Kategoriler

Adidas

için 7,704 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • 1.009,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  954,00 TL

  (2)

  pointspor
  %100
 • 499,00 TL 474,55 TL
  % 5
  (3)

  KORAYSPOR
  %98
 • 500,00 TL 275,00 TL
  % 45
  (27)

  KİMONOSPOR
  %83
 • 229,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  218,99 TL

  (120)

  dygsports
  %100
 • 999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  955,00 TL

  (1)

  Spormarkt
  %99
 • 899,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  855,00 TL

  (3)

  pointspor
  %100
 • 1.599,00 TL 1.499,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.419,00 TL

  % 6

  Spormarkt
  %99
 • 1.259,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.193,00 TL

  (1)

  pointspor
  %100
 • 799,00 TL 759,85 TL
  % 5
  (2)

  KORAYSPOR
  %98
 • 314,90 TL
  (1)

  KORAYSPOR
  %98
 • 1.459,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.382,99 TL

  (2)

  DEVPORTAMBALAJ
  %89

Adidas

Spor giyimde her zaman en iyiyi hedeflemek ve ürün standartlarını her daim en üst seviyede tutabilmek için bir markanın hem kendisini hep geliştirmesi hem de bu gelişimin belli bir zaman sonrasında sektörün dinamiklerini belirleme noktasına varması gerekmektedir. Bu gelişimin ve zirve belirleyici unsurların en belirgin göründüğü markaların başında Adidas gelmektedir. 1949 yılında Emil Zapotek 15 yıl periyodunda 18 dünya rekorunu kırarken ilk logo olan üç çizgiyi barındıran Adidas koşu ayakkabısı giyen ilk sporcu olmuştur. Zapotek ile ünlenen üç çizgi motifi 60’lı yıllar itibarıyla Adidas’ın giyim malzemelerinde de kullanılmaya başlanmıştır. 1971 yılına geldiğimizde Trefoil ismiyle anılan üç yapraklı logosu belirlenmiş ve 1972’den itibaren tüm Adidas ürünlerinde yer almıştır. Günümüzde de Adidas Originals isimli koleksiyonlarda üç yapraklı yonca figürlü logo kullanılmaya devam etmektedir. 1997 yılında, marka için yeni bir kapı açılmıştır: 1990 yılında tasarlanmış ve Equipment isimli performansa dayalı ürünlerde kullanılan logonun tüm Adidas ürünlerinde kullanılacağı açıklandı. Klasik üç çizgiye yapılan vurgu, yükselen dağ sembolü aracılığıyla aşılması gereken engelleri ve başarılacak hedefleri simgeleyen şekilde tasarlanmıştı. Bu logo, günümüzde kullanılan Adidas logosuydu.

 Tüm Spor Ekipmanlarında Adidas Vurgusu

Tüm Spor Ekipmanlarında Adidas Vurgusu

Ünlü kulüplerin ve ünlü yıldızların tercihi olan Adidas, spor ekipmanları ve spor kıyafetlerinde bu tercihin hakkını vererek başarılar ortaya koymaktadır. Ayakkabı modelleri aracılığıyla tüm dünyada trendleri belirleyen ve Adidas ayakkabı kategorisinde lifestyle, tenis, yüzme, koşu, basketbol, outdoor, training ve skateboarding gibi spesifik alanlarda da yüzlerce özel ürün üretimi sayesinde sporseverlerin ilk tercihleri arasında hep yer alıyor. Spor şartlarına uygun şekilde üretilmiş ayakkabılar güçlü malzemelere sahip oldukları için oldukça dayanıklı olmalarının yanı sıra spora şıklık katmaktadır. Retro tasarımlara sahip nostaljik görünümlü ayakkabı modellerinin, modern tasarımlarla birleşmesiyle ortaya çıkan spor ayakkabılarının hem şık hem rahat hem de spor şartlarına uygunluğu kullanıcıların her daim takdiriyle karşılanmaktadır. 80’li yıllar sonrası Adidas Türkiye pazarındaki aktifliğini artırmış, spor giyimin zirve yaptığı yıllarda yerli kullanıcıdan bilhassa futbola dönük tasarlanmış spor ayakkabıları ve eşofman takımları ile takdir toplamıştır. Bu takdirin bir göstergesi olarak ilk günden bugüne dek Türkiye’deki yapılanmasını artıran, mağaza sayısında her geçen yıl daha yüksek seviyeye çıkan markanın tüm ürünleri; internet üzerinden kolayca alınabilmektedir. Geniş ürün kategorileri sayesinde sadece spor ayakkabısında değil, spora ve spor giyimine dönük her ekipmanda varlığını ortaya koyan Adidas’ın her yaşa ve her zevke uygun tasarımları kullanıcılara kendi zevklerine dönük tercihler yapabilmesine fazlasıyla imkân sunmaktadır. Adidas, tasarladığı günlük kullanıma uygun sneaker tarzda modeller; taban yapısının yeterli kalınlığa sahip olması nedeniyle gün içinde ayağa gerekli desteği sunan Superstar modeli veya hava transferine olanak tanıyan Advantage serisine benzer modeller sayesinde günlük ayakkabı seçenekleriyle tercih konusunda keyifli bir zorluk barındırmaktadır. Erkek, kadın, unisex, çocuk ayakkabı türlerinin hepsinde model çeşitliliği ve o modellere eşlik edecek eşofman takımı benzeri spor ekipmanlarında da yüksek tarz tasarımlar ortaya koyan Adidas’ın modayı belirleyen, spor ekipman alanında dinamikleri ve kalite standartlarını belirleyen ürünleri arasında yaz, sonbahar ve bahar sezonlarında spor salonunda ya da gündelik kullanımda en uygun performansı verecek modellerini inceleyebileceğiniz sayfamız üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Doğru Adidas Ayakkabı Seçimi Yapmak

Doğru Adidas Ayakkabı Seçimi Yapmak

Doğru bir spor ayakkabı seçimi yapmak için ilk olarak ayak tipinizi doğru tanımanız gerekmektedir. Pedografi isimli taban ölçümü sayesinde ayak tipinizi öğrenerek; en ideal tercihi gerçekleştirebilirsiniz. Bu hususta verilebilecek en net örnek, düz taban olmanız durumunda ayağınızı rahatsız etmeyecek ölçüde destekli ayakkabıları tercih etmeniz gerektiğidir. Bu aşama sonrası, hangi spor için kullanacaksanız ona en uygun Adidas spor ayakkabı modelini inceleyerek spor ayakkabınızdan elde edeceğiniz verimi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Yürüyüş ve koşular için esnek ve ayağı iyi kavrayabilen, ağırlık kaldırma gibi yoğun egzersiz içeren sporlar için tabanı yere yakın ve sert ayakkabılar, basketbol gibi sıçramanın ağırlıkta olduğu sporlarda ise tabanda ve topuk bölgesinde desteğe sahip ayakkabılar tercih edilmelidir. Bu iki belirgin aşamayı geride bıraktıktan sonra, tarzınızı yansıtma adına tercih ettiğiniz Adidas sırt çantası gibi sporun ruhunu yakaladığınız ürünler ile renk ve model olarak eşleşen spor ayakkabıları inceleyebilirsiniz. Tepeden tırnağa spor dokusunu yansıtırken sağlığını da geri planda tutmayan ve bu şekilde spora doğru yaklaşım ortaya koymayı başaran kullanıcılar için Adidas’ın ürünlerinde doğru kategoriler, doğru modeller ve en nihayetinde yüksek standartlı spor keyfi bulunuyor. Uzun yıllara varan tecrübesini her sezon yeni ürünlerde kendi standartlarını yükselterek yansıtan Adidas’ın ortopedik yapılara uygun tasarlanmış ve sporda, gündelik kullanımda, yoğun iş hayatında, hafta sonu gezmesinde gibi farklı stres ve dinamizm gerektiren her alanda özel modelleri bulunmaktadır. Bu çeşitlilik, eşofman takımlarında da kendisini fazlasıyla belli ederken; kişiye çantadan eşofmana, ayakkabıdan aksesuara dek spor havasını fazlasıyla hissedeceği ve hissetmenin yanı sıra yansıtacağı alternatif giyim eşleşmelerini gerçekleştirme imkânı sunmaktadır. Erkek ve kadın modellerinin sayısının çokluğu ve alternatif olarak bir ürünün ağırlıkla hem erkek hem de kadın modelinin bulunması ise çiftler için benzer ürünleri tercih etme, dolayısıyla sevdikleriyle birlikte çift ayakkabı giymesini sağlamaktadır. Koşu yaparken profesyonel spora elverişli tasarlanmış bir spor ayakkabının, basketbol oynarken bu sporun dinamiklerine en uygun basketbol ayakkabısının, outdoor etkinliklerde ayağınızı yormayacak ve sizi daha uzun süre etkinliğe yüksek verimle eşlik etmenizi sağlayacak bir ayakkabının avantajlarını siz de şimdi keşfedebilirsiniz.

Adidas Eşofman Modelleri Sizi Yansıtıyor

Adidas Eşofman Modelleri Sizi Yansıtıyor

Sporda kıyafet ve ekipman tercihinin doğru yapılması, spora başlangıç kadar önem taşımaktadır. Adidas’ın spor keyfinizi desteklemek adına her geçen yıl teknoloji açısından daha üstün spor ürünleri sizinle buluşturması gibi; yazlık, kışlık veya dört mevsimde kullanım imkânı sunan spor kıyafetler ile sporu olabilecek en sağlıklı biçimde sürdürmeniz mümkün oluyor. Adidas eşofman takımı modelleri arasında hava koşullarına olan uygunluğu, spor yapacağınız alanın açık hava veya salon olması ihtimallerini, yaptığınız egzersizlerde gereken efor seviyesini gözeterek en doğru tercihleri ortaya koyabilirsiniz. Adidas’ın spor malzemede en kaliteli tercihler ile üretimini gerçekleştirdiği eşofman takımları konforunuzun yanı sıra cilt sağlığınızın da gözetildiği ürünlerin satışa sunulmasını sağlamakta olup, yüksek performans hedefine sahip amatör veya profesyonel sporcular için eşsiz bir destek sunmaktadır. Sıcak havalarda teri içine hapseden, bu şekilde vücudunuza ekstra bir yük bindirmeyerek hedeflediğiniz performansın üstüne çıkmanızı sağlayan eşofman takımlarının sokakta yürüyüş sırasında veya salonda ağır spor esnasında aynı başarıyı elde ettiğini söylemek mümkündür. Soğuk havalarda ise soğuğu geçirmemesi ve bu şekilde sporun olumsuz etkilenme ihtimalini ortadan kaldırması için özel tasarlanmış Adidas eşofman modelleri ile dört mevsim verimli spor keyfini yaşayacaksınız. Doğru eşofman modelinin bedeninizi ne çok aşırı sarmalaması ne de çok serbest bırakması gerekmektedir. Hareketli sporlarda vücudunuzun sınırlarını kısıtlamayarak size hedeflediğiniz yüksek performans noktasına ulaşma yolunda eşlik edecek bir eşofmanın spordan aldığınız keyfi artıracağı da aşikardır. Sağlık kadar tarz ve tasarıma da önem veren, bu şekilde gündelik hayatında da eşofman takımı giymeyi sevenler için Adidas’ın eşofman kategorisindeki çeşitlilik en ideal ürünlere kavuşmayı sağlıyor. Serbest kıyafet izninin olduğu iş yerlerinde, toplu taşımada, arkadaş grubuyla buluşurken veya sadece evinize yakın bir yerde bir kahve içip eve dönecekken giyilebilecek; sizi hem renkleri hem de tasarımıyla yansıtan, modunuzu ifade etmenin de ötesinde o günkü modunuzu yükselten eşofman modellerinin Adidas’ın kendisine has dokusu ile satışa sunulduğu sayfamızda siz de ihtiyacınıza dönük eşofmanları inceleyerek siparişinizi hızlıca verebilirsiniz.

Aksesuarlarınızda Adidas Esintileri

Aksesuarlarınızda Adidas Esintileri

Sözlü iletişimde her kelimenin kıymet kazandığı, yanlış ifade edilebilecek detaylara alternatif olarak sözsüz iletişim veya sembollerin öneminin üst seviyeye çıktığı günümüzde aksesuarların sadece gündelik hayatta kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edildiği dönemler geride kaldı. Dönemin dinamikleri, artık insanların vakit kaybetmemesini gerektiriyor. Bu da gündelik hayatın koşturmacası göz önünde tutulduğu takdirde spor veya casual fark etmeksizin tüm kıyafetlere eşlik edebilecek aksesuarların önemini oldukça artırıyor. İş toplantılarında firmanızın sizin belirlediğiniz standartları ve iş yaklaşımını ifade ederken toplantı sunumunda kolunuzda görülecek bir saatin, saatler boyu sürecek bir konuşmadan daha etkili olduğu; hep alışveriş yaptığınız kahvecinize ödemenizi yaparken cüzdanınızın tarzı sayesinde size yeni çıkan kahve aromalarının tavsiye edilebileceği ve gün içinde farkına dâhi varmayacağınız pek çok detayı barındıran aksesuar tercihlerinizde kalite, şıklık ve her şeyden ötesi sizin tarzınız büyük önem teşkil ediyor. Doğru aksesuarı seçerken bu üç unsurun yanı sıra alanında lider, akım belirleyici konumda olan ve teknoloji ile alışveriş sonrası desteğinin de müşteri memnuniyeti odaklı olan bir markayı tercih etmeyi düşünmeniz kadar doğal bir seçim de yok. Tüm bu yaklaşımlar hesap edildiğinde Adidas’ın aksesuar kategorileri, kullanıcılar için hedefi on ikiden vuran çözümler sunmaktadır. Adidas cüzdan modelleri hem nitelik hem nicelik bazında kullanıcıların tarz olarak kendilerini yansıtacak ürünleri bulmalarını kolaylaştırırken, hem yeni sezon ürünleri hem de Retro tasarımlar ile yeni tarzlara yelken açmalarına da elvermektedir. Giyim tarzınıza en uygun cüzdan modelini, bölme seçeneklerini ve dış yüzey tasarımlarındaki renk ve tasarım detaylarını gözeterek seçebilir; hep yanınızda taşıyacağınız tarzınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Adidas saat kategorisindeki ürünler de sayı ve tarz olarak çeşitlilikleri sayesinde alışverişinize sizi yansıtacak detaylar katmayı fazlasıyla başarmaktadır. Zamana ayak uydurmanın ötesine geçip, zaman kavramınıza kendi tarzınızı yansıtabilmenize imkân sunan saat modellerinde dijital ve klasik saatler bulunmakta olup, ekrana eklenmiş kronometre gibi detaylar veya alarm takibi imkânı sunan minik haneler ile tasarım farklılıkları da sizin tercihinize bırakılmış unsurlar arasında yer almaktadır.

”

Klasik Şortlardan Sıkılanlara Adidas Modası

Adidas yeni sezon ürünleri arasında en renkli ve çeşit olarak gerekli dinamizmin de ortaya konulduğu spor giyim ögelerinin başında şortlar gelmektedir. Adidas şort modellerinde hem tarz hem çeşitlilik hem de kalite ögelerinin bir araya geldiği alternatifler, spor giyimi tercih edenlerin veya sporda performans odaklı egzersizlere değer verenlerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Erkek, kadın ve çocuk modellerinde her yaş ve her cinsiyete dönük kullanım ihtiyaçlarının gözetildiği şortların sporda verimliliği ve günlük kullanımda kaliteyi beklentilerin ötesinde ortaya koyduğu ifade edilmektedir. Lifestyle sporların gerektirdiği ani hareketliliklerde aşınma veya yıpranma benzeri olumsuzlukların yaşanmadığı, koşu için kullanıldığında bacak hareketlerini kısıtlamayan ve uzun süreli koşularda dâhi performansın beklentilerin üstüne çıkmasına aracılık eden veya training sırasında zorlu parkurlarda atlama veya koşma hareketlerinin aynı oranda başarıyla sonuçlanmasını sağlayan şort modellerinin en gözdeleri arasında ise yüzme sporu sırasında tercih edilenler yer almaktadır. Yüzme sporunda sporcuların en büyük handikabı olarak kabul edilen suyu emerek vücudu ağırlaştıran ve sarf edilmesi gereken eforu artıran kumaşlar yerine su geçirmez etkiye sahip, vücuda yapışmaması için özel tasarlanmış şortlar barındıran Adidas’ın yüzme şortu kategorisi sayesinde ister profesyonel ister amatör sporcu olun; spordan aldığınız keyfin artmaması mümkün değil. Spora dönük keyfi basketbol, futbol ve tenis sporlarında da artıracak alternatiflere sahip olan şort kategorisinde bisiklet şortları, kulüp logolarının işlendiği taraftar şortları gibi spor dokusunun her an size eşlik edeceği modeller de bulunmaktadır. Salon sporlarında, ağır egzersizlerde, günlük koşularda, bisiklete binerken veya zorlu bir parkurda spor yaparken gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Adidas’ın şort modellerinde renk ve beden çeşitliliği ile size uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Spor kullanımlar için özel ürünler olan Adidas şortların günlük hayatta kullanımına imkân olması adına tasarımların her ayakkabı modeliyle uyumlu olması, renk tercihlerinde tüm zevklerin gözetilmesi, kumaşının günlük hayatta yıpranma benzeri olumsuzluklardan etkilenmemesi hususi olarak gözetilmiş detaylardır. Siz de sık gerçekleştirdiğiniz spor türünde kendi zevkinize en uygun şort modelini sayfamızda ilgili kategoriden bulabilir ve sporunuza Adidas’ın şortları ile hem rahatlık hem de tarz katabilirsiniz.

Sportif Hissedeceğiniz Giyim Alternatifleri

Sportif Hissedeceğiniz Giyim Alternatifleri

Adidas’ın geniş ürün kategorisi ile sadece ilk akla gelen spor giyim unsurları değil, dört mevsime özel farklı ürün çeşitlilikleri de kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumdadır. Adidas krampon modellerinin halı saha maçlarında kullanıcıya kattığı ekstra motivasyon ve yüksek performans unsurları alternatif giyim ürünlerinde de tercihe bağlı farklı üstünlüklerde kendisini göstermektedir. Kapüşonlu, kapüşonsuz, üç cep alternatifli, yelek ve rüzgârlık özelliklerine sahip ve zorlu şartlarda soğuğu geçirmemesi ile kullanıcıların en favori ürünleri arasında olan Adidas mont modellerinin sonbahardan kışa ve kış soğuğunun yaşanabildiği bahar aylarına dek yılın dörtte üçlük bölümüne yakın süre çerçevesinde kullanılabilmesi mümkündür. Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan sandalet ve terlikte ise Adidas’ın nostaljik üç çizgi tasarımının yoğunlukta olduğu modeller ile siyah ve mavi başta olmak üzere herkese hitap edecek renk seçeneklerinin bulunması ürün çeşitliliğinin yanı sıra her zevki karşılayan alternatiflerin bu kategoride kullanıcıların karşısına çıktığının en büyük kanıtıdır. 0-4 yaştan itibaren başlayan çocuk giyim kategorisinde ise 8-14 yaşa kadar özelleştirilmiş ürün seçeneklerine rastlamak mümkündür. Çocukların ihtiyacı olan dinamizmi barındıran ürünlerin, renk ve tarz alternatifleri ile sporu seven nesiller yetişmesine olan katkısı yadsınamaz. Ağır koşullara varan profesyonel spor yaklaşımlarına doğru kurs ve antrenör gibi ekstra destek alma potansiyeli olan çocukların spora sıcak bakması adına hem kullanım kolaylığı hem de renk ve tarzda spor ruhunun motivasyonla birleşmesine imkân tanıyan modelleri Adidas’ın çocuk kategorisinde bulabilirsiniz. Kadın spor giyiminde ise sporcu sutyeni, elbise, etek gibi spor giyim detaylarında çoğunlukla atlanan ürün modellerine yer veren Adidas’ın şapka, bone ve saç bandının yanı sıra son yılların favori tercihlerinden olan yoga alanına özel ürettiği alternatif spor giyim ürünleri de bulunmaktadır. Sporun, sadece belirli alanlarla sınırlı kalmamasını savunan Adidas’ın ürün çeşitliliğinde bu yaklaşımını görmek oldukça mümkün. Erkek giyiminde ayakkabıdan aksesuara varan çeşitliliği, spora ortak olması gereken kadınların giyim ögelerine de yansıtan Adidas’ta kalite, tarz, renk ve model çeşitliliği ile uzun zamandır global çapta elde ettiği zirve noktalarının ve profesyonellerin tercihi oluşunun tesadüf olmadığı da kanıtlanıyor. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda spor giyimde aradığınız ürünü sayfamızda kolayca bulabilir, Adidas’ın geniş kategorileri arasında kendi tarzınızı oluşturacak spor kombinler gerçekleştirerek alışverişinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.