Yol Bisikleti

Uzun yollara bisikletinizle birlikte çıkmayı seviyorsanız, yol bisikletinden edinmeniz gerekmektedir. Her bisiklet modeli, belli ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretildiği için uzun yol bisikleti de, uzun yola çıktığınızda rahatınızı ve konforunuzu sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sıradan bisikletlerle uzun yola çıktığınızda, bir süre sonra performans düşüşü yaşayabilir ve yolculuk keyfinizi kısıtlayabilirsiniz. Kategorimizde yer alan uzun yol bisiklet modellerini inceleyerek kendiniz için en güzelini satın alabilir ve dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte uzun yola çıkabilirsiniz. Salcano yol bisikletlerinin yapısı, yol boyunca duruşunuzun rahat olması için özel olarak tasarlanmıştır, böylece siz dilediğiniz kadar bisiklet sürerken, vücudunuz çok fazla yorulmayacak.

Kendinize yeni bir aktivite arıyorsanız, bisiklet sürmeyi de seviyorsanız, yakın şehirlere bisiklet turları düzenleyebilirsiniz. Uzun yola çıkarken; dizlik, kask ve eldiven takmayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Olası kaza durumlarında kafanızın ve dizlerinizin ciddi yaralar almaması için güvenlik önlemleri almanız hayati önem taşımaktadır. Bisiklet aksesuarları kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyerek, bisikletiniz ve kendiniz için gerekli olan tüm ürünleri temin edebilirsiniz. Böylece yolunuzu daha konforlu hale ve rahat hale getirebilir, yolun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bisikletinizi park ettiğiniz yerde çalınmasını engellemek için, bisiklet kilidi kullanabilirsiniz. Uzun yol bisikletinizle çıktığınız yolda, bir süre sonra bisikletin kontrolünü kaybetmemek için bisiklet eldiveni kullanabilirsiniz.

Bisikletinizi uzun ömürlü olarak kullanabilmek için bakımını düzenli bir şekilde yapmanızda yarar olacaktır. Özellikle bisikletinizin zincirlerinin paslanmaması ve işlevini kaybetmemesi için düzenli olarak temizlemenizde ve yağlamanızda yarar olacaktır. Salcano, Bianch, Giant, Wilson, Ümit, Sedona gibi çeşitli markalar tarafından uzun yol bisikletleri üretilmektedir. Uzun yola çıkacaksanız, normal bisikletler işinizi oldukça zorlaştıracaktır. Bu nedenle özellikle uzun yollar için üretilmiş olan uzun yol bisikletlerini tercih etmeniz son derece önemlidir. Uzun yol bisikletlerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Uzun yol bisikletlerin en büyük özelliklerinden biri de bagaj bağlamak için kadro üzerinde deliklerinin bulunmasıdır. Kampa ya da şehirlerarası yola çıktığınızda eşyalarınızı güvenli şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Yol boyunca rahatınızı ve konforunuzu sağlamak için uzun yol bisikletlerinin sele yapısı dolgun ve jellidir. Kategorimizde yer alan uzun yol bisikletlerini inceleyerek dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Yol Bisikleti

için 301 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Bianchi (10)
(4)
CARRARO (19)
(2)
(5)
(5)
(61)
FELT (21)
(1)
(1)
(3)
Giant (14)
(4)
KROSS (6)
Ktm (6)
Lapierre (7)
(4)
(1)
MERIDA (52)
Mosso (9)
Salcano (28)
Scott (15)
(4)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL