Spor Oyuncakları

Spor oyuncaklar arasında: langırt seti, basketbol potası, bowling seti, trambolin ve paten gibi ürünler bulunur. Çocuklar bu oyuncaklar sayesinde hem eğlenceli vakit geçirecek hem de spor aktivitelerini gerçekleştirecek. Basket potası sayesinde istediğiniz herhangi bir yeri basket sahasına çevirebilirsiniz. Pilsan markası tarafından üretilen ayaklı basket potasının üzerinde yanı zamanda dart da bulunur. Tek bir ürün, iki farklı işlevi bir arada bulundurur. Böylece çocuğunuz istediği zaman basket, istediği zaman da dart oynayabilecek. Pilsan ayaklı basket potası oldukça eğlencelidir ve spor yapmaya teşvik eder. İstenirse kum ile doldurulup ağırlaştırılabilir. Çocukların ilgisini çekebilecek renkte tasarlanmıştır. 3 yaşın üzerindeki çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Dart atmak ve basket atmak çocuklarınızın ellerini ve kollarını geliştirir. Ayrıca hedef alma işlemini gerçekleştirirken dikkati ve konsantrasyonu geliştirir.

Çocuğunuz futbolu seviyorsa, ona kurulumu kolayca gerçekleştirilebilen Benten desenli futbol kalesi alabilirsiniz. Böylece kaleye gol atmaya çalışarak kendini eğlendirir ve oldukça keyifli vakit geçirir. 60x40 cm ebatlarında olan oyuncak futbol kalesini istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. İster evinizin içinde, isterseniz bahçenizde çocuğunuzun eğlenmesi ve keyifli vakit geçirebilmesi için oldukça uygundur. Futbol kalesi fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Futbol, çocuğunuzun bacak kaslarının hareket etmesine ve gelişmesine yardımcı olur. Erkek çocuklarının çok sevdiği karakterlerden biri olan Pepe karakteriyle süslenmiş futbol setini çocuğunuz çok sevecek.

Çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için onu spora yönlendiren oyuncaklarla oynamaya teşvik edebilirsiniz. Hareketsizlik çocuklarda tembelliğe ve obeziteye neden olacağı için onu sürekli hareket halinde tutabilmeniz gerekir. Çocuğunuzun evde doya doya bowling oynayabilmesi için ona bowling seti alabilirsiniz. Bowling setinin içinde 6 adet labut ve 1 bowling topu bulunur. Düz bir zemine dizilmiş olan labutları bowling topuyla yıkmaya çalışmak çocuğunuzu çok eğlendirecek. Bowling oynamak, en keyifli ve en eğlenceli oyunlar arasında yer aldığı için çocuğunuz bu oyunu istediği her yerde oynayarak keyfine keyif katabilir. Bowling oynamak çocukların kol kaslarını geliştirmeye yardımcı olur. Kız çocukları için Disney prensesleri ile süslenmiş bowling seti bulunur. Kızınızın hareketli oyunlar oynamasını sağlamak için ona bu sevimli bowling setini alabilirsiniz.

Spor Oyuncakları

için 3,830 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Kids (38)
(5)
Abra (10)
(2)
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
Barbie (19)
(4)
(3)
(1)
(5)
Cars (11)
CC Oyuncak (11)
Dede (104)
(1)
(757)
Dolu (34)
Enhoştoys (10)
(2)
(4)
(1)
(5)
Frozen (12)
(2)
(5)
(1)
(1)
İntex (18)
(4)
(1)
Kapla (18)
(1)
(5)
(1)
(2)
Nerf (41)
Om (10)
Pepee (23)
Pilsan (95)
(2)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Simba (6)
(1)
Spiderman (9)
(2)
Sunman (101)
(1)
Vardem (38)
(2)
(4)
(1)
(1)
(1)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (789)
Erkek (190)
Kız (108)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(713)
(87)
(56)
(54)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(171)
ve üzeri (261)
ve üzeri (300)
ve üzeri (312)
ve üzeri (334)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL