Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Jant Çapı

Başka bir kelime deneyin

Kadro Boyu

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Vites

21
24
7
27
30
18
Başka bir kelime deneyin

Kadro Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Şehir Bisikleti

için 1,410 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Şehir Bisikleti

Keyifli bir şekilde sürüş gerçekleştirerek spor yapmaya yardımcı olan şehir bisikleti modelleri, oldukça kullanışlı özelliklere sahip birçok ürünü içerir. Şehir içinde güvenli bir şekilde yol almaya yardımcı tasarımlarıyla da dikkat çeken bu bisikletler, işe ya da okula giderken kullanılmaya da uygundur. Hafif olarak tasarlanan şehir bisikleti çeşitleri, sürüş esnasında manevraları kolayca gerçekleştirmeniz için elverişlidir. Öte yandan toplu taşıma araçlarına binerken de kullanabileceğiniz bu ürünler, düşük ağırlıklı gövdeleri sayesinde taşıma işlemlerini çok daha kolay hale getirir. Bayır aşağı ve bayır yukarı yollarda emniyetli bir biçimde seyahat etmek için şehir bisikleti modellerinin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Gelişmiş fren sistemi ile güven veren bu seçenekler, dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen modelleri içerir. Bianchi şehir bisikleti seçeneklerinde kullanılan V fren ve disk fren gibi önemli teknolojiler, bisikletinizi kısa mesafelerde durdurmanız için idealdir. Bayır yukarı çıkarken ön fren bölümünden yararlanarak devrilme ve denge kaybı sorununu önleyebilirsiniz. Bianchi'nin tasarladığı şehir bisikleti modellerinin arka fren bölümü ise bayır aşağı inişlerde güvenliğinizi kolayca koruyabilmeniz için uygundur. Bayır aşağı sürüşlerde hız limitlerine özen göstermeniz, olası tehlikelere kolayca önlemeniz için gereklidir. Benzer şekilde, şehirdeki hız sınırlamalarına ve trafik ışıklandırması sistemine uygun şekilde sürüş yaparak güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Güven veren tasarımlara sahip ürünleri içeren Carraro şehir bisikleti modelleri de son derece kullanışlı ürünler arasında yer alır. Tekerlekleri sayesinde dengenizi kolayca korumanız için uygun olan bu seçenekler, eğimli yollarda ve kasisli sokaklarda rahatça yol alabilmeniz için geliştirilmiştir. Tırtıkları içeren tekerlekleri ile de kullanıcılarını memnun eden bu ürünler, şehir bisikleti modelleri arasındaki kullanışlı seçenekleri içerir. Kuru ve ıslak zeminlerde seyahat etmeyi mümkün hale getiren şehir bisikleti çeşitleri, farklı yol ve hava şartlarına uyum sağlamanız için son derece uygundur. Yolculuklarınıza başlamadan önce bu bisikletlerin lastiklerini kontrol etmeye dikkat etmeniz gerekir. Böylece ideal basınç düzeyini mevcut olup olmadığını kontrol ederek seyahatlerinize başlayabilirsiniz. Yanınızda pompa bulundurmanız, olası lastik basıncı sorunlarını kolayca bertaraf etmenize imkân tanır. Farklı bütçe seviyeleri için uygun olan şehir bisikleti fiyatları, birçok markanın ürünlerine ekonomik şekilde erişmenize yardımcı olur. Şehir bisikleti modellerinin fiyatları markalarına ve vites sayılarına göre değişiklik gösterdiği için size en uygun ürünleri seçmeniz kolaylaşır. Bisiklet ve scooter ürünleri sayfasında yer alan diğer modeller sayesinde beklentilerinizle uyumlu ürünlere ulaşmanız kolaylaşır.

Vitesli Şehir Bisikleti Modelleriyle Konfora Erişin

Vitesli Şehir Bisikleti Modelleriyle Konfora Erişin

Kullanışlı tasarım özelliklerine sahip olan şehir bisikleti modelleri, güvenli bir şekilde yolculuk etmeniz için geliştirilmiştir. Farklı sayılarda viteslere sahip olan şehir bisikleti seçenekleri, gereksinimlerinize en uygun seçimleri yapmanızı kolaylaştırır. Bulunduğunuz şehir eğimsiz yollara sahip düz bir şehir ise düşük vites sayısı ile üretilmiş şehir bisikleti modellerini tercih edebilirsiniz. Yaşadığınız şehirdeki eğimli yolların ve yokuşların sayısı fazlaysa yüksek vites sayısı ile öne çıkan şehir bisikleti çeşitlerini tercih etmeniz gerekir. Bayır çıkarken ayaklarınıza binen yükü kolayca azaltmak için bisikletinizin vites seviyesini düşürmeniz gerekir. Bayır aşağı hızlı yolculuklarda pedalları rahatça çevirmeye devam edebilmek için ise yüksek vites seviyelerinden yararlanmanız gerekir. Ergonomik ve kullanışlı vites kolu bölümü ile beğeni toplayan Salcano şehir bisikleti modelleri, kısa bir sürede vites düzeyini değiştirmenize olanak tanır. Öte yandan Kron şehir bisikleti modelleri ise minimum oranda ses çıkararak vites değişimi işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı olur. Vites bölümü ve zincir kısmı son derece dayanıklı olan Bisan şehir bisikleti seçenekleri, dış etkilere karşı koruma oluşturmayı başarır. Pedal kısmıyla dikkat çeken Mosso şehir bisikleti modelleri ise ayaklarınızın kaymasını önleyecek şekilde dizayn edilmiş pedallara sahiptir. Böylece yolculuk boyunca ayaklarınızdan alacağınız gücü verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayaklarınızı güvenli bir biçimde kullanmaya devam etmek için şehir bisikleti ayakkabılarından da yardım alabilirsiniz. Bu ayakkabıların pedal bölümüne uyumlu taban tasarımına sahip olması, ayaklarınızın kaymasını engelleyerek güvenliğinizi korur. Farklı renklerde üretilen bisikletçi ayakkabıları ile oldukça şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Benzer şekilde, bisikletçi taytları da son derece zarif bir görünüm kazanarak yolculuk etmenize yardımcı olur. Kadın ve erkek kullanıcılar için dizayn edilen çok sayıda tayt modelinin bulunması, size en uygun ürünleri seçmenizi kolaylaştırır. Bu kıyafetler arasında yer alan ürünler, rüzgâra ve yağışlara karşı dayanıklı özellikler taşıyan modelleri içerir. Öte yandan reflektif şeritlerle dizayn edilen bisikletçi kıyafetleri de vardır. Bu ürünler sayesinde şehir bisikleti ile yolculuk ederken karanlıkta fark edilmeniz kolaylaşır. Aynı zamanda bisikletlerle uyumlu olarak kullanılmaya elverişli el feneri ve lamba gibi aksesuarları da yolculuklarınızda değerlendirebilirsiniz. Far modellerine bisiklet aksesuarları arasından erişerek ürününüzün gece yolculukları için daha da uygun hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Yol Tutuşunu Arttırmayı Başaran Şehir Bisikleti Modelleri

Yol Tutuşunu Arttırmayı Başaran Şehir Bisikleti Modelleri

Sürüş esnasında maksimum oranda yol tutuşu elde etmeye imkân tanıyan şehir bisikleti modelleri, güvenli bir şekilde virajları dönmenizi sağlar. Esnek ve dayanıklı lastikleriyle sürüş hakimiyetini korumayı sağlayan şehir bisikleti çeşitleri, son derece emniyetli bir yolculuk deneyimi için idealdir. Lastikleri aşınmaya karşı dayanıklılık gösterdiği için şehir bisikleti modelleriyle uzun ömürlü bir kullanım deneyimine erişmeniz de kolaylaşır. Lastikleri yıpranan şehir bisikletlerinin lastiklerini düzenli aralıklarla yenilemeye özen göstererek güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Katlanır şehir bisikleti modelleri de hem kullanışlı hem de dayanıklı lastiklere sahip olan ürünler arasındadır. Öte yandan katlanma desteği sunarak alan kullanımı konusunda avantaj yaratan şehir bisikleti modelleri sayesinde ekstra konfor kazanabilirsiniz. Taşınabilir şekilde üretilen bu bisikletler, toplu taşıma araçlarına binerken ya da aracınızla seyahat ederken ürününüzü yanınıza almanızı mümkün hale getirir. Hem hafif hem de son derece dirençli malzemelerle imal edilen şehir bisikleti çeşitleri, dayanıklı yapılarıyla kullanıcılarını memnun etmeyi başaran ürünler arasında bulunur. Tasarımlarında yer alan kullanıcı dostu detaylar da bu ürünleri daha işlevsel hale getirir. Bu detaylar arasında bulunan taşıma sepeti bölümü, eşyalarınızı yolculuklarınızda yanınızda bulundurmanızı kolaylaştırır. Geniş ve derin yapıları ile öne çıkan sepetler, alışveriş sonrasında eve dönerken işlerinizi kolaylaştırır. Ön sepet kısmının yanı sıra arka sele bölümü ile de dikkat çeken bisiklet modelleri sayesinde çok yönlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Geniş arka sele kısmıyla fark yaratan şehir bisikleti çeşitleri ise bir arkadaşınızla beraber şehir içinde yolculuk etmenizi mümkün hale getirir. İnce teker şehir bisikleti modelleri, kuru ve düz zeminlerde kolayca hızlanmanızı sağlayarak yolculuklarınızın süresini azaltır. Kalın tekerlekli modeller ise ıslak ve kaygan zeminlere daha güvenli bir şekilde adapte olmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Klasik şehir bisikleti modelleri, sade tasarımları sayesinde minimal bir stil oluşturarak kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Renk tonları bakımından çok sayıda seçenekle size sunulan bu ürünler, dilediğiniz seçimi kolayca yapmanızı sağlar. Şehir bisikleti disk frenli modeller de renk seçenekleri açısından zengin bir opsiyon alanı oluşturmayı başarır. Disk fren özelliği bulunan ürünler, çok kısa bir sürede ve dengeli bir şekilde bisikletinizi durdurmanızı mümkün hale getirir. Böylece acil durumlarda ve ani frenleme yapmayı gerektiren diğer anlarda güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Disk fren teknolojisini kullanan bisikletleri parmaklarınızı yormadan kolayca durdurabilirsiniz. Fren kolu bölümü gidon kısmına yakın olarak tasarlanan şehir bisikleti çeşitleri, güvenliği ön planda tutmak isteyen kullanıcılar için son derece uygundur.

Şehir Bisikleti Özellikleri Nelerdir?

Şehir Bisikleti Özellikleri Nelerdir?

Sürüş kolaylığı yaratan özelliklere sahip olan şehir bisikleti modelleri hakkında kullanıcıların merak ettiği birçok nokta bulunur. Bu noktalar içinde yer alan şehir bisikletleri, kent merkezinde güvenli hızlı bir şekilde seyahat etmeye imkân tanıyan bisikletlerdir. Kadınlara ve erkeklere özel olarak tasarlanan sepetli şehir bisikleti modelleri, yanınızda su ve yiyecek taşımanızı da kolaylaştırır. Sele kısmıyla da kullanıcılarını memnun eden şehir bisikleti çeşitleri, güvenli bir şekilde yolculuk yapmayı kolaylaştırır. Yumuşak yüzey özelliğine sahip seleler, sarsıntılara karşı koruma yaratarak dengenizi kaybetmenizi engeller. Aynı zamanda sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklılık sağlayan sele modelleri, yıl boyunca açık hava şartlarına tam uyum sağlar. Suya karşı dayanıklı olan seleleriyle beğeni toplayan bisiklet seçenekleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Suyu emmeyen yapılarıyla kullanıcılarını memnun eden bu ürünler, böylece ıslanma sonucunda kötü koku oluşumu sorununun da önüne geçer. Sele kısmı ayarlanabilir olan bisikletler yardımıyla son derece güvenli bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Boyunuza uygun şekilde sele yüksekliğini belirleyebileceğiniz bisikletler, güvenli bir yolculuk deneyimi için gerekli olan ideal yükseklik düzeyini oluşturmanızı kolaylaştırır. Böylece bacaklarınızın daha az yorulmasını sağlayarak bisikletinizi rahatça sürebilirsiniz. Şehir bisikletlerinin vites korumalığı ile beraber kullanılmaya uygun olması, vites bölümüne gelebilecek darbelere karşı önlem almanızı sağlar. Aynı zamanda güçlü zincirleriyle de dikkat çeken bu ürünler, basınca karşı dayanıklılık göstererek ayaklarınızdan gelen enerjiyi harekete çevirir. Öte yandan şehir bisikleti modellerinin gidon bölümü yardımıyla da konforlu bir yolculuk deneyimi elde edebilirsiniz. Ergonomik şekilde kavranmaya uygun olan gidonlar, tırtıklı yüzey özelliği ile kullanıcılarının işlerini kolaylaştırır. Gidon bölümünü daha da rahat şekilde kavramak için bisiklet eldivenlerinden de yararlanabilirsiniz. Bisikletçiler için tasarlanan bu eldivenler, yüzeyi kolayca kavramanıza yardımcı olacak şekilde üretilir. Tüm parmakları kapatan eldivenleri kış aylarında ellerinizi sıcak tutmak için değerlendirebilirsiniz. Öte yandan yaz mevsimi için üretilen bisiklet eldivenleri de bulunur. Bu ürünlerin yarım parmaklı tasarımı, parmaklarınızın uç bölümünü özgürce kullanmaya devam etmenize imkân tanır. Yolculuklarınızı daha güvenli hale getirmek için yararlanabileceğiniz aksesuarlar, şehir bisikleti çeşitlerini daha kullanışlı kılar. Bu aksesuarlar arasındaki zil modelleri, trafikteki araçları ve karşınızda yer alan yayaları uyarmanız için son derece elverişlidir. Farklı melodilere sahip olan bisiklet zilleri, yüksek desibelli ses desteği sağlayarak kullanıcılarını memnun eder.

Şehir Bisikletleri ile Uyumlu Olan Aksesuarlar

Şehir Bisikletleri ile Uyumlu Olan Aksesuarlar

Yolculuklarınızı daha konforlu hale getirmeniz için elverişli olan bisiklet aksesuarları, birçok avantajı bir arada içeren tasarımları sayesinde beğeninizi kazanır. Suluk ve matara gibi ürünleri şehir bisikletlerinin gövdelerindeki yerleşim noktalarında konumlandırabilirsiniz. Böylece yolculuk esnasında su içmek istediğinizde bisikletinizi durdurmanıza gerek kalmadan su şişesi ve matara gibi gereçlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayna ile beraber kullanılmaya uygun tasarımları yardımıyla bu bisikletleri sürerken arkanızdaki trafiği rahatlıkla takip edebilirsiniz. Sağ ve sol ayna modellerini bisikletinize monte etmeniz, trafikte karşılaşabileceğiniz sorunlara karşı çözüm üretmenizi kolaylaştırır. Öte yandan yolunuzu kolayca bulabilmek için yararlanabileceğiniz aksesuarlar da vardır. Bu ürünler arasındaki navigasyon aletleri, gidon bölümüne monte edilmeye uygun şekilde tasarlanır. Telefon tutucu modeller de şehir bisikletleri ile tam uyumlu bir biçimde kullanılabilir. Seyahatlerinizde cep telefonunuz aracılığıyla yol tarifi almak için telefon tutuculardan yararlanılabilir. Aynı zamanda gelen aramaları yanıtlamak ya da müzik dinleyerek bisiklet sürmek için de telefon tutucuları kullanmanız gerekir. Sabitleme desteği sunan bu aksesuarlar, sarsıntılara karşı koruma yaratarak telefonunuzun düşmesini engeller. Bisikletinizin güvenliğini korumak için değerlendirebileceğiniz aksesuarlar da bulunur. Bu ürünler arasından erişebileceğiniz zincir çeşitleri, bisikletinizi çeşitli alanlara park ederken emniyet elde etmenizi sağlar. Sağlam yapılarıyla kırılma ve kesilme gibi sorunlara karşı koruma yaratan bisiklet zincirleri, bisikletinizin çalınmasını engeller. Benzer şekilde bisiklet koruma kılıflarını kullanarak da bu ürünler çeşitli sorunlara karşı muhafaza edilebilir. Bisikletinizi açık havada park ettiğinizde polenlere, kuş pisliklerine ve dumanlara karşı koruma oluşturmak için ürününüz kılıf yardımıyla kapatılabilir. Bu ürünler su geçirmez yapıları sayesinde yağışlara karşı da koruma oluşturmayı başarır. Şehir bisikleti kullanımını kolaylaştıran aksesuarlar arasında kronometre ve hız ölçme cihazları da yer alır. Kronometre çeşitleri yardımıyla detaylı bir şekilde süre tutarak derecelerinizi ölçebilirsiniz. Hız ölçme cihazları ise kaç kilometre hızla yol aldığınızı ayrıntılı olarak görmenize imkân tanır. Böylece hızınızı ideal düzeyde tutmak için gerekli önlemleri alarak daha güvenli bir şekilde seyahat etmeye başlayabilirsiniz.

Amortisör Sistemi ile Fark Yaratan Şehir Bisikletleri

Amortisör Sistemi ile Fark Yaratan Şehir Bisikletleri

Kullanım konforu oluşturan özellikleri arasında amortisör sistemi desteğine yer verilen şehir bisikletleri, sarsıntılardan korunarak yolculuk etmeniz için üretilmiştir. Yay ve süspansiyon sistemlerinin avantajlarını kullanıcılarına yaşatan bu ürünler, yollardaki bozukluklardan ve eğimlerden minimum oranda etkilenmeniz için geliştirilmiştir. Baskıyı azaltan ve bisikletlerin korunmasına yardımcı olan ön ve orta amortisör modelleri, bisikletinizi daha emniyetli şekilde sürerek konfor kazanmanıza yardımcı olur. Jant sayılarına göre farklılık gösteren birçok alternatif şehir bisikleti seçeneğinin bulunmasından yararlanarak beklentilerinize uygun olan ürünlere erişebilirsiniz. Dayanıklı jantlar sayesinde sürtünmenin yaratabileceği sorunları minimize ederek maksimum performansa ulaşabilirsiniz. Çelik ve alüminyum gibi hem dayanıklı hem de hafif malzemelerle üretilen bisiklet modelleri sayesinde oldukça güvenli bir şekilde sürüş yapılabilir. Vites sayısı, kadro boyu ve fren sistemi özellikleri gibi farklı parametreler açısından alternatif bisikletleri inceleyerek ideal ürün bulunabilir. Çocuk koltuğu ile beraber kullanılmaya uygun olan bisiklet modelleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Çocuk koltuğu montajını gerçekleştirdikten sonra çocuğunuzla beraber bisiklet yolculuğu yapabilirsiniz. Emniyet kemeri kısmı kullanılarak çocuklar koltuğa kolayca sabitlenebilir. Aynı zamanda yolculuklarınızda bisiklet çantası modellerinden de yararlanabilirsiniz. Birçok eşyayı yanınızda taşımak için kullanabileceğiniz bisiklet çantaları, fermuarlı tasarımları sayesinde önemli materyallere yolculuk boyunca yanınızda yer verebilmenize olanak tanır. Şehir içinde bisikletinizle sürüş yaparken kullanmanız gereken güvenlik aksesuarları da bulunur. Bu aksesuarlar arasındaki kask çeşitleri, başınızı darbelere ve olası tehlikelere karşı korumanız için dizayn edilmiştir. Birçok renk seçeneğine sahip olan kasklar, rüzgârdan etkilenmemeniz için aerodinamik özelliklerle tasarlanmıştır. Öte yandan sürtünmeyi azaltmaya da yardımcı olan kask çeşitleri, son derece güvenli bir sürüş deneyimine ulaşmanızı sağlar. Kaskların bağlantı kemerlerini bağladıktan sonra şehir bisikletinizle beraber yolculuğa başlanabilir. Kaskların darbe emici kabuk yüzeyi, güvenliğinizi üst düzeyde tutmanız için elverişlidir. Yolculuklarınızda yararlanabileceğiniz bir diğer önemli aksesuar ise bisikletçi gözlükleridir. Rüzgârlı havalarda gözünüze kaçabilecek tozlardan ve istenmeyen maddelerden korunarak yolu takip edebilmek için bisikletçi gözlüklerini kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Yansıma oranını azaltan tasarımları sayesinde güneş ışığı altında rahatça sürüş yapmak için de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Şehir bisikleti alternatiflerini detaylı olarak inceleyip bu ürünler arasında bulunan gelişmiş teknoloji eseri modelleri hemen sipariş edebilirsiniz.