Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Kargo Üç Teker Bisiklet

için 6 sonuç bulundu.

Kargo Üç Teker Bisiklet

200 yıl öncesinden bu yana pedalsız modellerden pedallılara, pedallı modellerden ise çeşitli elektronik veya mekanik seviyelere ulaşan bisikletlere pek çok kişi için gerek ulaşım, gerek spor yapma açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. İki tekerlekli bisiklet modellerine alternatif oluşturan üç tekerlekli kargo bisiklet hitap ettiği kullanıcı kitlesi açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. Ön kısmında tek tekerleğe eşlik eden arkadaki iki tekerlek arasında çoğunlukla genişliği değişebilen bir sepet yer almakta, bu nedenle bu tarz modellere kargo bisiklet ismi verilmektedir. Daha fazla yük taşımak ve denge kurma konusunda problem yaşamamak için üretilen bu seçenekler küçük şehir merkezlerinde, köylerde, kasabalarda veya yazlık alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle poşet veya eşya taşımak zorunda kalacağınız yerlere gidebileceğiniz ve rahatlıkla yükünüzü yanınızda taşıyabileceğiniz bir konfor sunan bu modeller de özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Birbirinden farklı model seçeneklerinin kullanıcılarına sunulduğu ürünlerin fiyatları ise modellere göre çeşitlilik göstermektedir. Üç tekerlekli kargo bisiklet fiyatları üzerinde etkili olan bazı kriterler bulunmaktadır. Örneğin sepet genişliği, ürün boyutu, modeli ve ek olarak sunulan özellikler bu ürünlerin fiyatlandırmasında önemli rol oynamakta ve kullanıcıları için de bütçeye göre değişen alternatifler sunmaktadır. Hem gençlerin hem yetişkinlerin hem de yaşı görece daha büyük olan kişilerin rahatlıkla kullanacağı bu ürünler hayatınızı kolaylaştırma adına önemli bir yere sahiptir.

Kargo Üç Teker Bisiklet ile Yollar Sizi Çağırıyor

Kargo Üç Teker Bisiklet ile Yollar Sizi Çağırıyor

Daha küçük yerlerde veya kısa mesafeler ulaşım kolaylığı sağlaması ile bilinen üç teker kargo bisiklet seçenekleri denge bisikleti olarak da tanınmaktadır. İki tekerlekli bisikletleri kullanma konusunda zorluk yaşayabilen ve çabuk yorulan insanlar için kullanım kolaylığı sağlayan bu seçenekler iki tekerlekli modellere oldukça konforlu bir alternatif üretmektedir. Belirli bir yaşın üzerindeki insanların dahi kolaylıkla kullanabileceği kargo tarz modellerin arka kısımlarında çoğunlukla sepet yer almakta ve bu sepetler konforunuzu daha da artırmanıza yardımcı olmaktadır. Üzerinde buluna sepet nedeniyle kargo adını alan bu modeller sayesinde belirli ağırlıktaki yükleri de yol boyunca yanınızda taşıyabilirsiniz. Özellikle küçük yerlerde tercih edilen 3 tekerlekli kargo bisiklet ile pazara, markete, manava ve daha pek çok yere gidebilirsiniz. Poşet taşıma derdinden kurtulacağınız sepet sayesinde bisikletinizi rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Denge sorunu yaşayan ve düşmekten korkan kişiler için birebir olan bu modellerde denge kurmanıza gerek kalmayacak, 3. teker sayesinde ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabileceksiniz. Araba veya elektrikli bir araç kullanmanıza gerek kalmadan dengeli bir şekilde seyahat edebileceğiniz bu bisikletlerde yüklerinizi de yanınızda taşıma olanağı sağlanmaktadır. Rahatlık ve konfor açısından sunduğu imkânlardan bir diğeri ise oldukça rahat ve kolay kullanılabilir seleye sahip olmalarıdır. Çoğu küçük yerde Pazar bisikleti olarak adlandırılmalarında rahatça eşya taşınabilme özelliği ve konforlu oluşu ile uzun süre kullanılabilme avantajları bulunmaktadır. Bisiklet sürmeyi bilmeyen ancak ileri yaşlarda bu spora merak salmış kişilerdenseniz siz de denge problemi yaşamayacağınız ve rahatlıkla kullanabileceğiniz 3 tekerlekli kargo bisiklet yetişkin modellerinden tercih edebilirsiniz. Donanımlarına ve modellerine göre değişiklik gösterebilen fiyatlandırma ise ürünlere göre değişmektedir. Kullanım ve yakıt tüketimine ihtiyaç duyulmaması sebepleriyle paranızın hakkını alabileceğiniz bu bisiklet ve scooter modelleri günlük hayatınızın önemli bir parçası haline gelmektedir.

Kargo Üç Teker Bisiklet Teknik Özellikleri

Kargo Üç Teker Bisiklet Teknik Özellikleri

3 teker kargo bisiklet sunmuş olduğu çeşitli alternatifler sayesinde ihtiyacınız olan modele erişebilmenizi sağlamaktadır. Boyutları birbirinden farklı olabilmekle beraber ölçüleri 34X138X67, 250×16x 24×195 gibi farklılıklar gösterebilmektedir. Muhafaza edeceğiniz depolama alanına veya kendi vücut ölçülerinize uygun olarak dilediğiniz boyutta ürünü tercih etmek tamamen size kalmıştır. Ortalama olarak 17 kg ağırlığında üretilen modeller arasında daha hafif veya ağır modeller de yer almaktadır. Ürünlerde kullanılan kadro malzemeleri hafif ve dayanıklı alüminyum materyallerden elde edilmekte bu nedenle oldukça kaliteli bir kullanım sağlamaktadır. Nem ve ıslaklıktan etkilenmemesini sağlayan kadro paslanmaz özellikleri ile de uzun seneler boyunca bisikletlerinizi kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Kadro malzemelerindeki kaliteli yapı tekerlek ve direksiyon kısmında da benzer şekilde üretilmekte tutuş rahatlığı ve konforu her daim göz önünde bulundurularak modeller meydana getirilmektedir. Oturma alanında normal bisikletlere oranla daha geniş bir yapı öngörülmesi ise uzun saatler boyunca rahat bir kullanım imkânı sağlamanıza yardımcı olmaktadır. 3 tekerlekli kargo bisiklet yorumları içerisinde dikkat çeken diğer bir husus ise fren mekanizmalarıdır. Zorlu hava şartlarında dahi durmak istediğiniz an yumuşak bir fren geçişi sağlayabilir, olası kazaları minimuma indirebilirsiniz. Kullanılan mekanik disk freni, en kaygan zeminlerde ve çetin hava şartlarında dahi hızlıca durmanızı sağlamakta, zemine tutum gücü oldukça yüksek olarak üretilmektedir. Tekerlekleriniz çamura battığında dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz fren mekanizması etkili sonuç almanızı sağlamaktadır. Hareket eden çarklılara ve dişliler yakın şekilde konumlandırılan mekanik fren mekanizması ani ve başarılı durma sonuçları vermektedir. Periyodik bakımları ve yıpranma sonrası bakımları da oldukça düşük maliyetlerde gerçekleştirilebilen bu ürünleri uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kargo Üç Teker Bisiklet ile Yollar Sizi Çağırıyor

Kargo Üç Teker Bisiklet ile Yollar Sizi Çağırıyor

Arka tekerlekler arasında veya farklı şekillerde konumlandırılmış sepetlerin kullanımı ise oldukça ergonomik bir yapı sunmaktadır. Geniş ve derin şekillerde üretilen sepetler içerisine aldığınız malzemeleri ve yükleri rahatça yerleştirebilir, depolayabilir ve gideceğiniz yere götürebilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde de oldukça konforlu bir kullanım sunan bisikletlerinizin 3 tekerlekli şekilde üretilmesi oldukça rahat kullanmanıza yardımcı olmakta ve konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca denge problemi yaşayan, iki tekerlekli bisikletlerden çekinen kişilerin de düşme korkusu yaşamadan kullanabileceği bu modeller direksiyon hakimiyeti de gelişmiş modelleri sizlerle buluşturmaktadır. Gidon çapı görece daha geniş üretilmekte ve kolayca kavranabilir bir direksiyon sistemi sunulmaktadır. Ellerinizin rahatlıkla kavrayabileceği şekilde üretilen gidonlar sayesinde yönünüzü ayarlamanız ve sürüş esnasında konforlu bir kullanım sağlamanız dikkate alınmaktadır. 3 tekerlekli kargo bisiklet modelleri ve fiyatları değişiklik göstermekte ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Genellikle 6 vitesli şekilde üretilen bu ürünler hızınızı ayarlarken de sizlere kolaylık sağlamaktadır. Alüminyum kadrosu, ortalama 24 inçlik jantları ve mekanik disk fren tipi ile keyifli ve güvenli kullanım sağlayan ürünlerinizi arka ve ön kısımlarında da aydınlatmalar bulunmaktadır. Karanlık ve loş yollarda giderken yönünüzü görebilmenizi kendinizi belli edebilmenizi sağlayan bu aydınlatmalar güvenliğinizi daha da artırmaktadır. Karlı, yağmurlu veya kaygan zeminlerde daha iyi tutuş sağlaması amacıyla tekerlekler özel olarak üretilmektedir. Ürün içerisinde zincir muhafazaları da bulunmakta her anlamda ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik ergonomik kullanımlar sunulmaktadır. Kullanıcıların zevklerine hitap edecek çeşitli renk ve modeller de ürünler içerisinde sizlere sunulmaktadır. Klasik siyah, beyaz, lacivert gibi ana renklerin dışında ikili üçlü renk kombinasyonları sunan modeller de seçenekler arasında yer almaktadır. Üç tekerli kargo bisiklet fiyatları arasından siz de kendi bütçenize ve kullanım ihtiyacınıza en uygun modelleri seçerek güvenli ve konforlu sürüşün tadına varabilirsiniz. Ürünleri, modelleri ve kullanıcı görüşlerini değerlendirmek, fiyatlara göz atmak için sayfamızı inceleyebilir, kendinize en uygun çocuk bisikleti seçeneklerini satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bisan (4)
Corelli (1)
Dorello (1)
Başka bir kelime deneyin

Vites

(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL