TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bianchi, Bisiklet & Scooter

için 1.055 sonuç bulundu.
Vites seçiniz

Öne Çıkanlar

Bianchi Bisiklet & Scooter

Bisiklet dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Bianchi, yıllara dayanan tecrübesini üretimlerine aktarır. Her yaştan bisiklet kullanıcısının ihtiyaçları doğrultusunda güçlü ve ergonomik tasarımlar yapar. Bisiklet tutkusunu paylaşma mottosuyla yola çıkan marka, farklı kullanım alanlarına ve amaçlarına yönelik bisiklet üretir. Bianchi bisiklet, yaşam tarzı olarak bisiklet kültürünü içselleştirmiş kullanıcılara hitap ederken çocukları da unutmaz. Küçük yaşlarda aşılanan bisiklet tutkusu markanın bisikletleriyle kalıcı hale gelir. Güvenli, rahat ve dayanıklı modeller, her seferinde aynı titiz çalışma ile üretilir.

Bianchi Bisiklet Modelleri

Bianchi Bisiklet Modelleri

Bisiklet modellerinin şekillenmesinde en büyük etken kullanım alanıdır. Farklı zemin türlerinde kullanılan bisikletler çeşitli şekillerde tasarlanarak üretilir. Bianchi bisiklet modelleri, outdoor kullanıma ve düz yola uygun olarak tasarlanarak kullanıcılarla buluşur. Üretilen bu modeller, kullanım amacı ve bisiklet sürücülerinin ihtiyaçları ve beklentileri çerçevesinde farklı özelliklerle donanır. Extreme spor tutkunları ve maceraperestler çoğunlukla outdoor kullanıma uygun modelleri tercih ederler. Şehir hayatının gürültü ve stresinden uzak, doğa ile iç içe olabilecekleri yerler genellikle zorlu arazi koşullarına sahiptir. Bianchi, bu koşulları ve olası tehlikeleri düşünerek modellerini tasarlar. Engebeler ve taşlarla dolu dağlık alanlar, yapılan sporlar sırasında bisiklet sürücülerinin yaralanmasına neden olabilir. Bu yüzden, buralarda kullanılan modellerin en sağlam ve dayanıklı materyallerden yapılması gerekir. Marka, bu durumun bilincinde olarak outdoor kullanıma uygun modellerini atlama, zıplama, uçma gibi aktiviteler için özel olarak üretir. Sağlamlığın yanında konforun da büyük önem arz ettiği doğa sporları, Bianchi bisiklet modelleri ile rahat bir deneyime dönüşür. Asfalt gibi düz yollarda kullanılmak için üretilen modeller ise çoğunlukla şehir içi ulaşımda kullanılır. Ulaşımın yanı sıra spor amaçlı da kullanılabilen modellerde rahatlık ve konfor esas alınır. İşe ve okula giderken ulaşım aracı olarak bisikleti tercih eden sürücüler, trafikte bisiklet için ayrılan ve giderek yaygınlaşan yollarda hızlı bir sürüş tercih eder. Marka, düz yolda daha kolay gitmeyi mümkün kılan pek çok özelliği bu modellere ekler. Yalnızca ulaşım değil sahilde spor amaçlı bisiklet turu yapmak isteyen bisiklet tutkunları da bu özellikler sayesinde keyifli anlar geçirir. Bianchi bisiklet özellikleri, tamamen kullanıcıların konforu ve güvenliği düşünülerek oluşturulur. Çocukları da unutmayan marka, bisiklet sevgisini aşılamak amacıyla her renk ve modelde üretim yapar. Çocukların güvenliğini her şeyin üstünde tutan Bianchi, olası tehlikelere karşı çocukları korumaya yönelik tasarım yapar. 2 yaşından itibaren farklı yaş grupları için üretim yapar. Bu modellerde, her yaş grubu çocuğun boy ve kilosu düşünülerek rahat kullanıma uygun tasarım yapılır. Marka, kadın ve erkek anatomisinin farklı olduğunu bilerek kadınlara yönelik farklı özellikte modeller tasarlar. Bianchi bayan bisiklet modelleri, kadınların iskelet sistemi doğrultusunda rahat bir sürüş deneyimi sağlamak amacıyla tasarlanır. Özellikle outdoor kullanım için üretilen modeller zorlu parkurlarda ve dik yamaçlarda kadınların yüksek performansla bisiklet sürebilmesini mümkün kılar.

Bianchi Bisiklet Özellikleri Nelerdir?

Bianchi Bisiklet Özellikleri Nelerdir?

Kullanım alanına göre üretilen modeller, farklı teknik ve fonksiyonel özelliklere sahiptir. Bunun nedeni, her zemin türünde bisiklet sürücülerinin ihtiyaç duyduğu fonksiyonların değişmesidir. Bianchi, farklı zemin türlerine göre model tasarlasa da hepsinde dayanıklılık ve güvenliği ön plana çıkarır. Bununla birlikte, tüm modellerde özellikle teknik özellikler farklılık gösterir. Arazi yapısına uygun olarak üretilen modellerde, dayanıklılık ve sağlamlık amacıyla genellikle alüminyum alaşım ve çelik kullanılır. Alüminyum alaşım iyi işlenebilir ve şekillenebilir olduğundan bu modellere sağlamlık katar. Marka, alüminyumu çeşitli şekillerde işleyerek bisiklet kadrolarının hafif olmasını sağlar. Özellikle dağlık arazilerde sağlamlık kadar önemli olan hafiflik, zor şartlarda bisikletin kontrol edilmesini kolaylaştırır. Tekerlekler de, zemine göre sürüş kolaylığı sağlamak amacıyla dizayn edilir. Derin ve çok dişli tekerlekler, yol tutuşunu artırır. Bu tekerleklerle uyumlu Bianchi 26 jant bisiklet modelleri, özellikle rampalardan daha kolay bir şekilde çıkabilmeyi sağlar. Outdoor arazi yapısı zorlayıcı olduğu için, bisikletin bu şekilde kolay kullanımı sürücülerin fazladan güç harcamasına engel olur. Bu modeller tam donanımlı ve süspansiyonlu üretildiği için fiyatları daha farklıdır. Düz yolda kullanmaya uygun bisiklet modelleri ise bu zemine uygun teknik özelliklerle tasarlanır. Özellikle, asfalt ya da betonda hızlı bir şekilde gidebilmek için vites çok önemlidir. Bianchi 21 vites bisiklet modelleri, vites ve pedal uyumuyla kayarcasına sürüşü mümkün kılar. Sele ve gidon yapısının şekli de rahat bir kullanım sağlar. Özellikle şehir trafiğinde sıklıkla kullanılan modeller, bisiklet sürücülerinin etraflarını rahatça görebilecekleri şekilde dik oturmaya uygun tasarlanır. Düz seleler ve kullanım kolaylığı sağlayan gidonlar, sürücülerin güvenli bir yolculuk geçirmesini sağlar. Çocuklar için tasarlanan modeller ise farklı yaş gruplarına uygun olarak üretilir. En sık kullanılan Bianchi 20 jant bisiklet modelleri, 7-12 yaş arası çocukların boy ve kiloları üzerinden tasarlanır. Marka, en yeni modellerinde jant korumalığı kullanır. Zincirin görünmediği modeller, çocukların yaralanmasına da engel olur. Bu modeller çelik ve alüminyum kadroya sahip olup çocukların güvenliği düşünülerek sağlam bir şekilde üretilir. Selenin altında bulunan tutma kolu, çocukların bisikletleri taşımasını kolaylaştırır. Çocukların fiziksel gelişimi için spor yapmalarına vesile olan bisiklet modelleri, aynı zamanda bisiklet kültürünün de öğrenilmesine yardımcı olur. Çocuklar, bisiklete binmeyi eğlenceli bir aktivite olarak da gördükleri için geniş bir renk skalasında üretim yapılır. Basit yapılı tasarımı nedeniyle çocuk bisiklet modelleri diğer modellere göre daha düşük fiyatlıdır. Siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için en konforlu ve uygun fiyatlı modeli arıyorsanız, sıralayacağınız Bianchi bisiklet fiyatları ile yapacağınız seçimi kolaylaştırabilirsiniz.

Bianchi Bisiklet Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bianchi Bisiklet Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bisiklet tutkunları, kendileri için en uygun bisikleti seçerken farklı modeller arasında zorlu bir sürece girebilir. Bianchi, bu süreci kısaltmak adına farklı ihtiyaçlara yönelik olarak geniş bir skalada üretim yapar. Bisiklet kullanıcılarının dikkat etmesi gereken ilk nokta genellikle kullanılacak zemin yapısıdır. Adrenalin tutkunları, arazi kullanımına uygun bisikletlerin tam donanımlı olmasını bekler. Markanın ürettiği modeller, ergonomik yapıları ve dayanıklı kadroları ile doğaseverler için tasarlanır. Full-süspansiyonlu, outdoor kullanıma uygun modeller, her türlü çarpma ve sarsıntıda bisiklet kullanıcılarını korumaya yönelik olarak üretilir. Süspansiyon sayesinde sarsıntılar daha az hissedilerek bisikletlerin kontrolü sağlanır. Böylece, çok daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşanır. Kadın bisiklet kullanıcıları ise bisiklet seçiminde çoğunlukla sele ve gidon yapısına dikkat eder. Erkek anatomisine uygun üretilen modeller kadınlar için sağlıksızdır. Bunun bilincinde olan Bianchi, kadınlar için ürettiği modellerde doğru ve rahat seleleri kullanır. Unisex olarak tasarlanan modeller genellikle kadınlara uyarlanır. Çıkarılan seleler ve boya göre ayarlanabilen gidonlar kadınlar tarafından da kullanılabilir. Buna rağmen, kadınların parça değişimiyle zaman kaybetmemesi ve ekstra efor harcamaması için Bianchi kadın bisiklet modelleri üretilir. Siz de kullanım alanlarınızı belirlediniz fakat alacağınız modele karar veremediyseniz, göz atacağınız Bianchi bisiklet yorumları ile seçim sürecini kısaltabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerinden yararlanarak karar verdiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Dilerseniz Bianchi bisiklet modellerinin yanı sıra tüm markalara ait bisiklet çeşitlerini Bisiklet & Scooter kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Bianchi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (264)
3T (762)
A'ME (151)
Acr Ciciko (11)
Action (114)
Activa (29)
Adidas (5)
Aim (132)
Airwheel (18)
Albetto (1)
Alex (25)
Alex Rims (38)
ALEXRIMS (67)
Alhonga (86)
Alligator (22)
Almost (8)
Altis (33)
Amoeba (124)
And1 (6)
ANDRO (8)
Anlaş (301)
ANSWER (11)
Apnea (2)
Aquafun (23)
Arbike (104)
AREA (7)
Ares (8)
Arnica (89)
Arrow (20)
Arzu (706)
Asics (2)
Asm (34)
ASSIZE (101)
ATL (4)
Atomic (2)
AVALON (3)
Avid (282)
Baradine (636)
Barcin (5)
Belderia (208)
Bell (75)
BENELLİ (32)
Berg (4)
BETO (831)
Beuchat (1)
Bianchi (1055)
BIKE HAND (196)
Bimaş (11)
Biologic (17)
Bisan (636)
Blackburn (34)
Blackfish (33)
BMXTR (14)
BNB (3)
BNB RACK (27)
BOBIKE (42)
Boi (4)
Bontrager (479)
Borabay (29)
BRAKCO (122)
Bremshey (2)
Brompton (52)
Brooks (203)
BS (148)
BSD (6)
Bsoul (13)
Btwin (11)
Buff (20)
BURLEY (2)
Busso (9)
BUZZ RACK (267)
C.A.M.P. (14)
CampuS (1)
Canello (27)
CANNONDALE (57)
Carelle (47)
CARRARO (1764)
Carrera (7)
Cartel (3)
Castelli (93)
Cat Eye (10)
Cateye (76)
CHAIN L (46)
Chocolate (2)
Choke (1)
Cika (1)
CİTYCOCO (2)
Cole (91)
Colle (28)
Compass (110)
CONTINENTAL (171)
Corelli (1034)
CRATONI (21)
Crazy (1)
CREME (38)
Crivit (4)
Crops (10)
Crs (2)
CST (704)
Cube (183)
Cup (4)
Cycleops (13)
Cyclone (6)
CYT (63)
D-Light (28)
Dae do (13)
DAFRON (25)
Dahon (593)
Dare2B (2)
Darkstar (12)
DC (5)
Decut (1)
DELI (33)
Delta (11)
DHS (34)
DIA COMPE (3)
Diadora (3)
DICTA (4)
DIGI (23)
Digi (14)
(30072)
Do-Smai (1)
Dolphin (2)
Dry Case (1)
DT Swiss (772)
Dugana (3)
Duracell (1)
Duro (42)
Dynamic (2)
DYS (3)
Easton (41)
ECHOWELL (35)
ECLAT (4)
Electra (89)
Element (1)
Elite (276)
Envy (2)
Eska (1)
Etnies (1)
Everlast (7)
EVOC (111)
Evolite (7)
Excalibur (1)
Exustar (1)
Falcon (140)
FELT (3)
Fenix (1)
First (50)
Fivics (1)
Fix it (3)
Fizik (145)
FLEX (4)
FLINGER (2)
Flood (34)
FOCUS (9)
FORMULA X (11)
Fox (52)
Fox 40 (1)
FSA (44)
Fuji (3)
FULCRUM (24)
Fuse (36)
G-Form (1)
Gaerne (13)
Garmin (19)
Geotech (24)
Geroni (70)
Ghost (103)
Giant (329)
Giro (148)
Giyo (210)
Globber (24)
Goccia (1)
GOMAX (37)
Gopro (2)
Gp (20)
GreenLine (9)
Gri (1)
GRL (34)
GT (38)
Guee (99)
HAMAX (8)
HARO (5)
Hayes (7)
Hayyat (1)
Herkul (9)
Homaks (5)
Hotwheels (1)
HTP Design (20)
HUDORA (2)
İbera (31)
illumenox (27)
Ilumenox (42)
İnfini (12)
injinji (1)
İnokim (9)
ISM (10)
Jagwire (336)
Jant (5)
Jing Yi (242)
JOOLA (2)
JR Gear (728)
Julbo (3)
JVD (1)
K-EDGE (11)
Kali (32)
Karium (1)
Karspor (2)
KASK (158)
Kawasaki (3)
KCNC (8)
KED (29)
Kenda (59)
Kettler (2)
KiddiMoto (2)
Kidimoto (3)
Kinetic (204)
Kinetix (7)
KMC (130)
KNOG (50)
Konnix (282)
KOO (14)
KOYO (2)
Kris Holm (1)
KRON (1255)
KROSS (43)
Ktm (66)
LAKE (4)
Lapierre (29)
Lazer (98)
LE GRAND (15)
LEGRAND (26)
Leyaton (3)
Lezyne (26)
LIMAR (34)
LIZARD SKINS (284)
Loap (4)
Look (14)
Lost (5)
LP (1)
M-WAVE (13)
Magellan (5)
MAGURA (11)
Mares (3)
Marin (14)
MASSLOAD (8)
MAVIC (250)
Max Life (1)
Maxell (1)
Maxxis (112)
MBM (15)
Meghna (67)
Meilan (2)
MERIDA (695)
Merrell (2)
Michelin (250)
Micro (132)
Micron (4)
Mio (22)
MOBİ (3)
Molten (1)
Mondial (173)
Monero (592)
Moon (113)
Mosso (467)
Muc-Off (5)
MYLANE (2)
NACHI (2)
Neco (165)
New Looxs (23)
Nite Ize (6)
Novatec (75)
NOVATECH (10)
NSK (6)
NTN (1)
Oakley (30)
Oem (393)
Onguard (268)
ONOK (2)
Orbis (32)
ORP (21)
OXC (88)
Oyama (7)
PANARACER (35)
Panda (56)
PANDA (9)
PARK TOOL (65)
Peak (10)
Peugeot (451)
Pilsan (21)
PlanB (1)
Plus (645)
Polanik (20)
Polar (5)
Polisport (443)
Premium (48)
Prince (1)
PRO (455)
PROCYCLE (237)
PRORIDE (13)
Protech (6)
Puhu (3)
Puma (1)
Pure (1)
QU-AX (20)
RACE FACE (202)
Race One (99)
Radon (3)
Raiden (1)
Raleigh (5)
Rassine (62)
Ravel (3)
Razor (21)
Red Sun (28)
Reebok (1)
Remax (1)
Remz (3)
Reusch (2)
Ritchey (45)
Rks (133)
Roces (8)
ROCK SHOX (1073)
Ronin (1)
ROSWHEEL (1)
Rotor (9)
ROX (2)
Roxa (1)
RST (112)
Rubena (307)
Ruckus (1)
S-SHINE (365)
S-Sun (35)
Salcano (1777)
SALT PLUS (7)
SANTINI (476)
SARIS (11)
Satori (71)
Schmlton (2)
SCHWALBE (1688)
SCICON (10)
Scorp (7)
Scott (471)
Scubapro (1)
Seac (2)
SeaSucker (9)
Seba (2)
SEDONA (1259)
Selev (1)
SELLE ITALIA (548)
Selle Royal (200)
Shimano (7485)
Shimano Aim (290)
SHOCQ (2)
SHUNFENG (174)
Sidi (474)
Sigma (458)
SKINS (16)
Skully (33)
SKYHAWK (2)
SLASTIK (2)
Slime (17)
SMC (5)
Soho (20)
Soudal (1)
Spalding (1)
Spanninga (27)
Spin (4)
Spinoton (7)
Sportive (14)
Sportourer (134)
SRAM (3613)
Stag (5)
STARFİRE (1)
Stereo (3)
Stike (1)
Stmax (1)
STOLEN (10)
Stolz (3)
Striker (3)
Sunflex (1)
SUNTOUR (142)
SUPACAZ (32)
Super B (393)
SUPERB (162)
Superior (2)
SWISS STOP (18)
SWISSEYE (1)
T-One (29)
Tacx (1)
Tajmahal (1)
TAYTAY (6)
Tec (153)
Tecnica (3)
TEKTRO (196)
TEMPISH (46)
TERN (45)
Thule (5)
THUMBSUP (90)
Token (92)
Tonyon (22)
Top Ten (8)
Topeak (562)
Torch (22)
TPI (1)
TRANS (7)
Tranzx (78)
Trek (22)
Trelock (67)
TRP (26)
TRUVATIV (58)
TRX (3)
Tryon (2)
Tufo (36)
Tunca (86)
TURQUOISE (1)
Ultrafire (1)
UNİSON (2)
UNO (7)
USBANDO (3)
Uvex (2)
Vaude (36)
VELO (157)
Velosock (66)
VELOTOZE (57)
Vertex (39)
Vision (19)
Vittoria (7)
Voit (15)
Volta (31)
Vona (1041)
WANDA (18)
WELLGO (123)
Whistle (45)
WhiteFace (1)
Wilson (1)
Wolfram (1)
Woolstar (21)
WURTH (3)
Würth (29)
XERAMA (77)
XLC (1816)
Xrider (193)
Yasaka (3)
YBN (161)
Yonex (2)
York (1)
Yuki (217)
Zefal (2817)
ZERAY (2)
Zero (45)
ZERONINE (12)
Zeroo (6)
ZIPP (534)
Zixtro (42)
Zongshen (1)
Zoom (40)
ÜMİT (1000)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

21 Vites (444)
(61)
27 Vites (54)
Vitessiz (47)
7 Vites (33)
24 Vites (31)
1 Vites (20)
18 Vites (7)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(144)
(92)
(55)
(55)
(48)
(40)
(27)
(13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Erkek (184)
Unisex (173)
Kadın (68)
Çocuk (55)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(92)
ve üzeri (126)
ve üzeri (139)
ve üzeri (141)
ve üzeri (150)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL