Filtreleri Temizle
Marka
Jumbo

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Lav
EWs
Oms
Wmf
Oxo
Cem
Ews
LAV
OMS
WMF
Klt
Aka
Eda
Fms
Mir
FMS
Cvs
KLT
-
Amt
Eva
Sas
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mutfak Gereçleri

için 75 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Jumbo Mutfak Gereçleri

Mutfakta çalışmayı hem kolay hem de eğlenceli hale getiren mutfak gereçleri, profesyonel lezzetler yaratmaya yardımcı oluyor. Gelişen ev teknolojilerinin sağladığı imkanlarla geliştirilen mutfak gereçleri ile mutfakta her bir lezzeti profesyonel standartlarda yapabilmek mümkün oluyor. Özellikle Jumbo mutfak gereçleri ile en temel ihtiyaçlardan, yeni imkanlar yaratan gereçlere kadar çok geniş bir yelpaze sunuluyor. Yemek yapmayı eğlenceli hale dönüştüren ve her yemeğin lezzetine değer katan mutfak gereçleri sayesinde yepyeni lezzetleri deneyim etme şansını yakalayabilirsiniz. Hijyenik, kaliteli ve dayanıklı mutfak gereçleri, mutfaktaki en önemli yardımcılarınız oluyor. Son derece kaliteli yapısı ile her türlü uygulamanızda ihtiyaç ve beklentilerinize yanıt verebilme potansiyeli taşıyor.

Jumbo Mutfak Gereçleri ile Eşsiz Lezzetler Yaratın

Jumbo Mutfak Gereçleri ile Eşsiz Lezzetler Yaratın

Mutfaktaki çalışmalarda gereksinim duyulan en temel gereçler ve yardımcı gereçler mutfak gereçleri kategorisinde bulunuyor. Mutfakta lezzet yaratmada kullanılan en temel malzemeler olan tencere, tava, bıçak gibi ürünlerden, daha spesifik uygulamalara yanıt verecek yumurta tavası, çırpıcı gibi ürünlerde mutfak gereçleri listesinde bulunuyor. Hem fonksiyonları ve kalitesiyle hem de görselliklerindeki estetikleri ile Jumbo çelik tencere modelleri ile ideal pişirme koşullarını yaratabilirsiniz. Her bir ürün için en ideal pişme kıvamının yakalanmasına yardımcı olacak çelik tencereler, ısıyı eşit şekilde her noktasına yayarak, pişirme işleminin kusursuz olmasını sağlıyor. Paslanmaz çelik yapısı ile de çok uzun süreler en yoğun kullanım tarzında dahi sağlıklı ve hijyenik yemekler yapabilmeye yardımcı oluyor. Jumbo’ nun tencere teknolojisinde yaptığı araştırmalar sonucunda geliştirdiği granit tencere modelleri de yemeklerinize yeni bir soluk getiriyor. Granitin yapışmaz ve sağlıklı yapısal özelliklerinden yemek yaparken yararlanmanız için granit tencere modelleri geliştirilmiştir. Çorba, yemek ve diğer ürünler için farklı derinlik, farklı genişlik ve farklı boyutlara sahip olan model seçenekleri bulunuyor. Çelik, titanyum ve granit gibi farklı malzemelerden üretilmiş modellerden oluşan Jumbo tencere seti ile yapacağınız her ürün için en ideal tencere kullanımını gerçekleştirilebilirsiniz. Tencere taban teknolojisinde ileri nesil kalite standartlarını yakalayan Jumbo’ nun tüm tencereleri ile birbirinden eşsiz lezzetlerde yemekler yapabilirsiniz. Düdüklü tencere konusunda da en güvenilir modelleri sunan Jumbo özellikle teknik özellikleri çerçevesinde en zorlu pişen ürünlerin dahi kolayca pişmesine yardımcı oluyor. Dinamik hava akışı ve güvenli kullanım özellikleri ile Jumbo düdüklü tencere modelleri de mutfağınıza profesyonellik getiriyor. Çok uzun saatler pişirme sürelerine sahip olan gıdaların, çok kısa zaman dilimlerinde ideal pişme kıvamına gelmesine yardımcı oluyor. Bu sayede hem zamandan hem de enerjiden önemli oranda tasarruf yaparak, en kısa zaman dilimlerinde mutfaklarda sınırsız lezzetler ortaya çıkartabilmeniz mümkün oluyor. Tencere takımı modelleri hem daha geniş perspektifte çalışma imkanı hem de fonksiyonel bir çeyiz hazırlığı imkanını çok ekonomik şekilde sunmaktadır.

Jumbo Mutfak Gereçleri Sofralarınıza Işıltı Katın

Jumbo Mutfak Gereçleri Sofralarınıza Işıltı Katın

Lezzetlerin ortaya çıkartılması kadar sunum şekli de önem taşır. Bu yüzden de sofralara zarafet getirecek ve ışıltı katacak sunum mutfak gereçleri tercih ediliyor. Ürünlerin servis ve sunumlarının estetik biçimde yapılmasını sağlayan Jumbo yemek takımları aynı zamanda da rahat bir tüketim imkanı da sunuyor. Tatlı, ara sıcak, ana yemek, salata ve diğer unsurların servislerinin özel şekilde yapılmasını sağlayacak zengin parça çeşitliliğine sahip olan takımlarla sofralarınıza zenginlik katabilirsiniz. Birbirinden şık tabak, bıçak, kase vb. ürün gruplarından oluşan yemek takımları, bir sofrada mutlaka yer verilmesi gereken parçaları içermektedir. Bu şekilde ister aileniz ister de misafirleriniz için görsel yönden de en etkileyici sofra sunumunu gerçekleştirebilirsiniz. Porselenin ışıltılı ve estetik görüntüsüyle yemeklerinize değer katmak ve sofralarınıza estetik bir görünüm kazandırmak istiyorsanız yemek takımı modelleri yardımınıza koşuyor. Özellikle Jumbo’ nun kaliteli yemek takımlarında ince detay işlemeleriyle bezenmiş desenler sofralarınıza özgünlük ve estetik bir görsellik kazandırıyor. Sofralarda yemek takımlarının ışıltılı görüntüsünü tamamlayacak ve her kullanım amacına uygun tasarım özelliklerine sahip olan Jumbo çatal bıçak setleri de bulunmaktadır. Tatlı, salata, yemek ve daha bilumum spesifik öğenin tüketilmesi için farklı tasarım özelliklerine sahip olan çok sayıda parçadan oluşan çatal bıçak setleri, sofralarınıza zenginlikte katıyor. Işıltılı görselliklere sahip olan çatal bıçak setlerinde fonksiyonları kadar tasarımları ile de özel bir deneyim sunuluyor. Her yemek odası ve her sofra temasına uyumlu olacak zengin görsel tasarım çeşitliliği bulunan setler ile birlikte sofralarınızı görsel açıdan da çekici bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Jumbo servis seti ile de tüm servislerinizi en ideal biçimde yapma rahatlığını yakalayabilirsiniz. Yarattığınız lezzetlerin etkileyici sunumu ve yanı sıra rahat şekilde tüketilmesi açısından ihtiyaç duyacağınız her bir ürün servis setlerinde bulunuyor. Bir mutfaktan çıkan her ürünün doğru ve uygun koşullarda servis edilmesi için gerekli olan tüm parçaların bulunduğu servis setlerinde farklı temalar üzerine tasarlanmış özel görsellikler bulunuyor. İşlemeli ve desenli servis setlerinin yanı sıra daha klasik ve sade servis setleri de bulunuyor.

Jumbo Mutfak Gereçleri Modelleri

Jumbo Mutfak Gereçleri Modelleri

Jumbo mutfak gereçlerinden birisi olan Jumbo tuzluk modelleri de her sofranın en temel ürünlerinden tuzluklarının daha özel ve daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Sofrada kullanılan yemek takımı ve çatal bıçak setini tamamlayacak özel görünüme sahip olan tuzluk alternatifleri bulunuyor. Bu şekilde sofranızdaki her bir detayın özel olmasını sağlayabilirsiniz. Jumbo bıçak seti ile de mutfakta her bir ürün için hem kolay hem de uygun kesimi yapabilmenizi sağlayacak bir potansiyele sahip olabilirsiniz. Paslanmaz çelik yapısının yanı sıra keskinliğini uzun süre korumasıyla en yoğun kullanımda dahi çok uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sağlamaktadır. Her türlü ürünün rahatlıkla kesilmesine yardımcı olacak farklı bıçak modellerinin bulunduğu setlerle birlikte mutfağınızda kesemeyeceğiniz bir şey kalmıyor. Anadolu kültüründe çok önemli bir yeri olan çay servislerini de en lezzetli ve en özel şekilde yapmanızı sağlayacak mutfak gereçleri Jumbo koleksiyonlarında bulunuyor. Jumbo çaydanlık modelleri çayın her halini sevenlere yanıt veriyor. Porselen ve çelik olacak şekilde çay demlemeyi tam damak zevkine göre yapmaya yardımcı olacak model seçenekleri sunuyor. Jumbo çay seti ise çaydanlık ve çay bardağı/kupası için bütünleyici bir görünümün oluşturulmasına yardımcı oluyor. Standart çizgilerdeki çaydanlık ve çay bardağı/kupası tasarımlarından sıyrılarak daha özgün çalışmalar ortaya koyan Jumbo’ nun birbirinden etkileyici çay setleriyle birlikte çay keyfinizi çok daha özel bir hale getirebilirsiniz. Çay ya da diğer ürün servislerinizi de yine estetik bir şekilde yaparken, önemli bir kolaylıktan yararlanmak istiyorsanız Jumbo tepsi modelleri size yardımcı oluyor. Son derece kaliteli ve farklı tasarım alternatiflerine sahip olmasıyla taşıyacağınız ürünleri güvenle taşımanıza yardımcı oluyor. Farklı büyüklüklerdeki tepsilerde yapacağınız kahve servislerinize özel kahve fincanı modelleri de bulunuyor. Kahve deneyiminizi her yudumda çok daha naif ve çok daha özel bir şekilde yaşamanıza yardımcı olacak Jumbo kahve fincanı modelleri estetik görünümleri ile dikkat çekiyor. Farklı tema ve dekorasyon stillerine uyum sağlayacak çeşitli özgün desen ve tasarım özelliklerinde Jumbo tarafından tasarlanmaktadır. Jumbo termos modelleri ile çay ve kahve keyfinizi gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Tüm mutfak gereçleri için Mutfak Gereçleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.