TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Evcilik Oyunları

için 8,687 sonuç bulundu.

Evcilik Oyunları

Oyun kavramı her yaştan bireyin kişisel gelişiminde oldukça önemli bir yere sahiptir. Çocuklar arasında sıkça oynana ve sevilen oyunlardan birisi olan evcilik, hem kız hem de erkek çocukların drama becerilerini geliştirir. Evcilik oyunları onlara hem sosyal hem de bilişsel kazanımlar sağlar. Çocuğunuza oyuncak evcilik eşyaları sunarak, ona kurduğu oyunlarda gerçekçi bir deneyim için ilham verebilirsiniz.

Evcilik Oyunları İçin Yaratıcı Ekipmanlar

Evcilik Oyunları İçin Yaratıcı Ekipmanlar

Çocukların kurdukları oyunlar, onların hayal dünyalarının gerçek dünyaya bir yansımasıdır. Ellerindeki basit materyallerle bile oldukça büyüleyici hikayeler yaratabilen çocuklara kuracakları oyunları gerçekçi kılacak ekipmanlar sağlamak istediğinizde piyasada birçok evcilik oyuncağı bulabiliyorsunuz. Evcilik oyunu gerçek bir yetişkin yaşantısı kurgusudur. Evcilik oyuncakları da bu nedenle genellikle bir ev ortamında ya da dış çevrede bulunabilecek eşyaların görünümlerini ve özelliklerini sunan oyuncaklar olarak karşınıza çıkarlar. Mutfak setleri, piyasada özellikle kız çocuklarının beğenerek oyunlarına dahil ettikleri oyuncaklar olarak gösterilebilirler. Gerçek bir mutfağın minimal ve rengarenk görünümünü taşıyan bu setler mutfak dolapları, fırın, ocak, bulaşık makinesi, yemek takımı ve çeşili mutfak gereçlerini içerirler. Evcilik seti oyuncakları arasında mutfağa özgü olarak geliştirilen alternatifler renkleriyle, desenleriyle, süslemeleriyle ve fonksiyonlarıyla birbirlerinden ayrılıyorlar. Işıklı, sesli, hareketli ya da sabit ürün alternatiflerini inceleyerek, çocuğunuzun estetik zevkine ve ihtiyacı olan malzemelere göre piyasadaki Oyuncak mutfak takımları arasından seçim yapabilirsiniz.

Evcilik Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evcilik Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her çocuğun oyun oynaması gerekir. Oynan oyunlar, geleceğe hazırlıkta çocukları besleyen önemli etkilere sahiplerdir. Kuralları, kurguları itibarıyla çeşitli yönlerden kazanımlar sağlayan oyunlar arasında evcilik, çocuğun sosyal açıdan deneyim kazanmasını, yetişkin olmanın verdiği sorumlulukları algılamasını sağlar. Evcilik oyunları nelerdir sorusuna karşılık olarak iki farklı cevap ortaya çıkar. Evcilik oyunları arasında birinci segment, çocuğun oyuna bizzat ana karakter olarak dahil olduğu tür yer alır. Burada kullanılacak oyuncaklar genellikle çocuğun gerçekten ev yaşantısını yönettiği hissi yaşamasını sağlayacak büyüklükte ve özellikte olurlar. Diğer türde ise Çocuk Oyuncakları & Partiler çocukların ev ve sosyal yaşantılarını yönetir; hareket ettirir, seslendirir, konuşturur. Bu türdeki evcilik oyunlarında kullanılacak olan figürlerin ölçüleriyle orantılı ev ve çevre oyuncaklarının kullanılması gerekir. İki tür evcilik oyunu da çocuğun çevresini gözlemlemesi, çeşitli olaylar karşısında varılacak olan sonuçları keşfetmesi açısından oldukça faydalıdır. Evcilik oyuncakları fiyatları genellikle ürünlerin içeriklerine ve türlerine göre farklılaşıyor. Setler içerisindeki parça sayısı arttıkça fiyatlar da artış gösterebiliyor ancak bu bağlamda her bütçeye uygun bir evcilik oyuncağının piyasada yer aldığı söylenebilir.

Evcilik Oyuncakları Çocukların Gelişiminde Önemli Bir Yere Sahip

Evcilik Oyuncakları Çocukların Gelişiminde Önemli Bir Yere Sahip

Evcilik oyunları denildiğinde akla yalnızca bir ev ortamı gelmemelidir. Çocuklar gün içerisinde dış çevrede tanıklık ettikleri çeşitli alanları da canlandırmayı arzulayabilirler. Bu noktada özellikle meslek grupları çocukların hikayelerine konu olabilmektedir. Evcilik oyunu çeşitleri arasında mesleklere odaklı kurgular, çocuğun kendisini bir doktor, polis, itfaiye, esnaf gibi çeşitli mesleklere sahipmiş gibi hissetmesini sağlarlar. Çocuğunuza oyuncak market ürünleri sunabilir, ona bir işletmeyi yönetmesi için ilham verebilir; sosyal becerilerine önemli katkılarda bulunabilirsiniz. Doktor setleri ise çocuğunuzun doktorluğa yönelik bilgiler edinmesi, içerisinde bir doktorun bulunduğu evcilik oyunları kurarak kurgusunu geliştirmesine katkıda bulunurlar. Hem erkek hem de kız çocuklarının oyunlarında severek kullanabilecekleri tamir seti oyuncaklarını da edinebilirsiniz. Bu setlerin içerisinde tornavida, çekiç, matkap, anahtar gibi onların her zaman ilgisini çeken ancak yaşları küçük olduğu için kullanamayacakları malzemeleri sunabilirsiniz. Dilerseniz siz de şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek beğendiğiniz bir evcilik oyuncağını hemen sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Yaş

(1073)
(60)
(48)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Marka

2Kids (4)
3M (1)
4M (3)
Abra (2)
Anatolian (1)
Anderson (1)
Armerya (1)
B.TOYS (4)
Barbie (140)
BERENGUER (1)
Birlik (130)
Cars (1)
CAT (1)
CC Oyuncak (10)
Cosby (1)
Dagedar (1)
Dede (441)
Disney (3)
Diytoy (3)
(921)
DJECO (45)
Dolu (61)
EverEarth (1)
FO (1)
Frozen (7)
Hasbro (30)
HiQ Toys (4)
HobiStore (1)
Jumbo (1)
K-nex (1)
Keenway (1)
KLEIN (1)
Kraft (1)
LE TOY VAN (33)
lerado (1)
Mamatoyz (2)
Mattel (23)
Megcos (1)
Mgs (3)
Miniland (2)
New Toys (1)
Om (3)
Pilsan (36)
Play@home (1)
Risus (1)
Samatlı (4)
Selay (9)
Simba (3)
smoby (13)
Spiderman (1)
Star (1)
STEP2 (1)
Sunman (168)
TERRA (14)
Vardem (134)
WABAFUN (3)
Winx (2)
Xpv (1)
ZipBin (1)
Zoob (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kız (853)
Unisex (468)
Erkek (16)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(208)
ve üzeri (318)
ve üzeri (354)
ve üzeri (370)
ve üzeri (393)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL