Katlanır Bisiklet

Bisiklet sürmek kimileri için bir tutku. Dolayısıyla bisikletlerini her daim yanlarında taşımak isterler. Ancak normal bir bisikleti her yere taşımak oldukça güçtür. Oysa katlanır bisiklet modelleri size hem estetik hem de taşıma kolaylığı vadediyor.

Katlanır Bisikletin Avantajları

Katlanır Bisikletin Avantajları

Katlanır bisiklet kullanmanın şüphesiz ki belli başlı avantajları var ve bu avantajlar bisikletinizle birlikte sizin de gündelik hayatta karşılaştığınız pek çok ulaşım sorununu çözebiliyor. Öncelikle, arazi koşullarından bahsedelim. Katlanır bisiklet alırken özellikle katlanır dağ bisikleti modellerine yoğunlaşmak istiyorsanız ve doğada bisiklet sürme gibi bir hobiniz varsa, katlanır bisiklet aşırı engebeli yollarda, normal bisikletlerden çok daha avantajlı taşıma olanağı sunar. Katladığınız bisikleti tek elle ya da dağcı çantanıza bağlayarak taşıyabilirsiniz örneğin. Veya şehirde bisiklet kullanmayı sevenlerdenseniz ve kimi zaman kalabalık toplu taşıma araçlarına bisikletiniz ile birlikte binmek zorunda kalıyorsanız, bisikletinizi katlayarak kapladığı alanı küçültebilir ve böylece daha rahat yolculuk edebilirsiniz.

Katlanır Bisiklet Modelleri

Katlanır Bisiklet Modelleri

Katlanır bisiklet modelleri öncelikle tasarım açısından normal bisiklet türlerinden farklılık gösterir. Uzun bir selesi, yere görece daha yakın bir iskeleti vardır ve tekerlekleri küçüktür. Zaten bu tasarımıyla kolay taşınabilir hale gelmiştir. İlk katlanır bisiklet modelleri tamamen tek tip bir tasarım izlerken şimdilerde üretilen katlanır bisiklet modelleri, retro ve eğlenceli tasarımları ve farklı renk seçenekleri sayesinde daha geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu da demek oluyor ki herkesin zevkine uygun bir katlanır bisiklet bulmak artık mümkün. Üstelik kategorimizi incelediğinizde modellerimizin çoğunda katlanır bisiklet aksesuarları olan sepet ve çamurluk gibi kısımların da dahil olduğunu göreceksiniz. Katlanır bisiklet çantası da edinerek bisikletinizi daha kolay taşıyabilirsiniz.

Katlanır Bisiklet Fiyatları

Katlanır Bisiklet Fiyatları

Katlanır bisiklet satın alırken öncelikle üretici firmanın adının ne denli duyulmuş olduğuna ve katlanır bisiklet tavsiye ve tanıtımlarında bulunan çevrimiçi forum ve gruplara bakmak isteyebilirsiniz. Buralarda karşınıza belli başlı üretici firma isimleri çıkacaktır. Örneğin, BTwin, Ümit, Dahon ve Salcano bunlar arasında öne çıkan katlanır bisiklet markalarıdır. Kategorimizde yer alan katlanır bisiklet modellerimiz az önce saydığımız markalar ve daha nicesinin ürettiği kaliteli, uzun ömürlü kullanım sağlayan, sağlam ve göz alıcı tasarımlara sahip ürünleridir. Üstelik fiyat ve kalite açısından değerlendirildiğinde, ayırmanız gereken bütçenin çok altında katlanır bisiklet fiyatları ile karşılaşacak ve alışverişinizde ne ölçüde kâr ettiğinizi görünce şaşıracaksınız.

Katlanır Bisiklet

için 480 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3T (1)
Bianchi (14)
CARRARO (107)
Corelli (10)
Dahon (82)
(53)
Geotech (8)
Goccia (1)
GRAZIELLA (5)
Konnix (1)
KRON (18)
Mosso (57)
Salcano (26)
Soho (2)
Spin (1)
TERN (69)
ÜMİT (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (50)
ve üzeri (52)
ve üzeri (52)
ve üzeri (53)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL