Filtreleri Temizle
Marka
Bisan

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Pro
XLC
CST
Asn
Xlc
Asm
FSA
Mtb
PRO
3T
Cst
IRC
OXC
Knt
19
Tec
Fsa
Rks
Dsi
Bmx
Oem
Ybn
ASN
GRL
Oxc
Kmc
YBN
Aim
DT
Fox
KMC
Koo
Yws
KNT
Umt
CYT
Xcp
Başka bir kelime deneyin

Vites

21
7
6
1
24
Yok
18
27
3
Başka bir kelime deneyin

Jant Çapı

Başka bir kelime deneyin

Kadro Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kadro Boyu

Başka bir kelime deneyin

Fren Tipi

Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Motor Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bisiklet & Scooter

için 305 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bisan Bisiklet

Spor, eğlence, ulaşım aracı gibi farklı amaçlarla tercih edilen bisikletlerin kullanım alanları giderek artıyor. Çevre dostu bir ulaşım aracı olmasıyla, insan sağlığı açısından pek çok olumlu avantajı bulunmasıyla tercih ediliyor. Dünya çapında gerçekleştirilen organizyonlarla yapılan yarışlardan şehir içi ulaşım aracı olarak yollarda kullanılmasına kadar her alanda bisiklet kullanımı mevcut. Vitesli, vitessiz, elektrikli, katlanır modelleriyle her türlü kullanım amacına göre tasarlanan bisikletler mevcut. Çocukluktan itibaren kullanılmaya başlayan fonksiyonel bir araç olarak konforlu bir deneyim sunan bisikletler yetişkinler açısından da oldukça büyük ilgi gören ürünler. Şehir karmaşası içerisinde bisiklet kullanımıyla işe gidip gelebilir, spor amaçlı sürebilirsiniz. Türkiye'de yer alan bisiklet üretimi yapan markalar arasında dikkat çeken Bisan, tasarladığı modelleri uzun yıllar boyunca kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bisan bisiklet Türkiye'nin yerli markası olarak dünyada da bilinen bir marka olmasıyla sayısız kullanıcının tercih ettiği ürünleri üretmeye devam ediyor. Şehir, dağ, yol, çocuk bisikleti ve de katlanır, elektrikli bisiklet gibi farklı tasarımlarıyla beğeni topluyor. Her türlü kullanım alanına uygun üretimleriyle beklentileri karşılıyor. Kullanım amacına göre çeşitli modelleri konfor ve güvenlik özelliklerini ön planda tutarak geliştiriyor, tüketicilerin hizmetine sunuyor. Bisiklet yedek parça ve aksesuar ürünleriyle de kullanıcıların ihtiyacı olan malzemeleri piyasaya sunuyor. Bisan kalitesiyle üretilen bisikletler ve bisiklet parçaları 1963 yılından beri yollarda olmaya devam ediyor.

Bisan Bisiklet Çeşitleri

Bisan Bisiklet Çeşitleri

Bisikletler günümüzde kullanım alanları ve amaçlarına göre farklı türlerde tasarlanıyor. Bisikletin hangi amaçla kullanılacağı konusu tasarımların temel kriterlerinden birisidir. Kullanım biçimine ve kullanım yapılacak zemine göre ideal olan tasarımı tercih etmek hem konfor hem performans açısından avantaj sağlar. Şehir içi günlük kullanım amacıyla bisiklet sürmek istiyorsanız şehir ve tur bisikletlerini seçebilirsiniz. Performans olarak çok yüksek sonuçlar vermese de konforlu bir sürüşe imkan tanır. Spor amaçlı ya da uzun seyahatlerde kullanım yapmak istiyorsanız yol bisikletlerinizi tercih edebilirsiniz. Oldukça yüksek performans sağlaması için tasarlanan yol bisikletleri ile uzun yolda etkili çözümler elde edebilirsiniz. Kullanım amacınıza göre uygun seçimlerle hayalinizdeki bisiklet deneyimine sahip olabilirsiniz. Bisan bisiklet modelleri her türlü kullanım biçimine uygun tasarımlarıyla beklentilerinizi karşılamak için üretiliyor. Dağ bisikleti, şehir bisikleti, yol bisikleti gibi kullanım yerlerine göre ve performans beklentilerine göre geliştirilen çeşitli modellerden gereksinimlerinizi karşılayacak olan seçimi yapabilirsiniz. Katlanır bisikletleri kullanarak sürüş haricinde taşıma yapabilir, kullanım dışında durakladığınız mekanlarda yanınızda güvenle bulundurabilirsiniz. Çocuk bisikletleriyle çocuklarınızın beden gelişimini destekleyebilir, oldukça faydalı sağlıklı aktivitelerde bulunmalarını sağlayabilirsiniz. Elektrikli bisikletler sayesinde ise zorlu yollarda, yokuş problemlerinde insan gücünün yanında elektrik gücüyle güç sarfiyatınızı daha az yaparak yol alabilirsiniz. Bisan bisiklet çeşitleri bisiklet tasarımlarının en güncel gelişimlerinin yer aldığı pek çok farklı modeliyle kullanıcıların ihtiyacı olan çözümleri sunuyor. Orijinal Bisan bisiklet kullanımıyla performans beklentisini karşılayabilir, konforlu sürüşleri deneyimleyebilir, güvenli bir şekilde yolculuklarınızı tamamlayabilirsiniz. İleri teknoloji tasarımların fonksiyonel detaylarıyla oldukça rahat ve güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kullanım amacınıza karar verdiğiniz zaman, Bisan'ın modellerini keşfederek hayalinizdeki ürüne sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca dağlarda, uzun yollarda, şehir içlerinde pedal çeviren sayısız kullanıcı gibi siz de keyifli zamanlar geçireceğiniz bisikletinizle gezintilere çıkabilirsiniz. Bisan bisikletlerin kaliteli serileri ile ihtiyacınız olan kullanımı deneyimleyebilirsiniz. Yarışlarda, sporlarda, sokakarda, caddelerde kullanmak üzere en uygun tasarımı seçerek keyifli bir kullanım, güvenli bir sürüş yapabilirsiniz. Pek çok farklı seçenek içerisinde beklentilerinizle uyumlu, kişisel zevklerinizi yansıtan tasarımları bulabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Bisan Bisiklet Tasarımları

Kullanım Alanlarına Göre Bisan Bisiklet Tasarımları

Bisikletler kullanım alanlarına göre farklılık gösteren tasarımlara sahip durumda. Bisiklet sürmekten keyif alan, amatör ya da profesyonel olarak kullanım gerçekleştiren kullanıcılar için çeşitli modeller mevcut. Bisikletin kullanım alanı; zemin özelliği, performans beklentisi ve konfor detayları ile ilgili olarak tasarım özelliklerini belirleyen önemli bir unsur. Engebeli arazi şartları ya da asfalt yollara göre farklı tip tasarımların tercih edilmesi gerekir. Çocuklar için onların bedensel gelişimine uygun modeller, seyahatlerde diğer araçlarda taşınabilmesi için katlanır bisikletler kullanılabilir. Farklı kullanım alanlarına uygun olarak farklı bisiklet türleriyle sürüş yapmak kullanıcıların beklentilerinin gerçekleşmesi için önemlidir. Genel anlamda bisikletler; elektrikli bisikletler ve katlanır bisikletler, dağ, yol, şehir, trekking ve çocuk bisikletleri olarak birbirinden ayrılır. Tatillerde gideceğiniz yerlere bisikletinizi de götürmek istiyorsanız Bisan katlanır bisiklet tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Oldukça kolay ve hızlı bir şekilde katlanabilen modeller az yer kaplar, taşıma kolaylığı sağlar. Özel aracınızın bagajına koyarak sürüş yapabileceğiniz alanlarda kullanım yapabilirsiniz. Pratik bir şekilde katlama ve açma yapabileceğiniz modeller sayesinde portatif ve ergonomik bir kullanım mümkün. Uzun yol yapmak istiyorsanız, yokuşlarda zorlanmak istemiyorsanız Bisan elektrikli bisiklet tasarımlarıyla beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayabilirsiniz. Dünyanın pek çok bölgesinde giderek artan ilgiyle, elektrikli bisiklet kullanımı yaygınlaşıyor. Dilerseniz doğada, dilerseniz de şehirde pedal gücünüze destek sağlayan elektrik gücüyle oldukça pratik bir kullanım, yüksek bir performans sağlamanız mümkün. E-bisiklet olarak da ifade dilen modeller ile dik yokuşları tırmanabilir, daha uzun mesafelerde sürüş yapabilirsiniz. Otomatik ya da manuel olarak elektriğin ekstra gücüyle daha az efor sarfedebilirsiniz. Şarj edilebilir bataryası ve elektrik motoru bulunan modelleri işe gidip gelirken, şehri gezerken kullanabilirsiniz. Şehir içi ulaşımda, seyahatlerde kullanmak için Bisan şehir bisiklet tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Şehirlerin trafik yoğunluğunda ve stresinde oldukça sağlıklı bir araçla iş yerinize, okulunuza gidebilir, şehir gezilerinizi tamamlayabilirsiniz. Şehir bisikletlerinin şehir yol yapılarına uygun tasarım detayları, konfor çözümleriyle keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Zorlu arazilerde doğa içerisinde sürüş yapmak istiyorsanız ise Bisan dağ bisikleti tasarımlarını kullanabilirsiniz. Dağ yollarının yapısına uygun bir şekilde geliştirilen modeller ile güvenli ve sağlıklı bir sürüş deneyimleyebilirsiniz.

Çocukların Gelişimi İçin Bisan Çocuk Bisikleti

Çocukların Gelişimi İçin Bisan Çocuk Bisikleti

Çocukların gelişiminde büyük rol oynayan araçlardan birisi de bisikletlerdir. Keyifli zamanlar geçirebilmelerini sağlayan, beden gelişimleri için destekleyici sağlıklı aktivetelere olanak tanıyan araçlar çocukluk çağlarında önemli bir yere sahip. 2 yaşından itibaren çocukların bisiklet sürmeleri mümkün olabilir. Çocukların yaşlarına, beden yapılarına göre ideal jant ve kadro boyu olan modeller bulunuyor. Bisikletin gövdesi olarak da ifade dilen kadro, çocukların bisiklet kullanımında önemli bir faktör. Duruş esnasında çocukların ayakları yere basıyorsa, sürüş esnasında gidonu yönlendirme de güçlük çekmiyorsa o modelin kadro boyu ve yapısı çocuğun kullanımına uygundur. Küçük yaşlarda ise denge bisikleti olarak bilinen ve denge tekerleri bulunan araçları kullanabilirler. Bisan çocuk bisikleti modelleri jant boyları ve ideal kadro yapılarıyla her yaştan çocuğun sürmesine imkan veren tasarımlarla satışa sunuluyor. Örneğin 4-7 yaş arası çocuğunuz için Bisan 16 jant bisiklet modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yaş grubundaki çocukların kullanımına uygun jant ve kadro özellikleri bulunan modellerin direksiyon ve sele ayarları çocuğa göre yapılmalıdır. 2-4 yaş arası için 12 jant, 3-5 yaş arası için 14 jant modelleri seçebilirsiniz. Jant boyunun yanı sıra çocuğun sürüş ve duruş sırasında hakimiyetini göz önünde bulundurarak ideal modeli bulabilirsiniz. Bisikletin hafif olması, frenlerinin çocuğun kullanabileceği yumuşaklıkta olması da diğer önemli kriterler olarak karşınıza çıkıyor. Çocuğa uygun model seçiminden sonra da yapılması gereken bazı önemli işlemler bulunuyor. Bisikletin gidon, sele yükseklik, fren, vites ve elcik ayarları çocuğa göre yapılmalıdır. Yetişkin gözetiminde trafik kuralları ve güvenli sürüş yöntemleri anlatılarak kullanması sağlanmalıdır. Bisiklet yolları dışında motorlu araçların yer aldığı yollar ve yaya yollarında kullanılmaması gerektiği belirtilmelidir. Bisiklet güvenlik aksesuarlarının kullanımı da güvenli bir sürüş için önemlidir. Başlık ya da kask, görünmeyi kolaylaştıran flama gibi unsurların kullanılması sağlanmalıdır. Bisan çocuk modelleri arasında çocuğunuza uygun tasarımları seçerek, bisiklet sürüş kurallarıyla eğiterek, eğlenceli ve güvenli zamanlar geçirebilirsiniz. Bisan bisiklet nasıl diye düşünüyorsanız sayfamızda yer alan ürünleri detaylıca inceleyebilir, çocuk modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bisan Bisiklet Jant Ölçüleri

Bisan Bisiklet Jant Ölçüleri

Bisiklet kullanımında sürüş dinamiğini etkileyen en önemli unsurlarda biris de janttır. Bisiklet parçaları arasında gidon, kadro, maşa, fren, vites donanımının yanı sıra tekerlekler de yer alır. Tekerlek bölümünde lastiğin sarıldığı jant sistemi önemli bir unsur olarak öne çıkar. Tekerleğin çapını belirleyen jant ölçüleri kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Dağ yollarında sürmek için kullanılan bisikletlerde, şehir içi asfalt yollarda sürmek için kullanılan bisikletlerde farklı tipte ve ölçüde jant yer alır. Kaliteli materyalden üretilen ve hafif olan jantların kullanımı sürüş hızını ve diğer etkilerini olumlu seviyelerde tutar. Jantın kullanımı motorlu araçlarda da olduğu gibi aracın fren sistemiyle, lastik seçimiyle uyumlu olması da önemlidir. Bisikletin türüne göre, fren ve lastik özelliklerine göre ideal jant kullanımıyla istenilen kullanım deneyimi sağlanabilir. Bisan üretimi modeller 16 janttan 29 janta kadar farklı tip jant özellikleriyle karşınıza çıkıyor. Çocuk bisikletlerinden şehir bisikletlerine kadar pek çok farklı modelde çeşitli jant ölçüleri yer alıyor. Dağ bisikletlerindeki jant ölçüleri diğer tiplere göre farklıdır. Bisan 26 jant bisiklet dağ bisikleti modellerinde ve benzeri ortam koşullarına uygun özellikleri bulunan modellerde tercih edilir. Tekerlek çapının genişliği modelin kullanım amacıyla doğru orantılı olursa performans beklentisi karşılanabilir. Bisan 28 jant bisiklet, 26 jantlı modeller de olduğu dağ bisikleti kullanımına uygundur. Büyük jantların yer aldığı modellerin katetme mesafesi, yoldaki engellere karşı etkisi gibi farklı avantajları bulunur. Ağırlık olarak ise jantın büyük olduğu modeller diğer modellere göre daha ağır olabilir. Jantın büyüklüğü kadro boyunu da etkilediği için kısa boylu insanlar için dezavantaj olabilir. Kullanım alanına göre belirlenen çeşitli modellerin değişen jant özellikleri olduğundan kişiye özel bir seçim yapmak önemlidir. Sadece jant ölçülerini baz alarak değil ağırlık, kadro boyu, lastik detayları gibi farklı özellikleri de dikkate alarak size özel seçimler yapmanız sürüş beklentilerinizi karşılayabilir. Sayfamızda yer alan Bisan tasarımlarını keşfederek, unisex, çocuk, erkek ve de kadın modellerini inceleyebilirsiniz. Şehir, dağ ve yol bisikleti gibi çeşitli tasarımlar içerisinde ideal jant ölçüleri bulunan ürünlere göz atabilir. Bisan 20 jant bisiklet ya da Bisan 24 jant bisiklet gibi çeşitli jantlara sahip olan farklı modelleri değerlendirebilirsiniz.

Bisan Bisiklet Parçaları ve Aksesuarları

Bisan Bisiklet Parçaları ve Aksesuarları

Günümüzde bisiklet tasarımlarının gelişimiyle farklılık gösteren parçaların kullanımı da söz konusu olabiliyor. Temel bölümlerinde yer alan parçaların yanı sıra çeşitli aksesuarlarla da etkili bir kullanım mümkün. Bisiklet parçaları temel olarak 6'ya ayrılıyor. Bu parçalar gövde ya da kadro, maşa, fren, vites, sele ve tekerlekler olarak ifade ediliyor. Gövde kullanımı ve sürüş deneyimini etkileyen önemli bir parça. Kullanıcının beden özelliklerine uygun olmayan bir gövdeye sahip olan model sürüş kalitesini olumsuz olarak etkileyebilir. Bisiklet çatalı olarak da adlandırılan maşa ön tekerleği tutan parçadır. Yaylı ve havalı olarak iki tip olabilir. Amortisörlü ve amaortisörsüz maşa kullanımı sürüş konforunu etkileyen en önemli unsurların başında geliyor. Fren, diğer araçlarda da olduğu gibi hareket anında durmayı sağlayan parçadır. Önde ve arkada olarak iki adet fren yer alıyor. Hız ayarlaması yapılabilmesini sağlayan parça ise vites olarak karşınıza çıkıyor. Eğimlere göre hızı ayarlamasına destek olan vitesler 5'ten 33'e kadar farklı seçeneklere sahip durumda. Sele kullanıcının oturduğu yere deniyor. Tekerlekler ve zincirler ise pedalların çevrilmesiyle hareketi sağlayan unsurlardır. Temel bisiklet bölümlerinin ve parçalarının Bisan'ın kalitesiyle üretildiği modelleri tercih ederek eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bisan bisiklet parçaları modellerin performans ve konfor beklentilerine uygun olarak tasarlanıyor ve üretiliyor. Markanın yedek parça imkanlarıyla da bakım ve onarım işlerinizde avantaj sağlayabilirsiniz. Bisan klasik bisiklet modellerinden dağ bisikletlerine kadar çeşitli tasarımların dayanıklı ve güvenli parçalarıyla uzun ömürlü bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Bisan bisiklet vitesli modelleri kullanarak farklı vites sayıları ve özellikleriyle beklediğiniz sürüş kalitesine ulaşabilirsiniz. Yokuşlarda, eğimin olduğu yerlerde üst düzey vites sistemleriyle hızınızı ayarlayabilir, zorlukları kolayca aşabilirsiniz. Temel bisiklet parçalarının yanı sıra sayfamızdaki seçenekler eşliğinde bisiklet aksesuarlarını da keşfedebilirsiniz. Kask, çamurluk, flama, sepet, çanta, korna gibi çeşitli aksesuarlarla aracınızı güzelleştirebilir, güvenli kullanım sağlayabilirsiniz.

Bisan Bisiklet ile Keyifli Sürüşler

Bisan Bisiklet ile Keyifli Sürüşler

Türkiye'nin köklü bisiklet üreticisi Bisan'ın yeni nesil bisikletleriyle keyifli sürüşler sizleri bekliyor. Profesyonel ya da amatör kullanımlar için farklı kullanım alanlarına uygun modeller beğeninize sunuluyor. Her yaştan kullanıcının sürebileceği, güvenli ve keyifli bir şekilde yolculuklar yapabileceği bisikletler geliştirilmeye devam ediyor. Bisan marka kaliteli ve güvenli modelleri tercih ederek beklentilerinizi karşılamanız mümkün. Performans, hız, güvenlik, konfor gibi çeşitli gereksinimleri karşılayabilen estetik ve kullanışlı modeller ile rahatça gezebilirsiniz. Bisiklet teknolojilerinin gösterdiği gelişimleri günlük hayatınıza taşıyabilirsiniz. İşe gidip gelmek amacıyla, okula gitmek için, şehir içi her türlü ulaşımda şehir bisikletlerini kullanabilirsiniz. Zorlu dağ yollarında outdoor spor tutkunuzu grçekleştirmeniz için dağ bisikletlerinden yararlanabilirsiniz. Yaş aralığı ve beden özelliklerine göre çocuğunuzun kullanıma uygun olan en özel bisiklet modeliyle en güzel hediyeyi alabilirsiniz. Hangi amaçla olursa olsun, spor ya da ulaşım, çeşitli kullanım beklentileriyle değerlendirebilen pek çok farklı tasarımı keyifle kullanabilirsiniz. Kadın, erkek, unisex ve de çocuk kullanımına uygun bisikletleri keşfedebilirsiniz. Vitesli ya da vitessiz, çeşitli jant ölçülerinde, farklı kadro boylarında bisiklet seçenekleri içerisinde size ve sevdiklerinize en uygun modeli bulabilirsiniz. Elektrikli bisikletlerle daha az efor harcayarak uzun yollar gidebilir, katlanabilir bisikletlerle ergonomik ve portatif kullanımın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bisan kalitesiyle üretilen yedek parça seçeneklerini, pek çok farklı aksesuar çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Günlük hayatınızın her anında, seyahatlerinizde doğayla iç içeyken kullanabileceğiniz araçları kişisel zevklerinizle uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Keyifli bisiklet kullanımını deneyimlemek istiyorsanız sayfamızda yer alan seçeneklere göz atabilirsiniz. Ürünlerin tasarım detaylarını inceleyebilir, avantajlarını keşfedebilirsiniz. Bisan bisiklet fiyat bilgileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kullanıcı deneyimleri ve Bisan bisiklet yorumları aracılığıyla ilginizi çeken modeller hakkında aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Hayalinizdeki sürüş keyfi için yeni nesil tasarımları değerlendirebilirsiniz.