Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Bisiklet & Scooter

için 16 sonuç bulundu.
 • 55,55 TL 35,66 TL

  Sepette Ek İndirim

  34,23 TL

  % 36
  EMİRBİSİKLET
  %100
 • 43,66 TL 34,68 TL

  Sepette Ek İndirim

  33,29 TL

  % 21
  EMİRBİSİKLET
  %100
 • 125,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  120,00 TL

  BisikletDünyası
  %100
 • 89,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  86,30 TL

  dogabisiklet
  %100
 • 39,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  38,39 TL

  DELİBALTAMOTOSİKLET
  %92
 • 35,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  33,60 TL

  nurbisikletoyuncak
  %97
 • 325,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  312,00 TL

  DrBisiklet
  %100
 • 325,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  312,00 TL

  DrBisiklet
  %100
 • 325,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  312,00 TL

  DrBisiklet
  %100
 • 325,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  312,00 TL

  DrBisiklet
  %100
 • 70,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  67,20 TL

  mimozabisiklet
  %100
 • 325,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  312,00 TL

  DrBisiklet
  %100
 • 325,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  312,00 TL

  DrBisiklet
  %100
 • 325,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  312,00 TL

  DrBisiklet
  %100
 • 50,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  48,00 TL

  GÜVENMOTOSİKLET
  %99
 • 125,00 TL 85,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  81,60 TL

  % 32
  DrBisiklet
  %100

KRON Bisiklet & Scooter

Vücutta eş zamanlı olarak birçok kasın aktif olarak çalışması ve vücudun işleyerek sağlıklı kalması için bisiklet kullanımı uzmanlar tarafından sık sık önerilir. Genel sağlığa faydalarının yanı sıra bisiklet kullanımı, şehir içi ulaşımda sağladığı kolaylıklarla da tercih edilebilir. Trafikte uzun süre beklemek yerine kısa sürede ulaşmak istediğiniz yerlere gidebilmenizi sağlayan şehir bisikletleri, engebeli arazilerde geziye çıkabilmenizi sağlayan dağ bisikletleri ve profesyonel olarak yarışlarda kullanılabilen yarış bisikletleri Kron bisiklet ailesi içinde yer alıyor. Kron bisiklet ortaya koyduğu yenilikçi anlayışı ve doğa dostu üretimiyle ile öne çıkan bisiklet markalarından biri olmuştur. Kron bisiklet, üretim temeline yaşam tarzı bisiklet felsefesini konumlandırarak her türlü isteği ve ihtiyacı karşılayacak bisikletler üretir. Siz de yaşam tarzını bisiklet haline getirmiş bir bisiklet tutkunuysanız Kron bisiklet modelleri arasından birini seçerek konforlu ve güvenli sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. Farklı kullanıcı tiplerine ve kullanım alanlarına uygun seçeneklerin yer aldığı Kron bisiklet modelleri arasından siz de kendiniz için ideal özelliklere sahip bir alternatifi ürün sayfamızı inceleyerek hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kron Bisiklet Seçeneklerini Dinamik Tarzlarıyla Keşfedin

Kron Bisiklet Seçeneklerini Dinamik Tarzlarıyla Keşfedin

Bisikletler, farklı kullanım amaçlarına, tasarımlarına ve içerdikleri gereçlere göre çeşitlilik bakımından geniş bir yelpazede yer alırlar. Kron bisiklet, arazi kullanımına uygun, yol kullanımına uygun ve çocukların kullanımına uygun bisikletler üretir. Arazi kullanımına uygun bisikletler, zorlu arazi kullanımı için üretilirler. Spor ve ulaşım amaçlarıyla kullanılabilen bisikletler, mekanik yapılarında yer alan aksamlardaki değişimlerle çeşitli kullanım alanlarında uygun performans özellikleri kazanıyorlar. Bu nedenle de trekking, dağ, yol, yarış ve şehir bisikleti gibi birbirinden ayrı segmentlerde bisikletler piyasada yer alıyor. Kişiler, bu farklı alanlara hitap eden bisikletler arasından kendi kullanım amaçlarına yönelik seçimi yapabiliyorlar. Kron, ürettiği bisikletlerle farklı alanlara uygun seçenekleri tüketicilerle buluşturuyor olmasının yanında modellerinde yer verdiği tasarım özellikleriyle de kullanıcıların birbirinden ayrılan zevklerine hitap ediyor. Kron bisikletlerin nasıl tasarımlarla tercih edilebiliyor olduğu incelendiğinde, markanın ürünlerini renklendirme konusunda oldukça geniş bir renk skalasından faydalandığı anlaşılıyor. Çoğunlukla siyah, gri ve beyaz renklerde yüzey rengine sahip modellerin markanın ürün yelpazesinde yer aldığı görülüyor ancak bu modeller yüzey renklerine dinamiklik kazandıran canlı renklerdeki şeritlerle süsleniyor. Öte yandan kadro borularında markanın yüzey renginin üzerinde parlayan renkli logo baskısı da yer alıyor. Kron bisiklet çeşitleri renkli dizaynlarının yanı sıra kadro tasarımlarıyla da birbirlerinden ayrılıyor. Markanın ürün sayfasında yer alan modellerin birçoğunun kadro düzeni kullanım alanına göre şekilleniyor ancak modeller arasındaki keskin bir ayrım kadın ve erkek modelleri kıyaslandığında net bir şekilde görülebiliyor. Kadın bisiklet sürücülerinin konforlu bir sürüş deneyimi elde edebilmelerini sağlamak amacıyla, Lady ibareli modellerin üst kadro boruları iç bükey olarak tasarlanıyor. Ayrıca markanın ürün ailesi içinde katlanabilir kadro tasarımına sahip alternatifler de yer alıyor. Bu modellerin yatay uzunluğu fazla olan kadro boruları, katlanmaya ve pratik bir şekilde taşımaya uygun özellik göstermeleri için özel olarak tasarlanıyor. Kron bisiklet Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesinde beğeniyle karşılanan dizayn özellikleriyle piyasada yer alıyor. Yol bisikletleri, gidon kollarının kıvrımlı tasarımıyla dikkat çekerken; dağ bisikletleri ise boydan boya kıvrımlı hatlarını tamamlayan düz kollarıyla öne çıkıyorlar. Her biri Kron markasının çarpıcı dizayn özelliklerini taşıyan bisiklet alternatiflerini ürün sayfasında inceleyebilirsiniz. Kron bisiklet satış işlemlerinin de gerçekleştiği ürün sayfası üzerinden dilerseniz beğendiğiniz bir model seçeneğini hemen satın alabilirsiniz.

Kron Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kron Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kron bisiklet özellikleri güvenli ve rahat sürüş teknikleriyle kullanıcılarını memnun bırakır. Kron bisiklet, bütün ürünlerini yüksek test teknikleriyle sınayarak üretir. Her bisiklet çeşidinin kendine göre test edilme biçimi vardır. Bu testler bisikletlerin güvenliği, gücü ve konforu ile ilgili testlerdir. Her bisiklet çeşidinin kullanıcısının güvenliği açısından fren sistemi son derece sağlam olmalıdır. Her bisiklet çeşidinde tasarımlarına uygun fren sistemi kullanılır. Ele alındığı üzere bisiklet tercihinde kullanıcıların dikkat etmeleri gereken noktalardan birisi, kullanım alanına uygun özellikler taşıyan bir modelin belirlenmesidir. Çünkü modellerin aksamları, farklı kullanım alanları için özel olarak tasarlanıyorlar. Örneğin dağ bisikleti yapmak için bir yol bisikleti tercih edecek olursanız, süspansiyonsuz ve ince maşalar nedeniyle engebeli yollarda darbelere karşı esneklik elde edemez, kontrollü bir sürüş yapamayabilirsiniz. Kron bisiklet özellikleri ile dikkatli bir şekilde değerlendirildiğinde, markanın bisikletlerinin kulvarlarına göre başlangıç, orta ve profesyonel olmak üzere çeşitli düzeylerde piyasada yer aldığı görülebiliyor. Markanın ürün sayfasında yer alan bisikletler farklı jant büyüklüklerine sahipler. Küçük jant boyutları, genel olarak çocuklara hitap eden bisiklet alternatiflerinde yer alıyor. 16 ile 24 inç arasında değişen ölçülerdeki modeller, çocuklar tarafından kullanılabiliyor. 24 ile 29 inç arasında jant büyüklüğü olan seçenekler ise yetişkin kullanıcılara hitap ediyor. Bu ayrımda dikkat edilmesi gereken unsur jant büyüklüğünün, bisikletin kullanım alanını etkilediğidir. Kron bisiklet 24 jant büyüklüğüne sahip yetişkin modelleri genel olarak dağ ve trekking amaçları için kullanılabiliyorlar. Bu büyüklükteki jantlara sahip alternatifler yol ve yarış için hız performansı açıdan verimli sonuçlar vermiyorlar. Kron bisiklet 26 jant ve 29 jant arasındaki büyüklüğe sahip alternatifler şehir içi ve yarış amaçlı kullanımlarda tercih edilebiliyorlar. Markanın bisiklet seçenekleri ayrıca kadro boylarıyla da birbirlerinden ayrılıyorlar. Kadro boyu, merkez borusunun yani sele ile pedal arasındaki borunun ölçüsüne eşittir. Bu ölçü kullanıcının bacak boyuna göre tercih edilmelidir. Kron bisiklet alternatifleri 15 inç ile 20 inç arasında değişen kadro boylarıyla piyasada yer alıyorlar. Bu yönden siz kendi vücut ölçülerinize uygun kadro boyuna sahip bir model alternatifini bulmak üzere ürün sayfasında yer alan alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Kron bisiklet modelleri ve fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz detaylar da bu ürün sayfasında yer alıyor. Şimdi siz de kişisel ihtiyacınıza ve vücut ölçülerinize uygun bir bisiklet alternatifini belirlemek üzere ürün sayfasını inceleyebilir; beğendiğiniz bir model alternatifini hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kron Bisiklet Kaliteli Aksamları ile Fark Yaratıyor

Kron Bisiklet Kaliteli Aksamları ile Fark Yaratıyor

Bisikletler, çok sayıda parçanın bir araya gelmesiyle oluşan mekanik araçlardır. Bu parçaların her biri farklı bir görevin yerine getirilmesini sağlarken, özellikle yetişkin bisikletlerinde bu parçaların türü, niteliği büyün önem arz ediyor. Kron, piyasada kullanıcılara sunduğu bisiklet modellerinde farklı düzeylerde kullanım standartları taşıyan aksam parçalarına yer veriyor. Başlangıç düzeyinden, profesyonel düzeye kadar farklı özellikler taşıyan parçalardan birisi vitestir. Kron bisiklet yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde, Kron’un bisikletlerinde ağırlıklı olarak kaliteli bir arka, ön vites ve arka aktarıcı kullanılıyor olması beğeni topluyor. Kron çocuk bisikletleri vitessiz alternatiflerle tercih edilebilirken, katlanabilir modeller ise 7 vitese kadar çıkabiliyor. 14-20 aralığındaki vites düzeyleri ise yol bisikletlerinde yer alıyor. 24-30 vites aralığı dağ ve trekking bisikletlerinde bulunuyor. Kesişim noktası olarak 22 vites düzeyi ise birbirinden farklı kullanım alanlarına özel tasarlanmış tüm bisikletlerde bulunabiliyor. Kron bisiklet fiyatları üzerinde etkili olan bir unsur olarak, markanın modellerinde fren sistemleri de değişkenlik gösteriyor. Kullanıcıların bu noktada da sürüş alanlarına uygun bir fren sistemini tercih etmesi gerekiyor. V-fren ve kaliper frenleme sistemine sahip seçenekler kuru zeminlerde başarılı kontrol imkanı sağlıyor olmaları yönünden beğeniliyorlar. Öte yandan mekanik disk ve hidrolik disk frenleme sistemleri ise yağışlı havalarda, ıslak ve çamurlu zeminlerde sürüş yapacak olanlar tarafından tercih ediliyorlar. Yine sürüş alanına göre değişkenlik gösteren bir özellik olarak maşa tasarımına dikkat edilmelidir. Kron’un piyasada yer alan modellerinde rijit ve amortisörlü maşalar bulunuyor. Rijit maşa tasarımına sahip seçenekler şehir içi ve uzun yol kullanımında, engebesiz yüzeye uygun özellik taşıyor. Amortisörlü maşası olan Kron bisikletler ise engebeli arazilerde darbe emici özellik taşıyor olmaları nedeniyle, dağ bisikleti yapacak olanlar tarafından tercih ediliyorlar. Kron bisiklet kullananlar arasında yer almak ve kendi sürüş alanınıza, deneyim düzeyinize göre bir bisiklet modelini belirleyerek, beğendiğiniz bir bisikleti hızlı bir şekilde satın almak için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla seçenek için Bisiklet & Scooter kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

KRON
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bisan (615)
Bianchi (400)
Salcano (357)
Kron (829)
Carraro (860)
Corelli (732)
Ümit (708)
Mosso (160)
Ghost (43)
Shimano (5350)
Pro (571)
XLC (532)
Beto (480)
Schwalbe (451)
CST (421)
Vona (418)
Plus (412)
Xiaomi (397)
Hsgl (395)
Monero (379)
Elite (361)
Sram (347)
Asn (346)
Xlc (346)
Topeak (344)
Zefal (329)
Polisport (315)
Giant (308)
Michelin (286)
Carelle (278)
Anlaş (270)
Epic (269)
Scott (256)
SANTINI (255)
Vittoria (248)
Sidi (247)
Zozo (236)
Peugeot (233)
Sedona (233)
Brooks (231)
Baradine (221)
Rubena (219)
Ortlieb (217)
Giro (205)
Mavic (197)
Motorex (156)
Arzu (155)
Forte (151)
Mtb (151)
Fonte (150)
Unior (150)
3T (149)
Procycle (148)
Maxxis (147)
Fizik (144)
Lazer (144)
Asm (142)
Giyo (141)
Jing Yi (134)
Selle Royal (134)
Onguard (128)
Moon (121)
19 (117)
Dahon (117)
Oem (114)
PRO (109)
Rock Shox (109)
Knt (107)
Quad Lock (107)
Mitas (105)
Brakco (104)
Sigma (102)
Dt Swiss (101)
Xbyc (101)
Parktool (95)
Thumbs Up (95)
Belderia (94)
Semçanta (92)
Super B (92)
Cst (89)
XBYC (88)
Avid (85)
S-Shine (82)
Cube (81)
Umut (81)
OXC (80)
Wilier (79)
Bell (78)
Falcon (78)
Chaoyang (74)
Fsa (74)
Neco (74)
A'ME (71)
MAVIC (71)
Meghna (71)
Raceone (70)
Impact (68)
Token (66)
Mondial (65)
Xrider (65)
Brompton (62)
Rectus (61)
Ritchey (61)
Dsi (60)
FSA (60)
IRC (60)
Loop (55)
Asroya (53)
San Marino (53)
Look (52)
Daafu (51)
Bmx (50)
Geotech (50)
Icetoolz (50)
Jagwire (49)
Tec (47)
Arbike (45)
Assize (45)
Shunfeng (45)
Peak (44)
Toseek (44)
Rockbros (43)
Zoom (42)
Park Tool (41)
Action (40)
Panaracer (40)
Kmc (39)
Zipp (39)
Ultima (37)
Ybn (37)
Altis (36)
Saiguan (36)
Arnica (35)
Asistan (35)
Echowell (35)
Electroll (35)
Zhongli (35)
Alhonga (34)
DT Swiss (34)
Rks (34)
Roswheel (34)
WELLGO (34)
Kldoro (33)
Proride (33)
Bike Hand (32)
Buzz Rack (32)
CRATONI (32)
Merida (32)
Modacar (32)
Oxc (32)
Santini (32)
ASN (31)
Wahoo (31)
Hellove (30)
Kask (29)
Stmax (29)
Blackburn (28)
SRAM (28)
Lixada (27)
Trazano (27)
Bellelli (26)
Konnix (26)
SHUNFENG (26)
Compass (25)
D-Light (25)
KMC (25)
LIMAR (25)
Suzico (25)
Waterproof (25)
Yuki (25)
Activa (24)
Aim (24)
Btwin (24)
Cole (24)
Digi (24)
Htp Design (24)
East Power (23)
Golden (23)
Kenda (23)
S-Sun (23)
T-One (23)
Lasalle (22)
Shufeng (22)
Trelock (22)
Vaude (22)
Velo (22)
Amoeba (21)
Pallero (21)
Sway (21)
Ztto (21)
Dorello (20)
Muc-Off (20)
Rassine (20)
Tunca (20)
Fox (19)
Nova (19)
Rhinowalk (19)
Saccon (19)
Duro (18)
Knox (18)
Meachow (18)
Razor (18)
SCHWALBE (18)
Sunrun (18)
Suntour (18)
Tern (17)
BETO (16)
CYT (16)
KRON (16)
Lapierre (16)
Polar (16)
TommyBike (16)
Yws (16)
Alexrims (15)
HSGL (15)
New Looxs (15)
Prorıde (15)
Vertech (15)
YBN (15)
A'me (14)
Citymate (14)
Garmin (14)
Meilan (14)
Micron (14)
Sarissa (14)
Sunringle (14)
Supacaz (14)
Tonyon (14)
Ulac (14)
Asics (13)
Erseplus (13)
Fuji (13)
Koo (13)
Robesbon (13)
Spectra (13)
Syncros (13)
Aifeit (12)
Crops (12)
Dare2B (12)
Fortegt (12)
KASK (12)
Tex (12)
Unidive (12)
Bay-Tec (11)
Bike (11)
Cratoni (11)
DT (11)
Forte Gt (11)
Knog (11)
Pozitif (11)
Satori (11)
Thumbsup (11)
Tufo (11)
West (11)
Zixtro (11)
İpa Power (11)
Alligator (10)
Citycoco (10)
Dynamic (10)
Fulcrum (10)
GRL (10)
Panda (10)
Spanninga (10)
Trayal (10)
A'Me (9)
Andriolo (9)
Arısun (9)
BS (9)
Feimin (9)
Innova (9)
RACE FACE (9)
Race One (9)
SEDONA (9)
Sportive (9)
XC (9)
Yale (9)
İmpact (9)
(10707)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL