TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Müzik Aletleri

için 2.325 sonuç bulundu.

Müzik Aletleri

Çocukların hem müzik kulağını geliştirmek hem de keyifli vakit geçirmesini sağlamak için çocuk müzik aletleri ideal oyuncaklardır. Çocuğuna hem eğlenceli hem de eğitici bir oyuncak almak isteyenler, çocuk müzik aleti modellerinden seçim yapabilirler.

Çocuk Müzik Aletleri Çeşitleri

Çocuk Müzik Aletleri Çeşitleri

Çocuk müzik aleti çeşitleri arasında piyano, davul, ritim seti,org, trampet, akordiyon ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Çocukların müzik eğitimi ve hafızalarının gelişimi için onlara oyuncak müzik aletleri hediye etmekte fayda vardır. Vakitlerini hem keyifli hem de zihinlerini geliştiren bir uğraşla değerlendirmiş olurlar. Müzik Aletleri kategorimizde, oyuncak davul, oyuncak gitar modelleri gibi klasik enstrümanların çocuk versiyonlarının dışında ritim setigibi farklı oyuncak müzik aletleri de vardır. Davul sesini seçebildiğiniz elektronik ritim setlerinin ses ayarı da bulunmaktadır. Böylece çocuklar evde oynarken ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Çok Satan Çocuk Müzik Aletleri

Çok Satan Çocuk Müzik Aletleri

Çok satan çocuk müzik aletleri arasında 37 tuşlu mikrofonlu org oyuncağı bulunmaktadır. Pille çalışan bu org çeşitleri, altı enstrüman, on altı ritim, dört davul sesi, yirmi iki demo şarkı seçeneği sunuyor. Kaydetme, çalma özelliklerinin yanı sıra ses ve tempo sesi seviye ayarı bulunuyor. Diğer çok satan oyuncak modelleri arasında olan karaoke mikrofon çeşitleri ise, çocuk sağlığına uygun malzemelerden üretilmiş ve pil ile çalışmaktadır. Çok satan oyuncaklar arasında müzik aletlerinin yanı sıra müzik kutusu nostaljik modelleri de bulunmaktadır. Bebekler için ışıklı ve müzikli piyano çeşitleri, askılı trampet davul çeşitleri, masal anlatan, ninni ve şarkı söyleyen mini davul çeşitleri, Minnie Mouse kutulu müzik oyun seti ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Çocuk Müzik Aletleri Fiyatları

Çocuk Müzik Aletleri Fiyatları

Bebeklerin ve çocukların gelişimine katkıda bulunmak, müzik eğitimlerine başlamak için edinebileceğiniz oyuncak müzik aletlerinin çocuk sağlığına uygun malzemelerden yapılmış olmasına dikkat etmekte fayda vardır. Oyuncakların, çocukların sağlığını rahatsız edecek maddelerden üretilmiş olmaması gerekir. Anti - alerjik, anti - kanserojen maddelerin tercih edildiğini bilmek gönül rahatlığıyla çocuklarımızın oynamasına izin vermemizi sağlar. Oyuncak müzik aletleri fiyatları, oyuncağın donanımına, yapısına, materyaline bağlıdır. Trampet, mini davul gibi müzik aletleri daha basit yapısı dolayısıyla çok daha uygun fiyat aralığına sahip bulunmaktadır. Org, müzik oyun seti, gitar, org gibi elektronik oyuncak müzik aletleri daha yüksek fiyat aralığına sahip bulunmaktadır. Oyuncak kategorimize uğrayarak oyuncak müzik aletleri modellerini inceleyebilir, fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (1)
4M (3)
Alex Toys (5)
Asonic (1)
B.TOYS (8)
Baby Toys (2)
Birlik (17)
Bondigo (1)
Buffer (1)
Can (3)
Canem (16)
Dede (22)
Disney (2)
(334)
DJECO (7)
Edutoys (3)
Eko (1)
HiQ Toys (2)
HL (1)
Lego (3)
Leo (2)
Lino (54)
Lizer (1)
Louie (1)
Mattel (1)
Pilsan (3)
Samatlı (7)
Simba (19)
Sunman (118)
Toystoys (10)
UFC (1)
Vardem (48)
Yakamoz (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (379)
Kız (18)
Erkek (7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(190)
(24)
(17)
(6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(65)
ve üzeri (89)
ve üzeri (115)
ve üzeri (125)
ve üzeri (142)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL