Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kargo Üç Teker Bisiklet

için 6 sonuç bulundu.

Kargo Üç Teker Bisiklet

Özellikle büyük şehirlerde trafikten kurtulmak, gidilecek yere daha hızlı ulaşım sağlamak, sağlıklı yaşamak ve özgürlük tutkusunu sonuna kadar yaşamak isteyenlerin tercihi olan bisikletlerin farklı model çeşitliliği bulunmaktadır. Üç teker bisiklet da onlardan biri. Ancak kargo üç teker bisiklet daha çok küçük yerleşim yerlerinde kullanılmaktadır. Denge bisikleti olarak da bilinen kargo bisikletler özellikle belli bir yaşın üstündeki insanlar ve çabuk yorulan hastaların kullanımı için daha uygundur.

Üç Tekerlekli Bisiklet Hakkında

Üç Tekerlekli Bisiklet Hakkında

Bisiklet modelleri arasında yer alan üç tekerlekli bisiklet çeşitlerinin arka kısmında genellikle sepet bulunmaktadır. Dolayısıyla bisiklete esktra bir bisiklet sepeti takmanıza gerek kalmaz. Kendinden sepetli oluşu nedeniyle kargo bisikleti olarak da bilinen üç tekerlekli bisikletler yük taşımak için de tercih edilmektedir. Genellikle küçük şehirlerde, kasabalarda görmeye alışkın olduğumuz üç tekerli bisikletler, şehir hayatında pek karşımıza çıkmamaktadır. Özellikle Akçay ve Zeytinli yerlerinde adeta her evde bulunan bu bisikletler, belli bir yaşın üzerinde olan bireyler için hem kullanım kolaylığı hem de yük taşıma avantajı sayesinde idealdir. Pazara, markete, manava giderken kullanabileceğiniz bu bisikletler sizi poşet taşıma zahmetinden kurtarıyor.

Üç Tekerlekli Bisikletin Avantajları

Üç Tekerlekli Bisikletin Avantajları

Her ne kadar adı duyulduğunda çocuk bisikletleri akla gelse de üç tekerlekli bisiklet yetişkin kullanımı için son derece uygundur. Çünkü sahip olduğu 3 adet tekerleği sayesinde iki tekerlekli bisikletlerde yaşanan denge sorunu bu bisikletlerde yaşanmaz. Denge problemi olmadığı için bisikletten düşme tehlikesini de ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca arka, ön ya da her iki tarafında da bulunan sepetleri sayesinde yük taşıma avantajı sunmaktadır. Böylece yakıtla çalışan bir araca gerek duymadan da alışveriş yapma ve poşetlerinizi taşıma kolaylığı elde edersiniz. Dolayısıyla yakıt parasından tasarruf elde edebilirsiniz. İlerleyen yaşlarda bisiklet sürmeye karar veren bireyler için ideal kullanım kolaylığı sunan üç tekerlekli bisikletler aynı zamanda rahat bir seleye sahip bulunurlar. Hem hareket ve spor yapmanızı hem de alışverişinizi kolayca bitirmenizi sağlayan üç tekerlek kargo bisikletler bazı bölgelerde 3 tekerlekli pazar bisikleti olarak da bilinmektedir.

Üç Tekerlekli Bisiklet Markaları & Fiyatları

Üç Tekerlekli Bisiklet Markaları & Fiyatları

Üç tekerlekli bisikletlerin fiyatları marka, model ve donanım özelliklerine göre farklılık göstermektedir. İki tekerlekli bisikletlerle arasında fiyat uçurumu bulunmayan 3 tekerlekli bisiklet, bazı iki tekerlekli bisikletlere göre de daha uygundur. Kullanım avantajları göz önünde bulundurulduğunda verilen paranın karşılığını almanızı sağlayacak olan üç tekerlekli bisikletler, yetişkin bisikleti olarak ideal bisiklet çeşitlerindendir. Kategorimizde de bulabileceğiniz üç tekerlekli bisiklet üretimi yapan bazı markalar; Borabay, Gomax, Altis, Ümit, Cika gibi markalardır. Kargo üç tekerlekli bisikletler genellikle unisex modellere sahiptir. Yani hem erkeklerin hem de kadınların kullanımı için uygundur. Bu bisikletlerin yanı sıra diğer bisiklet modellerini de incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

Corelli (4)
Salcano (1)
Ümit (1)
Başka bir kelime deneyin

Vites

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL