TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yol Bisikleti

için 559 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Yol Bisikleti

Bisikletler açık havanın tadını çıkarabileceğiniz bir enstrüman olarak hayatınıza eşlik ediyorlar. Araba ve diğer araçların aksine kullanmak için ekstra efor gerektiren bisikletler pek çok açıdan zengin konsepti ile sizlere sunulmaktadırlar. Dağda, kırda, bayırda, yolda ve daha pek çok yer için tercih edebileceğiniz bisikletler, tarihi değerinin yanı sıra günümüzde de oldukça rövanştalar! Bunlardan sadece biri olarak piyasada yer alan yol bisikletleri ile yolculuklarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için tercih edebileceğiniz bu ürünler aynı zamanda sizi mental olarak da rahatlatacaktır. Doğal havanın verdiği rahatlığı alabileceğiniz bir yol bisikleti ile doyasıya yaşayabilirsiniz. Dilerseniz bireysel veya grup olarak da birlikte vakit geçirme açısından oldukça avantajlı yol bisikletleri sevdiklerinizle bir arada olmanın verdiği mutluluğu yansıtırken aynı zamanda heyecanınızı da doruğa çıkaracaktır. Diğer bisikletlerden farklı olarak yok bisikletleri yüksek hıza uygun olarak tasarlanmışlardır. Adrenalin tutkunlarına hitap eden yol bisikletleri her koşulda size üstün performans sunacaktır. Siz de bir hız tutkunuysanız doğal havanın keyfini, alabileceğiniz bir yol bisikleti ile çıkarabilirsiniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında aranan yol bisikletleri profesyonel spor ve diğer aktiviteler için de tercih edilmektedir. Gezerken yeni yerleri keşfedebilir ve içinizdeki macera tutkununu ortaya çıkarabilirsiniz. Amatör bir aktivite veya düzenli bir spor için de tercih edebileceğiniz bu ürünler kullanım açısından rahatlık sunmakla beraber farklı kitlelere hitap ediyorlar.

Yol Bisikletleri Zengin Çeşitliliğe Sahiptir.

Yol Bisikletleri Zengin Çeşitliliğe Sahiptir.

Bisikletler basitçe iki tekerlek ve zincirin birbirine denge merkezi doğrultusunda bağlanarak işlev görme prensibi ile çalışırlar. Geçmişten günümüze temel olarak aynı görev çerçevesinde olan bisikletler teknolojik imkanların yarattığı gelişim ile farklı alanlarda özelleşmişlerdir. Bu kategori bazında uzun yollar için tasarlanan yol bisikletleri sizi istediğiniz yere güvenle götürüyorlar. Temel görünümün ardında yol bisikletleri pek çok fayda sağlayarak yaşamımıza dahil oluyorlar. Özelikle kapalı spor salonlarından sıkıldıysanız açık hava eşliğinde yüksek performans gösteren yol bisikletleri kontrollü kilo verebilirsiniz. Düzenli bir efor ile sağlığınızı koruyabilir ve yağ yakımını hızlandırabilirsiniz. Yol bisikletleri size daha güçlü bir vücudun anahtarını verirken her bir pedal basışınızda sağlıklı bir vücuda sahip olmanın verdiği mutluluğu da yaşatacaktır. Hayal ettiğiniz forma alabileceğiniz bir yol bisikleti ile sahip olabilir ve dahası doğal güzellikleri keşfederek doğa ile iç içe olmanın hazzına varabilirsiniz. Yol bisikletleri tek bir kategori bazında değerlendirilse de kendi içerisinde farklılık göstermektedir. Bunlar temel başlık olarak Cyclo Cross, Gravel, Aero, Time Trial, Endurance, Veledrom, Fixie olarak çeşitlere ayrılır. Çeşidine göre değişkenlik gösteren yol bisikletleri farklı yollara kolayca uyum sağlamak için dizayn edilmiştir. Kullanıcı odaklı ürünler arasından tercih edeceğiniz parkur durumuna göre yol bisikletinizi seçebilirsiniz. Cylo Cross herhangi bir yol, parkur olmayan durumlarda da sizi rahat ettirecektir. Özellikle bisiklet yarışçılarının ve adrenalin severlerin tercih ettiği bu model çamurlu alanlara kolayca adapte olarak güvenli sürüş deneyimi sunuyorlar. Çeviklik açısından tercih edebileceğiniz Cyclo Crosslar keskin viraj ve ani dönüşlerde denge kurarak uzun mesafelerde kolaylık sağlıyorlar. Engellere karşı koruma amaçlı yüksek olarak dizayn edilerek engebeli yollarda da hızlı sürebilmenize olanak tanıyorlar. Dağ bisikletlerinin yol için tasarlanan bu çeşidi dağlık, çamurlu gibi parkurlarda çeviklik ve hızıyla ön plana çıkıyorlar. Hareket kontrolü yüksek olan bu ürünler yere dik alın borusu sayesinde kontrolü elinizde tutmanızı sağlıyorlar. Düz borusu sayesinde çamurluk ve bataklık yerlerde de tercih edebileceğiniz Cyclo Cross yol bisikleti çeşitleri kolayca taşınabilirler. Yol bisikleti tavsiye için Cylo Cross ve ürünlere göz atabilirsiniz.

Yol Bisikletleri İle Kolay Adaptasyon

Yol Bisikletleri İle Kolay Adaptasyon

Yol bisikletleri farklı koşul ve durumlara uygun olarak tasarlanmıştır ve bu doğrultuda bünyesinde zengin bir çeşitlilik barındırırlar. Yol bisikletleri hakkında bilgi edinmek ve yol bisikleti önerisi için ürünleri inceleyebilirsiniz. Cylo crosstan sonra bir diğer bisiklet çeşidi olarak karşınıza çıkan Gravel farklı koşullara kolayca adapte olabilen bir bisiklet türüdür. Alın borusu çok dik olmamakla birlikte değişkenlik gösteren koşullara uyum sağlama yeteneği yüksektir. Geniş lastikleri sayesinde zorlu yollarda sizinle birlikte mücadele edebilir ve güven vericidir. Bu modellerde tercih edilen disk fren çamurlu ve kaygan yollarda düşme ve kazalara karşı önlem sağlayacaktır. Endurance tarzdaki bisikletler ise dayanıklılık konsepti üzerine dizayn edilmişlerdir. Uzun yollarda konfor sunan bu ürünler modeline göre değişkenlik gösteren süspansiyonlar ile size keyifli bir yol deneyimi yaşatıyorlar. Sahip oldukları geniş tekerlekleri ile rahat sürebileceğiniz bisikletler uzun yolların vazgeçilmezleri arasında yerini alıyorlar. Uzun yol bisikleti kategorisinde yer alan endurance stili ile siz de yolculuklarınıza keyif katabilirsiniz. Performans kategorisinde yer alan yol bisikletleri ise sürücünün öne eğilerek kullanıldığı bisikletlerdir. Amacı isminden de anlaşılacağı üzere performans odaklı bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Oldukça çevik olan bu ürünler kısa tekerlek mesafesi ile yüksek hızlara kadar çıkabilmektedir. Özellikle eğimli ve dik yokuşlu yollar için tercih edebileceğiniz performans bisikletleri aradığınız kriterleri sizlere sunmaktadır. Hafif tasarımları ile performance bisikletleri kullanım açısından da rahatlık sağlamaktalar. Hız odaklı bir çeşit olarak karşınıza çıkan Aero yol bisikletleri yüksek hızlarda adrenalinizi yükseltecektir. Ortalama 15 kilometrenin üzeri için tercih edebileceğiniz bu çeşitlerle yüksek hızlarda da konforlu hissetmek mümkün! Aerodinamik yapılı aero bisikletler rüzgar direncini minimal seviyeye indirgeyecek şekilde tasarlanmıştır. Rüzgardan daha az etkilenen bu ürünler yüksek performans odaklı bir ürün olarak piyasada yer almaktadır. Aero bisikletle birlikte ürünlerde görebileceğiniz aero jantlar daha üst düzey performansa ulaşmanıza yardım edecektir. Farklı boyutlarda bulabileceğiniz jantlar bu alanda çeşitlilik sunuyorlar. Rengarenk seçenekleri ile hizmetinize sunulan Aero bisiklet ve diğer yol bisiklet çeşitleri ile siz de kötü yol koşullarında dahi performansınızdan ödün vermeyin!

Yol Bisikletleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yol Bisikletleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Rüzgarı karşı duran bir diğer bisiklet türü de Time Trialdır. Diğer yol bisikletlerinden farklı olarak üzerine uzanılarak sürebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Yüksek performans sunan time trial, zamana karşı iddialı bir bisiklet türü olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu yol bisikleti çeşidi ile farklı kas kütlelerinizi çalıştırabilirsiniz. Sporcuların ve düzenli spor yapmak isteyenlerin tercihi bu yol bisikleti çeşidi ile hayalinizdeki forma sahip olabilirsiniz. Veledrom bisiklet çeşitleri ise daha çok bisiklet yarışlarında tercih edilmekle birlikte hem uzanarak hem de eğilerek kullanılabilirler. Uzun yollar için kullanışlı Veledrom bisikletleri sizi kısa zamanda istediğiniz yere götürebilme özelliğine sahiptirler. Daha sakin yollar için ise Fixie yol bisikletlerini tercih edebilirsiniz. Yol bisikletleri ihtiyacınız doğrultusunda ve yüzey çeşitliliği bakımından farklı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Modellerine göre değişkenlik gösteren yol bisikletleri orta göbek, gidon, kadro, maşa, arka vites, ön vites, fren, jant, lastik ve bisikleti tamamlayan diğer parçalar açısından da farklılık göstermektedir. Tercih edeceğiniz bisiklet çeşidini parkur durumunu da göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza uygun bisiklet modelini ürünler arasından bulabilirsiniz. Yol bisikleti fiyatları ise modeller arasında değişkenlik göstermektedir. Önceliğinize göre tercih edebileceğiniz yol bisikletleri size her koşulda üstün konfor sunuyorlar. Yol bisikletleri uzun veya kısa mesafe açısından da değişkenlik göstermektedir. Daha dik eğimli yerlerde veya şehir içinde tercih edilen yol bisiklet çeşitleri kendi kategorilerinde farklı özellikler açısından gelişim göstermektedir. Şehir içi yollarda daha sakin yol bisikletleri aranırken, eğimin yüksek olduğu alanlarda ise güçlü fren sistemi ve çevikliğin ön plana çıktığı bisiklet modelleri dikkat çekmektedir. Rüzgarla yarışabileceğiniz uzun yol bisikletleri her koşula adapte olarak keyifli bir sürüş deneyimi yaşatacaktır. Adrenalin duygusunu yüksek seviyelerde hissettiren yol bisikletiniz ile eğlenirken spor yapabilirsiniz. Bisiklet sürmek bir sporun ötesinde keyif verici bir etkinlik olarak da hayatınızda yer alıyorlar. Basit yapısının ötesinde yolları daha eğlenceli hale getiren yol bisikletleri farklı ve inovatif özellikleri ile kullanıcıya fayda sağlıyorlar. Gelişen teknoloji odaklı olarak değişim gösteren uzun yol bisikleti fiyatları ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için ürün modellerini inceleyebilirsiniz.

Yol Bisikleti Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yol Bisikleti Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bisikletler sizi bir yerden diğerine ulaştırmanın ötesinde kullanım alanlarını genişleterek fonksiyonel fayda sağlıyorlar. Sosyal bir aktivite olarak da tercih edilen bisikletler bireysel veya toplu etkinliklerde üst sıralarda yerini koruyorlar. Hız ve adrenalin tutkunlarına hitap eden yol bisikleti yarışları ve daha pek çok yerde karşınıza zengin konseptleriyle çıkıyorlar. Kullanım amacınız ne olursa olsun bisikletinizi iyi tanımanız yüksek verim almanız açısından önem arz etmektedir. Özelliklerini bildiğiniz bir yol bisikleti parkura kolayca uyum sağlayacaktır. Adrenalin tutkunlarının tercihi yol bisikletleri farklı koşullarda üstün performans sunuyorlar. Aradığınız özellikleri karşılayan bisikletler rakiplerinize karşı hız kazanmanızda önemli rol oynuyorlar. Özellikle rekabetin yüksek olduğu yarışlarda en ufak bir detay dahi sizi öne geçirecektir. Saniyelerle yarıştığınız durumlarda tercih edebileceğiniz profesyonel yol bisikleti ile ekstra efor harcamadan istediğiniz performansa kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karbon veya alüminyumdan üretilen yol bisikletleri dayanıklılık, çeviklik ve diğer özellikler bakımından avantaj sağlamaktalar. Rekabet seviyesinin yüksek olduğu ve parkur durumunun değişkenlik gösterdiği yollarda kalitesine güvenebileceğiniz bisiklet sizi öne geçirecektir. Her koşula uyum sağlayan ve yüksek kontrol kabiliyeti ile hayalinizdeki performansı sunan yol bisikletleri ile yarışları daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Oturma şekli açısından farklı açılarda bulabileceğiniz yol bisikletleri kısa sürede yüksek performans odaklı olarak işlev görüyorlar. Bu açıdan bisikletlerde aranan en önemli kriterlerden biri de güvenliktir. Çünkü yol bisikletleri diğer bisikletlerin aksine hız açısından üst limitlere ulaşacak şekilde dizayn edilmişlerdir. Yol bisikletleri hakkında detaylı bilgi almak için ürün modellerini inceleyebilir ve beğendiğiniz ürün çeşidini hızlıca satın alabilirsiniz. Bisiklet seçiminizde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de yol bisikleti kadro durumudur. Bisikletin temel olarak iskeletini oluşturan kadro dayanıklılık ve sağlamlık bakımından etkin rol oynamaktadır. Eğimi modellerine göre değişkenlik gösteren bisiklet kadrolarında kimi modeller hafif tasarımlarıyla ön plana çıkarken diğerleri ağırlığıyla dikkat çekiyorlar. Rüzgar ve benzeri çeşitli hava koşullarını göz önünde bulundurarak aradığınız konsepte uygun olarak dizayn edilen yol bisikletinizi modeller arasında bulabilir, eğimli veya daha dik olarak da görebileceğiniz kadro çeşitleri ile rahat bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yol Bisikletlerinde Aradığınız Kalite

Yol Bisikletlerinde Aradığınız Kalite

Yol bisikletleri şehir içinde, uzun, kısa yollarda ve daha pek çok konsepte sahip ürün modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Kendi içerisinde değişiklik gösteren yol bisikletleri kullanacağınız parkur düzeyinde de farklılaşmıştır. Bunlardan biri olarak karşımıza çıkan şehir yol bisikleti modelleri daha ince tekerlekleri ile dikkat çekmektedir. Buradaki amaç sürtünmeyi azaltmak ve kullanıcıyı yormamaktır. Düz bir yolda kullanacağınız ağır bir bisiklet fazla efor sarf etmenize neden olarak enerjinizi gereksiz yere tüketecektir. Şehir bisikletlerinin sahip olduğu hafif modeller ise minimum enerji ile maksimum yol alabilmenize olanak sağlamaktadır. Yol bisikletleri arabalar ve diğer araçlar gibi yer kaplamadığı için de avantaj sağlamaktadır. Özellikle kalabalık şehirlerde trafiğin yoğun olduğu bölgelerde tercih edebileceğiniz yol bisikletleri zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Yol bisikletiniz ile arabaların arasından kolayca sıyrılabilir ve varmak istediğiniz hedef noktaya kalabalık trafikte vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Hız açısından da aradığınız performansı bulabileceğiniz yol bisikletleri zengin konsepte sahip ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Farklı koşullardan etkilenmeyen yol bisikletiniz ile keyifli yolculuğa adım atabilirsiniz. Bisikletler sadece vakit açısından değil aynı zamanda sağlığınızı koruma açısından da fayda sağlıyorlar. Tercih ettiğiniz yol bisikleti kapsamında farklı kaslarınızı çalıştırabilir uzun veya kısa soluklu aktivitelerinizde güçlü bir vücuda sahip olabilirsiniz. Keyifli bir spor dalı olarak tercih edilen bisikletleri dilerseniz profesyonel veya amatör olarak da sürdürebilirsiniz. Yol bisikleti modelleri her bir parçada farklılık göstermektedir. Burada önemli olan detay ise bulunulan ortamda en yüksek performansa en kısa zamanda ulaşabilmektir. Fren sistemi, kadro, lastik kalınlığı uzunluğu ve diğer detaylar da bu doğrultuda farklılaşmıştır. Fiyat ve performans göstergesi bakımından kalitesini yansıtan ürün modelleri sizlerle daha iyisini buluşturmaya devam ediyor! Bisikletlerde keyifli bir yolculuk için tercih edebileceğiniz önemli detaylar vardır. Bunlardan biri de pedal ağırlığıdır. Çünkü her pedalı çevirdiğinizde uyguladığınız kuvvetle orantılı olarak yol almanız bisikletin performansını direkt olarak etkileyecektir. Kalitesine güvenebileceğiniz bir bisiklet sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacaktır. Yol bisikletinde aradığınız kalite için ürün modellerine göz atabilirsiniz.

Yol Bisikletleri ile Yüksek Hızda Aradığınız Güven

Yol Bisikletleri ile Yüksek Hızda Aradığınız Güven

Yol bisikletleri sağlığınızı desteklemesinin yanı sıra keyifli bir aktivite olarak yaşamınızda yer alıyorlar. Farklı kitlelere hitap eden ürün modelleri kendi içerisinde çeşitli gruplara ayrılıyorlar. Modellerine göre değişmekle birlikte hız sayacında oldukça yüksek seviyeleri görebileceğiniz yol bisikletleri sizi kısa zamanda hedef noktanıza ulaşmanızı sağlıyorlar. Özellikle bisiklet yarışlarında görebileceğiniz dikkat çeken fonksiyonel özellikleri ile bisikletler iki tekerleğin ötesinde yaşamınıza değer katıyorlar. Tercih ettiğiniz yol kapsamında değişkenlik gösteren bisiklet modellerinde güvenlik önemli bir husus olarak karşınıza çıkıyor. Çünkü yapısı itibariyla çok yüksek seviyeleri gören yol bisikletleri sahip olduğunuz koruma ekipmanları kadar önem arz ediyorlar. Bu konuda güven yol bisikletleri kategorisinde önemli bir detay olarak karşınıza çıkıyor. Ürün modelleri arasında görebileceğiniz disk frenli yol bisikleti sahip olduğu fren sistemi sayesinde yüksek hızlarda dahi güven veriyor. Gelişmiş fren yapısı ile güvenli duruş sağlayan yol bisikletleri her türlü zorlu koşulda sizinle birlikte! Siz de yüksek hızda güven verici ürün modelleriyle adrenalinizi üst seviyeye çıkarırken gelişmiş fren sistemi ile rahat edebilirsiniz. Yüksek kas gücü gerektiren yol bisikletleri inovatif değerleriyle konforlu bir yolculuk sunuyorlar. Manuel olarak da bulabileceğiniz ürün çeşitlerine ek olarak elektrikli yol bisikleti harcadığınız güçle orantılı olarak daha fazla verim almanıza olanak tanıyor. Zorlu yokuşlarda yorulmadan rahatça çıkabileceğiniz elektrikli yol bisikletleri size pek çok alanda kolaylık sağlıyorlar. Üzerinde görebileceğiniz akü ile bisiklet sürmenin keyfine varırken dik yokuşlara meydan okuyabilirsiniz! Daha güçlü bir performans için özel olarak üretilen bu bisikletler teknolojinin getirdiği kolaylıkları da bünyesinde barındırıyor. Yorulmadan uzun mesafeler gitmek için siz de elektrikli yol bisikleti modellerine göz atabilirsiniz. Detaylarda kullanıcıya fayda sağlayan yol bisikleti modelleri ürünlerde görebileceğiniz suluk koyma yeri ile suya kolayca ulaşabilmenize olanak sağlıyor. Kesintisiz adrenalin için tercih edebileceğiniz yol bisikletleri farklı ürün çeşitleri ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyorlar. Siz de yol bisikleti çeşitleri hakkında sayfamız üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürün modelini hızlıca sipariş verebilir ve yolculuklarınıza Bisiklet & Scooter ile keyif katabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (1)
Bianchi (20)
Bisan (24)
BNB RACK (1)
Canello (1)
CANNONDALE (14)
CARRARO (117)
Corelli (34)
Cube (10)
Cup (1)
(47)
Factor (5)
Falcon (1)
FELT (3)
Fizik (1)
FOCUS (1)
Fuji (2)
Garmin (4)
Geotech (2)
Giant (2)
KRON (32)
KROSS (3)
Ktm (1)
Lapierre (13)
Marin (2)
MERIDA (54)
Mosso (27)
New Looxs (1)
Peugeot (20)
QU-AX (1)
Salcano (61)
Scott (48)
Whistle (2)
ÜMİT (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

(265)
18 Vites (67)
20 Vites (50)
21 Vites (47)
11 Vites (39)
12 Vites (9)
Vitessiz (9)
1 Vites (7)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(272)
(10)
(8)
(4)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadro Boyu(cm)

(56)
(37)
(27)
(13)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (19)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL