KRON Bisiklet & Scooter

Kron bisiklet ortaya koyduğu yenilikçi anlayışı ve doğa dostu üretimiyle ile öne çıkan bisiklet markalarından biri olmuştur. Kron bisiklet, üretim temeline yaşam tarzı bisiklet felsefesini konumlandırarak her türlü isteği ve ihtiyacı karşılayacak bisikletler üretir. Siz de yaşam tarzını bisiklet haline getirmiş bir bisiklet tutkunuysanız Kron bisiklet modelleri arasından birini seçerek konforlu ve güvenli sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.

Kron Bisiklet Çeşitleri

Kron Bisiklet Çeşitleri

Bisikletler, farklı kullanım amaçlarına, tasarımlarına ve içerdikleri gereçlere göre çeşitlilik bakımından geniş bir yelpazede yer alırlar. Kron bisiklet, arazi kullanımına uygun, yol kullanımına uygun ve çocukların kullanımına uygun bisikletler üretir. Arazi kullanımına uygun bisikletler, zorlu arazi kullanımı için üretilirler. Engebeli arazi kullanımına uygun olan bu bisikletlerin en önemli özelliği daha iyi fren sistemiyle tasarlanmaları ve darbe emici özelliklerinin bulunmasıdır. Arazi kullanımına uygun üretilen bisikletlerin tek amortisörlü ve full süspansiyonlu olmak üzere iki çeşidi vardır. Tek amortisörlü arazi kullanımına uygun bisikletler, hem engebeli arazilerde hem de daha düz zeminlerde kullanılabilir. Full süspansiyonlu olarak üretilen arazi kullanımına uygun bisikletler, hem önde hem de arkada taşıdıkları amortisörler sayesinde daha zorlayıcı sürüşlere elverişli olurlar. Bu özellikleriyle arazi kullanımına uygun üretilmiş bisikletleri çeşitli outdoor etkinliklerinde kullanabilirsiniz. Siz de arazi kullanımına uygun bir bisiklet almayı düşünüyorsanız Kron bisiklet serisi içinden bir bisiklet değerlendirebilirsiniz. Yol kullanımına uygun bisikletler ise günlük kullanım amacıyla tasarlanmış bisikletlerdir. Sağlam kadroya ve tekerleklere sahip, yol kullanımına uygun bisikletler bu özellikleri sayesinde daha dik bir sürüş pozisyonu sağlar. Böylece motorlu taşıtları daha kolay görmenizi sağlarken, onlar tarafından da fark edilmenizi kolaylaştırır. Yol kullanımına uygun tasarlanmış bisiklet almayı düşünüyorsanız siz de Kron bisiklet serisi içinden bir bisiklet tercih edebilirsiniz. Çocukların kullanımına uygun üretilen bisikletler, çocukların güvenliği açısından sağlam kadro ve fren sistemi barındırırlar. Çocukların kullanımına uygun tasarlanan bisikletler büyük gövde üzerine kurulmazlar.

Kron Bisiklet Özellikleri

Kron Bisiklet Özellikleri

Kron bisiklet özellikleri güvenli ve rahat sürüş teknikleriyle kullanıcılarını memnun bırakır. Kron bisiklet, bütün ürünlerini yüksek test teknikleriyle sınayarak üretir. Her bisiklet çeşidinin kendine göre test edilme biçimi vardır. Bu testler bisikletlerin güvenliği, gücü ve konforu ile ilgili testlerdir. Her bisiklet çeşidinin kullanıcısının güvenliği açısından fren sistemi son derece sağlam olmalıdır. Her bisiklet çeşidinde tasarımlarına uygun fren sistemi kullanılır. Bisikletlerin tekerlek çapı da kullanımda önemlidir. Yetişkinler için tasarlanan bisikletlerde en küçük jant 26 inç janttır. Bisikletlerin kullanım amacına uygun olarak tekerlek çapları değişiklik gösterir. Kron bisiklet 29 jant arazi kullanımına uygun tasarlanan bisikletlerde en elverişli janttır. Arazi kullanımına uygun bisikletlerde rahat sürüş açısından bisiklet kadrosunun hafif olması gerekir. Bisiklet kadrosunun yapımında kullanılan materyaller, bu ağırlıkta önemli rol oynarlar. Alüminyum, karbon ve titanyum bisiklet kadroları hafif kadrolardır ve rahat bir sürüş sağlarlar. Kron yol bisikleti tamamen günlük yaşam için tasarlanmış bir bisiklet çeşididir. Sağlam tekerlekleri, alüminyum veya krom kadroları ile ön plana çıkan ve yol kullanımına uygun üretilen bisikletlerin tekerlek çapları 26 inç jant ve 28 inç janttır. Yol kullanımına uygun bisikletlerde genellikle 26 inç jant kullanıldığı gibi 28 inç jantlar da kullanılır. Yol kullanımı için tasarlanan bisikletlerde kent yaşamında cam kırıkları, çiviler gibi tehlikeli yol şartlarına karşı daha geniş ve yarı dişli lastikler kullanılır. Yol kullanımına uygun amaçla üretilmiş bisikletlerin sahip oldukları fren sistemi genellikle V-Fren, hidrolik disk fren ve shimano fren sistemleridir. Yol kullanımına uygun tasarlanmış bisikletlerde arazi kullanımına uygun bisikletlerden farklı olarak mataralık, ışıklandırma sistemleri ve çamurluk bulunur. Yol kullanımına uygun bir bisiklet almak istiyorsanız siz de Kron bisiklet serisi içinden bir bisiklet tercih edebilirsiniz. Kron bisiklet, çocukların kullanımına uygun bisikletler de üretir. Çocukların kullandığı bisikletlerde fren sistemi ve gövde güvenlik açısından önem arz eder. Çocuklara uygun tasarlanan bisikletlerde genel olarak 20 inç ve 24 inç jantlar kullanılır. Kron 24 jant bisiklet çocuklar için uygun bisikletlerdir. Siz de çocuğunuza bisiklet almayı düşünüyorsanız Kron bisiklet serisi içinden bir bisiklet değerlendirebilirsiniz. Kron bisiklet fiyatları ürünün üretilmesi aşamasında kullanılan materyale, bisikletin kullanım amacına, kadronun yapıldığı malzemeye, vites sayısına, amortisör gibi pek çok farklı öğeye göre değişkenlik gösterir. Siz de beğendiğiniz ve bütçenize uygun bir bisikleti Kron bisiklet serisi içinden seçebilirsiniz.

Kron  Bisiklet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kron Bisiklet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bisikletli hayata geçmeye karar verdiğinizde bisiklet alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Bisiklet alırken öncelikle kullanım amacına karar vermeniz gerekiyor. Outdoor etkinliklerde ya da şehir içi günlük kullanımda kullanılan bisikletler farklı biçimlerde tasarlanmışlardır. Arazi kullanımına uygun bisikletler daha çok dağlık ve engebeli alanlarda ve performans amacıyla kullanılır. Yol kullanımına uygun üretilmiş bisiklet kent içi ulaşımda kullanılır. Yol kullanımına uygun bisikletleri az çakıllı yollarda da kullanabilirsiniz. Kullanım amacından sonra gelen en önemli konu alacağınız bisikletin size uygunluğudur. Yetişkin bisikletleri kadro boyuna, çocuk bisikletleri de tekerlek çaplarına göre değerlendirilir. Kaç kadro bisiklet alacağınızı boyunuza ve bacak boyunuza göre hesaplanır. Size uygun kadroyu bulmanın çok kolay bir yöntemi var. Bisikleti, bacaklarınızın ortasına alarak bisikletin üstüne biner gibi ayakta durun. Genellikle, bacak aranız ve üst tüp arasında, yol kullanımına uygun bir bisiklette yaklaşık 1 inç (2,5 cm) arazi kullanımına uygun bir bisiklet için ise yaklaşık 2 inç (5 cm) ya da daha fazla açıklık idealdir. Sağlıklı bir ölçüm yapmanız için bu ölçümü ayakkabı ile yapmalısınız. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta sele. Geniş seleli bisikletler hareket kabiliyetinizi sınırlar. Bu açıdan dar seleli bisikletleri kullanmak daha rahattır. Kullanacağınız bisikletin lastiklerine de dikkat etmeniz gerekir. Lastikler de bisikletin kullanım amacına göre farklılık gösterir. Arazi kullanımına uygun bir bisiklet almayı düşünüyorsanız lastikleri kalın olmalıdır. Yol kullanımına uygun bir bisikletin lastikleri ise dayanıklı ve yarı dişli lastiklere sahip olmalıdır. Çocuğunuza göre bir bisiklet almayı düşünüyorsanız çocuk kullanımına uygun bisikletlerde boy olarak tekerlek çapları baz alınır. 16 inç, 20 inç ve 24 inç jantlar çocuk kullanımına uygun bisikletlerdir. Çocuğunuza bisiklet alırken büyük gövdeli olmamasına ve fren sisteminin sağlam olmasına dikkat etmelisiniz. Büyük gövdeli bisikletlere çocuklar kolaylıkla hakim olamazlar. Sağlam bir fren sistemi ise çocukların emniyeti açısından önemlidir. Doğru ölçülerde bir kask takmadan bisiklet kullanmamalısınız. Kendinize uygun bir Kron serisi bisiklet seçiminde kararsız kaldıysanız Kron bisiklet yorumlarını inceleyerek kullanıcıların deneyimlerine dair fikir edinebilirsiniz. Dilediğiniz Kron bisiklet çeşitlerini seçmek için sitemize bakabilirsiniz. Kron bisiklet fiyatlarını inceleyerek, zevkinize ve bütçenize uygun bir Ghost bisikleti sitemizden dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz. Kron bisikletlerin yanı sıra tüm bisiklet marka ve modelleri hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz Bisiklet & Scooter kategorimizi inceleyebilirsiniz.

KRON, Bisiklet & Scooter

için 1,016 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arama Kriterleriniz

KRON
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3T (577)
Action (110)
Activa (17)
Adidas (4)
Aim (202)
Airwheel (23)
Alex (25)
Alex Rims (37)
ALEXRIMS (60)
Alhonga (87)
Alligator (31)
Almost (5)
Altis (32)
Amoeba (129)
And1 (6)
ANDRO (23)
Anlaş (160)
ANSWER (11)
Apnea (2)
Aquafun (5)
Arbike (73)
AREA (4)
Ares (6)
Arrow (30)
Arzu (596)
Asics (5)
Asm (44)
ASSIZE (74)
ATL (11)
Atomic (1)
Avid (271)
Baradine (376)
Barcin (3)
Belderia (45)
Bell (28)
BENELLİ (27)
Berg (18)
BETO (894)
Beuchat (1)
Bianchi (1121)
BIEMME (15)
BIKE HAND (177)
Bimaş (3)
Biologic (20)
Bisan (207)
BKOOL (13)
Blackburn (30)
Blackfish (39)
BNB (10)
BNB RACK (11)
BOBIKE (47)
Boi (6)
Bontrager (585)
Borabay (3)
BOTTECCHIA (12)
BRAKCO (123)
Bremshey (2)
Brompton (8)
Brooks (200)
BS (179)
Bsoul (9)
Btwin (24)
Buff (19)
BURLEY (2)
Busso (16)
BUZZ RACK (39)
BV Sport (1)
C.A.M.P. (8)
Campagnolo (12)
Canello (3)
CANNONDALE (122)
CARDO (1)
Carelle (19)
CARRARO (1243)
Carrera (3)
Cartel (1)
Castelli (4)
Cat Eye (21)
Cateye (38)
Chacott (1)
CHAIN L (51)
Choke (2)
Cika (2)
Cliche (1)
Cole (98)
Colle (1)
Compass (102)
CONTINENTAL (153)
Corelli (683)
CRATONI (126)
Crazy (5)
CREME (37)
Crivit (1)
Crops (4)
CST (442)
Cube (216)
Cup (5)
Cycleops (11)
Cyclone (2)
CYT (110)
D-Light (23)
Dae do (3)
DAFRON (3)
Dahon (215)
Darkstar (1)
DC (5)
DELI (16)
Delta (107)
DHS (2)
DIA COMPE (2)
DIGI (15)
(22430)
Donic (1)
DT Swiss (689)
Dunlop (6)
Duro (22)
Dynamic (5)
DYS (5)
Easton (48)
ECHOWELL (33)
Electra (71)
Element (5)
Elite (400)
Endzone (4)
Enjoi (2)
Envy (1)
Eska (2)
EVOC (89)
Excalibur (1)
Exustar (13)
Falcon (114)
FASTRACE (1)
FELT (19)
FENERIUM (1)
First (29)
Fix it (3)
Fizik (173)
FLEX (7)
FLINGER (1)
Flood (25)
FOCUS (15)
FORMULA X (12)
Fox (62)
Fox 40 (1)
FSA (116)
Fuji (1)
FULCRUM (11)
G-Form (2)
Gaerne (33)
Garmin (102)
Geotech (128)
Geroni (56)
Ghost (140)
Giant (131)
Giro (122)
Giyo (201)
Globber (104)
Goccia (13)
GOMAX (121)
Gopro (2)
Gp (8)
GRAZIELLA (5)
GreenLine (1)
Gri (1)
GRL (40)
Guee (74)
Gymex (3)
HAMAX (10)
Hasyün (3)
Hayes (13)
Hayyat (1)
Herkul (11)
Homaks (3)
Hotwheels (1)
HTP Design (11)
HUDORA (5)
İbera (6)
İki Teker (22)
illumenox (7)
Ilumenox (35)
İnfini (21)
injinji (1)
ISM (9)
Jagwire (245)
Jant (1)
Jing Yi (233)
JOOLA (3)
Julbo (1)
JVD (5)
K-EDGE (1)
Kali (50)
Karspor (18)
KASK (121)
Kawasaki (9)
KCNC (8)
KED (28)
Kenda (53)
Kidimoto (7)
Kinetic (36)
KMC (54)
KNOG (85)
Konnix (153)
KOO (9)
KRON (1016)
KROSS (53)
Ktm (43)
Lafuma (1)
LAKE (11)
Lapierre (36)
Lazer (121)
LE GRAND (26)
LEGRAND (42)
Leyaton (5)
Lezyne (35)
Lig (1)
LIMAR (54)
LIZARD SKINS (148)
Loap (1)
Lost (1)
LP (10)
M-WAVE (46)
Magellan (2)
MAGURA (22)
Mares (2)
Marin (18)
MASSLOAD (10)
MAVIC (358)
Max Life (1)
Maxell (2)
Maxxis (80)
MBM (13)
Meghna (91)
Meilan (4)
MERIDA (439)
Michelin (57)
Micro (164)
Micron (2)
Mio (27)
Molten (1)
Mondial (228)
Monero (516)
Moon (98)
Mosso (444)
Muc-Off (72)
Mueslii (1)
MYLANE (4)
Neco (114)
New Looxs (18)
Nite Ize (7)
Novatec (51)
NOVATECH (10)
NoviSpor (1)
Oakley (46)
Oem (420)
Onguard (170)
ONOK (1)
Orbis (118)
ORP (10)
OXC (22)
Oyama (3)
PALIO (1)
Panda (50)
PANDA (13)
PARK TOOL (78)
Peak (13)
Peugeot (130)
Pilsan (68)
PlanB (1)
Plus (699)
Polar (1)
Polisport (718)
Porsche (1)
povit (1)
PRO (342)
PROCYCLE (144)
PROLOGO (1)
PRORIDE (10)
Protech (5)
Puma (1)
Pure (13)
RACE FACE (96)
Race One (88)
Raiden (2)
Raleigh (5)
Rassine (30)
Red Sun (19)
Remax (1)
Remz (1)
Reusch (4)
Ritchey (99)
Roces (3)
ROCK SHOX (703)
Ronin (1)
Rootfield (1)
ROSWHEEL (6)
ROX (1)
RST (75)
Rubena (333)
Ruckus (4)
S-SHINE (588)
S-Sun (35)
Salcano (1801)
SANTINI (1745)
SARIS (14)
Satori (63)
Schmlton (3)
SCHWALBE (2163)
SCICON (71)
Scorp (10)
Scott (257)
Scubapro (1)
Seac (1)
SeaSucker (1)
Seba (2)
SEDONA (2267)
Selev (3)
SELLE ITALIA (312)
Selle Royal (220)
Shimano (8514)
SHUNFENG (94)
Sidi (463)
Sigma (265)
Skorpion (1)
Skully (19)
SLASTIK (1)
Slime (24)
SMC (5)
Soho (23)
Soleus (2)
Soudal (2)
Spalding (1)
Spanninga (13)
Speedo (1)
Spin (8)
Spinoton (9)
Sportica (24)
Sportive (2)
Sportourer (152)
SRAM (5735)
Stag (1)
Startech (2)
Stereo (2)
Stiga (1)
STOLEN (6)
Stolz (2)
Sunflex (2)
SUNTOUR (71)
SUPACAZ (29)
Super B (575)
SUPERB (114)
Superior (2)
Superstorm (17)
SWISSEYE (2)
T-One (12)
Tajmahal (1)
Taymory (19)
TAYTAY (1)
Tec (71)
Tecnica (3)
TEKTRO (207)
TEMPISH (8)
TERN (89)
Thule (6)
THUMBSUP (61)
Token (197)
Tonyon (26)
Top Ten (4)
Topeak (756)
Torch (31)
TRANS (6)
Tranzx (21)
Trek (3)
Trelock (43)
TRP (15)
TRUVATIV (64)
TRX (2)
Tryon (1)
Tufo (44)
Tunca (60)
TURQUOISE (4)
Unidive (1)
UNİSON (1)
UNO (16)
USBANDO (3)
Uvex (40)
Vans (16)
Vaude (79)
VELO (140)
Velosock (40)
VELOTOZE (34)
Vertex (45)
Vision (10)
Voit (58)
Volta (6)
Vona (423)
Völkl (1)
WANDA (15)
WELLGO (106)
Whistle (121)
Wilson (2)
Woolpro (1)
Woolstar (15)
WURTH (8)
Würth (38)
XENTIS (2)
XERAMA (77)
XLC (1113)
Xrider (139)
Yasaka (2)
YBN (124)
Yonex (4)
York (1)
Yuki (264)
Yurbuds (1)
Zamst (1)
Zefal (1362)
ZERAY (5)
Zero (23)
ZERONINE (17)
Zeroo (5)
ZIPP (353)
Zixtro (52)
Zoom (48)
ÜMİT (795)
Üstün (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(94)
ve üzeri (123)
ve üzeri (125)
ve üzeri (125)
ve üzeri (126)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL