Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Oyun Hamuru

için 1,760 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oyun Hamuru

Oyun hamuru, oyun oynamak, şekil vermek, farklı şekillerde objeler yapmak için kullanılan bir hamurdur. Bu ürün daha çok çocuklar tarafından kullanılır. Sadece çocuklar değil, yediden yetmişe herkesin severek oynadığı ve vakit geçirmek için uğraş edindiği bir oyun malzemesidir. Kişiler bu hamuru elleriyle şekil vererek kullanırlar. Farklı objeler şekillendirirler. Bu sayede eğlenceli vakit geçirmiş olurlar. Kişilerin el ile bu ürüne şekil vermesi onların estetik algılarını geliştirir. Çocukların boyutları algılamasında, nesneleri anlamlandırmasında oyun hamuru yardımcı olacak bir oyun malzemesidir. Bu ürün içeriğinde kalsiyum tuzlarını barındırdığı gibi petrol jölesi ve yağ asidi de barındırır. Bu malzemeler kullanılarak yapılmış macun benzeri bir yapıdadır. Ürün sadece çocuklar tarafından değil büyükler tarafından da modelleme aracıyla kullanılabilen bir üründür. Ürün içeriğindeki malzemeler sayesinde kuruma gibi bir problemle karşılaşmamızı engeller. Bu sayede uzun süreli kullanımı olan bir üründür. Bir kere edindikten sonra ürünü tekrar tekrar kolaylıkla kullanabilirsiniz. Genç yaşlı herkes tarafından sevilen bu ürünle birbirinden farklı şekiller elde edilebilir. Kil bir macun gibi oyun için kullanılmak istendiğinde kurulduğu için yeni malzeme arayışlarına gidilmiştir. Kurumayan oyun hamuru bu şekilde üretilmiş olup yapısı gereği kurumadığı için kolaylıkla kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Son dönemlerde özellikle çocuklar tarafından oldukça fazla tercih edilen ürünlerden biri de slime oyun hamuru ürünüdür. Farklı şekiller alabilen bu ürün çocukların ilgisini çeker. Bu nedenle oldukça popüler olan bu ürün fazlaca tercih edilir.

Herkes İçin Oyun Hamuru Seti

Herkes İçin Oyun Hamuru Seti

Oyun hamuru çok çeşitli renklerde üretilir. Bu sayede hem çocukların ilgisini çeker hem de farklı objeleri tasarlamada, heykel işleri ve modelleme de ürün çeşitliliği olması nedeniyle kolayca kullanılabilir. Ürünün içeriğinde hacim arttırıcı özelliği olan gıda katkısı genel olarak alçı taşı kullanılır. Bunun yanı sıra kireç, petrol jölesi de ürün içeriğinde bulunur. Ayrıca ürün içerisinde lanolin ve stearik asit malzemeleri de bulunur. Ürün ateşle temasında yanma yapmaz. Sertleşme sorunu olmaz. Yüksek ısıda erimeye maruz kalır. Daha yüksek sıcaklıklarda yanıcıdır. Ürün bir tür kurumayan kil özelliğindedir. İlk üretildiğinde kurumayan bir kil düşünerek tasarlanmıştır. Ürün kurumayan bir yapıda olduğu için stop motion film çekimlerinde animasyonlarda tercih edilmesiyle de bilinir. Yediden yetmişe herkes tarafından sevilerek kullanılan bu ürün farklı renklerde üretilir. Farklı renklerde üretilmesi farklı objeler tasarlanmasına imkan tanır. Ayrıca farklı renkteki ürünler karıştırılarak çeşitli renkler de elde edilebilir. Bu sayede kendinize özgü bir renkte hamur elde edebilirsiniz. Oyun hamurunu dilediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Ürün şekil verildikten sonra bozulmalara maruz kalmaz. Çok yüksek sıcaklıkla temas etmediği sürece ve ürüne herhangi bir temas olmadığı sürece ürün şeklini korur. Ateşle temasında yanma sorunu olmaz ancak çok yüksek sıcaklıklarda temas etmemesi gerekir. Çocukların severek oynadıkları bu ürün sayesinde yaratıcılıkları gelişir. Hamurdan yeni objeler yaratırken yaratıcılıklarını kullanırlar. Oyun hamuru seti birbirinden farklı renklerde olabilen ürünlerdir. Bu ürünleri alırken istenilen renk ve sayıda olan farklı setlerden alınabilir. Oyun hamuru şekilleriçok çeşitlidir. Bu şekiller incelenerek oyun hamuruyla yapılabilir.

6’lı Oyun Hamuru

6’lı Oyun Hamuru

Mavi, kırmızı, yeşil gibi birbirinden farklı renklerde olan bu ürün sayesinde objeler yapılırken çocukların boyut algısı da gelişir. Ürün çocukların hayal gücünü de geliştirir. Hamuru eline alan çocuk ne yapacağını düşünürken hayal gücünü kullanır ve farklı ürünler tasarlar. Ürün aynı zamanda çocukların el becerisinin gelişmesi de sağladığı için oldukça fazla tercih edilir. Bu hamur çocukların üretkenliklerini arttırır. Çocukları yeni şeyler üretmeye teşvik edebilir. Oyun hamuru sayesinde belirli bir kural olmadan, sınırlar olmadan, yaratıcılık işin içinde olur ve belirli kalıpların dışına çıkarak kendi istekleri doğrultusunda oyun oynayabilirler. Bu ürün küçük yaştaki çocuklara renkleri öğretmek için de kullanılabilir. Bu sayede çocuklar hem eğlenirken hem de öğrenir. Rakamlar, sayılar, renkler bu ürünle kolayca ve eğlenceli şekilde öğretilebilir. Farklı şekiller oluşturulabilir. Nesneler yapılıp bu sayede çocuklara nesne isimleri öğretilebilir. Oyun hamurlarını karıştırarak farklı renkler de elde edilebilir. Farklı renkleri keşfetmeleri ve kendileri de ye renkler oluşturmaları sağlanabilir. Bu ürün çeşitli kullanımları olduğu için oldukça fazla tercih edilir. Ürünü satın alırken farklı çeşitlerde ürün tercih edilebilir. 4’lü oyun hamuru 4 renk hamur içerir. Bu renkler, genel olarak ana renklerdir. Beyaz, kırmızı, sarı, mavi renklerde 4’lü hamur ürünü bulunur. Birbirinden farklı renklerde 4’lü olarak ürün satın alabileceğiniz gibi 6’lı oyun hamuru da tercih edilebilir. Farklı 6 renk içeren bu ürün grubunda daha fazla renk bulunması nedeniyle daha çeşitli alanlarda kullanılabilir. 4 renk oyun hamuru ürünü beyaz, sarı, kırmızı, yeşil, mavi gibi genel olarak en çok tercih edilen renklerde üretilir. Ancak ürün sadece bu renklerde değil çeşitli birçok renkte de üretilir. Kişilerin tercihine hitap edecek birbirinden çeşitli ürünler bulunur. Bu ürün farklı fiyatlarda, farklı ebatlarda ve farklı renklerde üretilen ürünlerdir. 4’lü ve 6’lı paketler halinde satıldığı gibi 12’li oyun hamuru seti de alınabilir. Bu sayede daha çok renkte ürünle çalışma imkânına sahip olabilirsiniz.

Simli Oyun Hamuru

Simli Oyun Hamuru

Yediden yetmişe herkesi üretmeye teşvik eden bu ürün sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ailenizle kaliteli vakit geçirmek için çocuklarınızla birlikte oyun hamurları kullanarak objeler tasarlayabilirsiniz. Çocuklarınıza kendi oyuncaklarını yaptırabilirsiniz. Bu sayede hem belirli kalıpları olmadan oyun oynarken hem de kendi oyuncak stillerini tasarlayabilirler. Bu onların yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirir. Çocuklar bu ürünleri tasarlarken iç dünyalarını yansıtırlar. Bu nedenle onların yaptığı objelere bakarak neler hissettiğini anlayabilirsiniz. Onların yansımalarını görebilirsiniz. Çocukların yaratıcılıklarını kullanıp yaptıkları bu nesneler sayesinde özgüvenleri de artar. El becerisi geliştiren bu oyun aynı zamanda el kaslarının da gelişmesine yardımcı olur. Ürün aynı zamanda el ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur. Çocukların kavrama becerileri de bu sayede artar. Okul çağına geldiklerinde kalem tutmaları bu sayede kolayca kavranan bir durum olur. Ürün aynı zamanda çocukların dikkatinin de artmasına katkı sağlar. Çocuklar oyun hamuruyla oynarken arkadaşlarıyla da hamurunu paylaşabilir birlikte oyun oynayıp yeni şeyler üretirken paylaşım duyguları da pekişir. Ürünün en önemli özelliklerinden biri dokunma duygusunu geliştirmesidir. Ürünlerden bazılarında, ürünün yanında hamuru şekillendirici aparatlar bulunur. Bu aparatlar sayesinde de hamura şekiller verebilirsiniz. Bu aparatlar kullanılarak hamura kolayca şekil verebilir bu sayede keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ürün yaratıcılığa katkı sağlanmasının yanı sıra el becerilerinin de gelişmesine katkı sağlar. Bu hamur aynı zamanda farklı dokularda da olabilmektedir. Bunlardan en çok tercih edilen model simli oyun hamuru modelidir. Bu model özellikle kız çocukları tarafından oldukça sevilerek tercih edilir. Manyetik oyun hamuru da farklı dokuda en çok tercih edilen modellerden biridir. Yumuşak oyun hamuru da daha kolay şekil verilebildiği için kullanışlı bir üründür. Çocuklarınız oyun hamuruna daha kolay bir şekil vermesini isterseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz. Yine el kaslarında zayıflık olan çocuklar için de kaslarını geliştirmek adına yumuşak olan bu modeller tercih edilebilir. Şekilli oyun hamuru çocukların en çok ilgisini çeken oyun materyalleri arasında yer alır.

Farklı Renkleriyle Oyun Hamuru Çeşitleri

Farklı Renkleriyle Oyun Hamuru Çeşitleri

Çocuklar dokunarak algılarlar. Bu ürün bu duyunun gelişmesine katkı sağlar. Bu ürün birbirinden farklı renkler içermesiyle çocukların dikkatini çekerken, yaratıcılığını da geliştirir. Aynı zamanda motor kaslarının gelişmesine de katkı sağlar. Ürünün içerdiği renkler farklı kutularda sunulur. Bu sayede renkler birbirine karışmaz. Her bir ürün kutusunda farklı renkte hamur bulunur. Bu ürünler birbirinden çeşitli renklerde olan ürünlerdir. Siyah oyun hamuru, mavi oyun hamuru, beyaz, kırmızı, sarı, pembe, yeşil gibi birbirinden farklı renkte oyun hamurları bulunur. Bu ürün farklı renklerde çeşitlilik gösterdiği gibi farklı yapılarda da çeşitlilik gösterir. Bunlardan biri de zıplayan oyun hamuru modelidir. Bu model çocukların en çok ilgisini çeken modeller arasında yer alır. Bunun yanı sıra birbirinden farklı ve çeşitli modellerde ürün vardır Kuruyan oyun hamuru çok fazla tercih edilen bir ürün değildir. Kurumayan yapıdaki ürün daha çok tercih edilir. Farklı yapıdaki oyun hamurları farklı taleplere hizmet eder. Birbirinden çeşitli birçok ürün olması farklı kullanıcılara da hitap etmesini sağlar. Bu sayede birçok insan farklı amaçlarla bu ürünü temin edebilir. Kişiler çocukları için oyun materyali olarak alabileceği gibi bir animasyon filmi için de bu ürünlerden temin edilebilir. Farklı amaçlara hizmet eden bu ürün çeşitli kullanımı olan bir yapıdadır. Bu nedenle de oldukça fazla tercih edilir. Okullarda da ders materyali olarak kullanılabilecek bir üründür. Bu nedenle özellikle anaokulu gibi daha küçük yaştaki çocukların öğrenim gördükleri yerlerde bu ürün oldukça fazla tercih edilir. Çocukların motor becerilerini, el becerilerini geliştirmek, yaratıcılıkları kullandırma çalışmak, üretkenliklerini artırmak, el kaslarını geliştirmek gibi birçok nedenden dolayı bu ürün fazlasıyla tercih edilir.

Sağlıklı Oyun Hamuru

Sağlıklı Oyun Hamuru

Sağlıklı oyun hamuru ebeveynler tarafından oldukça fazla tercih edilir. Ürün sağlığa zararlı maddeler içermediği için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Kişiler çocukları için sağlığa zararı olmayan bu ürünleri tercih etmelidir. Özellikle küçük yaştaki çocuklar oral algılama dönemlerinde nesneleri tanımlamada ağızlarını kullandıkları için ürünü ağızlarına götürebilirler. Bu durumda ürünün içeriğinde sağlığa zararlı olan bir maddenin bulunmaması daha da önem kazanır. Doğal oyun hamuru bu nedenle özellikle ebeveynler tarafından çocukları için satın alınır. Ürünün organik yapıda olması da bu aşamada önem kazanır. Organik oyun hamuru son dönemlerde bu nedenle oldukça fazla rağbet görmektedir. Oyun hamurları birçok çeşidi bulunan bir ürün grubudur. Simli, manyetik, köpük oyun hamuru gibi birbirinden çeşitli ürünler bulunmaktadır. Oyun hamurlarıyla çeşitli aktiviteler yapılabilir. Ailece vakit geçirirken bu üründen kolayca yararlanılabilir. Birlikte nesneler üretmek, paylaşımcı olmak, grup çalışması yapmak için kullanılabilecek doğru bir materyaldir. Oyun hamurları yediden yetmişe herkes tarafından oldukça sevilen ve vakit geçirmek için kullanılan bir üründür. Ürün kolay şekil alabilen yapısı ve şekil aldıktan sonra da bu şekli koruyabilmek yapısı sayesinde tercih edilir. Ayrıca kurumaması da tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Farklı objeler tasarlamak için farklı şekiller oluşturmak için oldukça fazla tercih edilir. Ürün farklı renklerde ve farklı yapılarda çeşitleri olan bir üründür. Oyun hamurları mavi, sarı, kırmızı, beyaz, yeşil, turuncu, siyah gibi birbirinden farklı renklerde temin edilebilecek ürünlerdir. Bu ürünleri birbirine karıştırarak yeni renkler elde etmeniz de mümkündür. Her bir renk ayrı bir ambalajda sunulur. Ürünler bu sayede birbirlerine temas etmez ve karışma gibi bir problem yaşanmaz. 4’lü, 6’lı, 12’li paketler olduğu gibi 8’li ve 10’lu gibi farklı paketler de mevcuttur. Kişiler istekleri, talepleri, ihtiyaçlar ve bütçeleri doğrultusunda bu ürünlerden temin edebilirler. Bu ürünler sayesinde çocuklarınız eğlenceli vakit geçirebilirken aynı zamanda el becerileri ve yaratıcılıkları da gelişir. Birbirinden çeşitli ürünleri inceleyebilir kendinize uygun olan ürünleri kolayca temin edebilirsiniz. Siz de çeşitleri olan oyun hamurlarını satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyuncak arabalar da uygun fiyatlarla sayfamızdadır.

Oyun Hamurundan Ne Yapılır?

Oyun hamurundan farklı nesneler tasarlayabilirsiniz. Çocuklar için bir oyun materyali olan bu ürün çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Oyun hamurundan çeşitli hayvan figürleri, çeşitli araçlar, sayılar, harfler, aklınıza gelebilecek her türlü nesne tasarlanabilir. Ürün aynı zamanda sadece oyun amacıyla değil farklı alanlarda da kullanımı olan bir üründür. Stop motion film çekimi yapılan animasyon filmleri için de oyun hamuru kullanılabilir. Yine bu ürün modelleme yapmak amacıyla da kullanılır. Ürünün yapısı gereği kolay şekil verilebildiği hatta şekil verildikten sonra da şeklini koruyabildiği için bu alanlarda da kolayca kullanılır. Görülebildiği gibi oyun hamurlarından birbirinden çeşitli alanlarda faydalanılabilir. Ürün en yaygın olarak çocuklar için bir oyun materyali olarak kullanılır.

Oyun Hamuru Nasıl Yumuşatılır?

Oyun hamurları genellikle çocuklar tarafından kullanılan bir üründür. Bu ürün el göz koordinasyonunu arttırırken aynı zamanda el becerisini de arttırır. Çocuklar oyun hamuruyla oyun oynarken nesneler üretirken hayal güçlerini kullanırlar. Ancak bu ürün zamanla kuruyabilir. Ürün kurulduğu zaman etkin bir şekilde kullanılmaz. Ürün kurulduğu zaman sertleşir. Bu nedenle ürünün yeniden yumuşatılması gerekmektedir. Ürünün yumuşatmak için kullanılabilecek en kolay ürün sudur. Su yardımıyla hamurunuzu yeniden kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Yumuşatma işlemi için öncelikle kuruyan hamurunuzu ufak parçalar haline getirmelisiniz. Daha sonra ürünü bir kaba koyup üzerine yeterli miktarda su dökmelisiniz. Hamuru su ile yoğurup yumuşak bir kıvam elde edebilirsiniz. Bu sayede hamurunuz tekrar kullanılabilir bir hale gelecektir. Eğer fazla su koyduysanız ürüne un veya tuz ekleyerek tekrar sertleşmesini sağlayabilirsiniz. Doğru bir kıvam elde edene kadar bu işleme devam edebilirsiniz.

Oyun Hamuru Nasıl Oynanır?

Oyun hamurları yumuşak bir üründür. Bir hamur yapısında olan bu ürün kolayca şekil alabilir. Yumuşak yapıdaki bu ürün fazla güç uygulama gerektirmeden kolayca şekil alır. Oyun hamurları her yaştan insanın kullanabileceği bir üründür. Oyun hamuruyla oynarken ürünü alıp ellerinizle kolayca şekil verebilirsiniz. Bazı ürünlerin yanında gelen aparatlarıyla da ürüne ekstra şekiller verebilirsiniz. Hamuru kesebilir, koparabilir daha sonra tekrar birleştirebilirsiniz. Hamurları kullanım sonrası kurumaması içim tekrar ambalajlarına koyup kullanacağınız veya oynayacağınız zaman tekrar ambalajından çıkarıp kolayca şekil verebilirsiniz.

Oyun Hamuru Nasıl Kurutulur?

Kişiler, çocuklar oyun hamuruna belirli şekiller verip onu saklamak veya sergilemek isteyebilir. Bu ürünü tekrar kullanmak istemediğinizde, bir obje yapıp onu sergilemek istediğinizde, hamurun şeklini saklamak istediğinizde hamuru kurutmak isteyebilirsiniz. Hamuru kurutmak için güneşte bekletmek, oksijenle temas edebileceği açık alanlarda bırakmak hamurunuzu kurutmanızda yardımcı olacaktır. Ürünü kapalı bir kaba koymadan açıkta bırakmak zamanla ürünün kurumasını sağlayacaktır. Bu sayede hamurunuzu kolayca kurutabilir, saklayabilir veya sergileyebilirsiniz. Oyun hamurunu tekrar kullanmak istediğinizde ise hamuru küçük parçalara ayırmalı, bir kaba alarak su yardımıyla ıslatmalı ve yoğurup tekrar yumuşak haline dönmesini sağlayabilirsiniz.