Akrobasi Bisikleti

Akrobasi bisikleti ile çeşitli denge, kıvraklık ve koordinasyonla ilgili tüm yetkinlikleri kolayca yapabilirsiniz. Akrobasi, geleneksel olarak çeşitli aletlerle vücut kontrolüne dayalı bir gösteri sanatıdır. Siz de bisikletinizle akrobasi hareketleri yapmak istiyorsanız, öncelikle akrobasi bisikleti edinmeniz gerekmektedir. Diğer bisikletlerin yapısı, akrobasi hareketleri yapmak için uygun değildir. Bisikletle akrobasi yapmayı öğrenmek istiyorsanız, öncelikle bilen kişilerden ders almalı, internette bulunan yorumları okumalı ve diğer insanların deneyimlerinden yararlanmanız gerekecektir. Zaten bisiklet akrobasisi biliyorsanız, akrobasi bisikletinizle çeşitli şovlar yaparak sevdiklerinize inanılmaz dakikalar yaşatabilirsiniz. Hareket etmeyi seviyorsanız ve kendinize yeni bir hobi arıyorsanız, bisiklet akrobasisi yapmayı deneyebilirsiniz. Son derece eğlenceli olan bu aktivite için ihtiyacınız olan tek şey bir adet akrobasi bisikletidir. Bisiklet akrobasisi yaparak stres atabilir, denge hareketlerinizi geliştirebilir ve daha kaliteli bir yaşama kavuşabilirsiniz.

Akrobasi bisikleti özelliklerini öğrenmek için ürünlerin detaylarına bakabilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Akrobasi bisikletlerinin yapısı, normal bisikletlerden farklıdır. Zıplamak, yamuk zemin üzerin gidebilmek, normal bisikletlerle pek uygun olmadığı için tüm bu hareketler geneldeakrobasi bisikletleri ile gerçekleştirilir. Akrobasi hareketlerinin rahat ve düzgün bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için çeşitli zeminler ve pistler hazırlanmaktadır. Siz de adrenalinin, heyecanın tadına doyasıya varmak için kategorimizde yer alan akrobasi bisikletlerinden yararlanabilirsiniz. Akrobasi bisikletlerinin fiyatları, ürünlerin markalarına ve modellerine göre değişiklik göstermektedir.

Salcano ve Ümit markaları tarafından üretilen bisiklet çeşitleri, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Ümit akrobasi bisikletinin birbirinden farklı renkleri bulunmaktadır. Dilediğiniz rengi tercih edebilir ve zevkinize uygun bir akrobasi bisikleti satın alabilirsiniz. Alüminyum jantlardan ve çelik kadrodan oluşan bu ürünün dayanıklı yapısı size uzun süreli kullanım imkanı sunacaktır. Macera tutkunları için özel olarak üretilen bu bisiklet modelleri, yokuşlardan inişlere daha elverişlidir ve seleleri daha rahat ve konforludur. Çeşitli markalar tarafından üretilen akrobasi bisikletlerinin fiyatlarını öğrenmek için kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bisiklet sürerken başınıza gelebilecek olası kazalardan yara almamak için bisiklet aksesuarları kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Akrobasi Bisikleti

için 30 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(1)
(2)
(3)
(4)
Taymory (9)
ÜMİT (7)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL