TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kitap Tutucu

için 592 sonuç bulundu.

Kitap Tutucu

Ev dekorasyonu göze direkt çarpmayan birçok ayrıntıyı içinde barındırır. Özellikle kitap rafları zamanla sık kullanımdan nasibini alarak dağılmaya yüz tutar. Kitap tutucular sayesinde kitaplarınızın kontrolünü tekrar ele geçirebilirsiniz.

Kitaplarınızın Gizli Dostu: Kitap Tutucu Nedir?

Kitaplarınızın Gizli Dostu: Kitap Tutucu Nedir?

Ev aksesuarları arasında her geçen gün popülerliği artan kitap tutucu kitap kurtlarının evlerinde asla es geçmemeleri gereken bir ürün. Kitap tutucu denildiğinde aslında akla iki tür aksesuar gelir. Birincisi, rafa serbest bir şekilde dizdiğiniz kitapların yana devrilip yere düşmesini engelleyen, rafın tamamlayıcı bir parçası olarak kullanılan kitap raf tutucu. Bu tür kitap tutucu modelleri sınırsız. Aklınıza hayalinize gelebilecek her figürde olabilirler ve sadece kitap tutucu olarak değil biblo olarak da kullanılabilirler. İkincisi, kitap okuma standı veya kitap okuma desteği denen model. Bu ürün dekoratif değil pratik kullanım içindir. Sırt üstü kitap okurken kollarınızın kuvveti mi bitiyor, yüz üstü kitap okurken dirsekleriniz mi acıyor? O zaman bu ürün tam ihtiyacınız olan şey.

Kitap Tutucuyu Dekorasyonunuzun Parçası Yapın

Kitap Tutucuyu Dekorasyonunuzun Parçası Yapın

Dekoratif kitap tutucu kitaplarınızın kitaplıktan düşmesini engellemesinin yanı sıra dekorasyonunuzun bir parçası haline de gelebilir. Bunun için genel tasarıma uygun bir model seçmekle işe başlayabilirsiniz. Ahşap ağırlıklı bir dekorasyon için ahşap kitap tutucu, modern ve minimalist dekorasyon için sade tasarımlı metal bir kitap tutucu tercih edebilirsiniz. Harfli kitap tutucu en yaygın kitap tutucu modellerindendir ama her harf yerine A-Z, “book” kelimesinin baş harfi B ve LOVE harflerini bulmanız daha olası. Oldukça esprili kitap tutucular da var, örneğin kitabın düşmesini engelleyen insan figürleri. Bir arabanın bir yarısı ile diğer yarısı gibi bütünlenen modeller de dekorasyonda hoş durur. Masaüstü kitap tutucu, kitaplık kitap tutucu kadar dekoratif değildir ama dilerseniz çalışma masanızın üstünde tutabilirsiniz.

Kitap Tutucu Seçerken: Fiyatlar, Markalar ve Kalite

Kitap Tutucu Seçerken: Fiyatlar, Markalar ve Kalite

Kitap tutucu seçerken aslında kitap tutucu fiyatları ve kalitesi dışında dikkat edeceğiniz fazla unsur yok. Gözünüze hoş görünen ve dekorasyonunuza uygun herhangi bir ürünü aldığınızda kitaplarınızı tutma işlevini başarıyla yerine getirdiğini göreceksiniz. Kitap okuma standında ise ekstra olarak ürünün ayarlarına bakabilirsiniz ama onlarda da standart kitap ölçüleri zaten ayarlanmış haldedir. Kısacası, hangi kitap tutucu modelini alırsanız alın yüksek ihtimalle memnun kalacaksınız. 1001Hediye, 3M, Altınoran Ahşap, Biggshop, Decor ve diğer birçok markanın kitap tutucularını burada bulabilirsiniz. Daha da konforlu bir şekilde kitap okumak için LED’li kitap gözlüğü veya kitap okuma lambası da satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Metal (152)
Polyester (47)
Plastik (31)
Ahşap (29)
(5)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (35)
100X30 (5)
1A sanat (1)
2M (1)
312Dizayn (1)
85x85 (1)
AEC (2)
alls (1)
Avec (2)
Biggshop (1)
BÜROTİK (1)
CANLUX (1)
Decostil (1)
Decowall (20)
(273)
(118)
Ikea (1)
İpek (1)
İTHAL (1)
Lucky Art (1)
Oem (1)
OHUGA (34)
Postotto (2)
Ravi (1)
Rubens (1)
Tasarım (34)
VİTALE (1)
Wise (3)
Yargıcı (1)
Yenice (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(98)
ve üzeri (134)
ve üzeri (148)
ve üzeri (149)
ve üzeri (155)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL