Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Aktivite Merkezi

için 6.709 sonuç bulundu.
 • 149,99 TL 139,49 TL

  Sepette Ek İndirim

  134,49 TL

  % 7
  İnternetOyuncak
  %100
 • 59,90 TL 29,90 TL
  % 50
  NeUygun
  %100
 • 199,90 TL 149,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  144,90 TL

  % 25
  NeUygun
  %100
 • 359,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  339,00 TL

  ANAOKULUMARKET
  %98
 • 799,00 TL 599,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  579,00 TL

  % 25
  Civilim
  %94
 • 199,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  189,90 TL

  ebebek
  %96
 • 149,00 TL 138,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  133,00 TL

  % 7
  MelodikaAvm
  %99
 • 139,00 TL 96,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  91,90 TL

  % 30
  CBTXGlobal
  %100
 • 399,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  379,00 TL

  Civilim
  %94
 • 7.999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  7.979,00 TL

  idefix
  %93
 • 299,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  284,99 TL

  Civilim
  %94
 • 109,95 TL 98,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  93,50 TL

  % 10
  aden
  %60
 • 52,00 TL 43,00 TL
  % 17
  bebeji
  %100
 • 149,90 TL 129,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  124,90 TL

  % 13
  Ancheyn
  %100
 • 58,13 TL
  Uygunsa
  %100
 • 143,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  138,99 TL

  Ceptelefonu.online
  %100
 • 89,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  84,90 TL

  TrendToys
  %100
 • 390,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  370,00 TL

  AZKTİCARET
  %87
 • 349,00 TL 239,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  224,99 TL

  % 31
  Civilim
  %94
 • 189,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  179,99 TL

  ebebek
  %96
 • 39,90 TL
  toymutoy
  %100
 • 25,90 TL 19,90 TL
  % 23
  KumboKumBoyama
  %100
 • 109,00 TL 71,90 TL
  % 34
  CBTXGlobal
  %100

Aktivite Merkezi

Gelişim çağında olan çocukların sağlıklı gelişimleri doğrultusunda çeşitli aktivitelerde bulunmaları gerekir. Bu kapsamda da onlar için pek çok farklı oyun ve etkinlik söz konusu olmaktadır. Çeşitli eğitici oyun seti ürünleri de bu amaçla bebek ve çocuklarınıza eşsiz faydalar kazandıran ürün modelleri olmaktadır. Bu ürünleri gerek aktivite merkezlerinde gerekse evlerinde keyifli ve faydalı etkinlikler kapsamında zevkle değerlendirebileceklerdir. Her yaşa hitap eden ve zekâlarına büyük oranda olumlu etki eden bu ürün çeşitleri başlıca aktivite masaları, mutfak oyun setleri, oyuncak arabalar , doktor oyun setleri ve oyun hamur seti çeşitleri gibi ürünler olmaktadır. Çocukların gelişimlerinde son derece etkili olan bu tarz oyun modelleri bebeklerinizin ve çocuklarınızın en önemli eğitim araçlarından olacaklardır. Daha pek çok farklı nitelikte setler ve aktivite ürünleri bulunabilmekte olup, bu oyuncaklar çeşitli tasarımlarda, formlarda bulunmaları ve değişik fonksiyonlarda olmaları sebebiyle de çocuğunuzda farklı zihinsel noktaları tetikleyebilecektir. Bu sayede de onların yaratıcılıkları, sınırsız hayal güçleri kolaylıkla harekete geçebilecek olup, motor becerilerinin gelişimi de kısa sürede hızla sağlanmaya başlanacaktır. Birbirinden eğlenceli ürünler arasında ayrıca çocuklarınız ile beraber sisin de oynayabileceğiniz ve onlarla keyifli ve kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak ürün modelleri de bulunabilmektedir. Aktivite merkezleri son zamanlarda pek çok çeşitte üretilmeye başlanmış olup, özellikle teknolojinin gelişmesine paralel olarak oldukça büyük bir öneme de kavuşmuştur. Ailelerin zamanla daha bilinçli olması ile beraber bu oyun ve oyuncaklara çok daha fazla rağbet edilmiş olup, çocukların gelişimi üzerindeki etkileri daha çok önemsenir bir hal almıştır. Eğitimi en eğlenceli haliyle sizlere sunan sınırsız aktivite olanağıyla, aktivite merkezlerinin her birini işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Aktivite Merkezi Ürünleri

Aktivite Merkezi Ürünleri

Aktivite merkezleri, aslında bebek ve çocuk oyuncakları kapsamında genel ve kapsayıcı bir tabir olmaktadır. Bu ifadenin altında eğitici minderlerden halılara, oyun maksatlı her türlü oyuncak ve gereç dâhil edilebilir. Gelişmekte olan ve her gün yeni şeyler öğrenerek becerilerini artırmaya devam eden çocuklarınız için bu öğrenmeye en açık oldukları zamanda birçok farklı yetenekler geliştirmeleri doğrultusunda oyun seti ve aktiviteler deneyimlemelerini isteyebilirsiniz. Özellikle okul dönemi harici zamanlarda ve hafta sonlarında, boş oldukları vakitlerinde hem yararlı hem de eğlenceli etkinlikler ile uğraşmalarını isterseniz, bu kategorimizde yer alan ürün çeşitlerini deneyimlemeleri doğrultusunda farklı ürün modellerinden talep edebilirsiniz. Başlıca aktivite halılarından söz etmek gerekirse, pek çok çeşitte şık ve eğlenceli halıların mevcut olduğunu bilmeniz gerekir. Sizlere sunulan bu halılar; renkli, rakamlı ve harfli olmak üzere öğretici niteliği bulunan estetik ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Dokusu itibariyle de son derece rahat olan bu halılar için anti stres özellikli oldukları söylenebilir. Böylelikle yalnızca görsellerinden fayda görmeyecek olup, çocuklarınız bu halılar üzerinde son derece konforlu bir şekilde oyunlarına devam edebilecekler. Set halindeki ürünlerde genel olarak 2 adet oyuncak askı borusu yer almakta olup, 3 adet oyuncak askısı mevcut olmaktadır. Üzerinde şekilli yumuşak yastığı, tembel hayvan, çıngıraklı peluş timsahı ve hışırtılı aslanı ile bu modeller çocuklarınıza bambaşka bir keyif sunacak ürünler olmaktadır. Bir başka oyun halısı modeli ise tünel haline getirilebilen bebeklere özel tasarımlardır. Bu ürün çeşitleri hiçbir surette sağlığa zararlı madde içermeyen tasarımlar olmaktadır. Bu ürünler üzerinde bebekleriniz sırtüstü ya da göbekleri üstünde yatarak oyun oynayabilir, üzerlerinde yer alan renkli figürleri keşfedebilirler. Üzerinde yer alan hayvan figürlerine dokunarak onları keşfedecek olmalarıyla gelişimlerine önemli ölçüde katkı sağlanabilmektedir. Ayrıca üzerinde yer alan çıngırak ve diş kaşıyıcı özelliklerini panelden çıkartarak da bu ürünleri harici olarak kullandırabilirsiniz. Bebeklerinizin emekleme dönemlerine özel bir ürün olan bu tasarımlar stres topu gibi eklentileri ile daha pek çok farklı fonksiyonlarda, eğlenceli unsurlar ile üretilmektedir. Bir halıdan daha fazlası olan bu ürünler onların en eğlenceli aktivitelerinden biri olacaktır.

Oyun Seti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyun Seti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuklarınız için aktivite merkezleri tercih ederken göz önünde bulundurmanız gereken başlıca hususlar olmaktadır. Öncelikle tercihte bulunacağınız ürün çeşidinin gerçekten çocuğunuzun yaşına uygun ve gelişimini destekler nitelikte bir ürün tasarımı olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Oyuncaklar temelde iki farklı ürün grubu olarak değerlendirilebilirler. Bunlardan biri fiziksel gelişimlerini destekleyen top atma gibi oyun çeşitleri olmakta olup, diğeri ise daha çok zeka gelişimini destekleyen, zihinsel becerilerini harekete geçiren ürün modelleri olmaktadır. Bu ürün tiplerinden tercihte bulunurken tam olarak neyi istediğinizi iyi bilmeniz gerekmektedir. Zeka geliştiren ürün çeşitleri arasında başlıca puzzle, sandalyeler, minderler, yazı tahtaları ve çeşitli kutu oyunları yer almaktadır. Bir aktivite merkezi edinmeden önce kesinlikle dikkat etmeniz gereken ilk noktalardan birisi bu konu olmalıdır. Bir diğer önem arz eden ve ürün edinmeden önce bilinmesi gereken nokta ise, talep edeceğiniz ürün modellerinin materyalleri olmaktadır. Ürünün malzemesinin ne olduğu ve kalitesinin nasıl olduğu gerçekten büyük önem taşır. Öncelikle tercihte bulunacağınız ürün içerisinde kesinlikle paraben ya da benzeri bir kimyasalın yer almadığından emin olmalısınız. Hijyen ve sağlık açısından bebekleriniz ve çocuklarınızın bu kimyasalları içeren ürünler ile oyun oynaması, onlara çeşitli zararları da beraberinde getirebilir. Özellikle bebeklerinizin emme bulunmasından dolayı onların sağlıkları üzerinde son derece olumsuz bir etki oluşması mümkün olabilir. Bütün bu hususlara dikkat ederken çocuğunuzun yaşına uygun bir oyuncağı da ediniyor olduğunuza dikkat etmeyi unutmamalısınız. Cinsiyetine göre de çeşitli oyun modellerini bulabilecek olup, dilerseniz unisex oyuncak ürünlerini de değerlendirebileceğinizi bilmelisiniz. Kısaca oyun setlerinden bazılarına da değinmek gerekirse, öncelikle küçük kızlarınızın daha çok ilgisini çekebilecek olan mutfak oyun seti ürünlerini tanımaktan çok memnun olacaksınızdır. Bu ürünlerden biri olan lavabo seti ürünleri içerisinde ortalama 30 adet oyuncak parçası içeren modeller olmaktadır. Bu ürünlerin lavabosu içerisinde su doldurulabilir ve özel devirdaim mekanizması ile musluğunda su akması sağlanabilmektedir. Bu sayede bu ürünler çocuklarınıza oldukça gerçekçi bir deneyim sunacak tasarımlar olmaktadır. İçerisinde yer alan başlıca parçalar; lavabo aşta olmak üzere sepet, çeşme, meyve kesme seti, bardak modelleri, kaşık, çatal, bıçak, tabak, sünger ve deterjan kutusu olmaktadır. Bir diğer ürün modeli olarak daha çok erkeklerin ilgisini çekebilecek olan araba oyun seti ürünleri ise içerisinde köprüsü, rampası ve otopark gibi katları bulunan ahşap veya farklı materyallerden imal edilmiş küçük arabalı ürün modelleri olmaktadır.

Birbirinden Eğlenceli Çeşitli Oyun Seti Ürünleri

Birbirinden Eğlenceli Çeşitli Oyun Seti Ürünleri

Çocuklarınızı en çok eğlendirecek olan ve beraber son derece nitelikli zaman geçirmenizi sağlayacak olan başlıca oyun setleri en kaliteli içerikleri ile sizlere sunulmuştur. Bu setler arasında öncelikle balıkçılık üzerine geliştirilen oyunlardan söz etmek gerekirse, bu tasarımların müzikli ve ortalama 45 adet balıktan meydana gelen bir balık yakalama oyunu olduğu söylenebilir. Kalem pille çalışan bu setlerde, pil takılıp çalıştırılmaları ile balıkların ağızları açılıp kapanmaktadır. Aynı zamanda da balıkların bulunduğu alan dönmeye başlamaktadır. Eşzamanlı olarak arkadan müzik de çalarken çocuklarınız bu oyundan büyük bir keyif alacaktır. Bu tasarımlar bilindiğinin aksine mıknatıslı bir ürün modeli olmamaktadır. Bu oyunda amaç oltanın ucundaki yemi balıkların ağzı kapanırken onlara yedirmektir. Bu oyunların kutu ölçüleri 33 cm x 35 cm olmakta olup, 5 yaş üzeri her çocuk tarafından deneyimlenmesi mümkün olmaktadır. Balıkları oyunun küçük birer parçası olduklarından dolayı daha küçük çocuk ve bebeklerinizin bu parçaları yutma ihtimali söz konusudur. Bu sebepten dolayı bu tarz ürünlerden edinmeye karar verirken çocuğunuzun yaşına uygun olup olmadığına dikkat etmeniz önemli bir husustur. Hem erkek hem de kız çocukları tarafında zevkle oynanabilecek olan bir başka ürün ise doktor oyun seti çeşitleri olmaktadır. Bu ürün modeli çocuklarınızın hayal gücünün gelişiminde son derece etkili ürünler olmaktadır. Son derece eğlenceli bir deneyim olan doktor setlerini 3 yaşa kadar her çocuk rahatlıkla oynayabilir. Bu ürünlerin bir diğer özelliği de çocuklarınızın sosyalleşmesinde oldukça etkili ürünler olmalarıdır. Bu sağlık setleri 11 parçadan meydana gelmektedir ve çocuklarınızın el becerisini geliştirmek istemeniz doğrultusunda en iyi tercihlerden biri olmaktadır. Sete dâhil olan pratik parçası sayesinde büyük bir kullanım kolaylığı elde edilebilmektedir. Ergonomik tasarımı oldukça şık bir görünüm sunmaktadır. Hiçbir parçasında kanserojen madde içeren, sağlığa uygunsuz bir ham madde bulunmamaktadır. Bir diğer ürün modeli ise halka atma tarzı oyun çeşitleri olmaktadır. Bu oyun setlerinde amaç, halkaların isabetli bir şekilde atılarak direklere geçirilmesidir. Bu oyunun en büyük avantajı ise birden fazla çocuğun aynı anda oynamasını sağlamasıdır. Bu sayede çocuğunuz bir yandan eğlenirken bir yandan da sosyal becerileri konusunda ilerleme kat edeceklerdir. Dilediğiniz yerde deneyimleyebilecek olmanız ile de sıkça tercih gören bir oyun olduğu söylenebilir. Ev haricinde bahçelerde, piknik alanlarında ve benzeri birçok ortamda rahatlıkla oynanması mümkündür. Çocuklarınızın el göz koordinasyonu konusunda bu eğitici oyun seti ürünleri oldukça etkili bir eğitim aracı olmaktadır.

Birbirinden Eğlenceli Eğitici Aktivite Masası Çeşitleri

Birbirinden Eğlenceli Eğitici Aktivite Masası Çeşitleri

Bu ürün çeşitleri arasında son derece nitelikli fonksiyonlarda eğitici aktivite masası modelleri yer almaktadır. Öncelikle ahşap içerikli aktivite masa ve sandalye setlerinden söz edilecek olursa, bu ürünler eğitim yaklaşımına uygun olarak çocuklarınızın rahatlıkla ulaşımı ve kullanımı düşünülerek tasarlanmışlardır. Bu setlerin masaları tamamen MDF ürün çeşidinden imal edilmiş olup, üzerinde MDF harici vida ve benzeri hiçbir aparat kullanılmamıştır. Tamamıyla birbirine geçmeli parçalardan oluşturulan bu ürünler son derece kolay ve eğlenceli bir kurulum deneyimi sunacaklardır. Bu tasarımlar her haliyle eğitici olması maksadıyla üretilmiştir. Bu ürünlerin masaları çift yönlü olmaktadır. Tablanın yanlarında yer alan pimlerin çıkarılması ve diğer tarafına takılması suretiyle ters yönlü de kullanım elde edilebilmektedir. Ayrıca bir tarafı da beyaz yaz-sil yüzey olmaktadır. Bu sayede çocuklarınız yazı tahtası gibi bu ürünleri dilediği şekilde değerlendirebilir. Üzerine şekil, resim ve benzeri hayal gücünde yer alan her imgeyi resmetmeye koyulabilir ve bu çalışma onun hayal gücü açısından, zekâsı bakımından önemli bir gelişme olmaktadır. Kolaylıkla da silinebilir bir yüzey olan bu yaz-sil alanı çocuklarınız rahatlıkla hiçbir iz bırakmadan temizleyip tekrar kullanmaya başlayabilir. Masanın yaz-sil tablası haricinde kalan bir yönü ise üzerinde geometrik şekillerin ve rakamların yer aldığı haznenin bulunduğu bir yüzeydir. Bu kısımda sizlere boyasız olarak verilen rakam ve şekilleri çocuklarınız ile boyayabilir, ardından her bir parçayı kendi haznesi ile eşleştirmelerini sağlayabilirsiniz. Bu çocuk oyun masası üzerinde yer alan eğitici aktivite aynı oranda da eğlenceli bir deneyim olmaktadır. Üzerinde yer alan rakam ve şekiller toplamda 18 kadardır. 10 adedi 0’dan 9’a rakamlar olmakta olup, bu sayede çocuklarınızın sayılara karşı aşinalığı artabilmektedir. Ürün ebatlarından da kısaca söz etmek gerekirse, bu ürünlerin masalarının üst tablası 60 cm x 50 cm olmakta olup, masa yüksekliği ise ortalama 55 cm kadar olmaktadır. Sandalye kısmının alt tablası ise 25 cm x 50 cm olmakta ve oturma yükseklikleri de 25 cm kadar olmaktadır. Ürünün her bir parçası da 1. sınıf MDF malzemeden imal edilmiştir. Kenarları yuvarlanmış olan bu ürünler ile çocuklarınızın çarpma ve yaralanma riskleri sıfıra indirgenmiştir. Bu setlerin hiçbir ayrıntısında sivri bir kenar yer almamaktadır. Ayrıca müzikli ve Türkçe konuşan daha başka fonksiyonlu bebek aktivite masası çeşitleri de bulunabilmektedir. Türkçe olarak bu ürünler hayvan adlarını öğretmekte ve hayvanların çıkardıkları sesleri çocuklarınıza tanıtmaktadır. Çocuklarınız bu her bir ürün model ile sınırsız bir eğlence ve eğitim deneyimi yaşayacaklardır.

Aktivite Masası ve Oyun Setleri Fiyatları

Aktivite Masası ve Oyun Setleri Fiyatları

Sizlere özel tasarlanan birbirinden nitelikli ve pek çok çeşitli markanın üretimi olan oyun setlerini farklı fiyatlarda bulabilirsiniz. Hemen her ürün modelinin hesaplı olanları da sayfamız üzerinde mevcut olmaktadır. En çok tercih gören başlıca oyun ürünlerinden söz etmek gerekirse, bu aktivite merkezleri ev içi kaydıraklar, kullanışlı yazı masaları, eğitici aktivite masası ürünleri ve file içerisinde eğlenceli topların yer aldığı oyun havuzları olmaktadır. Bu aktivite oyuncaklarının her biri ebat olarak evlerinizde önemli ölçüde yer tutabilmektedir. Ancak piknik alanları veya bahçeli evlerinizde bu ürünlerden eşsiz faydalar elde edebilirsiniz. Son derece hareketli ve enerjik olan çocuğunuz bu ürünler ile dikkatlerini odaklayarak enerjilerini zihinsel aktivitelere yoğunlaştırabileceklerdir. Bu oyun setler, çocuklarınızın hem fiziksel hareketlerini hem de zihinsel gelişimlerini oldukça etkili bir şekilde destekleyebilecektir. Söz konusu bütün bu ürün çeşitlerini oldukça uygun maliyetlerde de edinebileceksiniz. Özellikle evlerinizde bir oyun masasının var olması sizlere pek çok kazanç sağlayabilecektir. Birçok farklı fonksiyonda çeşitli oyun masası ürünleri mevcut olduğundan bu modeller arasından hem çocuğunuzun yaşına uygun hem de fiyat bakımından hesaplı bir tasarımı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bir diğer uygun maliyetli oyun çeşidi ise çocuklarınıza uygun üretilmiş olan dart oyunları olmaktadır. İçerisinde 3 adet okun yer aldığı bu eğitici dart oyunları ailecek son derece keyifle vakit geçirilmesinde eşsiz bir ürün modeli olmaktadır. Ebeveynler olarak sizlere de hitap eden bu tasarımlar ile çocuklarınız kadar çok eğlenebileceğinizden emin olabilirsiniz. Ebatları 33 cm x 33 cm olan bu yuvarlak klasik dart tasarımlarında diğer dartlara göre daha güvenilebilir bir yapı bulunmaktadır. Bu ürünlerde her şeyden önce okların uçları sivri olmamaktadır. Bu nedenle de iç rahatlığıyla oyun deneyimi sürdürülebilir. Çocuklarınız bu ürünler ile siz yanlarında yokken de güvenle oynayabilecek olup, arkadaşları ile keyifli bir süreç elde edilebilir. Oyun direksiyon seti gibi daha pek çok farklı ürün modelini kategorimizden inceleyebileceksiniz. Bütün bu oyun ve oyuncakların her biri de sizde büyük bir memnuniyet uyandıracaktır. Eğer sizler de çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi konusunda hassas ve yenilikçi bir ebeveynseniz beğeninize sunulan bu ürün çeşitleri arasından bütçenize uygun faydalı bir oyun setini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Yaş

(737)
(72)
(29)
(15)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Dede (121)
Sunman (117)
Fisher Price (108)
Pilsan (83)
Kumbo (47)
Birlik (46)
Nerf (43)
Bondigo (30)
KS Games (28)
DJECO (27)
Vardem (27)
Hasbro (25)
Diytoy (24)
Hot Wheels (24)
Clementoni (22)
Kanz (22)
Amigo (21)
Mattel (17)
Play Doh (17)
Babyjem (15)
Canem (15)
Bestway (14)
Dolu (14)
King Toys (11)
Barbie (8)
Play-Doh (8)
Playskool (7)
Zuzu Toys (7)
B.TOYS (5)
Cars (5)
Playgro (5)
Rubik'S (5)
Frozen (4)
Risus (4)
Tiny Love (4)
2Kids (3)
Hape (3)
Kette (3)
Mgs (3)
Prestij (3)
Akar (2)
Alex (2)
Avengers (2)
Can (2)
Disney (2)
Fur Real (2)
Tomy (2)
Winfun (2)
Ambi Toys (1)
Biba (1)
Buffer (1)
CA Games (1)
Caillou (1)
Denver (1)
Edutoys (1)
Ekoplay (1)
Galt (1)
Jumbo (1)
Lino (1)
Matchbox (1)
Miniland (1)
Pepee (1)
Polesie (1)
Rubies (1)
Simba (1)
Star (1)
XİAOMİ (1)
(972)
diğer (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (1366)
Erkek (132)
Kız (49)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(202)
ve üzeri (278)
ve üzeri (314)
ve üzeri (324)
ve üzeri (349)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL