TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mutfak Gereçleri

için 605 sonuç bulundu.
Hacim seçiniz

Falez Mutfak Gereçleri

Mutfakta kaliteli ürünleri ekonomik olarak müşterilere sunan markalardan bir tanesi Falez markasıdır. Pazar araştırması yaparak talepleri yakından inceleyen bu marka, üretim sırasında söz konusu talepleri değerlendirmekte ve ona göre üretim yapmaktadır. Tüketici beklentileri en öne koyan bu marka, bu politikası ile başarılı olmuştur. Falez mutfak gereçleri kullananlar tarafından gerçekleştiren Falez mutfak gereçleri yorum ve önerileri bu başarının kanıtı olmaktadır. 30 yıldan fazladır bu iş ile uğraşan markanın çok sayıda ürünü bulunmaktadır.

Falez Mutfak Araç ve Gereçleri Ürün Gruplarını Keşfedin

Falez Mutfak Araç ve Gereçleri Ürün Gruplarını Keşfedin

Falez markasına ait birçok mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır. Falez markası mutfak gereçlerini cam grubu, çatal bıçak kaşık takımı grubu, çay kahve pasta ve ikram grubu, pişirme grubu ve servis tamamlayıcılar şeklinde gruplandırmıştır. Cam grubu içerisinde hem set halinde hem de ayrı ayrı cam ürünler satılmaktadır. Sürahiler, bardak çeşitleri bu grup altında toplanmaktadır. Çatal bıçak kaşık takımı grubunda hem günlük hem de misafir için kullanılabilecek ürünler bulunmaktadır. Genel olarak ürünler parça sayısına göre farklılık göstermektedir. Çoğunlukla 84 ve 90 parça olan çatal, bıçak ve kaşık takımları bulunmaktadır. Çay, kahve ve pasta ikram grubunda; cam çay setleri, cezveler, porselen kahve fincan setleri, porselen çay setleri ve çaydanlık takımları bulunmaktadır. Her zevke uygun şekilde bu ürünler tasarlanmış ve üretilmiştir. Sade renklerin yanı sıra cıvıl cıvıl renklerde ürünler de mevcuttur. Mutfak gereçleri grubu çok çeşitlidir. Bu grupta ahşap mutfak setleri, servis sunumları, baharat setleri, renkli bıçak setleri, sosluklar, kavanozlar yer almaktadır. Özellikle renk sevenler için pembe, mor gibi çeşitli renklerde kavanozlar, sosluklar, baharat takımları bulunmaktadır. mutfak dekorunuza uygun şekilde bu takımlardan kombin oluşturabilir ve bir set haline de getirebilirsiniz. Pişirme grubunda genel olarak Falez tencere modelleri yer almaktadır. Her evde mutlaka bulunması gereken tencereler özellikle kullanılan malzemeye göre çeşitlenmektedir. Falez tencere seti; döküm setler ve teklemeler, düdüklü tencereler, granit tek tencereler, granit tencere setleri, çelik setler ve teklemeler şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Tencerelerin yanı sıra tavalar da bu grupta incelenmektedir. Tencere seti denildiğinde genel olarak içerisinde tava da girmektedir. Set şeklinde alınabileceği gibi hem tencereler hem tavalar tek şekilde de alınabilmektedir. Hangi malzemeden üretilen tencere ya da tavayı satın almak istiyorsanız o kategori altındaki tencere ve tavaları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Tencere ve tavalarda da renk seçenekleri bulunmaktadır. Pembe, kırmızı, gri, mor gibi çeşitli renklerde tencere kapakları olan modeller tercih edilebilir. Granit tencere ve tava modellerinde de bakır, gümüş gibi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Falez Mutfak Eşyaları Şık Tasarımlarıyla

Falez Mutfak Eşyaları Şık Tasarımlarıyla

Mutfak gereçleri denildiğinde akla mutfakta kullanılan her şey gelmektedir. Yemek takımlarından, çatal bıçak kaşık takımlarına, çaydanlıklardan, cezvelere kadar her şey Falez mutfak gereçleri içerisinde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Falez mutfak eşyaları hem günlük yaşamda kullanmak için hem de çeyiz ve benzeri ihtiyaçlar için satın alınabilmektedir. Hem sunuma önem verenler için yardımcı ürünler, hem de mutfağın temel ürünleri dediğimiz tencereler, tavalar, çaydanlıklar mutfak araç ve gereçleri içerisinde sayılmaktadır. Çatal bıçak kaşık modelleri içerisinde çok çeşitli modeller bulunmaktadır. Ayrıca servis için kullanılan kaşıklıklar ve bıçak setleri de farklı olarak satılmaktadır. Bambu sevenler için bambu modeller de mevcuttur. Mutfak araç ve gereçleri için düzenleme de çok önemlidir. Bu nedenle ürünler için düzenleyiciler de satın alınmalıdır. Falez mutfak gereçleri farklı zevklere hitap edecek çeşitliliğe sahiptir. Ülkemizin kültürünün bir parçası olan çay için servis setlerinin yanı sıra çaydanlıklar da bu markada önemli bir yere sahiptir. Falez markasının tüm mutfak araç ve gereçleri gibi Falez çaydanlık fiyatları da oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Falez markasının en önemli politikası müşterim memnuniyeti ve geri dönüşleridir. Bu çerçevede de müşteriler için ürünün kalitesinin yanında en önemli unsuru fiyatıdır. Fiyatının uygun olması ile birlikte ürün de kaliteli ise müşteri üründen memnun kalmakta ve satışlarda da devamlılık sağlanmaktadır. Falez bu anlamda başarılı bir marka olmayı hedeflemiş ve bu yolda ilerlemiştir. Falez çaydanlık kullananlar ve Falez markasının diğer ürünlerini kullananların yorumları incelendiğinde fiyat ve performans açısından başarılı olduğu konusunda yorumlara rastlanılmaktadır. Bu da markanın hizmet politikalarını yerine getirdiği anlamına gelmektedir. Tabii ki Falez markası içerisinde de kullanılan malzeme de farklılık olabilmektedir. Bu farklılıklar fiyatlara da yansımaktadır. Örneğin granit bir tencere seti ile çelik tencere seti fiyatları arasında az da olsa farklılıklar bulunmaktadır. ayrıca ürün parçaları da fiyatlara yansımaktadır. 48 parça çatal bıçak kaşık takımı ile 84 parça çatal bıçak kaşık takımı fiyatları farklıdır. Aynı şekilde 4 kişilik bir yemek takımı fiyatı ile 12 kişilik yemek takımı fiyatı arasında da farklılıklar görünmektedir. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Falez Mutfak Araç ve Gereçlerini Tercih Edebilirsiniz

Falez Mutfak Araç ve Gereçlerini Tercih Edebilirsiniz

Mutfak gereçleri seçiminin birçok kriteri bulunmaktadır. Seçim kriterlerinden en önemlilerinden bir tanesi mutfak gerecinin gerekliliğidir. Bazı mutfak gereçleri mutfağın olmazsa olmazıdır. Bazılar ise kişinin zevklerine göre alınabilir ya da mutfakta yer almayabilir. Falez kek kalıbı da herkesin evinde olan malzemelerden bir tanesi değildir. Kek yapmayı ve yemeyi sevenler, misafirlere genel olarak kek ikramında bulunanlar için Falez kek kalıbı seti zaruri ihtiyaçlardan biri olabilir. Bazı insanlar ise kek sevmezler ve yapmayı tercih etmezler. Kek kalıplarındaki en önemli detay, yapıştırmama özelliğinin bulunması olmalıdır. Kek kalıplarından keki çıkartmak zor olursa, bu durumda o kek kalıbından iyi bir performans alınmamış olur ve dolayısıyla bu kek kalıbı tercih edilmez. Her ülkede çay önemli olmasa da bizim ülkemizde çay çok önemli bir yere sahiptir. Sabah kahvaltıların vazgeçilmez, akşam oturmalarının da en değerli misafiridir. Bu nedenle Falez çaydanlık modelleri de çok çeşitli olmakta ve çok satılmaktadır. Çaydanlık set şeklinde alınabileceği gibi Falez demlik şeklinde de tercih edilebilir. Çaydanlık farklı modelleri bulunmaktadır. Çaydanlıklar genel olarak metal renginde olup sap kısımları çeşitli renklerde üretilmektedir. Falez çaydanlık modellerinde sap kısımları pembe, mor ve kırmızı olan modeller yoğunluktadır. Çaydanlık tek alınabilir ya da set şeklinde de tercih edilebilir. Çaydanlık seti içerisinde çay bardağı olan modeller de mevcuttur. Görüldüğü üzere Falez markasının mutfak araç ve gereçleri anlamında çok çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Ürünler hem her mutfakta olması gereken zorunlu ürünlerdir. Hem de yemeklerde ve sofralarda sunuma ve şıklığa önem verenler için yardımcı ürünlerdir. Bir mutfakta tencere, tava olmadan yemek pişirilemez. Dolayısıyla mutfağın asıl amacı olan yemek işlemleri gerçekleştirilemez. O nedenle mutfak için en önemli ürünler tencere, tava gibi pişirme ürünleridir. Falez markasında söz konusu ürünler için çok farklı modeller mevcuttur. Bu ürünler internet üzerinden de kolaylıkla satın alınabilmektedir. Sayfalarımızda Falez mutfak araç ve gereçlerinin tüm ürünleri hakkında detaylar mevcuttur. Ürünler hakkında detaylı bilgiye erişmek için Mutfak Gereçleri sayfalarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Falez
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2e Ahşap (13)
3 Er (1161)
7numara (249)
A-design (82)
AA PLASTİK (644)
Acar (4484)
Acassia Home (255)
Activex (97)
Acura (127)
adalinhome (33)
Adell (785)
Adore (84)
Aircool (33)
AKA (95)
AKASYA (27)
AKCAM (74)
Akdeniz (383)
Akel (48)
AKS (261)
Aksu (84)
Alaca (34)
Alessia (54)
ALEV (51)
Alevli (20)
Alf (53)
Alfi (15)
Almond (49)
ALPER (96)
Altınbaşak (521)
Alwado (14)
Amboss (332)
AMT (123)
Argem (33)
Ariete (16)
Arin (48)
Armada (26)
Arnica (14)
Aroni (36)
AROX (262)
ARTAÇ (30)
Arte Home (29)
Aryıldız (1363)
Arzum (39)
Arçelik (277)
Assos (14)
ASUDE (41)
Atadan (51)
atasoy (20)
Avatherm (101)
Avcı (132)
AXENTİA (32)
AYDO (37)
Badya (14)
Balerina (17)
Bambum (3979)
Bastonlu (342)
Başak (709)
BeeChef (17)
BekBars (129)
Benimkupam (47)
Berghoff (637)
BERLİN (59)
Bernardo (31)
Best (101)
Betsy (44)
Beurer (62)
Bi Home (24)
bialetti (92)
Biev (393)
Biggshop (36)
BİSETTİ (28)
Bluehouse (55)
Bondy (28)
BONERA (180)
Bonera (18)
Bonna (379)
BORA (506)
Borcam (88)
Bosphorus (75)
Boğaziçi (172)
Brabantia (54)
Brioni (196)
Brita (50)
Budayeni (27)
Buffer (237)
BURSEV (93)
By Selim (16)
Börner (18)
Cafemarkt (16)
Canba (79)
Cancan (33)
Cas (20)
Casasi (20)
Caso (33)
Cem (223)
Cemile (254)
Ceylin (135)
CHEEFPLUS (42)
CHEFPLUS (27)
Cinox (20)
COHO Objet (15)
Cole & Mason (197)
Cookbella (30)
Cooker (1321)
Cosiness (375)
Cralex (21)
Culinare (59)
Cunill (25)
Cvs (206)
Dalgıç (108)
Dami (69)
Day Co (22)
DECOCIA (45)
DECORITA (127)
Decostyle (309)
Decovetro (87)
Defne (14)
Dekor (196)
Dekor Kmaz (15)
Deniz (14)
Depa (223)
Destan (20)
Diamond (58)
(147689)
Dolly (79)
Dore (20)
Dr Fool (85)
Dr. Fool (31)
DU (193)
Dudson (15)
Dündar (23)
Easy Bag (21)
Easy Deasy (30)
Ebru Metal (89)
ECE METAL (71)
Eco (39)
Ege (47)
Egehome (18)
Elegant (36)
Elfini (21)
EMİR (35)
Emsa (140)
Emsan (2805)
Emsies (15)
Epicurean (58)
Epinox (364)
Erdem (48)
Esse (145)
Esse Home (69)
estela (28)
Eternity (21)
Euro Flora (21)
Ev+ (20)
Eva (150)
Evelin (40)
Evelle (25)
Evimsaray (285)
Evle (656)
Evmotex (86)
Evox (14)
Evren (89)
EWs (3957)
F.DICK (252)
Fagus Wood (30)
Fakir (31)
Falez (605)
Fame Kitchen (399)
Fantom (87)
Fidex Home (144)
FİSKO (19)
Fissler (540)
Fizz Saver (17)
Flora (116)
FLOSOFT (49)
FMS (317)
Fontignac (37)
FREECOOK (163)
Fresh Life (28)
FUCCİ (15)
GAT (20)
Gaya Stone (15)
Gift Cloud (114)
GLASSCO (38)
Globy (253)
Glore (188)
Goldmaster (109)
Gondol (485)
Grandeur (45)
Granit (32)
Greenpan (15)
Gusto (19)
GÖKDENİZ (27)
GÖNÜL (486)
Gülsan (881)
GÜNEŞ (55)
GÜRALLAR (868)
Hafele (191)
Happy Chef (28)
Hario (100)
Hascevher (151)
Hemaks (32)
HEREVİN (832)
Hiper (135)
Hira (335)
Hisar (496)
Hobby (65)
Hobby Life (975)
Hoby Life (119)
Homend (30)
Hulusi (30)
ICF (30)
ihouse (30)
illa (26)
Illy (18)
İnci Çelik (110)
INDEKOR (14)
inter çelik (202)
İnterlife (37)
İpek (220)
IVO (137)
Joie (33)
Jumbo (430)
Kahramanlar (974)
KAI (102)
Kaiser (57)
Kale (138)
Kampanya (23)
Kanca Ev (249)
Kancaev (23)
KAPP (733)
Kara Kedi (181)
Karaca (2388)
Kayalar (556)
Keramika (961)
Kılıçlar (116)
King (20)
Kis (34)
KLT (162)
Kochblume (69)
Kokosh Home (124)
Koleksiyon (476)
Korkmaz (3832)
KOSOVA (906)
Kozanat (48)
Kreamaison (17)
Kroma (29)
Kuban (14)
Laisy (30)
Lalezar (80)
Laliano (14)
LAV (261)
Lav (108)
Lava (621)
Lavi Home (32)
Lavin (179)
LAVİN (96)
Lazoğlu (661)
Leggno (38)
leydi (26)
Leylaki (130)
Lider (91)
Lock&Fresh (21)
LokmanAVM (27)
Lotus (169)
LoveQ (17)
Lucahome (35)
Lucky Art (392)
Luminarc (315)
LUX PLASTIC (630)
Lux Seri (16)
luyano (187)
Marianna (49)
Marob (94)
Master (148)
MATFORHOME (41)
Mehtap (260)
MENBA (70)
Menzir (47)
Mercan (76)
Mespho (651)
Metaltex (62)
MICRA (58)
Midori (24)
MIEN (186)
Mikasa Moor (290)
Miniso (56)
Miras (17)
Moonstar (50)
Motta (24)
MUKKOHOME (56)
NadaCrafts (24)
Narin (189)
Nehir (1622)
Neoflam (71)
Netlon (79)
Neva (888)
NEW LİFE (58)
Nilayen (28)
Nilşah (103)
Noble Life (128)
NUR (26)
Obje (70)
OKYANUS (97)
OLKAR (17)
Omak (32)
OXO (235)
Palex (53)
Papilla (231)
PATİSSE (25)
PAÇİ (958)
Paşabahçe (9344)
Pedrini (15)
PENGUEN (1832)
PEROTTİ (1131)
Perotti (46)
Peugeot (62)
Pingi (110)
Pink&More (33)
Pip Studio (76)
Pirge (2158)
PlastArt (253)
PM (39)
POLOSHEF (247)
Poppy (21)
PORLAND (1437)
Porsima (32)
Pratigo (25)
Premier (28)
Prima Nova (54)
Primanova (429)
Pyrex (316)
Q Too (75)
Qedi (57)
Quirky (14)
Ratolye (20)
Rem (27)
Remetta (211)
Reoona (99)
Retinashop (674)
Rooc (197)
Rose (39)
Rowenta (215)
S Box (14)
Saban (368)
SADE (26)
Saflon (76)
San Miguel (40)
SARAL (74)
SARİNA (45)
Savaşan (56)
SCHAFER (2467)
SENA (85)
ShuEv (22)
SİGMA (117)
Silver (185)
Sima (16)
Simax (125)
Sinbo (161)
SMC (16)
Sofram (132)
SoftBowl (27)
Solingen (226)
Star (247)
Staub (68)
STİLEVS (23)
STİLLO (16)
SUNCOOK (260)
Sunplast (25)
Sürbisa (1455)
Sürel (74)
T Design (21)
Taboo (15)
TantiToni (912)
Tantitoni (447)
Taç (1353)
Tefal (884)
Tekbir (169)
Tekno-Tel (187)
TEKNOPET (43)
Tepe Home (48)
Tercih (175)
The Mia (1524)
ThermoAd (261)
Thermoad (20)
Titiz (502)
Tonka (14)
Tramontina (599)
TRE SPADE (29)
Trio (47)
Tripod (26)
Tupperware (2391)
Turkuaz (97)
Ultimate (15)
Ultraform (139)
ULUTAŞ (174)
URVE (104)
Urve (15)
UTYAWOOD (71)
Uğur (41)
Vadi (45)
Varan (46)
verda (69)
Vestel (85)
Victorinox (2381)
VIDREX (30)
Violet (39)
Vivas (38)
Vomex (20)
Waterpow (24)
Waybe (14)
WMF (534)
woodenplus (15)
woodywood (35)
WÜSTHOF (22)
XTS (23)
Yargıcı (52)
YAĞMUR (16)
Yetkin (195)
YİĞİT (226)
Yiğitsan (25)
YNS (110)
Your Home (48)
Zembu (74)
Zenker (15)
Zensan (28)
Zethome (87)
Zeyve (57)
ZL (168)
ZMdecor (38)
Zwilling (731)
Zyliss (232)
Zücev (1061)
Çakır (16)
Çırağan (25)
Özkent (186)
Şan (171)
Şehzade (75)
ŞİŞECAM (198)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(32)
(16)
(12)
(9)
(8)
(7)
(6)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(230)
(19)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(53)
ve üzeri (71)
ve üzeri (75)
ve üzeri (77)
ve üzeri (80)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL