TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elektrikli Bisiklet

için 1,144 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Elektrikli Bisiklet

Elektrikli bisiklet modelleri, aslında tıpkı normal bisiklet modelleri gibidir; ancak elektrikli bisikletler, teknolojinin gelişmesinden nasibini almış, çok daha akıllı ve kullanışlı bisiklet modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı elektrikli bisiklet modellerinde pedal bulunsa da, adından da anlaşıldığı üzere bu teknoloji harikası bisikletler genelde elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. n11.com'un Bisiklet & Scooter kategorisinde karşınıza çıkacak olan elektrik bisiklet çeşitleri hem bisiklet tutkunuzu yaşatmanıza, hem de teknolojiye ayak uydurmanıza vesile oluyor.

En Kaliteli ve Kullanışlı Elektrikli Bisiklet Modelleri

En Kaliteli ve Kullanışlı Elektrikli Bisiklet Modelleri

Rengarenk modellerde ve tasarımlarda sizin için özel olarak üretilen elektrikli bisiklet modelleri, hem kadınlar hem erkekler tarafından rahatlıkla kullanılmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle renkli, ışıltılı ve parlak detaylara hayır diyemeyen kadınlar tabii ki bu tutkularını bisiklet seçimine de taşıyacaklardır. Zevkini bisikletinde de konuşturmak isteyen sporsever bayanlar için pembe, sarı, yeşil ve turuncu gibi farklı renklerde üretilen elektrikli bisiklet modelleri ideal birer seçimdir. Erkekler için ise tabii ki daha maskülen, daha sade ve yalın tasarımlarda elektrikli bisiklet çeşitleri bulmak mümkün oluyor. Daha çok teknik detaylara dikkat eden erkekler için kadrosu, gidon özelliği, vitesi, batarya gücü, sürüş mesafesi ve şarj süresi başta olmak üzere satın almayı planladıkları elektrikli bisikletin her türlü teknik bilgisi kategorimizde mevcuttur.

Elektrikli Bisikletlerin Avantajları

Elektrikli Bisikletlerin Avantajları

Özellikle toplu taşımaya alternatif olarak büyük ve gelişmiş şehirlerde bir ulaşım yöntemi olarak tercih edilen elektrikli bisiklet motoru itibariyle sürüş deneyimini çok büyük bir oranda kolaylaştırmaktadır demek mümkün. Standart bisikletlerin pedallarını çevirmek özellikle uzun yolculuklarda ve şehir trafiğinde oldukça yorucu ve can sıkıcı hale gelebiliyor. Eğer siz de bu dertten muzdaripseniz bir elektrikli bisiklet satın almanız günlük hayatta size çok yüksek oranda rahatlık ve kolaylık sağlayacaktır. Kullanımı tıpkı normal bisiklet gibi olan bu ürünler ile tüm gününüzü keyifli bir şekilde geçirebilir, trafikten çıkabilir ve yorulmaktan da kaçınabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında da yazlıklarda kullanımı sıklıkla tercih edilen elektrikli bisiklet, genç ve dinamik kuşak için mükemmel bir ulaşım yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bunların yanı sıra elektrikli bisikletler genellikle kısa şarj süresi ve uzun kullanım ömrü ile de hem zaman, hem de maliyet tasarrufu sağlıyor diyebiliriz. Elektrikli bisiklet motorları doğru şekilde kullanıldığı takdirde uzun bir kullanım ömrü vaat eder ve size herhangi bir sorun teşkil etmeden yıllarca hizmet eder.

Elektrikli Bisiklet Nasıl Çalışır?

Elektrikli Bisiklet Nasıl Çalışır?

Elektrikli bisiklet aküsü olan bir bisiklet türüdür ve elektrik enerjisinin sağladığı güç ile pedal çevirerek sağlanan gücü birleştirerek tekerin dönmesini sağlar. Elektrikli bisikletlerde genelde elektrik, bisikletin tekerleklerine gönderilirken pedallarına gönderilmez. Eğer pedallarına gönderilirse, kullanıcının elektrik akımına maruz kalmasına neden olabilir. Dolayısıyla da tekerin elektrik enerjisi ile çalışabilmesi için öncelikle bir motora ihtiyaç vardır. Sabit bobinden üretilen bisiklet motoru, bisikletin ön ve arka teker göbeğine monte edilir. Elektrikli bisiklet parçaları da elektrikli bisikletin çalışma sürecine destek olan parçalar arasında yer almaktadır. Elektrikli bisiklet ampulleri, arka fren balataları, bisiklet gaz kolu, bagaj kilidi, lastikler ve jantlar düzenli olarak bakımı yapılması gereken parçalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

En Uygun Elektrikli Bisiklet Fiyatları

En Uygun Elektrikli Bisiklet Fiyatları

Arora elektrikli bisiklet modelleri ve Yuki elektrikli bisiklet modelleri, uygun fiyatları ve kullanışlı yapıları sayesinde pek çok bisikletsever tarafından tercih edilmekte ve uzun süre kullanılmakta diyebiliriz. Tabii elektrikli bisiklet markaları ve modelleri bununla da sınırlı kalmıyor. 3 tekerlekli elektrikli bisiklet çeşitleri de kullanışlılığı ve pratikliği açısından özellikle son yıllarda revaçta olan bir bisiklet türü olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür elektrikli bisikletleri günlük hayatta kısa mesafe ulaşımlarda kullanabilirsiniz. Böylece trafik oluşumunu engellemiş ve maddi yönden de tasarruf etmiş olursunuz. Yürüyemeyeceğiniz kadar uzakta olan bir yere elektrikli bisikletinizle birlikte gitmeyi tercih ederek rahat etmeniz mümkün. Yuki ve Kanuni markaları tarafından üretilen elektrikli bisiklet modelleri, şehir içinde kullanım için son derece uygun modeller olarak bilinmekte. Bununla birlikte elektrikli bisiklet kiti ve fiyatları da araştırmanız gereken bir diğer konudur; zira elektrikli bisiklete sahip olmak beraberinde diğer bakım ürünlerine de ihtiyaç duyacağınız anlamına gelir. Elektrikli bisiklet fiyatları doğal olarak diğer standart bisiklet fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir, ancak fiyat-performans açısından değerlendirdiğinizde elektrikli bisiklet satın almayı bir yatırım olarak görebilirsiniz. Kendiniz için satın alacağınız bisiklet modeline dikkatlice karar vermeye ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tercih yapmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Doğru kararı verebilmeniz için piyasadaki en kaliteli, en uygun fiyatlı ve popüler elektrikli bisiklet modelleri bu kategorimizde beğeninize sunuluyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (3)
3T (1)
Alex (1)
AREA (1)
Arzu (1)
BENELLİ (11)
BETO (8)
Bianchi (1)
Bisan (1)
CARRARO (41)
(654)
Duro (1)
Falcon (1)
Geotech (1)
Kawasaki (1)
KRON (17)
MBM (1)
Mondial (114)
Monero (1)
Mosso (1)
Rks (125)
ROCK SHOX (2)
RST (5)
Salcano (21)
Volta (18)
Xiaomi (1)
Yuki (93)
ÜMİT (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

(154)
7 Vites (107)
10 Vites (20)
Vitessiz (15)
21 Vites (8)
24 Vites (7)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(90)
(53)
(45)
(9)
(8)
(7)
(5)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (19)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL