ÜMİT Bisiklet & Scooter

Bisikletler, günümüzde hem hobi olarak hem de profesyonel anlamda kullanılır. Ulaşım aracı olarak tasarlanan bisikletler, zaman içinde her yaştan insanın tutkuyla kullandığı bir araca dönüşür. Ümit markası, yıllara dayanan tecrübesi ile ilerici ve modern çizgide bisikletler tasarlar. Kullanıcıların, hayatlarının her anında yanlarında olacak bir Ümit bisiklet, bu anları daha keyifli geçirmelerine yardımcı olur. Kaliteli ve kolay sürülen bisikletler, her kullanışta aynı yüksek performansı göstererek kullanıcıların kendilerini özgür hissetmelerini sağlar. Marka, kullanıcıların farklı ihtiyaç ve beklentilerini analiz etmeye çalışarak tasarımlarını bu yönde oluşturur. Her yaş ve kilodan kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bisikletler estetik tasarımlarıyla da tercih nedeni olur.

Her Koşula Uygun Ümit Bisiklet Modelleri

Her Koşula Uygun Ümit Bisiklet Modelleri

Bisiklet modelleri genel olarak kullanılacak zemin türüne göre farklı teknik ve işlevsel özelliklerle tasarlanır. Bisiklet kullanıcıları, engebeli arazilerde ya da düz yollarda giderken değişik donanımlara ihtiyaç duyarlar. Ümit bisiklet modelleri, kullanıcıların bu ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Genel olarak arazi yapısına göre yapılan modeller, çocuklar için de ayrıca üretilir. Extreme sporlarla ilgilenen kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği modeller, engebeli ve çakıllı arazi yapısına uygun tasarlanır. Markanın bu alanda yaptığı üretimler genellikle dayanıklılık esasına dayanır. En sağlam materyaller kullanılarak yapılan modeller, kullanıcıların tehlikeli durumlarda kalabileceği öngörülerek tasarlanır. Asfalt ve beton gibi düz yolda rahat kullanılan modeller, özellikle şehir hayatında sıklıkla kullanılır. İşe, okula giderken ya da belli aralıklarla spor amaçlı sürülen modeller, bu amaca uygun olarak dizayn edilir. Marka, bu modelleri yüksek hız yapılabilecek şekilde tasarlayarak kullanıcıların uzun sürüşler yapmasına yardımcı olur. Özellikle, günümüzde bisiklet sporunun yaygınlaşması ile artan bisiklet yolları bu modellerin çok daha rahat bir şekilde kullanılmasını sağlar. Düzgün asfaltlı yollar sayesinde, bu koşullara uygun üretilen bisikletlerle ulaşım da mümkün olur. Ümit bisiklet özellikleri fonksiyonel amaçlara da hizmet eder. Örneğin düz yolda sürülebilen bazı modellerini katlanabilir özellikte tasarlar. Ümit, bisiklet tutkusunu küçük yaşta başlatmak amacıyla çocuklar için pek çok alternatif yaratır. Markanın ürettiği lisanslı çocuk bisiklet modelleri, günümüzün çizgi karakterlerini ya da çocukların sevdiği figürleri içerir. Çocukların fiziksel yeterlilikleri düşünülerek yumuşak materyaller ve pratik bir fren sistemiyle üretilen çocuk bisiklet modelleri, aynı zamanda gelişimlerinin olumlu etkilenmesi için dışarıda spor yapabilmelerini sağlar. Çok fazla aksesuar kullanılmayan basit yapılı tasarımlar, hafif yapılarıyla çocuklar için sürüş kolaylığı sunar. Çocukların motor becerilerini geliştirmesine de yardımcı olan Ümit çocuk bisiklet modelleri, güvenliklerini sağlamaları gerektiğini de öğretir. Küçükken öğrenilen bilgiler daha kalıcı olduğu için, bu yaşta öğrenilen güvenli sürüş teknikleri her zaman hatırlanır. Eğitime önem veren marka, çocuk bisiklet modellerini bu çerçevede tasarlar.

Ümit Bisiklet Özellikleri Nelerdir?

Ümit Bisiklet Özellikleri Nelerdir?

Farklı kullanım amaçları ve zemin türleri için üretilen bisiklet modelleri, bu noktalara uygun olarak çeşitli şekillerde donatılır. Ümit bisiklet özellikleri farklı modellerde birtakım değişiklikler gösterir. Teknik özelliklerin belirlenmesinde büyük rolü olan zemin türü, üretilen bisiklette, kullanılan malzemeden fren sistemine kadar pek çok fonksiyonu etkiler. Engebeli arazi yapısında kullanılmak üzere üretilen modeller çok sağlam materyallerden üretilir. Alüminyum kullanılarak tasarlanan gövde kısımları, bisikletlerin uzun yıllar sorunsuzca kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda hafif bir materyal olması sebebiyle engebeli yüzeylerde bile kolay kullanıma uygundur. Taşlı, çamurlu ve engebeli zeminlerde kullanılan modeller çarpma ve sarsıntıları engelleyen süspansiyon sistemiyle donatılır. Bu zeminlerde önemi artan süspansiyon, çukur ve yokuşlarda da konforlu bir sürüş deneyimi yaşatır. Bisikletleri arazide daha kolay kontrol edebilmeyi sağlayan lastik ve jant özellikleri, marka tarafından titiz bir çalışma sonucu şekillenir. Yuvarlanma direnci göz önünde bulundurularak derin ve dişli lastik kullanılan modeller rahat sürüme uygunken yüksek performans elde edilmesini sağlar. Ümit bisiklet 28 jant olarak tasarladığı modellerde çift kat alüminyum kullanır. 28 jant bisiklete hafif, dayanıklı ve sert bir özellik katar. Marka, bu modelleri düşük vitesli olarak tasarlar. Eğimli arazi yapısında sürüşü kolay hale getirmek ve hızı artırmak için kullanılan vitesler, pedal devrine göre şekillenir. Güvenlik için en önem verilen noktalardan biri olan fren sistemine marka tarafından üretim ve tasarım aşamasında büyük önem verilir. Yağmur, çamur, çukur gibi zor koşullarda sürülen bu modeller, etkili bir fren sistemiyle tasarlanır. Özellikle extreme sporlar esnasında kullanıcılar çarpma, atlama, uçma gibi durumlarda kalabilir. Olası tehlikeleri önleyebilmek adına güçlü bir fren mutlaka bisiklette olması gereken bir donanımdır. Düz yollarda kullanılmak üzere üretilen Ümit bisiklet modelleri ise farklı teknik özelliklerle tasarlanır. Bu modeller asfalt yollarda gitmeye uygun olarak tasarlandığı için şehir içinde daha çok kullanılır. Şehir içinde genellikle trafik esnasında kullanıldığından dolayı, dik durmaya yardımcı olan selelerle üretilir. Marka, dik duruşa rağmen, pedallara güçlü bir şekilde basmayı mümkün kılar. Bu modellerin gidonları, elle çok rahat kavranacak şekilde dizayn edilir. Düz yolda kullanıldığı için amortisör sistemine ihtiyaç duymayan kullanıcılar, dayanıklı ve güçlü fren sistemi ile güvenliklerini sağlar. Süspansiyon olmaması gibi özellikler bu modelleri daha basit tasarımlı yapar. Bu nedenle, engebeli arazilerde kullanılanlara nazaran daha düşük fiyatlıdır. Siz de kullanacağınız zemin türüne göre, bütçenize en uygun modele karar vermek için Ümit bisiklet fiyatlarını sıralayabilirsiniz.

Ümit Bisiklet Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ümit Bisiklet Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bisiklet seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok kriter bulunur. Kullanıcıların yaşı ve kilosunun yanında, bisikletin teknik ve işlevsel özelliklerinin göz önünde bulundurulması gerekir. Seçim sürecinde zorlanan kullanıcılar, öncelikle bisikleti kullanacakları zemin türünü belirler. Ümit bisiklet modelleri her zemin türüne uygun modelleri ile kullanıcılara farklı alternatifler sunar. Arazide kullanılacak bir model arıyorsanız, markanın ürettiği sağlam ve konforlu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller, güçlü süspansiyonları ile kullanıcıları her zaman güvende tutar. Asfalt ve betonda rahat kullanılan model arayan bisiklet tutkunları ise lastik yapısına öncelikle dikkat eder. Ümit bisiklet modelleri, düz lastikleri ile istenilen hızda gidebilmeyi mümkün kılar. Çocuklar için üretilen Ümit bisiklet 20 jantlı modeller, öncelikle onların güvenliği ve gelişimi düşünülerek tasarlanır. Çocuk bisikleti alırken dikkat edilmesi gereken noktaların başında, çocukların yaşları ve kiloları gelir. Belli yaş aralıkları ve ağırlık kapasitesine göre üretilen modeller her çocuk için uygun olmayabilir. Marka, 3 yaştan itibaren tüm yaş gruplarına uygun model üretimi yapar. Genellikle 6-9 yaş aralığındaki çocuklar için uygun olan 20 jant modeller, daha düz dönerek bisikletin rahat kullanılmasını sağlar. Marka, ürettiği çocuk bisikleti modellerinde orta kalınlıkta tekerlekler kullanarak dönüş hızını arttırmayı amaçlar. Çocukların güvenliğine büyük önem veren marka, yumuşak yapılı fren sistemiyle her çocuğun çok güç uygulamadan bisikleti durdurabilmesine olanak tanır. Bu fren sistemi, özellikle eğimli zeminlerde çocukların yaralanmasını engellemek adına önemlidir. Çocuklar için renk seçenekleri olması, bisiklet sürmeyi daha eğlenceli hale getirir. Marka, farklı renklerde tasarladığı çocuk bisikletlerinin yanı sıra hazırladığı özel koleksiyonlar ile bisiklet sevgisi kazandırmayı kolaylaştırır. Kendiniz ya da çocuğunuz için uygun olan modele karar veremediyseniz, Ümit bisiklet yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak belirlediğiniz modeli sayfamızdan satın alabilirsiniz. Arzu ederseniz Bisiklet & Scooter kategorimizi ziyaret ederek tüm bisiklet marka ve modelleri ile alakalı detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

ÜMİT, Bisiklet & Scooter

için 798 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arama Kriterleriniz

ÜMİT
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3T (594)
Action (110)
Activa (17)
Adidas (4)
Aim (202)
Airwheel (23)
Alex (25)
Alex Rims (37)
ALEXRIMS (58)
Alhonga (87)
Alligator (31)
Almost (5)
Altis (32)
Amoeba (130)
And1 (6)
ANDRO (23)
Anlaş (160)
ANSWER (11)
Apnea (2)
Aquafun (6)
Arbike (73)
AREA (4)
Ares (6)
Arrow (30)
Arzu (592)
Asics (5)
Asm (44)
ASSIZE (75)
ATL (11)
Atomic (1)
Avid (271)
Baradine (376)
Barcin (2)
Belderia (43)
Bell (28)
BENELLİ (24)
Berg (18)
BETO (896)
Beuchat (1)
Bianchi (1149)
BIEMME (15)
BIKE HAND (176)
Bimaş (3)
Biologic (20)
Bisan (208)
BKOOL (13)
Blackburn (30)
Blackfish (39)
BNB (10)
BNB RACK (12)
BOBIKE (47)
Boi (5)
Bontrager (586)
Borabay (4)
BOTTECCHIA (13)
BRAKCO (123)
Bremshey (2)
Brompton (8)
Brooks (200)
BS (179)
Bsoul (9)
Btwin (24)
Buff (20)
BURLEY (2)
Busso (16)
BUZZ RACK (39)
BV Sport (1)
C.A.M.P. (8)
Campagnolo (12)
Canello (3)
CANNONDALE (122)
CARDO (1)
Carelle (19)
CARRARO (1250)
Carrera (3)
Cartel (1)
Castelli (4)
Cat Eye (21)
Cateye (36)
Chacott (1)
CHAIN L (51)
Choke (2)
Cika (2)
Cliche (1)
Cole (98)
Colle (1)
Compass (102)
CONTINENTAL (153)
Corelli (673)
CRATONI (127)
Crazy (5)
CREME (37)
Crivit (1)
Crops (4)
CST (443)
Cube (216)
Cup (5)
Cycleops (11)
Cyclone (2)
CYT (108)
D-Light (23)
Dae do (3)
DAFRON (3)
Dahon (213)
Darkstar (1)
DC (4)
DELI (14)
Delta (107)
DHS (2)
DIA COMPE (2)
DIGI (16)
(22365)
Donic (1)
DT Swiss (689)
Dunlop (6)
Duro (22)
Dynamic (5)
DYS (5)
Easton (48)
ECHOWELL (33)
Electra (71)
Element (5)
Elite (398)
Endzone (4)
Enjoi (2)
Envy (1)
Eska (2)
EVOC (91)
Excalibur (1)
Exustar (13)
Falcon (116)
FELT (19)
FENERIUM (1)
First (30)
Fix it (2)
Fizik (170)
FLEX (7)
FLINGER (1)
Flood (25)
FOCUS (15)
FORMULA X (12)
Fox (62)
Fox 40 (1)
FSA (115)
Fuji (1)
FULCRUM (11)
G-Form (2)
Gaerne (33)
Garmin (102)
Geotech (128)
Geroni (57)
Ghost (136)
Giant (132)
Giro (126)
Giyo (203)
Globber (106)
Goccia (13)
GOMAX (126)
Gopro (2)
Gp (4)
GRAZIELLA (5)
GreenLine (1)
Gri (1)
GRL (40)
Guee (74)
Gymex (3)
HAMAX (10)
Hasyün (3)
Hayes (13)
Hayyat (1)
Herkul (11)
Homaks (3)
Hotwheels (1)
HTP Design (12)
HUDORA (5)
İbera (6)
İki Teker (13)
illumenox (7)
Ilumenox (35)
İnfini (21)
injinji (1)
ISM (9)
Jagwire (245)
Jant (1)
Jing Yi (233)
JOOLA (3)
Julbo (1)
JVD (8)
K-EDGE (1)
Kali (50)
Karspor (18)
KASK (121)
Kawasaki (9)
KCNC (8)
KED (28)
Kenda (53)
Kidimoto (7)
Kinetic (36)
KMC (55)
KNOG (86)
Konnix (154)
KOO (9)
KRON (1016)
KROSS (53)
Ktm (43)
Lafuma (1)
LAKE (11)
Lapierre (37)
Lazer (123)
LE GRAND (25)
LEGRAND (42)
Leyaton (5)
Lezyne (35)
Lig (1)
LIMAR (54)
LIZARD SKINS (148)
Loap (1)
Lost (1)
LP (10)
M-WAVE (46)
Magellan (2)
MAGURA (22)
Mares (2)
Marin (18)
MASSLOAD (10)
MAVIC (355)
Max Life (1)
Maxell (2)
Maxxis (80)
MBM (13)
Meghna (90)
Meilan (4)
MERIDA (435)
Michelin (58)
Micro (170)
Micron (2)
Mio (27)
Molten (1)
Mondial (230)
Monero (587)
Moon (97)
Mosso (409)
Muc-Off (72)
Mueslii (1)
MYLANE (4)
Neco (114)
New Looxs (18)
Nite Ize (7)
Novatec (51)
NOVATECH (10)
NoviSpor (1)
Oakley (47)
Oem (422)
Onguard (170)
ONOK (1)
Orbis (111)
ORP (10)
OXC (22)
Oyama (3)
PALIO (1)
Panda (50)
PANDA (13)
PARK TOOL (78)
Peak (13)
Peugeot (129)
Pilsan (68)
PlanB (1)
Plus (703)
Polar (1)
Polisport (728)
Porsche (1)
povit (1)
PRO (346)
PROCYCLE (144)
PROLOGO (1)
PRORIDE (10)
Protech (5)
Puma (1)
Pure (13)
RACE FACE (96)
Race One (85)
Raiden (2)
Raleigh (5)
Rassine (30)
Red Sun (19)
Remax (1)
Remz (1)
Reusch (4)
Ritchey (99)
Roces (3)
ROCK SHOX (989)
Ronin (1)
Rootfield (1)
ROSWHEEL (6)
ROX (1)
RST (75)
Rubena (333)
Ruckus (4)
S-SHINE (597)
S-Sun (35)
Salcano (1728)
SANTINI (1745)
SARIS (14)
Satori (62)
Schmlton (3)
SCHWALBE (2167)
SCICON (71)
Scorp (10)
Scott (258)
Scubapro (1)
Seac (1)
SeaSucker (1)
Seba (2)
SEDONA (2166)
Selev (3)
SELLE ITALIA (313)
Selle Royal (220)
Shimano (8511)
SHUNFENG (94)
Sidi (466)
Sigma (264)
Skorpion (1)
Skully (19)
SLASTIK (1)
Slime (24)
SMC (5)
Soho (23)
Soleus (2)
Soudal (2)
Spalding (1)
Spanninga (13)
Speedo (1)
Spin (8)
Spinoton (9)
Sportica (24)
Sportive (2)
Sportourer (153)
SRAM (5775)
Stag (1)
Startech (2)
Stereo (2)
Stiga (1)
STOLEN (7)
Stolz (2)
Sunflex (2)
SUNTOUR (71)
SUPACAZ (29)
Super B (579)
SUPERB (116)
Superior (2)
Superstorm (17)
SWISSEYE (2)
T-One (12)
Tajmahal (1)
Taymory (19)
TAYTAY (1)
Tec (68)
Tecnica (3)
TEKTRO (207)
TEMPISH (8)
TERN (89)
Thule (5)
THUMBSUP (60)
Token (198)
Tonyon (26)
Top Ten (4)
Topeak (758)
Torch (31)
TRANS (6)
Tranzx (21)
Trek (3)
Trelock (43)
TRP (15)
TRUVATIV (65)
TRX (2)
Tryon (1)
Tufo (44)
Tunca (60)
TURQUOISE (4)
Unidive (1)
UNİSON (1)
UNO (15)
USBANDO (3)
Uvex (40)
Vans (16)
Vaude (83)
VELO (140)
Velosock (40)
VELOTOZE (34)
Vertex (45)
Vision (10)
Voit (61)
Volta (6)
Vona (423)
Völkl (1)
WANDA (15)
WELLGO (106)
Whistle (121)
Wilson (2)
Woolpro (1)
Woolstar (16)
WURTH (8)
Würth (39)
XENTIS (2)
XERAMA (77)
XLC (1121)
Xrider (140)
Yasaka (2)
YBN (124)
Yonex (4)
York (1)
Yuki (269)
Yurbuds (1)
Zamst (1)
Zefal (1359)
ZERAY (5)
Zero (23)
ZERONINE (17)
Zeroo (5)
ZIPP (354)
Zixtro (52)
Zoom (51)
ÜMİT (798)
Üstün (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(78)
ve üzeri (128)
ve üzeri (138)
ve üzeri (139)
ve üzeri (140)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL