Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yapı Oyuncakları

için 7,169 sonuç bulundu.

Yapı Oyuncakları

Hem çocuklarınıza hoşça vakit geçirten hem de onların zekalarını ve yaratıcılıklarını geliştiren oyuncaklar mı arıyorsunuz? O zaman yapı oyuncakları tam aradığınız oyuncak grubu. Yapı oyuncakları hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatını kaçırmayın.

Yapı Oyuncaklarını Tanıyalım

Yapı Oyuncaklarını Tanıyalım

Yapı oyuncakları denildiğinde yapı blokları deyişini sıkça işiteceksiniz. Yapı blokları farklı boyutlarda ve tercihen eklemlenebilir olan, genelde sert plastikten, renkli parçaları kasteder. Bu parçalar üstlerindeki girinti ve çıkıntılar sayesinde çocukların sağlam yapılar oluşturmasına olanak tanır. En ünlü yapı oyuncakları elbette Lego yapı oyuncakları ama yapı blokları oyuncak markaları ve modelleri tabii ki ondan ibaret değil. Yapı oyuncaklarında yaş aralığına dikkat etmeniz çok önemli. Büyük çocuklara yönelik yapı oyuncakları daha küçük ve sivri parçalar içerebilir. Küçük çocuklara yönelik yapı oyuncaklarının parçaları daha iri ve yuvarlak hatlı olacaktır. (Yapı oyuncaklarıyla oyuncak kamyon, traktör vb. karışmasın. Onları oyuncak arabaların arasında bulabilirsiniz.) Yapı oyuncaklarının özeti, çok sayıda parçayı ya modeldekine göre ya da hayal gücünüze göre şekillendirebilmektir.

Bu Oyuncaklarla Yapılabilecekler

Bu Oyuncaklarla Yapılabilecekler

Yapı oyuncaklarıyla yapabilecekleriniz ürünün size sunduklarına bağlı. Mesela, Lego setleri belli bir modelin parçalarını içerir. Daha farklı ve serbest oyunlar isteyenler için Lego Klasik çeşitleri önerilebilir. Bunlarda belli bir model olmaz, tek sınır hayal gücünüz ve parça sayısıdır. 1-3 yaş arasındaki çocuklara uygun olan oyuncaklar da parça sayısı ve yapılabilecekler açısından sınırlandırılmıştır. Bazı yapı inşa oyuncakları tekerleklerle hareketli hale getirilmiştir. Böylece biten oyuncakla oyun devam edebilir. Zeka geliştiren ve yer kaplamayan tangram da dünyaca ünlü. Bir tangram seti tek bir kare içine yerleştirebileceğiniz üçgenlerden oluşur. Çocuklarınızın rubik küp, domino, ahşap bloklar, robot maketleri gibi alternatif oyunlarla da verimli zaman geçirmesi mümkün.

Yapı Oyuncakları Fiyatları

Yapı Oyuncakları Fiyatları

Yapı oyuncaklarının fiyatları kendi içinde epey farklılık gösterir. Ama muazzam çeşitlilikleri sayesinde her yaşa, her zevke ve her bütçeye uygun ürün rahatlıkla karşınıza çıkacaktır. Özellikle tangram ve rubik küp gibi küçük oyuncaklar oldukça ekonomiktir. Dolayısıyla, çocuğunuzun zeka gelişimi için hiç vakit kaybetmeden alabilirsiniz. Birçok yapı oyuncağının da parça sayısına göre değişen seçenekleri bulunur. Böylece istediğinizi tercih edebilirsiniz. 1 yaştan 14 yaş üstüne kadar uygun olan, kızlara veya erkeklere özel ya da üniseks olan oyuncaklar bulmanız mümkün. Pilsan, Revell, Play-Doh, Star Wars, Lego, Xiaomi ve daha birçok markanın yapı oyuncakları burada sizi bekliyor. Ahşap oyuncaklar, evcilik oyunları, oyun hamuru vb. zeka geliştirirken eğlendiren oyuncak çeşitlerinin hepsi için Oyuncak kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (12)
4M (3)
Abbie (2)
Air Flyer (2)
Amigo (33)
Art Craft (2)
B.TOYS (2)
Baby Toys (4)
Barbie (5)
Ben10 (1)
Bestway (2)
Beyblade (39)
Birlik (7)
BobiCraft (1)
Bondigo (1)
Bosch (1)
Bruder (2)
Buffer (1)
Burpak (2)
Buzz Bee (1)
Can (4)
Can Toys (1)
Canem (2)
Cansın (1)
Chicco (1)
Clementoni (14)
Dagedar (2)
Dede (153)
Disney (1)
Diytoy (14)
(962)
Dolu (5)
Erkol (1)
Exit (1)
Fen Toys (3)
Frozen (2)
Galt (8)
Goki (1)
Hasbro (41)
Heros (1)
HiQ Toys (7)
HobiStore (3)
i2teker (1)
İntex (2)
Jovi (1)
Kanz (3)
King Toys (1)
KLEIN (4)
KS Games (15)
Kumbo (3)
La Dee Da (1)
Lego (109)
LOL (1)
Mattel (6)
Mgs (9)
Miniland (1)
Nerf (2)
New Toys (1)
Om (1)
Panini (4)
Papetto (1)
Pilsan (45)
Play Doh (1)
Play-Doh (1)
Play-Toys (1)
Playmobil (3)
Playskool (1)
Polesie (30)
Polisan (1)
Pop It Up (2)
Pop-it-Up (1)
Redbox (1)
Revell (24)
Sakar (1)
Samatlı (1)
Simba (2)
smoby (1)
Soico (3)
Spiderman (2)
Star (16)
Sunman (45)
ThinkFun (1)
Todizoo (1)
Toystoys (3)
Unimax (1)
Vançin (1)
Vardem (34)
VIGATOYS (1)
Wedgits (2)
Woodoy (1)
Xiaomi (1)
Zoob (1)
Zuzu Toys (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (914)
Erkek (179)
Kız (96)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(735)
(141)
(118)
(105)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(172)
ve üzeri (252)
ve üzeri (289)
ve üzeri (301)
ve üzeri (329)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL