Banyo Oyuncağı

Küçük bebeklere banyo yaptırmak oldukça zordur. Hele ki henüz oturmayı başaramayacak kadar küçük bebeklere banyo yaptırmak fazlasıyla güç ve sabır gerektirir. Bebeği banyoda sağlam bir şekilde tutabilmek ve onu gerektiği gibi sabunlayıp durulayabilmek için oldukça sabır ve kabiliyet gerekir. Bebeğin banyo yaparken ağlaması da işleri fazlasıyla zorlaştırır. Bebeğin ağlamaması için dikkatini başka yerlere çekmek gerekir. Zaten bebekler sudan korktuğu için banyo anında sürekli ağlamaya meyilli olurlar. Bebeğinizin sürekli ağlamasına izin verip ona işkence etmeyin; bebeğinize rahat rahat banyo yaptırabilmek için banyo oyuncaklarından yararlanabilirsiniz. Banyo oyuncakları suya dayanıklı malzemeden üretildiği için sudan zarar görmez ve deforme olmaz.

Banyo yaparken çocuğunuzun sıkılmaması ve ağlamaması için birçok anne tarafından banyo oyuncakları tercih edilmektedir. Turuncu ve sarı renklerde üretilen banyo ördekleri en çok tercih edilenler arasındadır. Plastikten üretilmiştir ve sıkıştırıldığında ses çıkarır. Böylece küçük çocuklar banyo suyunun içinde oyuncaklarıyla oynarken hiç sıkılmaz ve banyodan keyif alır. Banyo suyunda ördeklerini yüzdürerek kendi kendine oyun kurarak aklını dağıtabilir ve banyo yaparken ağlamayı unutabilir. Bebek banyo oyuncakları arasında en çok tercih edilen bir diğer ürün de Chicco markası tarafından üretilen Köpük Adası banyo oyuncağıdır. Oyuncağın üzerinde iki adet minik balık bulunur, bu balıklar su kaydırağının üzerinden su efektleri eşliğinde kaydırılır ve bebeğinizi eğlendirir. Oyuncak üzerinde bulunan ahtapota bebek değdiği an volkandan sabun köpükleri püskürmeye başlar. Böylece bebeğiniz banyo esnasında tüm dikkatini oyuncağına verir ve siz de bebeğinizi rahat rahat yıkayabilirsiniz.

Bebeklere banyo yaptırırken gözüne su ve sabun kaçmasını engellemek için bebek banyo şapkasından yararlanabilirsiniz. Bebek banyo şapkası bir bandana görünümündedir ve kenarlarında suyun bebeğin gözüne gelmeden akıp gitmesini sağlayacak olukları vardır. Bu ürün sayesinde bebeğin kafasına dökülen su gözüne rahatsızlık vermeden akıp gidecek. Bebeğinizin cildine zarar vermeden banyo işlemini yaptırmak için bebek şampuanı kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir ve istediğiniz bir ürünü seçebilirsiniz. Bebek şampuanları göz yakmadığı için çocuğunuzun gözüne herhangi bir nedenle köpük kaçtığında canını yakmaz ve ağlamasına neden olmaz.

Banyo Oyuncağı

için 253 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
Bondigo (7)
(1)
(2)
Clementoni (88)
(37)
(2)
(1)
(5)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (43)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(22)
(12)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL