Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Karakter

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Ty
Tox
Cbc
4M
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Peluş Oyuncaklar

için 31,128 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Peluş Oyuncaklar

Oyuncaklar, hem güzel bir hediye hem de vakit geçirmek için ideal olan eşyalardır. Bazı oyuncaklar dekor olarak bile kullanılabilmektedir. Hem çocuklar hem de büyükler için oldukça sevindirici olan peluş oyuncaklar farklı çeşitleri ile her yaş için ideal bir ürün olmaktadır. Bu oyuncakların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Hem peluş tipi olarak hem de peluşun boyutu olarak farklılıklar içermektedir. Bu sayede de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çünkü herkesin sevebileceği bir peluş çeşidi bulunabilmektedir. Üstelik bu peluşlar yalnızca çocuklar için değil büyükler için de iyi bir seçim olmaktadır. Bazı peluşlar dekor olarak oldukça güzel durmaktadır. Yataklarının üstlerini süslemek için bu ürünleri tercih eden pek çok kişi bulunmaktadır. Ayrıca peluş oyuncaklar iyi bir hediye çeşididir. Her yaştan kişiye bu oyuncak çeşidi hediye edilebilir. Hediyeyi alan kişinin son derece memnun olacağı bir ürün grubu olan bu oyuncak çeşidi farklı çeşitleri sayesinde hediye alacak kişilere oldukça iyi bir seçenek olmaktadır. Üstelik peluşların farklı çeşitleri olduğundan dolayı kendiniz için alacaksınız kendi sevdiğiniz tipi, bir başkası için alacaksınız ise o kişinin sevdiği peluş çeşidini bulmanız çok daha rahat olmaktadır. Unicorn peluş oyuncaklar da bu kategoride bulunmakta olup daha birçok çeşit kategoride mevcut olarak bulunmaktadır. Bu sayede sevdiğiniz oyuncakları bulmak son derece basit olmaktadır.

 Peluş Oyuncak Çeşitleri

Peluş Oyuncak Çeşitleri

Peluş oyuncaklar denildiğinde akla birçok tipte peluş gelmektedir. Birçok çizgi film karakterleri, hayvan figürleri gibi farklı şekillerde peluş çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler sayesinde bu ürünlerden almak isteyen kişiler son derece rahat karar verebilmektedir. Kral Şakir peluş oyuncaklar da bu kategoride bulunmaktadır. Bu oyuncağın dışında farklı çizgi film karakterlerinin de peluşları vardır. 90’lı yılların en sevilen karakterlerinden biri olan Pokemon peluş oyuncaklar da üretilmektedir. Her ne kadar 90’lı yılların karakteri olsa da Pokemon, günümüzde hala çok fazla kişi tarafından sevilmektedir. Bundan dolayı da Pokemonun peluş oyuncaklarının olması pek çok kişiyi mutlu edebilmektedir. Üstelik Pokemon baskılı peluş oyuncaklarında farklı çeşitleri vardır. Çünkü her peluş aynı boyutta olmamaktadır. Farklı boyutlar bulunmaktadır. Bu sayede küçük isteyen küçüğünü büyük isteyen ise büyüğünü alabilecektir. Yani herkesin aradığı ürünü bulması böylece mümkün olmaktadır. Bu yalnızca Pokemon peluş oyuncaklar için geçerli olmamaktadır. Diğer pek çok peluş oyuncaklar için de aynı durum geçerlidir. Farklı boyutları hatta bazen aynı çizgi film karakterinin farklı baskıları mevcut olmaktadır. Ayrıca peluş oyuncaklar çocukların hem oyunlarında eşlik edebilmekte hem de gelişimlerine destek olabilmektedir. Hayvan şeklinde olan peluşlar ile çocuklara hayvan sevgisi aşılanabilmektedir. Ayrıca bu oyuncakların yumuşak olması sayesinde herhangi bir kaza olmadan oldukça rahat bir şekilde çocuklar oyun oynayabilmektedir. Yani ailelerin endişe edebilecekleri bir oyuncak çeşidi olmamaktadır. Çocukların yaralanmasına sebep olmamakla beraber onların oyun arkadaşı olabilmektedirler. Üstelik çoğu peluş yastık görevini görecek kadar yumuşaktır. Bu sayede aileler bu oyuncakları gönül rahatlığı ile tercih edebilmektedir. Ayrıca bu oyuncaklardan bazıları ses çıkarabilme özelliğine sahip olmaktadır. Bazıları şarkı söyleyebilme ya da masal anlatabilme özelliğine sahipken bazıları ise tek kelime ya da kısa cümleler kurabilmektedir. Bu ürünlerde çocukların gelişimine son derece olumlu etki etmektedir. Çünkü özellikle küçük yaşlarda dilin gelişebilmesi çocukların duydukları kelimelere de bağlı olmaktadır. Çocuklara bu tarz bir oyun arkadaşı verilmesi onların dil gelişimine katkı sağlayabilmektedir. Bunun dışında bu oyuncaklar yalnızca çocuklara verilmemektedir. Büyükler için de iyi bir hediye olabilmektedir. Özellikle büyük peluş oyuncaklar sevgilinize veya arkadaşınıza alabileceğiniz iyi bir hediye olmaktadır. Kalpli ayıcıklar veya sevdiklerinizin sevdiği çizgi film karakterinin peluşları hediye için sıkça tercih edilmektedir. Bunun dışında hayvan peluşları da son derece sevimli hediye örneklerinden olmaktadır. Yani bu oyuncaklar yalnızca çocukların kullanabileceği bir ürün olmamaktadır. Çocukların dışında yetişkinlerin de gayet sevebileceği bir ürün olmaktadır. Bundan dolayı sevdiğiniz kişilere bu ürünü alarak onları mutlu etmeniz mümkün olmaktadır.

 Peluş Oyuncaklarla Çocuk Gelişimini Sağlamak Mümkün

Peluş Oyuncaklarla Çocuk Gelişimini Sağlamak Mümkün

Çocukların gelişim dönemlerine pek çok aile önem vermektedir. Bundan dolayı çocuklarının gelişim dönemlerine olumlu etki edecek oyuncaklar almaya dikkat etmektedirler. Gelişim dönemlerini destekleyen her yaşa uygun olan pek çok oyuncak bulunmaktadır. Bunlardan biri de peluş oyuncaklar olmaktadır. Bu ürünlerin birçok yararı vardır. Örneğin hayvan peluşlar sayesinde çocuklarla hayvan sevgisi aşılanabilmekte ve bu sayede çocuklar hayvanlara bir nebze alışabilmektedirler. Çocukların dünya içerisindeki diğer canlılarla cansız bir şekilde de olsa iletişim kurabilmesi gelişimleri açısından son derece önemli olmaktadır. Ayrıca çocukların oyun arkadaşı da olan bu oyuncaklar sayesinde çocukların oyun kurabilme yetilerinde de artış olmaktadır. Yani bu oyuncaklar sayesinde çocukların sosyal becerilerinde artış olabilmektedir. Bunların dışında bu oyuncaklarla oynanan bazı oyunlar çocukların ince motor gibi farklı becerilerinin gelişmesini de sağlamaktadır. Buna yemek yedirme örnek verilebilir. Peluş oyuncaklara çocuklar tarafından yemek oyuncakları ile yemek verilmesi ve bunu yaparken ince motoru çalıştıracak şekilde çatak ve kaşık kullanması gelişimlerinde önemli rol oynayacaktır. Bunun dışında bu oyuncaklar dil gelişimini de önemli derecede etkilemektedir. Peluş oyuncakları birbirleriyle konuşturarak ve daha sonra çocuğundan da bunu bekleyerek onun dil gelişimine katkı sağlamanız mümkündür. Çocuklar kendi seslerini ve dış sesleri duydukça dil gelişimleri daha iyi olmaktadır. Bu süreçte çocukları konuşturmak ve onlarla konuşmak onların gelişimlerine büyük bir şekilde katkı sağlamaktadır. Müzikli peluş oyuncaklar veya masal anlatan ve konuşan peluşlar da dil gelişimi için son derece iyi olan ürünler olmaktadır. Çocuklar farklı bir yerden gelen sesleri sık sık dinledikçe bunları hem kendi içlerinde hem de sesli bir şekilde tekrar etmektedirler. Bu da onların konuşmalarını daha da iyi sürdürmelerini sağlamaktadır. Ayrıca müzikli veya masal anlatan peluş oyuncaklar sayesinde bilmedikleri kelimeleri öğrenmeleri de mümkün olmaktadır. Çünkü dilin gelişmesi tek başına yeterli olmamaktadır. Bunun yanında kelime hazinesinin de geniş olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde çocuk iyi bir gelişim evresinden geçmiş olacaktır. Yani peluş oyuncakların eğlence dışında çocuklara birçok yararı daha bulunmaktadır. Bunlardan dolayı da aileler tarafından sıkça tercih edilen bir ürün olmaktadır. Üstelik çok fazla çeşidinin olması da önemli yararlarındandır. Birçok kategoride peluş oyuncak bulunmaktadır. Hayvan kategorisinde ya da çizgi film kategorisinde farklı farklı birçok oyuncak çeşidi vardır. Bunlardan dolayı insanların aradığı ürünü bulması oldukça kolay bir süreç olmaktadır. Ayı, kedi, köpek, tavşan gibi farklı hayvan peluşlar bulunmakta olup hayvanları çocuklarına tanıtmak isteyen aileler için ideal ürünlerden olmaktadır.

 Büyükler için Peluş Oyuncaklar

Büyükler için Peluş Oyuncaklar

Peluş oyuncaklar yalnızca çocuklar için olmamaktadır. Büyükler için de bu oyuncaklar satın alınmaktadır. Özellikle büyük tatlı peluş ayılar sevgililer için iyi bir hediye tercihi olmaktadır. Büyük peluş oyuncaklar kategorisinde birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bunlardan çok fazla tercih edilen ayıcıklar hem sevgiliye hem de arkadaşa verilebilecek iyi bir hediye çeşidi olmaktadır. Ayıcıkların da farklı çeşitleri vardır. Hem renk olarak hem de tip olarak farklılıklar içermektedir. Bazı ayı modellerinde kalpler de mevcutken bazıları ise daha sade olmaktadır. Hediye olarak alınabilecek olan bu peluşlar arasından seçim yaparken alacağınız kişinin beğenisine göre kararınız değişecektir. Eğer hediye alacağınız kişi pembe rengini seviyorsa pembe renkte bir peluş almanız o kişiyi çok daha mutlu edecektir. Yetişkinlere büyük peluşlar dışında küçük peluş oyuncaklar da almanız mümkündür. Çünkü ebat olarak küçük olan bu ürünlerin içerisinde sevdiğiniz kişilerin sevebileceği birçok ürünü bulmanız olası olmaktadır. Birçok şirin hayvan, çizgi film karakterleri gibi farklı kategorilerde peluşlar bulunduğundan dolayı bu ürünler arasından aradığınız hediyeyi bulmanız son derece kolaydır. Üstelik bu oyuncaklar son derece tatlı olduğundan dolayı hediyenin beğenilmeme olasılığı da son derece düşük bir ihtimal olmaktadır. Ayrıca bu ürünleri yalnızca hediye amaçlı değil kendiniz için de almanız son derece mantıklıdır. Yumuşak ve sevimli olan bu ürünleri süs amaçlı dekor olarak kullanabilirsiniz. Hem odanızı oldukça sevimli gösterecek hem de sizi mutlu edecektir. Yani peluş oyuncakları hediye amaçlı alabileceğiniz gibi kendinizi mutlu etmek için de almanız son derece mantıklı bir hareket olmaktadır. Hatta bazen arabalarda bile süs eşyası veya yastık amaçlı peluş oyuncaklar tercih edilebilmektedir. Arabalara süs olarak konulabilen oyuncakların boyutları küçük olmaktadır. Ama yastık amaçlı olanlar daha orta boyutlardadır. Bunun dışında bazı kişiler için peluş oyuncaklar uyku arkadaşı olmaktadır. Bu oyuncaklara sarılarak uyumak bazı kişiler için alışkanlıktır. Yani hem çocuklar için hem de yetişkinler için bu oyuncaklar oldukça sevilmektedir. Bundan dolayı da hem kişi kendisi için hem de sevdikleri için bu oyuncakları satın alabilmektedir.

 Farklı Seçenekleriyle Peluş Oyuncaklar

Farklı Seçenekleriyle Peluş Oyuncaklar

Oyuncak kategorisi oldukça geniş bir kategori olmaktadır ve içerisinde birçok oyuncak çeşidini içermektedir. Bunun sebebi oyuncaklara verilen önemdir. Oyuncaklar çok fazla değer gördüğünden dolayı bu kategorideki çeşitlilik de doğal olarak artış göstermektedir. Oyuncak çeşitlerinden biri olan peluşlar da kendi içinde farklı kategorilere ayrılmaktadır. Çünkü üretilen pek çok peluşun özellikleri farklı olmaktadır. Bazıları daha küçük bazıları ise daha büyük olmaktadır. Köpek peluş oyuncaklar da bulunmaktadır. Ama aynı zamanda pony peluş oyuncaklar da bulunmaktadır. Hayvanların dışında çizgi film karakterleri veya oyun karakterleri gibi peluş oyuncaklar da vardır. Yani aslında oldukça büyük bir kategori olmaktadır. Bu kadar çok fazla çeşidin olmasının sebebi talep görmesidir. Ayrıca diğer oyuncak çeşitlerinin aksine peluş oyuncakları yetişkinler de satın almaktadır. Çünkü bu oyuncaklar yalnızca oyun amaçlı olarak kullanılmamaktadır. Bunun dışında süs olarak da kullanılmaktadır. Bundan dolayı pek çok kişi tarafından hediye amaçlı satın alınmaktadır. Bu yüzden çeşitlilik barındırması son derece doğal ve mecburi olmaktadır. Kişilerin kendilerini ve sevdiklerine uyan ürünü bulabilmesi için bu çeşitlilik gereklidir. Yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de çeşitlilik önemlidir. Çünkü peluş oyuncaklar çocuk gelişimlerine önemli katkıda bulunmaktadır. Çocukların sosyal becerilerinin gelişmesinden dil gelişimine kadar birçok konuda çocuklara yardımcı olmaktadır. Farklı hayvan peluşların olması sayesinde hayvan sevgisi de aşılanabilmektedir. Bundan dolayı da pek çok aile tarafından tercih edilmektedir. Üstelik bu ürünlerin yumuşak olması sebebiyle de güvenliklidir. Bu sayede çocuklar bu oyuncaklarla oynarken yaralanma olasılıkları azalmaktadır. Bazı peluşlar ses çıkarabilme özelliğine sahip olduğundan dolayı dil gelişimi için önemli olmaktadır. Çocukların dil gelişimlerine katkıda bulunmak isteyen aileler için bu oyuncak çeşitleri idealdir. Ses çıkarabilen peluşların da çeşitleri bulunmakta olup bu çeşitlilik arasından çocuğunuza en uyan ürünü bulmanız da kolay olmaktadır. Bunların dışında bazı aileler peluş oyuncakları çocuklarının odalarını süslemek için almaktadır. Peluş oyuncaklar süs eşya olmak için iyi bir tercihtir. Çünkü bu oyuncaklar son derece sevimli olmaktadır. Bundan dolayı da odaları daha sevimli hale getirmek için ideal ürünlerdir. Bazı yetişkinler de odalarını süslemek için bu ürünlerden yararlanmaktadır. Hatta bu ürünlerin mini boylarını da arabalarını süslemek için kullanmaktadırlar. Yani peluş oyuncaklar çocuklardan büyüklere herkesin kullanabileceği ve beğenebileceği oyuncaklardan olmaktadır. Farklı kitlelere hitap ettiğinden dolayı da pek çok kişi tarafından sevilmekte ve tercih edilmektedir. Bu da peluş oyuncakların çeşitliliğinin git gide daha da artmasına ve farklı peluşların satışa sunulmasına yol açmaktadır. Bu durum peluş seven kişileri ise son derece memnun etmektedir.

 Peluş Oyuncak Fiyatları

Peluş Oyuncak Fiyatları

Peluş oyuncak kategorisi oldukça geniş bir kategori olmaktadır. Büyüklü küçüklü birçok peluş bu kategoride bulunmaktadır. Bu oyuncaklardan bazılarında ses çıkarabilme özelliği varken bazıları ise büyüklüğü ile gözleri doldurmaktadır. Yani pek çok peluş oyuncak çeşidi vardır. Bu sebepten ötürü de peluş oyuncaklar fiyatları denildiğinde tek bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Bunun yanında kesin bir fiyat aralığı vermek de mümkün görünmemektedir. Çünkü birçok peluş oyuncak çeşidinin olmasının yanı sıra hala üretilmekte olan ve satışa sunulan oyuncaklar da bulunmaktadır. Farklı özellikler içerdiğinden dolayı da kesin bir fiyattan bahsetmek mümkün olmamaktadır. Ses çıkaran peluşlar içerisinde bile fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Çünkü bu ürünlerden bazısı masal anlatabiliyorken bazıları ise şarkı söyleyebilmektedir. Bu sebepten fiyatlar farklılaşmaktadır. Bunlardan dolayı net bir fiyattan bahsetmek aynı kategori için bile mümkün değildir. Peluş oyuncağın kalitesi, özelliği, büyüklüğü fiyatı etkilemektedir. Ayrıca birçok firma tarafından üretildiğinden dolayı firmaların kendi fiyat stratejileri olduğundan dolayı da farklılaşma durumu mevcut olmaktadır. Yani peluşlar aynı markadan çıkmamaktadır. Farklı markaların ürettikleri peluşlar vardır. Bu da fiyatların çeşitlenmesine ve birçok fiyatın ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Durum böyle olduğundan dolayı net bir aralık vermek de mümkün olmamaktadır. Peluş oyuncaklar yalnızca çocuklar için değil yetişkinler için de son derece önemli ürünlerdendir. Çünkü bu ürün oldukça iyi bir hediye çeşididir. Pek çok kişinin aldığında mutlu olacağı bir hediyedir. Bu sebepten insanlar tarafından sevdikleri kişiye verilmek üzere çok fazla satın alınmaktadır. Yetişkin kişilere alınabilecek peluş oyuncak çeşidi de oldukça fazla olmaktadır. Yani bu ürünü alacak olan kişilere de net bir fiyat vermek mümkün değildir. Eğer siz de çocuğunuz için veya sevdiğiniz kişiler için peluş oyuncaklardan almak istiyorsanız ve bu ürünlerin fiyatlarını merak ediyorsanız ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ürün sayfamızdan beğendiğiniz ürünü son derece kolay bir şekilde satın alabilir çocuğunuzu veya sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.