Evcilik Oyunları

için 7,069 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Evcilik Oyunları

Çocukların en sevdiği oyun türü dendiğine akla ilk gelen elbette evcilik oluyor. Evcilik oyunları, çocukların merakını, hayal gücünü ve hareketliliğini perçinlerken diğer yandan sosyal ve duygusal becerilerini de sağlamlaştırıyor. Birbirinden keyifli ve en güzel evcilik oyunları burada.

Evcilik Oyunları Nelerdir?

Evcilik Oyunları Nelerdir?

Özellikle kız çocuklarının gerek tek başına, gerek yaşıtları arkadaşları ile oynamayı tercih ettiği evcilik oyuncakları, evcilik konseptini çok daha gerçekçi bir deneyim haline getirmek üzere tasarlanıyor. Pek çok farklı alan ve konu ile ilgili çeşit çeşit evcilik oyunu ve oyuncağı bulmak mümkün oluyor. Doktorculuk setleri, minyatür evcilik ev eşyaları, evcilik mutfak seti çeşitleri ve oyuncak elektrik süpürgeleri, söz konusu evcilik oyuncakları olduğu zaman en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Şırınga, steteskop, makas ve doktor önlüğü gibi malzemeleri barındıran doktor setleri bilime ilgi duyan miniklerin favorileri arasında yer alırken açılabilir dolap kapakları ve kapıları bulunan mutfak setleri, annesi ile mutfakta vakit geçirmekten keyif alan kızların en sevdiği oyuncaklarından biri haline geliyor. Ahşap boyanabilir ev eşyaları, eğitici oyuncak fırınlar ve oyuncak ütü setleri de bu kategoride sıklıkla tercih edilen oyuncaklar arasında.

Evcilik Oynamanın Faydaları Nelerdir?

Evcilik Oynamanın Faydaları Nelerdir?

Evcilik oynamanın çocuklarınıza sağladığı faydalar sandığınızdan da daha fazladır. Her şeyden önce evcilik oyunu, çocuğun gözlemlediği durumlarda rol oynamasını sağlayarak taklit etmesini ve kendini başkalarının yerine koymasın sağlar. Bu bağlamda sosyal ve duygusal yönlerini geliştiren çocuk, aynı zamanda hata yapmanın ya da başarılı olmanın ne anlama geldiğin de tatmış olur. Entelektüel anlamda problem çözme yeteneğini ve gözlemleme yetisini geliştiren evcilik oyunları, fiziksel olarak çocuklara kendilerinin ya da başka herhangi bir şeyin sorumluluğunu alma duygusu kazandırır. Grup halinde oynandığında diğer çocuklarla iletişimi üzerinde olumlu etki yaratan evcilik, bağımsızlık ve özgüven konusunda ciddi artılar kazandıran bir oyun türüdür. Sorumluluk bilinci oluşturma, ev işleri ve ev içi görevler konusunda bir farkındalık yaratma ve sözcük dağarcığını geliştirme de evcilik oyunlarının sunduğu diğer avantajlar arasında.

Evcilik Oyuncakları Fiyatları Ne Civarda?

Evcilik Oyuncakları Fiyatları Ne Civarda?

Kategorimizde birbirinden eğlenceli ve eğitici evcilik oyunları ile karşılaşmanız mümkün. Eğer evcilik oyunları nasıl oynanır diye merak ediyorsanız tek yapmanız gerek satın aldığını evcilik oyun setinin kullanım kılavuzunu ya da ürün açıklamasını incelemektir. Pizza oyun hamuru setleri, evcilik için özel olarak tasarlanmış Barbie bebek oyuncakları, doktor oyun setleri, oyuncak temizlik takımları, süpermarket seti ya da oyuncak buzdolabı, bu kategori üzerinde bulabileceğiniz evcilik oyuncaklarından sadece birkaç tanesi. Evcilik oyuncakları fiyatları, satın almak istediğiniz ürünün marka ve modeline göre değişkenlik gösterebileceği gibi sahip olduğu fonksiyon sayısına ve kullanım alanına göre de farklılık gösterebilir. İçerisinde sadece bir adet oyuncak barındıran evcilik oyunları diğerleri ile kıyasla daha düşük fiyatlarda bulunabileceği gibi kapsamlı bir evcilik seti bir miktar daha yüksek bir bütçe gerektirebilir. Tüm evcilik oyunlarını yakından incelemek ve Learning Resources, Vardem, My Litte Pony, Sunman, Fisher Price, Bircan Oyuncak gibi oyuncak üreticilerinin evcilik oyuncaklarına sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Daha fazla oyuncak için ise Çocuk Oyuncakları & Parti kategorimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yaş

(1370)
(66)
(20)
(7)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Marka

2Kids (4)
4M (1)
Abra (1)
Barbie (66)
Birlik (85)
Cansın (1)
Dede (389)
Disney (4)
Diytoy (1)
(1113)
Dolu (35)
Dora (1)
Frozen (2)
Fur Real (1)
Hasbro (44)
Heros (1)
HiQ Toys (8)
Hpi (2)
Kanz (4)
Keenway (2)
KLEIN (3)
KS Games (1)
lerado (1)
Mamatoyz (1)
Mattel (35)
Megcos (1)
Miniland (3)
Pilsan (30)
Play@home (1)
Prego (1)
Samatlı (12)
Simba (3)
smoby (3)
Spiderman (1)
STEP2 (13)
Sunman (222)
Toystoys (1)
Vardem (329)
Veltino (1)
Winx (1)
Xpv (1)
ZipBin (2)
Zoob (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kız (832)
Unisex (612)
Erkek (57)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(261)
ve üzeri (383)
ve üzeri (437)
ve üzeri (457)
ve üzeri (485)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL