Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin

Batarya Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Şarj Süresi

Başka bir kelime deneyin

Jant Çapı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Vites

7
11
8
6
Yok
Başka bir kelime deneyin

Maksimum Hız

Başka bir kelime deneyin

Motor Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Elektrikli Bisiklet

için 99 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Elektrikli Bisiklet

Spor yapmak son zamanlarda çok sevilen aktivitelerden biri haline gelmektedir. Daha sağlıklı bir yaşam için yapılan spor farklı ekipmanlar ile daha da eğlenceli hale gelmektedir. Bisikletlerde spor yaparken bireylere yardımcı olan aletlerdendir. Yalnızca bir hobi aracı değil aynı zamanda dünyanın her yerinde ulaşım için kullanılan bir araçtır. Yeni nesil bisikletler ile ulaşım çok daha kolay hale gelmektedir. Elektrikli bisiklet son teknolojik ürünlerden biri olup bisiklet kullanıcılarının çokça sevdiği bir alettir. Modeller son derece kolay sürüşü ile yorulmadan ulaşım imkanı sunar. Şehir içinde kullanımı pratik olup trafikte kalmayı önler. Yapısı ile her alan sığabilen ve kolay taşınabilen bu elektrikli bisiklet çeşitleri çokça farklı tasarımlara sahiptir. Büyük, küçük, uzun, kısa birçok çeşidi ile her beğeniye ve kullanım amacına uygun modeller mevcuttur. Sabahları işe giderken trafiğe takılmadan seyahat etmenizi sağlar. Yine öğrenciyseniz ve okula gidiyorsanız bu bisiklet ile kolayca okula ulaşabilirsiniz. Pratik kullanımı ve yer kaplamayan yapısı ile hem yolda giderken hem de park ederken sizlere kolaylık sağlar. En ufak alanlara dahi park ederek saatlerce park yeri aramanıza sebep olmaz. Aksine dilediğiniz her yere park imkanı sunar. Elektrikli bisikletler hem kadınların hem de erkekleri kullanımı için olup 16 yaşını geçmiş M sınıfı ehliyete sahip tüm bireyler kullanabilir. Bu sayede okul çağındaki öğrencilerde kolayca kullanabilir. Market bakkal gibi kısa süreli ihtiyaçları karşılamaya giderken pratikliğiyle yaşamı kolaylaştırır. Elektrikli bisiklet modelleri enerji kullanımına, tasarımına ve kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Bu modeller ile herkes kendine en uygun bisikleti kolayca seçebilmektedir. Siz de bisiklet ve scooter kategori sayfamızdan tüm modelleri hemen inceleyebilirsiniz.

ok Kişinin Binebileceği Elektrikli Bisikletler

Çok Kişinin Binebileceği Elektrikli Bisikletler

Elektrikli bisikletlerin birden fazla kişinin kullanımına uygun çeşitleri de bulunmaktadır. 2 kişilik elektrikli bisiklet ile aynı anda iki kişi ile ulaşım sağlayabilmektedir. Bacaklarınız ağrımadan seyahat edebilir ve sürüş keyfini eşinizle, sevgilinizle ve arkadaşlarınızla çıkarabilirsiniz. Aynı yere giden iki kişi için ayrı bisikletler almaktansa 2 kişilik elektrikli bisiklet tercih etmek daha avantajlı olacaktır. 3 kişilik elektrikli bisiklet ise mini bir aile için son derece uygundur. Eşiniz ve çocuğunuzla beraber kolayca seyahat edebilirsiniz. Hem zamandan hem de bütçeden tasarruf ederek keyifli yolculuklar yaşayabilirsiniz. Özellikle doğayla iç içe alanlarda toplu kullanım ailelere oldukça keyif vermektedir. Bunun yanı sıra 3 kişilik bir arkadaş grubunun da severek tercih ettiği modellerdendir. Bu araçlar ile seyahat etmek arkadaşlarınızla geçireceğiniz unutulmaz anların başında yer almaya aday. 3 kişinin tek bir araç ile ulaşımı çok daha az masraflı bir yolculuk avantajı sunmaktadır. Güç olarak tek bir araç enerji harcayacak ve birlikte seyahat etmek daha da keyifli hale gelecek. Bunlar şarjlı motorlu bisikletler olduğu için şarj ettiğinizde uzun süre kullanım imkanı tanımaktadır. Fişi sayesinde priz olan tüm alanlarda kısa sürede şarjını doldurabilirsiniz ve yolculuğunuz kesintiye uğramadan devam eder. Şarj kablosu uzun olduğu için uzaktaki prizlere da kolayca ulaşır ve ek bir ürün kullanmadan pili dolar. Kısa sürede şarj olan motoru uzun sürekli kullanım imkanı sunar. Genelde 4-6 saat bandında elektrikli bisikletinizi kesintisiz kullanabilirsiniz. Bu sayede uzun yollu seyahatlerinizde de bu elektrikli bisikletleri tercih edebilirsiniz. Gücü ile hızlı bir şekilde ulaşım imkanı sunan bu modeller şarjlı olduğu için yakıt masrafı olmadan ulaşımınızı çok daha ekonomik yapmanızı sağlar. Günden güne artan yakıt fiyatlarını hiç düşünmeden yalnızca elektrik ile çalışan ve başka hiçbir ürüne ihtiyaç duymayan modeller ile yaşamınız çok daha keyifli hale gelecek.

Farklı Modelleri İle Elektrikli Bisikletler Yaşamı Kolaylaştırıyor!

Farklı Modelleri İle Elektrikli Bisikletler Yaşamı Kolaylaştırıyor!

Günlük yaşantıda bireylerin çokça vakti yollarda trafik içinde yorgunluk yaşayarak geçmektedir. Sahip olacağınız aracınız ile bunun önüne geçerek kendinize çok daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Yorgunluk yaşamadan kısa süreli seyahatlerle keyfini çıkarın. 3 tekerlekli elektrikli bisiklet en güvenli modellerden biridir. Bisiklette denge sorunu yaşayanlara çözüm olan bu 3 tekerlekli modeller önde bir arkada iki tekerleğin olduğu ürünlerdir. Bu sayede her daim dengede kalarak düşme ihtimalini sıfıra indirir. Dönerken, manevra yaparken ve daha birçok noktada kendinizi güvende hissedeceksiniz. 3 tekerlekliler aynı zamanda sepetleri ile de son derece kullanışlıdır. Elektrikli bisiklet sepetli olduğu zaman yolculuklarda eşya taşımını da kolay hale getirir. 3 tekerleklilerde çoğunlukla hem arkada hem de önde iki tane sepet bulunmaktadır. Bu sayede hem çantalarınızı hem de başka eşyalarınızı yanınızda götürebilirsiniz. Uzun yolculuklar da gerekli olan kıyafet çantanızı, yiyeceklerinizi ve daha birçok eşyayı bisikletiniz de bulundurabileceksiniz. 4 tekerlekli elektrikli bisiklet ise tam bir konfor sağlayıcı. Oturma koltuğu ve ergonomik sırt yapısı ile hem sağlıklı hem de çok keyifli bir araçtır. Güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlar. 4 tekerleği sayesinde devrilme ve düşme riskini oldukça azaltır. Her açıdan daha konforlu ve güvenli bir yolculuğun ilk adımını oluşturur. Elektrikli olması sayesinde oldukça tasarruflu şekilde yüksek performans sergiler. Motor gücü daha yüksek ürünlerden biri olan 4 tekerlekli elektrikli bisikletler ulaşımı daha hızlı yapmanızı sağlar. Çekiş gücü yüksek olduğu için daha fazla ağırlığı kaldırma gücüne sahiptir. Ortalama 120 kilograma kadar taşıma kapasitesi olan bu elektrikli bisikletler ile seyahat etmek çok daha kolay. Depolama bataryası kısa sürede şarj olup uzun saatlerce boyunca bisikletin güç kaynağını oluşturur. Hem kısa sürede şarj edilmesi hem de pil ömrünün uzun olması sayesinde elektrikli bisiklet yorumları da bu denli memnuniyet içerir. Siz de hemen Rks elektrikli bisiklet ve diğer modellerin yer aldığı ürün sayfamıza göz atabilirsiniz.

Elektrikli Bisiklet Ekipmanları ve Özellikleri

Elektrikli Bisiklet Ekipmanları ve Özellikleri

Elektrikli bisikletler oluşturulurken kullanılan ekipmanlar zamanla yıpranabilir, kırılabilir ya da bozulabilir. Bu gibi durumlarda komple bisikleti değiştirmektense bu parçalarda onarım ve değişiklik yapmak elektrikli bisikletin ömrünü uzatacaktır. Değiştirmek istediğiniz parçaları farklılık yaratmak amacıyla kendi tarzınıza uygun bir şekilde de modifiye edebilirsiniz. Elektrikli bisiklet jant ürünleri oldukça geniş çeşitliliğe sahiptir. Birçok farklı modeli ile benzersiz bir bisiklet tasarlamanızı sağlar. Farkı tasarımlarla oluşturulan jantları kullanarak elektrikli bisikletinizi kendi tarzınıza uydurabilirsiniz. Jantlar görünümün en önemli noktalarından biridir. Sizlerin de tercih edeceğini jant modeli hem tekerlek yapısını korur hem de çok daha iyi görünmesini sağlar. Elektrikli bisiklet üç tekerli olan modeller içinde daha küçük yapılı ve otomobil jantına benzeyen jant çeşitleri bulunmaktadır. Bu jantların bazıları kendinden motorludur. Elektrikli bisiklet parçaları kolay değiştirilebilen ve çok masraflı ürünler olmadığı için tasarlamak size bağlıdır. İster mecburiyetten ister keyfi olarak bu parçaları değiştirin her şekilde elektrikli bisikletin ömrü uzayarak daha verimli bir performans sergilemesini sağlar. Elektrikli bisiklet motoru en önemli bisiklet ekipmanıdır. Sistemin aksaksız işlemesi için motor önem taşımaktadır. Çekiş gücü yüksek olan bu motorlar sayesinde aracınızla çok daha hızlı ve düzgün bir şekilde ilerleyecek.

Teknolojinin Son Ürünü Elektrikli Bisikletler İle Keyifli Yolculuklar

Teknolojinin Son Ürünü Elektrikli Bisikletler İle Keyifli Yolculuklar

Seyahatleri daha da keyifli hale getiren araçlar bununla beraber daha hızlı ulaşım imkanı sunmaktadır. Kolay ve pratik kullanımı sayesinde yaşamı kolaylaştırıp araç kullanımını son derece basit hale indirgemektedir. Elektrikli bisiklet katlanabilir modelleri ise tam bir kullanıcı dostu. Katlanabilen bu modeller her alana sığar ve asla yer kaplamaz. Park sorununu bir kenara bırakıp çok daha rahat bir şekilde ulaşım yaşantısı sunar. Katlanabilen modelleri toplu taşıma araçlarında da kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bagaj gibi dar alanlara dahi girerek rahat bir şekilde ulaşım yapmanızı sağlar. Elektrikli bisiklet pedallı çeşitleri de yine katlanabilir özelliğe sahip olabilmektedir. Alüminyum pedalları da katlandığı için oldukça minimal bir ürün haline dönüşmektedir. Pedalları kalitesi ile uzun ömürlü olurken katlanabilir olması ile de son derece işlevseldir. Pratik kullanımı ve yaşamı daha da kolay hale getirmesi sebebiyle katlanabilir elektrikli bisikletler çokça sevilmektedir. Elektrikli bisiklet üstü kapalı olan modelleri ise sizlere her mevsim bisikleti kullanma imkanı tanır. Yağmur, güneş gibi olumsuz hava şartlarının yolculuğunu etkilememesi için tasarlanmıştır. Minik bir arabayı anımsatan görüntüsü ile beğenilirken işlevi ile de bir bisikletten çok daha fazlasıdır. Kimi modeller tamamen kapalı olduğu için yağmur çamur fark etmeksizin kullanılabilir kılmaktadır. 2 kapılı olan modellerinin yanı sıra kapısız tasarlanan seçenekleri de bulunmaktadır. Bu sayede ister tek kişilik bir arabayı anımsatan üstü kapalı elektrikli bisikletleri ister kapısız olan hızlı kullanım imkânı sunan bisikletleri tercih edebilirsiniz. Genelde 3 tekerli olan bu modeller ile çok daha güvenli bir şekilde seyahat edebilir ve bisikletinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Yaşamınız kolaylaştırmakla kalmayıp daha da eğlenceli hale getiren bu teknolojik ürünler ulaşımı bir sorun olmaktan çıkarıyor. Elektrikli bisiklet önerisi yapanlar bu tarz üstü kapalı modellerden çokça memnun kalmaktadır. Yağmurlu bir günde hem sürüş keyfi yaşarken hem de ıslanmadan okulunuza ya da işinize gitme imkanı sizlerin oluyor. Aynaları ile çevrenizi rahat görme ve daha güvenli seyahat etme şansı sunmaktadır.

Elektrikli Bisikletler Uygun Fiyata Yüksek Kalite ile Sayfamızda

Elektrikli Bisikletler Uygun Fiyata Yüksek Kalite ile Sayfamızda

Modeller, fiyat performansı yüksek ürünler olup görevini fazlasıyla yerine getirmektedir. Verimli ürünlerden biri olan 6 akülü elektrikli bisiklet çekiş gücü arabalarla yarışıyor. Altı aküsü olanlar uzun pil ömrü ile seyahatlerin kesintisiz yapılmasını sağlar. Kilometrelerce yolu enerjiniz bitmeden kat edebilirsiniz. Yüksek çekiş gücü sayesinde hızlı ulaşım sağlar ve kaliteli yolculuk yaşatır. Tüm donanımlarının olduğu elektrikli bisiklet seti ile çok daha avantajlı şekilde bu ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Bu setler farklı ürünlerin birleşimiyle oluşabilmektedir. Jant seti içerisinde kendiden motorlu jant, elektronik kontrollerin olduğu beyin, şarj cihazı, gaz kolu, fren kolu gibi ürünler bulunmaktadır. Jant seti elektrik enerjisi sağlayan ekipmanlardan oluşmaktadır. Kontak seti içerisinde anahtar ve bisikleti harekete geçirecek sistemin donanımları bulunmaktadır. Bu setler ile yıpranan elektrikleri bisikletinizin bazı parçalarını değiştirebilir ve bisikletinizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Elektrikli bisiklet fiyatları özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Motoru, aküsü, jantları ve lastikleri gibi ekipmanları da bu fiyat değişkenliğine sebep olmaktadır. Özellikle rahatlığı ve boyutu dolayısıyla kullanıcıları tarafından çokça sevilmektedir. Günün her saati ve her yere ulaşım için kolaylık sağlayıp saatlerin trafikte geçmesini önler. Sepeti ile eşyaların taşınmasını kolaylaştırır ve çanta, poşet gibi ürünler taşınabilir. Uzun süreli seyahatleriniz için kıyafet çantanızı, market alışverişi sonrası poşetlerinizi rahatlıkla koyabilirsiniz. Günlük hayatı ekstra kolay hale getiren modeller 16 yaşından büyük ve ehliyetli çocuklarında kolayca gezinti yapmalarını sağlar. Özellikle 3 tekerlekli olan modeller son derece güvenilir olduğu için çocuklarınıza için rahat bir şekilde bu bisikletlerden alabilirsiniz. Park sorunu yaşatmayan araçlar olduğu için saatlerce park alanı aramanıza gerek kalmaz. 3 tekerlekli elektrikli bisiklet fiyatları boyutuna ve donanımına göre değişebilmektedir. Güvenli yolculuğun sağlayıcısı olan koltukları, tekerlekleri ve daha birçok ekipmanı bu fiyat değişkenliğinin kaynağını oluşturmaktadır. Performansı ile beğenileri toplayan ve hayatı kolay hale getiren bu modellere uygun fiyatlarla sahip olmak için sayfamıza bakabilirsiniz. Unisex elektrikli bisiklet modellerimize ürün sayfamızdan hemen göz atabilirsiniz.

Elektrikli Bisiklet Kaç Kilometre Gider?

Günlük ihtiyaçları karşılamak için ideal olan modellerin kat edebileceği mesafe hava şartları, ağırlık gibi birçok değişkene bağlıdır. Aracın taşıyabileceği maksimum yük miktarı da gidebileceği yola etki ederek dolu şarj ile ortalama 60-85 km arası yol gidebilmektedir. Şehir içi kullanımlarda ideal bir ürün olarak şarjı tamamen bitmeden şarj edilirse gücü daha da artmaktadır. Yani uzun ömürlü pil ve yol kat etmek için şarjın tamamen bitmesi beklenmemeli.

Elektrikli Bisiklet Nasıl Kullanılır?

Yayaların ve taşıtların yoğun olduğu alanlarda da kullanılan bir taşıt olduğu için öncelikle olumsuz durumlara karşı önlem amacıyla kask, dizlik ve dirseklik gibi koruyucular kullanılmalıdır. Tüm araçlar için geçerli olan trafik kurallarına uyulmalıdır. Sessiz araçlar olduğu için kavşak gibi alanlara girerken dikkatli olunmalıdır. Kullanımı için şarjı olması gerekir. Pedallı ve pedalsız versiyonları olduğu için kullanımı da buna göre değişmektedir.

Elektrikli Bisiklet Nasıl Şarj Edilir?

Ara kablo görevi gören bir fiş ile şarj edilmektedir. Genelde direksiyon ve sele arasında bulunan alana takılan fişin diğer ucu prize takılarak güç aktarımı yapılır. Şarj edilirken akü çıkarılmamalıdır. Akü ve şarj tam dolmadan prizden çıkarmak pil ömrünü kısaltacağı için tamamen şarj dolmadan prizden çıkarmamakta fayda vardır.

Elektrikli Bisiklet Kaç Akü İle Çalışır?

Genelde 4 akü ile çalışmaktadır. Ancak gücünü artırmak için akü takviyesi yapılabilmektedir. Bu noktada akü miktarı en fazla 6 olabilmektedir. Eklenen her akü gücü artırıp daha yüksek performanslı bir sürüş sağlar. Yalnız unutulmamalıdır ki; akü sayısı arttıkça artan performansla beraber enerji tüketimi de artacağı için şarjı daha kısa süreli kullanılabilecektir.

Elektrikli Bisiklet Ne Kadar Elektrik Harcar?

Pil şarj edilerek kullanıldığı için bu enerjiyi elektrikle sağlamaktadır. Elektrikli bisikletler çok az enerji harcayan araçlar olarak doğa dostudur. Örneğin 1500 watt gücündeki bir model kilometre başına 2 kuruşluk enerji sarf etmektedir. Yani 100 km gidenlerin faturaya yansıtacağı tutar 2 tl’dir. Sanılanın aksine düşük enerji sarfiyatı ile çalışmaktadır. Burada enerji harcanması güce, boyuta ve taşınan ağırlığa göre değişmektedir.

Elektrikli Bisiklet Kaç Yaşında Kullanılır?

Elektrikli modeller de araç konumunda olup kullanım için ehliyet şartı bulunmaktadır. Bu modellerin kullanımında alt yaş sınırı 16’dır. Aynı zamanda kullanım için M sınıfı ehliyete sahip olunması gereklidir. Bisiklet olarak düşünüldüğü için genelde ehliyetsiz kullanılabileceği düşünülen bu araçların ehliyetsiz kullanımı yasaktır ve yüksek cezalara tabidir. Elektriksiz araç kullanılamadığı gibi elektriklilerde trafikte giden araçlardan olup kesinlikle ehliyetsiz kullanılamamaktadır.