Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Şehir Bisikleti

için 309 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Şehir Bisikleti

Şehir içi bisiklet kullanmak, bisikletle şehri keşfetmek ya da işe gitmek… Bisikletle ulaşım çoğu kişinin özlemidir. Siz artık beklemek istemiyorsanız ve kendinize bir şehir bisikleti alarak yola düşmekse niyetiniz, doğru adrestesiniz.

Şehir Bisikleti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Şehir Bisikleti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yeni bir bisiklet almak heyecan verici bir süreç. Ancak sizin için doğru şehir bisikleti hangisi? Bu soru da mühim. Öncelikle satın alacağınız şehir bisikletinin sizi yarı yolda bırakmayacağından, güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Şehirde bisiklet sürmek kıvrak manevralar yapmayı gerektirir. Bu açıdan da elverişli, hafif bir yapısı olmalı. Aynı şekilde taşıma konusunda da hafif şehir bisikleti seçmek mühim çünkü kimi zaman toplu taşımaya bisikletle binebilirsiniz. Şehir gezi bisikleti seçerken hem hızlı hem de yavaş hızlarda rahat bir kullanım sağlamalı ve selesi mutlaka rahat olmalı. Şehir yollarının engebelerine karşı dayanıklı malzemeden yapılmış lastik ve iskelete sahip olmalı. Aynı zamanda kesinlikle önemli olan son nokta, etkili bir fren sistemiyle donatılmış olmasıdır.

Şehir Bisikleti Modelleri

Şehir Bisikleti Modelleri

Şehir tur bisikleti modelleri her yaştan birey için uygun modellere sahiptir. Şehir bisikleti erkek kullanıcılar için daha erkeksi tasarımlara, kadın kullanıcılar için ise daha feminen tasarımlara sahip olabilir. Kimi bisikletler ise unisextir ve tüm beğenilere hitap edebilir. Satın alacağınız bisikletin sizi görüntü olarak tatmin etmesi oldukça önemli. Dolayısıyla gerek nostaljik gerek teknolojik tasarımlarıyla şekil bisikleti modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahip. Genellikle şehir bisikleti 28 jant ve V fren sistemine sahiptir. Ancak 24 jant ve 26 jantlık modelleri de bulmanız mümkün. Renk renk modelleriyle içinizi ısıtacak şehir bisikleti çeşitlerimiz arasından mutlaka size uygun bir model bulacaksınız.

Şehir Bisikleti Fiyatları

Şehir Bisikleti Fiyatları

Yukarıda şehir bisikleti satın almadan önce dikkat etmeniz gerekenler başlığımızın altında incelediğimiz özelliklere sahip bir şehir bisikleti almanız hem rahatlık hem de güvenlik açısından önemli. Elbette bu özelliklere sahip bisikletler genellikle adı dünya çapında duyulmuş ve bisiklet kullanıcılarının şehir bisikleti tavsiye ederken telaffuz ettiği şehir bisikleti markaları tarafından üretiliyor. Bu markalar arasında Ümit, Salcano, BTwin ve Bianchi isimleri öne çıkıyor. Kategorimizi inceleyerek bütün bu markaların farklı yıllarda piyasaya sürülmüş, farklı jant ve vites özelliklerine ve tasarımlarına sahip şehir gezi bisikleti çeşitlerini piyasanın sunduğu fiyatların çok daha altına satın alabilirsiniz. En uygun şehir bisikleti fiyatları ile bisikletinizi hemen satın alıp şehrinizi turlamaya başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arnica (4)
Belderia (2)
Bianchi (11)
Bisan (90)
Carraro (15)
Corelli (58)
Daafu (1)
Falcon (17)
Geotech (6)
Ghost (7)
Gomax (3)
Kron (38)
Kross (1)
Marin (4)
Maxumo (6)
Merida (1)
Mosso (4)
Peugeot (14)
Salcano (4)
Satrai (3)
Suzico (1)
Vertech (3)
Whistle (1)
Ümit (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

21 (142)
24 (30)
Yok (28)
7 (27)
27 (15)
1 (11)
Vitessiz (10)
30 (9)
3 (7)
(5)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant Çapı

(165)
(105)
(26)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (72)
Unisex (42)
Erkek (37)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (18)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL