Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bisiklet & Scooter

için 17 sonuç bulundu.

Geroni Bisiklet

Sağlıklı bir yaşam için kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda ulaşım aracı içinde kullanılan bisikletler, farklı amaç ve yaş grubuna yönelik olarak tasarlanmıştır. Geroni, her yaş grubunun rahat ve güvenilir bir şekilde kullanabileceği farklı model bisikletleriyle kullanıcılarını memnun etmektedir. Günümüzde kullanımı oldukça yaygınlaşan bisikletler kullanım amacı, boyutu, jant ve vites sayısına göre farklı olarak üretilmektedir. Şehir içi kullanımı için uygun işlevsel özellikler dikkate alınarak üretilen bisikletlerin yanı sıra arazi ve engebeli alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş Geroni dağ bisikleti modelleri mevcuttur. Engebeli alanlarda kontrolü ve konforu kaybeden kullanıcısına en verimli sürüş keyfini yaşatmayı hedefleyen Geroni, sağlam gövde ve tekerler özellikleriyle öne çıkmayı başarıyor. Bisiklet ve scooter satın almadan önce hangi amaçla kullanılacağına karar verilmesi son derece önemli bir konudur. Şehir içi kullanımı ve ulaşım vasıtası olarak bisiklet sürmeyi düşünenler için Geroni şehir bisikleti son derece uygun özelliklere sahip bir üründür. Gövde ve tekerlek ağırlıkları, vites, jant sayısı gibi konularda şehir içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Geroni marka bisikletler şık tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Yetişkinler için bisiklet üretmesinin yanı sıra çocuk modelleriyle de oldukça şık tasarımlar ve kullanım rahatlığı sunmaktadır. Bisiklet kullanmaya yeni başlayan çocuklar için özel olarak tasarlanmış güvenli bir şekilde öğrenme yeteneğini geliştirmektedir. Kullanıcısının kolaylığını hedef alarak ve çocuklar için özel olarak oluşturulan fiziksel yapıları sayesinde siz de çocuklarınıza hiç düşünmeden Geroni marka bisiklet alabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşamın temellerini atmak için henüz küçük yaşta olan çocuklara sporu ve bisiklet kullanmanın faydalarını gösterebilmek adına Geroni bisikletleriyle tanıştırmayı unutmayın.

Geroni Bisiklet İki Tekerlekten Fazlası

Geroni Bisiklet İki Tekerlekten Fazlası

Kullanıcısına keyifli ve verimli bir sürüş keyfi yaşatmak isteyen Geroni, bu amaçla üretmiş olduğu bisikletleriyle müşterileri için oldukça avantajlı seçenekler sunuyor. Şehir içinde ve kısa mesafede kullanılmak isteyen bisikletler, uygun tekerler ve gövde koşulları sağlandıktan sonra ustalıkla üretilmektedir. Araç trafiğinden uzaklaşmak isteyen kişiler şehir içinde kullanabilecekleri konforlu bisikletlerle gidecekleri yere kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Ulaşım aracı olarak kullanılan bisikletler aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamış oluyor. Günümüzde spor merkezlerinde sıkça rastladığımız bisiklet tipi spor aletleri, sağlıklı yaşam için efor sarf eden kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Bu örnek gibi yaşamın her alanında görebildiğimiz bisikletler zinde kalmak isteyen kişilerin vazgeçilmezleri arasında yerini almış durumdadır. Günümüzde kullanımı artmakta olan bisikletlerin sürücüsüne sağladığı birçok faydaları bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; daha güvenilir olması, daha fazla kalori yakması, üretkenliği arttırması ve sürücüyü daha mutlu hissettirmesi gibi olanaklardır. Gerekli tedbirler alındıktan sonra bisiklet sürülmesi kaza riskinin diğer taşıtlara göre en az olduğu ulaşım aracıdır. Geroni bisiklet yorumları bize gösteriyorken bu markayı tercih eden kişilerin memnuniyet derecesi oldukça üst seviyelerdedir. Pedal çevirmek sadece bacak kaslarını devreye sokan bir aktivite değildir. Spor yapmak isteyen birçok kişi bisiklet sürerken pedal çevirmesi sayesinde vücudunun birçok kasını çalıştırabilir ve düzenli bisiklet sürdüğü takdirde sağlıklı bir vücuda sahip olabilmektedir. Bisiklet kullanmanın bir diğer faydası ise kalp ritminin daha düzenli bir şekilde olmasıdır. Daha düzenli bir kalp atışı genel olarak vücudun daha sağlıklı bir yapıda çalışmasını sağlar. Bu açıdan bakıldığı zaman bisiklet sürmek kalp sağlığı açısından oldukça önemli bir aktivite sayılabilir. Stresli insanlara sık sık tavsiye edilen aktivitelerden biri olmasının yanı sıra vücudun eklem yerlerinde oluşmuş olan iltihaplanmalardan kurtulmak isteyen kişilere de bisiklet kullanmaları tavsiye edilmektedir. Bisiklet sürmenin tüm bu faydalarını göz önünde bulunduran Geroni, sağlığınızı korumanız ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanız için farklı model ve özelliklere sahip bisikletleri sizler için üretmeye devam ediyor. Hangi amaçla kullanacağınızı belirlediğiniz bisiklete sahip olmadan önce kullanıcı konforuna göre dizayn edilmiş Geroni bisiklet modellerini incelemeyi unutmayın.

Kaliteli ve Güvenli Bir Sürüş Deneyimi için Geroni Bisiklet Modelleri

Kaliteli ve Güvenli Bir Sürüş Deneyimi için Geroni Bisiklet Modelleri

Şehrin karmaşasından uzaklaşıp doğal ortamda bisiklet sürmek isteyenler için tasarlanmış olan dağ ve outdoor modelleri, Geroni hizmetiyle sizlerle buluşuyor. Geroni bisiklet 24 jant engebeli araziler ve dağ yolu koşullarına göre üretilmiş ve daha güçlü gövde yapısıyla güvenli bir sürüş sağlamaktadır. Gündelik hayatın tasarlanmış yollarından daha farklı olan engebeli arazilerin oldukça zor koşullarına rağmen Geroni sürücüsünü yarı yolda bırakmamaktadır. Jant özellikleri sayesinde aşınma oranı ve sürücü güvenliğine göre tasarlanmıştır. Sürücünün kontrolünü kaybetmemesi için oldukça titiz bir şekilde üretilmiş olan Geroni 24 jant bisikletler, sürücüsünü yormayan ve zorlu koşullar altında olası tehlikeleri en az seviyeye indirmeyi başaran bisikletlerdir. Sahip olduğu gelişmiş amortisör ve fren sistemleri sayesinde uzun soluklu bisiklet sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Sürüş yapılan yolun engebeli bölümlerinde bisikletin ve sürücünün güvenliği için devreye giren amortisörler, dağ bisikleti kullanan kişiler için oldukça önemli bir kriterdir. Geroni, bu zor koşulları dikkate alarak dağ bisikleti üretiminde jant sayısının önemine de özen göstermiş ve rahat kullanımı etkileyecek en önemli özelliklerden biri olan jant sayısını bu amaç doğrultusunda belirlemiştir. Tüm bu özelliklere sahip olan Geroni dağ bisikletleri, daha az enerji harcayarak kullanıcısının yorulmasını en az seviyeye indirmeyi başarmıştır. Bu sayede daha uzun soluklu bir sürüş keyfi yaşayabilir, Geroni'nin sunmuş olduğu üstün özellikli bisikletlerin deneyimini yaşayabilirsiniz. Şehir için kullanımı için uygun olan Geroni bisiklet 26 jant işlevsel özellikleri ve farklı renk seçenekleriyle kullanıcısının beğenisine sunuluyor. Belirlediği bölgeyi seyahat etmek, işe ya da okula gitmek için daha çok tercih edilen şehir içi bisikletleri kullanımı ve konforu oldukça rahat bisiklet türleridir. Okula giderken defter ya da kitap, işe giderken çanta ya da bilgisayar, pikniğe giderken tüketebileceğiniz ürünleri çok rahat bir şekilde bisikletiniz ile taşıyabilirsiniz. Kullanıcısının temizliğine de dikkat eden bu model bisikletler korumalı çamurluk ve jant sistemleri sayesinde titiz bir temizlik hizmeti veriyor. Trafikte sürücünün fark edilmesi için bisikletin ön ve arkasına bisikletin varlığını belli eden farlar mevcut olup yoğun trafik esnasında uygun pozisyonu sağlayabileceğiniz rahat kontrol standartlarına göre üretilmiştir. Bu sayede güvenilir bir şekilde gitmek istediğiniz yere gidebilir ve tüm bu süre boyunca kendinizi güvenli bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Gündelik hayatında şehir içi modeline göre tasarlanmış olan bisikletler fren mekanizması olarak çoğunlukla V fren modeliyle üretilmektedir. Ekonomik olarak daha tasarruflu olması yanında hidrolik frenlere göre bakımı oldukça maliyetsizdir. Şehir içi bisiklet modelinde bir bisiklet arıyorsanız fren sisteminin V fren sistemiyle oluşması sizin için uygun bir tercih olacaktır ancak yağmurlu yolda dikkatli olmalısınız.

Her Yaş Grubu İçin Geroni Bisiklet

Her Yaş Grubu İçin Geroni Bisiklet

Bisiklet kullanımı yetişkinler kadar çocuklar içinde oldukça sağlıklı ve güvenilir bir aktivite olarak bilinmektedir. Henüz çocukken bisiklet kullanmaya başlayan kişilerin bu aktiviteden kolay kolay vazgeçmediği gözlemlenmiştir. Çocuklarınızı bisiklet sürme aktivitesine alıştırarak daha sağlıklı yetişmesini sağlayabilirsiniz. Geroni bisiklet 16 jant çocuklarınızın güvenle kullanabileceği şekilde tasarlanmış olup farklı renk seçenekleriyle mevcuttur. Çocuklar için eğlenceli bir spor olarak görünen bisiklet kullanmanın kendileri için birçok faydası bulunmaktadır. Bisiklet kullanan çocuğun tüm bedeni uyumlu bir biçimde hareket eder ve bu egzersiz sayesinde vücutları oldukça dengeli bir biçimde gelişim göstermektedir. Pedal çevirdikleri sırada çocukların dengede durması, beden sağlıkları açısından oldukça önemli bir konudur. Çocuklarının fazla enerjisi olduğunu ya da obezite sorunlarıyla karşılaşabileceğini düşünen aileler tüm bu sorunlara yardımcı olabilecek bir bisiklet alabilirler. Kullanımı oldukça rahat ve konforlu olan Geroni marka bisiklet çocukların güvenliğini de düşünerek farklı renk seçeneklerine sahip ürünler geliştirmiştir. Çocuklarınızın büyüdüğünde daha verimli bir vücuda sahip olmaları için yapmanız gereken tek şey Geroni marka bisikletlerini incelemek olacaktır. Çocuğun bisiklet sürerken yoğun nefes alışverişleri sayesinde hücre gelişimleri daha verimli bir şekilde gerçekleşmektedir. Çocuğunuz için bisiklet tercihi yapmadan önce ilk olarak boy ve kilo oranı belirlenmeli ve kendisine en uygun özelliklere sahip bisiklet alınmalıdır. Boy değerlerine göre uygun alınmayan bisikletin kullanımı çocuk için elverişsiz koşullar yaratabilmektedir. Çocuk bisikletlerinin boyutları sahip olduğu tekerleklerin büyüklüğüne göre çeşitlilik göstermektedir. 3-4 yaş grubuna uygun olan bisikletler 12 inç değerlerine sahipken 9 yaş ve üzerine uygun çocuklar için 24 inç ölçülerine sahip bisikletler önerilmektedir. Güvenilir ve doğru bisiklet tercihi yaptığınıza emin olmak için çocuğunuzun bisiklet selesine oturduğunda ayağının yere temas ediyor olmasına dikkat etmelisiniz. Diğer bir dikkat edilmesi gerekilen nokta ise dizlerinin gidona değmemesi ve kollarıyla gidonu en rahat bir şekilde kontrol edebiliyor olmasıdır. Çocuğunuzun vücut ölçülerine göre en uygun modeli tercih ederek güvenli bir sürüş deneyimi kazanmaları için Geroni markasının çocuklar için dizayn etmiş olduğu bisikletleri inceleyebilirsiniz. Bisiklet kullanmaya yeni başlayan çocuklar için dengesini daha verimli bir şekilde kontrol edene kadar yan tekerleklerden destek alması tavsiye edilmektedir. Yan tekerlekler deneyimli bir sürüş kazanana kadar çocuklar için en verimli yardımcıları olacaktır. Bu şekilde yaralanma ve düşme oranları en az seviyede olacağı için öğrenme süreçleri daha özverili olacaktır.

Güçlendirilmiş Gövde ve Tekerlek Özellikleriyle Geroni Bisikletler

Güçlendirilmiş Gövde ve Tekerlek Özellikleriyle Geroni Bisikletler

Bisiklet kullanımı her geçen gün artmakta olup, kullanıcıların tercihlerine yönelik tasarımlarıyla Geroni müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir. Bisiklet kullanmaya karar verdiğinizde hangi amaçla kullanacağınızı belirledikten sonra kullanım amacına yönelik türün özelliklerini taşıyan bir bisiklet tercih etmeniz gerekmektedir. Başlangıç olarak kullanım amacınıza uygun bir şekilde alacağınız bisiklet, sizin mutlu olmanızı sağlayacağı gibi ekstra masraflardan muaf olmanızı sağlayacaktır. Dağ bisikletleri geniş ve kalın tekerleklere sahip olmasıyla birlikte yoldaki titreşim oranının azalmasını sağlayarak kullanıcısının bu titremişlere en az maruz kalmasını sağlamaktadır. Yüzeye temas eden tekerleklerin şehir için modellerine göre biraz daha kalın olması özelliğiyle daha fazla efor sarf etmenizi sağlayarak kalori harcamanızı kolaylaştırmaktadır. 26-27,5 ve 29 tekerlek çapına sahip bisiklet modelleri olan dağ bisikletlerinin aynı zamanda ön tekerleğinde bir amortisör bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde engebeli arazilerde daha güvenilir ve konforlu sürüş deneyimi yaşamanız sağlanmaktadır. Dağ bisikletlerinin kullanım amacı; şehir dışında yer alan taşlı ve topraklı yollarda kullanılması için dizayn edilmiştir. Güçlü kadrosu ve jantları sayesinde taşlı bozuk yollarda bile kullanıldığında sürücüye oldukça keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Şehir içinde kullanmak için tasarlanan bisikletler ise 28 teker hacmine sahip bisikletlerdir. Tamamen şehir içerisinde kullanılması için dizayn edilmiş, çamurlukları, bagajı ve sepeti ile sürücünün dik bir oturuş pozisyonuna sahip olacağı konforlu bisikletlerdir. Kullanışı sırasında sürücünün eğilmesine gerek kalmadan rahatça ve güvenli bir şekilde istediği noktaya ulaşmasını sağlamaktadır. Geroni, üretmiş olduğu bisikletlerde sağlamlık ve konforu ön planda tutarak şehir içi, tur, çocuk ve dağ bisikletlerini tasarlamıştır. Geroni bisikleti fiyatları kullanış amaçları ve sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Bisiklet kadrolarının yapımında genel olarak alüminyum, cro-moly, karbon ve titanyum gibi malzemeler kullanılmaktadır. Geroni, ürettiği bisikletler için en uygun yapı malzemelerini kullanarak uygun ağırlık ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Zengin Ürün Çeşitliliği Sayesinde Her Amaçla Kullanabileceğiniz Geroni Bisikletleri

Zengin Ürün Çeşitliliği Sayesinde Her Amaçla Kullanabileceğiniz Geroni Bisikletleri

Düz ya da amortisörlü modelleri bulunan şehir bisikletleri, lastiklerinin düz ve dişsiz olması sayesinde dik yokuşları çıkmak, sürat yapmak konusunda kullanıcısına oldukça kolaylık sağlamaktadır. Gövde üzerinde bulunan bagaj delikleri sayesinde bisikletinize bagaj ekleyebilir işe veya okula giderken çanta ya da diğer eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Geroni bisiklet 21 vites modeli dağ, engebeli ve bozuk yollarda bisiklet keyfi yaşamak isteyenlerin en çok tercih ettiği modellerin arasında yer almaktadır. Tekerlekli daha kalın ve dişlidir ve bu sayede yol tutuşu daha güvenli bir hale gelmektedir. Dağ bisikletlerinin frenleri diğer türlere göre daha güçlü bir sistemle üretilmiş olup zorlu arazi koşullarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Yol ya da yarış bisikletleri olarak tanımlanan diğer bir bisiklet türü; hafif yapısı ve ince tekerlekli olması sebebiyle en kolay şekilde sürat yapabileceğiniz bisiklet türleridir ancak profesyonel bisikletçilerin kullanılması önerilmektedir. Geroni bisiklet türlerine göre en uygun kadroyla üretilmiş olup tercih edilen türlere göre farklı şekilde dizayn edilmiştir. Kadro; 2 tekerlek, koltuk, sele ve pedallar arasındaki dörtgen yapıya denilmektedir. Yetişkin ya da çocuk bisikletleri üretilirken kullanıcısı dikkate alınarak kadro tasarlanmaktadır. Kadro boyutları bisikletlere göre değişkenlik göstermektedir. Kendinize uygun kadro boyunu belirledikten sonra olası kas ağrılarından kaçınmak için keyifli bir sürüyüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bisiklet satın almak isteyen kişinin kendi boyuna uygun kadro özelliklerine sahip değerleri ölçmesi için bacak içi boyunun belirlenmesi önerilmektedir. Bacak içine bir kitap sıkıştırıldıktan sonra yüzeye temas eden mesafenin belirli rakamlarla çarpılarak elde edilen sonuca göre uygun bisiklet modeli belirlenmektedir. Bisikletler, alta kıvrık ve düz bir şekilde üretilmesiyle iki tip gidon sistemine sahiptir. Farklı şekillerde tutma kolaylığı sağlayan alta kıvrık modeli, hız yapmak isteyen kullanıcıların daha çok tercih ettiği bir tiptir. Düz model ise; sürücünün dik bir şekilde kullanımına uygun olarak tasarlanmış ikinci gidon tipidir. Engebeli bir arazide kullanılmadığı takdirde sabit kadrolu bisikletler daha çok tercih edilmektedir ve bu sayede amortisör verimi daha elverişli bir biçimde kullanılmış olur.

Farklı Modelleri ile Geroni Bisikletler

Farklı Modelleri ile Geroni Bisikletler

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirledikten sonra uygun bir fiyata bisiklet sahibi olabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam için form tutmak, antrenman yapmak, yarışmalara katılmak gibi amaçları olan insanlar için genellikle yol bisikleti modeli önerilir. Okula, işe ya da alışverişe gidip gelme amacında olanlar, günübirlikte kısa seyahat planı yapanlar Geroni şehir bisikleti türünü rahatlıkla tercih edebilirler. Macera peşinde koşan, bozuk ve engebeli yollarda bisiklet deneyimi yaşamak isteyen kişilerin vazgeçilmezi uygun koşullar ve materyallerle donatılmış dağ bisikletleridir. Zorlu koşullara uygun amortisör ve fren sistemleri sayesinde daha güvenilir bir şekilde arzu ettiğiniz macera dolu dakikaları yaşayabilirsiniz. Tüm bunların yanında bisikleti ile toplu taşımalara binebileceği ve alan açısından daha az bir bölge kaplayan katlanabilir bisikletler mevcuttur. Hangi amaçla kullanmak istediğiniz bisikletin bir sonraki dikkat etmeniz gereken özelliği kendi boyunuza paralel bir kadro özelliklerine sahip olmasıdır. Bu nedenle bisiklet almadan önce doğru kadro boyuna sahip olması oldukça önemli bir noktadır. Kadro boyu, boy uzunluğuna göre değil bacak içi uzunluğuna göre belirlenmektedir. Geroni, bisiklet tutkunlarının bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikte ve üretim materyalleri açısından en verimli malzemeleri kullanması yönüyle dizayn edilmiş bisikletlerini sizlerle buluşturuyor.

Arama Kriterleriniz

Geroni
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (630)
3T (462)
A'ME (197)
Acr Ciciko (19)
Action (121)
Activa (41)
Adidas (9)
Aim (78)
Airwheel (16)
Alex (17)
Alex Rims (25)
ALEXRIMS (37)
Alhonga (38)
Alligator (24)
Almost (13)
Altis (25)
Amigo (11)
Amoeba (67)
ANDRO (8)
Anlaş (283)
Arbike (73)
AREA (5)
Ares (8)
Arnica (95)
Arora (7)
Arrow (5)
Arzu (669)
Asics (5)
Asm (56)
ASSIZE (72)
ATL (5)
Avid (100)
Baradine (364)
Belderia (137)
Bell (55)
Berg (20)
BETO (750)
Bianchi (482)
BIKE HAND (78)
Biologic (98)
Bisan (701)
Blackburn (34)
Blackfish (5)
BMXTR (15)
BNB (7)
BNB RACK (15)
BOBIKE (11)
Bontrager (350)
BRAKCO (114)
Brompton (121)
Brooks (249)
BS (51)
BSD (121)
Bsoul (14)
Btwin (12)
Buff (20)
Busso (7)
BUZZ RACK (33)
Carelle (14)
Carraro (429)
CARRARO (33)
Carrera (5)
Cat Eye (8)
Cateye (10)
cbtx (9)
Citycoco (5)
Citymate (8)
Cole (35)
Colle (20)
Compass (49)
CONTINENTAL (132)
Corelli (477)
CRATONI (30)
Crops (16)
CST (725)
Cube (25)
Cycleops (10)
Cyclone (9)
CYT (60)
D-Light (35)
Daafu (41)
Dae do (11)
Dahon (301)
DC (6)
DELI (11)
Delta (8)
DHS (5)
Digi (37)
(28108)
Dry Case (6)
DT Swiss (413)
Duro (31)
Dynamic (16)
Easton (27)
ECHOWELL (18)
Electra (36)
Elite (375)
Erseplus (31)
Eska (19)
Everlast (10)
EVOC (41)
Factor (5)
Falcon (136)
Fenix (5)
First (18)
Fix it (15)
Fizik (133)
Flood (9)
Fonte (37)
FORMULA X (14)
Fox (11)
FSA (53)
FULCRUM (17)
Fuse (10)
Gaerne (10)
Garmin (73)
Geotech (26)
Geroni (17)
Ghost (33)
Giant (511)
Giro (170)
Gitane (18)
Giyo (195)
Globber (40)
Gomax (10)
GOMAX (6)
Gp (8)
GreenLine (8)
GRL (38)
GT (25)
Guee (21)
Hayes (6)
HTP Design (36)
İbera (14)
illumenox (11)
Ilumenox (9)
İnfini (9)
Inokim (6)
ISM (12)
Jagwire (143)
Jant (7)
Jing Yi (208)
Kali (10)
KASK (125)
Kawasaki (7)
KCNC (6)
KED (35)
Kenda (55)
Kinetic (5)
Kinetix (10)
Kldoro (27)
KMC (80)
KNOG (23)
Konnix (103)
KOO (8)
Kron (667)
KRON (133)
Kross (7)
Ktm (7)
Kuba (9)
Lapierre (19)
Lazer (133)
Lezyne (14)
LIMAR (29)
LIZARD SKINS (107)
Look (92)
M-WAVE (7)
MAGURA (10)
MASSLOAD (10)
MAVIC (182)
Maxumo (11)
Maxxis (137)
Meghna (67)
Meilan (12)
MERIDA (157)
Merida (17)
Michelin (330)
Micro (58)
Mio (13)
Mondial (89)
Monero (652)
Moon (131)
Mosso (41)
Motorex (24)
Muc-Off (21)
Neco (97)
New Looxs (19)
Nite Ize (5)
Novatec (13)
NOVATECH (9)
NSK (13)
Oakley (50)
Oem (518)
Onguard (178)
Orbis (11)
Oscar (17)
OXC (85)
PANARACER (60)
Panda (47)
PANDA (9)
PARK TOOL (74)
Peak (20)
Peugeot (161)
Pilsan (6)
Plus (575)
Poc (56)
Polar (10)
Polisport (392)
Premium (14)
PRO (605)
PROCYCLE (209)
PROLOGO (20)
PRORIDE (61)
Protech (9)
QU-AX (15)
RACE FACE (61)
Race One (47)
Rassine (44)
Ravel (5)
Razor (19)
Red Sun (16)
Remz (5)
Reusch (8)
Ritchey (41)
Rks (126)
ROCK SHOX (428)
ROSWHEEL (23)
Rotor (7)
RST (57)
Rubena (297)
S-SHINE (132)
S-Sun (23)
Salcano (217)
SANTINI (415)
Satori (20)
SCHWALBE (722)
SCICON (11)
Scott (249)
Sedona (519)
SEDONA (33)
SELLE ITALIA (218)
Selle Royal (135)
Shimano (6424)
Shimano Aim (166)
SHUNFENG (201)
Sidi (290)
Sigma (265)
SKYHAWK (9)
Skyjet (6)
Soho (171)
Soultech (6)
Spanninga (18)
Sportive (12)
Sportourer (27)
SRAM (1575)
SUN RINGLE (16)
SUNTOUR (82)
SUPACAZ (88)
Super B (115)
SUPERB (51)
Suzico (39)
Sway (32)
Sway Snap (9)
SWISSEYE (48)
T-One (50)
Tacx (7)
Tec (87)
TEKTRO (37)
Tern (23)
THUMBSUP (131)
Token (94)
Tommy (5)
Tonyon (11)
Topeak (419)
Tranzx (49)
Trazano (19)
Trek (12)
Trelock (44)
Trendbike (9)
TRP (9)
TRUVATIV (19)
Tufo (32)
Tunca (63)
Vaude (42)
VELO (98)
Velosock (23)
VELOTOZE (24)
Vertech (31)
Vision (11)
Vittoria (110)
Voit (15)
Volta (24)
Vona (571)
Wahoo (8)
WELLGO (68)
Whistle (12)
Würth (16)
XENTIS (5)
XERAMA (33)
Xiaomi (273)
XLC (1268)
Xrider (206)
Yakasuma (5)
YBN (63)
Yuki (68)
Zefal (2181)
ZIPP (245)
Zixtro (24)
Zoom (45)
Ümit (552)
ÜMİT (100)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(15)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Vites

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL