçine (58)
Akrilik (42)
Cam (40)
Kağıt (14)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (140)
100X30 (16)
125X60 (7)
1A sanat (16)
20X30 (32)
2e Ahşap (11)
2M (12)
30X20 (1)
30X65 (1)
3M (12)
4S (4)
65X65 (1)
70X40 (1)
aadekor (1)
Ack (5)
Action (1)
Adalin (2)
Adk (1)
ahsapdekor (13)
alls (1)
Archi (1)
Art Tablo (2)
Arte (13)
ARTMODA (1)
Asz (1)
Betsy (5)
Biev (16)
Bigaimaj (1)
Biggshop (13)
Bosphorus (35)
Buffer (1)
By Selim (36)
Cemile (14)
cozze (3)
D.L. & Co (3)
DamArt (5)
Decor (1)
Dekor (4)
Dekorcity (1)
Dekorme (1)
dekorsende (54)
Denokids (1)
Disney (3)
(3036)
(1211)
ehediyeci (64)
Eslim (14)
Espa (3)
Euro Flora (30)
Ev+ (1)
EVA (3)
evcazım (5)
Evdebir (1)
Fagus (1)
Fidex Home (10)
GALAXY (16)
Gecem (1)
Gift Point (11)
Giftanbul (6)
Gp (1)
Gumush (60)
Hdmarketim (10)
Ikea (19)
inkjet (4)
Kara Kedi (5)
KingLED (2)
Knmaster (1)
LEGRAND (16)
Lucky Art (125)
Makel (1)
Mikasa (3)
Mingitav (1)
MK Time (7)
N1 (2)
NobbyStar (341)
Oem (1)
ollaprint (1)
PENGUEN (1)
Petrix (2)
PORIO (170)
Prestij (2)
Q Too (6)
RİKON (1)
Sarpian (1)
Snapper (49)
Solar (1)
Takkunya (1)
Tasarım (6)
The Mia (9)
Umbra (8)
UTYAWOOD (6)
UZMAN (1)
Vago Minds (15)
VİTALE (64)
Vitale (5)
Vivas (1)
Wenge Home (18)
YedFrame (1)
Yenice (4)
ZRN (1)
Zücev (1)
Zümrüt (5)
ÇERÇİ (4)
Özcanlar (259)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(275)
ve üzeri (365)
ve üzeri (401)
ve üzeri (408)
ve üzeri (430)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL