Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Katlanır Bisiklet

için 283 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Katlanır Bisiklet

Bisikletler çocukluk yaşlardan itibaren herkesin hayatında var olan ve son yılların önemi giderek artan ulaşım araçlarından bir tanesidir. Birbirinden farklı modellerde üretilmiş olan onlarca bisiklet çeşidi vardır. Özellikle hem bisiklete binmeyi seven hem de alandan tasarruf etmek isteyen kişilerin tercih ettiği modellerden bir tanesi de katlanır bisiklet modelleridir. Katlanır bisikletler özellikle kullan – kaldır sistemine sahip oldukları için kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Üstelik kolay muhafaza edilmeleri, çok fazla yer kaplamıyor olmaları ve bütün bunların yanı sıra alüminyum ya da çelikten üretilmiş olan dayanıklı malzemeleri ile dikkatleri çeker. Sayfamızda farklı yaş gruplarına ve farklı ihtiyaçlara hitap eden onlarca katlanır bisiklet modeli yer almaktadır. Katlanır bisiklet modelleri, son yılların popülaritesi hızla artan ulaşım araçlarının başında geliyor. Eğer kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız trafik çoğu zaman çekilmez bir çile olarak karşınıza çıkar. Bu durumda farklı bir ulaşım alternatifi bulmak istersiniz. Bu noktada bisiklet ile ulaşım sağlamak seçebileceğiniz en sağlıklı ve hızlı yöntemlerden bir tanesidir. Bisiklet sürmenin insan sağlığı açısından da pek çok faydası vardır. İlk olarak bisiklet kullanımı kişilerin kilo vermelerinde ve mevcut kilolarını koruyabilmeleri için oldukça etkili bir spor tekniğidir. Çünkü bisiklet kullandığınız sırada vücudunuzda çok fazla kas harekete geçerek çalışmaya başlayacaktır. Bisiklet sürmenin çok az bilinen faydalarından bir tanesi vücut duruşuna olan etkisi ve koordinasyon becerisini geliştirmesidir. Bisiklet sürmek tam anlamı ile bir denge işidir. Bisiklet sürerken siz farkında olmadan denge hareketleri yaparsınız ve bu da vücudun duruşunu iyileştirme anlamında çok önemli bir adımdır. Eğer siz de bir bisiklet sahibi olmak istiyorsanız sayfamızda bulunan farklı modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 Katlanır Bisiklet Nerede Kullanılır?

Katlanır Bisiklet Nerede Kullanılır?

Katlanabilir bisiklet ile uzun yol gitmek oldukça kolay ve güvenilir bir yoldur. Özellikle şehir içinde trafiğin yoğun olduğu bölgelerde araç ya da toplu taşıma kullanmak yerine bisikletiniz ile ulaşım sağlamak size zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Katlanabilir bisiklet ile hem şehir içinde hem de şehir dışında güvenle sürüş yaşayabilirsiniz. Bunun için her türlü kullanıma uyum sağlayabilecek farklı modeller vardır. Katlanan bisiklet modelleri özellikle vitesleri baz alındığı zaman oldukça çeşitlilik gösterir. Bisiklet vitesli olduğu zaman farklı hız seviyelerine ve yol durumuna göre vites değiştirmenize olanak sağlar. 6 vites, 7 vites, 8 vites, 16 vites, ya da 20 vites ya da 21 vites modellerinden ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. Katlanır bisiklet 21 vites modelleri en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Bunun yanı sıra katlanır bisikletler jantlarına göre de farklı modellerde olabilir. Özellikle 16 jant, 20 jant ve 26 jant modeller katlanır bisikletler arasında en çok tercih edilen modeller olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle hızlı gitmek istiyorsanız ya da bisiklet üzerinde kolay hakimiyet kurmak istiyorsanız katlanır bisiklet 26 jant modellerini tercih edebilirsiniz. Katlanır bisiklet modelleri farklı renklerde ve farklı boyutlarda satışa sunulmaktadır. Estetik açıdan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bildiğiniz gibi katlanan bisiklet modellerinin en büyük avantajlarından bir tanesi hem kişisel araçlarda hem de toplu taşıma araçlarında taşınmaya uygun olmasıdır. Bu özelliği göz önüne alarak hafif modeller tercih edebilirsiniz. Böylece özellikle günlük hayatta toplu taşıma kullanmak zorunda olduğunuz zamanlarda bisikleti indirip kaldırmanız ve taşımanız esnasında daha az efor harcayabilirsiniz. Bütün bu özellikleri göz önünde bulundurarak kendinize en uygun katlanabilir bisiklet modelini bulabilirsiniz. Sayfamızda onlarca farklı katlanabilir bisiklet modeli bulabilirsiniz. Hafif katlanabilir bisiklet çeşitlerinden farklı jant ve vites seçenekleri olan bisikletleri karşılaştırarak arasından ihtiyacınıza en uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

 Katlanır Bisiklet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Katlanır Bisiklet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Katlanır bisiklet modelleri alınırken dikkat edilmesi gereken pek çok faktör vardır. İlk nokta elbette bisikletin dayanıklı ve kaliteli olmasıdır. Hem şehir içinde hem de şehir dışında kullanıma uygun olan katlanan bisikletlerin uzun yıllar kullanılabilen bir yapıda olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra katlanan bisiklet alacağınız zaman hangi amaçla kullanacağınızı belirlemeniz oldukça önemlidir. Örneğin şehir içinde günlük kullanım için alacağınız katlanan bisiklet modeli ile şehir dışında uzun süreli bisiklet turları için alacağınız modeller arasında elbette farklılıklar olacaktır. Özellikle şehir içi kullanımlarınız için bir katlanan bisiklet modeli arıyorsanız vites aralığını 6 vites, 7 vites ya da 8 vites ile sınırlandırabilirsiniz. Bu aralıklar şehir içinde sizin için yeterli olacaktır. Ama eğer bisikleti Boygünlük kullanım için değil daha arazi şartlarında ya da spor amaçlı kullanacaksanız özellikle 16 vites, 20 vites ya da 21 vites aralıklarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bisikletin kaç jant olduğu da bir hayli önemlidir. Jant ölçüleri genellikle bisikletlerin boyutlarını etkileyen çok önemli bir faktördür. Kilo faktörünü de göz önünde bulundurarak 16 jant katlanır bisiklet alabileceğiniz gibi 26 jant katlanır bisiklet de alabilirsiniz. Katlanır bisiklet modelleri arasında tercih yaparken baz alacağınız bir diğer nokta ergonomik olmasıdır. Bu bisiklet modelleri bu anlamda işinizi görecektir fakat özellikle sürüş esnasında rahat bir kullanım sunması çok önemlidir. Vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak bir seçim yapmalısınız. Özellikle boy uzunluğunuza göre bir bisiklet tercihi yaptığınız zaman hem kullanım açısından hem de sürüş esnasında yaşayabileceğiniz sıkıntıların önüne geçme açısından avantaj sağlayabilirsiniz.

 Katlanır Bisiklet Neden Kullanılmalıdır?

Katlanır Bisiklet Neden Kullanılmalıdır?

Katlanır bisiklet kullanmak için birbirinden farklı etkenlere bağlı olan nedenler vardır. İlk olarak katlanır bisiklet modelleri herhangi bir montaj gerektirmeden kullanılabilen ve son derece pratik ürünlerdir. Bunun yanı sıra kullandıktan sonra bisikletinizi katlama noktalarından katlayarak daha küçük bir formda saklayabilirsiniz. Bu durum özellikle depolama alanları küçük olan kişiler için büyük bir avantaj sağlar. Bisikleti açık hali ile muhafaza etmek uygun alanınız olmadığı durumlarda zorlaşabilir. Bu nedenle katlanır bisiklet kullanmak oldukça makul bir çözüm olacaktır. Katlanır bisiklet kullanmanın bir diğer nedeni ise toplu taşıma kullanmak zorunda kalacağınız durumlardır. Bisikletinizi saniyeler içinde küçük boyutlarda ve daha taşınır duruma getirerek toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Bunun için katlanır şehir bisikleti modelleri arasından hem fiziksel yapınıza hem de bütçenize en uygun modeli seçerek satın almanız yeterli olacaktır. Katlanır bisikletlerin bir diğer kullanım nedeni de özellikle elektrikli bisiklet ile kilometrelerce yol gidebiliyor olmanızdır. Rahat ve güvenli şekilde bir sürüş deneyimi yaşamak için katlanır bisiklet elektrikli ya da elektriksiz modellerden herhangi birine sahip olabilirsiniz. Katlanır bisiklet kullanımına teşvik eden bir diğer durum ise kişilerin fiziksel sağlıklarıdır. Bisiklet kullanımı hem kalp sağlığı hem de kişilerin fit kalması açısından günlük hayatta en büyük yardımcılarınızdan bir tanesidir. Üstelik zannedildiği gibi sadece bacak kaslarının çalışmasını da sağlamaz. Bacak, kalça, karın ve sırt kaslarınız da bisiklet kullanımı esnasında çalışır. Bu da tüm vücudunuzun aktif bir şekilde çalışmasına neden olacak kadar etkilidir. Gördüğünüz gibi günlük hayatın koşturması içerisinde spor yapmaya fırsat bulamıyorsanız iş yerine katlanan bisikletiniz ile giderek spor salonunda yapacağınız egzersizleri yol boyunca bisiklet sürerek yapabilirsiniz. Kişileri katlanır bisiklet kullanımına teşvik eden bir diğer faktör elektrikli modellerdir. Elektrikli katlanır bisiklet modelleri ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan kilometrelerce yol gidebilirsiniz.

 Katlanır Bisiklet Kullanmanın Faydaları

Katlanır Bisiklet Kullanmanın Faydaları

Katlanır bisiklet kullanımı hem ülkemizde hem de dünyada her geçen gün artık gösteriyor. Katlanır bisiklet kullanmak beraberinde insan sağlığı açısından ve kullanım açısından pek çok avantaj getiriyor. İlk olarak bu tür bir bisiklet sahibi olduğunuz zaman yerden tasarruf edebilirsiniz. Katlanabilir bisiklet modelleri ergonomik yapıları ile evinizde kolayca muhafaza edebileceğiniz şekilde katlanma özelliklerine sahiptir. Bu nedenle diğer bisiklet modellerine göre saklanma açısından çok daha büyük bir avantaj sahiptir. Her gün 30 dakika boyunca kullanacağınız katlanır bisiklet ile vücudunuzda yaşanan değişime şahit olabilirsiniz. Katlanan bisiklet modellerinden hangisini kullanırsanız kullanın yalnızca fiziksel sağlığınız açısından değil mental ve ruhsal sağlığınız açısından da önemli bir gelişme gösterirsiniz. Çünkü özellikle şehirden uzak ve sakin alanlarda yapacağınız bisiklet sürüşleri sizi stresten uzaklaştırarak stres seviyenizin azalmasında önemli bir rol alacaktır. Bunun yanı sıra katlanır bisiklet kullanırken beyniniz çok fazla fonksiyonu kullanmak zorunda kalır. Katlanabilir bisiklet kullanmanın bütün bu faydalarından yararlanabilmek için sayfamızda bulunan onlarca bisiklet modelini inceleyerek kendinize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Sayfamızda bulabileceğiniz katlanır bisiklet modelleri farklı özelliklere sahip olmasının yanı sıra şehir içi ve şehir dışı kullanımlar için de oldukça uygundur. Katlanır bisiklet kullanmanın en önemli avantajı elbette taşıma kolaylığıdır. Örneğin tatile ya da pikniğe gideceğiniz zaman bisikleti katlayarak arabanızın bagajına sığdırabilirsiniz. Bu sayede bisikletinizi istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda kullanabilirsiniz. Farklı bir alternatif olarak scooter modellerine de bakabilirsiniz.

Katlanır Bisiklet Fiyatları

Katlanır Bisiklet Fiyatları

Günlük hayatımızda birbirinden farklı bisiklet modelleri ile karşılaşmamız mümkündür. Son yılların en popüler bisiklet modelleri arasına adını yazdırmayı başaran katlanabilir bisiklet çeşitleri, birbirinden farklı özellikler ve fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunuluyor. Bisiklet severlerin radarına takılmış olan katlanır bisiklet fiyatları, farklı faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Katlanır bisikletlerin fiyatlarını etkileyen en önemli unsurların başında bisikletin kaç vites olduğu ve kaç jant olduğu bilgileri geliyor. Bisikletlerin en temel özelliklerinden olan bu ikili bir bisikletin kullanımını kolaylaştıran en önemli faktörlerdir. Bunun yanı sıra bisikletin güçlü bir amortisör sistemine sahip olması da fiyata etki eden faktörler arasındadır. Özellikle arazi ya da daha bozuk zeminlerde bisiklet kullanacaksanız amortisör sistemleri hayat kurtarıcı niteliğe sahiptir diyebiliriz. Bisikletin daha yumuşak ve hassas olmasını sağlar. Ayrıca bisiklette bulunacak olan çift süspansiyon da oldukça önemli bir etkendir. Zemin ile temasın kesilmemesini sağlayan bu özellik de fiyata etki eder. Bunların yanı sıra bisikletlerin üretildiği malzeme de fiyata oldukça etki eder. Alüminyum ya da çelik malzemeden üretilen bisikletler arasında dayanıklılık farkı olacağı için fiyat faktörü de bu durumdan etkilenecektir. Sayfamızda farklı markalar tarafından üretilmiş olan onlarca farklı katlanan bisiklet modeli bulabilirsiniz. Ayrıca katlanır bisiklet yorum ve kullanıcı deneyimleri sayesinde almak istediğiniz ürün hakkında bir ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından yapılan bu yorumlar arasında katlanır bisiklet önerisi ve tavsiyeleri bulmanız da mümkündür. Bu nedenle katlanır bisiklet özelliklerini ve fiyatlarını incelerken mutlaka yorumlar kısmına da göz atmalısınız.

Katlanır Bisiklet Kaç Kilo Taşır?

Katlanır bisiklet modelleri pek çok bisiklet modeli ile aynı işlevi görür. Her bisiklet modelinde olduğu gibi katlanır bisikletlerde de bir kilo sınırı vardır. Katlanır bisikletler 100 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Katlanır Bisiklet Nasıl Seçilir?

Katlanır bisiklet seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktaların başında elbette taşıma kapasitesi gelir. Fiziksel özelliklerinize uygun bir ürün tercih etmek ve uzun yıllar kullanabilmek için mutlaka taşıma kapasitesini öğrenmelisiniz. Katlanır bisiklet alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise bisikletin rahat bir sürüşe imkân tanıyıp tanımadığı olacaktır. Eğer günlük kullanımda örneğin iş yerinize giderken bisiklet ile ulaşımı tercih ediyorsanız mutlaka rahat bir bisiklete sahip olmalısınız. Böyle bir durumda amortisör sistemlerinin olmasına, fren sisteminin sağlam olmasına, vites ve jant özelliklerine de dikkat etmelisiniz.

Katlanır Bisiklet Kaç Vites Olmalı?

Katlanır bisiklet alırken bakılan bir diğer durum ise vites seçimidir. Bir bisikletin kaç vites olması gerektiği tamamen sizin kullanım amacınıza göre değişir. Şehir içinde yani düzgün yollarda kullanım sağlayacaksanız 8 vitese kadar olan modeller sizin için yeterli olacaktır. Fakat bisiklet ile dağ, tepe gezmeyi seviyorsanız bunu bir ihtiyaçtan ziyade hobi ve spor amaçlı yapıyorsanız çok daha yüksek vitesler tercih etmelisiniz. Özellikle 21 vites katlanır bisiklet modelleri bu anlamda işinize yarayacaktır.

Katlanır Bisiklet Nasıl Kilitlenir?

Katlanır bisikletlerin hem katlanması hem de kilitlenmesi oldukça kolaydır. Bisikletin üzerinde katlanmaya imkân tanıyan mekanizmaları vardır. Bu mekanizma ya da eklem yerlerini kullanarak bisikletinizi ister katlanmış şekilde isterseniz de açık şekilde kilitleyebilirsiniz. Bir bisikleti özellikle çalınma ihtimaline karşı kilitlemenin en güvenilir yolu bir bisiklet kilidi almaktır. Alacağınız kaliteli bir kilit sayesinde bu problemin üstesinden gelebilirsiniz

Katlanır Bisiklet Nerede Kullanılır?

Katlanır bisikletler hayatın her alanında kullanılabilir. Çünkü diğer bisiklet modellerinden hiçbir farkı olmamakla birlikte pek çok avantajı da vardır. İster bir bisiklet sürüş grubu ile belirlediğiniz rotada isterseniz de eviniz ile işiniz arasındaki mesafe boyunca katlanır bisikletleri kullanabilirsiniz. Hem günlük kullanım için hem de hobi ya da spor faaliyetleri için kullanışlı ürünlerdir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Mosso (19)
Dahon (11)
Bisan (38)
Bianchi (5)
Carraro (87)
Salcano (6)
Kron (18)
Peugeot (37)
Ümit (23)
Tern (11)
Fonte (14)
Geotech (5)
Corelli (4)
Sprint (2)
Giant (1)
istbike (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

7 (82)
8 (72)
21 (64)
6 (51)
16 (7)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant Çapı

(264)
(6)
(5)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Fren Tipi

(201)
(55)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Unisex (212)
Erkek (11)
Başka bir kelime deneyin

Kadro Boyu

(37)
(28)
(21)
(12)
(9)
(8)
(6)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL