TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mutfak Gereçleri

için 249 sonuç bulundu.

Mehtap Mutfak Gereçleri

Hayatımızın her alanında, birçok eşya kullanıyoruz, ve bu eşyaların her biri bizim için yardımcı niteliğinde olabiliyor. Ev & Yaşam alanı içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri olan, mutfaklarımızda da eşya kullanımımız fazlasıyla mevcut durumdadır. Mutfaklarımızda kullandığımız eşyalarımızın pratik, kullanışlı ve dayanıklı yapıda olması çok önemlidir. Çünkü bu eşyalar ev içerisinde temasımızın en fazla bulunduğu eşyalardandır. Mehtap mutfak gereçleri dayanıklı yapısı ve uzun ömürlü ham maddesiyle tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır. Farklı çeşitleri sayesinde mutfakta, hemen hemen her ihtiyacınızı karşılayabilecek niteliktedir. Bu sayede Mehtap mutfak eşyaları ile mutfağınızda bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Günlük hayata pratiklik katan Mehtap mutfak aletleri zamandan tasarruf edip, mutfaktaki hızınıza hız katabilir. Mutfak Gereçleri kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Mehtap Mutfak Gereçleri Sağlığa Yararlı Yapısıyla Dikkat Çekiyor

Mehtap Mutfak Gereçleri Sağlığa Yararlı Yapısıyla Dikkat Çekiyor

Günümüzde insan nüfusu hızla artmakta ve teknoloji gün geçtikçe ileriye gitmektedir. Gelişen teknoloji, hayatımıza kolaylık getirip, yeni bir düşünce tarzının ortaya çıkmasını sağlamasının yanı sıra maalesef bazen kötü durumlarıyla da karşımıza çıkmaktadır. Artık sağlık kavramından çok ürünlerin, görselliği ve kullanışı ön plandadır. Fakat bu yanlış bir düşüncedir. Çünkü çağımızda teknoloji ve nüfusun artmasıyla birlikte, yeni kimyasal maddeler türemiştir. Bu maddeler kanserojen nitelikte olup vücuda önlenemeyecek zararlar verebilir. Bu sebepten ötürü alınan her ürünün, içeriği dikkatlice okunup; sağlığa uygunluğu test edilerek alınmalıdır. Özellikle evimizin belki de en çok mikroorganizmaya ve bakteriye ev sahipliği yaptığı yer olan mutfaklarımız, en dikkat edilmesi gereken yerlerdir. Çünkü buradan bulaşan mikroplar direkt olarak vücuda temas eder ve kana karışır. Hiçbir insan bu durumla karşılaşmak istemez. Bunun için mutfağa aldığımız her eşya için titiz davranmamız ve araştırma yapıp öyle almamız gerekli. Mehtap mutfak ürünleri yapısında sağlığı etkileyecek, kanserojen nitelikte maddeler içermez. Çizilmeye karşı dayanıklı yapısıyla, Mehtap tencere seti vücuda geçebilecek kimyasal ihtimali oranını düşürmektedir. Ayrıca kullanım talimatlarına uyduğunuz takdirde yıllarca size eşlik edebilir. Mehtap granit tencere seti doğaya uyumlu yapısıyla dikkat çekmektedir. Doğal granitten elde edilen bu ürün, geri dönüşüme elverişli yapıdadır. Sağlığa zararlı kimyasal yapıdan uzaktır ve çizilmeye karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte bu ürün, sağlam yapısı ve fonksiyonuyla uzun yıllar kullanımı sağlar. Mehtap granit tencere kullanan tüketiciler, az yağ ile yemek yapma şansına sahip olarak bu konuda da ayrı bir tasarruf etmiş oluyorlar. Çünkü granit tavalar, ısıyı tabanından eşit şekilde dağıtır ve yemeğiniz kısa sürede, dikkat ettiğiniz takdirde yapışma riski düşük olarak hazır hale gelmiş olur. Bu faydalarının yanı sıra, bu ürünlerin birçok renk ve model seçeneği mevcuttur. Mutfak dizaynınıza en uyan ürünü seçip, mutfakta renk bütünlüğünü yakalayabilirsiniz. Alışılagelmişin dışındaki modelleri ve tasarımıyla da farklılık izleminizi arttıracaktır. Yani bu ürünler sayesinde mutfağınızda, hem sağlığınızı koruyabilir hem de estetiği yüksek bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Mehtap Mutfak Gereçlerinden Tencereye yeni Bir Boyut: Titanyum Serisi

Mehtap Mutfak Gereçlerinden Tencereye yeni Bir Boyut: Titanyum Serisi

Yıllardır süregelmekte olan, mutfaktaki pişirme aletleri, her gün yeni bir boyutla karşımıza çıkıyor. Çağımızda, insanlar artık daha bilinçli ve eleştirel bir duruşla ürünlere yaklaşmaktadırlar. Özellikle mutfak alanında yapılan araştırmalarda, tüketicilerin şikayet ve beklentileri, yeni ürün arayışına gitmeye sebep olmaktadır. Artık tüketiciler, sağlıklı, ucuz ve kolay ürünlere ilgi göstermekte ve bu konudaki rekabet yükselmektedir. Tüm bu arayışlardan yola çıkarak, yapılan araştırmalar sonucunda, mutfak sektörüne çok ses getiren titanyum tencere ve tavalar hayatımıza dahil edildi. Titanyum bize doğanın bir mucizesi diyebiliriz. Zararsız, sağlam ve üretime kolayca adapte olabiliyor. Ve birçok alanda da hayatımıza dokunuyor. Özellikle tıp alanında titanyumun faydası göz ardı edilemeyecek durumda. Bunun haricinde mutfak sektöründe de titanyum büyük ilgi görmektedir. Mehtap titanyum tava ergonomik yapısı ve dayanıklılığıyla tüketicilere sunulmaktadır. Titanyum olma özelliği sayesinde, çizilmeye ve çökme,yıpranma olaylarına karşı daha dayanıklıdır. Ayrıca mutfakta en korkulan olaylardan biri olan yemeğin tavanın dibine yapışması da büyük boyutta engellenmiş oluyor. Çünkü titanyum madde, eşit oranda ısı dağılımı sağlar. Bununla birlikte ısıya karşı dayanıklılığı da yüksektir. Bu serinin en çok tercih edilme sebeplerinden biri de temizliğinin kolay olmasıdır. Tencere dışının kaplandığı madde, lekeyi tutmaz. Olması muhtemel lekeler olursa da kolayca temizlenme özelliğine sahiptir. Ayrıca Mehtap tava çeşitleri ve Mehtap titanyum tava kanserojenik tanısı koyulan PFOA maddesini içermez. Sağlığa zararı fazla olan bu madde, tencerelerin bir kısmının bünyesinde bulunmaktadır. En ufak bir çizilme olmasında ise yemeklerden, kana bulaşabilir. Bu tür olumsuzlukları yaşamamak için PFOA maddesi içeren ürünlerden uzak durulmalıdır. Bunların haricinde titanyum serisine dönecek olursak, bu serinin en önemli avantajlarından biri klasiklikten uzak modern tasarımları diyebiliriz. Seri, titanyum maddesi dahilinde birçok renkli ve şık modelleriyle karşımıza çıkıyor. Bunları isterseniz tekli isterseniz set halinde de tercih edebilirsiniz. Örneğin; Mehtap üçlü tava seti küçük, orta ve büyük model seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Bu paketi alarak, üç farklı ölçüde tava sahibi olup, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Mehtap Mutfak Gereçleri Rengarenk Çeşitleriyle Tüketiciye Sunuluyor

Mehtap Mutfak Gereçleri Rengarenk Çeşitleriyle Tüketiciye Sunuluyor

Mutfakta vakit geçirmeyi seven ve yemek yapmayı hobi edinmiş kişiler, her gün mutfak eşyaları ile iç içedir. Kimisi klasik ve tek ekipmanla çalışmayı severken, bazıları da çeşitlilikten hoşlanır. Yani mutfak alanı, kişiden kişiye değişebilen bir yerdir. Ve herkes bu alana ruhunu yansıtır. Rengarenk ya da tek renk hepsi kişiye özgüdür. Yaptığımız yemekler de bu ruhun birer eseridir. O halde bu ruhun iyi olması, mutfak ekipmanlarımıza bağlıdır diyebiliriz. Mehtap mutfak ürünleri bu konuda birçok seçenekle karşımıza çıkıyor. Örneğin; klasikliği seven ve ben yıllardır bilinen ürünleri kullanmak isterim diyen insanlar için; Mehtap emaye tencere birbirinden güzel desenleriyle bizlere sunuluyor. Bu seri mutfağa nostaljik bir hava katıp, sizi eskilere götürebilir. Uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca dayanıklıdır ve sağlığa zararlı bir yapıya sahip değildir. Mutfakta tek renk sevenler için de Mehtap çelik tencere çeşitleriyle karşımıza çıkıyor. Çelik tencerelerin en çok tercih edilme sebeplerinden biri; çizilmeye karşı dayanıklı olmasıdır. Çizilme riski düşük olduğu için doğal olaraktan kimyasaldan da uzak kalmış oluyorsunuz. Ayrıca çelik tencere ile yemekler, uzun süre sıcak halde kalabilir. Yapısı sayesinde, ısı homojen olarak dağılır ve yemekler tam olarak pişip, tabana yapışmamış olur. Bu seri de uzun yıllar kullanıma uygundur. Kolay temizlenebilir yapıya sahip olup, bulaşık makinesine koyulabilir. Bunların haricinde, yine eski severler için üretilmiş ve kullanım kolaylığı ile Mehtap döküm tencere karşımıza çıkıyor. Bu ürün ile kısık ve ya yüksek ateşte lezzetli yemekler pişirilebilir. Emaye kaplaması sayesinde ısı, homojen şekilde dağılır. Böylece yemeğin tabana yapışma ihtimali düşük hale gelmiş olur. Mehtap tencere birçok seriye sahiptir. Bunlar: Titanium serisi, elegant serisi, onyx, bamboo stone, forge granit, kuvars vb çeşitleri mevcuttur. Bunların her biri farklı ve gelişmiş teknolojiyle üretilmiştir. Ayrıca kendilerine ait farklı renkleri de mevcuttur. Tüketiciler kendine uyan model ve fiyatlar dahilinde Mehtap tencere fiyatları, Mehtap tava fiyatları, Mehtap tava fiyat seçenekleri arasından seçim yapabilir.

Arama Kriterleriniz

Mehtap
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2e Ahşap (25)
3 Er (1154)
7numara (307)
A-design (69)
AA PLASTİK (493)
Acar (4304)
Acassia Home (250)
Activex (80)
Acura (109)
adalinhome (47)
Adell (1021)
Adore (84)
Aircool (36)
AKA (92)
AKASYA (30)
AKCAM (50)
Akdem (27)
Akdeniz (265)
Akel (56)
AKS (246)
Aksu (83)
Al Marka (16)
Alaca (32)
Alessia (28)
ALEV (49)
Alevli (15)
Alf (37)
Alfi (15)
Almond (45)
ALPER (92)
Altın (16)
Altınbaşak (720)
Alwado (15)
Amboss (370)
AMT (113)
Apex (15)
apricot (16)
Ariete (19)
Arin (46)
Arnica (30)
Aroni (23)
AROX (302)
ARTAÇ (32)
Arte Home (20)
Aryıldız (1323)
Arzum (35)
Arçelik (297)
Assos (32)
ASUDE (35)
Atadan (37)
Avatherm (94)
Avcı (136)
AXENTİA (17)
AYDO (23)
Balerina (17)
Bambum (4066)
Bastonlu (363)
Başak (706)
BeeChef (20)
BekBars (136)
Benimkupam (47)
Berghoff (737)
BERLİN (48)
Bernardo (94)
Best (88)
Betsy (42)
Beurer (48)
Bi Home (23)
bialetti (83)
Biev (388)
Biggshop (41)
BİSETTİ (28)
Bluehouse (53)
Bondy (27)
BONERA (319)
Bonera (24)
Bonna (310)
BORA (556)
Borcam (80)
Bosphorus (78)
Boğaziçi (249)
Brabantia (92)
Brioni (151)
Brita (54)
Budayeni (119)
Buffer (309)
BURSEV (87)
By Selim (15)
Börner (32)
Cafemarkt (18)
Canba (85)
Cancan (43)
Cas (23)
Casasi (22)
Caso (34)
Cem (209)
Cemile (270)
Ceylin (82)
CHEEFPLUS (40)
CHEFPLUS (29)
Cinox (21)
Cole & Mason (196)
Cookbella (20)
Cooker (1388)
Cookplus (16)
Cosiness (404)
Cralex (24)
Culinare (47)
Cunill (25)
Cvs (187)
Dalgıç (100)
Dami (71)
Day Co (36)
de buyer (20)
DECOCIA (43)
DECORITA (144)
Decostyle (317)
Decovetro (79)
DEGLON (19)
Dekor (201)
Dekor Kmaz (17)
Deniz (19)
Depa (81)
Diamond (55)
Dispo (18)
(153600)
Dolly (67)
Dore (16)
Dr Fool (16)
DU (187)
Duru (15)
Dündar (16)
Ebru Metal (91)
ECE METAL (74)
Ege (42)
Elfini (21)
EMİR (21)
Emsa (109)
Emsan (2926)
Epicurean (57)
Epinox (508)
Erdem (46)
Esse (100)
Esse Home (56)
estela (23)
Esty (26)
Euro Flora (16)
Ev+ (22)
Eva (31)
Evelin (21)
Evimsaray (271)
Evle (632)
Evmotex (88)
Evox (20)
Evren (80)
EWs (4728)
F.DICK (234)
Fackelmann (31)
Fagus Wood (31)
Fakir (42)
Falez (593)
Fame Kitchen (385)
Fantom (88)
Fecra (38)
Fidex Home (177)
Fissler (510)
Flora (99)
FLOSOFT (44)
FMS (329)
FREECOOK (184)
Freecook (19)
Fresh Life (17)
Gift Cloud (105)
GLASSCO (45)
Globy (303)
Glore (259)
Goldmaster (136)
Gondol (512)
Grandeur (34)
Greenpan (48)
GÖKDENİZ (39)
GÖNÜL (422)
Gülsan (848)
GÜNEŞ (33)
GÜRALLAR (746)
Hafele (145)
Hario (120)
Hascevher (172)
HazanCam (90)
Hemaks (30)
HEREVİN (876)
Hiper (133)
Hira (233)
Hisar (493)
Hobby (46)
Hobby Life (899)
Hoby Life (127)
Hulusi (31)
illa (26)
Illy (16)
İnci Çelik (109)
inter çelik (273)
İnterlife (34)
İpek (310)
IVO (135)
Joie (40)
Jumbo (443)
Kahramanlar (963)
KAI (23)
Kaiser (43)
Kale (123)
Kampanya (22)
Kanca Ev (48)
KAPP (926)
Kara Kedi (225)
Karaca (1970)
Kayalar (607)
Keramika (1031)
Kılıçlar (121)
King (21)
KLT (192)
Koleksiyon (409)
Korkmaz (4015)
KOSOVA (841)
Kozanat (27)
Kreamaison (17)
Kroma (28)
Lalezar (62)
Laliano (17)
LAV (342)
Lav (246)
Lava (615)
Lavi Home (34)
Lavin (210)
LAVİN (76)
Lazoğlu (668)
Leggno (44)
leydi (24)
Leylaki (123)
Lider (83)
Lock&Fresh (92)
LokmanAVM (16)
Lotus (143)
Lucahome (25)
Lucky Art (389)
Luminarc (292)
LUX PLASTIC (635)
Lux Seri (28)
luyano (163)
Marianna (54)
Marob (98)
Master (139)
Mehtap (249)
MENBA (81)
Menzir (47)
Mercan (96)
Mespho (630)
Metaltex (57)
MHZ REBORN (95)
MICRA (45)
MIEN (179)
Mikasa Moor (328)
Miniso (56)
Miras (17)
Moneta (31)
Moonstar (38)
morya (388)
Motta (20)
MUKKOHOME (58)
Narin (221)
Nehir (1406)
Neoflam (77)
Netlon (76)
Neva (1215)
NEW LİFE (54)
Nilayen (25)
Nilşah (82)
Noble Life (178)
NUR (23)
nurline (20)
Obje (81)
Okram (25)
OKYANUS (103)
OLKAR (16)
Omak (41)
OXO (201)
Palex (75)
Papilla (230)
Patiskha (131)
PATİSSE (24)
PAÇİ (903)
Paşabahçe (9092)
PENGUEN (2030)
PEROTTİ (1447)
Perotti (203)
Peugeot (83)
Pingi (108)
Pink&More (38)
Pip Studio (80)
Pirge (2209)
PlastArt (241)
PM (47)
POLOSHEF (285)
PORLAND (1237)
Porland (264)
Porsima (28)
Pratigo (23)
Premier (27)
Prima Nova (73)
Primanova (500)
Pyrex (280)
Q Too (62)
Qedi (60)
Ratolye (20)
Rem (22)
Remetta (172)
Reoona (93)
Retinashop (666)
Rooc (217)
Rose (39)
Rowenta (221)
Saban (376)
SADE (25)
Saflon (49)
San Miguel (34)
SARAL (40)
SARİNA (43)
Savaşan (46)
SCHAFER (2602)
SENA (21)
ShuEv (18)
SİGMA (140)
Silver (171)
Simax (126)
Sinbo (147)
SMC (16)
Sofram (133)
SoftBowl (22)
Solingen (422)
SSAF (24)
Star (285)
Staub (56)
STİLEVS (23)
Storway (171)
Streçmak (21)
SUFF (29)
SUNCOOK (798)
Sunplast (34)
Sürbisa (1583)
Sürel (70)
T Design (16)
Taboo (21)
TantiToni (904)
Tantitoni (434)
Taç (1314)
Tefal (902)
Tekbir (186)
Tekno-Tel (207)
TEKNOPET (71)
Tepe Home (39)
Tercih (184)
Tescoma (52)
The Mia (1696)
ThermoAd (280)
Thermoad (26)
Tictac (17)
Titiz (828)
Tivoli (21)
Tramontina (634)
TRE SPADE (40)
Trio (44)
Tripod (22)
Tuna (22)
Tupperware (2411)
TURAN (19)
Turkuaz (109)
Ultraform (140)
ULUTAŞ (182)
URVE (125)
Urve (32)
UTYAWOOD (22)
Uğur (44)
Vadi (49)
Varan (44)
VEFA (19)
verda (38)
Vestel (62)
Victorinox (3028)
VIDREX (28)
Violet (49)
Vivas (33)
Vomex (24)
Waterpow (21)
Waybe (19)
WMF (577)
woodywood (26)
XTS (28)
Yargıcı (32)
YAĞMUR (19)
Yetkin (203)
YİĞİT (229)
Yiğitsan (29)
YNS (114)
Your Home (36)
Zembu (43)
Zenker (64)
Zensan (44)
Zethome (108)
Zeyve (45)
ZL (202)
ZMdecor (39)
Zwilling (685)
Zyliss (357)
Zücev (1097)
Çakır (26)
Çırağan (25)
Özkent (203)
Şan (172)
Şehzade (84)
ŞİŞECAM (607)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(63)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (55)
ve üzeri (61)
ve üzeri (64)
ve üzeri (65)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL