Salcano Bisiklet & Scooter

Günümüzde farklı amaçlar için kullanılan bisiklet, aslında bir ulaşım aracı olarak tasarlanıyor. Hala şehir içi ulaşımda etkin olarak kullanılsa da, adrenalin bağımlılarının da yardımıyla bir kültür halini almış durumda. Her yaştan kullanıcısı olan bisiklet, eğlenceli bir aktivite olmakla birlikte, bisiklet sürücülerinin sağlıklı ve zinde kalmasını da sağlar. Salcano, her kesime hitap eden ve farklı kullanım alanları için tasarladığı modellerle yıllardır kullanıcıların aklına gelen ilk isimlerden biri oluyor. Güçlü ve dayanıklı Salcano bisikletler, inovatif çalışmaların ürünü olarak bisiklet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Ürün yelpazesi çok geniş olan markanın bünyesinde, basit yapılı çocuk bisikletlerinden tam donanımlı profesyonel bisikletlere kadar her kullanıcı için ayrı bir model bulunuyor. Kendini sürekli yenileyen Salcano her yıl yeni renk ve fonksiyonlarda bisiklet üretimi yapıyor.

Çok Fonksiyonlu Salcano Bisiklet Modelleri

Çok Fonksiyonlu Salcano Bisiklet Modelleri

Bisiklet modelleri daha çok ürünün kullanılacağı yüzey yapısına göre şekillenir. Marka, tasarımını yaptığı seri ve modellerde her tür zemini göz önünde bulundurur. Salcano bisiklet modelleri, genel olarak düz yollara veya outdoor kullanıma uygun olarak dizayn edilir. Çakıl bulunmayan asfalt yollar ve beton zeminlerde sürülmek üzere üretilen modeller, genellikle şehir içinde ulaşım amaçlı kullanılır. İşe ya da okula bisiklet vasıtasıyla giden sürücülerin hız ve güvenlik gibi beklentileri olur. Salcano, bu yollara uygun olarak ürettiği modelleri tasarlarken kullanıcıların ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi analiz eder. Günlük kullanıma daha uygun olan modeller, uzun sürüşler de düşünülerek rahatı ve konforu sağlayacak fonksiyonlarla donatılır. Spor amaçlı sürüş yapan bisiklet kullanıcılarının da tercihi olan bu modeller, hem hız yapılabilmesini sağlamak hem de sürücüleri yormamak için oldukça hafif üretilir. Özellikle trafikte kullanırken gerekli olan aksesuarlar dışında teknik donanımı az olan bisikletler bu sayede de hafiftir. Engebeli arazilere uygun, extreme spor meraklıları için üretilen dayanıklı seriler, en kaliteli materyaller kullanılarak yapılır. Şehrin gürültü ve stresinden kurtularak doğa ile iç içe olmak isteyen bisiklet sürücüleri, kondisyon tutmak için de bu modellere yönelir. Bu sporları yapan adrenalin tutkunları, arazinin çakıllı ve engebeli olmasından dolayı bazen tehlikeli durumlarda kalabilirler. Salcano, kullanıcıların güvenliğini sağlamak amacıyla çok sayıda teknik donanımı bu modeller üzerinde uygular. Offroad yol ve patikalarda üstün performans gösterilmesi amacıyla tüm modellerde dayanıklı ama hafif materyal kullanılır. Dağlık arazi sürüşlerinde hızı artırmak amacıyla vites numaraları küçük tutulur. Tüm Salcano bisiklet çeşitleri, üstün performans ve maksimum güvenlik düşünülerek tasarlanır. Çocukları da düşünen marka, birbirinden farklı renk ve özellikte çocuk bisiklet modelini kullanıcılara sunar. Özellikle güzel havalarda bisiklet süren çocuklar, hem bu kültürü küçük yaşta öğrenir hem de spor yapar. Çocuklar için eğlenceli de bir aktivite olan bisiklet sürme, fiziksel gelişimlerini tamamlamalarına yardımcı olur. Her gün belli saatler aralığında bisiklete binen bir çocuğun sağlıklı bir yaşamı alışkanlık haline getirmesi çok daha kolaydır. Çocukların farklı yaşlardaki fiziksel durumlarını göz önünde bulunduran Salcano, her yaş grubu için çeşitli renk ve boyutlarda bisiklet üretir. Güvenliğin en önemli konulardan biri olduğunu bilen marka, çocuk bisiklet modellerini maksimum koruma özellikleriyle donatır. Özellikle çok küçük yaşta çocuklar bisikleti oyuncak olarak görme eğilimindedir. Çocukların yapacağı ani bir hareket yaralanmalarına neden olabilir. Salcano, geliştirdiği teknik fonksiyonlarla çocukların güvende olacağı modeller üretir.

Salcano Bisiklet Özellikleri Nelerdir?

Salcano Bisiklet Özellikleri Nelerdir?

Marka, ürettiği farklı bisiklet modellerini kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak teknik ve fonksiyonel özelliklerle tasarlar. Salcano bisiklet özellikleri zemin yapısı, kullanım amacı, sürücülerin yaşları ve kiloları gibi pek çok kritere göre değişir. Güvenlik ve dayanıklılığı sağlayan teknik detaylar, teknolojinin gelişimi ile çok daha kolay bir şekilde sürücülerin ihtiyaçlarına uyarlanır. Salcano, özellikle outdoor kullanıma uygun olan modellerini full-donanımlı yaparak kullanıcıların güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamalarını amaçlar. Bu amaçla, bisiklet yapımında kullandığı materyallere çok önem verir. Karbon materyal kullanarak kadroyu oluşturan marka, hem çok dayanıklı hem de kolay kullanılacak kadar hafif bir form elde eder. Çok zor kırılan karbonun muhtemel tek dezavantajı kırıldığı takdirde tamir etmenin zorluğudur. Elle işlendiği için pahalı bir materyal olan karbon, kullanıldığı bisikletin de fiyatının farklı olmasına neden olur. Tekerlekler, arazide kullanılan bisikletlerde önemli olan diğer bir donanımdır. Bu modellerin tekerleklerini bol dişli, derin ve keskin şekilde tasarlayan marka üstün bir sürüş hedefler. İç lastik kullanılmayan tekerlekler hafif oldukları için daha iyi bir yol tutuşu sağlanır. Salcano 26 jant bisiklet, bu tekerleklerle uyum içinde çalışır. Düz yol kullanımına uygun olan modeller ise genellikle amortisör olmadan üretilir. Marka, en yeni modellerine, kullanıcı isteklerine göre ön amortisör ekler. Kadrosu alüminyum olan modeller, geliştirilen yöntemlerle en sağlam halini alır. Hafif olan bu materyal, aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Bu durum, outdoor kullanım için üretilen modellere göre fiyatın düşük olmasını sağlar. Tekerlekler, az dişli ya da dişsiz üretilerek asfalt gibi düz zeminlerde ekstra hız yapılması sağlanır. Açılı gidon sayesinde direksiyonun kontrolü tamamen kullanıcıya geçer. İleri ya da geri hareket ettirilen direksiyon sayesinde kullanım daha kolay olur. Çocuklar için üretilen Salcano 20 jant bisiklet, mekanik disk fren sistemi ile son derece güvenli bir sürüş sağlar. Amortisör bulunan 20 jant modeller, tüm darbeleri absorbe ederek çocukların sarsıntıları hissetmelerini önler. Gün içinde bazen çok uzun saatler bisiklet süren çocuklar ağrı hissedebilir. Bunun önüne geçmek isteyen Salcano, jel takviyeli seleleri çocuk bisiklet modellerine ekler. Kullanım kolaylığı olması açısından basit tasarlanan çocuk modelleri, diğer tüm modellerden daha uygun fiyatlıdır. Siz de, kendiniz ve çocuğunuz için en uygun fiyatlı modeli arıyorsanız Salcano bisiklet fiyatlarını sıralayarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Salcano Bisiklet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Salcano Bisiklet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bisiklet seçerken göz önünde bulundurulan çok fazla kriter vardır. Kullanılacak alan, bu alana uygun teknik özellikler hatta yaş ve kilo büyük önem arz eder. Salcano, kullanıcıların dikkat ettiği noktaları önemseyerek tasarım yapar. Çünkü her kullanıcı için her bisiklet doğru değildir. Örneğin, engebeli ve dağlık alanlarda bisiklet kullanacaksanız, tam donanımlı ve süspansiyonlu modelleri tercih edebilirsiniz. Markanın bu alandaki modelleri, özellikle her türlü yaralanma durumu düşünülerek üretilir. Hem ön hem de arkada bulunan süspansiyon, çukurlu ve tümsekli tek yön yollarda üstün performans gösterir. Çarpma, düşme ve atlamalarda büyük direnç gösteren modeller, kontrollü bir sürüş deneyimi sunar. Eğer yalnızca belli aralıklarla düz yolda gidebileceğiniz bir model arıyorsanız, size şehir içinde yardımı dokunacak özelliklere sahip bir model seçebilirsiniz. Salcano, bu amaçla ürettiği modellerde hidrolik sistem kullanarak kullanıcıları korumayı amaçlar. Aynı zamanda bisikletlerin ömrünü uzatan bu sistem sayesinde yıllarca sıkıntı yaşamadan aynı modeli kullanabilirsiniz. Çok kısa bir mesafede aniden durabilmeye yarayan fren sistemi, hem ıslak hem kuru zeminlerde daha güvenli bir sürüş sağlar. Kapanabilen amortisörü bulunan en yeni modeller, sürücünün isteğine bağlı olarak kullanılır. Tüm bu teknik özellikler arasında kafanız karıştıysa, okuyacağınız Salcano bisiklet yorumları size fikir verebilir. Bu sayede, kendiniz için en uygun modeli belirleyerek sayfamızdan gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Dilerseniz Bisiklet & Scooter kategorimizi ziyaret ederek tüm marka ve model bisikletler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Salcano, Bisiklet & Scooter

için 1,795 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arama Kriterleriniz

Salcano
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3T (544)
Action (104)
Activa (17)
Adidas (4)
Aim (202)
Airwheel (22)
Alex (25)
Alex Rims (37)
ALEXRIMS (60)
Alhonga (87)
Alligator (31)
Almost (5)
Altis (32)
Amoeba (129)
And1 (6)
ANDRO (23)
Anlaş (160)
ANSWER (11)
Apnea (2)
Aquafun (5)
Arbike (73)
AREA (4)
Ares (6)
Arrow (29)
Arzu (598)
Asics (5)
Asm (45)
ASSIZE (74)
ATL (11)
Atomic (1)
Avid (271)
Baradine (376)
Barcin (3)
Belderia (45)
Bell (28)
BENELLİ (27)
Berg (18)
BETO (894)
Beuchat (1)
Bianchi (1124)
BIEMME (15)
BIKE HAND (177)
Bimaş (3)
Biologic (20)
Bisan (207)
BKOOL (13)
Blackburn (30)
Blackfish (39)
BNB (10)
BNB RACK (11)
BOBIKE (47)
Boi (6)
Bontrager (585)
Borabay (3)
BOTTECCHIA (12)
BRAKCO (124)
Bremshey (2)
Brompton (8)
Brooks (199)
BS (179)
Bsoul (9)
Btwin (24)
Buff (19)
BURLEY (2)
Busso (16)
BUZZ RACK (39)
BV Sport (1)
C.A.M.P. (8)
Campagnolo (12)
Canello (3)
CANNONDALE (122)
CARDO (1)
Carelle (19)
CARRARO (1242)
Carrera (3)
Cartel (1)
Castelli (4)
Cat Eye (21)
Cateye (38)
Chacott (1)
CHAIN L (51)
Choke (2)
Cika (2)
Cliche (1)
Cole (98)
Colle (1)
Compass (102)
CONTINENTAL (154)
Corelli (678)
CRATONI (126)
Crazy (5)
CREME (37)
Crivit (1)
Crops (4)
CST (441)
Cube (216)
Cup (5)
Cycleops (11)
Cyclone (2)
CYT (110)
D-Light (23)
Dae do (3)
DAFRON (3)
Dahon (215)
Darkstar (1)
DC (5)
DELI (16)
Delta (107)
DHS (2)
DIA COMPE (2)
DIGI (15)
(22225)
Donic (1)
DT Swiss (689)
Dunlop (6)
Duro (22)
Dynamic (5)
DYS (5)
Easton (48)
ECHOWELL (33)
Electra (71)
Element (5)
Elite (400)
Endzone (4)
Enjoi (2)
Envy (1)
Eska (2)
EVOC (89)
Excalibur (1)
Exustar (13)
Falcon (114)
FASTRACE (1)
FELT (19)
FENERIUM (1)
First (29)
Fix it (3)
Fizik (172)
FLEX (7)
FLINGER (1)
Flood (25)
FOCUS (15)
FORMULA X (12)
Fox (62)
Fox 40 (1)
FSA (116)
Fuji (1)
FULCRUM (11)
G-Form (2)
Gaerne (33)
Garmin (102)
Geotech (128)
Geroni (56)
Ghost (140)
Giant (131)
Giro (121)
Giyo (201)
Globber (104)
Goccia (13)
GOMAX (119)
Gopro (2)
Gp (8)
GRAZIELLA (5)
GreenLine (1)
Gri (1)
GRL (40)
Guee (74)
Gymex (3)
HAMAX (10)
Hasyün (3)
Hayes (13)
Hayyat (1)
Herkul (10)
Homaks (3)
Hotwheels (1)
HTP Design (11)
HUDORA (5)
İbera (6)
İki Teker (22)
illumenox (7)
Ilumenox (35)
İnfini (21)
injinji (1)
ISM (9)
Jagwire (245)
Jant (1)
Jing Yi (233)
JOOLA (3)
Julbo (1)
JVD (5)
K-EDGE (1)
Kali (50)
Karspor (18)
KASK (121)
Kawasaki (9)
KCNC (8)
KED (28)
Kenda (53)
Kidimoto (7)
Kinetic (36)
KMC (54)
KNOG (85)
Konnix (153)
KOO (9)
KRON (1016)
KROSS (53)
Ktm (43)
Lafuma (1)
LAKE (11)
Lapierre (36)
Lazer (121)
LE GRAND (26)
LEGRAND (42)
Leyaton (5)
Lezyne (35)
Lig (1)
LIMAR (54)
LIZARD SKINS (148)
Loap (1)
Lost (1)
LP (10)
M-WAVE (46)
Magellan (2)
MAGURA (22)
Mares (2)
Marin (18)
MASSLOAD (10)
MAVIC (370)
Max Life (1)
Maxell (2)
Maxxis (80)
MBM (13)
Meghna (91)
Meilan (4)
MERIDA (439)
Michelin (56)
Micro (164)
Micron (1)
Mio (27)
Molten (1)
Mondial (228)
Monero (516)
Moon (98)
Mosso (450)
Muc-Off (72)
Mueslii (1)
MYLANE (4)
Neco (114)
New Looxs (18)
Nite Ize (7)
Novatec (51)
NOVATECH (10)
NoviSpor (1)
Oakley (46)
Oem (418)
Onguard (170)
ONOK (1)
Orbis (118)
ORP (10)
OXC (22)
Oyama (3)
PALIO (1)
Panda (51)
PANDA (13)
PARK TOOL (78)
Peak (13)
Peugeot (130)
Pilsan (68)
PlanB (1)
Plus (700)
Polar (1)
Polisport (717)
Porsche (1)
povit (1)
PRO (339)
PROCYCLE (143)
PROLOGO (1)
PRORIDE (10)
Protech (4)
Puma (1)
Pure (13)
RACE FACE (96)
Race One (87)
Raiden (2)
Raleigh (5)
Rassine (30)
Red Sun (19)
Remax (1)
Remz (1)
Reusch (4)
Ritchey (99)
Roces (3)
ROCK SHOX (703)
Ronin (1)
Rootfield (1)
ROSWHEEL (6)
ROX (1)
RST (75)
Rubena (333)
Ruckus (4)
S-SHINE (588)
S-Sun (35)
Salcano (1795)
SANTINI (1745)
SARIS (14)
Satori (63)
Schmlton (3)
SCHWALBE (2164)
SCICON (71)
Scorp (10)
Scott (257)
Scubapro (1)
Seac (1)
SeaSucker (1)
Seba (2)
SEDONA (2280)
Selev (3)
SELLE ITALIA (312)
Selle Royal (219)
Shimano (8506)
SHUNFENG (94)
Sidi (463)
Sigma (265)
Skorpion (1)
Skully (19)
SLASTIK (1)
Slime (24)
SMC (5)
Soho (23)
Soleus (2)
Soudal (2)
Spalding (1)
Spanninga (13)
Speedo (1)
Spin (8)
Spinoton (9)
Sportica (24)
Sportive (2)
Sportourer (152)
SRAM (5735)
Stag (1)
Startech (2)
Stereo (2)
Stiga (1)
STOLEN (6)
Stolz (2)
Sunflex (2)
SUNTOUR (71)
SUPACAZ (29)
Super B (575)
SUPERB (114)
Superior (2)
Superstorm (17)
SWISSEYE (2)
T-One (12)
Tajmahal (1)
Taymory (19)
TAYTAY (1)
Tec (71)
Tecnica (3)
TEKTRO (207)
TEMPISH (8)
TERN (89)
Thule (6)
THUMBSUP (61)
Token (197)
Tonyon (26)
Top Ten (4)
Topeak (752)
Torch (31)
TRANS (6)
Tranzx (21)
Trek (3)
Trelock (43)
TRP (15)
TRUVATIV (64)
TRX (2)
Tryon (1)
Tufo (44)
Tunca (58)
TURQUOISE (4)
Unidive (1)
UNİSON (1)
UNO (16)
USBANDO (3)
Uvex (40)
Vans (16)
Vaude (79)
VELO (140)
Velosock (40)
VELOTOZE (34)
Vertex (45)
Vision (10)
Voit (58)
Volta (6)
Vona (423)
Völkl (1)
WANDA (15)
WELLGO (106)
Whistle (116)
Wilson (2)
Woolpro (1)
Woolstar (15)
WURTH (8)
Würth (38)
XENTIS (2)
XERAMA (77)
XLC (1112)
Xrider (139)
Yasaka (2)
YBN (124)
Yonex (4)
York (1)
Yuki (264)
Yurbuds (1)
Zamst (1)
Zefal (1356)
ZERAY (5)
Zero (23)
ZERONINE (17)
Zeroo (5)
ZIPP (353)
Zixtro (51)
Zoom (48)
ÜMİT (797)
Üstün (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(131)
ve üzeri (190)
ve üzeri (196)
ve üzeri (201)
ve üzeri (204)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL