Filtreleri Temizle
Marka
Salcano

Kategoriler

Marka

Pro
XLC
CST
Asn
Xlc
Asm
PRO
Mtb
FSA
3T
Fsa
IRC
Knt
OXC
Cst
Tec
19
Bmx
Dsi
Oem
Rks
Ybn
ASN
GRL
Oxc
Kmc
Aim
DT
YBN
KMC
Fox
Koo
KNT
Yws
Umt
Başka bir kelime deneyin

Vites

21
1
18
Başka bir kelime deneyin

Jant Çapı

Başka bir kelime deneyin

Kadro Boyu

Başka bir kelime deneyin

Kadro Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Fren Tipi

Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bisiklet & Scooter

için 232 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Salcano Bisiklet ve Scooter

Sağlıklı bir zihnin sağlıklı vücutta bulunduğu herkesçe bilinmektedir. İnsan vücudunun ne kadar hareket ederse hastalıklara karşı da o kadar dirençli olduğu da uzmanlarca kanıtlanmıştır. Bu yüzden günümüzde insanlar spora oldukça önem vermektedirler. İş çıkışlarında, sabah uyandıkları anda ve hafta sonlarından daha sağlıklı olmak için spor yapmaktadırlar. Yalnız normal yaşamın temposunda da spor yapmamıza olanak veren pek çok yöntem bulunmaktadır. Bisiklet sürmek de bunlar arasında yer alan eğlenceli bir aktivite olmaktadır. Bisiklet, bir yerden başka bir yere ulaşılmasına olanak veren ve aynı zamanda vücutta bulunan pek çok kası çalıştıran harika bir spordur. Salcano da hem yurt içi hem de yurt dışında oldukça popüler olan yerli bir bisiklet ve scooter markasıdır. Ürettiği harika tasarıma sahip olan kaliteli bisikletler ile her yaştan ve cinsiyetten kişiye hitap etmektedir. Kalitenin yanında Salcano bisiklet kullanıcılarına sağlıklı bir yaşamın kapılarını da aralamaktadır. Bununla birlikte sürüş esnasında konforu ile de ön plana çıkar. Üzerinde bulunan kişinin yolda bulunan engellerden minimum düzeyde etkilenmesi için gelişmiş bir amortisöre sahip olmaktadır. Bunun yanında sağlam gövdelere sahip olmaları yoldan alınan darbeleri en az düzeye indirme konusunda yardımcı olur. Üstelik sadece günlük kullanım için değil Salcano dağ bisikleti, katlanır bisiklet ve elektrikli bisikletler ile de kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirerek talepleri en iyi şekilde karşılamaktadır.

Salcano Bisiklet Çeşitleri

Salcano Bisiklet Çeşitleri

İnsanların günümüzde daha sağlıklı bir yaşam sürmek istemeleri bisiklet gibi eğlenceli araçların kullanımını yaygınlaştırmaktadır. Hem zamandan hem de bütçeden tasarruf ettirmeleri de avantajları arasında yer almaktadır. Salcano da herkese ve her türlü kullanım amacına uygun ürünler geliştirerek kullanıcılarının yanında olmaktadır. Karşımıza çıkan ilk tür ise şehir içi kullanıma uygun olanlarıdır. Nitekim bugünlerde şehirlerin her yanı asfalt döşeli olduğu ve yollar daha düzgün bir hal aldığı için bu ürün grubu günlük kullanım için oldukça uygun olmaktadır. Konforlu bir sürüş deneyimini sizlere sunan bu modeller ile şehir içerisinde ulaşımınızı trafik gibi can sıkıcı engellere takılmadan kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Üstelik hem kadın hem de erkek kullanıcılar için uygun modellerin bulunması kullanımlarının daha da yaygınlaştırmaktadır. Kadın kullanıcılar için bisikletin orta kısmında bulunan iskele biniş açısından kolaylık sağlaması açısından daha alt kısımda bulunmaktadır. Bu da her türlü kıyafet ile bisiklete binebilmede onlara kolaylık sağlar. Erkek kullanıcılar içinse bu kısım daha yukarıda olmaktadır. Çocukları da unutmayan Salcano hem onların yaş gruplarına uygun hem de ekstradan tekerlekli gibi kullanım kolaylığı sağlayan modelleri ile geniş bir kitleye hitap eder. Bu yüzden Salcano şehir bisikleti kullanıcılarının gündelik yaşamdaki işlerini halletme, hafta sonu gezileri ve işe gidip gelme gibi amaçları için oldukça uygun olmaktadır. Bir diğer ürün grubu ise Salcano katlanır bisiklet olmaktadır. Alan konusunda kısıtlı imkânı bulunan kişiler için birebir olan bu model size pratik bir kullanım sunmaktadır. Tıpkı şehir içi modellerinde olduğu gibi bu bisikleti hem gezi hem ulaşım hem de gündelik yaşamda işlerinizi halletmek için kullanabilirsiniz. Dağ bisikletleri ise profesyonel olarak bu spor dalı ile uğraşan ve hobi amacı ile kendisini doğaya vermek isteyen kişiler için oldukça uygun olmaktadır. Amortisörler ile desteklenen gövdeleri sayesinde karşınıza çıkan her türlü engeli kolaylıkla geçmenize olanak veren bu bisikletler sizlere keyifli vakit geçirme konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Bunun yanında güçlü iskeletleri de alacağı zorlu darbeleri kolaylıkla emme konusunda oldukça başarılıdır. Bu da size her alanda aradığınız konforlu sürüşü sunar.

Salcano Bisiklet Kullanım Alanları

Salcano Bisiklet Kullanım Alanları

İnsanların daha zinde ve sağlıklı hissetmelerine olanak veren Salcano bisiklet modelleri kullanım alanı bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Bunlardan ilki ise şüphesiz kalabalık ve bitmek bilmeyen trafik engelini aşmaktadır. Birçok kişinin bisiklet alma amacı işe veya okula gidip gelirken hızlı ulaşım sağlamaktır. Çalışmak için sadece kas gücüne ihtiyaç duyduklarında benzin ve elektrik gibi masrafları olmamaktadır. Bunun yanında genellikle bir kere hareket ettirildiklerinde devamlılığı sağlamak için çok az güce ihtiyaç duyarlar. İşte bu nedenle insanlar trafik engelini aşma ve zamandan kazanma gibi şeylerden dolayı bisikletleri tercih etmektedir. Diğer bir kullanım amacı ise hafta sonu güzel mekanları gezmek ve iyi vakit geçirmek olmaktadır. Bütün hafta iş yerinde kalan ve sıkılan kişiler bu yönteme yaygın olarak başvururlar. Erken saatlerde sevdiği kişilerle veya tek başlarına güzel yerleri dolaşmak için bisikletlerini kullanırlar. Herhangi bir maliyetlerinin olmaması ve otobüs, tramvay, metro gibi kalabalık ulaşım araçlarına ihtiyaç duymamaları sağladığı avantajlar arasında yer alır. Haliyle size de birbirinden eşsiz manzaralar eşliğinde vakit geçirmek ve anın tadını çıkarmak kalacaktır. Diğer bir kullanım alanı ise akrobasi ile profesyonel veya hobi olarak ilgilenen kişilerce olmaktadır. Güçlü yapıları parkurlarda eşsiz hareketler sergilemenize olanak vermektedir. Bununla birlikte yüksek manevra kabiliyetine sahip olduğu için sınırlarınızı zorlama konusunda size yardımcı olur. Salcano 3 tekerlekli bisiklet de arka ve ön kısmında bulunan sepetleri sayesinde sizlere eşya taşıma konusunda yardımcı olur. Bu da pazar ve market alışverişlerinizde bisikletinizi kullanmaya devam etme olanağını sizlere sunar. Evinde yeteri kadar alanı bulunmayan ama bisiklet kullanmayı da bir o kadar seven kişiler için ise katlanabilen modelleri ideal olmaktadır. Portatif yapıları sayesinde çok az yer kaplayan bu modeller bisiklet tutkunuza devam etmenizde size yardımcı olur. Bisikletlerin son kullanım alanı ise dağ gezileri olmaktadır. Hem akrobatik hareketlere olanak veren yapıları hem yüksek hızları kaldırabilen gövdeleri hem de ani şokları emme konusunda oldukça başarılı olan amortisörleri ile bu bisikletler oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

Salcano Bisiklet Seçenekleri

Salcano Bisiklet Seçenekleri

Bu kadar yaygın kullanılan bir ürün olması da geniş seçenekleri beraberinde getirmektedir. Bunlardan ilki ise farklı jant seçenekleri olmaktadır. Salcano bisiklet 24 jant, 26 jant, 28 jant, 29 jant ve 20 jant gibi farklı seçeneklerde üretilmektedir. Bu değerlerin anlamı da jantların ölçüleri olmaktadır. Bir örnek vermek gerekirse 26 janta sahip olan bir bisikletin tekerlek çapı 559 mm olmaktadır. Şehir içi kullanım için de 26, 28 ve 29 jantlar yaygın olarak tercih edilen seçenekler arasında yerini almaktadır. Jant ölçülerinin büyümesi de beraberinde çeşitli avantaları getirir. Bunlardan ilki daha az güçle daha fazla yol kat etmek olmaktadır. Nitekim tekerleğin çapları büyüdüğü için alınacak mesafede artmaktadır. Diğer yandan özellikle dağ bisikletlerinde jantın büyük olması engelleri aşma konusunda kolaylık sağlamaktadır. Bir diğer seçenek ise vites sayıları olmaktadır. Salcano bisiklet 21 vites, 18, 20, 24, ve 30 vites gibi farklı seçeneklerde üretilmektedir. Viteslerin kullanım amacı ise kat edilen yola uygun olan enerjiyi vermektir. Aynı zamanda konforu artırma ve sürüş kolaylığı sağlama gibi özellikleri de bulunmaktadır. Düşük vitesler ilk hareketi sağlama ve dik yokuşları çıkma gibi fazladan güç gerektiren işlemleri daha kolay hale getirmektedir. Yüksek vitesler ise yüksek hızlarda seyrederken daha az güç uygulanarak tekerleklere daha fazla güç aktarma konusunda etkili olmaktadır. Vites sayısı arttıkça da her türlü yol için konforlu sürüş imkânı elde edilir. Çeşitli aksesuarlar ise seçenekler arasında yer alan bir diğer şey olmaktadır. Neredeyse bütün modellerde kullanılabilen su mataraları aynı zamanda yanınızda taşımanız kendisine özel yeri de bulunmaktadır. Gövdenin alt kısmında yer alan bu hazne ile siz de mataralarınıza suyunuzu koyup mola zamanlarında suyunuza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seçenekler arasında yer alan sepetler ise sizlere eşyalarınızı taşıma konusunda kolaylık sağlamaktadır. Böylelikle market alışverişlerinizde veya işe ve okula giderken yanınızda bulunan eşyalarınızı taşıyabilmek için güvenli bir alana sahip olabilirsiniz. Son olarak ise çamurluk seçeneği karşımıza çıkmaktadır. Bu da bisikletinizi her türlü hava koşulunda kullanıp kıyafetlerinizin kirlenmemesini sağlayan bir aksesuar olmaktadır.

Salcano Bisiklet Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Salcano Bisiklet Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her üründe olduğu gibi size uygun olacak bir bisiklet almadan önce de dikkat etmeniz gereken birkaç ince nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki ise şüphesiz kullanım amacı olur. Almak istediğiniz ürünü hangi amaç için kullanmak istediğinizi belirlemek onu uzun yıllar severek kullanma imkanını size verir. Eğer normal yaşamınızda işe veya okula gitmek amacı ile kendinize bir tane almak istiyorsanız alacağınız modelin şehir içinde kullanıma uygun olması gerekmektedir. Bunun yanında alacağınız üründe ekstradan bir sepet bulunması eşyalarınızı taşıma konusunda işlerinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca çamurluk ve matara bölmesi gibi aksesuarları da beraberinde alarak hem kötü hava koşullarında kıyafetlerinizin kirlenmesini önleyebilir hem de yorulduğunuz zaman yanınızda bulunan suya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte evinizde yerleştirecek alan konusunda sıkıntı yaşıyorsanız da katlanabilen modellerini tercih ederek alandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca satın almadan önce jant ölçülerinin size uygun olduğundan emin olarak konforlu bir sürüş elde edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey jantların büyüdükçe bisikletin boyutunun da büyüyor olmasıdır. Bu gibi ince noktalara dikkat ederek sizin için uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Ek olarak bulunduğunuz yerleşkede çukur sayısı fazla ve yolda bulunan engebeler bir hayli çoksa amortisörlü modelleri tercih ederek sürüş konforu edinebilirsiniz. Dağlarda gezinme ve heyecan yaşama amacı ile kendinize bir tane almak istiyorsanız bu amaca uygun olarak tasarlanan modelleri tercih ederek doğru ürüne erişebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız için bir hediye almak istiyorsanız alacağınız modellerde destekleyici tekerleklerin olduğundan emin olarak onların güvenliğini artırabilirsiniz. Salcano bisiklet fiyatı satın almadan önce dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer almaktadır. Nitekim her üründe olduğu gibi modeller arasında fiyat farklılıkları söz konusu olabilmektedir. Bunun sebebi ise üretiminde kullanılan farklı malzemeler, tasarımları, kullanım amaçları ve ekstra seçenekleri olmaktadır. Siz de bütçenize uygun olan modeli bulmak için sayfamızda bulunan ürünlere göz atabilirsiniz. Ayrıca yine sayfamızda bulunan Salcano bisiklet yorum da sizin için oldukça iyi bir bilgi kaynağı olmaktadır. Önceki kullanıcıların yorumlarını inceleyip beğendiğiniz modeller hakkındaki deneyimlerini öğrenerek alacağınız bisiklet ile ilgili daha çok fikir edinebilirsiniz.

Salcano Bisiklet Kullanımının Avantajları

Salcano Bisiklet Kullanımının Avantajları

Bisiklet kullanımının faydaları oldukça fazla olmakla birlikte bunların ilki sağlık açısından oluşturduğu avantajlardır. Kullanım esnasında vücudunuzda bulunan birçok kası çalıştırması ve geliştirmesidir. Bunun yanında kilo vermek isteyen kişiler için de oldukça faydalı bir egzersiz olarak bilinmektedir. Düzenli kullanımda kalp sağlığını iyileştirip eklem ağrılarını azalttığı da gözlemlenen diğer belirtiler arasında yer almaktadır. Ayrıca doğru bir pozisyonda durmanıza yardımcı olup fit kalmanızı da sağlamaktadır. Doğada yer alıp bu denli sağlıklı aktivitelerde bulundukça da stres ve kaygı seviyelerinde düşüş yaşanması kaçınılmaz olur. Sağlık açısından bu kadar fazla avantajı bulunmasının yanında diğer alanlardaki faydaları da oldukça geniş olmaktadır. Bunlardan ilki ise trafik sorununu ortadan kaldırmasıdır. Bisiklet kullanımı sizleri kalabalık ve sıkışık otobüslerden, metrolardan ve tramvaylardan kurtarmaktadır. Bu sayede hem zamandan hem de sağlık açısından kazanım elde etmektesiniz. Çalışmak için sadece insan gücüne ihtiyaç duymaları da benzin, mazot ve elektrik gibi ücretli kaynakları kullanmanızı gerektirmemektedir. Böylelikle bütçeniz ile de dost olan bir ulaşım aracı olur. Katlanabilir modelleri sizlere alandan tasarruf etmenize olanak verdiği için yaygın bir sorunu ortadan kaldırmaktadır. Buna ek olarak trafiğe takılmayan ve trafik ışıkları dışında beklemelerine gerek olmayan bir ulaşım aracı olduğu için zamandan da size kazandırmaktadır. Salcano vitesli bisiklet modelleri her türlü arazi ve yol için uygun olan vitesi barındırdığından sizlere kullanım kolaylığı verir. Bu da daha az enerji uygulayarak daha fazla mesafe kat etmeniz anlamına gelmektedir. Ayrıca Salcano bisiklet 29 jant gibi büyük çaptaki tekerleklere sahip olduğundan daha fazla mesafede yolu daha az enerji kullanarak gitmenize olanak verir. Engellerden kolayca ve takılmadan geçebilmeniz ise bir diğer avantajları arasında yer alır. Hafta sonlarına keyif katmak için gezi bisikletlerinin yanında dağ ve akrobasi modellerini kullanabilirsiniz. Bu da kendisine hobi edinmeyi seven ve hali hazırda profesyonel olarak bu türlü alanlarda boy gösteren kişiler için oldukça faydalı olmaktadır. Siz de kullanım amacınıza uygun olan bir model edinerek hem sağlık hem zaman hem de bütçe açısından kazançlı duruma gelebilirsiniz.

Salcano Bisiklet Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Salcano Bisiklet Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Çocukluk tutkunuz olan ve severek vakit geçirdiğiniz bisikleti doğru kullanmanız çoğu durumda hayat kurtarabilmektedir. Hem sizin hem de başka insanların can güvenliğini korumak için uygulamanız gereken oldukça basit incelikler bulunmaktadır. Bunlardan ilki trafikte seyrederken kurallara her zaman riayet etmek olmaktadır. Bilindiği üzere günümüzde araç sayısı bir hayli fazladır ve bunları getirdiği karmaşa pek çok şehirde karşımıza uzun trafik kuyrukları olarak çıkmaktadır. Bu gibi ortamlarda sürüş güvenliğini korumak için uygulamanız gereken oldukça basit şeyler bulunmaktadır. Bunlardan ilki ise tıpkı diğer araçların olduğu gibi trafik kurallarına uymak olur. Trafikte düzeni sağlamaya yarayan bu kurallar hem karmaşanın önüne geçme hem de insanların güvenli bir şekilde seyahat etmelerine olanak tanır. Siz de trafikte yer alan kırmızı ışıkta bekleme, yayalara yol verme, diğer araçlara çok yaklaşmayı arkalarına bulunmama ve karşıdan karşıya geçerken diğer araçların durumunu kontrol etme gibi basit kurallara uyarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Salcano 20 jant bisiklet, 26 jant ve 29 jant gibi pek çok farklı seçeneği bünyesinde barındırdığı için size uygun olanı seçmeniz onu daha güvenli kullanmanızı sağlayacaktır. Seçim esnasında boy ve kilo gibi değişkenleri de hesaba katarak kontrol kabiliyetinizin yüksek olduğu ürünlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca oluşabilecek beklenmedik durumlara karşı kask ve dizlik gibi koruyucu ekipmanlarla önlem almak kaza durumlarında en az zarar ile kurtulmanızı sağlayacaktır. Düşme ve çarpma esnasında alınan darbeden sizi koruyan bu ürünlerle sürüş güvenliğinizi artırabilirsiniz. Eğer geceleri sürüş yapmayı seviyorsanız bisikletinizin jantlarına, arka tarafına ve ön tarafına reflektörler koyarak diğer araçların sizi fark etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu sayede onlar için görünmez olmaktan çıkıp sizi kolayca fark etmelerine olanak verebilirsiniz. Sürüş esnasında dengenizi kaybetmemek ve ağırlık merkezinizi korumak için eşyalarınızı sadece öndeki sepete yerleştirmeniz gerekir. Böylelikle bir anlık oluşacak denge kayıplarından korunabilirsiniz. Sürüş esnasında telefonunuzdan uzak durmak da bütün dikkatinizi yola vermenize yardımcı olacaktır. Son olarak Salcano elektrikli bisiklet modellerini kullanırken şarj seviyelerinin çok düşmemesine dikkat etmek ve beraberinde gelen kullanım kılavuzunda belirttiği gibi şarj etmek akü ömrünü uzatacaktır.