TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şaraplık

için 1,624 sonuç bulundu.

Şaraplık

Ev dekorasyonu içinde birçok ayrıntıyı ve aksesuarı barındırır. Hoş bir görünüm ve konforlu bir ortam için her şeyin uyum içinde olması şart. Evinizde şarap şişeleri veya başka cam şişeler sıklıkla yer alıyorsa onları uygun şekilde saklamanızı sağlayacak şaraplıklara bakmanız yerinde olacaktır.

Şaraplık Nedir, Ne İşe Yarar?

Şaraplık Nedir, Ne İşe Yarar?

Şaraplık veya şarap standı şarap şişelerini şarabın gerektirdiği şekilde genelde yatay olarak muhafaza etmenizi sağlayan bir tür raftır. Şarap yatay saklanmazsa dibinde tortu birikebilir; uygun sıcaklıkta saklanmazsa da kısa sürede bozulabilir. O yüzden diğer içecek çeşitlerine göre daha fazla dikkat gerektirir. Dolayısıyla, evinizde bir veya birden çok şarap şişesi varsa şaraplık edinmeyi düşünebilirsiniz. Şaraplık modelleri sadece şarapları muhafaza etmek için değil dekoratif bir görünüm yaratmak için de kullanılabilir. Birçoğu ahşap veya metal olan şaraplıkları isterseniz dekorasyona yedirerek tamamen gözden kaybedebilirsiniz. Şaraplıklar 6 ay veya 1 yıl gibi nispeten kısa sürede tüketilmesi gereken şarapların saklanması için kullanılır.

Şaraplık Modellerini Dekorasyonda Kullanma Tüyoları

Şaraplık Modellerini Dekorasyonda Kullanma Tüyoları

Şaraplık modellerini dekorasyonda çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Adı şaraplık olduğu için ilk akla gelen şey şarap şişeleridir ama onları başka dekoratif şişe modelleri ile de kullanmanız mümkün. Mesela, uyumlu renklerde şişeleri bir araya getirebilirsiniz veya belli bir renk paleti dahilinde renk geçişleri yaratabilirsiniz. Şişelerin kendi renkli olmasa bile içlerini renkli sıvılarla veya boncuk, kum gibi başla malzemelerle doldurabilirsiniz. Şaraplığı gerçekten şaraplık olarak kullanacaksanız kışı hatırlatan geyik figürlü, şarabın hammaddesi olan üzüm detaylı ve fıçı şekilli modeller bulmanız mümkün. Şarabı sadece ağzından tutan modeller de yer çekimine karşıymış gibi etkileyici bir izlenim yaratabilir. Şişeyle birlikte kadehleri de koymanıza uygun olan şaraplık modelleri ile salon, yemek odası veya mutfağınızda misafirperver esintiler oluşturabilirsiniz.

Şaraplık Seçerken Dikkat Edilecekler

Şaraplık Seçerken Dikkat Edilecekler

Metal ve ahşap şaraplık fiyatları şaşırtıcı biçimde birbirine yakın düzeylerdedir. Sizin yapmanız gereken kaç şaraplık bir ürüne ihtiyacınız olduğunu tespit etmek ve bu sayıya elverişli modellerden hangilerinin dekorasyonunuza uygun olduğuna karar vermek. 1001Hediye, 222 Concept, 2e Ahşap, 4S, Ahşap Tasarım ve diğer birçok markanın birbirinden kaliteli ve şık şaraplık ve şişe tutucu modellerinin yanı sıra şarap soğutucu, şarap folyo kesici veya şarap açacağı, şişe tıpası ve şişe halkasını içeren şarap setlerini de burada bulabilirsiniz. Şaraplıkların şarap yıllandırmaya uygun olmadığı aklınızda olsun. Şarap yıllandırmak ve ideal ortamda saklamak için beyaz eşya çeşitleri arasında sayılan şarap soğutucu modellerine bakmanızı öneririz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Ahşap (340)
Metal (19)
Cam (16)
Ferforje (6)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(44)
ve üzeri (62)
ve üzeri (68)
ve üzeri (72)
ve üzeri (77)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL