Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Elektrikli Scooter

için 104 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 6.499,00 TL 6.199,00 TL
  % 5
  pozcuova
  %100
 • 7.599,00 TL
  OTOKASAKSESUAR
  %99
 • 5.049,06 TL 4.950,00 TL
  % 2
  HyundaiYükseliş
  %92
 • 6.264,00 TL 6.065,00 TL
  % 3
  KONVOLTMOTOR
  %100
 • 7.359,00 TL
  MiStore
  %100
 • 8.949,00 TL 7.449,00 TL
  % 17
  SmartStore
  %100
 • 5.999,00 TL
  canafacankidsworld
  %100
 • 6.264,00 TL 6.065,00 TL
  % 3
  KONVOLTMOTOR
  %100
 • 5.990,00 TL
  APOLLO.MOTOR
  %99
 • 11.999,00 TL 10.849,97 TL
  % 10
  OTOKASAKSESUAR
  %99
 • 9.999,00 TL 9.499,00 TL
  % 5
  AYYILDIZ-İLETİŞİM
  %100
 • 10.990,00 TL
  Ceptech
  %100
 • 5.999,00 TL
  UlupınarBilgisayar
  %100
 • 6.795,00 TL
  evimponcik
  %100
 • 14.500,00 TL 11.900,00 TL
  % 18
  VoitSpor
  %100
 • 12.999,00 TL
  Edwaybuy
  %100
 • 11.500,00 TL
  CPAPBİPAP
  %100
 • 3.199,00 TL
  Mamma_mia
  %100

Elektrikli Scooter

Son birkaç yıl içinde, e-scooter ve katlanır scooter popülaritesi beklentileri aşacak biçimde arttı ve daha fazla yetişkin bisiklet ve scooter ile seyahat etmeyi tercih etmeye başladı. Araba ve yüksek akaryakıt fiyatı haricinde, genç neslin trafik sıkışıklığı ve iklim değişikliği bilinci de bu popülariteye katkıda bulunan faktörlerin başında geliyor. Trafik sorunları ve korkunç hava kirliliği, endişenin artmasına neden olurken, insanlar alternatif bir çözüm arayışındalar. Araba merkezli altyapıdan uzaklaşmak günümüzde neredeyse bir sorumluluk haline geldi ve birçok şehir planlayıcısı daha fazla bisiklet şeridi ve sıfır emisyon bölgesi yaratırken, aynı zamanda boşluğu doldurmak için toplu taşıma araçlarına ve kişisel elektrikli araçlara ağırlık verdi. Bu nedenle, scooter kullanmak oldukça yaygınlaştı ve desteklenmeye başlandı. Çok hafif, elektrikle çalışan bu kişisel araçlar, şehirde seyahat etme şeklinizi değiştirebilir. Bir scooter, hedefinize ulaşmanın en kolay ve dertsiz yollarından birini sunar. Bu araçlar daha kısa mesafeler ve şehir sokaklarında gezinmek için üretiliyorlar ve işe gidip gelmek ve hızlı seyahat imkanı açısından oldukça kullanışlılar. Süper hafif ve taşınabilir scooterların toplu taşıma araçlarına veya ofise taşınması bisikletlerden daha kolaydır, çünkü kompakt tasarımları sayesinde daha az yer kaplar. Sadece bir tahta, gidon, küçük tekerleklerden ve bir direkten oluşan basit çerçevesi, depolamayı katlanabilir e-bisikletlere kıyasla basitleştirir.

Kolayca Taşınabilen Elektrikli Scooter Modelleri

Kolayca Taşınabilen Elektrikli Scooter Modelleri

Elektrikli scooterları herhangi bir yere taşıyabilmeniz, onları iç mekanlarda da saklayabileceğiniz anlamına gelir. Bu, kişisel olarak sahip olunan araçların, vandalize edilmesi veya çalınması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. Kişisel elektrikli scooter kullanmanın rahatlığı sadece kolay sürüş ve taşınabilirliklerinde değildir, aynı zamanda iyi bir yatırım olmalarından da kaynaklanır. En yüksek fiyatlı scooterlar bile ortalama bir elektrikli bisikletten önemli ölçüde daha uygundur, bu da bütçesel nedenlerden dolayı bir tercih sebebi olabilir. Potansiyel hırsızlık riskleri veya ağır fiyat etiketleri olmamasına rağmen, elektrikli bir scooterla seyahat ederken rahat bir sürüşün tadını çıkarabilirsiniz. Enerji istemiyorsanız, pedal çevirmek zahmetine katlanmadan seyahat etmenize olanak tanır. Pedal çevirmeye gerek olmaması, çok daha rahat bir sürüş sağlar ve tasarımı sayesinde elbise veya etek giyebilmenizi daha kolay hale getirebilir. Elektrikli scooterlarda pedal bulunmaması, yeni biniciler için süreci kesinlikle basitleştirerek, öğrenme eğrisini bisikletinkinden çok daha kısaltarak aşağıya çeker. Scooter sadece daha geniş bir giysi çeşidi giymenize ve daha hızlı dengede kalmayı öğrenmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda yoğun dönemlerde sorunsuz bir seyahat seçeneği de sunar. Daha küçük çerçeveler ve lastikler bu araçların manevra yapmasını büyük tekerlekli araçlardan daha kolay hale getirir, yani insanların, diğer araçların etrafından dolanabilir ve gerekirse hızlıca şerit değiştirebilirsiniz. E-scooter'lar düzgün şehir sokaklarında en iyi performansı gösterirken, pro scooter modelleri pürüzlü yüzeyler üzerinde çok daha affedicidir ve daha geniş bir yol yelpazesiyle mücadele edebilir, bu da onları daha uzun mesafelerde seyahat etmek için ideal hale getirir. Yani, yalnızca hareket ve seyahat şeklinizi dönüştürmekle kalmayacak, aynı zamanda şehirlerin alışkın olduğu hava kirliliği ve yol tıkanıklığı seviyelerini daha iyi hale getirerek, yakıtla çalışan araçlara daha yeşil alternatifler kullanma olanağına da sahip olursunuz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, her sürüşte daha yeşil ve daha temiz bir gezegene katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca popülerlikleri belki de beklenmedik popülerlik, yıllar içinde katlanabilir scooterların performans ve inşa kalitesinden ödün vermeden eğlenceli sürüş deneyimlerini gerçekten mükemmel hale gelmesiyle de ilişkilendirilebilir.

Elektrikli Scooter Kullanımı Kolay Bir Seyahat Aracıdır

Elektrikli Scooter Kullanımı Kolay Bir Seyahat Aracıdır

2 tekerlekli scooter, geleneksel olarak kademeli bir çerçeveye, çapı 16"' dan küçük tekerleklere ve sürücünün altında ve arkasında bulunan bir elektrikli motor tasarım stiliyle tanımlanan iki tekerlekli bir taşıtır. Motosikletler çerçevenin ortasına, üzerinde bir gaz deposu bulunan bir motora sahiptir. Sürücü, gaz deposu hemen önünde olacak şekilde motorun arkasında oturur. Motosiklet tekerlekleri de tipik olarak bir scooter üzerindeki lastiklerden daha büyüktür (yani 16" çapın üzerindedir). Bir diğer önemli fark, bir motosikletin motorunun çerçeveye bağlanmış olmasıdır. Bu hangi amaçla kullanacağınıza göre değişkenlik gösterse de scooter modelleri çoğu seyahati daha pratik bir hale getirecek bir tasarıma sahiptir. Genellikle arka bölüm çok daha kompakttır ve arka süspansiyonun bir parçasıdır. Bir scooterın arka tekerleği yukarı ve aşağı indiğinde, tüm motor ve şanzıman onunla birlikte yukarı ve aşağı hareket edebilir. Bu günlerde, scooterların büyük çoğunluğu otomatik (CVT) şanzımanla üretiliyor, yani kontrol etmeniz gereken fazladan bir kol olmadığı için vites değiştirmek zorunda kalmazsınız. Başka bir motorlu taşıtta durum bunun tam tersidir. Sürüşe odaklanmak haricinde vitesleri manuel olarak el ya da ayağınızla değiştirmeniz gerekebilir. Motorlu scooterların arka frenini sol elinizle basitçe kullanabildiği için, size ekstra sürüş esnekliği sağlayacaktır. Hala birkaç manuel scooter tasarımı bulunsa da, her ikisi de oldukça istisna şekilde karşınıza çıkabilir. Genellikle daha iyi hızlanma, yüksek hızlı yol tutuş özelliklerine sahip bir şarjlı scooter düşük hızlarda oldukça iyi bir manevra kabiliyetine sahiptir. Bu özellikle acemiler için sürüşü daha kolay hale getirebilir. Motorlu scooterların genellikle 50cc'den 250cc'ye kadar küçük bir motoru vardır, ancak 400cc ve hatta 800cc’ye kadar çıkabilir. Çoğu hız sınırlı şekilde üretilse de, daha büyük bir motora sahip olan scooterlar iyüksek hızlarda seyredebilirler. Pratik açıdan bakıldığında, çoğu ülkede bu araçlar motosiklet ruhsatı gerekmeksizin kullanılabilir. Bazı modellerin aslında göründüğünden daha küçük olması, onların çocukları için tasarlandığı anlamına gelebilir ve bu modeller genelde tasarımsal olarak daha kısa menzile sahiplerdir. Sizler de Voit scooter modellerine sayfamızdan bakabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Çeşitleri ve Özellikleri

Elektrikli Scooter Çeşitleri ve Özellikleri

Yetişkin scooter modelleri daha fazla güç üretebilir. Öte yandan yeni nesil piller enerji açısından oldukça yoğun şekilde karşınıza çıkabiliyor. Gazla çalışan bir scooterın performansına yaklaşabilecek pille çalışan bir scooter almak için, muhtemelen 40AH kapasiteli 48v'luk bir modele ihtiyaç duyabilirsiniz. Lityum-iyon pile sahip modelleri tercih ettiğinizde ağırlıktan da tasarruf etmeniz kolaylaşır. Modern ve iyi donanımlı bir elektrikli scooter genellikle çıkarılabilir konforlu koltuk, zincir tahrik, çift ön ve arka şoklar, LED far, suya dayanıklı kontrol kutusu ve ön ve arka disk frenleri gibi birçok özelliğe sahiptir. Oturaklı scooter size daha konforlu bir sürüş deneyimi sunabilir. Ancak sürüş sırasında önemli olan, tüm özellikleri güvenli ve etkili bir şekilde nasıl kullanacağınızı bilmenizdir. Bu nedenle, sadece iyi bir elektrikli scooter satın almak önemli değildir; elektrikli bir scooter alırken talimatları, ipuçlarını ve yorumları okumak da önemlidir. Satın almadan önce sayfamızdan ürün özelliklerini incelerseniz, hangi tip aracın size daha uygun olduğunu ve hangisini daha kolay kullanacağınızı bilmeniz kolaylaşır. Bu araçlar genellikle PDF formatında bir el kitabıyla beraber sarılırlar. İyi ve güvenli bir scooter seçimi, kaza olasılığını azaltabilir ve sürüşünüzün keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Elektrikli bir scooter'ı ilk kez kullanıyorsanız ve doğru sürüş için bazı güvenlik ipuçları arıyorsanız, biraz alıştırma sürüşünüzü güvenli, konforlu ve anlaşılır hale getirmeye yardımcı olabilir. İnsanlar genellikle ürünü satın aldıktan sonra kılavuzları dikkate almayabilirler. Ancak bu belki de doğru bir yaklaşım değildir. Aracı güvenli şekilde kullanmak istiyorsanız, satın aldıktan sonra kılavuzu okumanızda fayda olacaktır. Bunu yaparak, belirli bir scooter'ı nasıl kullanacağınızı ve güvenlik seçeneklerinin neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Ürün özelliklerini inceledikten sonra, tüm işletim prosedürlerine hakim olmanız kolaylaşabilir. Eğer güvenlik gereksinimlerinizi karşıladığını düşünüyorsanız, satın alma işleminize daha rahat devam edebilirsiniz. Sonuçta piyasada arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda benzer model var. Scooter fiyatları modeller arasında değişkenlik gösterse de, satın alınabilecek en uygun fiyatlı ulaşım araçlarından biridir.

Elektrikli Scooter ile Güvenli Bir Sürüş Deneyimi

Elektrikli Scooter ile Güvenli Bir Sürüş Deneyimi

Bir sonraki adım, scooter'ın güvenliğidir. Ekstra önlem size daha fazla güvenlik sağlayabilir. İhtiyaçlarınıza göre doğru ürünü aldıktan sonra, rahat ve konforlu bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarmak için diğer güvenlik önlemlerini dikkate almalısınız. Bir kaykay veya tekmeli scooterlar gibi, elektrikli scooterlar için de bir kask gerekebilir. Bu tip önlemleri eksiz şekilde almanız sizin açınızdan hayati olabilir. Bu tedbirler sizi en rahatsız edici durumlardan ve hatta büyük kazalardan koruyabilir. Kılavuzdaki çalıştırma prosedürlerini bilmenize rağmen, en iyi sürüş sonuçları için gerçek dünyada tekrar tekrar pratik yapmanız gerekir. Özel modelinizin tüm özelliklerine aşina olduktan sonra, scooter’ınızı kalabalık bir alanda sürebilirsiniz. Yine de bir scooterla, hem siz hem yayalar hem de diğer araç kullanıcıları için ciddi komplikasyonlar oluşturma şansınız, diğer motorlu taşıtlara nazaran daha düşüktür. Scooter çeşitleri, geniş bir spektrumda ve farklı hızlanma süreleriyle karşınıza çıksa da genelde oldukça güvenli araçlardır. Bu nedenle, scooter'ınızın işlevselliğini iyice anlamak önemlidir. Işıklar, akü, gösterge tablosu, hız ve fren kontrolleri gibi temel ilkelere daha fazla odaklanarak, güvenliğinizi artırmanız mümkün hale gelebilir. Elektrikli bir scooter, tek bir kişi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden eğer özel olarak tasarlanmış bir model kullanmıyorsanız, tek başınıza sürmeniz her zaman daha güvende olduğunuz anlamına da gelecektir. Tek bir kişi için tasarlandığı için, bu şekilde kullandığınızda e-scooter'larıınız muhtemelen daha fazla sürüş konforu sunabilirler. 4 tekerlekli scooter kullanmak size ekstra sürüş güvenliği sunabilir. Fakat her sürücü, kendilerini ve diğerlerini kazalardan korumak için trafik kurallarını iyice öğrenmeli ve uygulamalıdır. Bu araçları sürerken de uymanız gereken kuralları iyi öğrenmeniz sizin açınızdan önemlidir. Motorlu taşıtlar için yürürlükteki bu kurallar, bir e-scooter sürücüsü için de geçerlidir. Kamuya açık bir alanda seyahat etmeyi planlıyorsanız, diğer araçlarla aynı trafik kurallarına uymalısınız. Ancak, scooterı doğru alanlarda sürdüğünüzden emin olduğunuz sürece, kullanımı oldukça kolaydır. Yasa elektrikli araçlara nereden gidebileceğiniz konusunda birtakım kurallar uygulayabilir. Bu araçları uygun yollarda sürmek, kesinlikle güvenliğinizi artıracaktır.

Elektrikli Scooter Son Derece Çevre Dostudur

Elektrikli Scooter Son Derece Çevre Dostudur

Elektrikli scooterlar, çevre dostu, eğlenceli ve çok düşük maliyetle insanlara yürümekten beş kat daha hızlı seyahat etmenin bir yolunu sunuyor. Ayrıca bisikletten farklı olarak, yolculuğun sonunda terler içinde kalmamanıza da olanak tanırlar. Hız, boyut, ağırlık, menzil, güvenilirlik ve maliyet, bir e-scooter satın almadan önce dikkate almanız gereken faktörlerden sadece birkaçıdır. Scooter'lar 20 k/s hıza ulaşabilir ve bu da şehir içi seyahat için oldukça süratlidir. Kaldırımlar resmi olarak sınırların dışında olduğu için sokakları veya bisiklet şeritleri kullanmanız gerekebilir. Operatörler bir kask kullanmanızı ve dikkatli bir şekilde sürmenizi tavsiye eder. İşiniz bittiğinde, bisikletiniz gibi park edebilir ya da kolaylıkla yanınıza alabilirsiniz. Bu araçlar, bütün bu avantajlarının yanı sıra çevre dostudur. Çünkü büyük çoğunluğu akü ya da lityum pillerle çalışır. Scooter aküsü genellikle sizi en uzak şehir içi mesafelere ulaştırabilecek kadar dayanıklıdır. Depolama kapasitesi bir handikap gibi gözükebilir. Fakat scooter aksesuar ve ufak modifikasyonlar sayesinde, depolama kapasitesine sahip bir araca kolaylıkla dönüştürülebilir. Bu araçları kullanmak o kadar kolaydır ki, hiç bisiklete binmemiş biri bile kısa sürede bu çevre dostu araçlara uyum sağlayabilir. Tek yapmanız gereken trafik kurallarına uymak ve güvenlik adımlarını takip etmektir. Çocuklar için modeller, genellikle ya motorsuzdur ya da oldukça limitli hızlara ulaşabilirler. 8 yaş scooter kullanmak için uygundur. Fakat doğru modelli tercih ettiğiniz sürece bu çocuğunuz için güvenli olacaktır. Eğer çocuğunuz iki tekerlekli bir aracı kullanmayı henüz öğrenmediyse. Başlangıç için 3 tekerlekli scooter tercih edebilirsiniz. Hooverboard modelleri de çocuklar arasında oldukça yaygındır. Doğru seçimin sizin ya da çocuğunuz açısından hangisi olduğuna karar vermek için sayfamızdaki ayrıntılı ürün özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Doğru aracı satın almak, sürüş deneyiminizi pozitif yönde etkileyebilir. Bu açıdan güveliğinizi garanti altına almanız da kolaylaşabilir. Dilerseniz elektrikli bisiklet modellerine de göz atabilir, farklı bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Nasıl Kullanılır?

Bu araçlar, diğer taşıtlara nazaran kullanımı en kolay seyahat araçlarından biridir. Sürüş için, direksiyon kolonunun tabanında bulunan mandalı çevirin ve scooterınızın kilidini tam ve dik bir konumda kaldırarak açın. Açma düğmesine basarak aracınızı çalıştırın. Motosikletinizde bir LED ekran varsa, özellikle akü ömrü göstergesi gibi bilgilere bir göz atın. Gidonlarda el frenini bulacaksınız. Çoğu scooter frenleri oldukça hassastır, bu nedenle yeni scooter'ınızı daha iyi tanıyana kadar pratik yapabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Nasıl Kurulur?

Tutamakları dışarı kaydırın. T tüpündeki serbest bırakma düğmelerine basın ve tutamağı çekin. T boruyu aşağı kaydırın. Hızlı serbest bırakma kolunu kullanarak T tüpünün klipsini açın ve T tüpünü aşağı doğru itin. Bu adım önemlidir: bir elinizle T tüpü tarafınI baş aşağı tutun, ardından eklem serbest bırakma kolunu diğer elinizle itin. Yerçekimi burada devreye girecek ve scooterınız katlanarak açıldıktan sonra, herhangi bir yere gitmeye hazır olacaktır. Bu adımlar marka ve modeller arasında değişkenlik gösterebilir. Satın aldıktan sonra, aracınızla beraber gelen kılavuzu incelemeniz bu açıdan önemlidir.

Elektrikli Scooter Nasıl Yıkanır?

Bir su kabı ve suya batırılmış bir bulaşık bezi ile aracınızı kolayca yıkayabilirsiniz. Köşeleri arka amortisör ve kaliperler gibi eski bir diş fırçasıyla fırçalayarak temizlemeniz daha pratik olabilir. Temiz su kullanmak ve yıkamadan güneşin altına koymamak veya yıkadıktan sonra doğal olmayan yollarla kurutmaya çalışmamak dış yüzeyine zarar vermenizi engeller. Metal parçaları silmelisiniz, aksi takdirde başta vidalar olmak üzere kolayca paslanır. Yaz aylarında yıkadıktan sonra, ekranın buhara girmesini önlemek için elektrikli scooterı gölgeli bir yerde saklamalısınız.

Elektrikli Scooter Kaç Yaşında Kullanılır?

Tam bir kullanım yaşı vermek zor olabilir. Fakat yaşı kaç olursa olsun çocukların scooter güvenlik kurallarını bilmeleri önemlidir. İlk sürüşünü yapmadan önce kuralları gözden geçirin. Kurallar çiğnendiğinde ne olacağını ona bildirin ve neden önemli olduklarını tekrarlayın. Eğer elektrikli bir model kullanıyorsa kurallar daha da önemli hale gelebilir, çünkü çoğu model oyuncak olarak kabul edilmesine rağmen, aynı zamanda dikkatle kullanılması gereken bir makinedir. Bazen çocukların farkı anlamaları zor olabilir, bu nedenle scooter maceralarına başlamadan önce nelere izin verildiğine ve buna izin verilmediğinden emin olmanız önemlidir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Xiaomi (15)
Onvo (7)
Vsett (1)
Citycoco (4)
Citymate (7)
Segway (4)
Smarty (2)
Inokim (5)
Razor (18)
Mipao (5)
Nitro (5)
Hyundai (4)
Sway (3)
Yuki (3)
Ducati (2)
Naviway (2)
Voit (2)
Bood (1)
CyberSoul (1)
Electroll (1)
Geotech (1)
Howerway (1)
Hunter (1)
Maserati (1)
Mijia (1)
Odisu (1)
Renault (1)
Volta (1)
Watt (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maksimum Hız

(47)
(7)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(23)
(22)
(12)
(6)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Lastik Çapı

(35)
(17)
(14)
(4)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Şarj Süresi

(18)
(12)
(7)
(6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

3 (7)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (15)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL