Kategoriler

Marka

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Oyuncak Müzik Aletleri

için 485 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  B.Toys Kurbağacık Bateri

  (0)
  1.199,90 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  B.Toys Kedicik Klavye

  (3)
  1.199,90 TL
  +

Oyuncak Müzik Aletleri

Oyuncak müzik aletleri çocukların gelişimi için oldukça önemlidir. Hem görsel hem de işitsel zekalarına aynı anda hizmet eden bu oyuncak müzik aletleri çocuğun birçok duyusunun aynı anda gelişmesine yardımcı olmaktadır. İleride gerçekten bir müzik aleti çalınmak istendiğinde, alışma sürecini kısaltacak ve çok daha çabuk şekilde çocuğun müzik aletine adapte olmasını sağlayacak olan oyuncak enstrüman aletleri, eğlenceli vakit geçirmenin de en önemli araçlarından biri sayılmaktadır. Çocuk hem kaliteli vakite geçirebilecek hem de yeni bir hobi kazanacaktır. Çocuğun hangi alana, müziğin hangi kısmına daha yetenekli olduğunun daha iyi tespit edilmesine hizmet eden bu oyuncak müzik aletleri set şeklinde de temin edilebilmektedir. Oyuncak müzik aletleri seti gitar ve mikrofon gibi ikililerden oluşmaktadır. Bu setler içerisinde gitarın hangi tarzda olduğu da değişiklik gösterebilmektedir. Elektro gitar ya da bas gitar seçenekleri bu oyunca müzik aleti setleri içerisinde bulunmaktadır. Bu sayede, çocuk istediği gitar seçeneğini rahatlıkla bulabilecektir. Bir gitar modeline kendini yakın hissetmediği takdirde diğer bir gitar seçeneğine başvurması da mümkün olmaktadır. Bu anlamda da oldukça seçenekli bir yapıya sahip olan bu kategorinin altında gitar dışında da birçok farklı oyuncak müzik aleti seçeneği yer almaktadır. Piyano, germe davul, org, mikrofonlu org ya da elektrikli org şeklinde farklı müzik aleti seçenekleri yer almaktadır. Bunların dışında ahşap ksilofon, akustik keman, oyuncak bağlama ve oyuncak sazlar da bulunmaktadır. Oyuncak saz ve oyuncak bağlama seçeneklerinde müzikli ve çocuğun kendisinin çalabileceği seçenekler de yer alır. Orta boy marakas da bir diğer oyuncak müzik aleti seçeneklerinden biridir. Çocuğun sadece bilindik müzik aletleri ile değil daha evrensel ve hayal gücünü geliştirecek müzik aletleri ile tanışmasına da olanak sağlanmış olacaktır. Böylece hem duyduğu sesleri hem de notaları çok daha evrensel bir şekilde öğrenebilecektir. Bu da çocuğun daha evrensel bir şekilde düşünebilmesine ve hayal gücünün sınırlarını geliştirmesine katkı sağlayacaktır.

Oyuncak Müzik Aletleri Çeşitleri

Oyuncak Müzik Aletleri Çeşitleri

Bebek oyuncak müzik aletleri de bu kategori altında bulunabilen müzik aleti seçenekleri arasındadır. Çocukların, özellikle bebeklik döneminde bu gibi nesneler ile tanışması onun ilerleyen yaşlarda herhangi bir müzik aletine yönelmek istediğinde, kendini yakın hissedeceği seçenekleri olması açısından önemlidir. Bunun dışında, bebeklerin vakit geçirmesi için kaliteli ve gelişimine katkı sağlayacak oyuncakların seçilmesi önemlidir. Bu anlamda, müzik aletleri hem işitsel hem görsel hem de düşünsel zekaya aynı anda hizmet ettiği için oldukça mantıklı seçenekler arasında yer almaktadır. Bebekler için oyuncak müzik aletleri arasında en uygun olan modellerden biri org olmaktadır. Org sayesinde her bir notanın farklı bir org tuşundan çıktığı sonucuna varabilecektir. Şartlanma güdüsü ve etkiye tepki verebilme açısından bebekler için oyuncak org kullanımı ve oyuncak piyano kullanımı oldukça etkili olmaktadır. Bunun yanı sıra ahşap oyuncak müzik aletleri de bebeklerin herhangi bir zarar görmemesi açısından uygun materyalli oyuncak aletleri arasında yer almaktadır. Bu sayede, plastik gibi materyallere bir alternatif geliştirilmiş olacaktır.

Çocuklar için Özel Oyuncak Müzik Aleti Seçenekleri

Çocuklar için Özel Oyuncak Müzik Aleti Seçenekleri

Oyuncak müzik aleti fiyatları oyuncak müzik aletlerinin geniş bir yelpazede ve farklı modellerde olması sebebi ile çeşitlenmiş durumdadır. Bu kategori içerisinde yer alan gitar, piyano, org, ksilofon, davul, bateri seti ve diğer birçok farklı müzik aleti göz önünde bulundurulduğunda farklı fiyatlandırmalar ile karşılaşmak mümkün olmaktadır. Oyuncak müzik aleti çeşitleri arasında hem bebekler hem de çocuklar için modeller yer almaktadır. Bu modeller arasında, bebekler için üzerinde rakamların yer aldığı ve çeşitli figürlere sahip olan piyano seçenekleri kullanılabilmektedir. Bunun dışında kız çocuklar ve erkek çocuklar için de çeşitli oyuncak müzik aleti modellerine rastlamak mümkündür. Işıklı ve sesli pembe mikrofon seçenekleri kız çocuklarının en çok ilgisini çeken müzik aletleri arasında olmaktadır. Özgüvenlerinin inşa edilmesinde de oldukça etkisi olan bu oyuncak müzik aletleri, çocukların hayal dünyasını geliştirmektedir. Yapılan birçok araştırma sonucuna göre de, oyuncak müzik aleti kullananlar ve kullanmayan çocuklar arasında hayal gücü ve problemlere hızlı bir şekilde çözüm üretebilme konusunda farklılıklar bulunmaktadır. Çocukluk döneminde en az bir müzik aleti ile vakit geçirmiş ve hatta çalmayı öğrenmiş olan bir çocuk, karşılaştığı sorunlara daha farklı perspektiflerden bakabilmekte ve sanatın hangi dalına yatkın olduğunu çok daha erken yaşta keşfedebilmektedir. Aynı durum, herhangi bir müzik aleti ile tanışmamış bir çocuk için aynı şekilde gerçekleşmemektedir.

Eğlenceli ve Eğitici Oyuncak Müzik Aletleri

Eğlenceli ve Eğitici Oyuncak Müzik Aletleri

Oyuncak müzik aleti kullanımı hem kız çocuklar hem de erkek çocuklar tarafından sevilerek gerçekleştirilen bir aktivite olmaktadır. Bu aktivitenin içerisi çeşitli oyuncak müzik aletleri ile doldurulabilmektedir. Bu kategori altında oyuncak olan ve oyuncak olmayan başlangıç düzeyi müzik aletleri de yer almaktadır. Bu sayede, çocuk eğer oyuncak şeklinde alınan müzik aletine gerçekten bir ilgi gösterir ise ve devamını getirmek ister ise aynı kategori altından başlangıç düzeyi bir müzik aletine de erişim sağlanabilmektedir. Böylece, temin konusunda da bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Oyuncak müzik aleti özellikleri alınan müzik aletinin hangi şekilde çalındığına da bağlı olarak kız ve erkek çocuklar üzerinde farklı etkiler bırakmaktadır. Genel olarak büyüme çağlarında olan erkek çocukların için bateriler tercih edilirken kız çocukları için gitarlar öne çıkar. Her iki tercih de birbirinin yerini alabilmektedir. Oyuncak müzik alet yorumları da tercih edilen müzik aletinin kategorisine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle darbuka, tef gibi vurmalı çalgıların ve bunların oyuncak müzik aleti versiyonları ile gitar ve benzeri müzik aletlerinin farklı faydaları bulunmakta ve farklı çalınma şekilleri olmaktadır. Bu nedenle, kişi çocuğun hangi yönde bir eğilimi olduğunu keşfetmeli ve buna bağlı olarak bir oyuncak seçimi yapmalıdır. Aynı şekilde, bu kategori altından kişi kendisi için de bahsedilen müzik aletlerini rahat bir şekilde temin edebilmektedir.