Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Mutfak Gereçleri

için 151 sonuç bulundu.
Hacim seçiniz

Hascevher Mutfak Gereçleri

Mutfak, evinizde en rahat hissetmek istediğiniz yerlerden biridir. Mutfakta kullandığınız eşyaların kaliteli ve hijyenik olması; daha olumlu sonuçlar ile karşılaşmanıza neden olmaktadır. Hascevher tencere, tava, düdüklü, çaydanlık gibi ürünleri üst düzey kalite ve ekonomik fiyatlarla sizlere sunarak, mutfağınızdan maksimum faydayı alabilmenizi amaçlamıştır. Tek tek satın alabileceğiniz bu mutfak gereçlerini Hascevher tencere seti gibi seçeneklerle set şeklinde de satın alabilirsiniz. 3 ya da 4 adet tencerenin birleşip set haline gelmesi ile bu satış mümkün olur. En fazla tercih edilen setlerden biri, Hascevher çelik tencere seti olarak satılmaktadır. 4 adet tencereden oluşan bu setin bütün tencere kulpları kırmızı renklidir. Bu kulplar, ısı geçirmez ve dayanıklı kulplardır.

Hascevher Mutfak Gereçleri Mutfağa ve Yemeklere Renk Katar

Hascevher Mutfak Gereçleri Mutfağa ve Yemeklere Renk Katar

Mutfak için satın alınan eşyaların kalitesi ve görünümü oldukça önemlidir. Satın alınan mutfak gereçleri çok uzun süre kullanılmak istenildiği için araştırarak, fiyat, performans açısından en faydalı ve en ideal olan satın alınmak istenir. Tencereler ve bütün mutfak gereçleri üst düzey kaliteli hammadde ile üretilmektedir. Bundan dolayı olası yemek, tatlı yapımlarında kolaylıkla yıpranmaz. Kararma oranı çok düşüktür ve kolaylıkla temizlenebilen bir yapısı vardır. Tencereler genellikle çelikten üretilmektedir. Çelikten üretilmesinin nedeni, paslanma olasılığı oldukça azdır ve daha dayanıklı bir hammaddedir. Çeliğin temizlemesi de çoğu hammaddeye göre oldukça kolaydır. Elde temizlemenin yanı sıra bulaşık makinesinde yıkanma kolaylığı da olduğu için Hascevher, genellikle çelik tencereler üretmektedir. Bu çelik tencerelerin kulpları da genellikle çelik detaylı olmaktadır. Kırmızı ve siyah kulplu model de mevcuttur. Farklı bir renk isteyenler için, mutfağı renklensin isteyenler için güzel bir seçenek olmaktadır. Çelik tencere dışında üretti çelik sahanlarla da oldukça marka isminden söz ettirmektedir. Metalden yapılan bu sahan modelinin kulpları da metal detaylıdır. Bütün ocak çeşitlerine uyum sağlar ve oldukça dayanıklı bir modeldir. 18x3,5 cm, 20x3,5 cm, 28x3,5 cm gibi farklı boyut seçenekleri mevcuttur. Bu sahanlarda yanma tehlikesi en az olasılıkta olduğu için gönül rahatlığı ile yemek yapmak mümkündür. Özellikle sabah kahvaltısında çok fazla kullanılan bu çelik sahan çeşitlerini Hascevher çaydanlık modelleri ile renklendirmeniz mümkündür. Tekli ve ikili olmak üzere 10’a yakın çaydanlık modeli ile Hascevher adından bahsettirmektedir. Çaydanlıklar da tencereler ve diğer mutfak gereçleri gibi çelikten yapılmıştır. Yalnızca bir modelin üst kısmı porselenden yapılmıştır. Bu modelin alt kısmı yine çelikten yapılmıştır ve musluk şeklinde bir detayı mevcuttur. Kaynattığınız sıcak içeceği buradan servis etmeniz mümkündür. Oldukça pratik bir çaydanlık modelidir. Örneğin aynı anda alt taraftan su kaynatıp kolay bir şekilde suya sahip olabilirken, porselen kısım ile de başka bir içecek ısıtabilirsiniz. Çaydanlık fiyatları modelden modele göre değişmektedir. Genel olarak, piyasayla kıyaslandığında oldukça ekonomik fiyatlarla kaliteli bir çaydanlığa sahip olmanız mümkün olacak şekildedir.

Hascevher Mutfak Gereçleri, Mutfaktaki En Büyük Yardımcılarınızdır

Hascevher Mutfak Gereçleri, Mutfaktaki En Büyük Yardımcılarınızdır

Mutfak gereçlerinin, yemek yapma aşamasında veya mutfaktaki uğraşlarınız aşamasında sizlere zorluk çıkarmaması, aksine sizlere yardımcı olması beklenilen bir özelliktir. Fakat bazı durumlarda satın aldığınız gereçler hızlı yıpranma, kolay yanma veya paslanma gibi birçok olumsuz soruna neden olabilir. Hascevher düdüklü tencere, normal tencere, sahan, çaydanlık gibi bütün piyasaya sürdüğü mutfak gereçlerini hijyenik üretim koşullarından geçirerek üretmektedir. Paslanmaz çelik ile üretilen bu ürünler, oldukça uzun süreli kullanım sağlar. Düdüklü tencere, bir mutfakta olmazsa olmaz olan gereçlerden biridir. Hascevher’in ürettiği düdüklü tencere modelleri ile hem şık hem de pratik bir tencereye sahip olabilirsiniz. 10’a yakın düdüklü tencere modelinin yanında satışa sunulan setler ile mutfak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu düdüklü tencerelerin kulpları ve başlıkları genellikle kırmızı ve siyah renklidir. Oldukça modern tasarlanan bu ürünler, yüksek güvenliklidir. Bütün ocak modellerinde kullanılması uygun olan ürünlerdir. En fazla tercih edilen modellerden biri, kırmızı kulplu çelik bir düdüklü tenceredir. 3,5 litre, 7 litre ve 12 litre gibi farklı boyut seçeneğine sahiplerdir. Hascevher düdüklü tencere yorum kategorilerine baktığınızda, kullanıcıların ne kadar fazla olumlu geri dönüş yaptığını görebilirsiniz. Kullanıcıların, ekonomik fiyatlarla aldığı düdüklüleri uzun yıllar kullandığını okuyabilirsiniz. Eğer bir düdüklü tencere arayışındaysanız, kullanıcıların yorumlarına bakmak, sizleri Hascevher markası ile yakınlaştıracaktır. Sadece düdüklü tencere değil Hascevher tava modelleri de mutfakta sizlere maksimum faydayı sağlamaktadır. Tavanın, tencerenin veya herhangi bir mutfak eşyasının sorun çıkarmaması, yemeklerinizi, tatlılarınızı ve içeceklerinizi daha keyifli, daha kolay yapmanız anlamına gelmektedir. Hem mutfakta daha mutlu vakit geçirmek, hem de daha güzel sonuçlar elde etmek için Hascevher, en ideal mutfak gereçlerini üretmektedir. Tava modelleri de genellikle Hascevher çelik tava olarak bilinmektedir. Daha dayanıklı bir madde olması nedeniyle çelik, Hascevher’in en fazla tercih ettiği hammaddedir. Bunun yanında çelik olmayan tencere, tava gibi mutfak gereçleri de vardır. Özellikle farklı ve canlı renkleriyle bu modeller de oldukça fazla tercih edilmektedir. Tava modelleri de kapaklı ve kapaksız olmak üzere 10’a yakın çeşide sahiptir.

Hascevher Mutfak Gereçleri Ekstra İlgi İstemez

Hascevher Mutfak Gereçleri Ekstra İlgi İstemez

Hascevher’in ürettiği ekonomik fiyatlı, üst kaliteli ürünler sizlerden ekstra bir ilgi beklemez. Kolay yıpranmayan, oldukça dayanıklı çelikler ile üretilen bu mutfak gereçlerini uzun süre kullanmanız amaçlanmıştır. Paslanmayan ve kolay temizlenen ürünler olduğu için, temizlemek için ekstra bir uğraş gerekmez. Hascevher mutfak ürünleri, sadece elde değil, bulaşık makinasında da kolaylıkla yıkanılır. Özellikle Hascevher granit tava modelleri, bu kolay yıkamayı vaat etmektedir. Bu modeller, kızartma ve pişirme için oldukça fazla tercih edilmektedir. Çizilmez ve kolay yıkanılır olmasının yanında ekonomik fiyatlar da bu tavaları cezbedici kılan özelliklerdendir. Tavanın yanı sıra Hascevher granit maddesini birçok tenceresinde de kullanmaktadır. Bu tencereler de uzun ömürlü olmak üzere üretilmiştir. Bundan dolayı soyulma, yıpranma veya kalıntıların çıkmaması gibi olumsuz durumların olasılığı oldukça düşüktür. Granit ile yapılan Hascevher tencereleri, tek tek satın alabileceğiniz gibi set halinde de satın alabilirsiniz. Set halinde satın alındığı takdirde, tava gibi başka ihtiyaçlarınızı da karşılamış olursunuz. Set halinde satın almanız, tek tek satın almanızdan daha da uygun fiyatla alışveriş yapmanıza neden olacaktır. Set halinde satılan modellerden biri, mini tencere seti modelidir. Bu modeller, 3 ya da 4 adet tencereden oluşmaktadır. Çelikten yapılan, çok kullanışlı tencerelerdir. Bazı setler tamamen çelik kasa ve çelik kulptan oluşmaktadır. Bazıları ise kırmızı kulpları ile mutfaklara farklı bir hava katmaktadır. Hascevher’in ürettiği çelik ve granit hammaddeli başta olmak üzere bütün mutfak gereçleri kolay yıkama ve pratik kullanım odaklıdır. Tencere yorumları incelendiğinde, granit tencerelerin soyulma yapmadığını, vaatlerini tam olarak yerine getirebildiğini ve kolay bir şekilde yıkanabildiğini görebilirsiniz. Kaliteli kulpları sayesinde oldukça kolay taşıyabildiğiniz bu tencere modelleri, tencerenin ısısını elinize iletmez. Bu tencerelerin kulpları da tencerelerin kasası gibi oldukça kolay yıkanabilir ve oldukça dayanıklıdır. Tavalar, düdüklü tencereler ve diğer mutfak gereçleri, Hascevher kalitesi ile mutfakta işinizi kolaylaştırmak için üretilmektedir. Sizler de kendinizi mutlu etmek, pratik ve sorunsuz bir şekilde mutfakta vakit geçirmek, güzel sonuçlar ortaya çıkarmak istiyorsanız; Hascevher markasının sizlere yardımcı olmasına izin vermelisiniz. Tüm çeşitleri incelemek için Mutfak Gereçleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hascevher
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2e Ahşap (54)
3 Er (879)
7numara (153)
A-design (40)
AA PLASTİK (692)
Acar (3602)
Acassia Home (162)
Activex (18)
Acura (122)
adalinhome (33)
Adell (585)
Adore (23)
Aircool (17)
AKA (48)
AKASYA (15)
AKCAM (25)
Akdem (23)
Akdeniz (136)
Akel (134)
AKS (131)
Aksu (80)
Al Marka (21)
Alaca (36)
ALEV (37)
Alf (46)
Allcino (26)
Almond (40)
ALPER (33)
Altın (21)
Altınbaşak (498)
Alwado (17)
Amboss (318)
AMT (94)
Apex (26)
Ariete (16)
Arin (38)
Armada (44)
Arnica (16)
Aroni (20)
AROX (264)
ARTAÇ (27)
Aryıldız (1003)
Arzum (26)
Arçelik (324)
Assos (20)
Atadan (21)
Avatherm (73)
Avcı (367)
AXENTİA (16)
AYDO (21)
Bambum (3334)
Bastonlu (205)
Başak (626)
BekBars (123)
Berghoff (670)
BERLİN (49)
Bernardo (152)
Beros (58)
Best (60)
Betsy (35)
Beurer (47)
Bi Home (20)
bialetti (100)
Biev (336)
Biggshop (18)
Bluehouse (37)
Bondy (25)
BONERA (251)
Bonera (27)
Bonna (775)
BORA (573)
Borcam (70)
Bosphorus (65)
Boğaziçi (273)
Brabantia (114)
Brioni (158)
Brita (43)
Budayeni (133)
Buffer (334)
BURSEV (32)
BWT (14)
By Selim (126)
Byblos (47)
Börner (32)
Cafemarkt (17)
Canba (46)
Cancan (40)
Cas (22)
Casasi (51)
Caso (27)
Cem (146)
Cemile (232)
Ceylin (45)
CHEEFPLUS (17)
CHEFPLUS (24)
Cole & Mason (155)
Cooker (1230)
Cosiness (266)
Cralex (20)
Cunill (24)
Cuppin (14)
Cvs (154)
Dalgıç (87)
DECOCIA (52)
DECORITA (149)
Decostyle (236)
DEGLON (19)
Dekor (107)
Dekor Kmaz (23)
Deniz (16)
Depa (66)
Diamond (49)
(133033)
Dolly (32)
Doğrular (19)
dr otker (26)
DU (188)
Dudson (16)
Dündar (19)
Easy Deasy (14)
Ebru Metal (109)
ECE METAL (48)
Ege (15)
EMİR (30)
Emsa (96)
Emsan (2377)
Emsies (15)
Epicurean (53)
Epinox (355)
Erdem (21)
Ersamica (20)
Esse (60)
estela (251)
Esty (28)
Euro Flora (15)
Ev+ (15)
Eva (29)
Evimsaray (233)
Evle (609)
Evmotex (75)
Evox (24)
Evren (52)
EWs (4602)
F.DICK (293)
Fackelmann (35)
Fagus Wood (31)
Fakir (41)
Falez (389)
Fame Kitchen (359)
Fantom (33)
Fidex Home (73)
Fissler (406)
Flora (44)
FLOSOFT (45)
FMS (304)
Fontignac (30)
FREECOOK (134)
Freecook (21)
GAT (24)
Gift Cloud (93)
GLASSCO (29)
Globy (293)
Glore (167)
Goldmaster (112)
Gondol (331)
Grandeur (31)
Greenpan (42)
GÖKDENİZ (22)
GÖNÜL (320)
Gülsan (695)
GÜNEŞ (30)
GÜRALLAR (445)
Hafele (141)
Hario (111)
Hascevher (151)
HazanCam (90)
Hemaks (17)
HEREVİN (677)
Herevin (154)
Hira (102)
Hisar (361)
Hobby (26)
Hobby Life (588)
Hoby Life (52)
Hulusi (26)
illa (28)
Illy (18)
INDEKOR (15)
inter çelik (277)
İnterlife (33)
İpek (207)
IVO (136)
Jetoon (18)
Jumbo (514)
Kahramanlar (884)
KAI (23)
Kaiser (29)
Kale (86)
Kampanya (50)
KAPP (677)
Kara Kedi (247)
Karaca (1216)
Kayalar (318)
Kenwood (16)
Keramika (1066)
King (20)
KLT (243)
Koleksiyon (309)
Korkmaz (3539)
KOSOVA (792)
Kristal (16)
Lalezar (49)
LAV (381)
Lav (222)
Lava (573)
Lavi Home (25)
Lavin (208)
LAVİN (48)
Lazoğlu (467)
Leggno (54)
leydi (29)
Lider (47)
Lock&Fresh (91)
Lotus (72)
Lucahome (20)
Lucky Art (326)
Luminarc (243)
LUX PLASTIC (559)
Lux Seri (40)
luyano (81)
Marianna (43)
Marob (91)
Master (98)
Matara (26)
Mehtap (264)
MENBA (64)
Menzir (50)
Mercan (62)
Mesan (46)
Mespho (474)
Metaltex (42)
MHZ REBORN (121)
MICRA (17)
MIEN (115)
Mikasa (77)
Mikasa Moor (325)
Miniso (53)
Misvela (22)
Moneta (29)
Moonstar (19)
morya (469)
Motta (27)
MUKKOHOME (56)
Mybath (15)
Myebi (15)
Narin (128)
Nehir (1199)
Neoflam (50)
Neva (634)
NEW LİFE (54)
Nilayen (21)
Nilşah (83)
Noble Life (85)
NORDHUS (20)
NUR (18)
Obje (35)
OKYANUS (74)
Omak (25)
OXO (160)
Palex (51)
Papilla (242)
PAREX (16)
Patiskha (124)
PATİSSE (19)
PAÇİ (720)
Paşabahçe (8002)
PENGUEN (1503)
Penguen (535)
PEROTTİ (1920)
Perotti (241)
Peugeot (66)
Philips (18)
Pingi (89)
Pink&More (15)
Pirge (1939)
PlastArt (188)
PM (38)
POLOSHEF (160)
Poppy (48)
PORLAND (928)
Porland (683)
Porsima (46)
Premier (16)
Prima Nova (57)
Primanova (516)
Pyrex (205)
Q Too (18)
Qedi (31)
Rem (18)
Remetta (158)
Remosense (58)
Reoona (57)
Retinashop (979)
Rooc (180)
Rose (31)
Rowenta (222)
S Box (17)
Saban (1269)
Saflon (56)
San Miguel (27)
SARAL (45)
SARİNA (26)
Savaşan (34)
SCHAFER (2094)
Selim (24)
SENA (18)
ShuEv (15)
SİGMA (139)
Silver (172)
Simax (110)
Sinbo (141)
Sofram (104)
SoftBowl (29)
Solingen (512)
SSAF (15)
Star (291)
Staub (45)
STİLEVS (16)
Storway (166)
Streçmak (19)
SUFF (15)
SUNCOOK (732)
Sunplast (26)
Sürbisa (1752)
Sürel (50)
T Design (23)
Taboo (17)
TantiToni (710)
Tantitoni (317)
Taç (1293)
Tefal (735)
Tekbir (130)
Tekno-Tel (141)
TEKNOPET (72)
Tepe Home (28)
Tercih (32)
Tescoma (54)
The Mia (2102)
ThermoAd (201)
Thermoad (24)
Titiz (1423)
Tivoli (21)
Toygar (794)
Tramontina (584)
TRE SPADE (35)
TRIBECA (30)
Tripod (16)
Tuna (21)
Tupperware (1938)
TURAN (17)
Turkuaz (70)
Ultraform (148)
ULUTAŞ (132)
URVE (232)
Urve (36)
UTYAWOOD (201)
Uğur (16)
Vadi (26)
VEFA (20)
verda (23)
Victorinox (2349)
VIDREX (24)
Violet (33)
Vomex (19)
Waterpow (21)
WMF (493)
XTS (25)
Yargıcı (28)
YAĞMUR (18)
Yetkin (152)
YİĞİT (186)
Yiğitsan (35)
YNS (105)
Your Home (35)
Zembu (15)
Zenker (68)
Zensan (26)
Zethome (85)
Zeyve (39)
ZL (150)
Zwilling (641)
Zyliss (350)
Zücev (909)
Çakır (17)
Çevre (34)
Çırağan (41)
Özkent (141)
Şan (148)
Şehzade (84)
ŞİŞECAM (593)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(17)
(10)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(92)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL