TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Meyvelik

için 1,054 sonuç bulundu.

Meyvelik

Yemek yemek sadece bir ihtiyaç değildir. Yediğiniz yemeğin tadını çıkarmak, ailenize veya misafirlerinize onu şık bir şekilde sunmak da yemek yemeye dahildir. Yemeği mutfaktan dışarı çıkarmanızı sağlayan ev aksesuarları arasında meyvelikler de yer alıyor.

Meyvelik Nedir?

Meyvelik Nedir?

Meyvelik veya meyve sepeti meyvelerinizi koymaya ve sergilemeye uygun olarak üretilmiş kaplardır. Meyveler çok özel besin maddeleridir. Hem rengarenktir, hem çiğ olarak tüketilir hem de ana yemeklerden sonra tatlı yerine geçebilir. O yüzden, meyvelerin aynı şekerlik içindeki şekerler ve çikolatalar gibi göz önünde olması doğaldır. Üstelik, meyvelerin sürekli göz önünde bulunması çocukların yanı sıra yetişkinlerin de meyve yeme ve dolayısıyla vitamin alma alışkanlığı kazanmasına da yardımcı olur. Meyvelik deyince karşınıza çıkacak ayrıma dikkat: Buzdolabı içinde kullanılan ve size ekstra yer kazandıran plastik meyvelik ve raflı meyvelik modelleri de meyveliktir ama yemek masası veya orta sehpa üstünde sergilemek için meyvelik arıyorsanız dekoratif meyvelik modellerine bakmalısınız.

Evde Meyvelik Kullanma İpuçları

Evde Meyvelik Kullanma İpuçları

Evde meyvelik kullanmak yazılı ev dekorasyon kurallarından biri değildir ama dekorasyonunuza sağlık ve konfor katmak isterseniz bu ürünlerden hemen yararlanabilirsiniz. Meyve sepetinin elinizin altında meyve olmasını sağlaması dışında bir yararı da sizi sofraya tek tek meyve taşımak zorunda bırakmaması ve misafirliklerde hijyen izlenimi yaratmasıdır. Meyveliklere en sağlam ve en taze mevsim meyvelerini yerleştirmeyi ihmal etmeyin. Meyveliğe kiraz gibi küçük meyveler yerleştirecekseniz aralıkların onların düşmeyeceği kadar dar olduğundan emin olun. Meyveleri yıkayıp koyacaksanız akan sulara da dikkat. Delikli bir model suyu yere akıtıp etrafı ıslatabilir ama deliksiz bir modelde sular içeri birikip hoş olmayan bir görüntü yaratabilir. En iyisi meyveleri iyice kuruladıktan sonra meyveliğe yerleştirmek.

Meyvelik Seçiminde Dikkat Edilecekler

Meyvelik Seçiminde Dikkat Edilecekler

Meyvelik modelleri çok çeşitli renk, desen, tasarım ve fiyatlarla beğeninize sunulur ve kendine klasik dekorasyondan modern dekorasyona kadar yer bulur. Malzeme açısından bambu meyvelik, ahşap meyvelik, cam meyvelik, hasır meyvelik dışında metal, porselen, seramik, polyester, ferforje, polyester ve akrilik meyvelikler bulmanız mümkün. Masadan yüksek bir görünüm sunan ayaklı meyvelik ve birçok meyveyi bir arada bulundurmanıza yarayan katlı meyvelik modellerine de göz atabilirsiniz. 1001Hediye, 4S, Aday, Alara Home, Cemile, Decostik ve diğer birçok markanın meyvelik çeşitlerini burada bulabilirsiniz. Meyvelik dışındaki kase, tabak, gondol, şekerlik, küllük, keyif tepsisi ve diğer dekoratif kap çeşitleri için dekoratif aksesuarlar kategorimizi mutlaka inceleyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1A sanat (1)
20X30 (1)
30X65 (2)
3M (1)
6Renk (29)
Active (1)
ADAY (2)
AEC (2)
Beyler (1)
Biev (2)
Biranda (1)
Canba (3)
Cemile (1)
Decoor (1)
Decor (1)
DECOSHOP (1)
(487)
(71)
easyled (12)
Evevise (24)
EviDekor (28)
EWs (106)
Furkan (4)
Globy (2)
Grafizm (1)
Gumush (1)
İpek (4)
Karaca (1)
Lavin (1)
Lucky Art (3)
Marianna (6)
Miss Gaya (1)
Modinya (2)
N1 (1)
Otantik (7)
PORIO (33)
Prima Nova (14)
Rubens (25)
SONO HOME (1)
The Mia (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Cam (59)
Metal (38)
Ahşap (24)
Akrilik (24)
(5)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (23)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL