Katlanır Bisiklet

Katlanır bisiklet modelleri, adından da anlaşılacağı üzere katlanarak taşınabilen ya da muhafaza edilebilen, kolay ve pratik kullanım imkanı sunan bisiklet modelleri arasındadır. Neredeyse normal bisikletlerden hiçbir farkı bulunmayan bu bisiklet modellerini, şehir içinde ve şehir dışında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız, sahilde veya parkta gezinti yaptıktan sonra toplu taşıma araçlarına, bisikletinizi katlayarak rahatlıkla binebilirsiniz. Normal bisikletlerden daha küçük görünseler de, en az onlar kadar yüksek performansa sahip olan katlanır bisiklet modelleri bulunmaktadır. Katlanır bisiklet modelleri, neredeyse her yaş kesimi tarafından kullanıma uygundur.

Katlanır bisiklet fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterse de, normal bisikletlere göre daha uygun fiyatlıdır. En çok tercih edilen bisikletler arasında yer alan Ümit bisiklet markası tarafından katlanabilir bisiklet modeli de üretilmiştir. Ümit katlanabilir bisiklet modeli, 20 jant ve alüminyum fren özelliği ile oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Jantları çift kat alüminyum, kadrosu alüminyum katlanır özelliktedir. 6 vites özelliği ile ayağınızı yerden kesecek olan bu bisiklet modelini kısa mesafeli ulaşımlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Salcano katlanır bisiklet ve Dahon katlanır bisiklet modelleri, en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Yüksek fiyatlı katlanır bisikletlerin daha çok özelliği bulunmakla birlikte, daha sağlam yapıları, uzun süreli kullanıma imkan sunmaktadır.

Bisiklet sürmeyi seviyorsanız ve evinizde bisikletinizi muhafaza edebileceğiniz bir alan yoksa, katlanır bisiklet modellerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden tasarımları bulunan katlanabilir bisiklet modellerinden istediğinizi satın alabilirsiniz. Salcano, Ümit, Carraro, Bianchi, Geotech gibi çeşitli markalar tarafından katlanabilir bisiklet modelleri üretilmektedir. Renkli ve eğlenceli tasarımları seviyorsanız, sizin için üretilen yeşil ve turuncu renklerdeki bisiklet modellerini tercih edebilirsiniz. Dahon katlanabilir bisikletin maksimum taşıma gücü 105 kilo olduğu için özellikle bu kilolardan fazla olanların tercih etmemesi gerekmektedir. Katlandığında adeta bir bavul gibi görünen ve kolayca taşınan katlanan bisiklet modellerini, istediğiniz her yere kolayca götürebilirsiniz. Katlanır bisikletin performansının size yetersiz geleceğini düşünüyorsanız, bisiklet kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyerek kendiniz için en uygun olanını satın alabilirsiniz.

Katlanır Bisiklet

için 326 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bianchi (23)
CARRARO (29)
(1)
Dahon (46)
(22)
(1)
(2)
(3)
(2)
GRAZIELLA (6)
(1)
KRON (6)
(1)
Mosso (40)
Salcano (28)
(1)
TERN (103)
(3)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (46)
ve üzeri (47)
ve üzeri (47)
ve üzeri (48)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL