Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bisiklet Yedek Parça & Tamir

için 27,698 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 245,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  205,80 TL

  Erdoganlar_Bisiklet
  %100
 • 19,99 TL 19,49 TL
  % 3
  motobisikletim
  %98
 • 245,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  205,80 TL

  Erdoganlar_Bisiklet
  %100
 • 115,00 TL
  Erdoganlar_Bisiklet
  %100
 • 39,99 TL 29,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  25,19 TL

  % 25
  CRNBIKER
  %100
 • 249,99 TL 199,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  167,99 TL

  % 20
  CRNBIKER
  %100
 • 139,50 TL
  inanbisiklet
  %100
 • 755,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  730,00 TL

  Erdoganlar_Bisiklet
  %100
 • 108,07 TL 64,84 TL
  % 40
  KARTALBİKESHOP
  %100
 • 84,00 TL
  inanbisiklet
  %100
 • 32,50 TL 28,75 TL
  % 12
  ADKCYCLE
  %100
 • 790,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  765,00 TL

  Erdoganlar_Bisiklet
  %100
 • 39,50 TL
  inanbisiklet
  %100
 • 168,48 TL 149,04 TL
  % 12
  ADKCYCLE
  %100
 • 665,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  640,00 TL

  Erdoganlar_Bisiklet
  %100
 • 185,00 TL 149,00 TL
  % 19
  BisikletDünyası
  %97
 • 190,91 TL
  kasimpaşabisiklet
  %92
 • 89,99 TL 49,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  41,99 TL

  % 44
  CRNBIKER
  %100
 • 39,00 TL 34,50 TL
  % 12
  ADKCYCLE
  %100

Bisiklet Yedek Parça

Ulaşım araçları arasında yer alan bisikletler, çocuklar ve yetişkinler arasında hobi ve eğlence aracı olarak da kullanılmaktadır. Bisiklet kullanımınızı uzun vadede devam ettirmek ve bozulmamasını sağlamak için dikkatli sürmek ve özenle kullanmak gerekir. Ancak yine de bisikletlerde arızalar oluşabilir. Bu durumlara karşı bisikletinize yedek parçalarla gerekli onarımı sağlayarak eski haline getirebilirsiniz. Yeni bir bisiklet almaya gerek duymadan, yedek parçalar edinerek tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. bisiklet taşıyıcı yedek parça tercihlerini yaparken uzun süre ve güvenle kullanabileceğiniz kaliteli malzemeleri tercih etmelisiniz. Çeşitli bisiklet modeli yer alır. Bunlar üç tekerlekli bisiklet modelleri, elektrikli bisiklet, tekerlekli sandalye ve klasik bisikletten oluşmaktadır. Bu bisikletlerde kullanılan parçalar farklılık göstermektedir. Bu parçaları bisikletinize uygun modellerde seçerek kolaylıkla monte edebilirsiniz. Pratik bisiklet onarımı gerçekleştirmek için kaliteli yedek parça tercihi yapabilir veya bir tamirciden destek alarak parçalarınızı yerleştirerek güvenle bisiklet kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bisiklet süslerini kullanarak renkli ve hareketli görüntüde bisikletler ortaya çıkarabilirsiniz. Ürün sayfasından inceleyebileceğiniz çeşitli bisiklet ve scooter yedek parça modeli bulunmaktadır.

Bisiklet Yedek Parçaları Nelerdir?

Bisiklet Yedek Parçaları Nelerdir?

Bisikletinizi kullanırken ne kadar özenli davransanız da bazen bir taşa veya keskin bir parçaya denk gelip tekerleriniz patlayabilir veya zinciriniz paslanabilir, bozulabilir. Bu durumlarda bisikletiniz için bazı yedek parçalar kullanmak ve tamir gerçekleştirmek gerekebilir. Bisiklet tamirini kendiniz veya bir tamirci eşliğinde gerçekleştirirken bazı parçalara ihtiyaç malzemeler kullanmak güvenle bisikletinizi sürmeye devam etmenizi sağlar. Bisiklet pompası, iç lastikler, dış lastikler, tamir anahtarları, zincir sökme aparatı, bisiklet pedalları ve bisiklet rublesi gibi çeşitli parçalar kullanılmaktadır. Tekerlerinizin solması durumunda bisiklet pompası, iç ve dış lastiklerin hasar görmesi, delinmesi gibi durumlarda yeni lastik kullanımı, yedek parça değişimi gerçekleştirirken tamir anahtarı ve zincirde yaşadığınız sorunlara karşı zincir sökme aparatı kullanabilirsiniz. Bisiklet pedallarınızın kırılması veya aşınması durumuna karşılık yeni bir bisiklet pedalı ile değişim sağlayabilirsiniz. Bisikletin arka dişlisinde kullanılan bisiklet rubleleri, vites sistemine ait bir parçadır. Vites konusunda yaşadığınız problemlerde bisiklet rublesi kullanabilirsiniz. Ayrıca fren takımına sahip olarak bisikletlerinizin güvenle hız sağlamasını ve durmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle kalabalık alanlarda, yokuşlarda bisiklet sürerken fren kullanmak oldukça önemlidir. Vidalı fren takımlarının içerisinde fren kolu, ön fren bacakları, arka fren bacakları, fren pabucu, ön ve arka dış kablo, ön ve arka fren iç teli ve diğer bağlantı parçaları yer almaktadır. bisiklet yedek parçaları arasında yama takımı da yer almaktadır. Yama takımı ile yırtılan lastiklerinizi onarabilirsiniz. Bisikletlerin hareket edebilmesini sağlayan jantlar, zamanla aşınmaya ve farklı problemlere maruz kalabilir. Bu durumlara karşın jant değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Bisikletin yükünü taşıyan jantların kalitesi ve uzun ömürlülüğü önemli etkenlerdir. 26, 28, 24, 20, 16, 18, 29 gibi jant çeşitleri bulunmaktadır. Lastiklerin iskeletini koruyan ve oluşturan bu jantları özenle seçerek güvenle bisiklet kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Bisan bisiklet yedek parça sayfamız üzerinden de bisikletinize uygun araç ve gereçleri temin edebilirsiniz.

 Bisiklet Yedek Parça Değişimi

Bisiklet Yedek Parça Değişimi

Bisiklet arkasında veya önünde yer alan bisiklet seleleri, eşyalarınızı taşımayı kolaylaştırmak için kullanılmaktadır. Bisiklet selesinde aşınma veya kırılma gibi bir sorunla karşılaştıysanız yeni bir bisiklet selesi kullanarak değişim sağlayabilirsiniz. Kolay yerleştirilebilmesi ve parça değişimi yapılabilmesi sayesinde tamirciye ihtiyaç duymadan da parçalarınızı takıp çıkarabilirsiniz. Çocuklarda yan tekerlekler, küçük yaşlarda bisiklet üzerinde denge kurabilmeyi sağlamaktadır. Yan tekerlerde değişim sağlamanız gerekiyorsa yan tekerleri edinerek kolaylıkla çıkarıp takabilirsiniz. Vites değişimi gerçekleştireceğiniz zaman vites seçeneğinizin ne olduğunu belirlemelisiniz. Vitessiz, 1 vites, 7 vites, 21 vites, 24 vites gibi çeşitli vites ayarı bulunmaktadır. Tamir aletlerini de edinerek yedek parçaları bisikletinize farklı zamanlarda kendiniz pratik şekilde yerleştirebilirsiniz. Bisiklet aynası, bisikletlerde arkada bir aracın olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olunmasını sağlar. Bisiklet aynasının çarpma veya düşme durumlarında kırılması sonucu yeni bir aynaya ihtiyaç duyulabilir. Kolay monte edilebilir bisiklet aynası modellerini inceleyerek, trafikte risk almadan ilerleyebilirsiniz. Renkli yedek parçalar bisikletinize hareket katarken görüntüsünde de farklılık yaratabilir. Bisiklet renklerinizde değişiklik sağlamak istiyorsanız, farklı yedek parçalar kullanarak bunu sağlayabilirsiniz. 3 tekerlekli bisiklet yedek parça çeşitleri arasında bulunan gidonlar, farklı boylara sahip bisiklet kullanıcılarına uygun olarak çeşitli uzunluklarda üretilmektedir. Gidon boğazları bisiklet sürerken rahatlık sağlamaya ve konforlu bir sürüş deneyimi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. bisiklet yedek parça aksesuar çeşitleri arasında tamir setleri, far aparatları, pompa, yama, zil, bisiklet süsü gibi aksesuarlar yer almaktadır. Bu aksesuarlar bisikletlerinizi süslemenize yardımcı olur. Amoeba bisiklet yedek parça sayfamızı da ziyaret edebilir, ihtiyacınıza uygun seçeneklere göz atabilirsiniz.

 Bisiklet Yedek Parça Çeşitleri

Bisiklet Yedek Parça Çeşitleri

Bisikletlerin çeşitlenmesi ve farklı yapılara sahip olması nedeniyle sahip olduğu parçalar da değişikliğe uğramaktadır. Çeşitli bisiklet modeli bulunmaktadır. Bu modeller bisikletlerin parçalarında da farklılıklara yol açmaktadır. Motorlu bisikletlerde motor değişimi gerekebilirken, 3 tekerlekli bisikletlerde de çeşitli tekerlek değişimi gerçekleşebilmektedir. elektrikli bisiklet yedek parça değişimi yaparken elektrikli bisiklete uygun parçalar edinerek kolayca monte işlemini veya değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Elektrikli bisikletlerde kullanılan parçalar arasında bisiklet arka motoru, gaz kolu, şarj alet ve adaptörleri gibi parçalar yer almaktadır. Eğer bisikletiniz 3 tekerleğe sahip ise, 3 tekerlekli elektrikli bisiklet yedek parça değişimi için gerekli malzemeleri edinebilirsiniz. Her bisiklet modeline uygun yedek parçalar bulunmakta ve onarım işlemlerini güvenle gerçekleştirmeniz için kaliteli parçalar üretilmektedir. 3 tekerlekli bisiklet yedek parça değişimi için gerekli olan parçalar arka fren teli, arka kaporta, vites kolu gibi parçalar yer almaktadır. Bisikletler için gerekli olan sağ ve sol pedal takımlarını da bisikletinize uygun renkte tercih ederek yeniymiş gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen pedallar, bisikleti sağlam ve hızlı bir şekilde kullanmak için ortam oluşturmaktadır. Ayrıca reflektörlü pedallar, gece vakti araçların bisikleti görmesini sağlamakta ve kaza yapmak riskini azaltmaktadır. Sadece parça değişimi ve onarım için değil aynı zamanda aksesuar sağlama amacıyla da yedek parçalar kullanılmaktadır. Bisiklet yedek parça aksesuarları, bisikletleri süslemeye ve farklı renkler katarak hareketli bir görünüm oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Renkli bisiklet boncukları ve farları, uyumlu renklerde kullanıldığında ilgi çekici bir görüntü oluşturabiliyor. Jant süslerini çocukların bisikletlerinde kullanarak, bisiklet kullanımını sevdirebilirsiniz. Çeşitli malzemelerden meydana gelmiş olan yedek parçalar ve aksesuarlar, pratik kullanımları ile kolay tamir imkânı sağlamaktadır. Bisiklet koltuğu kullanımı da bisiklet sürerken konforlu bir oturma alanı sağlamak ve uzun süreli kullanımda rahatlık sağlamak için değiştirilebilmektedir. Ortopedik ve yumuşak bisiklet koltuklarını inceleyerek bisiklet koltuk değişimini yapabilirsiniz. Hemen siz de bisikletinizi onarmak veya parçalarını değiştirmek için kullanacağınız yedek parçaları seçmek ve bisiklet yedek parça fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için ürün sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Yuki (31)
Bisan (42)
Shimano (5343)
Rks (7)
CST (550)
Salcano (44)
SCHWALBE (439)
ÜMİT (27)
Arzu (273)
Rubena (194)
XLC (552)
PRO (446)
SRAM (426)
Michelin (349)
DT Swiss (335)
Anlaş (274)
19 (255)
Baradine (248)
BETO (231)
Monero (230)
Vona (228)
Maxxis (200)
3T (198)
Oem (188)
Vittoria (181)
Bianchi (170)
Dahon (152)
Carelle (148)
Plus (146)
Bontrager (127)
MAVIC (124)
Token (124)
Asm (116)
ROCK SHOX (116)
Selle Royal (114)
Sedona (104)
A'ME (101)
PARK TOOL (100)
Motorex (98)
Fizik (92)
BRAKCO (89)
Brooks (87)
Avid (86)
Mondial (81)
SHUNFENG (76)
Jagwire (74)
Kron (74)
THUMBSUP (73)
FSA (72)
Zefal (66)
Belderia (63)
Giant (63)
Tec (63)
KMC (62)
Neco (59)
Ritchey (58)
S-SHINE (55)
Ümit (54)
Look (52)
Fonte (51)
Carraro (50)
BSD (49)
Super B (48)
Topeak (48)
Meghna (47)
YBN (39)
PANARACER (38)
Cole (37)
Zoom (37)
Action (34)
Kenda (34)
WELLGO (34)
Arbike (33)
BIKE HAND (33)
Digi (31)
OXC (31)
VELO (31)
ZIPP (30)
Compass (29)
SUNTOUR (29)
SUPERB (29)
BS (27)
Alhonga (26)
Peak (26)
Xiaomi (26)
Aim (24)
GRL (23)
CYT (21)
Brompton (19)
Tufo (19)
Corelli (18)
Alligator (17)
Btwin (17)
Duro (17)
ALEXRIMS (16)
KRON (16)
Activa (15)
SUPACAZ (15)
Xrider (15)
MERIDA (14)
FULCRUM (13)
Jing Yi (13)
Loap (13)
PRORIDE (13)
Peugeot (13)
Trazano (13)
Unidive (13)
TEKTRO (12)
ECLAT (11)
Giyo (11)
Scott (11)
Alex Rims (10)
Amoeba (10)
Bell (10)
RACE FACE (10)
SUN RINGLE (10)
Satori (10)
Fox (9)
Garmin (9)
TRUVATIV (9)
Tranzx (9)
DELI (8)
First (8)
Onguard (8)
Rassine (8)
Tern (8)
Falcon (7)
Merida (7)
PROCYCLE (7)
Sportive (7)
Dae do (6)
Easton (6)
Elite (6)
Erseplus (6)
Hayes (6)
Novatec (6)
PANDA (6)
Panda (6)
Trek (6)
Cenix (5)
Everlast (5)
Geotech (5)
Magellan (5)
Polisport (5)
RST (5)
Race One (5)
Rotor (5)
XERAMA (5)
Amigo (4)
And1 (4)
Ares (4)
CARRARO (4)
Cube (4)
Delta (4)
FORMULA X (4)
Fuse (4)
Lapierre (4)
M-WAVE (4)
Muc-Off (4)
NOVATECH (4)
Reusch (4)
SEDONA (4)
Airwheel (3)
Bikeman (3)
Cycleops (3)
Gaerne (3)
Ghost (3)
KNOG (3)
Kawasaki (3)
Mares (3)
Mosso (3)
Ravel (3)
SCICON (3)
Sidi (3)
TAYTAY (3)
UNO (3)
Umut (3)
Wahoo (3)
Zixtro (3)
ANDRO (2)
ASSIZE (2)
ATL (2)
AVALON (2)
Almost (2)
Apnea (2)
Arrow (2)
Asics (2)
Beldesan (2)
Biologic (2)
Blackburn (2)
C.A.M.P. (2)
Crs (2)
Cyclone (2)
DC (2)
EVOC (2)
Factor (2)
Kilizman (2)
LP (2)
MAGURA (2)
Micro (2)
Mito (2)
NACHI (2)
Orbis (2)
QU-AX (2)
S-Sun (2)
SANTINI (2)
Scorp (2)
Seac (2)
TRX (2)
Tunca (2)
cbtx (2)
ANSWER (1)
Adidas (1)
Alex (1)
Altis (1)
Arora (1)
Atomic (1)
Attlas (1)
BOBIKE (1)
Camp (1)
CampuS (1)
Cat Eye (1)
Chocolate (1)
Choke (1)
Cika (1)
Citycoco (1)
Cosfer (1)
Crops (1)
Cup (1)
Daafu (1)
Decut (1)
Dunlop (1)
Envy (1)
Etnies (1)
Evolite (1)
Exustar (1)
Flood (1)
Focus (1)
Forsage (1)
Fox 40 (1)
G-Form (1)
Gitane (1)
Gomax (1)
Gri (1)
Guee (1)
HUDORA (1)
HX (1)
Howerway (1)
Hoyt (1)
ISM (1)
Ilumenox (1)
Julbo (1)
KASK (1)
KCNC (1)
KOYO (1)
Kali (1)
Kinetic (1)
Kinetix (1)
Kross (1)
Ktm (1)
LAKE (1)
Lazer (1)
Liv (1)
Marin (1)
Marmot (1)
Maxell (1)
Mbm (1)
Meilan (1)
Merrell (1)
NSK (1)
NTN (1)
New Looxs (1)
Nite Ize (1)
Oyama (1)
Petra (1)
Polar (1)
Protech (1)
Razors (1)
Red Sun (1)
Remax (1)
SKYHAWK (1)
SLASTIK (1)
STARFİRE (1)
Sarissa (1)
Schmlton (1)
Schwinn (1)
SeaSucker (1)
Shimal (1)
Sigma (1)
Sky (1)
Slime (1)
Spin (1)
Sunflex (1)
Sway (1)
TPI (1)
TURQUOISE (1)
Torch (1)
UNİSON (1)
VELOTOZE (1)
Vans (1)
Vertech (1)
Vertex (1)
Vision (1)
Voit (1)
Völkl (1)
WATT (1)
Würth (1)
XENTIS (1)
ZERONINE (1)
Zeroo (1)
İbera (1)
(10956)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(2222)
(1557)
(1524)
(1069)
(1021)
(594)
(532)
(468)
(422)
(219)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

(2139)
Yok (1883)
10 (685)
30 (685)
21 Vites (509)
1 (459)
Vitessiz (265)
21 (239)
22 (129)
16 (120)
11 Vites (96)
10 Vites (95)
22" (84)
8 (74)
24 Vites (73)
9 (71)
7 Vites (65)
11 (57)
12 (50)
24 (45)
27 Vites (45)
7 (44)
3 (43)
21 VİTES (42)
12 Vites (29)
18 (28)
27 (28)
30 Vites (26)
6 (17)
18 Vites (15)
20 (14)
20 Vites (13)
8 Vites (13)
12 VİTES (12)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,195)
ve üzeri (4,372)
ve üzeri (4,658)
ve üzeri (4,751)
ve üzeri (4,880)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL