TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Katlanır Bisiklet

için 36 sonuç bulundu.

Katlanır Bisiklet

Bisiklet seyahatlerinizde tercih edeceğiniz model kritik bir önem taşır. Yolculuklarınızda daima bisiklet kullanıyorsanız kolay taşınabilir olması gerekir. Katlanabilir bisiklet yalnızca ulaşım için değil, gezintilerinizde de konforu hissettirecek nitelikleri bünyesinde bulundurur. Hızlı bir şekilde katlanabilme özelliğiyle pratik bir kullanım sağlar, günlük kıyafetlerle rahat bir şekilde kullanılabilir. Şehir içi ulaşımda da konforlu bir şekilde kullanılabilen bisikletler katlandığında taşınabilme özelliği taşır. Katlandıktan sonra hafif bir çanta veya bavulla muhafaza ederek bisikletinizi yanınızda bulundurabilirsiniz. Katlanabilir ve taşınabilir olması yönüyle katlanır bisiklet modelleri iş yaşamınızda veya gündelik hayatınızda ergonomik yapısıyla büyük kolaylıklar sağlar. Gündelik yaşantınızda tercih edebileceğiniz Spor & Outdoor ürünü olan işlevsel, pratik ve kolay katlanır bisiklet modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Seyahat Arkadaşınız Katlanır Bisiklet Daima Yanınızda

Seyahat Arkadaşınız Katlanır Bisiklet Daima Yanınızda

Ulaşım veya keyifli gezintileriniz için kullanacağınız katlanır bisikletlerin en önemli özelliklerinden bir tanesi şehir içi ulaşımlarında da rahatlıkla yanınızda bulundurabileceğiniz aletler olmasıdır. Bisikleti yanınızda bulundurmak otobüs, metro veya tramvay gibi şehir içi ulaşımlarında problem yaratabilir. Ancak katlanır bisikletinizi yalnızda saniyeler içerisinde katlayıp çanta içine muhafaza ederek daha konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Sizi her ortamda rahat ettirecek özelliklere sahip mini katlanır bisiklet daha hızlı yolculuk yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Hafifletilmiş paralarıyla rahat ve konforlu bir şekilde yolculuğa çıkmanızı sağlar. Bisiklet kullanıcılarının karşı karşıya kaldığı problemlerden birisi park sorunu. Kolay katlama sistemiyle yalnızca saniyeler içerisinde bisikletinizi yanınızda bulundurabilir, çalınma riskine karşı koruyabilirsiniz. Ek aksesuarlarıyla da sizi konforuyla şımartacak niteliklere yer verilen katlanır bisikletler çok işlevsel bir yapıyla buluşmanızı sağlar. Teknik özellikleriyle birlikte rahatlığı her seferinde hissetmenizi sağlayan katlanır bisiklet, yolculuklarınızı daha keyifli ve kolay bir hale getirir. Katlanır bisikletler şehir içi ulaşımlarında kullanılabilecek nitelikte tasarlanan uzun yollarda gidebileceğiniz aerodinamik yapılara sahipler. İş seyahatlerinizi yalnızca ulaşım değil aynı zamanda bir hobi olmasını sağlayarak birçok avantajı beraberinde getirir. Bisikletiniz şehir içi ulaşımlarına göre tasarlanır ve doğaya zarar vermeden ulaşım yapmanızı sağlar. Sabit kadrolu ön amortisör sistemine sahip modeller hafif ve donanım bakımından daha iyi özellikler vadeder. Taşıması daha rahat olan sabit kadrolu bisiklet modelleri ulaşım sırasında rahatlığınızı ön plana çıkarır niteliklerle buluşmanızı sağlar. Katlanır bisiklet fiyatları arasından yapacağınız seçimlerde bütçenize en uygun modele sahip olabilirsiniz. Çift süspansiyonlu bisikletler konfor bakımından daha iyidir ve kullanımı daha kolaydır. Zeminle teması hiçbir zaman kaybetmeyeceği için yolu daha iyi kavrayabilen çift süspansiyon özelliği, ulaşım esnasında keyifli bir yolculuk çıkarmanızı sağlayacak nitelikte tasarlanmıştır. Uzun süreli yolculuklarınızda tercih edebileceğiniz çift süspansiyon modeller rahatlığından hiçbir şekilde ödün vermeyenlerin seçimleri arasında yer alabilir. Tek amortisör seçimleriniz de rahatlığı ve konforu hissettirir ancak bu modellerde öncelik daha çok bisikletin teknik aksamlarına verilir. Bu bağlamda teknik donanımları değil de daha çok kendi rahatlığını önde tutan katlanır bisiklet modelleri için çift amortisör sistemini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Katlanır Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Katlanır Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bisiklet modellerinde yer alan parçaların tamamı birbirini tamamlar. En önemli aksamlarından birisi olan amortisörler, sarsıntıları engeller. Ani hareketlerin tersi yönünde etki ederek konfor alanını büyük ölçüde artırır. Katlanır bisiklet tavsiye arasında genellikle konfor yönünün ağır bastığı görülüyor. Şehir içi ulaşımlarında gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz havalı amortisörler gelişen teknolojiyle birlikte uzun yıllar kullanabileceğiniz özelliklerle donatılmıştır. Rahatlık faktörüne ilk sırada yer verenlerin tercihi genellikle havalı amortisör yönünde olur. Yaylı amortisörlü bisiklet modellerinin sağladığı en büyük artı uzun ömürlü olmalarıdır. Bisiklet modelleri içerisinde yer alan doğrusal yay eğrileri uzun ömürleriyle seyahatlerinizde gönül rahatlığıyla kullanıma uygunluk taşırlar. Bütün amortisörlerde tepme kontrolü özelliği yer alır. Amortisörler ani durumlara karşı verdiği tepkilerle yolculuklarınızın daha rahat geçmesini sağlar. Bazı bisikletlerde yer alan harici olarak ayarlanabilen tepme kontrolü ayarları amortisörler kullanıcılar için önemli artılar sağlar. Bisiklet yapımlarında tercih edilen maddeler teknolojinin ilerlemesiyle birlikte büyük bir değişim gösteriyor. Kullanıcı katlanır bisiklet yorum faktörü de dikkate alınmalıdır. Alüminyum yapılı katlanır bisikletler yaygın tercihler arasında yer alır. Alüminyumun yapısı yumuşak olmakla birlikte kolay bir şekilde dövülebilen, makinede işlenebilen ve şekillendirilebilen bir madde olması sebebiyle tercih edilir. Kolay işlenmesi yönüyle en fazla kullanılan maddeler diğer bisiklet modellerine nazaran daha hafiftir. Yapısı yumuşak olmasına karşın gelişen teknolojiyle birlikte dayanıklılık özelliklerini de içerisinde barındırarak rahat bir kullanım vadeder. Çelik yapılı bisikletler; yüksek sıcaklığa dayanıklı, istenen sertliğe ulaştırılabilen, elektriksel niteliklerle gelir. Demir cevherlerinden veya hurdadan dönüşüm şekillerinde üretilebilen katlanır bisiklet türleri kütük veya blum olarak şekillendirilebilir. Alüminyumun daha kolay işlenmesi ve gelişen teknolojiyle birlikte alüminyumun bisikletlerde daha fazla yer almaya başladığı gözlemleniyor. Katlanır bisikletlerde yer alan arka süspansiyon sistemi çelik yay veya havanın sıkışması ve hidrolik veya havalı sistemden oluşuyor. Bu sistemde yerden gelen darbeler enerjiyi serbest bırakır. Ön amortisör sistemlerinde de aynı durum geçerli olur. Sistem öğesi yer almıyorsa kontrolsüz bir hızla gerçekleşecekken, sistem bisiklet kullanırken rahat bir sürüş gerçekleştirebilmeniz için tasarlanıyor. Çift süspansiyon sistemlerine sahip bisiklet modelleri ise yüksek konfor için üretilen modeller arasında yer alır. Çift süspansiyonlu modellerde ise bisiklet sürücüleri taşlı ve topraklı yollarda rahat bir hareket alanına sahip olur.

Katlanır Bisiklet ile Keyifli Yolculuklar Sizi Bekliyor

Katlanır Bisiklet ile Keyifli Yolculuklar Sizi Bekliyor

Kullanıma hazır bir şekilde herhangi bir montaj gerekmeksizin kullanabileceğiniz katlanır bisikletlerde kendinize uygun vitesle yolculuğa çıkabilirsiniz. Elektrikli katlanır bisiklet fiyatları hakkında yapılan araştırmalarda tercih edeceğiniz modelle herhangi bir problem yaşamadan binlerce kilometre yolculuk yapabilmeniz mümkün. Şehir içi ulaşımları için genellikle 3-5 vitesli modeller tercih edilse de, isteğinize bağlı olarak 7, 12, 18 ve 21 vitesli modelleri de tercih edebilirsiniz. Katlanabilir bisikletlerin en önemli özelliği rahat ve konforlu bir şekilde sürüş deneyimi yaşatması ve yolculuğunuzu tamamladıktan sonra kolay bir şekilde muhafaza edebilmeniz. Katlanır bisikletler ile asansörle en üst kata kadar sorunsuz bir şekilde çıkabilirsiniz. Bisikletle işe gidiş gelişlerinizde, yolculuğa çıktığınızda arabaya binerken sorunlar yaşamamanız için bisikleti rahatlıkla bagaja koyarak istediğiniz yere götürebilirsiniz. Vites sistemi, ağırlık ve teknik ayrıntıları daima incelemeli ve buna bağlı olarak beklentinize en uygun ürünle buluşmalısınız. Geniş bir renk seçeneği ile sahip olabileceğiniz bisikletlerde erkek, kadın veya unisex tercihlerde bulunabilirsiniz. Bisikleti yalnızca siz kullanmayacaksanız unisex seçimlerde bulunmanız kolaylık sağlayabilir. Vites sayısı daha az olan modeller düz alanlar ve gündelik kullanımlara en uygun seçenekler olarak üretilir. Dağlık veya engebeli alanlarda konforlu bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız 6 veya daha yüksek vitesli bisiklet modellerini tercih etmeniz daha sağlıklı olur. Estetik tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle yolculuklarınızı istediğiniz koşullar altında gerçekleştirebilirsiniz. İtiş gücü ve mesafe gibi ayrıntıları da göz önünde bulundurabileceğiniz birçok bisiklet modeli ulaşım esnasında yalnızca sizi değil, yolculuk yapan herkesi rahat ettirir. Yolculuğunuzu kolay ve keyifli hale getirebilmek için beğeninize sunulan ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Daha hızlı yolculuk olanağı sağlayan modeller ek aksesuarlar ve kolay katlama sistemleriyle sizlerle buluşuyor. Doğa maceralarına atılmak isteyenler için özel tasarımlara yer verilen bisiklet modelleri keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamanızı sağlar. Büyük katlanır bisiklet park yeri ve çalınma gibi risklerin ortadan kalkmasını sağlar. Gezintilerinizi en iyi derecede konforla sağlayabilmek ve keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilmeniz için katlanır bisiklet modelleri tam size göre. Daha fazla seçenek için Bisiklet & Scooter kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bianchi (1)
Bisan (16)
Carraro (1)
Corelli (3)
Fonte (2)
Geotech (2)
Kron (3)
Mosso (3)
Salcano (2)
Tern (1)
Ümit (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant Çapı

(23)
(6)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Fren Tipi

(28)
(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Vites

6 (18)
7 (6)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kadro Boyu

(10)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL