TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Salcano, Bisiklet & Scooter

için 1,676 sonuç bulundu.
Vites seçiniz

Salcano Bisiklet & Scooter

Salcano, her kesime hitap eden ve farklı kullanım alanları için tasarladığı modellerle yıllardır kullanıcıların aklına gelen ilk isimlerden biri oluyor. Güçlü ve dayanıklı Salcano bisikletler, inovatif çalışmaların ürünü olarak bisiklet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. 1975 senesinde bisiklet üretimi yapmaya başlayan Salcano markası, sektöre giriş yaptığı günden bu yana bisiklet sürüş deneyiminde yeni ufuklar açan ve kaliteli işlere imza atan isimlerden birisi olmayı başardı. Türk markası olarak alanında fark yaratan markanın bugün dağ, şehir, yarış ve yol kullanımı adına birbirinden farklı özellikleri bulunan bisiklet modelleri piyasada tüketicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Salcano bisiklet seçenekleri ayrıca erkek, kadın ve çocuk kullanımına uygun standartlarla birbirlerinden ayrılıyorlar. Geniş bir ürün ailesi bulunan markanın bisikletlerin fiyatları da modellerin sahip oldukları özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Siz de ‘Salcano bisiklet ne kadar fiyattan satışa sunuluyor?’ ya da ‘Modeller hangi özelliklere sahip?’ diye merak ediyorsanız, keşfetmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Salcano Bisiklet Modelleri ile Dikkat Çekin

Çok Fonksiyonlu Salcano Bisiklet Modelleri ile Dikkat Çekin

Yenilikleri iyi bir şekilde takip ederek ürettiği modellerin hem estetik hem de performans standartlarını bir adım ileriye taşımak adına çalışmalarını sürdüren Salcano, modern dönemde tüketicilerin arzu ettikleri nitelikleri taşıyan modellerini piyasaya sürüyor. Değerlendirmeye en temel görünüm standartlarından başlamak gerekirse markanın çok geniş bir renk skalasıyla modellerini ürettiği anlaşılabiliyor. Tüketicilerin farklı estetik zevkleri dikkate alınmak suretiyle üretilen Salcano bisiklet siyah, beyaz, yeşil, kırmızı, lacivert ve turuncu gibi renklerle tercih edilebiliyor. Markanın piyasada beğeni toplayan siyah renkteki bisiklet modelleri profesyonel, ağırbaşlı ve gizemli görünümleriyle kullanıcılarının tarzını tamamlıyorlar. Marka, tasarımını yaptığı seri ve modellerde her tür zemini göz önünde bulunduyor. Şehir içinde ulaşım amaçlı veya spor amaçlı olarak kullanılabilen bisiklet ile hareket halindeyken dikkat çekebiliyorsunuz. Salcano bisiklet yeşil renk seçeneğiyle de kullanıcıların doğallığa, doğaya ve canlılığa işaret eden görünümler sunmasına olanak tanıyor. Salcano bisiklet renkleri arasında daha birçok alternatif seçenek yer alıyor. Bu bağlamda kendi zevkinize hitap eden bir renk seçeneğiyle markanın bisikletini edinebiliyorsunuz. Markanın modellerini görünümleri açısından değerlendirildiğinde, modellerin kullanım alanlarına göre fiziksel formlarının değiştiği görülüyor. Şehir, dağ, yarış ve yol bisikletleri ilgili sürüş alanına uygun standartlarda üretildikleri için üretim esnasında kullanılan ham maddeler de farklılıklar gösteriyor. Salcano markasının yol ve yarış bisikletlerinin görünümleri ağırlıklı olarak düz hatlardan meydana gelmektedir. Hız ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla kadro grubu özel olarak şekillendirilen modellerin bu görünümünün aksine dağ bisikletleri ise özellikle gövde bölümünde oval hatlarıyla kendilerini göstermektedirler. Salcano markasının birbirinden farklı standartlarda üretilen bisiklet alternatifleri sele ve gidon görünümleriyle de birbirlerinden ayrılmaktadır. Yine modellerin kullanım alanına göre değişiklik gösteren bu tasarım özellikleri, modeller arasında aynı grupta yer alsalar dahi değişebilmektedir. Dolayısıyla karşınıza oldukça geniş bir ürün ailesi çıkmaktadır. Siz de kendi estetik arzularınıza ve kullanım alanınıza uygun Salcano bisiklet çeşitleri arasından beğendiğiniz bir model alternatifini incelemek üzere sayfamızı gözden geçirebilir ve dilerseniz beğendiğiniz bir seçeneği hemen satın alabilirsiniz.

Salcano Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Salcano Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüketiciler ile buluşturduğu bisiklet modellerinde çok sayıda seçeneğe piyasada yer veren Salcano markası, farklı ihtiyaçlar için uygun olarak mühendislikleri yapılmış modellerle dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Markanın bisiklet ailesi içinde dağ, trekking, yol, yarış ve şehir için ideal kullanım özellikleri sunan alternatifler yer alıyor. Bu modeller özellikleri açısından değerlendirildiğinde Salcano bisiklet modelleri 2 ile 30 arasında değişen vites seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Vitessiz alternatifler ise çocuk bisikletleri olarak piyasaya sunuluyorlar. 30 yani en yüksek vites seçeneğine sahip modeller dağ ve seyahat bisikletleridir. Hemen bir basamak altta yer alan 27 vites grubunda ise tüm kullanım alanlarına hitap eden alternatifler yer alıyor. Vites seçimi modellerin fiyatları üzerinde de etkili oluyor. Örneğin 21 vites Salcano bisiklet fiyatları 27 vites düzeyine sahip seçeneklere kıyasla bir farklı bir fiyatlandırma ile karşınıza çıkıyor. Fiyatlar üzerinde etkili olan tek faktör vites değil; modellerin jant seçeneği de fiyatlar üzerinde farklılaşmalara neden oluyor. Markanın ürün kategorisindeki bisikletler 12 inç ile 29 inç arasında değişiyor. 12 ile 20 inç aralığındaki Salcano bisiklet modelleri çocuklara yönelik olan alternatiflerdir. 20 inç ve üzerinde janta sahip alternatifler ise yetişkinlere hitap ediyor. Ayrıca jant büyüklüğü kullanım alanı yönünden de belirleyici rol oynuyor. 24 inç jant büyüklüğüne sahip yetişkin bisikletleri ağırlıklı olarak dağlık alan ve arazilerde kullanıma uygun seçenekler olup, büyük janta sahip seçeneklere kıyasla daha dengeli bir sürüş imkanı sunuyorlar. 26 jant Salcano bisiklet modelleri de benzer şekilde dağ/arazi kullanımı için ideal performans sunuyor. Şehir kullanımına uygun bir bisiklet arıyorsanız Salcano bisiklet 28 jant alternatifiyle tercih edilebilir. Genel bir perspektifle değerlendirildiğinde markanın jant ve vites gibi temel bisiklet kullanım özellikleri açısından oldukça geniş bir aralığı sunduğu görülebiliyor. Bu yönden şehirde ya da arazide bisikletle yola çıkmak isteyenler için zemin şartlarına uygun alternatifler sayfamızda bulunuyor. Siz de hemen sayfamızı inceleyerek, kişisel kullanım amaçlarınızla örtüşen niteliklere sahip bir modeli satın alabilirsiniz.

Salcano Bisiklet Seçenekleri

Salcano Bisiklet Seçenekleri

Dünya çapında bisiklet üreticilerinin hem profesyonel hem de amatör anlamda kullanıma uygun bisiklet üretirken dikkat ettikleri hususlardan birisi de üretimde kullanılan ham maddedir. Bisikletin kadrosunu şekillendirmek üzere kullanılan malzeme, doğal olarak modelin hafiflik düzeyini, yani kullanım alanını etkiler. Salcano markasının ürün kategorisi içerisinde yer alan bisiklet modelleri karbon, alüminyum ve Hiten malzemelerle üretiliyorlar. Dağ ve orman yollarında kullanılmak üzere üretilen bisiklet modelleri, bu alanlardaki engebeli şartlar karşısında dayanıklılık gösterebilmeleri için karbon malzemeyle üretilirler; dolayısıyla da daha ağırlardır. Şehir, yol ve yarış bisikletleri ise asfalt zeminde daha konforlu bir sürüş sunmak üzere alüminyum malzemeyle üretilirler. Salcano bisiklet hakkında yorumlar da incelendiğinde kullanıcıların arzu ettikleri sürüş alanı için ideal özellikler sunan modellerinin ağırlık alternatifleriyle beğeni topladığı anlaşılıyor. Salcano bisiklet seçeneklerinin maşa tasarımları da birbirlerinden farklıdır. Düzenli yol şartlarında kullanım uygun modeller ve çocuklar için üretilen bisiklet modelleri formunu koruyan maşa tasarımıyla, sarsıntılara karşı esneme oranı düşük seçeneklerdir. Öte yandan engebe faktörü nedeniyle sarsıntı ve darbelere karşı iyi bir koruma elde edilebilmesi amacıyla üretilen modellerde ise maşa tasarımı süspansiyonludur. ‘Salcano bisiklet nasıl bir maşa ve kadro tasarımıyla piyasada yer alıyor?’ diye merak ediyorsanız, keşfetmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Modellerde karşımıza çıkan bir ayrım da kadın ve erkek bisikletlerinin tasarım farklılıklarıdır. Salcano’nun bisiklet seçenekleri arasında sele ile gidon arasında ara demir bulunan modeller mevcuttur. Erkek bisikletlerinde bu ara demir parça düz iken kadın bisiklet modellerinde ise daha rahat bir kullanım için içbükey olarak yerleştiriliyor. Salcano bisikletlerin fren sistemleri mekanik, hidrolik, kaliper ve V Fren olarak değişiyorlar. Dağ bisikletlerinde tüm frenleme sistemleriyle alternatifler bulunabilirken, şehir ve yol bisikletlerinde V Fren sisteminin yoğun olarak kullanıldığı görülüyor. Güvenli bir kullanım için özel olarak tasarlanan fren sistemleri, markanın testleri ile kontrol edilerek modellere yerleştiriliyorlar. Tüm bu detayları baz alarak Salcano bisiklet fiyatları ve modelleri hakkında merak ettiklerinizi keşfetmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla seçenek için Bisiklet & Scooter kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Salcano
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (252)
3T (743)
A'ME (132)
Acr Ciciko (11)
Action (110)
Activa (29)
Adidas (5)
Aim (131)
Airwheel (18)
Alex (25)
Alex Rims (35)
ALEXRIMS (65)
Alhonga (87)
Alligator (21)
Almost (8)
Altis (27)
Amoeba (126)
And1 (6)
ANDRO (8)
Anlaş (248)
ANSWER (12)
Apnea (2)
Aquafun (23)
Arbike (100)
AREA (7)
Ares (8)
Arnica (88)
Arrow (19)
Arzu (703)
Asics (2)
Asm (33)
ASSIZE (101)
ATL (4)
Atomic (2)
Avid (282)
Baradine (634)
Barcin (5)
Belderia (197)
Bell (75)
BENELLİ (31)
Berg (4)
BETO (834)
Beuchat (1)
Bianchi (979)
BIKE HAND (192)
Bimaş (11)
Biologic (17)
Bisan (613)
Blackburn (34)
Blackfish (33)
BMXTR (15)
BNB (4)
BNB RACK (25)
BOBIKE (41)
Boi (2)
Bontrager (475)
Borabay (29)
BRAKCO (120)
Bremshey (2)
Brompton (52)
Brooks (198)
BS (145)
BSD (6)
Bsoul (14)
Btwin (10)
Buff (19)
BURLEY (2)
Busso (8)
BUZZ RACK (255)
C.A.M.P. (14)
CampuS (1)
Canello (26)
CANNONDALE (55)
Carelle (47)
CARRARO (1634)
Carrera (7)
Cartel (3)
Castelli (93)
Cat Eye (10)
Cateye (73)
CHAIN L (46)
Chocolate (2)
Choke (1)
Cika (1)
CİTYCOCO (2)
Cole (91)
Colle (28)
Compass (110)
CONTINENTAL (169)
Corelli (966)
CRATONI (20)
Crazy (1)
CREME (38)
Crivit (4)
Crops (10)
Crs (2)
CST (688)
Cube (181)
Cup (4)
Cycleops (13)
Cyclone (6)
CYT (63)
D-Light (29)
Dae do (13)
DAFRON (25)
Dahon (574)
Dare2B (2)
Darkstar (9)
DC (5)
Decut (1)
Dekline (1)
DELI (37)
Delta (10)
DHS (31)
DIA COMPE (3)
Diadora (3)
DICTA (4)
Digi (21)
DIGI (15)
(29224)
Do-Smai (1)
Dolphin (2)
Dry Case (1)
DT Swiss (771)
Dugana (3)
Duracell (1)
Duro (29)
Dynamic (2)
DYS (3)
Easton (41)
ECHOWELL (34)
ECLAT (4)
Elan (1)
Electra (88)
Element (1)
Elite (268)
Envy (1)
Eska (1)
Etnies (1)
Everlast (7)
EVOC (109)
Evolite (7)
Excalibur (1)
Exustar (1)
Falcon (124)
FELT (3)
Fenix (1)
First (50)
Fivics (1)
Fix it (2)
Fizik (144)
FLEX (4)
FLINGER (2)
Flood (31)
FOCUS (9)
FORMULA X (11)
Fox (52)
Fox 40 (1)
FSA (45)
Fuji (3)
FULCRUM (24)
Fuse (36)
G-Form (1)
Gaerne (13)
Garmin (19)
Geotech (24)
Geroni (70)
Ghost (95)
Giant (326)
Giro (145)
Giyo (209)
Globber (24)
Goccia (1)
GOMAX (37)
Gopro (2)
Gp (20)
GreenLine (9)
Gri (1)
GRL (34)
GT (38)
Guee (97)
HAMAX (8)
HARO (5)
Hayes (7)
Hayyat (1)
Herkul (9)
Homaks (5)
Hotwheels (1)
HTP Design (20)
HUDORA (2)
İbera (29)
illumenox (24)
Ilumenox (38)
İnfini (12)
injinji (1)
İnokim (14)
ISM (10)
Jagwire (331)
Jako (1)
Jant (5)
Jing Yi (239)
JOOLA (2)
JR Gear (728)
Julbo (3)
JVD (1)
K-EDGE (11)
Kali (32)
Karium (1)
Karspor (2)
KASK (157)
Kawasaki (2)
KCNC (8)
KED (29)
Kenda (59)
Kettler (2)
KiddiMoto (2)
Kidimoto (3)
Kinetic (204)
Kinetix (7)
KMC (132)
KNOG (51)
Konnix (280)
KOO (14)
KOYO (2)
Kris Holm (1)
KRON (1187)
KROSS (43)
Ktm (65)
LAKE (4)
Lapierre (28)
Lazer (98)
LE GRAND (13)
LEGRAND (28)
Leyaton (3)
Lezyne (25)
LIMAR (33)
LIZARD SKINS (284)
Loap (4)
Look (13)
Lost (5)
LP (1)
M-WAVE (13)
Magellan (5)
MAGURA (11)
Mares (3)
Marin (14)
MASSLOAD (7)
MAVIC (250)
Max Life (1)
Maxell (1)
Maxxis (111)
MBM (14)
Meghna (66)
Meilan (2)
MERIDA (700)
Merrell (2)
Michelin (248)
Micro (107)
Micron (4)
Mio (21)
MOBİ (3)
Molten (1)
Mondial (172)
Monero (590)
Moon (109)
Mosso (433)
Muc-Off (5)
MYLANE (2)
NACHI (2)
Neco (164)
New Looxs (24)
Nite Ize (6)
Novatec (75)
NOVATECH (10)
NSK (6)
NTN (1)
Oakley (30)
Oem (395)
Onguard (262)
ONOK (2)
Orbis (32)
ORP (16)
OXC (88)
Oyama (7)
PANARACER (34)
Panda (55)
PANDA (9)
PARK TOOL (64)
Peak (10)
Peugeot (431)
Pilsan (24)
PlanB (1)
Plus (635)
Polanik (20)
Polar (5)
Polisport (431)
Premium (47)
Prince (1)
PRO (473)
PROCYCLE (232)
PRORIDE (13)
Protech (6)
Puhu (3)
Puma (1)
Pure (1)
QU-AX (20)
RACE FACE (202)
Race One (100)
Radon (3)
Raiden (1)
Raleigh (5)
Rassine (56)
Ravel (3)
Razor (16)
Red Sun (28)
Reebok (1)
Remax (1)
Remz (3)
Reusch (2)
Ritchey (44)
Rks (146)
Roces (8)
ROCK SHOX (1066)
Ronin (1)
ROSWHEEL (1)
Rotor (9)
ROX (2)
Roxa (1)
RST (112)
Rubena (300)
Ruckus (1)
S-SHINE (357)
S-Sun (35)
Salcano (1676)
SALT PLUS (7)
SANTINI (468)
SARIS (11)
Satori (73)
Schmlton (2)
SCHWALBE (1728)
SCICON (10)
Scorp (6)
Scott (459)
Scubapro (1)
Seac (2)
SeaSucker (9)
Seba (2)
SEDONA (1253)
Selev (1)
SELLE ITALIA (545)
Selle Royal (197)
Shimano (7436)
Shimano Aim (289)
SHOCQ (2)
SHUNFENG (174)
Sidi (470)
Sigma (453)
SKINS (16)
Skully (33)
SKYHAWK (2)
SLASTIK (2)
Slime (17)
SMC (5)
Soho (20)
Soudal (1)
Spalding (1)
Spanninga (27)
Spin (4)
Spinoton (7)
Sportive (14)
Sportourer (134)
SRAM (3601)
Stag (5)
STARFİRE (1)
Stereo (3)
Stike (1)
Stmax (1)
STOLEN (10)
Stolz (2)
Striker (3)
Sunflex (1)
SUNTOUR (142)
SUPACAZ (32)
Super B (387)
SUPERB (161)
Superior (2)
SWISS STOP (18)
SWISSEYE (1)
T-One (29)
Tacx (1)
Tajmahal (1)
TAYTAY (4)
Tec (140)
Tecnica (3)
TEKTRO (193)
TEMPISH (46)
TERN (44)
Thule (5)
THUMBSUP (91)
Token (92)
Tonyon (22)
Top Ten (8)
Topeak (558)
Torch (22)
TPI (1)
TRANS (7)
Tranzx (78)
Trek (22)
Trelock (67)
TRP (26)
TRUVATIV (58)
TRX (3)
Tryon (2)
Tufo (36)
Tunca (71)
TURQUOISE (1)
Ultrafire (1)
UNİSON (2)
UNO (7)
USBANDO (3)
Uvex (2)
Vaude (36)
VELO (157)
Velosock (66)
VELOTOZE (57)
Vertex (39)
Vision (30)
Vittoria (7)
Voit (17)
Volta (30)
Vona (1037)
WANDA (18)
WELLGO (123)
Whistle (42)
WhiteFace (1)
Wilson (1)
Wolfram (1)
Woolstar (21)
WURTH (3)
Würth (29)
XERAMA (77)
Xiaomi (2)
XLC (1787)
Xrider (188)
Yasaka (3)
YBN (160)
Yonex (2)
York (1)
Yuki (215)
Zefal (2782)
ZERAY (2)
Zero (43)
ZERONINE (12)
Zeroo (6)
ZIPP (534)
Zixtro (41)
Zongshen (1)
Zoom (38)
ÜMİT (947)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

21 Vites (914)
(130)
Vitessiz (103)
24 Vites (85)
27 Vites (57)
18 Vites (44)
1 Vites (37)
20 Vites (27)
7 Vites (27)
11 Vites (6)
(5)
(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(329)
(266)
(209)
(140)
(114)
(106)
(42)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Erkek (410)
Unisex (406)
Kadın (196)
Çocuk (150)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(161)
ve üzeri (232)
ve üzeri (240)
ve üzeri (244)
ve üzeri (247)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL