Pelüş Oyuncaklar

Pelüş oyuncak yeni doğan bebeklerden yetişkinlere kadar herkesin, hatta evcil dostlarımızın da çok sevdiği bir oyuncak türü, bazen de bir dekorasyon parçasıdır. Sevdikleriniz için en ideal hediyelerden biri olan pelüş oyuncakların çok çeşitli modellerini burada bulabilirsiniz.

Pelüş Oyuncakları Tanıyalım

Pelüş Oyuncakları Tanıyalım

Pelüş oyuncak, genelde yumuşak ve tüylü olan bir kumaşın dikilerek içine bir tür dolgu malzemesi doldurulmasıyla elde edilen bir oyuncaktır. Fransızca “peluche” kelimesinden gelen pelüş, pamuklu kadifeye veya kadifeye benzeyen, astarı ipek veya penyeyle desteklenen bir kumaştır. Ama günümüzde pelüş oyuncaklarda en çok kullanılan malzeme polyester gibi sentetik lifli kumaşlar veya havlu kumaşı gibi hem ekonomik hem de dayanıklı kumaşlardır Bunların içlerine de dışının yumuşaklığını destekleyecek şekilde pamuk veya şeklini koruyabilen elyaf gibi malzemeler doldurulur. Dolayısıyla, pelüş oyuncaklar, dolgu oyuncak diye de bilinir. Sevgililer Günü, yıl dönümleri, doğum günleri ve başka kutlamalarda pelüş oyuncaklar en yaygın hediyelerdir. Bu oyuncaklar hediyelik olmalarının yanı sıra rahatlamak için veya koleksiyon oluşturmak için kullanılabilir.

Rengarenk Seçenekler

Rengarenk Seçenekler

Pelüş oyuncaklar arasında en sık rastlayacağınız model oyuncak ayı. Oyuncak ayıların tabiri caizse olmayan rengi ve boyu yok. Küçük boyuttaki ayıcıklar çocuklar başta olmak üzere herkese hediye edilebilir. Pelüş oyuncak büyük boy da mevcut. 100 cm ve üstündeki oyuncak ayılar ise genelde eşlere ve sevgililere yönelik bir hediye olarak düşünülür. Ayı dışında da birçok hayvan sizi bekliyor; mesela pelüş oyuncak goril, pelüş kedi, köpek, fil, kurbağa, tavşan, hamster ve kaplumbağa. Pepee, Minnie Mouse ve Mickey Mouse gibi ünlü çizgi film karakterleri, takım formalı ayıcıklar, pelüş arabalar, pelüş toplar daha birçok ürün de mevcut. Pelüş oyuncaklar oturabilenler ve ayakta durabilenler diye de ayrılır. Bazı pelüş oyuncaklar sesli ve hareketlidir. Bunların dolgusunun içine pille çalışan küçük bir mekanizma yerleştirilmiştir.

Pelüş Oyuncak Fiyatları

Pelüş Oyuncak Fiyatları

Oyuncak ayı fiyatları da dahil olmak üzere pelüş oyuncak fiyatları temel olarak ürünün boyutlarına ve kullanılan malzeme türüne göre değişiklik gösterir. Aradığınız pelüş oyuncak ne olursa olsun o kadar geniş bir çeşitlilik var ki zevkinize ve bütçenize uygun ürünü rahatlıkla çekip çıkarabilirsiniz. Aramalarınızı genel yapabileceğiniz gibi erkek ve kız çocuklar için veya yaşlara göre ayrı ayrı yapmanız da mümkün. Animals of the World, Angry Birds, Barbie, Birlik, Chicco, Fisher Price, Frozen (Karlar Ülkesi), Hasbro, My Little Pony, Şirinler, Sünger Bob ve daha birçok markanın pelüş oyuncakları burada sizi bekliyor. Pelüş oyuncaklar dışında karakter oyuncaklar, bebekler, oyuncak arabalar, yatak oyuncakları ve daha birçok oyuncağı bulabileceğiniz Oyuncak kategorimizi ziyaret etmeyi de unutmayın.

Pelüş Oyuncaklar

için 19,746 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (3145)
Kız (360)
Erkek (49)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(2719)
(207)
(70)
(50)
(36)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(641)
ve üzeri (892)
ve üzeri (1,007)
ve üzeri (1,037)
ve üzeri (1,083)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL