SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Mont Blanc Saat

Lüks kol saatleri şıklığı tamamlamada önemli bir unsur olarak dikkat çekiyor. Orijinal tasarımın yanı sıra estetik ve kullanışlılığın da arandığı saat modellerinde kullanıcıların birçok beklentisi bulunuyor. Saatler yalnızca zamanı gösteren aygıtlar olmaktan öte, sahip olduğunuz tarzın bir tamamlayıcı işlevi olarak görülüyor. Birçok kişi orijinal kol saati koleksiyonları oluşturuyor. Bir meraktan öte insanlar için tutku haline gelen orijinal kol saatlerinde markanın tarihi, tasarım anlayışı ve kalitesi büyük rol oynuyor. Doğru seçilmiş bir kol saati ile stilinizi tamamlayabilir veya yeni bir stil oluşturabilirsiniz. Ayrıca doğru bir saat seçimi kişiliğinizi bulunduğunuz ortamda doğru yansıtabilmenize yardımcı olur. Orijinal kol saatlerinde dünyaca ünlü bir marka olan Mont Blanc saat sektöründeki prestijini kendine has tasarım anlayışından alıyor. Genellikle klasik şıklığı sağlama hedefiyle tasarlanan modeller dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de çok sık tercih ediliyor. Farklı model ve renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan Mont Blanc saat bir kol saatinden fazlasını sunuyor. Siz de beğendiğiniz bir saat Mont Blanc modeli ile klasik şıklığı yakalayabilirsiniz.

Kalitenin Değişmez Adı Mont Blanc Saat

Kalitenin Değişmez Adı Mont Blanc Saat

Pek çok saat koleksiyoncusu için Mont Blanc markası, kaliteli kalemlerde öncü bir isim olarak biliniyor. Ancak markanın kalitesini gösterdiği tek alan bu değil. Monc Blanc saat mütevazı Three Hand Dress saatinden Tourbillon kronograflarına kadar oldukça geniş bir model portföyüne sahip. Kol saatlerinin ayırıcı özelliği olan orijinal tasarım Mont Blanc saat modellerinin tümünde fazlasıyla bulunuyor. Markanın modellerini incelerken her modelin ardından titizlikle yürütülen bir teknik süreç ve bir ilham kaynağı olduğu görülüyor. Dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından geliştirilen Mont Blanc saat modelleri birçok renk ve dizayn alternatifi ile kullanıcılara ulaştırılıyor. Her bir modeli benzersiz kılan orijinal tasarımları sitemizde yer alan sekmelerde inceleyebilirsiniz. Çoğunluğu klasik tarzda yüzlerce ürün ile saat sektöründe ağırlığını hissettiren ünlü markanın ayrı konseptlerde geliştirilmiş modelleri saat severlerle buluşuyor. Sayfamızda sizden önceki kullanıcılar tarafından yazılan Mont Blanc saat yorum ve eleştirilerine göz atarak benzer beğeni tarzına sahip olduğunuz kullanıcıların deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Sayfamızda sergilenen Mont Blanc saat modelleri arasından çeşitli özelliklere göre aramalar yapabilir, farklı ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Mont Blanc saat kalitesini yansıtan orijinal kol saatleri ile şıklığınızı kalite ile buluşturmak sizin elinizde.

Mont Blanc Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mont Blanc Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kalitesi ve orijinal tasarımı ile dikkat çeken Mont Blanc saat modelleri farklı koleksiyonlarda kullanıcılara sunuluyor. Montblanc TimeWalker koleksiyonu, yarış hissini uyandırmak için tasarlanmış bir saat serisi. Oldukça okunaklı kadranlara sahip çok kalın çerçevelere sahip bu modeller saat koleksiyoncularının gözdesi konumunda. TimeWalker Chronograph Automatic modelin hem kadran hem de çerçevesinde çok yüksek kontrastlı rakamlar kullanıyor, böylece okunabilirlik artıyor. Sportif ve geniş 43 milimetre tasarımlarına rağmen kadranın kendisi oldukça belirgin bir biçimde rafine halde. TimeWalker Manufacture Chronograph diğer kronograflar gibi 43 milimetre tasarıma sahip. Ancak koleksiyonun daha modern üyelerine kıyasla biraz daha eski bir görünüme sahip. Benzer bir model sınırlı sayıdaki Cappuccino kadranında da bulunuyor. TimeWalker Manufacture Chronograph yalnızca 500 adet üretildiği için hem kullanıcıların hem de saat koleksiyoncularının ilgisini çekiyor. ATimeWalker koleksiyonunda yalnızca kronograf tipindeki saatler yer almıyor. TimeWalker Date Automatics modeli 41 milimetre çapında ve son yıllarda o da popülerlik kazanıyor. Koleksiyonun çoğu, daha çağdaş bir görünüme sahip olan TimeWalker Manufacture Chronograph tarzında kadran taşıyor. Bej kadran ise kahverengi deri kayışı ile birleştiğinde Mont Blanc saat modellerine vintage havası katıyor. Koleksiyonun en değerli parçalarından biri olan Montblanc TimeWalker Ralli ise yalnızca 100 adet üretildiği için oldukça ilgi çekiyor. TimeWalker koleksiyonunda yer alan TimeWalker Exo Tourbillon Minute Chronograph LE ise 44 milimetre çapında. Büyüleyici bir görünüme sahip olan model Mont Blanc saat kalitesini en iyi gösteren modeller arasında yer alıyor. 1858 koleksiyonu ise 20'li ve 30'lu yıllardaki Minerva saatlerinden esinlenerek nostaljik bir hava yansıtıyor. Bu koleksiyon Mont Blanc saat modelleri arasında en popüler olanlardan biri. Koleksiyonun amiral gemisi olarak tanıtılan Montblanc 1858 GeosphereMontblanc modeline uygun olarak yalnızca 1858 adet üretildi. Paslanmaz çelik ve bronz seçenekleriyle 42 milimetre tasarıma sahip bu klasik saat iki işlevsel küreyi içeriyor.

Mont Blanc Modellerinde Dikkat Çekenler

Mont Blanc Modellerinde Dikkat Çekenler

Mont Blanc saat orijinal tasarımlarıyla tüm dünyada öncü bir konuma sahip. Her biri uzun uğraşlar sonucunda özel olarak hazırlanan benzersiz görünümdeki modellerinde sade, klasik ve gösterişli tasarımlara yer veriliyor. Star Legacy koleksiyonu, klasik beyaz ve gümüş dokulara odaklanan şık saatlerden oluşan bir koleksiyon. Koleksiyonun gözdesi olan Montblanc Star Legacy Nicolas Rieussec Chronograph 44.8 milimetre tasarıma sahip. Tek iticili kronografı ile dikkat çekiyor. Kronograf yapısının en üstünde saat 9:00'da bir tarih, ikinci saat dilimi ve hatta bir AM/PM alt yapısı bulunuyor. Montblanc Star Legacy Suspended Exo Tourbillon, yalnızca 28 adet üretilen oldukça egzotik bir model. 44.8 milimetre tasarıma sahip Mont Blanc saat modelinin bileşenleri tamamen elle süslenmiş bir kadrana sahip. Montblanc Star Legacy Small Second 36 milimetre modelleri çerçevelerinde güzel dokulu kadranlar ve elmaslar taşıyor.  Montblanc Star Classique Automatic, 39 milimetre modelinde de benzer şekilde elmaslar bulunuyor. Bu koleksiyonda yer alan Mont Blanc saat modelleri gün, tarih, ay ve ay evresi komplikasyonları ile oldukça karmaşık bir yapıya sahip ancak yine de sade ve şık bir görünüm elde etmeyi başarıyor. Bu modeller karmaşıklık içinde sadeliği yakalamak isteyen klasik tarzdaki kişiler için uygun. Star Legacy tasarımını sevenler için Mont Blanc saat onlarca seçenek sunuyor. Söz konusu modeller kompleks yapılarına rağmen yüksek kontrastlı rakamlarının okunur olması sebebiyle sadeliği yakalayabiliyor. Koleksiyonun farklı modellerinde daha sade tasarımlara rastlanabiliyor. 39 milimerem ve 42 milimetrelik kasalara sahip Star Legacy Automatic Datehem klasik hem de günlük elbiselere uygun uyumlu bir model olarak karşımıza çıkıyor. Bunlar dışında Star Collection, 4810 Collection ve Tradition Collection adlı Mont Blanc saat koleksiyonları da klasik tarzı sürdürmek isteyenler için eşsiz fırsatlara sahip. Sayfamızda yer alan diğer Mont Blanc Meisterstück saat modellerini inceleyerek tüm bu benzersiz modeller arasından sahip olduğunuz tarza yakın saati bulabilirsiniz. Mont Blanc saat kalitesi ile tasarlanan her bir modelde hem kayışta hem kasada hem de iç tasarımda farklı renk seçenekleri sunuluyor. Bulunduğunuz ortama veya giyim tarzınıza göre değişiklik gösterebilecek tarzınızı, seçtiğiniz orijinal Mont Blanc saat modeli ile tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz model ile benzer özelliklere sahip diğer modeller arasında özellikleri ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Sayfamızda tüm modellere ilişkin Mont Blanc automatic saat fiyatları ve özelliklerini bulabilirsiniz. Farklı bütçe gruplarına uygun fiyatlarda sağlanan kolay ödeme koşullarından yararlanarak beğendiğiniz Mont Blanc saat modelini sipariş edebilirsiniz. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.