Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Ses

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Oyuncak Arabalar

için 5,189 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oyuncak Araba

Çocukluk zamanları geçirilmiş en kıymetli zamanlardır. Her şeyin yeni öğrenildiği ve oyuna en çok ihtiyaç duyulan zaman yine çocukluktur. Bu özel çağda sahip olunan eşyalarda her zaman onlar için çok daha kıymetli olmaktadır. Tam olarak bu noktada hayatlarının merkezinde olan oyuncaklar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de oyuncak arabalardır. oyuncak arabalar başta çocuklar olmak üzere birçok insanın en sevdiği oyuncakları arasındadır. Sadece çocuklarda sınırlı kalmayan bu durum birçok büyük ve oyuncak araba seven insanın koleksiyonlar oluşturmasını da sağlamaktadır.

Çocuklar ve Oyuncak Arabalar

Çocuklar ve Oyuncak Arabalar

Çocuklar için alınan eşyaların başında oyuncaklar gelmektedir. Bir çocuğun gelişimi ve becerileri için oldukça önemli olan eşyalardır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda seçim yapmak oldukça zorlaşmaktadır. Doğru seçim yapmanın birçok maddesi bulunmaktadır. Ancak bunlardan en önemlileri sağlık açısından bir problem yaratıp yaratmayacağı, oyuncağın çocuğun seviyesinde olup olmadığı ya da çocuğun o oyuncağa ilgisinin olup olmadığıdır. Alınacak olan oyuncaklar içinde genellikle tercih edilen arabaların sağlık açısından çocukta herhangi bir sorun yaratma olasılığı düşünülmesi gereken bir meseledir. Bu nedenle alışveriş yapılan markalar dikkatle incelenmelidir. Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek püf noktalardan bir tanesi CE işaretidir. CE işaretli olan ürünler sağlık ve çevre açısından belli standartların üstünde olmalıdır. Bu nedenle bilinçli ve sağlık bir alışveriş yapmak isteyen kişiler oyuncakların üstündeki CE belirtisine dikkat etmelidirler. Bir diğer önemli nokta olan seviye meselesi çocuk ve oyuncak arasındaki bağ için oldukça önemlidir. Çocuğun yaş, zeka ve becerileri seviyesine uygun olan seçenekler tercih edildiğinde hem çocuğun daha eğlenceli vakit geçirmesi sağlanmış olacak hem de hızlıca oyundan sıkılmayacak. Aksi taktirde boşuna alınmış birçok oyuncak birikmiş olacak. Çocukların oyuncaklara olan ilgisinin yeterli olmamasının bir başka nedeni ise ilgi alanlarının içinde bulunma konusudur. Bir çocuğun kız oluşu onun arabaları sevemeyeceği anlamına gelmemektedir. Oyuncak araba modelleri arasından seçebileceğiniz bir çeşit ile ilgisi olan her çocuğun dikkatini kolaylıkla çekebilirsiniz. Fiziksel, kimyasal ve elektriksel problemlerden kaçınabilmenin en etkili yolu önlemleri alarak alışveriş yapmaktır. Birçok farklı oyuncak araba çeşitleri ve modellerinin bir arada bulunduğu bu sayfada kalite standartlarınızı kendiniz belirleyerek istediğiniz oyuncağa kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böyle çocukların hem güzel vakit geçirmelerini sağlayabilir hem de onlara sağlıklı oyunlar sağlayabilirsiniz.

Oyuncak Arabada Malzemenin Önemi

Oyuncak Arabada Malzemenin Önemi

Oyuncaklar çocukların vazgeçemediği en özel eşyalarıdır. Bu nedenle sahip oldukları her oyuncak oldukça önemlidir. Oyuncaklar arasında en sık rastlanan ve çocukların asla vazgeçemediği oyuncak arabalar ise bunun en iyi örneğidir. Kız erkek ayrımı yapmadan bütün çocukların oyuncak çantalarının içinde görebileceğiniz arabalar onların favori oyuncaklarıdır. Bu kadar sık rastlanan ve çok sevilen oyuncakların yapısı da oldukça önemlidir. Çocuklar oyuncaklara nasıl davranmaları gerektiğini kestiremezler. Bu nedenle bazen fazla sert bazen de fazla yumuşak davranabilirler. Bunun önemini bilen şirketler, ürettikleri modellerde olabildiğince sağlamlığa dikkat etmeye çalışır. Bütün oyuncaklar vurulmalara, çarpmalara ve kırılmalara karşı güçlü ve sağlam bir yapıya sahip olmalıdır. Bunların da başında arabalar gelmektedir. Her ne kadar zararsız gibi görünse de yanlış malzemelerden yapılmış olan çeşitler çocuklarda yaralanmalara neden olabilir. Çabuk kırılan ve parçalanan maddelerden yapılmış oyuncaklar çok ufak darbelerde dahi zarar görebilir ve daha da önemlisi çocuklara zara verebilirler. Bunun için çok sayıdaki ürünler ve markalar arasından kalite ve sağlamlık açısından en güçlü olan oyuncağı seçerek çocuğunuzu ve diğer bütün arkadaşlarını koruyabilirsiniz. Oyuncak araba demir, plastik, metal vb. gibi daha birçok malzeme çeşidini içinde barındırırken bunların içinden çocuğunuza uygun olanını seçmek işinizi oldukça kolaylaştıracak. Oyuncak araba metal ve demir malzemesinden yapılmış olan arabalar sağlamlık açısından sizlere güven verirken plastik olan arabalar ise hafif ve renkli olma özelikleri ile çocuklarınızın dikkatini çekebilecek. Farklı malzeme çeşitleri ile farklı yaş gruplarına seslenebilecek olan ürünler işinizi de kolaylaştıracak. Ayrıca boyut açısından da bakıldığında ebeveynlerden oyuncak araba büyük olsun düşüncesine sahip olanların daha küçük yaşlarda olan çocukların yutabilme ihtimali göz önünde bulundurulduğunu ve yaşları ilerledikçe çok daha küçük boyuttaki oyuncaklara yöneldiği de dikkat çeken konular arasındadır. Hangi yaş grubundan veya hangi cinsiyete sahip olursa olsun her çocuğun dikkatini çekmekte asla zorlanmayan Birlik oyuncak arabalar, doğum günleri başta olmak üzere özel günler için mükemmel hediyeler olarak sizleri karşılıyor.

Oyuncak Arabada Sınır Tanımayan Çeşitlilik

Oyuncak Arabada Sınır Tanımayan Çeşitlilik

Her ne kadar çocukların ilgi alanları oyuncaktan oyuncağa dahi farklılık göster de aynı oyuncağın farklı modelleri de farklı çocukların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Bunun en iyi örneği oyuncak arabalarda yaşanmaktadır. Her ne kadar araba dendiğinde akla klasik bir oyuncak araba figürü gelse de meslek gruplarının sahip oldukları arabalar çocukların ileriki yaşamlarındaki seçimlerini düşünmelerine yardımcı olur. Bu noktada yapacakları seçimler onları her ne kadar klasik bir arabadan uzaklaştırsa da bir meslek grubuna sahip olan araba dikkatini çekmenizi sağlayabilir. İlk olarak oyuncak araba polis modelleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Zaten normal hayatta sık bir şekilde karşılaştıkları ve ilgi duydukları polislerin onların hayatında da bulunmaları onları oldukça önemli bir yere taşıyor. Arabalar içinde yine sıkça bulunan ambulanslar ve taksiler de yine tercih edilen ürünler arasında. Oyuncak araba çekicisi ve oyuncak araba kamyon çeşitleri çocuklara farklı hayatların bir arada bulunduğu bir ortam sağlayarak sizin yaşantınızın bir kopyasını yaşamasını sağlar. Ek olarak çocukların en çok dikkatini çeken diğer iki modelden bir akülü arabalar iken diğeri uzaktan kumandalı arabalardır. Akülü arabalar her çocuğun hayali olan ve gerçekliğe en yakın olan araba çeşididir. Büyük ve kullanışlı olmaları sebebi ile hem çocukların kalbini hem de ebeveynlerin kalbini kolaylıkla fethedebiliyor. Ayrıca gücünü doldurabilme özelliği sayesinde çocuklarınız ile dışarıda dahi uzun mesafeler kat edebilir ve gerçeklikten farksız olan araba kullanma keyfini onlara da yaşatabilirsiniz. Uzaktan kumandalı arabalar ise çocuklara bir şeyleri yönetebilme kabiliyeti kazandırırken aynı zamanda diğer arkadaşları ile zorlanmadan veya yerlerde sürünmeden yarış yapabilme imkanı da sağlıyor. Büyüklerin yaşamı ile olan benzerlik çocuklar için önemlidir. Bu nedenle büyükleri kendilerine rol model alarak yaşarlar. Bu yüzden doğru bir yaşam tarzını anlatabilmek adına oyuncaklar üstünden yapılan her çağrışım onlara pozitif bir şekilde yansıyacaktır. Sayfamızdan uygun fiyatlara satın alabileceğiniz ahşap oyuncaklar ise çocukların beğenisini kazanacak birçok modele ev sahipliği yapıyor.

En İyi Oyuncak Araba Fiyatları

En İyi Oyuncak Araba Fiyatları

Sınırsız denecek kadar çok sayıdaki araba çeşitleri çocuklara farklı modeller tanırken sizlere de geniş seçim hakları tanıyor. Bu seçim hakları arasından alacağınız çocuk için en uygun olanını seçerek ona mükemmel vakit geçireceği oyun alanları yaratabilirsiniz. Satın alma işlemi sırasında oyuncak fiyatları da dikkat edilmesi gereken meseleler arasında. Alacağınız oyuncağın aşırı uygun olmaması önemlidir. Çünkü kalite bakımından sekteye uğramış olan oyuncaklar hem çocukların sağlığı açısından pek olumlu etkiler bırakmayacak hem de oyuncağın kullanım süresi çok da uzun olmayacaktır. Bu nedenle kalite ve fiyatın standartların üstünde olmasına dikkat edilmelidir. Fiyatların bağlandığı bir başka yer ise arabalar arasındaki farklardır. Oyuncak arabalar birçok farklı çeşitte karşımıza çıkarlar. Bunlar bazen farklı tasarımlarda bazen farklı modellerde bazen de farklı çalışma biçimlerine sahip olurlar bunların her biri fiyat üstünde değişikler yaşanmasına neden olur. İlk olarak karşımıza çıkan ve en çok rastlanan oyuncak araba pilli olan modeller çocukların kolaylıkla oynayabileceği çeşitlerden bir tanesidir. Bir diğer seçenek olan akülü arabalar ise çocukların gerçekliğe çok yakın bir alanda bulunmaların sağlarken aynı zamanda birçok şeyi de öğrenme fırsatını yakalamış olacak. Uzaktan kumandalı olan arabalar ise yarışların vazgeçilmez araçlarıdır. Birçok farklı model seçeneğin bir arada bulunduğu sayfamızdan oldukça uyguna mal edebileceğiniz arabalar sayesinde hem çocukları sevindirebilecek hem de maddi açıdan sarsılmayacaksınız. Kampanya ve fırsatların bir arada bulunarak size mükemmel avantajlar sağladığı bu platformda yaptığınız karlı alışverişler ile memnuniyet sınırlarınız zorlayacak. Ayrıca birçok farklı model ile sizlere sunulan oyuncak araba seti seçenekleri de sizlere kolay alım imkanı sağlıyor. Set halinde aldığınız grup araba modellerinin bir arada bulunmasına ve çok sayıdaki arabaya tek seferde düşük maliyete sahip olmanızı sağlıyor. Kolay bir şekilde alınmış bu arabalar sayesinde çocuklarınızın sahip olacağı oyuncak araba otoparkı onları çok daha mutlu etmenizi sağlayacak. Birlikte de harika zaman geçirebileceğiniz oyuncak arabalara sahip olurken uçurum yaratmayan fiyatlarla memnun olmanız için en iyi fırsatlar sizleri bekliyor. Dilerseniz sallanan oyuncak çeşitlerine de sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Çocuklar İçin Vazgeçilmez Oyuncak Arabalar

Çocuklar İçin Vazgeçilmez Oyuncak Arabalar

Başta çocuklar olmak üzere birçok insanın hayranlıkla topladığı oyuncak arabalar sizlere farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Çocuklara oyunca alırken onların oyuncakla geçirecekleri vakit hesaba katılmalıdır. Isa zamanda sıkılarak kenara atılan oyuncakların çocuklara hiçbir katkı sağlamadığı sık rastlanan durumlar arasında. Bu yüzden onların detaylı bir şekilde uğraştıkları ve çaba harcadıkları şeyler çok daha kıymetli hale geliyor. Arabalar içinde de bu fırsatın onlara sunulması onlara oldukça büyük katkı sağlayacak. Farklı araba paçalarının da bulunduğu ve çıkarılıp takılabilen modeller çocukların hem çok daha fazla vakit geçirmelerine hem de el becerilerinin geliştirilmesine katkı sağlıyor. Ayrı ayrı da satılan oyuncak araba lastikleri , oyuncak araba jantı veya oyuncak araba direksiyonu parçalarını isterseniz birlikte de alarak birleştirme hakkına sahip olabilirsiniz. Çocukların kendi ortaya çıkardığı bir oyuncağı diğerlerine oranla çok daha sevdiği daha uzun süre kullandığı bilinen bir gerçek olurken onların bu aşamada daha çok uğraşabilecekleri seçenekler sunmak oldukça faydalı olacaktır. Ek olarak sadece çocukların değil büyüklerin de asla vazgeçemediği arabalar onlara da geniş seçenekler sunuyor. Büyüklerin o kaybetmedikleri çocukluklarını ortaya oyuncak araba koleksiyonu için de sunulan fırsatlar bulunur. Her ne kadar çocuklar gibi büyük parçalara yönelmeseler de küçük boyutlardaki arabalar onlara hitap eden en büyük şaheserler olarak dikkat çekmektedir. Çok sayıdaki arabanın bir arada bulundurduğu bu arabalar genellikle gerçek araba modellerinin birer minyatürü olarak karşımıza çıkmaktadır. Küçük büyük demden herkesi kolaylıkla kendisine bağlayabilen ve güzel vakit geçirilmesini sağlayan arabalar her gün daha çok geliştirilerek sizlere sunuluyor. Her birinin sahip olduğu farklı mekanizması onları bir arabadan çok daha fazlası yapıyor. Çocukluğun vazgeçilmezi olan ve büyük küçük demden herkesin eline aldığında tekrar tekrar oynamaya devm edebileceği geriye çekip bırakıldığında giden arabalar, her ne kadar süresi dolmuş olsa da pilini değiştirdiğinde tekrar tekrar oynayabildiğin arabalar, şarjını doldurduğunda uzun bir süre senin seyahatini sağlayan arabalar veya son olarak birçok çocuğun hayallerini süsleyen akülü arabalar çalışma sistemi ve mekanizması farklı olan çeşitlerdir.

Oyuncak Arabalar Nasıl Yapılır?

Oyuncak araba yapımı bazen çok basit bazen de çok karmaşık hallere giren bir yapıya sahiptir. Bunun sebebi sahip oldukları sistemlerden kaynaklanmaktadır. Bazı arabalarda mükemmel bir mekanizma kurulmasına gerek kalmaz. Sadece arabanın üst bölümü ve tekerlekleri yerleştirildiğinde itme kuvveti ile kolay bir araba ortaya çıkartılmış olabilir ancak çok daha karmaşık olan sistemler de bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi uzaktan kumandalı arabalardır. Uzaktan kumandalı ve pilli olan oyuncak arabalar mekanizmasında ABS sistemine ve bazı elektriksel yapılara sahiptir. Bunlar her ne kadar çözmesi zor olan mekanizmalar olsa da sonucunda ortaya çıkan araba çocukları oldukça mutlu etmektedir. Bir diğer seçenekler olan akülü ve şarjlı arabalar ise yine elektrikli ve ABS’li bir sisteme de sahip olsalar güçlerini tekrar doldurabilme ve tekrar aynı kullanıma sahip olabilme şansları onları çok farklı yerlere taşıyor.

Oyuncak Araba Nasıl Boyanır?

Oyuncaklar çocukların en çok vakit geçirdikleri eşyalardır. Bu nedenle hem malzemelerde hem de hem boyalarda çocuklara uygun olan ürünler kullanılmalıdır. Çocukların sağlıklarında herhangi bir sorun yaşatacak boya gibi malzemeler bir oyuncakta dikkat edilmesi gereken en önemli maddedir arabalar ise bunlar için iyi bir örnektir. Sert bir malzemeye sahip olması ve çocuklar için önemli olması onlara farklı renklerde boyama yapılmasına neden olur. Sayfamızda bulunan kalite standartlarına uygun olan ürünlerden çocuğunuza uygun olanını seçerek sağlıklı ve keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürünler arasında bulunan parçalara ayrılan arabaları ise kendiniz parçalarına ayırabilir ve zevkinize göre boyayarak modifiye edebilirsiniz. En kaliteli ve tarz oyuncaklara ulaşmanın en kısa yolu bu sayfada.

Oyuncak Araba Nasıl Şarj Edilir?

Oyuncak arabaların farklı mekanizmalara sahiptirler ve bu sayede birçok farklı seçenekle ile sizlere sunulmaktadırlar. En uzun süre kullanıma sahip olunanları ve çocukların asla vazgeçemedikleri oyuncaklar ise şarjlı olan arabalardır. Şarjlı oyuncak arabalar birçok farklı modelde karşımıza çıksa da onları yönetebilme kabiliyetinin çocukların elinde olması onlara güzel duygular yaşatır. Şarjlı olan arabalar aynı zamanda büyükleri de yeni bir oyuncak veya pil alma zahmetinden de kurtararak onları kara geçirmektedir. Sahip olunan güç kablosunun bir ucunu elektriğe diğer ucunu da arabada belirtilen şarj dolum yerine taktığınız taktirde araba şarj olmaya başlayacaktır. Arabaların her bir modeli farklı güçte ve farklı enerjilere sahiptir. Bu nedenle her arabanın şarjının dolum süresi değişmektedir. Arabanın kullanım kılavuzunda yazan süreye göre doldurulduğunda uzun kullanımlar sizleri bekliyor olacak.

Oyuncak Arabalar Hangi Materyallerden Yapılır?

Oyuncak arabalara olan ilgi her yaştan insanda bulunmaktadır. Bu nedenle de yapılan materyaller değişiklik göstermektedir. Örneğin henüz küçük yaşta olan çocuklara plastik ve büyük maddelerden yapılmış araba seçenekleri sunulurken, yaşı ilerledikçe metal, demir veya çelik gibi malzemelerden yapılmış olan arabalar tercih edilmektedir. Her yaşa uygun araba malzemesi ile karşınıza çıkan sayfamızdan doğru seçimleri yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.