Dağ Bisikleti

Yol bisikleti mi, yoksa dağ bisikleti mi almalıyım derken en sonunda kararınızı bir dağ bisikleti satın almaktan yana kullandıysanız, artık müthiş doğa gezintilerine yürüyerek çıkmayacaksınız demektir.

Dağ Bisikleti Özellikleri

Dağ Bisikleti Özellikleri

Dağ bisikleti ne gibi özellikler barındıran bir bisiklettir? Eğer “off-road” aktivitelerden hoşlanıyorsanız ve aynı zamanda bisiklet sizin için bir tutkuysa, satın almanız gereken bisiklete bir dağ bisikleti olacaktır zira dağ bisikleti özellikleri bakımından tam da bu türden etkinlikler için tasarlanmıştır. Daha düz ve daha yüksek bir kadroya sahip olan dağ bisikleti modelleri kayalık, taşlık, tümsek ya da diğer arazi koşulları esnasında bisikletinizi daha dayanıklı kılar. Dağ bisikleti lastikleri, çakıl, çamur, kum ve taşlık alanda rahat ve kaymayan bir sürüş için girintili çıkıntılıdır. En hafif dağ bisikleti modellerinin kadrosunda en hafif ve en dayanıklı malzeme olduğu bilinen titanyum kullanılır. Ancak çelik gövdeli olan modeller de mevcuttur.

Dağ Bisikleti Markaları

Dağ Bisikleti Markaları

Dağ bisikleti satın alırken elbette uzun süreli bir kullanım düşünerek hareket etmek isteyeceksiniz. Dolayısıyla aslında dağ bisikleti seçiminde en önemli hususlardan biri de beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz bisikleti üreten firmanın tanınırlığı ve güvenilirliği. Kategorimizde yer alan dağ bisikleti modelleri göreceksiniz ki dünya çapında amatör ya da profesyonel fark etmeksizin her bisiklet kullanıcısının ve sporcunun tercih ve tavsiye ettiği markaların en yeni ürünleridir. Airbike, Bianchi, Bisan, Canondale, Carraro, Kron, Felt, Merrida, Ghost, Ümit ve Giant gibi hem dağ bisikleti hem de diğer bisiklet çeşitleri konusunda kendisini kanıtlamış dağ bisikleti markaları en güncel teknolojiyle donatılmış ürünleriyle birlikte kategorimizde beğeninize sunuluyor.

Dağ Bisikleti Fiyatları

Dağ Bisikleti Fiyatları

Peki bir dağ bisikleti satın alırken ne kadar bütçe ayırmayı düşünüyorsunuz? Dağ bisikleti satın alırken göreceğiniz bir şey de, bisikletin özelliklerine göre pek çok farklı yelpazede fiyat seçenekleri olmasıdır. Örneğin çelik kadrolu bir dağ bisikleti, titanyum kadrolu bir dağ bisikletine göre daha uygun fiyatlı olacaktır. Veya aksesuarları ile birlikte satılan dağ bisikleti modellerinin yine marka ve modele göre daha düşük fiyatlı ya da daha yüksek fiyatlı olduğunu görebilirsiniz. Neticede önem vermeniz gereken bir konu olan bütçe meselesi de ürün çeşitliliğimiz sayesinde ortadan kalkıyor. Her kesimden insana ve bütçeye hitap edecek dağ bisikleti modellerimiz harika indirim fırsatları ve uygun dağ bisikleti fiyatları ile kapınıza kadar geliyor.

Dağ Bisikleti

için 4,904 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3T (3)
Action (2)
Aim (2)
Almost (1)
ANDRO (1)
Arbike (9)
Arrow (3)
Barcin (1)
Belderia (18)
Bianchi (631)
Bisan (53)
BS (1)
C.A.M.P. (7)
Canello (1)
CANNONDALE (32)
Carelle (1)
CARRARO (486)
Carrera (1)
Corelli (404)
CST (1)
Cube (29)
Cup (3)
DIA COMPE (1)
(393)
Element (4)
Falcon (41)
FELT (4)
Flood (16)
FOCUS (3)
Geotech (9)
Geroni (19)
Ghost (104)
Giant (23)
GOMAX (42)
Herkul (1)
K-EDGE (1)
Kawasaki (1)
KRON (471)
KROSS (20)
Ktm (21)
Lapierre (10)
MAVIC (1)
MERIDA (41)
Mondial (1)
Mosso (168)
Oem (13)
Orbis (65)
Peak (1)
Peugeot (49)
Plus (1)
Salcano (900)
SARIS (1)
Scott (96)
SEDONA (92)
Stolz (1)
Tec (13)
Tunca (5)
Vertex (43)
Vision (5)
Voit (2)
Whistle (84)
XLC (1)
Zefal (6)
ÜMİT (278)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(284)
ve üzeri (405)
ve üzeri (425)
ve üzeri (431)
ve üzeri (439)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL