Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Bisiklet Aksesuar

için 12,565 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 149,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  129,63 TL

  Erdoganlar_Bisiklet
  %100
 • 79,99 TL 69,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  66,49 TL

  % 13
  CRNBIKER
  %97
 • 99,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  94,05 TL

  inanbisiklet
  %100
 • 55,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  52,72 TL

  inanbisiklet
  %100
 • 69,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  65,55 TL

  kuzeyoto
  %92
 • 65,57 TL

  Sepette Ek İndirim

  62,29 TL

  Atak_Bisiklet_A.Ş.
  %100
 • 45,00 TL 34,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  33,15 TL

  % 22
  e-bulduk
  %100
 • 119,90 TL 69,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  66,40 TL

  % 42
  OnlineVitrin
  %100
 • 139,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  132,90 TL

  techmaster
  %100
 • 29,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  28,40 TL

  NewNetpazar
  %100
 • 149,90 TL 99,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  94,90 TL

  % 33
  gotoptan
  %100
 • 330,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  313,50 TL

  EmreGrupBisiklet
  %100
 • 189,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  180,40 TL

  güvenlik-merkezi
  %100
 • 179,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  170,05 TL

  BİKESHOP
  %99
 • 71,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  67,45 TL

  inanbisiklet
  %100
 • 59,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  56,99 TL

  BisikletDünyası
  %100
 • 55,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  52,25 TL

  BisikletDünyası
  %100
 • 40,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  38,00 TL

  Limon10Bisiklet
  %100
 • 197,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  187,15 TL

  bestbuystore
  %100
 • 69,99 TL 30,26 TL

  Sepette Ek İndirim

  28,75 TL

  % 57
  EMİRBİSİKLET
  %100
 • 59,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  56,90 TL

  ev_gereclerim
  %99
 • 31,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  30,30 TL

  techmaster
  %100
 • 109,99 TL 79,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  75,99 TL

  % 27
  BisikletDünyası
  %100
 • 99,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  94,05 TL

  Kessbisiklet
  %100
 • 49,99 TL 44,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  42,74 TL

  % 10
  BisikletDünyası
  %100
 • 85,00 TL 69,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  66,02 TL

  % 18
  satışdiyarı
  %100
 • 83,85 TL 63,85 TL

  Sepette Ek İndirim

  60,66 TL

  % 24
  onlinehane
  %94
 • 71,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  67,92 TL

  inanbisiklet
  %100

Bisiklet Aksesuarları

Bisiklet, genciyle yaşlısıyla herkesin kullandığı bir araçtır. Çok yaygın kullanılan bir ulaşım aracı olduğu gibi farklı kullanım alanları da vardır. Yani sadece ulaşım aracı olmakla da kalmaz, çocuklar için bir eğlence kaynağı olurken yetişkinler için çok etkili bir spor aleti ve macera sevenler için de yol arkadaşıdır. Kullanımının öğrenilmesi çok kolay ve eğlenceli bir araçtır fakat aynı zamanda hızlı ve dengede tutmanız gereken bir araç olduğundan bisikleti kullandığınız sırada kendinizi tehlikelere karşı güvenceye almanız gerekir. Bu güvenceyi de size bisiklet aksesuarları sağlar. Daha çocukken bisiklet kullanmayı 4 tekerlekle öğrenirsiniz. Yani daha ilk kullanışınızda direkt olarak binmeyi öğrenmek yerine kendinizi güvene alırız. Daha sonrasında 2 tekerlekli normal bisikletleri kullanmayı öğrenirsiniz bu noktada da farklı bisiklet aksesuarları devreye girer. Bazen işinizi gereken iki üç ekipmanı almak görebilir ve bu ekipmanları da tek tek uğraşıp araştırıp satın almak istemezseniz bisiklet aksesuarları seti tam sizin için olacaktır. İçinde ihtiyacınız olabilecek aksesuarların temel olanları bulunduğundan tek tek uğraşarak satın almanıza gerek kalmayacaktır.

Mutlaka Sahip Olunması Gereken Bisiklet Aksesuarları

Mutlaka Sahip Olunması Gereken Bisiklet Aksesuarları

Satın alıp kullanabileceğiniz, farklı amaçlara hizmet eden çok sayıda ve çeşitte bisiklet aksesuarları bulunur. Bu aksesuarların temelinde yer alan aksesuarlardan ikisi bisiklet zinciri ve bisiklet selesi denen oturma kısmıdır. Zincirin sağlam ve kaliteli olması çok önemlidir. Sağlam olmadığında sizi yolda bırakabilir ve bu kimsenin karşı karşıya kalmak istemeyeceği olabildiğince zor bir durumdur. Selenin ise ortopedik ve size uyumlu olması gerekir. Üzerinde bir süre boyunca yolculuk yapacağınız bu aksesuar rahat ve size uyumlu olmadığında yolculuğunuz sizin için rahatsız geçecektir. Bu iki aksesuar bisiklet aksesuarlarının başını çeker, olmazsa olmazlarıdır. Bunun dışında trafiğe açık alanlarda ve yollarda güvenliğinizi sağlamak için bisiklet aynası, bisiklet lambası , bisiklet zili ve bisiklet kaskı kullanırız. Ayna sayesinde bisikletimizle yol alırken, özellikte trafiğe açık alanlarda bisiklet yolundan giderken arkamızda araç ya da yaya olup olmadığını kontrol ederiz. Böylece görünmez kazaları önlemiş oluruz. Lamba ise, güneş battıktan sonra bisikletimizi kullanacak olduğumuzda işleve girer. Lambaların bazıları tekerleğin dönmesi ile ortaya çıkan güçle çalışırken bazıları pil ile çalışır. Güçte dalgalanma olmadığı için pil ile çalışan daha garanti ve kullanışlı bir aksesuardır. Bisikletinize takacağınız zil de yine trafiğe açık alanlarda kendinizi fark ettirmenizi ve yayaları da tehlikeli bir durum anında uyarmanızı sağlayacaktır. Bunların yanında kask da bisiklet ekipmanları arasında olmazsa olmazlardandır. Kaza maalesef ki geliyorum demez bu yüzden buna karşı tüm önlemleri almalısınız. Olası bir kaza durumunda kask kafanızı korur, can sağlığınızın güvencesidir. Son olarak mutlaka sahip olmanız gereken aksesuar ise bisiklet kilidi denen, bisikletinizi tekerleğinden sağlam bir yere bağlamanızı sağlayan aksesuardır. Yüksek fiyatlar ödeyerek satın aldığınız bisikletinizin ve aksesuarlarınızın çalınmasını istemiyorsanız, park ettiğiniz yerlerde bisikletimizi güvenceye almak için kilidimiz olmalıdır. Bunların yanında yine de bisikleti park ettiğiniz yerin güvenli olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca New Looxs bisiklet aksesuarları kategorimize bakabilirsiniz.

Bisiklet Kullanmayı Kolaylaştıran Ekstra Ekipmanlar

Bisiklet Kullanmayı Kolaylaştıran Ekstra Ekipmanlar

Bisiklet kullanmak için kesinlikle sahip olmanız gereken ekipmanların yanında, olmasa da olur olan fakat olduğunda da işinizi çok fazla kolaylaştıran aksesuarlar vardır. Bunlardan biri telefon tutucu ekipmanıdır. Akıllı telefonların hayatınızda bu kadar fazla yer kapladığı bir zamanda, telefonsuz bir yere gitmek neredeyse imkansız hale gelmiştir. Fakat bisiklet kullanırken telefonunuzu koyacak yeriniz olmadığında zorluk yaşayabilirsiniz. Çünkü kıyafetinizin cebine telefonunuzu koymak pek güvenli değildir, oradan telefonunuz biz fark etmeden düşebilir ve fark ettiğinizde dönüp telefonunuzu almak için çok geç olabilir, hatta telefonunuz kırılabilir, çalınabilir. Çantanıza koymak da kesin bir çözüm değildir çünkü her zaman yanınıza çanta almazsınız ve çantadan telefonu alıp kullanıp yerine geri koymak hiç pratik bir kullanım yolu değildir. İşte bu yüzden bu tutucu ile bisiklet de kullansanız telefonunuz güvende olur. Bunun dışında bisiklet çantası da hayatı kolaylaştıran bisiklet ekipmanlarındandır. Bu çantaya da yine telefonunuzu ve ufak eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ne olursa olsun yanınıza aldığınız eşyalarınız sağlam ve güvende olur. Bir diğer aksesuar ise suluk ya da mataralardır. Bu iki farklı isimle anılan ürün neredeyse aynı işi görür. İkisinin arasından ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Bisikletle yolculuk yaparken, özellikle daha uzun süren yolculuklarda susayabilirsiniz ve su şişeleri yapılarından dolayı bisiklete kolayca sabitlenemez. Suluk bu noktada çok işimize yarayacaktır. Hem bisikletten düşmeyecek hem de içindeki su dışarıdaki sıcaklıktan etkilenmeyip ferah kalacaktır. Özellikle sıcak havalarda bu çok işinize yarayacak bir ekipmandır. Bir diğer ekipmansa elciktir. Bisikletlerin kendi elcikleri olur ama bazen bu elcikler fazla sert ve rahatsız olabilir. Bu durumlarda bisiklete tam uyacak, kolayca sıyrılıp çıkmayacak, aynı zamanda yumuşak ve elinizi rahat ettirecek bir elcik alınmalıdır. Bu ürün size büyük bir konfor yaşatacaktır. Ayrıca Scott bisiklet aksesuarları sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

Bisiklet Aksesuarları Fiyatları

Bisiklet Aksesuarları Fiyatları

Bisiklet ekipmanı almak istediğimizde internet sitelerinde arama yaptığımızda karşımıza çok fazla marka ve çok fazla ürün çeşidi çıkar. Aynı çeşit ürün farklı markalarda çok farklı fiyatlara satılabilir. Bunun birden çok sebebi olabilir. Öncelikle ürünün kalitesi, yapıldığı materyal gibi özellikler ürünün fiyatını etkiler. Örneğin daha uzun ömürlü, paslanmaz bir zincir, daha az kaliteli bir diğer zincire göre genellikle daha pahalıya satılır. Ya da daha fazla güçle aydınlatan bir lamba, daha az güçle aydınlatan bir aynaya göre daha pahalıdır. Bu gibi ürün özellikleri fiyatlarda dalgalanmaya ve farklılıklara yol açabilir. Bizim yapmamız gereken bu ürün havuzundan ihtiyacımız olan ürünleri hem bütçemize uygun fiyatta olanlardan almak fakat bunu yaparken kaliteden ve güvenilirlikten ödün vermemektir. Özellikle söz konusu can sağlığınız olduğunda kaliteye çok önem verilmelidir. Kaliteli ürünlerde de pekâlâ bütçe dostu ekipmanlar bulunabilir. Özellikle çağımızdaki internet ve teknoloji sayesinde çok farklı özelliklerde ve çeşitte çok fazla sayıda bisiklet ve bisiklet aksesuarı bulunan sayfalardan size en uygun olanı bulmak çok daha kolay hale gelmiştir. Hem ihtiyacınızı karşılayacak hem de bütçe dostu bisiklet aksesuarları mevcut bulunmaktadır. Her bütçe için farklı markalardan farklı özelliklerde bisiklet aksesuarları mevcuttur. Bu sayede kolayca aksesuarlarınızı seçip satın alabilirsiniz. Daha profesyonel ve donanımlı bisiklet aksesuarları özelliklerinden dolayı genellikle daha pahalı fiyatlara satılmaktadır. Daha çok günlük kullanım için üretilen basit aksesuarlar ise profesyonel bisiklet aksesuarlarına göre daha uygun fiyatlarda satılmaktadır. İhtiyacınıza uygun olacak şekilde bu çeşitlerden seçim yapabilirsiniz. Doğru seçimlerinizle aldığınız bisiklet aksesuarları bisiklet kullanmanızı kolaylaştırırken aynı zamanda daha zevkli hale getirecektir.

Çocuklar İçin Bisiklet Aksesuarları

Çocuklar İçin Bisiklet Aksesuarları

Çocuklar daha ufak yaşlarından başlayarak bisiklet kullanmaya özenirler. Kendilerinden büyük çocukların kullandığını görüp onlar da isterler ve çocukların çoğuna en az bir kez bisiklet alınır. Hatta genelde çocuklar hızlı büyüdüğünden ve bisikletlerine kolay zarar verip bozduklarından büyüyene kadar birkaç bisiklet satın alınması gerekir. Bisiklet satın alınırken çocuğa uygun boyutlarda olmasına dikkat edilmelidir. Çocuklara bisiklet alınırken yanında bazı ekipmanların alınması şarttır. Bahsedilen kişi çocuk olduğundan henüz motor becerileri gelişmektedir ve dengelerini tamamen sağlamaları biraz zaman alabilir. Bu durumda ilk olarak alınması gereken ekipman ek tekerlektir. Genellikle arka tekerleğin yanlarına eklenen bu ufak tekerlekler sayesinde çocuğun denge kurmasına gerek kalmaz ve bu süreçte bisiklet kullanmanın tadını çıkarırken bisiklete alışır. Çocuk bisiklet kullanmayı öğrendiğinde bu yardımcı tekerlekler çıkarılıp bir büyüğü eşliğinde artık bisiklet kullanmayı öğrenir. Bu noktadan sonra başına gelebilecek kazaları önlemek için çocuğa uygun bir kask alınmalıdır. Eğer daha fazla önlem alınmak istenirse bununla birlikte dizlik gibi koruyucu giyim ekipmanları alınabilir. Çocuğun yanına alacağı eşyalarını, oyuncaklarını, yiyeceğini ya da içeceğini koyması için sepet kullanılabilir ve görüntü olarak da bu ekipman çocukların hoşuna gider. Bisiklet kullanırken elinin rahat olması ve gidondan kayıp kazalara yol açmaması için bisiklet elcik ekipmanı ve eldiven satın alınabilir. Alınan elciğin çocuğun eline uygun, yumuşak ve rahat olmasına, aynı zamanda da bisiklet ile de uyumlu olup kolayca kayıp çıkmamasına dikkat edilmelidir. Çocuklar uzun süre bisikletle gezip oyun oynamak isteyecekleri için yorulurlar ve bol su içerler. Bu durumda da bisikletlerine takabilecekleri bir mataraya ihtiyaç duyarlar. Çocukların bisiklet kullanırken biraz daha eğlenmesini sağlamak için ise zil alınabilir. Görüntü olarak bisikleti daha güzel kılmak için renkli ve farklı şekillerde süsler alınıp, bisiklete takılabilir. Bu hem çocuğu mutlu eder hem de bisikletin hoş bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Bisiklet ve aksesuarları bir çocuğun kullanırken en çok zevk alıp mutlu olacağı eşyalarındandır. Bu yüzden aksesuarlar almak çocuğun güvenliğini sağladığı gibi mutlu olmasını da sağlar. Çocuklar eşyalarının çoğuna kolay zarar verebilirler bu yüzden alınan ekipman satın alınırken kaliteli ve sağlam olanlardan seçilip alınması önemlidir.

Bisiklet Aksesuarları Önerileri

Bisiklet Aksesuarları Önerileri

Temel bisiklet ekipmanlarının yanı sıra, olması şart olmayan fakat oldukları durumda iyi olan ekipmanlar vardır. Bu ürünlerden birincisi bisiklet sepetidir. Olmadığı takdirde çok yokluğunu çekmez ya da çanta gibi yerini tutacak ürünler kullanabilirsiniz. Buna rağmen sahip olduğunuzda eşyalarınızı koymak konusunda işinize yarar. Önerilen bir diğer ekipman ise bisiklet süsü adıyla satılan, bisikletin güzel gözükmesini sağlayan ve bisiklete binmeyi daha da zevkli hale getiren çeşitli renk ve şekildeki süslerdir. Bu süsleri kendi zevkinize göre satın alıp bisikletinizi dekore edebilirsiniz. Yokluğunda eksikliğini hissetmeyecek olsanız da varlığında bisiklete farklı bir hava katacaktır. Bisiklet tamir seti satın almasanız da bisiklet kullanabilirsiniz fakat bu durumda yolda kalma riskiniz vardır. Tamir seti aldığınızda yolda karşılaştığınız zincir kopması, zincir çıkması, sele vidasının gevşemesi, gibi durumlarda anlık olarak müdahale edip oluşabilecek kazaların önüne geçebilirsiniz. Böylece kendinizi güvenceye almış olursunuz. Bisikleti sadece hobi olarak kullanıyorsanız daha normal kalitede ekipmanlar işinizi görecektir fakat daha profesyonel olarak kullanmak isterseniz bu durumda araştırma ve bisiklet aksesuar satın alma işlemlerinizi profesyonel bisiklet aksesuarları olarak yapmanız gerekmektedir. Bu ürünlerin farkı daha uzun süreli kullanılması ve daha kaliteli olmasıdır. Unutmayın ki aldığınız ürünlerin kalitesi arttıkça kullanım süreniz de artacaktır. Tabii ekipmanınıza iyi bakmanızın da önemi burada büyüktür. Önerebileceğimiz bir diğer ekipman ise bir bisiklet giyim aksesuar kategorisinde geçen bisiklet eldivenidir. Bisiklet kullanırken gidonu uzun süreler tutmak ve sıkıca kavramak zorunda kalırsınız. Bu yüzden eliniz zorlanabilir ve terleyebilir. Terlediğinde de gidon elinizden kayar, bu riskli bir durumdur. Bu riski ortadan kaldırmak için eldivenler kullanılır. Eliniz terlese de eldiven sayesinde gidon elinizden kaymaz ve riskli bir durumun önüne geçilir. Unutmayın, can güvenliğiniz en önde gelir ve bunu sağlamak için bisiklet ekipmanlarıyla elinizden gelen her önlemi alıp öyle yola çıkmalısınız. Bu ekipmanları sayfamızdan kolayca tedarik edebilirsiniz. Ayrıca en yeni elektrikli bisiklet modellerine bakmayı unutmayın.

Bisiklet Aksesuarları Nelerdir?

Bisiklet aksesuarlarından ilki bisiklet selesidir. Bu bisikletin üzerine oturulmasını sağlar. Elcik, gidonda elinizle tutacağınız yere takılan aksesuardır. Bisiklet aynası, zili ve lambası gibi aksesuarlar da güvenli bir şekilde bisikletinizi kullanmanızı sağlamanız için vardır. Bisiklet zinciri bisikletin gitmesini sağlayan temel elemanlardandır. Bisiklet freni ise hız yaptığınız bisikletin durmasını sağlar ve ön ve arka fren olarak 2 tanedir. Telefon tutucu bisiklet kullanırken telefonunuzun zarar görmeden yanınızda durmasını sağlar. Bisiklet matarası yanınıza su almanızı sağlarken bisiklet sepeti ve çantası yanınıza daha fazla eşya alabilmenizi ve bu eşyaların güvende kalmasını sağlar. Bisiklet tamir seti ise bisiklet kullanırken çıkan ufak sorunları anında halletmenizi ve böylece yolda kalma riskini ortadan kaldırmanızı sağlar. Bisiklet kilidi ise bisikletinizi park ettiğiniz yerde bisikletinizin çalınmamasını ve güvenliğini sağlar. Bisiklet hızlı bir araç olduğundan olabilecek kazalara karşı can kaybı ve önemli yaralanmaların önlenmesi için bisiklet kaskı takılır. Bisikletin temel elemanları bunlardır.

Bisiklet Selesi Nasıl Takılır?

Ortopedik ve uygun bir bisiklet selesi alındıktan sonra bisikletteki yatağına yerleştirilir. Bu kısım biraz zor olabilir ama eninde sonunda yerleşecektir. Yatağına yerleştikten sonra bulunan vidalar iyice sıkılarak tam olarak yerine doğru şekilde yerleştirildiğinden emin olunmalıdır. Daha sonra oturulduğunda rahat olacak, üreme sistemine ya da kalça kemiğine zarar vermeyecek en doğru açıda tamamen yerleştirilip çevrilerek boyu ayarlanır. Bisikletin konforu denendikten sonra rahatsız eden kısımlar varsa tekrar ayarlanır, düzeltilir ve selemiz hazır olur.

Bisiklet Kaskı Nasıl Takılır?

Öncelikle güvenilir bir markanın sağlam bir kaskını satın almalısınız. Alırken boyuta dikkat etmelisiniz. Çocukların ve yetişkinliklerin kaskları farklıdır. Bu yüzden kaskı buna göre almanız gerekir. Daha sonra kaskın kilit kısmını açıp kaskı kafanıza geçirmelisiniz. Çene altınızdan kilidi tekrar takıp tam bağlandığından emin olduğunuzda bisiklet kaskınızı doğru şekilde takmış oluyorsunuz.

Bisiklet kilidi nasıl açılır?

Bisiklet kilidi hırsızlık olaylarının önüne geçmek için önemli bir ekipman. Park edip kilitlediğimiz bisikletimizin kilidini ancak anahtarı ile açabiliriz. Anahtar kaybetme durumunda ise kesici aletler işe yarayabilir fakat bunları kullanmak için de uzman birilerinden yardım almakta fayda vardır. Anahtarınız varsa anahtarı kilitteki anahtar yuvasına takıp çevirmeniz yeterli olacaktır. Tık sesi ile kilit açılır ve bisikletinizi alabilirsiniz. Eğer bisiklet kilidiniz şifreli olanlardansa, kilitlerken bir şifre kurmanız, daha sonra da aynı şifreyi sayılarla oluşturmanız gerekmektedir. Bu şekilde bisikletinizi kilitten çıkarıp alabilirsiniz. Olası hırsızlıklara karşı şifrenizi tahmin etmesi zor olan kombinasyonlardan kurmanız önerilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Giyo (137)
Moon (95)
Elite (323)
Polisport (300)
Beto (291)
Zefal (289)
Plus (286)
Topeak (245)
Pro (244)
Epic (219)
Shimano (213)
Ortlieb (202)
Zozo (191)
XLC (171)
Procycle (164)
Kron (162)
Forte (135)
Jing Yi (126)
Hsgl (123)
Vona (121)
Xlc (121)
Carelle (119)
Giant (116)
Sigma (105)
Onguard (101)
Xbyc (99)
Semçanta (96)
Monero (90)
XBYC (89)
Bianchi (88)
Fonte (81)
19 (77)
Asn (76)
Impact (76)
Oem (75)
Ümit (74)
Raceone (72)
Sedona (67)
3T (65)
Carraro (60)
OXC (50)
Assize (48)
Scott (47)
Knt (44)
Toseek (44)
Brooks (43)
Cube (43)
Xrider (42)
Buzz Rack (41)
Asm (40)
Motorex (40)
PRO (40)
Ultima (37)
Echowell (36)
Zhongli (35)
Arzu (33)
Bisan (32)
ASN (31)
Modacar (31)
Oxc (30)
Konnix (28)
Wahoo (28)
Bellelli (27)
Lixada (27)
Roswheel (27)
Blackburn (26)
D-Light (25)
Htp Design (25)
T-One (25)
Waterproof (25)
East Power (24)
Mtb (24)
Rectus (24)
Hellove (23)
Rassine (21)
S-Sun (21)
Knox (20)
Ztto (20)
Dahon (19)
Rhinowalk (19)
Vaude (19)
Belderia (18)
Neco (17)
Trelock (17)
Altis (16)
Muc-Off (16)
Pallero (16)
Peak (16)
Yws (16)
HSGL (15)
Vittoria (15)
Asistan (14)
Asroya (14)
Lasalle (14)
New Looxs (14)
Tonyon (14)
Meilan (13)
Mitas (13)
Park Tool (13)
Corelli (12)
Crops (12)
Prorıde (12)
Ulac (12)
Arbike (11)
Baradine (11)
Bay-Tec (11)
Knog (11)
Meachow (11)
Pozitif (11)
Spanninga (11)
Thumbsup (11)
West (11)
XC (11)
Action (10)
Activa (10)
Aim (10)
DT (10)
Garmin (10)
Peugeot (10)
Supacaz (10)
Super B (10)
Yale (10)
A'Me (9)
Andriolo (9)
Bike Hand (9)
Bmx (9)
Forte Gt (9)
Fortegt (9)
Infini (9)
Kırgıl (9)
Tex (9)
Thumbs Up (9)
Zixtro (9)
Anmeilu (8)
Cst (8)
Giro (8)
Golden (8)
KNT (8)
Knitex (8)
Merida (8)
Mosso (8)
Prologo (8)
Proride (8)
Rock Shox (8)
Tec (8)
Umut (8)
CST (7)
Erseplus (7)
Fizik (7)
Force (7)
Guee (7)
Michelin (7)
Ostand (7)
Qstand (7)
Race One (7)
Robesbon (7)
Rubena (7)
Salcano (7)
Unior (7)
Wetto (7)
A'me (6)
ASSIZE (6)
Acs (6)
Bn'Brack (6)
Btwin (6)
Camaro (6)
Ibera (6)
Lezyne (6)
Mastercar (6)
Rockbros (6)
Schulzz (6)
Scicon (6)
VELO (6)
Xiaomi (6)
ADK (5)
Bluegrass (5)
Brakco (5)
Cat Eye (5)
DT Swiss (5)
Deeb (5)
Forge (5)
Fsa (5)
Icetoolz (5)
Jagwire (5)
Lazer (5)
Magura (5)
Mondial (5)
Ogns (5)
PROCYCLE (5)
Ritchey (5)
Rzahuahu (5)
SRAM (5)
Seagull (5)
Sram (5)
Tern (5)
Tommybaby (5)
Topp Rack (5)
Wilier (5)
Zipp (5)
Zoom (5)
İnfini (5)
Armor (4)
Biologic (4)
Bsd (4)
Canello (4)
Cooltech (4)
DC (4)
Formulax (4)
Herrmans (4)
Innova (4)
Kaiwei (4)
Massload (4)
Mavic (4)
Propalm (4)
SUPACAZ (4)
SeaSucker (4)
Smart (4)
Speq (4)
Sunding (4)
Tranz-X (4)
Velosock (4)
Vertech (4)
İmpact (4)
Adidas (3)
Adkcycle (3)
Asics (3)
B-Soul (3)
BS (3)
Benelli (3)
Bta (3)
CSI (3)
Cole (3)
DYS (3)
Deniz (3)
Dorello (3)
Easton (3)
Eastpower (3)
Evoc (3)
Forge Gt (3)
Fox (3)
Geotech (3)
Globber (3)
Guardsave (3)
HDF (3)
Havana (3)
Hornit (3)
Ilumenox (3)
Ingco (3)
Ipg (3)
King (3)
Licheers (3)
Litepro (3)
Loop (3)
Magnum (3)
Master (3)
Nsk (3)
Panther (3)
Peruzzo (3)
Race Face (3)
Reusch (3)
Rewel (3)
SCHWALBE (3)
Saiguan (3)
Schrader (3)
Schwalbe (3)
Shunfeng (3)
Sidi (3)
Skully (3)
Skyhawk (3)
Spaninga (3)
Toprack (3)
Tranzx (3)
Trazano (3)
Tubus (3)
Umt (3)
Velesbit (3)
Würth (3)
Ybn (3)
Zero (3)
illumenox (3)
Airwheel (2)
Albetto (2)
Alex (2)
Arrow (2)
Atl (2)
Bnb Rack (2)
Brompton (2)
Buffer (2)
Bulmax (2)
Cateye (2)
Chaoyang (2)
Cmc (2)
Cob (2)
Compass (2)
Cxwxc (2)
Deemount (2)
Digi (2)
Doona (2)
Duracell (2)
Duuti (2)
E-Bike (2)
Edoni (2)
Everlast (2)
Evolite (2)
F.B.I (2)
Falcon (2)
Freecamp (2)
Fulcrum (2)
Gaerne (2)
Get (2)
Gonfleur (2)
Gopro (2)
Gp (2)
HAMAX (2)
HX (2)
Hayes (2)
Hayyat (2)
Homaks (2)
Honor (2)
Ith (2)
KRON (2)
Kinetix (2)
Knk (2)
Ktm (2)
Kupa (2)
Limar (2)
MTS (2)
Machfally (2)
Maxxis (2)
Meghna (2)
Mio (2)
NSK (2)
Nike (2)
Ornate (2)
Oscar (2)
Povit (2)
Princeton (2)
Ruble (2)
Rucanor (2)
S-Shine (2)
SMC (2)
Soldier (2)
Sps (2)
Stmax (2)
Sunringle (2)
Sunrun (2)
Sway (2)
Sway Snap (2)
Trek (2)
Velo (2)
Voit (2)
XENTIS (2)
Ysanam (2)
Yuki (2)
ÜMİT (2)
Acr (1)
Akselen (1)
Alex Rims (1)
Alhonga (1)
Almost (1)
Amoeba (1)
Angeleye (1)
Anka (1)
Ankaflex (1)
Area (1)
Arizona (1)
Avid (1)
BCR (1)
Baisk (1)
Barend (1)
Baytec (1)
Benotto (1)
Bhd (1)
Bigem (1)
Blueway (1)
Bmc (1)
Bobike (1)
Bogeer (1)
Briviga (1)
Bs (1)
Burley (1)
Busso (1)
By Intex (1)
Campche (1)
Carneil (1)
Classic (1)
Claud (1)
Cnc (1)
Coloury (1)
Comet (1)
Comfy (1)
Corratec (1)
Cosfer (1)
Cover (1)
Cratoni (1)
Creme (1)
Crivit (1)
Crs (1)
Csi (1)
Cup (1)
Cylion (1)
Cyt (1)
DHS (1)
Dae do (1)
Dailylink (1)
Dc (1)
Decathlon (1)
Delphi (1)
Dips (1)
Dolphin (1)
Dry Case (1)
Dsi (1)
Dunlop (1)
Duro (1)
Dynamic (1)
Eclat (1)
Efr (1)
Electra (1)
Ergon (1)
Ertan (1)
Eska (1)
Exeo (1)
FSA (1)
Felt (1)
Fenix (1)
Filinger (1)
Focus (1)
Fuji (1)
GT (1)
Gazelle (1)
Gewage (1)
Ghost (1)
Giga Pump (1)
Goccia (1)
Gomax (1)
Grese (1)
Grops (1)
Groupset (1)
Grox (1)
Hamax (1)
Handiz (1)
Hattrick (1)
Havasan (1)
Hub (1)
ISM (1)
Igpsport (1)
Joints (1)
Joola (1)
K-Edge (1)
Karium (1)
Kask (1)
Kenda (1)
Kenli (1)
Kewei (1)
Kinetic (1)
Kmc (1)
Kobra (1)
Kocevlo (1)
Krank (1)
Krönyo (1)
Kwc (1)
Lank (1)
Lapierre (1)
Licht (1)
Lifeline (1)
Liftime (1)
Logan (1)
Luft (1)
M-Ountain (1)
M-Wave (1)
MERIDA (1)
MTB (1)
Mager (1)
Meijun (1)
Menabo (1)
Meyle (1)
(3551)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(897)
(530)
(384)
(307)
(252)
(162)
(114)
(93)
(83)
(58)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

Yok (1137)
16 (322)
1 (172)
30 (159)
21 (151)
10 (143)
6 (42)
11 (25)
24 (21)
18 (14)
22 (14)
12 (11)
27 (11)
20 (10)
7 (8)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,399)
ve üzeri (2,114)
ve üzeri (2,300)
ve üzeri (2,355)
ve üzeri (2,427)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL