TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kase

için 792 sonuç bulundu.

Kase

Evin dört bir yanını dekore ettikten sonra sıra geldi tamamlayıcı küçük ayrıntılara. Genel dekorasyonla uyumlu, ona renk ve hareket katacak hangi unsurları eklemelisiniz? İşte bu noktada dekoratif kase modelleri yardımınıza koşmaya hazır.

Dekoratif Kase Nedir?

Dekoratif Kase Nedir?

Kase, cam, toprak, ahşap veya metal gibi bir malzemeden yapılmış, içine yiyecek veya içecek konan, derin ve kulpsuz bir tür kaptır. Normal kaseler mutfak gereçleri arasında sayılır, ihtiyaç olduğunda çıkarılır ve sergilenmeden dolap içlerinde saklanır. Dekoratif cam kaseler dahil olmak üzere dekoratif kaseler ise daha farklı bir göreve sahip. Bu kaseler temel olarak yiyecek içecek koymak için değil; salon başta olmak üzere sergilenmek, göze güzel bir görünüm yaratmak için. Yapıldıkları malzemeler benzer; cam, seramik, ahşap, porselen ve metal. Dekoratif kase modelleri de çok çeşitli. Ayaklı kaseler, ayaksız kaseler, derin kaseler, sığ kaseler, geniş kaseler ve dar kaselerin yanı sıra birlikte kullanabileceğiniz kase takımı veya kase seti gibi seçenekler de sizi bekliyor.

Dekoratif Kase Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

Dekoratif Kase Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

Oldukça klasik tınıları olan gondol da dekoratif kase ile benzer bir işlev sahiptir ama dekoratif kase çok daha çeşitli modelleriyle modern veya minimal dekorasyonda da kendine yer bulabilmektedir. Her ev aksesuarı çeşidinde olduğu gibi, işin sırrı dekoratif kase sayısını abartmamak ve genel dekorasyona en uygun ürünleri seçmek. Örneğin, sade bir dekorasyonda düz ahşap bir kase kullanmak, daha klasik bir dekorasyonda ise kristal cam veya parlak altın sarısı bir kase kullanmak daha mantıklı olabilir. Dekoratif kase, kullanılmadığı zamanlarda yemek masası veya televizyonla koltuk arasındaki geniş orta sehpa üstünde durabilir. Kaseyi tek başına koyabileceğiniz gibi dekoratif bir şekilde serdiğiniz uyumlu bir masa örtüsü ile birlikte de kullanabilirsiniz. Kasenin içini doldurmak ya da boş bırakmak size kalmış.

Dekoratif Kase Seçimi: Kase Fiyatları ve Markaları

Dekoratif Kase Seçimi: Kase Fiyatları ve Markaları

Doğru dekoratif kaseyi seçmek zor gelebilir çünkü müthiş bir çeşitlilik sizi bekliyor. Ama kendi zevkinize ve bütçenize göre birtakım filtrelemeler yaparak seçeneklerinizi daraltabilirsiniz. Mesela, dekoratif kase fiyatları ürünün malzemesine ve işçiliğine göre değişiklik gösterir. Bu durumda daha sade ürünlere yönelmeyi düşünebilirsiniz. Ama şunu da unutmayın: Küçük çocuğunuz veya evcil hayvanınız yoksa dekoratif kaseyi bir kere aldığınızda yıllarca kullanma ihtimaliniz var. Ayrıca, kaseyi temizlerken talimatlara uyarsanız da ürünün ömrü daha uzun olacaktır. 3dilderyapı, Biev, Casa Di mına, Dekostil ve diğer markaların birbirinden şık kase modellerini burada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Cam (62)
Seramik (55)
Metal (21)
Porselen (11)
Ahşap (10)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (14)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL