TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mutfak Gereçleri

için 1,583 sonuç bulundu.
Hacim seçiniz

Nehir Mutfak Gereçleri

Şık, zarif ve tasarım harikası olarak kullanıcılarının karşısına çıkan Nehir mutfak gereçleri, mutfağınızda olması gereken birçok üründen oluşuyor. Yemeklerinizin hazırlanmasında ve büyük bir keyif ile yenilmesinde sizlerin yanınızda olan Nehir mutfak ürünleri, işlevselliklerinin yanı sıra kullanıcılarının sofralarına gösteriş getirebilmeleri ile dikkatleri çekiyor. Estetik açıdan göze hoş gelen ürünleri ile birçok kullanıcıyı memnun eden Nehir mutfak ürünleri, konuklarınıza daha prestijli yemek deneyimi sunmanıza olanak tanıyor. Nehir granit tencere seti modellerinden Nehir çay kaşığı modellerine olmak üzere birçok farklı ürün bulunuyor. Sağlam malzeme yapısı ile kullanıcılarının dikkatini çeken ürünler, yıllarca sofralarınızın ve mutfaklarınızın vazgeçilmezleri arasında bulunmaları ile memnuniyetleri fazlası ile sizlere yaşatıyor.

Nehir Mutfak Gereçleri: Sofralarınızın ve Mutfaklarınızın Vazgeçilmezi

Nehir Mutfak Gereçleri: Sofralarınızın ve Mutfaklarınızın Vazgeçilmezi

Tencere çeşitlerinden çay tepsilerine, kaşık takımlarından servis takımlarına olmak üzere birçok farklı alternatif çeşitlerden oluşturularak karşınıza gelen Nehir mutfak eşyaları, birçok Ev & Yaşam alanlarının mutfaklarına ve sofralarına ışıltı katabilmeleri ile kullanıcılarını büyülüyor. Parlak renkleri ile dikkatleri anında çeken Nehir mutfak gereçleri, sizlerin yemek yaparken ya da yemeklerinizi aileleriniz ile beraber mutlu şekilde tadarken kullanabileceğiniz geniş alternatiflerden oluşturulmaları ile öne çıkıyor. Oldukça sağlıklı koşullarda üretilen Nehir mutfak gereçleri, sağlığınızı tehlikeye atan hiçbir üretim sürecinden geçmemesi ile biliniyor. Hijyenik koşullar gözardı edilmeksizin sizlerin kullanımına sunulan çatal, kaşık ve bıçak takımları, tencereler ve tavalar, birçok kullanıcı için farklı şekillerde işlenip, sizlere sunuluyor. Parlaklığı ile gözlerinizi alamadığınız Nehir mutfak gereçleri, klasik ve sade mutfak gereçlerinden oluşturulabildiği gibi, işlemeli ve altın rengi detaylarla da sizleri etkileyebiliyor. Birçok yemeğin lezzetli ve sağlıklı koşullar içerisinden yapılabilmesini sağlayan Nehir tencere çeşitleri, birçok farklı kullanıcı isteğine göre çeşitli şekillerde karşınıza çıkıyor. Farklı renk seçenekleri ile memnuniyet yaratan Nehir marka tencereler, farklı malzeme yapısına sahip olmaları ile yemek yaparken çeşitli avantajları kullanıcılarına hissettiriyor. Birçok farklı kullanıcının çeyiz olarak da satın aldığı ürünlerden olması ile dikkatleri çeken Nehir mutfak gereçleri, yeni evlenen çiftlerin en fazla talep ettiği ürünlerden olabilmeleri ile memnuniyet yaratıyor. İçerisinde genellikle çay tabağı, kaşığı, tepsisi, süzgeci ve maşası bulunan Nehir çay seti çeşitleri, birçok farklı kullanıcıya farklı set parçaları halinde de sunulabiliyor. Mütevazı yapıda bulunabildiği gibi seçkin ve dinamik tarz ve stillerden de oluşabilen Nehir mutfak gereçleri, birçok çay sohbetinin vazgeçilmezleri arasında bulunabilmeleri ile öne çıkıyor. Şekerlik gibi ayrıntıların da unutulmadığı Nehir çay seti modelleri, parça sayısı fazla olan modelleriyle de sizlere ekstra ürün özellikleri gösteriyor. Nehir mutfak gereçleri, çay setlerinin yanında çay altlığı olarak da isimlendirilen çay tabaklarının sadece satılabilmeleriyle de sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Yıllarca eskimeyen ve modası geçmeyen şık ve tasarım sahibi tarzların sahibi olmanızı sağlayan Nehir Mutfak Gereçleri, zengin ve alternatif ürünleri ile sofralarınızın en nadide parçalarından olmayı sürdürüyor.

Nehir Mutfak Gereçleri Modelleri Zengin Alternatifleriyle Sizleri Şaşırtıyor

Nehir Mutfak Gereçleri Modelleri Zengin Alternatifleriyle Sizleri Şaşırtıyor

Nehir mutfak gereçleri arasında bulunan tencere modelleri, granit, titanyum, çelik ve birçok kullanıcıyı naturel yapısı ile şaşırtan doğal taş modellerinden oluşturulmaları ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Oldukça fazla seçeneklerde sizlere subulan Nehir tencere seti modelleri arasındaki çelik modeller parlaklığı ile sizlerin memnuniyetini sağlarken, titanyum modelleriyle çelik ve granit modellerden daha yüksek dayanıklılığa sahip olduğunu sizlere kanıtlıyor. Antik yapılardaki doğal taştan tencereler, yemeklerinizin daha sağlıklı ve güvenli pişmesini sağlarken, mutfaklarınıza rustik bir havanın hakim olmasını sağlaması bakımından ön plana çıkıyor. %100 el işçiliği sayesinde sizlere sunulan doğal taş tencere modelleri, taş kapakları ile tam takım görüntüsünü sizlere rahatlıkla sunabiliyor. Nehir çatal kaşık bıçak takımı, kullanıcılarına sunduğu alternatifleri ile onların mutfak ve sofralarının en önemli ihtiyaçlarını fazlası ile karşılıyor. Sadece kaşık, çatal ya da bıçak şeklindeki setler halinde de sizlere sunulabilen mutfak gereçleri, içerisinde çatal, kaşık ve bıçağın olduğu ortak modelleriyle de memnuniyet yaratabiliyor. 5, 30, 36, 60, 72, 84, 89 parçadan oluşabilen modelleri bulunan Nehir kaşık, çatal ve bıçak takımı modelleri, birçok kullanıcıyı gösterişli parlaklığı ile etkilemeyi sağlıyor. Altın suyuna batırılması ile üretilen modelleri bulunan Nehir çatal, bıçak ve kaşık takımları, parlak çelik yapıları ile kullanıcıların fazlaca tercih sebebi oluyor. Paslanmaz çelik yapılarından üretilen Mutfak gereçleri, birçok kullanıcısına kullanışlılığın yanında dayanıklılığı da vadetmesi ile biliniyor. Nehir mutfak gereçleri arasındaki titanyum çatal, kaşık ve bıçak takımları, çizilme ve yıpranmalara karşı dayanıklı yapısı, kullanıcı ve çevre sağlığına dost yapısı ve çeşitli renk yapıları ile sizlerin memnun olmasını sağlıyor. Parlak siyah ya da altın renkli titanyum çatal, kaşık ve bıçak modelleri kullanıcılarının ilgisini fazlası ile çekerken, gökkuşağı rengarenkliliği ile sizlere sıra dışılığı yaratan titanyum modeller ise, sofralarınıza ve mutfaklarınıza canlılık getirebilmesi ile sunuluyor. Nehir çay tepsileri, parlak ve şık yapılı tasarımları ile konuklarınızın en iyi şekilde ağırlanmasını sağlarken, sizlere prestij katması açısından önemli ürünler arasına girmesi ile biliniyor. Nehir mutfak gereçleri fiyatları, beğendiğiniz modelin yapısına ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor.

Nehir Mutfak Gereçleri Farklı Mutfak Yardımcıları ve Sofra Servisleri ile Memnuniyet Sağlıyor

Nehir Mutfak Gereçleri Farklı Mutfak Yardımcıları ile Memnuniyet Sağlıyor

Birbirinden özel Nehir tencere takımı ile piyasanın en iyilerinden biri olmayı sürdüren Nehir markası, farklı mutfak gereçleriyle de sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Lokumluk, tepsiler, kahve takımları ve porselen ürünleri ile sofra sevislerine yardımcı ürünleriyle de kullanıcılarını sevindiren Nehir, birçok farklı mutfağa ve eve çeşitlilik kazandırıyor. 2 kişilik kahve takımları ya da daha fazla konuğa uygun olarak sunulabilen 6 kişilik kahve takımları, gümüş ve altın renkli stilleri ve kahve takımlarının ince kabartma desenli yüksek görsel tasarımları sayesinde birçok kullanıcıya ve konuğa göz kamaştıran tarzlar ile geliyor. İçerisinde kahve fincanı, kahve tabağı, lokumluk ve tepsi bulunan Nehir kahve takımları, nostaljik tarzları ile kullanıcılarına tarihsel esintiler sunabilmesi ile dikkatleri üzeri,ne çekiyor. Set halinde çatal, kaşık ve bıçak takımları olarak sunulduğu gibi, tekli olarak olarak çatal, kaşık ya da bıçak şeklinde de sizlere sunulan Nehir çatal kaşık takımları, sizlerin farklı alternatifler ile karşılaşmasını sağlıyor. 30 ve 60 parça şeklinde farklı modellerde sizlerin beğenisine sunulabilen çatal kaşık takımları altın renkleri ile beraber oluşturulan modeller ile birçok kullanıcının ilgisini çekerken, sade ve metal parlaklığı bulunan modelleriyle de sizleri memnun edebiliyor. Tatlı kaşığı ve çatalları olarak da sizlerin kullanımına sunulan Nehir çatal kaşık seti modelleri, dayanıklılığı, paslanmaz çelik yapısı ve bulaşık makinelerinde kolaylık ile yıkanabilir olmaları ile sizlerin dikkatini çekiyor. Temel mutfak gereçleri yanında yardımcı mutfak ekipmanlarıyla da tüm ihtiyaçları gideren Nehir mutfak gereçleri, kek kalıbı, tuzluk, servis maşaları, peçetelik ve çaydanlık modelleriyle de sizlere kullanım sağlatan modelleriyle yardımcı oluyor. Bardaksız ya da bardaklı çay seti modellerinden tava modellerine, tencerelerden çatal, bıçak ve kaşık takımlarına olmak üzere birçok farklı çeşitte ve sayıda Nehir mutfak gereçleri ürünleri bulunuyor. Dayanıklı yapıları ile uzun yıllar sizlerin vazgeçilmezleriniz arasında bulunbilecek kalitede sizlere sunulan Nehir mutfak gereçleri, detaylı işlemeleri, çeşitli renk yapıları ve sizlere farklılık sunan özellikleri iel birçok kullanıcının memnun olmasını sağlıyor. Nehir mutfak gereçleri arasından istediğiniz modeli satın alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Nehir
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2e Ahşap (25)
3 Er (1186)
7numara (309)
AA PLASTİK (558)
Acar (4339)
Acassia Home (244)
Activex (93)
Acura (112)
adalinhome (45)
Adell (698)
Adore (85)
Aircool (36)
AKA (86)
AKASYA (28)
AKCAM (52)
Akdem (25)
Akdeniz (341)
Akel (54)
AKS (250)
Aksu (82)
Al Marka (16)
Alaca (34)
Alessia (28)
ALEV (46)
Alf (37)
Almond (46)
ALPER (98)
Altın (16)
Altınbaşak (570)
Amboss (376)
AMT (112)
Argem (35)
Ariete (19)
Arin (46)
Armada (17)
Arnica (29)
Aroni (24)
AROX (312)
ARTAÇ (34)
Arte Home (30)
Aryıldız (1332)
Arzum (38)
Arçelik (296)
Assos (32)
ASUDE (37)
Atadan (40)
Avatherm (95)
Avcı (136)
AXENTİA (25)
AYDO (36)
Balerina (16)
Bambum (3973)
Bastonlu (405)
Başak (482)
BeeChef (19)
BekBars (130)
Benimkupam (47)
Berghoff (695)
BERLİN (48)
Bernardo (97)
Best (88)
Betsy (42)
Beurer (53)
Bi Home (23)
bialetti (87)
Biev (394)
Biggshop (43)
BİSETTİ (28)
Bluehouse (53)
Bondy (30)
BONERA (318)
Bonera (20)
Bonna (354)
BORA (561)
Borcam (83)
Bosphorus (79)
Boğaziçi (247)
Brabantia (68)
Brioni (153)
Brita (51)
Budayeni (123)
Buffer (312)
BURSEV (86)
Cafemarkt (18)
Canba (84)
Cancan (44)
Cas (24)
Casasi (22)
Caso (36)
Cem (188)
Cemile (277)
Ceylin (81)
CHEEFPLUS (42)
CHEFPLUS (29)
Cinox (21)
Cole & Mason (198)
Cookbella (21)
Cooker (1435)
Cookplus (20)
Cosiness (418)
Cralex (24)
Culinare (60)
Cunill (25)
Cvs (188)
Dalgıç (88)
Dami (71)
Day Co (39)
de buyer (20)
DECOCIA (43)
DECORITA (144)
Decostyle (318)
Decovetro (83)
DEGLON (19)
Dekor (219)
Dekor Kmaz (17)
Deniz (18)
Depa (77)
Diamond (57)
Dispo (19)
(153951)
Dolly (80)
Dore (16)
Dr Fool (18)
Dr. Fool (31)
DU (193)
Duru (16)
Dündar (19)
Ebru Metal (101)
ECE METAL (68)
Eco (38)
Ege (49)
Egehome (16)
Elegant (36)
Elfini (20)
EMİR (20)
Emsa (112)
Emsan (2938)
Epicurean (57)
Epinox (449)
Erdem (47)
Esse (102)
Esse Home (56)
estela (18)
Eternity (17)
Euro Flora (18)
Ev+ (23)
Eva (148)
Evelin (21)
Evelle (25)
Evimsaray (275)
Evle (639)
Evmotex (90)
Evox (23)
Evren (81)
evstyle (18)
EWs (4555)
F.DICK (239)
Fackelmann (31)
Fagus Wood (31)
Fakir (40)
Falez (593)
Fame Kitchen (391)
Fantom (87)
Fecra (38)
Fidex Home (177)
Fissler (505)
Fizz Saver (19)
Flora (108)
FLOSOFT (49)
FMS (324)
FREECOOK (184)
Fresh Life (18)
Gift Cloud (114)
GLASSCO (42)
Globy (291)
Glore (236)
Goldmaster (138)
Gondol (511)
Grandeur (56)
Granit (31)
Greenpan (54)
Gusto (16)
GÖKDENİZ (39)
GÖNÜL (442)
Gülsan (912)
GÜNEŞ (48)
GÜRALLAR (782)
Hafele (151)
Happy Chef (28)
Hario (118)
Hascevher (183)
HazanCam (90)
Hemaks (25)
HEREVİN (347)
Hiper (156)
Hira (330)
Hisar (499)
Hobby (54)
Hobby Life (920)
Hoby Life (114)
Homend (31)
Hulusi (31)
ICF (29)
ihouse (29)
illa (26)
Illy (16)
İnci Çelik (109)
inter çelik (284)
İnterlife (34)
İpek (316)
IVO (135)
Joie (59)
Jumbo (455)
Kahramanlar (1161)
KAI (22)
Kaiser (44)
Kale (125)
Kampanya (25)
Kanca Ev (52)
KAPP (931)
Kara Kedi (223)
Karaca (1995)
Kayalar (611)
Keramika (1048)
Kılıçlar (120)
King (21)
Kis (38)
KLT (192)
Koleksiyon (405)
Korkmaz (4088)
KOSOVA (977)
Kozanat (48)
Kreamaison (17)
Kroma (29)
Laisy (31)
Lalezar (91)
Laliano (24)
LAV (378)
Lav (273)
Lava (590)
Lavi Home (34)
Lavin (215)
LAVİN (77)
Lazoğlu (671)
Leggno (44)
leydi (22)
Leylaki (123)
Lider (84)
Lock&Fresh (26)
LokmanAVM (19)
Lotus (145)
Lucahome (25)
Lucky Art (392)
Luminarc (324)
LUX PLASTIC (641)
Lux Seri (28)
luyano (164)
Marianna (51)
Marob (98)
Master (143)
Mehtap (250)
MENBA (85)
Menzir (48)
Mercan (97)
Mespho (630)
Metaltex (61)
MHZ REBORN (68)
MICRA (54)
Midori (24)
MIEN (207)
Mikasa Moor (314)
Miniso (56)
Miras (17)
Moneta (19)
Moonstar (40)
morya (390)
Motta (22)
MUKKOHOME (63)
Narin (235)
Nehir (1583)
Neoflam (77)
Netlon (79)
Neva (1137)
NEW LİFE (55)
Nilayen (27)
Nilşah (88)
Noble Life (125)
NUR (24)
nurline (26)
Obje (96)
Okram (43)
OKYANUS (103)
OLKAR (16)
Omak (41)
OXO (202)
Palex (80)
Papilla (231)
Patiskha (131)
PATİSSE (26)
PAÇİ (925)
Paşabahçe (9296)
PENGUEN (1939)
PEROTTİ (1045)
Perotti (154)
Peugeot (82)
Pingi (110)
Pink&More (31)
Pip Studio (75)
Pirge (2224)
PlastArt (242)
PM (41)
POLOSHEF (302)
Poppy (17)
PORLAND (1261)
Porland (214)
Porsima (30)
Pratigo (28)
Premier (23)
Prima Nova (75)
Primanova (490)
Pyrex (283)
Q Too (63)
Qedi (56)
Ratolye (20)
Rem (21)
Remetta (208)
Reoona (95)
Retinashop (669)
Rooc (206)
Rose (39)
Rowenta (221)
Saban (375)
SADE (25)
Saflon (45)
San Miguel (33)
SARAL (38)
SARİNA (44)
Savaşan (48)
SCHAFER (2706)
SENA (20)
ShuEv (22)
SİGMA (150)
Silver (173)
Simax (118)
Sinbo (147)
SMC (16)
Sofram (132)
SoftBowl (25)
Solingen (341)
SSAF (24)
Star (281)
Staub (61)
STİLEVS (24)
Storway (171)
Streçmak (21)
SUFF (32)
SUNCOOK (805)
Sunplast (34)
Sürbisa (1685)
Sürel (69)
Taboo (21)
TantiToni (919)
Tantitoni (439)
Taç (1309)
Tefal (896)
Tekbir (190)
Tekno-Tel (202)
TEKNOPET (61)
Tepe Home (40)
Tercih (186)
Tescoma (49)
The Mia (1688)
ThermoAd (279)
Thermoad (26)
Tictac (22)
Titiz (721)
Tivoli (21)
Tramontina (640)
TRE SPADE (42)
Trio (43)
Tripod (22)
Tuna (23)
Tupperware (2306)
TURAN (17)
Turkuaz (109)
Ultraform (134)
ULUTAŞ (174)
URVE (142)
Urve (23)
UTYAWOOD (24)
Uğur (46)
Vadi (46)
Varan (47)
VEFA (18)
verda (64)
Vestel (62)
Victorinox (3078)
VIDREX (29)
Violet (49)
Vivas (35)
Vomex (23)
Waterpow (21)
Waybe (20)
WMF (565)
woodywood (36)
XTS (28)
Yargıcı (38)
YAĞMUR (20)
Yetkin (219)
YİĞİT (232)
Yiğitsan (30)
YNS (116)
Your Home (36)
Zembu (47)
Zenker (65)
Zensan (56)
Zethome (150)
Zeyve (45)
ZL (189)
ZMdecor (40)
Zwilling (683)
Zyliss (346)
Zücev (1138)
Çakır (26)
Çırağan (29)
Özkent (187)
Şan (172)
Şehzade (84)
ŞİŞECAM (623)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(46)
(41)
(6)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(93)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(241)
ve üzeri (341)
ve üzeri (359)
ve üzeri (359)
ve üzeri (360)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL