Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oyuncak

için 136 sonuç bulundu.
Cinsiyet seçiniz

Transformers Oyuncak

Filmleri ve çizgi serisiyle tüm dünyada ses getiren Transformers kahramanlarının çeşitli oyuncakları her yaştan çocuğun dikkatini çekiyor. İlk olarak oyuncak olarak tasarlanan bu oyuncaklar zaman içinde popülerleşerek önce çizgi film sonra da film olarak hayatımıza dahil olmasıyla biliniyor. Transformers oyuncak tasarımları birer taşıttan güçlü ve renkli robotlara dönüşebilmesi ile piyasaya sürüldüğü ilk andan beri büyük bir ilgi görüyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerinde severek takip ettiği bu serinin oyuncakları da aynı şekilde yetişkinlerce de satın alınıyor. Transformers oyuncak arabalar ve çeşitli figürler koleksiyonlarda kendilerine yer buluyor. Hem çocukları hem de yetişkinleri mutlu edecek Transformers oyuncakları sizin de tercihiniz olacak.

Transformers Oyuncak Çeşitleri ile Heyecan Dorukta

Transformers Oyuncak Çeşitleri ile Heyecan Dorukta

Birbirinden farklı ve her biri kendine has özelliğe sahip birçok karaktere sahip olan Transformers serisinin oyuncakları da sunduğu farklı niteliklerle kullanıcıları bir hayli heyecanlandırıyor. Hem robot hem de araba olabilen oyuncakların hem çok fonksiyonlu olması hem de farklı karakterlere has değişik özellikler büyük ilgi görüyor. Ses çıkarabilen, parçaları değişebilen modeller arasında birebir orijinal karakterlerin özelliklerini taşıyan koleksiyonluk ürünler kadar çocukların oyunlarına keyifle ekleyebilecekleri ışıklı ve sesli modeller de bulunuyor. Transformers Bumblebee oyuncağı spor arabaya dönüşürken Optimus Prime bir tıra dönüşüyor; her oyuncak kendine has özelliği ve dönüşebildiği taşıt ile farklı nitelikleri bir arada taşıyor. Serinin yayınlanan filmleri sonrasında ise oyuncak modelleri arasına güncel modeller ekleniyor. Filmlerde yer alan farklı karakterlerin dahil olduğu oyuncak serileri çocuklar kadar koleksiyon yapan yetişkinleri de heyecanlandırıyor. Transformers 4 oyuncakları arasında ana karakterlerin yanında Crosshairs, Grimlook ve Hound gibi karakterler de bulunuyor. Yine çeşitli araçlara dönüşebilen bu karakter yer aldıkları filmde ve çizgi filmlerde gösterdikleri performanslara göre çeşitli detaylarla bezeniyor. Özellikle koleksiyoncuların dikkatini çeken bu oyuncakların serinin diğer filmlerine ait versiyonlarını da bulmak mümkün oluyor. Transformers 5 oyuncakları arasında da hem ana karakterlere hem de seriye yeni eklenen ya da filmde henüz yeni görülmeye başlanmış karakterlere de yer veriliyor. Dinobot olarak da adlandırılan ve esas karakterleri film boyunca zorlayan anti figürler de serinin ilgi gören oyuncakları arasında yer alıyor. Diğer oyuncaklardan farklı olarak bu karakterler filmlerde ve çizgi serilerde olduğu gibi robottan dinozora dönüşebilmeleriyle dikkat çekiyor. Işık ve ses desteği de sunan modellerin gerçekçiliği çocukların hayal dünyasını renklendiriyor. Ancak bu oyuncaklar içerdikleri farklı parçalar ve ek özellikler nedeniyle belli bir yaş grubunun altına önerilmiyor. Ancak her karakterin farklı yaş gruplarındaki çocukların güvenle oynayabileceği alternatif tasarımları üretiliyor. Sadece ailelerin bu oyuncaklar arasından tercih yaparken çocuklarının yaşlarını göz önünde bulundurmaları ve açıklamalarda yapılan yaş uyarılarına önem göstermesi gerekiyor. Siz de birbirinden renkli ve eğlenceli modeller arasından beğendiğiniz modeli kolayca satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Transformers Oyuncak Çeşitleri: Göründüğünden Daha Fazlası

Transformers Oyuncak Çeşitleri: Göründüğünden Daha Fazlası

Transformers robot oyuncağı denildiğinde ilk akla gelen seri olmakla beraber sunduğu farklı özelliklerle de göründüğünden fazlasını müşterilerine sunarak rakiplerinden farklılaşıyor. Zaten ilk tasarlandığında gizlenen robot olmak ve gözün gördüğünden fazlasını sunmak amacıyla piyasa sunulan bu oyuncaklar ile hem çocuklar hem de yetişkinler beklentilerinden fazlasını buluyor. Spor arabalara, kamyonlara, uçaklara, dinozorlara ve birçok farklı şekle dönüşebilen robotların farklı serileri bulunuyor. Hem çekilen filmlere hem de çizgi seriye göre farklı versiyonları bulunan bu oyuncaklar, macera oyunlarını ve aksiyonu seven çocukların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Transformers prime oyuncakları ise serinin en çok dikkat çekenleri arasında bulunuyor. Optimus Prime, serinin iyi tarafının lideri olması ve eğlenceli karakteriyle tüm çocukların kalbini kazanıyor. Yok olan gezenleri sonrası dünyada gizlice yaşayan Autobotları yöneten gücüyle ve farklı karakteriyle öne çıkan Optimus Prime'nın oyuncağı da seride olduğu gibi kamyona dönüşüyor. Kırmızı ve mavinin ağırlıkta olduğu bu kamyona bazı modellerde ışıklar ve sesler eşlik ederken bazı modeller sadece dönüşümü gerçekleştiriyor. İleri seviyedeki dövüş teknikleri ve insanlara karşı beslediği sevgi ile öne çıkan bu karakterin baş düşmanı olarak Megatron öne çıkıyor. Deceptionların lideri olan bu robot ise tanka dönüşebiliyor. Üstün silahlarla dikkat çeken robotun oyuncakları da dönüştükleri göz alıcı tanklarla dikkat çekiyorlar. İyi ve kötünün savaşını evinde hayal gücüyle tekrar canlandırmak isteyen çocuklar bu iki karaktere aynı anda sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor. Transformers oyuncak fiyatları oyuncakların serisine, sunduğu özelliklere ve boyutlarına göre değişiklik gösteriyor. Hem iyi tarafa hem de kötü tarafa sahip olmak isteyenler için farklı oyuncak setleri de bulunan Transformers'ın robotları kadar farklı oyuncakları da dikkat çekiyor. Puzzlelar, bulmacalar ve giyilebilir oyuncak aksesuarlarıyla çocuklara birçok seçenek sunan markalar Transformers'ın gücünü ve enerjisini oyunlara taşıyarak onların hayal gücünü genişletiyor.

Transformers Oyuncak Serileri ile Koleksiyonuzu Genişletin

Transformers Oyuncak Serileri ile Koleksiyonuzu Genişletin

İnsanlar ve robotların arkadaşlıklarını konu alan film serisi ile hem kalpleri ısıtan hem de inanılmaz aksiyon sahneleriyle kültleşen Transformers, özellikle koleksiyon yapmayı seven yetişkinlerin tercihi oluyor. Aslında 80'li yıllardan beri tüm dünyada bir hayli popüler olan bu robotların oyuncakları zaten birçok kuşağın büyürken oynadığı oyuncaklar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra tek bir karakterle yetinmek istemeyip kendi Autobot ve Decepticon kolisini kurmak isteyen çocuklar da her yıl yenilenen, farklı filmlerle beraber güncellenen oyuncaklara sahip olmak istiyor. Transformers oyuncak setiolarak satılan farklı versiyonlarıyla hem iyi hem de kötü karakterlere bir arada sahip olmak mümkünken bazı setler sadece Autobot ya da sadece Deception modellerine yer veriyor. Tamamen kullanıcı istek ve arzularına göre çeşitlenmiş bu seçenekler arasında her kullanıcının hayal ettiği, koleksiyonunda yer vermek isteyeceği sete kolaylıkla ulaşabiliyor. Transformers 3 oyuncakları da tıpkı serinin diğer filmlerinde olduğu gibi hem set halinde hem de tek tek satışa sunuluyor. Çocuklar isterlerse sevdikleri karakterlere tek tek isterlerse set halinde ulaşarak koleksiyonlarını genişletebiliyor. Ayın Karanlık Yüzü olarak da bilinen Transformers 3 serisinin en çok öne çıkan oyuncakları ise yine farklı taşıtlara dönüşebilmeleriyle dikkat çekiyorlar. Kırmızı renkleri ile göz alan Sentinel Prime oyuncağı itfaiye aracına dönüşürken morun tonlarını içeren tasarımıyla dikkat çeken Deception Shockwave uçan lazer silahına dönüşüyor. Dünyanın başına gelebilecek robot istilasına karşı tüm gücüyle savaşan Autobotları bir hayli zorlayan bu iki karakter özellikle Deception koleksiyonu yapmayı sevenlerin favorileri arasında yer alıyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Transformers serisinin oyuncakları kaliteleriyle de adından söz ettiriyorlar. Uzun yıllar kolaylıkla muhafaza edilebilen bu tasarımlarda kullanılan içerikler çocuk sağlığına zarar vermeyecek temiz bileşenlerden oluşmasıyla da ailelerden tam not alıyor. Üstelik bu oyuncaklar her türlü darbeye ve kullanıma dayanıklı olarak üretiliyor. Yoğun robot savaşlarından sonra bile yıpranmaya karşı koyan robotlar çocukların oyunlarına uzun süre eşlik edebiliyor. Siz de hemen şimdi bu birbirinden renkli ve eğlenceli Transformers oyuncak çeşitlerini satın almak için alternatifleri inceleyebilir ve sepetinize ekleyerek siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Transformers
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Pop It Up (12)
Pop-it-Up (6)
Nerf (634)
Barbie (3824)
Transformers (136)
Polly Pocket (190)
Cosby (1)
Pepee (39)
Pilsan (508)
Sunman (5010)
Dede (3056)
Mattel (2129)
Hasbro (2126)
Hot Wheels (1821)
Vardem (1444)
Selay (1209)
Samatlı (696)
Birlik (567)
Fisher Price (532)
Simba (492)
Disney (436)
2Kids (373)
Polesie (363)
FO (358)
Clementoni (309)
Woodoy (275)
Baby Alive (261)
ÖZGÜNER (259)
Play-Doh (251)
Play Doh (249)
Canem (247)
Bambi (234)
Spider Man (218)
Lego (209)
Frozen (207)
LOL (207)
Furkan Toys (199)
Avengers (194)
Dolu (181)
LOCCO (176)
Spin Master (172)
Cars (171)
Bruder (156)
Kanz (147)
BARF (143)
Marvel (126)
4M (118)
Simba Dickie (116)
Ben10 (112)
Schleich (112)
Matchbox (109)
Net (109)
Diytoy (108)
Tiger Pets (99)
DJECO (93)
Mega Bloks (84)
Prestij (84)
Aqua Pets (82)
Can (81)
smoby (81)
Maisto (78)
Winx (77)
CC Oyuncak (76)
Amigo (73)
Star Wars (73)
Mgs (67)
Bestway (66)
B.TOYS (64)
Erpa (64)
Toystoys (64)
Slimy (61)
Spiderman (61)
Beyblade (58)
Heros (58)
Fen Toys (56)
Fur Real (56)
Tomy (56)
Carioca (54)
Revell (53)
King Toys (52)
KLEIN (51)
Kumbo (50)
Edutoys (48)
Bondigo (47)
Lino (47)
Toptoys (45)
Batman (44)
Şirinler (44)
Putty (43)
Armerya (42)
Beleduc (41)
Spider-Man (40)
Galt (37)
Wow (37)
Enhoştoys (36)
KS Games (35)
Motor Max (31)
Playgro (30)
Star (30)
Babyjem (29)
Cat (29)
Jovi (29)
Bircan (27)
Zuzu Toys (27)
Playskool (26)
Akar (23)
BERSELÜX (23)
Bakugan (20)
Toysan (19)
Zekton (19)
Bosch (18)
Can Toys (18)
Pinypon (18)
Totum (18)
Art Craft (17)
Ribao (17)
WWE (17)
Dolphin (16)
Erkol (16)
Ozibox (16)
1st Choice (15)
Efe (15)
Abbie (14)
Air Hogs (14)
Om (14)
Prego (14)
İntex (14)
Abra (13)
DRİVEN (13)
Erdem (13)
Lanard (13)
Monsuno (13)
Promore (13)
Sozzy Toys (13)
Acana (12)
Alex (12)
BERENGUER (12)
Baby2go (12)
Duman (12)
Trudi (12)
Vançin (12)
Berg (11)
HiQ Toys (11)
Holmer (11)
Keenway (11)
LE TOY VAN (11)
Mjx (11)
TERRA (11)
Mamatoyz (10)
Panini (10)
atelier.es (10)
Dagedar (9)
Mercedes (9)
Miniland (9)
Plan Toys (9)
Spy Gear (9)
Anlily (8)
Chicco (8)
Eko (8)
Kraft (8)
Omca (8)
Papetto (8)
Air Flyer (7)
Alex Toys (7)
Baby Toys (7)
HobiStore (7)
Kette (7)
Leo (7)
Pawise (7)
Play-Toys (7)
Rubies (7)
Siku (7)
Soico (7)
Superman (7)
Air Ocean (6)
Align (6)
BabyHope (6)
Buffer (6)
Max Steel (6)
Risus (6)
Sum-Plast (6)
Tech Deck (6)
bikadu (6)
AisaBaby (5)
Aldeba (5)
BATTAT (5)
Caillou (5)
Cidagu (5)
Gigamic (5)
Hape (5)
K'nex (5)
Liggo (5)
Num Noms (5)
Rubik'S (5)
Star Trek (5)
Tiny Love (5)
ToprakArt (5)
Winfun (5)
XİAOMİ (5)
Zoob (5)
Ada (4)
Buzz Bee (4)
Cansın (4)
Da Yang (4)
Eddy (4)
Educa (4)
Hailea (4)
Loremob (4)
New Toys (4)
PTZ (4)
Puffy (4)
RMZ City (4)
Rastar (4)
UFC (4)
Vtech (4)
Yakamoz (4)
Aliş (3)
Baby Max (3)
Biba (3)
Halilit (3)
Hawhaw (3)
Kapla (3)
La Dee Da (3)
Lamaze (3)
Minions (3)
Penbo (3)
Playfun (3)
Unimax (3)
Yu-Gi-Oh! (3)
A-Bone (2)
AVPPARK (2)
Alice (2)
Ambi Toys (2)
Anatolian (2)
Aojie (2)
Atlas (2)
BabyFirst (2)
Burpak (2)
CA Games (2)
Comfy (2)
D'artiste (2)
Daisy (2)
Debbi (2)
Denver (2)
Dora (2)
Eastland (2)
Efe Toys (2)
Enza (2)
EverEarth (2)
Faro (2)
Ferrari (2)
Funny (2)
GLİTTER (2)
Goki (2)
Hawkspy (2)
Lonpos (2)
Louie (2)
Megcos (2)
Neva Toys (2)
Nikko (2)
OLIFU (2)
Planes (2)
Playmobil (2)
Polisan (2)
Redbox (2)
Sera (2)
Smarteach (2)
SusleBaby (2)
TOYOLS (2)
Todizoo (2)
Toop (2)
VIGATOYS (2)
Wedgits (2)
Wee (2)
X-Shot (2)
Yonca (2)
Yoohoo (2)
ZipBin (2)
Zoo Smart (2)
ehediyeci (2)
8 in 1 (1)
8in1 (1)
Afp (1)
Amazon (1)
Anderson (1)
Asia (1)
Ausini (1)
Ballisto (1)
Balon Evi (1)
Baysem (1)
Beados (1)
Beta Kids (1)
Biolife (1)
BirdMozz (1)
Bmw (1)
BobiCraft (1)
Boley (1)
BoomCo (1)
Brinsea (1)
Brit (1)
CLICKS (1)
Candy (1)
Canser (1)
Canvit (1)
Cliks (1)
Cuski (1)
Diafarm (1)
Dibo (1)
Dican (1)
Doggie (1)
Dogit (1)
Doglife (1)
Dokiddo (1)
Dr. Chef (1)
Dreamful (1)
Ecopure (1)
Enjoy (1)
Exit (1)
Exorbaby (1)
Fame (1)
Fish-Pro (1)
Gugda (1)
HL (1)
Haba (1)
Habitrail (1)
Hippo (1)
Hopar (1)
Hpi (1)
JA RU (1)
Jumbo (1)
Kays (1)
Ketsan (1)
King (1)
Kitty (1)
Kong (1)
Lepus (1)
LipFish (1)
Liv Dolls (1)
Lizer (1)
Markapet (1)
Maverick (1)
Meccano (1)
Micro (1)
Mindware (1)
Mondial (1)
Moon Sand (1)
Nanoblock (1)
Nissan (1)
Nuby (1)
Nuk (1)
Oops (1)
Parrot (1)
Pet Gear (1)
Petkod (1)
Piatnik (1)
Plasmacar (1)
Play@home (1)
PlayTape (1)
Playkids (1)
Pompon (1)
Puky (1)
Rcx (1)
Resun (1)
Ricordi (1)
Rs (1)
R’STORE (1)
SALİTOİ (1)
SKS (1)
STEP2 (1)
Saban (1)
Sakar (1)
Salcano (1)
Sanabella (1)
Sanibird (1)
Scania (1)
Scholas (1)
Sevi (1)
Shelcore (1)
Shnooks (1)
Snopypet (1)
Svava (1)
Tanny (1)
Tchibo (1)
Techtoys (1)
ThinkFun (1)
Toys Home (1)
Trixie (1)
TrueDough (1)
Tuffy (1)
VanCat (1)
WABAFUN (1)
WEPLAY (1)
Warf (1)
Woddon (1)
Xiaomi (1)
Xpv (1)
Yummhaow (1)
Z Şekil (1)
ZamaZuma (1)
Zuzu (1)
beeztees (1)
i2teker (1)
(29445)
diğer (312)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (35)
Unisex (9)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(36)
(8)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL