Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sallanan Oyuncak

için 966 sonuç bulundu.

Sallanan Oyuncak

Sallanan oyuncak çeşitleri özellikle küçük çocuklar için hem eğlenceli hem de sakinleştirici bir seçenektir. Siz de kendi çocuğunuz için sallanan oyuncak alabilir veya sevdiklerinizin çocuklarınıza çok çeşitli modellerden birini hediye edebilirsiniz.

Sallanan Oyuncak Nedir?

Sallanan Oyuncak Nedir?

Sallanan oyuncak, altında iki adet yay şekilli ayağı bulunan ve bu sayede sallanma hareketini yapabilen oyuncaktır. Sallanan oyuncakların iki türü bulunur. Birincisi, sallanan atlı oyuncak, sallanan oyuncak koltuk veya sallanan oyuncak motosiklet gibi üstüne oturulan oyuncaklar. İkincisi ise sallanan oyuncak beşik dışarıdan oyun babında hareket ettirilebilen oyuncaklar. Sallanan oyuncaklar en yaygın olarak plastikten ve bazen de tahtadan yapılır. Plastik ürünlerin kullanım yaşı genelde 3+ yaş, yani 36+ aydır. Taşıyabilecekleri yük kapasitesi 35-50 kg arasında değişir. Bazı sallanan oyuncaklarda tekerlek de bulunur. Çocuğunuz bunları sallanmak dışında bisiklet gibi de yürütebilir. (Elbette bu modellerde sallanırken tekerlekleri kilitlemek şart.) Kimi oyuncaklarda müzik ve ışık da bulunabilir. Bunlar için pile ihtiyacınız olacağını da unutmayın.

Hem Eğlence Hem Huzur

Hem Eğlence Hem Huzur

Sallanan bebek oyuncakları aileler tarafından sıklıkla tercih edilir çünkü hem çocuklarınızın eğlenmesini sağlar, hem sallanma hareketiyle onları sakinleştirir hem de fazla gürültülü olmadıkları için sizi de yormaz. Elbette, devrilmeye karşı korumalı olmasına rağmen, sallanma hareketine bağlı olarak çocuklarınızın bu oyuncakları gözünüzün önünde kullanmasında yarar var. Sallanan oyuncak at, sallanan kuzu oyuncak, sallanan fil ve diğer sallanan oyuncak modellerinin birçoğu küçük çocuklar için tasarlanmıştır. Ama daha büyük çocuklar için de sallanan oyuncaklar bulmanız mümkün. Bunların boyutları daha büyük olacaktır ama birçok sallanan oyuncak sökülüp takılabilir olduğu için evde dağınıklık konusunda endişe etmenize gerek kalmaz. Zaten çocuklarınızın mutluluğunun yanında lafı bile olmaz. Sallanan beşik ise çocuklarınızın kendi kurgularını yapıp zekalarının gelişmesine yardımcı olabilir.

Sallanan Oyuncak Fiyatları

Sallanan Oyuncak Fiyatları

Sallanan oyuncak fiyatları malzeme, model, marka ve boyut gibi unsurlardan etkilenebilir. Ama 3+ yaş için olan standart, plastik bir sallanan oyuncak bütçenize fazla yük olmayacaktır. Üstelik küçücük boyutlarına bakmadan sınırsız eğlence sağlayacaktır. Sallanan oyuncaklar kız çocuklarına ya da erkek çocuklarına özel olabilir ama sıklıkla sallanan at ve diğer hayvan figürlü sallanan oyuncaklar ünisekstir. Sallanan oyuncak konusunda akla ilk gelen markalardan biri Pilsan. Onun dışında BabyHope, Dolu, Mamas&Papas, Fisher Price, Fenerbahçe, Tiny Love, Wee, Şirinler ve daha birçok markanın sallanan oyuncaklarını burada bulabilirsiniz. Sallanan oyuncaklar dahil oyuncak arabalar, evcilik oyunları, bebekler ve daha birçok oyuncak çeşidini bir arada incelemek için Oyuncak kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (4)
Abbie (1)
Abra (1)
Air Flyer (2)
BabyHope (2)
Barbie (1)
Bestway (4)
Biba (4)
Birlik (3)
Bondigo (2)
Can (2)
Canem (2)
Dede (11)
(209)
Dolu (8)
Enhoştoys (10)
Fen Toys (1)
İntex (1)
Kanz (3)
Kette (1)
King Toys (2)
Mgs (6)
Pepee (1)
Pilsan (55)
Playgro (3)
Polisan (1)
Prego (1)
Selay (4)
Sunman (3)
Toop (1)
Vardem (5)
ÜMİT (1)
Şirinler (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (278)
Erkek (21)
Kız (10)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(181)
(47)
(9)
(9)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(69)
ve üzeri (115)
ve üzeri (142)
ve üzeri (152)
ve üzeri (166)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL