Yol Bisikleti

Bisiklet sürmek her zaman bir boş zaman aktivitesi olmayabilir. Günümüzde bisikletli gezginler de var ve bir tür uzun yol ulaşım yöntemi olarak bisikleti tercih ediyorlar. Eğer siz de bisikletinize binip uzak mesafeler kat etmek istiyorsanız, yol bisikleti tam da bu amacınıza uygun bir biçimde tasarlanmıştır. En şık tasarımları ve en dayanıklı malzemelerden yapılmış gövde ve diğer parçaları sayesinde yolda hem keyifli hem de güvende olacaksınız.

Yol Bisikleti Nedir?

Yol Bisikleti Nedir?

Yol bisikleti, çoğu zaman yarış bisikleti olarak da bilinir. Bu bisiklet çeşitleri, adeta birer hız makinesidir. Eğer bisiklet ile uzun yollara çıkmayı ve seyahat etmeyi seviyorsanız, bacaklarınıza kuvvet diyebiliriz. Sizi gitmek istediğiniz her yere götürebilecek kapasitede üretilen yol bisikleti, yıllar içinde tasarım açısından pek de değişmedi desek yeri. Full süspansiyon dağ bisikleti çeşitleriyle kıyaslandığında, yol bisikleti neredeyse aynı tasarımını koruyor. Ancak yol bisikleti kadro kısmı elbette daha da kuvvetlendirildi ve aslında şu an gördüğümüz bisikletlerde gelişmiş bir teknoloji var. Tek mesele, yol bisikleti teknolojisi pek kendini göstermeyi sevmiyor.

Yol Bisikleti Alırken…

Yol Bisikleti Alırken…

Yol bisikleti satın alırken dikkat etmek isteyeceğiniz bazı noktaları sizlerle paylaşmak istedik. Böylece tercihinizi doğru bisikletten yana kullanabilirsiniz. Öncelikle yol bisikleti kadro yapısına dikkat etmelisiniz. Alüminyum ya da karbon malzemeden üretilmiş yol bisikleti modelleri piyasada görebileceğiniz modellerdir. Alüminyum modellerde kadro görece daha dayanıklı olur; ancak karbon kadroya sahip yol bisikletleri daha hafif ve daha hızlıdır. Fren konusunda disk freni olan yol bisikleti çeşitlerini seçerseniz, daha kararlı bir fren mekanizması edinmiş olursunuz. Jant frenleri ıslak veya taşlı zeminlerde sizlere daha fazla sorun çıkarabilir. Ayrıca sizin anatominize uygun yol bisikleti kadro boyu açısından da rahat olmalı.

Yol Bisikleti Fiyatları

Yol Bisikleti Fiyatları

Kategorimizde yer alan yol bisikleti çeşitlerini incelerken aynı zamanda üretici firma bazında da önerilere ihtiyacınız olacaktır. Yol bisikleti tavsiyeleri ile dolu çevrimiçi sitelerde ya da size öneride bulunabilecek halihazırda bir bisikleti olan tanıdıklarınızın söylemesi en muhtemel nokta, bütçenizi de düşünmeniz gerektiği olacaktır. Yol bisikleti markaları oldukça çeşitlidir ve hemen her markanın ürünleri arasında kaliteli ve ucuz yol bisikleti modellerine rastlarsınız. Salcano, Arraro, Kron ve Merida gibi ünlü yol bisikleti markalarının en uygun ve en kaliteli ürünlerine ulaşmak için ise doğru adreste olduğunu söylemeliyiz. Kategorimiz üzerinden inceleyeceğiniz yol bisikleti fiyatları her keseye uygun seçenekler barındırmaktadır. Üstelik avantajlı ödeme yöntemleriyle oldukça kâr edeceğiniz bir alışveriş kategorimizde sizleri bekliyor.

Yol Bisikleti

için 360 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

BENELLİ (1)
Bianchi (4)
Bisan (2)
Bontrager (1)
CANNONDALE (32)
CARRARO (37)
Corelli (23)
CREME (4)
Cube (3)
(76)
Elite (1)
Falcon (9)
FELT (9)
Flood (1)
FOCUS (1)
Geotech (4)
Geroni (1)
Ghost (1)
Giant (5)
GOMAX (1)
KRON (21)
Lapierre (7)
MERIDA (22)
Mosso (27)
New Looxs (1)
Peugeot (3)
Salcano (28)
Scott (6)
SEDONA (7)
Whistle (2)
ÜMİT (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL