Yatak Oyuncağı

Bebeğinizi beşiğine yatırdığınızda sıkılmaması için ona beşik süsü alabilirsiniz. Çocuklar için oyuncaklar çok önemlidir; sıkılmamaları ve dikkatlerini başka yerlere çekmek için birçok anne tarafından oyuncak çeşitleri kullanılır. Özellikle küçük bebekler sırt üstü yatakta yatmaktan hiç hoşlanmaz, sürekli kucakta durmak ve etrafı incelemek ister; yatmak onlara oldukça sıkıcı gelir. Fakat sürekli çocukları kucakta tutmak oldukça zor ve yorucudur. Çocuğunuzun yatağına beşik oyuncakları asarak onu oyalamayı deneyebilirsiniz. Özellikle müzikli beşik oyuncakları çocukların ilgisini çok fazla çeker. Hem müzikli hem de hareketli beşik süsleri de bulunur; bunlar hem kulağa hem de gözlere hitap ettiği için bebekleri uzun bir süre oyalamaya yardımcı olur. Ayrıca dönen oyuncakları takip etmeye çalışan bebeğin görsel hafızası gelişir ve duyarlılığı artar.

Çıngıraklı beşik süslerinin de birçok çeşidi ve modeli vardır. Bazıları kuş görünümünde olabilirken bazıları da farklı hayvan figürlerinde olabilir. Hangi süsün çocuğunuzun hoşuna gideceğini düşünüyorsanız onu satın alabilir ve çocuğunuzun yatağını süsleyebilirsiniz. Çıngıraklı beşik süsleri klipsli yapıda olduğu için kolayca takılıp çıkarılabilir durumdadır, böylece istediğiniz zaman yerlerini değiştirebilir veya yanınıza alabilirsiniz. Birçok anne yeni doğan bebeğini oyalamak için beşiklerinin başına müzikli dönence ekler. Playgro müzikli dönencenin içerisinde müzikle birlikte dönen 4 karakter vardır. Bebek beşiğine veya yatağına kolayca monte edilir.

Birçok bebeğin en sevdiği oyuncaklardan biri de tavana ışık yansıtan kaplumbağadır. Işıklı kaplumbağa gece lambası olarak da kullanılabilir. Müzikli yapısı sayesinde çocuğun uyumasına yardımcı olur. Işıkları odanın tavanında harika bir gökyüzü görüntüsü oluşturur ve çocuğunuzun rüyalarını renklendirir. Açıldıktan 45 dakika sonra otomatik olarak kapanma özelliğine sahip olduğu için çocuğunuz uyuduktan sonra lambayı kapatmak için odasına girmek zorunda kalmazsınız. Yeşil, mavi ve pembe olmak üzere farklı ışık seçenekleri bulunur. Altında bulunan açma kapama düğmesi ve sırtındaki renk düğmeleri ile kontrol edilebilir. Isınmaz, çevreye ve sağlığa zarar vermez. İki adet kalem pil ile çalışır. Karın ve baş kısmı pelüşten, gövdesi ise ABS plastikten üretilmiştir. Bebeğinizin sağlıklı ve huzurlu bir uykuya dalmasına yardımcı olmak için bebek tavan projektörü alabilirsiniz. Ses sensörü sayesinde bebeğiniz ağladığı zaman otomatik devreye girer ve renkli şekilleri tavana yansıtır.

Yatak Oyuncağı

için 178 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
Birlik (8)
(1)
(2)
(35)
(2)
Kanz (13)
(1)
(1)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (21)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(11)
(6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL