Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Bisiklet & Scooter

için 418 sonuç bulundu.
Cinsiyet seçiniz

Bianchi Bisiklet ve Scooter

Geçmişte insanların en büyük tutkularından birisi olan bisiklet ve scooter sürmek günümüzde de geçerliğiniz korumaktadır. Teknolojinin de günden güne gelişmesi ile bu tutku araçları eskiye nazaran daha keyifli ve konforlu bir hal almıştır. Bianchi de 1885 yılında kurulup bisiklet üretimi konusunda dünyada öncü olan markalardan birisi olmaktadır. Yakın zaman içerisinde de İtalyan araba markası Ferrari ile olan iş birliği daha kaliteli bisikletler tasarlamasını sağlamaktadır. Her türlü kullanım amacına uygun bir modeli bulunan Bianchi bisiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek düzeyde üretilmektedir. Yolda kullanmak üzere tasarlanan yüksek performanslı modelleri, şehir içerisinde ulaşımı kolaylaştıran konforlu yapıları ve her yaş grubuna uygun olan farklı tasarımları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Bu da Bianchi bisikletlerinin kullanımını yaygınlaştıran etkenlerden birisi olmaktadır. Ayrıca yüksek kabiliyete sahip Bianchi dağ bisikleti hem profesyonel anlamda bu spor ile ilgilenen hem de kendisine güzel bir hobi edinmek için bu yola giren kişilere oldukça uygun olmaktadır. Yüksek manevra kabiliyetlerinin yanı sıra en zorlu koşullarda bile kullanıcı deneyimini ön planda tuttuğu için sizlere harika zamanlar geçirmenize olanak vermektedir. Küçük yaştaki hevesli kullanıcılarını da unutmayan Bianchi, onları doğa ile buluşturmak ve sağlıklı kalmalarına aracı olmak için çocuklarınız için de uygun olan modeli geliştirmektedir. Bu sayede onlara verebileceğiniz en iyi hediyelerden birisi haline gelir.

Bianchi Bisiklet Çeşitleri

Bianchi Bisiklet Çeşitleri

Bisiklet üretimi konusunda rüştünü ispatlamış ve herkesçe sevilen markalardan birisi olan Bianchi, daha fazla insanın bu alana yönelmesi ve onların sağlıklı kalmalarına yardımcı olmak için geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Karşımıza çıkan ilk model ise günlük kullanıma uygun olan Bianchi şehir bisikleti olur. Şehir içerisinde yer alan düz yollarda seyretmek için tasarlanan bu model kullanıcılarına ulaşım kolaylığı sağlamak amacı ile üretilir. Sizleri trafik sorunundan ve kalabalık metro, tramvay ve otobüs gibi araçlara binmekten kurtaran bu ulaşım araçları aynı zamandan da tasarruf etmenize olanak verir. Bunun yanında çalışmak için benzin, mazot ve elektrik gibi yüksek fiyatlı yakıtlara ihtiyaç duymadığı için hem bütçeniz ile dost olur hem de sağlığınızı doğrudan faydası dokunur. Bisiklet kullanımının faydaları uzmanlar tarafından ispatlanmış olup stres sevisinde düşüş yaşandığı, kalp rahatsızlıklarının önüne geçtiği ve kilo verme gibi alanlarda size yardımcı olduğu herkesçe bilinmektedir. Öne çıkan modeller arasında yer alan diğer ürün ise Bianchi katlanır bisiklet olur. Günümüzde pek çok insanın evlerinde alan konusunda sıkıntı yaşadığı görülmektedir. Bu yüzden bu tarz faydalı ürünleri alıp yerleştirecek alan sıkıntısı yaşayan kişiler oldukça çoktur. İşte Bianchi de size tam olarak bu konuda yardımcı olur. Ürettiği yüksek teknolojili katlanabilir modelleri ile alandan kazanmanıza ve tutkunuz olan bisiklet sürmeye devam etmenize olanak verir. Bu sayede sizlere daha sağlıklı ve mutlu hayatın kapılarını aralamaktadır. Bianchi yol bisikleti ise yüksek teknolojinin en son trendleri kullanılarak geliştirilen ve yüksek hızlarda seyretmenize olanak veren modeller olmaktadır. Ferrari ile ortak olarak geliştirdikleri bu modeller profesyonellerin ilk tercihi olmaktadır. Düşük ağırlığa sahip yapıları, yüksek hızlarda seyrederken hava sürtünmesinin oldukça düşük olması ve üstün fren performansı sunması bu modellerin bisiklet tutkunları tarafından arzulanan ürünler olmasını sağlamaktadır. Bianchi kalitesi ile geliştirilen dağ bisikletleri de insanların doğa içerisinde daha çok vakit geçirmelerine olanak verip güzel hobiler edinmesini sağlayan modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Son olarak ise kargo bisikleti olarak anılan ve üç tekerlekli olarak geliştirilen modeller yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bianchi Bisiklet Kullanım Alanları

Bianchi Bisiklet Kullanım Alanları

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olması ve kullanımları ile birlikte insanlara pek çok yönden fayda sağladığı için Bianchi bisikletlerin kullanım alanları oldukça yaygın olmaktadır. İlk olarak ise karşımıza şehir içerisinde ulaşımı sağlamak isteyen kişiler çıkar. Şehir içi yollarına uygun olarak üretilen modelleri ise engeller, tümsekler ve çukurlara karşı kullanıcılarına büyük konfor sunan bu ürünler kendilerine birçok alıcı bulmaktadır. İş yerine gitmek için toplu taşıma araçlarından sıkılan ve zamandan tasarruf etmek isteyen kişilerin yaygın olarak kullandığı bu modeller onlara hem sağlık hem de bütçe açısından katkıda bulunmaktadır. Bunun yanında trafik gibi sorunları da ortadan kaldırdığı ve neredeyse şehir içerisinde kendilerine özel olarak üretilen birçok yol bulunduğu için en değerli hazineniz olan zamanınızı verimli bir şekilde kullanmanıza olanak vermektedir. Kullanım alanları içerisinde öne çıkan bir diğer seçenek ise katlanır modelleri olmaktadır. Bu model çocukluğundan beri en sevdiği aktivite olan ama günümüzde onu yerleştirecek alan bulamadığı için kullanmaya ara veren kişiler için birebir olmaktadır. Çok az yer kaplamaları ve oldukça hafif olmaları ile bilinen bu modeller en sevdiğiniz tutkunuza devam etmeniz için size bir fırsat vermektedir. Bianchi bisiklet modelleri arasında karşımıza çıkan diğer bir ürün ise dağda kullanılmak amacı ile üretilen ve yüksek performansa sahip olan ürünler olmaktadır. Zorlu engellerden kolaylıkla geçip birçok akrobatik hareketi sergilemenize olanak veren bu ürünler sizleri doğa ile buluşturmaktadır. Bunun yanında oldukça iyi bir hobi edinip iş hayatının yoğun temposundan sıyrılma ve ofiste kullanamadığınız enerjinizi ortaya çıkarmanıza olanak vermektedir. Öne çıkan bir diğer model ise güncel teknolojinin birçok avantajı kullanılarak üretilen ve yüksek hızlarda araçlar geliştiren bir marka ile ortak olarak geliştirilen dağ bisikletleri olmaktadır. Tamamen yüksek süratlere ulaşmak için tasarlanan yapıları uluslararası yarışlarda da profesyonellerin tercihi olmaktadır. Neredeyse her bisiklet tutkunun hayali olan bu model sizlere profesyonel yarışlarda hız limitlerini zorlama olanağı verir. Üstelik her bütçeye uygun modellerin bulunması insanların bu tutkularına kolaylıkla erişmelerine olanak verir.

Bianchi Bisiklet Seçenekleri ve Özellikleri

Bianchi Bisiklet Seçenekleri ve Özellikleri

Yaygın olarak kullanılan ve birçok farklı modeli bulunan Bianchi bisikletlerin seçeneklerini artırmaktadır. Kullanıcılarının taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek için Bianchi geliştirdiği ürünleri farklı seçenekler ve özelliklerde sizlere sunmaktadır. Göze çarpan ilk seçenek ise jantlar olmaktadır. Bianchi bisiklet 26 jant ve 24, 27.5, 29 jant olmak üzere farklı seçeneklerde kullanıcılarına sunulmaktadır. Buna ek olarak küçük yaştaki çocukların kullanımı için de 16 ve 20 jant seçeneklerini sunarak onlar için daha uygun olan ürünler geliştirmektedir. Daha büyük jantların beraberinde getirdiği fayda ise engellerden kolay bir şekilde geçme ve daha az güç uygulayarak normale oranla daha fazla mesafe kat etmek olur. Özellikle şehir içi, dağ ve yol bisikletlerinde yaygın olarak tercih edilen bu seçenek ile siz de sürüş deyiminizi daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Seçenekler arasında yer alan bir diğer şey ise farklı amortisörler olmaktadır. Ön ve gövde kısımlarında ayrı ayrı uygulanabildiği gibi amortisörler her iki tarafta da konumlandırılarak sürüş konforu artırılabilmektedir. Bu da engebeli yollarda seyreden kişiler için sürüş konforu sunmaktadır. Ayrıca çakıllı ve toprak yollarda oluşan titreşimi de en az düzeye indirip daha iyi bir sürüş deneyimini kullanıcılar ile buluşturur. Göze çarpan bir diğer seçenek ise farklı vites seçenekleri olmaktadır. En fazla tercih edilen vites seçenekleri ise 21, 24 ve 27 olmaktadır. Vitesli olan modeller engelli arazilerde hareket kolaylığı sağladığı ve doğru oranda güç uygulayarak en fazla enerjinin tekerleklere iletilmesine olanak verdiği için sürüş deneyimini iyileştirmektedir. Bu da düşük vitesleri kullanarak dik yokuşları daha kolay bir şekilde çıkıp ve ilk hareketi daha az zahmetle vermeye ve yüksek vitesler vasıtasıyla da yüksek hızlarda daha az pedal çevirerek daha çok hızlanmaya olanak vermektedir. Ayrıca vitessiz olan modelleri de düz zeminler ve şehir içi kullanımlar için oldukça uygun olup çocuk bisikletlerinde sıkça tercih edilmektedir. Bianchi bisiklet kırmızı, turuncu, siyah ve beyaz gibi farklı renk seçenekleri bulunan birçok model ile siz de hayalini kurduğunuz ürünü sayfamızdan bulabilir ona hızlıca erişebilirsiniz. Sevdikleriniz, yakınlarınız ve çocuklarınız için mükemmel bir hediye alabilirsiniz.

Size En Uygun Olan Bianchi Bisiklet Modelini Nasıl Bulabilirsiniz?

Size En Uygun Olan Bianchi Bisiklet Modelini Nasıl Bulabilirsiniz?

Alacağız bisikleti uzun yıllar güven içerisinde kullanmak için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki bisikleti hangi amaçlarla kullanmak istediğinizdir. Eğer bir hız tutkunuysanız ve resmi müsabakalarda boy göstermek istiyorsanız yol modelleri sizin için uygun olacaktır. Yüksek süratlere çıkmanıza olanak veren bu ürünler aynı zamanda fren konusunda da oldukça başarılı olup güvenliğinizi ön plana çıkarmaktadır. Kendinize güzel bir aktivite edinmek ve yorucu iş hayatından biraz olsun uzaklaşıp doğaya girmek istiyorsanız dağ için üretilen ürünler taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. Yüksek manevra kabiliyeti, engellerden kolay bir şekilde geçebilme ve darbelere karşı dayanıklı olan yapıları ile bu modeller akrobatik hareketler yapmanıza olanak vermektedir. Bunun yanında gelişmiş gövdeleri ve başarılı amortisörleri ile sürüş esnasında konforunuzu artırmaktadır. Bir diğer kullanım alanı olan şehir içi seyahat ise farklı bir ürün grubunu sizlere sunar. Alacağınız ürün de sizi işe veya okula konfor içerisinde götürüp getirmesini istiyorsanız bu model tam size göre olacaktır. Çocuğunuza bir hediye almak istiyorsanız da ona uygun olan küçük modelleri tercih edip sürüş güvenliği için ilk adımda yardımcı tekerlekleri bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Bianchi bisiklet 24 jant 20, 26, 27,5 ve 29 jant gibi farklı seçenekleri sizlere sunduğu için alacağınız modelde kullanım alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak en doğru jant seçimini yapabilirsiniz. Jantlar büyüdükçe sürüş konforu ve engellerden kolay bir şekilde geçebilme gibi avantajları beraberinde getirmektedir. Yalnız büyük jantların bisikletin boyutunu da büyüteceğini unutmamanız gerekir. Bianchi bisiklet fiyatları her ürün grubunda olduğu gibi çeşitli nedenlerden ötürü değişiklik gösterebilmektedir. Bunlardan başlıca olanları ise kullanım amaçları, ekstraları, seçenekleri ve farklı özellikleri olmaktadır. Kullanım amacınıza en uygun modeli bulmak için sayfamızda bulunan ürünlere göz atabilir ve modeller arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun olan modeli hızlıca bulabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve almak istediğiniz bisiklet modelini daha önce satın almış veya kullanmış olan kişilerin yaptıkları yorumlara göz atarak ürün hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede gerçek kullanıcıların deneyimlerini öğrenip doğru bisiklet seçimini yapabilirsiniz.

Bianchi Bisiklet Kullanımının Faydaları

Bianchi Bisiklet Kullanımının Faydaları

Üstün kapasiteleri ve sağlam yapıları ile öne çıkan bu ürünler sizlere uzun yıllar kullanım ömrünü sunmaktadır. Sadece bununla kalmamakla birlikte sağlık açısından da oldukça büyük faydaları dokunur. İlk olarak düzenli bisiklet kullanımı sizlere daha sağlıklı bir vücudun kapılarını açar. Nitekim vücutta bulunan pek çok kası çalıştıran bir aktivite olduğu için sağlığınızı olumlu yönde etkilemektedir. Ayrıca sizi stresten uzaklaştırıp doğa ile iç içe geçmenize olanak verdiğinden kaygı seviyenizi düşürür. Bununla birlikte kaslarınızı düzenli bir şekilde kullanmanıza olanak verdiği için gelişimlerine de yardımcı olur. Egzersiz yapmak için oldukça iyi bir araç olduğundan düzenli kullanımda kilo vermenize yardımcı olur. Tam da bu sebepten ötürü spor salonlarında bisikletler simüle edilmektedir. Sağlığınız için bu kadar faydalı olan bu ürünler aynı zamanda size bütçenizden de kazandırır. Bilindiği üzere bisikletler çalışmak veya hareket etmek için elektrik, benzin veya mazot gibi herhangi bir yakıta ihtiyaç duymadıklarından bütçeniz ile dost olan araçlar olmaktadır. Neredeyse her bisiklette olduğu gibi Bianchi bisiklet çeşitleri de size ömür boyu masraf çıkarmazlar. Sağlam yapılara sahip olduğu ve uzun yıllar güven içerisinde kullanmanıza olanak verdikleri için doğru kullanımda bakım maliyetleri de oldukça düşük olmaktadır. Ayrıyeten size zamandan kazandırmaları da en büyük avantajları arasında yer alır. Günümüzün bitmek tükenmek bilmeyen trafiğinden hiçbir şekilde etkilenmeyip kolay bir şekilde isteğiniz konuma varabilmeniz size zamandan kazandırmaktadır. Çoğu şehirde yer alan ve sadece kendilerine özel olan yolları ise ulaşımı güvenli bir şekilde sağlamanıza olanak verir. Hafif yapıları sayesinde gerekli durumlarda üst geçit veya kaldırım gibi alanlara kolaylıkla çıkabilmeleri de bir diğer faydaları olmaktadır. Bununla birlikte sizleri metro, dolmuş ve otobüs gibi her durakta bekleyen ve oldukça kalabalık olan ortamlardan uzaklaştırması sağladığı bir başka avantaj olur. Ayrıca temiz enerji kaynakları kullanılarak çalışabilen Bianchi elektrikli bisiklet ile hiçbir güç sarf etmeden dilediğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz. Çocuğunuzu sevindirmek ve onu doğa ile buluşturabilmek için bir bisiklet hediye edip dışarıda kaliteli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Bianchi Bisiklet Nasıl Doğru Bir Şekilde Kullanılır ve Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir?

Bianchi Bisiklet Nasıl Doğru Bir Şekilde Kullanılır ve Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir?

Bisiklet pek çok kişinin çocukluk tutkusu olmakla birlikte ancak doğru kullanılıp kurallara uyulduğu zaman eğlenceli bir hal almaktadır. Alacağınız modeli severek, uzun yıllar boyunca kullanmak için de dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bulunur. Bunlardan ilki her zaman trafik kurallarına uymaktır. Eğer size ayrılan bir yolda ilerlemiyorsanız ve araç yolundan seyretmeniz gerekiyorsa, araçların uyduğu bütün kurallara sizin de uymanıza gerekmektedir. Kullanım esnasında yayalara yol vermek, trafik ışıklarında durmak ve araçlar ile aynı yönde hareket edip ters şeride girmemek bunlardan başlıca olanlarıdır. Diğer kurallar ise hız limitlerine uyup her zaman can güvenliğinize dikkat etmek olmalıdır. Karşıdan karşıya geçeceğiniz durumlarda ilk önce araçlar kontrol edilip daha sonra bisikletten inerek geçiş sağlamanız gerekmektedir. Üzerinde iken hareket yeteneğiniz kısıtlanacağından güvenli bir geçiş için mutlaka onu elinizde taşımanız gerekmektedir. Son olarak trafikte seyir halinde iken araçlara çok yanaşmamak ve özellikle göremeyecekleri alanlar olan arkalarına geçmemek güvenliğiniz için önem arz etmektedir. Bianchi bisiklet kurulumu oldukça basit olmak ile birlikte teknik konularda bilgiliyseniz kurulum kılavuzundaki bütün işlemleri uygulayarak kolay bir şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Eğer yeteri kadar bilginiz yoksa yetkili bir servise götürüp hızlı bir şekilde kurdurabilirsiniz. Kullanım esnasında da kask ve dizlik kullanmak beklenmedik durumlara ve kazalara karşı sizi koruyacaktır. Düşme esnasında oluşan darbeden etkilenmenizi önleyen bu koruyucu ekipmanlar daha güvenli sürüş için size yardımcı olur. Bununla birlikte uzun yıllar sağlam kalmalarına olanak vermek için bakımlarını düzenli olarak yapmanız veya yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca alacağınız modelin boyunuz ve kilonuz ile uyumlu olması size sürüş kolaylığı sağlayacaktır. Doğru seçimler yaparak siz de üzerinde geçirdiğiniz vakitten keyif alabilir ve faydalarını kısa sürede görmeye başlayabilirsiniz. Bianchi bisiklet disk fren gibi önemli parçaları yola çıkmadan önce kontrol edip doğru çalıştıklarından emin olarak olası kazaların önüne geçebilirsiniz. Çocuğunuz için alacağınız modellerde de onların güvenliğini sağlamak için ilk kullanımlarında yardımcı tekerlekleri bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak nasıl doğru kullanacaklarını onlara anlatıp güvenliklerini sağlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Bianchi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bisan (613)
Bianchi (418)
Salcano (352)
Kron (857)
Carraro (834)
Corelli (752)
Ümit (719)
Mosso (144)
Ghost (45)
Shimano (4994)
Pro (657)
Sram (562)
XLC (557)
Vona (509)
Beto (482)
Schwalbe (480)
CST (461)
Plus (432)
Zefal (401)
Hsgl (397)
Elite (396)
Xiaomi (394)
Monero (378)
Xlc (361)
Topeak (358)
Asn (347)
Polisport (338)
Epic (309)
Giant (307)
Michelin (290)
Carelle (289)
Dt Swiss (262)
SANTINI (262)
Anlaş (259)
Vittoria (255)
Sidi (254)
Zozo (251)
Baradine (245)
Sedona (239)
Mavic (232)
Peugeot (231)
Rubena (229)
Brooks (225)
Ortlieb (219)
Scott (210)
Giro (207)
Procycle (173)
Motorex (166)
Forte (155)
Fonte (150)
Super B (150)
Giyo (148)
3T (147)
Lazer (146)
Maxxis (144)
Mtb (142)
Asm (141)
Unior (140)
Selle Royal (139)
Jing Yi (138)
PRO (136)
19 (135)
Fizik (135)
Arzu (134)
Mitas (131)
Oem (131)
Token (131)
Dahon (130)
Rock Shox (128)
Moon (127)
Onguard (121)
Sigma (118)
Brakco (115)
Knt (107)
Quad Lock (107)
Thumbs Up (105)
Xbyc (105)
Parktool (100)
Belderia (97)
Semçanta (96)
Avid (93)
Cst (92)
S-Shine (89)
XBYC (89)
Neco (88)
OXC (86)
Cube (82)
Umut (81)
Chaoyang (79)
Falcon (78)
Wilier (78)
Impact (77)
Zipp (76)
Bell (75)
Fsa (74)
MAVIC (72)
Meghna (72)
Raceone (72)
A'ME (71)
Focus (71)
SRAM (69)
Xrider (66)
Mondial (65)
Dsi (64)
Ritchey (64)
Brompton (62)
Rectus (62)
Look (61)
Jagwire (60)
Ybn (60)
FSA (59)
IRC (59)
Kask (59)
Loop (58)
Asroya (54)
Daafu (51)
Icetoolz (51)
Bmx (50)
Assize (49)
Geotech (49)
San Marino (49)
Shunfeng (47)
Tec (46)
Arbike (45)
DT Swiss (44)
Toseek (44)
Asistan (43)
Peak (43)
Rockbros (43)
Buzz Rack (41)
Zoom (41)
Action (40)
WELLGO (40)
Saiguan (39)
Velo (38)
Altis (37)
Oxc (37)
Park Tool (37)
Santini (37)
Ultima (37)
Wahoo (37)
Bike Hand (36)
Echowell (36)
Kenda (36)
Rks (36)
Arnica (35)
Panaracer (35)
Zhongli (35)
Electroll (34)
Kmc (34)
Roswheel (34)
Kldoro (33)
Tern (33)
Alhonga (32)
Proride (32)
ASN (31)
BS (31)
CRATONI (31)
Cole (31)
Modacar (31)
Compass (30)
Merida (30)
Stmax (30)
Hellove (29)
Konnix (28)
Vaude (28)
Bellelli (27)
Blackburn (27)
D-Light (27)
KMC (27)
Lixada (27)
T-One (27)
Trazano (27)
Aim (26)
Htp Design (26)
Rassine (26)
SHUNFENG (26)
Digi (25)
LIMAR (25)
Waterproof (25)
Activa (24)
East Power (24)
Koo (24)
Sway (24)
Btwin (23)
Golden (23)
Razor (23)
S-Sun (23)
Shufeng (23)
Amoeba (22)
Pallero (22)
Yuki (22)
Ztto (22)
Fox (21)
Tunca (21)
YBN (21)
Alexrims (20)
Alligator (20)
Knox (20)
Lasalle (20)
Muc-Off (20)
Sunrun (20)
Suntour (20)
Nova (19)
Rhinowalk (19)
SCHWALBE (19)
Saccon (19)
Sunringle (19)
Suzico (19)
Trelock (19)
Duro (18)
Meachow (18)
Tufo (18)
Lapierre (17)
BETO (16)
CYT (16)
KASK (16)
KRON (16)
Polar (16)
Supacaz (16)
TommyBike (16)
Yws (16)
HSGL (15)
New Looxs (15)
Sarissa (15)
Trayal (15)
Vertech (15)
A'me (14)
Citymate (14)
Erseplus (14)
Garmin (14)
Meilan (14)
Micron (14)
Tonyon (14)
Ulac (14)
Asics (13)
Fuji (13)
Prorıde (13)
Satori (13)
Spectra (13)
Syncros (13)
Tektro (13)
İpa Power (13)
Acr Ciciko (12)
Aifeit (12)
CARRARO (12)
Crops (12)
Dare2B (12)
Fortegt (12)
Tex (12)
Thumbsup (12)
Unidive (12)
Velosock (12)
Bay-Tec (11)
Bike (11)
Citycoco (11)
Cratoni (11)
Forte Gt (11)
Fulcrum (11)
Knog (11)
Oakley (11)
Pozitif (11)
Robesbon (11)
Spanninga (11)
Swiss Stop (11)
West (11)
XC (11)
Zixtro (11)
Coloury (10)
DT (10)
Dynamic (10)
GRL (10)
Magura (10)
Panda (10)
RACE FACE (10)
Tranzx (10)
Trek (10)
Yale (10)
İmpact (10)
A'Me (9)
Andriolo (9)
Arısun (9)
Cn Spoke (9)
(10940)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (72)
Kadın (24)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Vites

21 (107)
30 (17)
1 (7)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadro Boyu

(13)
(9)
(7)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadro Tipi

(30)
(13)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant Çapı

(53)
(39)
(9)
(6)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fren Tipi

(62)
(16)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Jant

(24)
(20)
(18)
(8)
(7)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(50)
ve üzeri (81)
ve üzeri (93)
ve üzeri (99)
ve üzeri (101)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL