Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Shimano (637)
SANTINI (247)
Sidi (230)
Giro (187)
Carraro (186)
Kron (150)
Scott (140)
Lazer (139)
Quad Lock (107)
Wilier (81)
Sedona (73)
Giant (71)
Xlc (70)
MAVIC (67)
Bell (62)
Bianchi (55)
Fizik (50)
Plus (47)
Pro (47)
Topeak (41)
Moon (37)
Rockbros (37)
Santini (36)
Zozo (29)
Polisport (28)
Unior (28)
Kask (26)
Monero (25)
Onguard (25)
LIMAR (24)
Altis (21)
Vona (21)
Brompton (19)
CRATONI (18)
Polar (18)
Carelle (17)
Asroya (15)
Cube (15)
Oakley (14)
Salcano (13)
Wilson (13)
Forte (12)
Koo (12)
Daafu (11)
KASK (11)
Sram (11)
Vittoria (11)
Xrider (11)
Dt Swiss (9)
Dynamic (9)
Lasalle (9)
Parktool (9)
3T (8)
Golden (8)
KED (8)
Procycle (8)
Schwalbe (8)
Sway (8)
Zipp (8)
Asics (7)
Fox (7)
KRON (7)
Roswheel (7)
Velotoze (7)
Zefal (7)
19 (6)
Gaciron (6)
SEDONA (6)
Sigma (6)
Tcherchi (6)
BETO (5)
Cycplus (5)
Mavic (5)
Peugeot (5)
Rokform (5)
Vertech (5)
Action (4)
Activa (4)
Aim (4)
Arbike (4)
Arzu (4)
Brooks (4)
Oem (4)
Oxc (4)
Panda (4)
Rock Shox (4)
Wahoo (4)
Adidas (3)
Alex (3)
Carrera (3)
Cratoni (3)
Delta (3)
Digi (3)
Inbike (3)
MERIDA (3)
Norfolk (3)
Pallero (3)
Park Tool (3)
Peak (3)
Prorıde (3)
RACE FACE (3)
Smith (3)
Super B (3)
Ulac (3)
Vaude (3)
Velo (3)
Voit (3)
Whistle (3)
XLC (3)
Alba (2)
Almost (2)
Amigo (2)
CARRARO (2)
Crivit (2)
Cst (2)
D-Light (2)
DYS (2)
Elite (2)
Geotech (2)
Jing Yi (2)
Kcnc (2)
Look (2)
Mosso (2)
Motorex (2)
Muqzi (2)
Poc (2)
Skully (2)
T-One (2)
Tex (2)
Trelock (2)
VELOTOZE (2)
A'ME (1)
ALEXRIMS (1)
ANSWER (1)
Airwheel (1)
Albetto (1)
Alex Rims (1)
Alligator (1)
And1 (1)
Ares (1)
Asistan (1)
BV Sport (1)
Beto (1)
Btwin (1)
Camaro (1)
Crotoni (1)
DAFRON (1)
DC (1)
Dae do (1)
Dahon (1)
Datapower (1)
Fonte (1)
Fuse (1)
Giyo (1)
Kali (1)
Kawasaki (1)
KiddiMoto (1)
NOVATECH (1)
Nomad (1)
Orbea (1)
PROLOGO (1)
Race Face (1)
Reusch (1)
Rewel (1)
Rks (1)
Robesbon (1)
S-Sun (1)
STOLEN (1)
Sarissa (1)
Shimal (1)
Spectra (1)
Sportive (1)
Tern (1)
Thumbsup (1)
Token (1)
Trazano (1)
Velosock (1)
Wellgo (1)
X-Tiger (1)
Zoom (1)
cbtx (1)
Ümit (1)
(4529)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Vites

Yok (250)
1 (205)
10 (194)
12 (154)
(133)
10 Vites (45)
21 Vites (20)
16 (14)
11 Vites (12)
11 (9)
30 (7)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Jant

(251)
(219)
(178)
(107)
(85)
(70)
(51)
(43)
(36)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (270)
4 yıldız ve üzeri (364)
3 yıldız ve üzeri (390)
2 yıldız ve üzeri (397)
1 yıldız ve üzeri (408)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bisikletçi Ekipmanları

için 8,208 sonuç bulundu.

Bisikletçi Ekipmanları

Bisikletçi ekipmanları bisiklet sürmeyi daha güvenli veya daha zevkli hale getirmek adına olan parçaların yanı sıra bisikletlerin çeşitli parçalarına da söylenmektedir. Kasklardan eldivene, çantalardan sepetlere kadar çeşitli birçok bisiklet ekipmanı mevcuttur. Bisikletler nispeten basit makinelerdir. Bisikletinizi birkaç ekstrayla donatarak her sürüşün eğlenceli ve sorunsuz olmasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle, günlük bakımdan ve bisiklet üzerinde onarım araçlarından sürüşlerinizi daha güvenli hale getiren şeylere kadar eskiyen ya da ihtiyaç duyduğunuz bisiklet aksesuarları arasından sayfamıza giderek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Bisikletçi Ekipmanları ile Daha Güvenli Sürüşler

Bisikletçi Ekipmanları ile Daha Güvenli Sürüşler

Bisikletler, yolculuklarınızı daha konforlu, pratik ve güvenli hale getirmek için her türlü bisiklet aksesuarıyla sınırsız şekilde özelleştirilebilir. Tatillerde veya sahil kenarında bisiklet sürerken güvenliğiniz oldukça önemlidir. Bisiklet dünyasında yeni olanlar için doğru alet ve teçhizata sahip olmak, bisikletinizde gerçekten bağımsız ve güvenli hissetmenizi sağlayabilir. Bisiklet kaskı doğru malzemenin güvenlik konusunda bir işte ne kadar fark yaratabileceğinin güzel bir örneğidir. Bisiklet kaskları, kullanıcıya göre özel olarak uyması için birkaç farklı boyutta ve farklı iç dolgu kalınlıklarında mevcuttur. Tam oturması için, kaskın önü, arkası ve/veya yanları boyunca kafa ile kask arasında boşluk olan alanlara dahili pedler yerleştirebilirsiniz. Özellikle ağır kafa darbelerinden sizi koruyan bu kasklar düşüşlerde kafanızı yere çarpmanızı ve çeşitli beyin sarsıntılarından sizi korur. Bisiklet eldiveni ise uzun bisiklet sürüşlerinize elinizin yara almamasını sağlar. Bisikletten düşeceğiniz anlarda refleks olarak elinizle yerden refleks alırsınız. Bu gibi reflekslerde eldivenler düşüşünüzde yerden gelecek darbelere ve sürtünmelere karşı sizi korur. Ayrıca bisikletin kollarını iyi bir kavrayışla tutmak istiyorsanız eldivenler oldukça önemlidir. Tekere gelen ani darbelerde eliniz bisikletin direksiyonundan kayabilmektedir. Fakat bisiklet eldiveni kullanırsanız bu gibi bir kayma olmayacaktır. Ayrıca bisiklet eldivenleri ile terinizi de silebilirsiniz. Bisiklet çantası ise özellikle uzun yollarda bisiklet sürmeyi seviyorsanız işinize oldukça yarayabilir. Kendi malzemeleriniz ile doldurabileceğiniz bu sepete suyunuzu koyabileceğiniz gibi mola verdiğiniz anlarda kaskınızı hatta eldivenlerinizi dahi koyabilirsiniz. Bisiklet çantaları olarak çeşitli birçok çanta çeşidi mevcuttur. Size ve bisikletinize en uygun çantayı tercih ederek rahat bir bisiklet yolculuğunu deneyimleyebilirsiniz. Bisiklet selesi ise bisiklet koltuğu anlamına gelmektedir. Koltuk bir bisikletin en önemli parçalarından biridir. En rahat edebileceğiniz seleyi seçmek oldukça önemlidir. Sertten yumuşağa dilediğiniz modelde tercih edebileceğiniz gibi ergonomi özelliği de önemlidir. Kadın seleleri erkek selelerine göre 3 cm daha kısadır. Kemiklerinize en uygun seleyi tercih ederek rahat bir sürüş sağlayabilirsiniz.

 Çeşitli Bisikletçi Ekipmanları ile Bisikletinizi Geliştirin

Çeşitli Bisikletçi Ekipmanları ile Bisikletinizi Geliştirin

Yolda veya patikada karşılaşacağınız sorunları çözmek için bisiklet aksesuarları mevcuttur. Profesyonel bir sürücü olmasanız dahi bazı ekipmanlar her bisiklet yolculuğu için gereklidir. Bisiklet sürüşlerinizi daha güvenli bir hale getirmenin yanı sıra eğlenceli hale de getiren bu malzemelerden bazıları bisikletlerin olmazsa olmazıdır. Bisiklet çamurluk aksesuarı her ne kadar bisikletin kendisinde olan bir malzeme olsa da kırılma ya da eskime gibi durumlarda değiştirme şansınız mevcuttur. Bu çamurluklar bisiklet sürerken size su, kum, çamur veya taş gibi nesnelerin sıçramasını önler. Bisikletin önemli parçalarından biri olan çamurluk sürüş esnasında bisiklet tarafından sürücüye nesnelerin fırlamasını önlemektir. Bisiklet kornası ise trafikte olsun veya herhangi bir alanda olsun önünüze çıkacak araba, insan veya hayvan gibi canlılardan korunmayı amaçlayan bu kornalar ile çeşitli kazalardan korunabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Bisiklet kornaları arasından bazıları sahip oldukları yüksek ses frekansı sayesinde oldukça uzaklardan dahi duyulabilmektedir. Bisiklet gözlüğü ise kullanıcılara sağladığı koruma ve güneş engelleme sayesinde herhangi bir sorun yaşamanızdan sizi korur. Bisiklet gözlüklerinin diğer gözlüklerden farkı yan taraflarının kapalı olmasıdır. Bu sayede sürücülerin gözlerine toz kaçmasını veya güneş gelmesini engelleyen bu gözlükler aynı zamanda rüzgara karşı tam koruma sağlamaktadır. Hızlı gittiğiniz zamanlarda rüzgar gözlerinizi yaşartabilir veya gözlerinizi kapatmanıza neden olabilir. Bisiklet gözlükleri size en güvenli sürüşü sağlamaktadır. Bisiklet suluk modelleri ise su şişesi boyutunda olan ve bisiklete takılabilen modellerdir. Tutma kafesi olarak da adlandırılan bu matara boyutundaki alet sayesinde içeceğinizi yanınızda taşıyabilir ve dilediğiniz zaman bisiklet sürerken dahi uzanarak suyunuzu yerinden alabilirsiniz. Bisiklet jantı ise bisikletlerdeki tekerleklerin çember biçiminde yer alan bölümüne denmektedir. Bir bisiklette yaklaşık olarak üç jant tipi mevcuttur. 29, 27.5 ve 26 jant tiplerinden büyük olanlar yolu daha iyi tutma görevini üstlenmektedirler. Küçük jantlar ise daha konforlu sürüş şansı sunmasının yanı sıra kırsal alanlarda daha çok kullanılmaktadır. Bisiklet vitesi ise yolculuklarınızda yol tutuşlarınızı kolaylaştırmak adına kullanılmaktadır. En yüksek vitesi bayır inerken kullanarak daha rahat edebileceğiniz gibi en düşük vitesi de yokuş çıkarken kullanırsanız daha rahat edebilirsiniz. Bisiklet gidonu ise direksiyona denmektedir. Bisikletinize yön veren, iki uçlu tutulan direksiyona gidon ismi verilmektedir. Elinizin ve duruşunuzun konumu için oldukça önemli olan gidon, kaliteli bir sürüş için oldukça önemlidir.

 Bisiklet Ekipmanları Kullanmanın Yolculuğunuza Faydaları

Bisiklet Ekipmanları Kullanmanın Yolculuğunuza Faydaları

Sabit bir egzersiz bisikleti sürmek, kalbinizi, ciğerlerinizi ve kaslarınızı güçlendirirken kalori ve vücut yağını yakmanın verimli ve etkili bir yoludur. Diğer bazı kardiyo ekipmanlarıyla karşılaştırıldığında, sabit bir bisiklet eklemlerinize daha az baskı uygular, ancak yine de mükemmel bir aerobik egzersiz sağlar. Bisiklet ekipmanları olarak Kaliteli bir bisiklet ışığına sahip olmanın olmazsa olmaz bir aksesuar olarak görülmesi gerektiği aşikardır. Özellikle hava karardığında bisiklet sürmeyi seviyorsanız ışıklar sizin için oldukça gerekli bir aksesuardır. Hem sizin önünüzü görmeniz hem de arabaların sizi görmesi açısından bisiklet ışıkları bisikletiniz olmazsa olmaz aksesuarları arasındadır. Kornalar önemli olmasının yanı sıra genellikle gözden kaçan bir güvenlik cihazıdır. Pek çok insan bisikletteki kornaların biraz antika olduğunu düşünür ancak araba sürücülerini, köpekleri ve bebek arabalarını ve yavaş yayaları onlara çarpmadan veya yavaşlamanıza gerek kalmadan çok önce varlığınız konusunda uyarmanın en iyi yollarından biridir. Her ne kadar korna bisiklet parçaları olarak gösterilmiyor olsa da aksesuar noktasında oldukça önemli bir parçadır. Kasklar ise kesinlikle çoğu insanın, hatta bisiklet topluluğu dışındakilerin bile bildiği bir numaralı bisiklet parçasıdır. Bir kaza olması durumunda sürücünün güvenliğini sağlamak için önemli bir aksesuardır. Sizi çeşitli darbelerden koruyan bu kasklar güvenliğiniz açısından bir numaralı üründür. Kurallara uymanızın yanı sıra korna, ayna, kask gibi araçlar kaza riskini düşürebileceği gibi kaza esnasında zarar görmenizi de en aza indirir. Şimdi sayfamıza giderek bu ürünlerden dilediğinizi satın alabilir, bisiklet ve scooter için gerekli olan eksik parçalarını tamamlayarak güvenli bir sürüş sağlayabilirsiniz.