Dağ Bisikleti

Dağ bisikleti, diğer bisiklet türlerine göre en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Rahatlığı, dengesi ve kontrol edilebilir, kullanıcıların işini son derece kolaylaştırmaktadır. Bir de çeşitli zemin şartlarına uyumlu olması, en çok tercih edilenler arasında olmasının sebepleri arasındadır. Dağ bisikleti, patika, çakıllı yol, toprak yol ve arazi gibi şartlara uyum sağlayan bisiklet modelleri arasında yer almaktadır. Bisiklet sporuyla ilgilenen ve gezmeyi seven kişiler, dağ bisikletleri ile bireyse olarak ya da grup olarak turlara çıkmaktadır. Şehir hayatı ve çalışma hayatı sizi çok bunalttıysa, hemen kendinize uygun bir dağ bisikleti satın alarak kendinizi doğaya bırakabilirsiniz.

Köy gibi arazi koşullarına sahip bir yerde yaşıyorsanız, ulaşım için dağ bisikleti kullanmayı tercih ederek kısa mesafe ulaşımınızı kolayca halledebilirsiniz. Dağ bisikleti tavsiyesi arıyorsanız, forumlarda yer alan kullanıcı deneyimlerini okuyabilir ve kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Kendiniz için yeni bir aktivite düşünüyorsanız, heyecan ve adrenalin dolu bir gün geçirmek için dağ bisikleti ile tura çıkabilirsiniz. Bianchi dağ bisikleti, kaliteli ve sağlam yapısı ile bisiklet kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Salcano dağ bisikleti modellerinden dilediğiniz renkte olanı tercih ederek zevkinizi ve tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Diğer markaların dağ bisikleti modelleri için kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Şehir içinde, asfalt yolda kullanabileceğiniz bir bisiklet modeli arıyorsanız, şehir bisikleti kategorisinde yer alan ürünleri inceleyerek dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Şehir bisikletleri, şehre uyum sağlayacak şekilde tasarlandığı için devamlı olarak rahat etmenize olanak sağlayacaktır.

En iyi dağ bisikleti markaları arasında: Salcano, Ümit, Bianchi, Orbis, Bisan, Giant, Whistle, Orbea gibi çeşitli markalar yer almaktadır. Dilediğiniz markanın ürününü satın alabilir ve kendinizi heyecan dolu maceralara bırakabilirsiniz. Dağ bisikleti fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Çok uygun fiyatlarda üretilen dağ bisikletleri bulunduğu gibi, çok yüksek fiyatlarda üretilen dağ bisikleti modelleri de bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek kendiniz için en uygun olanının hangisi olduğuna karar verebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. İndirimli dağ bisikleti fiyatları için ürünlerimize göz gezdirebilirsiniz.

Dağ Bisikleti

için 3,762 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Action (6)
(1)
Arbike (16)
(1)
Arrow (15)
Belderia (12)
(4)
Bianchi (455)
Bisan (8)
(1)
(3)
(1)
(4)
(3)
CARRARO (175)
(1)
Corelli (134)
(1)
Cube (40)
Cup (7)
(2)
(1)
(340)
Element (8)
FELT (18)
Flood (18)
FOCUS (9)
(1)
(1)
Geroni (16)
Ghost (92)
Giant (69)
GOMAX (27)
KRON (296)
KROSS (37)
Ktm (14)
Lapierre (9)
(1)
Marin (11)
MERIDA (81)
(2)
Mosso (76)
(2)
Orbis (146)
(2)
(1)
Salcano (957)
(1)
SARIS (35)
Scott (101)
(1)
SEDONA (52)
(3)
(2)
(1)
(1)
(5)
Vertex (9)
(5)
(5)
Whistle (52)
(1)
(4)
ÜMİT (217)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(280)
ve üzeri (387)
ve üzeri (411)
ve üzeri (419)
ve üzeri (426)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL