Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bebekler

için 23,285 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Oyuncak Bebek

Tüm çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında bulunan bebekler, zengin çeşitliliği ile çocukların hayal dünyasını kendine çeker, bu yüzden çok beğenilirler. Pek çok oyuncak firması, plastik, silikon, yün, pelüş ve diğer malzemelerden yapılan oyuncak bebek çeşitlerini özenle tasarlamaktadır. Zararlı maddeler içermediği için her yaştan çocuk bu oyuncaklarla güvenle oynayabilir. Çeşitli ihtiyaçları başarıyla karşılayabilen, 10 ila 100 cm arasında değişen farklı büyüklükteki bebekler tercih aşamasında daha çok öne çıkmaktadır. Klasik oyuncak modelleri, çocukların öğrenme sürecindeki önemli eşikleri kolayca tamamlamalarına yardımcı olabilecek bebekler şeklinde tasarlanmıştır. Bu modeller, çocukların kendi hayali dünyalarında anneleriyle olan etkileşimini yeniden gerçekleştirebilmeleri ve böylece yetişkin yaş anlayışlarını eğitebilmeleri için kıyafet ve çocuk bezlerini değiştirme işlevine sahiptir. Öte yandan teknoloji kullanılarak oluşturulan seçenekler çocuğunuza ağlama, konuşma, şarkı söyleme ve hikaye anlatma gibi işlevlerle son derece renkli ve heyecan verici bir deneyim yaşatır. Yetişkinlerin dahi ilgisini çeken oyuncak bebek çeşitleri, dekoratif öğeler veya hediye seçenekleri olarak da değerlendirilebilir. Özellikle kızların oynamayı sevdiği oyuncaklardan biri şüphesiz bir bebek oyuncağıdır. Bir oyuncak bebek, farklı malzemelerden ve farklı boyutlardan yapılmış genelde minyatür boyutlarda bir üründür. Farklı oyuncak bebek markalarını kontrol ederek çocuğunuza en uygun ürünü oyuncak bebek eşyaları kategorisinden seçerek onları mutlu edebilirsiniz. Sıkça tercih edilen ve eskileri andıran oyuncak bebek seçeneklerinden biri de bez bebeklerdir. Çocukların kendisine olan ilgisini asla kaybettirmeyecek bez bebekler, güvenle oynayabilecekleri oyuncaklardan biridir. 0 ile 3 yaş arasındaki bebekler ve ilkokul öğrencileri için ideal oyuncaklar ilginç renkleri ve tasarımlarıyla sayfamızda mevcut.

İkonik Oyuncak Bebek Modelleri

İkonik Oyuncak Bebek Modelleri

Oyuncak bebeklerin hayali karakterlere dönüşmüş halleri dünyanın en popüler bebeklerindendir. Model bebekler, kendi çizgi filmleri de olan ikonik kurgusal karakterlerin animasyonlarından oluşur. Kızlar özellikle gerçekçi cilt dokularını ve uzun saçları çok severler. Oyuncak bebek ürünlerinin küçük boyutları sayesinde en küçük çocuklar bile rahatlıkla ürünle oynayabilir. Hafif tasarımı ve yumuşak yapısı sayesinde olası kullanım kazalarında çocuğunuzun yaralanmasını engellenmiş olur. Kızların en sevdiği oyuncaklar arasında kurgusal prenses karakter bebekleri var. Bu bebeklerin kıyafet değiştirme yeteneği sayesinde çocuklar çok keyifli bir deneyim sağlar, oyun oynamaktan hiç sıkılmaz. Üstelik bu durum çocuğunuzun giyim ve hijyen konularını erken yaşlardan öğrenmesine yardımcı olabilir. İsteğe bağlı olarak oyuncak bebek kıyafetleri satın alabilir, çocuklarınızın bebekleri için bir mini gardırop oluşturmasını ve bu sayede eğlenmesini sağlayabilirsiniz. İkili şekilde satılan model bebekleri ile ideal fiyata oyuncak bebek satın alabilir, ayrıca çocuklarınızın kardeşleri ve arkadaşları ile eğlenceli oyunlar oynamasına izin verebilirsiniz. Çok çeşitli giyim seçenekleri sayesinde çocukların hayal gücü ve işçiliği ile geliştirilen ürünler, ihtiyaç duyan kullanıcılara çeşitli aksesuarlarla da satılabilmektedir. En çok tercih edilen bebek aksesuarları arasında çanta, şapka, cep telefonu, güneş gözlüğü ve ayakkabılar yer almaktadır. Böylelikle oyuncak bebek ve aksesuar ürünleri de zenginleştirebilir, böylece çocuğunuz eksiksiz bir oyun deneyimi yaşayabilir. Konuşan modeller kızların ve erkeklerin en çok ilgilendiği bebek seçeneklerinden biridir. Masal anlatan, şarkı söyleyen veya çeşitli sohbetler gerçekleştiren konuşan bebekler çeşitli boyutlarda tasarlanabilir. Konuşan bebeklerin dil gelişimine büyük katkısı nedeniyle 1 yaş ve üzeri bebekler tarafından güvenle kullanılabilir. Sesli oyuncaklar, çocuklarınızın daha mutlu ve daha heyecanlı hissetmesine yardımcı olabilir ve ayrıca tüm çocukların sosyal becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilir. Konuşan modeller, çocukların en iyi uyku arkadaşları olarak da çok uygundur. Bu ürünler karanlık ve uyku fobisi olan çocukların kendilerini yalnız hissetmelerini engelleyebilir. Yumuşak dokusu ile çocuğunuzu kolayca kucaklayabilir. Aynı zamanda çocuğunuzun yatmadan önce rahatlamasını ve güvende hissetmesini sağlayan şarkılar, ninniler, masallar gibi içeriklere sahiptir. Çocuğunuz oyuncak bebeği ile birlikte daha hızlı uykuya dalar. Yetişkinler de bireysel olarak konuşan bebek seçeneğini seçebilirler. Sevgi ve özür ifade etmek için tasarlanmış çeşitli ifadelere sahip ürünler, özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz en özel hediye seçeneklerinden biridir. Bebeklerin ilgi çekici ve sevimli görünmesini sağlayan giysilerin içine gizlenmiş motor ve hoparlör parçaları sayesinde konuşan bebeklerin çoğu çalışmak için ince piller veya saat pilleri kullanır. Sunman bebekler sayfasından da birçok seçeceğe göz atabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Oyuncak Bebek

Her Yaşa Uygun Oyuncak Bebek

Oyuncak bebeklerde dikkat çekmeye yarayan ve kullananların önem vermesi nedeniyle büyük gerçeğe çok yakın detaylarla tasarlanan oyuncak bebek modelleri büyük ilgi görmüştür. Gerçeğe çok benzer oyuncak bebek modelleri en popüler modeller arasında öne çıkıyor. Bebek oyuncakların seçiminde bu nokta önem taşıyor, çok etkileyici bir görünüm sergiliyor. Kullanılan malzemeler sayesinde oyuncaklar, çocuklar ve yetişkinler arasında popüler olan gerçek et ve derilere ve gerçekçi dokulara benziyor. Yumuşak yapısı ve hiçbir zararlı madde içermemesi sayesinde her yaştan bebeğin güvenle oynayabileceği gerçekçi bir bebek tercihi hem çocukların hem ebeveynlerin favorisi olabilir ve isteyen kullanıcılar için gerçekçiliğin daha da artması adına büyük bebek ölçüleri sağlanabilir. Bu sayede ürünler çok göz alıcı ve sevimli bir görünüme sahip olup, oyuncak bebek deneyimini gerçeğe yakın yaşamak isteyen çocuklar ve bebekleriyle mutluca oynayan ebeveynler için oldukça uygun bir ürün grubudur. Oyuncak bebek ürün grupları aynı zamanda bebek bakımı eğitimlerinde ve seminerlerinde gerçekçi modelleri interaktif eğitimlerinde kullanmaktadır. Yeni doğan bebeklere uygun vücut ölçüleri ve detaylarıyla, ebeveyn olmadan önce bebek bakımı hakkında çok şey öğrenmenize yardımcı olacak şekilde pratik yapabilirsiniz. Modelin baş, boyun ve eklem kısımları gerçek şartlara göre üretildiği için çocuk bezi değiştirmek, bebekleri tutmak gibi önemli konularda bilgi ve deneyim kazanmanız daha kolay. Ayrıca çeşitli boyutlardaki oyuncak bebek seçenekleri, parlak renkli giysiler ve çıkarılabilir aksesuarlar sayesinde dekoratif bir unsur olarak da kullanılabilir, böylece istediğiniz ortama istediğiniz şekilde kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Bebek oyuncakları denilince akla gelen ilk seçenek, şimdiye kadarki en popüler ve en nostaljik tasarımlardan biri olan bez bebek modelidir. Sevimli şekli ve yumuşak hissi, çocuklar ve yetişkinler için vazgeçilmez modeller olduğundan, her yaştan çocuk tarafından tercih edilmektedir. Genellikle bir tür kız bebek oyuncağı olarak kabul edilen kumaş kaplamalı oyuncak modelleri, renkli dokusu ve sempatik tasarımı nedeniyle erkek bebeklerin de beğenisini kazanmaktadır. Çocuklarınızla çok ilginç oyunlar oynayabilmeniz için çocukların hayal gücünü zenginleştiren çok çeşitli kumaş oyuncak bebek modelleri ve buna benzer birçok çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin görünümü, sıcak ve şefkatli bir görünüm sergileyen, ağırlıklı olarak yünden yapılan çeşitli kumaş ve saçlarla birlikte tasarlanmış olup, sosyal fobisi olan çocukların da bu korkuların üstesinden gelmesine yardımcı olur. Yumuşak dokusu ve steril yapısı nedeniyle diş çıkarma sırasında ilk tercihtir, uygun tasarımlar damaklara zarar vermez ve çocukların sağlığını tehlikeye atacak kimyasal maddeler içermez. Çocuklara özel Barbie bebekler de uygun fiyatlarla sayfamızda bulunmaktadır.

Oyuncak Bebekler ile Eğlenceli Vakit

Oyuncak Bebekler ile Eğlenceli Vakit Geçirin

Son yıllarda en popüler oyuncaklardan biri olan oyuncak bebekler aynı zamanda koleksiyon için de satın alabilirler. Genellikle yaşlılığın ruhunu ve gücünü hissetmek isteyenler, yaşam alanlarının ve iş yerlerinin dekorasyonunda kullanılabilecek bez ve bu gibi bebek oyuncakları kullanmayı severler. Bu ürünler genellikle hediye olarak kullanılır ve sembolize ettikleri masumiyet ve samimiyet nedeniyle sevilen birinin özel gününü etkin bir şekilde kutlamaya yardımcı olur. En popüler oyuncak bebek modelleri arasında, el veya makine ile yapılan yüksek kaliteli örgü bebekler de bulunmaktadır. Örgü bebeklerin tasarımı benzersiz bir görünüme sahiptir, bu nedenle diğer türlerden ayırt edilebilir, yumuşak dokusu ve dayanıklı yapısı ile büyük beğeni toplar. Çeşitli ebatlarda üretimleri gerçekleştirilen örgü oyuncak bebek modelleri bebeklerin en sevdiği oyuncaklardır. Küçük ürünler henüz motor gelişimini tamamlamamış bebekler tarafından bile kolaylıkla kontrol edilebilir ve yumuşak dokuları nedeniyle hızlı temas halinde bile bebeğin vücuduna zarar vermezler. Daha büyük çocuklar için tasarlanan ürünler, çocukların hayal gücünü harekete geçiren ve istedikleri oyunları kolayca oynamalarını sağlayan çeşitli seçeneklere sahiptir. Örme oyuncaklar, popüler animasyon ve dizi karakterlerinin görsellerine uygun olarak da üretilebilmektedir. Böylelikle çocuklarınıza en sevdikleri hayali kahramanlarla oyun oynama hissi veren ürünler, parlak renkleri ve süslemeleriyle çocuklarınızı oldukça mutlu eder. Örme modeller uygun fiyatlarından dolayı çeşitli stillerde ve sayıda satın alınabilir, böylece çocuklarınız renkli oyun aktivitelerini kalabalık bir grup oyuncak ile eğlenceli şekilde gerçekleştirebilir. En keyifli hobilerden biri olan koleksiyonculuğu kolayca pratik şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan kahramanlar ile, en sevdiğiniz rüya ikonlarını evde ve dilediğiniz ortamda ağırlamanıza olanak tanır.

Gerçekçi Oyuncak Bebek Modelleri

Gerçekçi Oyuncak Bebek Modelleri

Çocukların ve ebeveynlerin en sevdiği ürünler arasında ağlayabilen, altı açılabilen, gözlerini kapatabilen ve altını ıslatabilen oyuncak bebek seçenekleri bulunmaktadır. Ağlayan oyuncak bebek modelleri gövde kısmında gizlenmiş hoparlörler yardımıyla gerçek bir bebek ağlama efekti yaratabilir ve gizli pil bölmesindeki piller sayesinde çalışır. Ağlayan bebek oyuncak seçeneği ise ağlamaya başladıktan sonra yere konulup daha sonra oturma pozisyonuna getirildiğinde ağlaması duracaktır. Öte yandan düğmeli ağlayan oyuncak bebek modelleri ise koluna, sırtına veya eline yerleştirilen düğmeye basıldığında devreye girerek ağlayarak aynı düğmeye tekrar basıldığında durur. İç mekanik sistem sayesinde gözleri açıp kapatabilen bebek seçenekleri hiç enerji harcamadan çalışabilir. Bebeğin vücut açısının bulunduğu konuma göre açılıp kapanan gözlerin detayları oyuncağa oldukça gerçekçi ve canlı bir görünüm kazandırarak çocukların beğenisini kazanır. Gerçekçi oyunlar arayan çocukların favori ürünleri arasında altı açılabilen bebek ürünleri de bulunuyor. Vücut kısımlarında gizli su bulunan modeller, düzenli aralıklarla veya çalıştırıldığında bez kısmını ıslatıyor. Bu sayede çocuklara annenin eylemlerini tekrarlatarak onlara eşsiz bir deneyim sağlayan ürünler özellikle kız çocukları arasında oldukça popülerdir. Eğitim amaçlı bebek sahibi olmaya hazırlanan aileler, gerçek bir bebek bezi değiştirme deneyimi yaşatan ürünler de satın alabilirler. Çocukların sevdiği modeller arasında deniz kızı seçeneği de oldukça öne çıkıyor. Deniz kızı bebekler özellikle kızlar tarafından sevilir ve çocuğunuzu rüyalar alemine eşsiz bir yolculuğa çıkarır. Denizkızının alt gövdesi, esas olarak plastik ve silikondan yapılmış gerçek bir insan vücudu ve balık kuyruğu şeklinde tasarlanmıştır. Daha gerçekçi bir görünüm tercih eden kullanıcılar için parlak pullu ve kuyruk düğmeli modeller de piyasada mevcut. Hareketli oyuncaklarla oynamayı seven çocuklar yüzme fonksiyonlu denizkızı bebeklerini severek tercih ediyor. Ürünler dayanıklı malzemelerden üretilir ve hafif yapıları sayesinde su yüzeyinde kalması sağlanır, aynı zamanda çevik hareketlerle kaçabilme yetisine de sahiptirler. Denizkızı bebek oyuncak modelleri, parlak renkleri ve alternatif tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bu oyuncakların saç ve kuyruk kısımları, çocuğunuzun isteğine göre uyarlanabilen sarı, pembe, yeşil, mor ve mavi renklerde yapılabilir.

Oyuncak Bebekler ile Çocuklar Çok Mutlu

Oyuncak Bebekler ile Çocuklar Çok Mutlu

Oyunu çok seven çocuklara özel tasarlanan oyuncaklar ve aksesuar modelleri, çocuğun oyun deneyimine benzersiz bir derinlik katıyor ve gerçeklik duygusunu artırıyor. Çocuğunuzun hayalini kurduğu oyunları rahatça oynamasını sağlayan ürünler arasında kaliteli bebek oyuncakları bulunur. Favori eşyalar arasında giysiler ve ev eşyaları ana örneklerdir. Renkli kostüm tasarımları gerçekçi görünümü ve zengin çeşitliliği ile çocuğunuzun beğenisini kazanır ve çocuğunuzun gerçek hayata başarıyla hazırlanmasını kolaylaştırıyor. Fırın, buzdolabı, ocak, çamaşır makinesi, ütü vb. seçeneklerle üretilen oyuncaklar, çocuklarınızın bebekler için gerçekçi ev dekorasyonları oluşturmalarına yardımcı olabilir. Favori eşyalar ve aksesuarlar arasında bebek beşiği seçeneği de var. Oyuncak bebek kıyafetleri ağırlıklı olarak plastik, silikon veya ahşaptan yapılmıştır, çocuğunuzun bebeklerle oynamasına ve uyku oyunlarına izin verir ve boyutuna göre oyuncaklara uyduğundan rahatlıkla kullanılabilir. Oyuncak bebek salıncağı seçeneği, çocuğunuzun bebeklerle yaratıcı oyunlar oynamasına imkan veren ürünlerden biridir. Bebek çantaları, ayakkabıları, şapkaları ve süt şişeleri favori modeller arasında öne çıkar. Erkek çocuklar için üretilen eşya ve aksesuarlar arasında oyuncaklara özel üretilmiş araba modelleri ve spor malzemeleri bulunmaktadır. Bebek modelleri için özel olarak tasarlanan evler, odalar ve araç oyuncakları, çocuk oyunlarına benzersiz bir gerçeklik duygusu ve zenginlik katar. Oyuncak bebek araçları arasında bebek arabaları da bulunur. Ayrıca ek olarak çocuğunuzun kendisinin binebileceği akülü klasik arabalar da mevcuttur. Bebek oyuncakları için üretilen araba modelleri gerçekçi görünümleri ve göz alıcı detaylarıyla çocukların beğenisini kazanır ve ayrıca bebek arabası dışındaki klasik araba modelleri oyuncağa ve çocuğun kendisine uygun geniş oturma alanında çocuğunuzun trafik konusunda eğitim sağlamasına da yardımcı olabilir. Bebek arabası şeklindeki oyuncak, çocuğunuzun bebeği rahatça hareket ettirmesini sağlar. Oyuncak bebekler hakkında daha detaylı ürün ve fiyat bilgisi sağlamak için sayfamızı inceleyebilir, istek ve ihtiyacınıza uygun oyuncaklara karar verdikten sonra güvenle sipariş verebilirsiniz.

Oyuncak bebeklere nasıl elbise yapılır?

Oyuncak bebek elbiseleri oyuncak bebek boyutları küçük olduğundan çok fazla kumaş ihtiyacı duymazlar. Hatta özellikle kumaş almanıza gerek bile olmaz, evdeki eski çorap, tişört, gömlek ve benzeri eşyaları kullanarak çok basit bir şekilde oyuncak bebeklere kıyafet tasarlayabilirsiniz. İnternetten bulabileceğiniz elbise ve kıyafet kalıplarını kestikten sonra gerekli yerlerden birleştirip dikmeniz halinde çok kısa sürede oyuncak bebek elbiseleri hazır hale gelebilir. Dilerseniz diktiğiniz elbise ve kıyafetlere düğme, boncuk ve pul gibi parçaları kullanarak cep, kolye ve benzeri detay ve aksesuarlar ekleyebilir, az efor harcayarak tasarladığınız ve ardından diktiğiniz oyuncak bebek kıyafetlerini satın alınmış ve oldukça özenli bir elbise gibi gösterebilirsiniz. Giydirme ve çıkarma kısmında zorluk olmaması açısından elbisenin en arka üst kısmını dikmek yerine açık bırakabilir, basit bir şekilde düğme sistemi ekleyebilirsiniz. Çoraplardan yapacağınız elbiseler için ise dikişe hiç gerek yok. Çorabı bebeğin tamamına giydirip alt kısmını kestikten sonra kol kısımlarına delikler açmanız yeterli.

Oyuncak bebek hangi kumaştan yapılır?

Tercih ettiğiniz model ve markaya göre bu sorunun cevabı değişiklik gösterir ancak genelde çocuklara zarar verme ihtimali söz konusu olmaması açısından oyuncak bebek kumaşları en yumuşak seçenekler olabilecek pamuklu, bez ve penye gibi kumaşlardan yapılır. Bazı modellerde etek olarak ya da süslü durması açısından tül ve benzeri delikli ve çok ince kumaşlar da kullanılır. Birbirinden sevimli oyuncak bebekler için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (45)
4M (6)
Air Ocean (1)
AisaBaby (6)
Aliş (1)
Amigo (1)
Anlily (13)
Aojie (1)
Armerya (17)
Ausini (1)
Avengers (3)
Baby Alive (168)
BabyFirst (1)
BabyHope (4)
Bakugan (1)
Barbie (2455)
Ben10 (4)
Bestway (1)
Bircan (24)
Birlik (86)
Bruder (3)
Can (1)
Chicco (4)
Clementoni (22)
Comfy (2)
Dagedar (2)
Dede (26)
Disney (91)
Diytoy (5)
(3211)
diğer (1)
Eddy (3)
Educa (3)
Efe (8)
Efe Toys (6)
Eko (1)
Erkol (5)
Erpa (16)
FO (1)
Frozen (60)
Fur Real (3)
Galt (10)
Halilit (2)
Hasbro (182)
Hippo (1)
Kanz (14)
La Dee Da (1)
Lego (14)
Liv Dolls (1)
LOL (89)
Mamatoyz (5)
Matchbox (1)
Mattel (662)
Num Noms (5)
Panini (4)
Pepee (3)
Pilsan (3)
Pinypon (1)
Playgro (3)
Playskool (1)
Pompon (1)
Samatlı (46)
Selay (42)
Simba (101)
smoby (9)
Spiderman (2)
Star Wars (1)
Sunman (488)
Tech Deck (3)
Tomy (9)
Toptoys (2)
Toystoys (1)
Unimax (1)
Vardem (271)
Vtech (2)
Winx (29)
Woodoy (1)
Yakamoz (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kız (3786)
Unisex (1663)
Erkek (61)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(4365)
(205)
(119)
(34)
(33)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(716)
ve üzeri (908)
ve üzeri (991)
ve üzeri (1,021)
ve üzeri (1,071)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL