TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akrobasi Bisikleti

için 11 sonuç bulundu.

Akrobasi Bisikleti

Bisiklete binerek aynı zamanda estetik hareketlerin damgasını vurduğu bir sanat icra etmek isterseniz, tam olarak yapmanız gereken şey bir bisikletle akrobasi eğitimi almak olabilir. Özellikle Avrupalıların en sevdiği aktivitelerinden biri olan bisiklet akrobasisi için gerekli özel bisiklet modellerimizi incelemeden kararınızı vermeyin.

Bisiklet Akrobasisi Nedir?

Bisiklet Akrobasisi Nedir?

Sanat deyince akla doğrudan resim, heykel, müzik gibi güzel sanatlar geliyor. Ancak artistik bisiklet olarak da bilinen bisiklet akrobasisi aslında başlı başına bir sanat değeri taşıyor. Sanatı bir kendini ifade etme şekli olarak düşünürsek, bisikletle akrobasi yapmak da kendini ifade etmeniz estetik bir yolu olarak artık pek çok bisiklet sever tarafından icra ediliyor. Bisiklet sürmeyi sanatsal bisiklet hareketleri ile birleştiren bisiklet akrobasisi, özellikle Almanya ve çevre Avrupa ülkelerinde oldukça popüler olsa da, Türkiye için düşündüğümüzde de pek çok kişinin bu sanatsal spor ile ilgilenmeye başladığını izleyebiliyoruz.

Akrobasi Bisikleti Özellikleri Nelerdir?

Akrobasi Bisikleti Özellikleri Nelerdir?

Bisiklet akrobasisi için elbette öncelikle bir bisiklete ihtiyacınız var. Bu bisikletler gündelik olarak açık alan sürüşlerinde kullandığınız bisikletlerden epey farklı özellikler barındırıyor. Dolayısıyla aralarındaki farkı vurgulamak için bu bisiklete akrobasi bisikleti ya da hareket bisikleti adını veriyoruz. Peki, akrobasi bisikletinin özellikleri nelerdir? Öncelikle bu bisikletler sabit vitesli bisikletlerdir. Zincir dişlisi ile zincir halkası birbirine bire bir orantılıdır. Tekerlekler eşit ölçüdedir ve birbirine yakın olarak yerleştirilmiştir. Bu yakınlık bisiklet hareketleri daha kolay yapılabilsin diyedir. Gidonları yarış bisikletlerinin gidonlarını andırır ve 360 derece dönüş yapabilme kapasiteli gidonlardır. Kategorimizde yer alan akrobasi bisikleti çeşitlerini incelediğinizde sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ürünlere mutlaka rastlayacaksınız.

Akrobasi Bisikleti Fiyatları ve Markaları

Akrobasi Bisikleti Fiyatları ve Markaları

Bisiklet akrobasisi oldukça özel bir spor ve hatta dediğimiz gibi bir sanat. On dokuzuncu yüzyılın sonlarına doğru ortaya çıkan bu köklü sanat-spor bileşimini icra etmek isteyenler için uzun süre boyunca kullanabilecekleri, sağlam bir akrobasi bisikleti almaları hem bütçe hem de akrobasi hareketlerini öğrenirken güvenlikleri açısından önemlidir. Mağazalarımızın kategorimizde sizler için hazırladığı akrobasi bisikleti modelleri, öncelikle en ünlü bisiklet markalarının ürünleri olduğunu söyleyelim. Scott, Ümit, Salcano, Bianchi ve BMX akrobasi bisikleti çeşitleri yeni hobinizde sizleri hayal kırıklığına uğratıp yarı yolda bırakmayacak ürünlerdir. Elbette akrobasi bisikleti çeşitleri özel bisikletler olduğu için fiyatları normal bisiklet modellerine göre biraz daha pahalı. Ancak kategorimiz sizlere piyasadaki en uygun akrobasi bisikleti fiyatlarını sunuyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Carraro (2)
GT (1)
QU-AX (6)
QX-AX (1)
Ümit (1)
Başka bir kelime deneyin

Jant Çapı

(5)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kadro Boyu

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL