TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gondol

için 315 sonuç bulundu.

Gondol

Ev dekorasyonu birçok ayrıntıyı beraberinde barındırır. Bir dekorasyon hem kendi içinde uyumlu hem de yaşayanlar için konforlu olmalıdır. Tekdüze bir dekorasyon onu kullananların heyecanını kaybetmesine yol açabilir. Ev aksesuarları tam da dekorasyonunuza hareket katmanız ve onu size özel hale getirebilmeniz için var. Gondol da bu aksesuarlardan biri.

Anneler Bilir: Gondol Nedir?

Anneler Bilir: Gondol Nedir?

Gondol dediğinizde karşınıza birkaç anlam çıkar. En çok bilinen haliyle Venedik’e özgü, şehrin sembolü haline gelmiş bir sandal ve lunaparklarda yaygın olarak yer alan bir eğlence aracıdır. Dekorasyonda ise içine şeker veya takı gibi ufak tefek parçalar konulabilen bir süs eşyasına karşılık gelir. Gondol modelleri, dekoratif tabak ve dekoratif kase modellerinden farklı olarak, aynı diğer anlamlarındaki kayıklara benzer şekilde, ince uzun bir hazne kısmına sahiptir. Hemen hemen bütün gondolların bir tür ayağı bulunur. Kimisinin ayağı oldukça belirgindir ve gondola karakterini kazandırır. Kimisinin ayağı ise yok denecek kadar küçüktür ve dekoratif kaseye benzer bir görünüme bürünür.

Gondol Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Gondol Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Gondol çeşitleri özellikle klasik dekorasyona sahip evlerde sıklıkla kullanılır. Şekerlik olarak kullanılan gondollar içindekileri tozdan kirden korumak için dolap içlerinde de saklanabilir ama bu aksesuar genel olarak dışarıda sergilenmek için tercih edilir. Gondolu en güzel sergileyebileceğiniz yerlerden biri yemek masası, diğeri de büyük orta sehpadır. Gondolu tek başına bu mobilyaların ortasına yerleştirebileceğiniz gibi dekoratif bir masa örtüsü üzerinde de kullanabilirsiniz. Gondol çeşitleri de onu nasıl kullanacağınızı belirler. Gondol şekerlik veya gondol çikolatalık bu gıda maddelerini koymaya yöneliktir ama gondol tepsi veya gondol takımı boş olarak veya irili ufaklı aksesuarlarla kullanılabilir.

Gondol Seçerken: Gondol Fiyatlar ve Markaları

Gondol Seçerken: Gondol Fiyatlar ve Markaları

Gondol plastik, metal, cam, porselen, seramik, polyester, ferforje ve kumaş dahil birçok farklı malzemeden üretilebilir. Gondol fiyatı ürünün malzemesi ve kalitesinin yanı sıra işçiliğinden de etkilenir. Mesela, gerçek gümüşten bir gondol daha yüksek fiyata sahiptir ama daha uzun ömürlü ve daha estetiktir. Seçtiğiniz ürün hem genel dekorasyonla hem de kişisel zevklerinizle uyumlu olmalı, böylece onu yıllarca keyifle kullanabilirsiniz. 1001Hediye, 3M, Alara Home, Alaturka ve Blev dahil çok sayıda markanın gondol çeşitlerini buradan inceleyebilirsiniz. Gondollar modern ve minimal tasarımlarda genelde kendine pek yer bulamaz. Ama bu tarz dekorasyonlar dahilinde gondol işlevi görecek bir eşyaya ihtiyacınız varsa ve onun yerine geçebilecek dekoratif aksesuarlar arayışındaysanız Ev & Dekoratif Aksesuarlar kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Metal (31)
Cam (29)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Marka

1001Hediye (12)
100X30 (5)
125X60 (1)
1A sanat (1)
20X30 (4)
Adk (1)
Alara Home (43)
Beyler (1)
Biev (2)
Canba (1)
Dantelux (1)
dekorsende (14)
(163)
(33)
Gondol (3)
LokmanAVM (1)
Lucky Art (4)
Marianna (2)
Seiko (1)
Sever (1)
Vitale (2)
Yargıcı (2)
Zucace (3)
Zücev (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL