TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mutfak Gereçleri

için 1,688 sonuç bulundu.
Hacim seçiniz

The Mia Mutfak Gereçleri

Herkesin vakit geçirirken en sevdiği yerlerden biri şüphesiz mutfak alanıdır. Mutfakta vakit geçiriken yahut verilen davetlerde yapılan hazırlık için kullanılan malzemeler ne kadar kaliteli, güvenli ve sağlıklı olursa o kadar unutulmaz ve özel olur. Malzemelerdeki görsellik ve kullanışlılık ise mutfak alanı için oldukça önemli bir yere sahiptir. The Mia markası ise sektörün lider isimlerinden birisi olmasının yanı sıra ergonomik ve şık mutfaklar yaratmaya devam ediyor. Kalite konusunda ise oldukça iddialı olan marka mutfak dışında da birçok alanda modeller sunarak evlerinizi güzelleştirme konusunda dikkatleri üzerine çekmeyi hedefliyor. The Mia baharatlık kategorisinden tutun da The Mia servis arabasına kadar her alanda ürünler sunarak mutfak gereçleri kategorisini zirveye çıkarmayı kendine hedef belirliyor.

The Mia Mutfak Gereçleri ile  Ergonomik Mutfaklar

The Mia Mutfak Gereçleri ile Ergonomik Mutfaklar

Mutfaktan tekstile, ev içi dizaynından balkon dizaynına kadar her alanda kendimizi mutlu hissettmek ev ortamında çokca vakit geçirenler için önemli bir konudur. Mutlu hissetmenin yanı sıra kullanılan mazlemelerin kullanışa elverişli olması da bir başka meseledir. Bu konu özellikle mutfak alanında kendini göstermektedir. Kullanılan gereçler ne kadar işe yararsa o kadar kişiye mutluluk verir. The Mia mutfak gereçleri ise bu konuda sektörün liderlerinden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Gereçlerde kullanılan kaliteli malzemeler ve sunulan görseller oldukça başarılıdır. The Mia çöp kovası seçeneğinden The Mia baharatlık, The Mia sürahi, The Mia kavanoz, The Mia pasta tabağı gibi seçeneğine kadar çok fazla alternatif yelpazesiyle tüketicilere ergonomik mutfaklar yaratmaktadır. Kahveseverler için sunum konusunda da yardımcı olan marka, çok fazla model seçeneğiyle tüketicilere ürün sunmaktadır. Bu noktada The Mia kahve fincanı kategorisinde farklı renklerle, değişik motiflerle ve konseptlerle sunum yapmanızı kolaylaştırır ve zevkli içimlerle kahvenizi mutlu hale getirebilirsiniz. 4 parça, 18 parça veya tek parça kahve setleriyle seçenekler tüketicilerin hizmetine sunulmuştur. Kahve fincanının ölçüsü 100 cc. Olarak satışa sunulmuştur. Tek fincan ve tabağı ise hediyelik kutuda satılmaktadır ve sizler de sevdiklerinize şık bir hediye almak ve onları mutlu etmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Markanın ürünlerinde gold, gümüş, bakır gibi renkleri kullanması da bu renkleri tercih ettiğinizde mutfağınıza uyarladığınız konseptlerde yumuşak ve şık bir görünüm yaratmanızı sağlar. The Mia çay seti ile piyasaya sunulan ürün seçenekleri arasında kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz. Yine bu kategoride kullanılan renkler, temalar ve modeller çay içmeyi sevenleri mutlu kılacak cinstendir. Galvaniz kaplama olan çay tabakları ise renkli sofralar kurmanızı ve keyifli ortamlar yaratmanızı sağlamaktadır. The Mia çay tabağı porselen olarak da ürün kategorisi arasında yer almaktadır. Temizlik ve uzun kullanım için marka tarafından; galvaniz kaplama olan tabaklarınızı ise; elde yumuşak bir sünger yardımıyla yıkamanız tavsiye edilmektedir. Mutfaklarınızda dağınıklık olmasını engelleyen birçok gereç marka nezninde sizlerin hizmetine sunulmuştur. Bunlardan bahsedilecek olunursa; The Mia çatak-kaşık-bıçak seti, The Mia patates soğan kovası, The Mia ekmek kutusu, The Mia çay şeker kahve kavanozu gibi seçenekler mutfaklarınızda sizlerin küçük yardımcılarınız olarak piyasaya sürülmüştür. Sizler de mutfaklarınızı daha elverişli ve şık bir konuma getirmek isterseniz; ürün sayfamızı inceleyebilir ve tercih edeceğiniz ve size yakışan modeller sayesinde mutfağınızda daha ergonomik alanlar yaratabilirsiniz.

The Mia Mutfak Gereçlerinde Çeşit Furyası

The Mia Mutfak Gereçlerinde Çeşit Furyası

Mutfak gereçleri yemek yaparken, yerken, yemeğin sunumunu yaaparken yani mutfağın her alanında sizlerin eli kolu şeklindedir. Bu yüzden çok fazla ihtiyaç söz konusudur. Kimilerine zor gelen mutfak işleri The Mia markasıyla artık çok basit ve keyifli bir hal almaktadır. Servis esnasında kullanabileceğiniz servis tabakları, çift katlı servis, sürahi, sunum tahtası, popcorn kasesi gibi seçenekler bulunmaktadır. Bu modellerin içeriğinden bahsedilecek olunursa; bardak altlıkları; birinci sınıf doğal taşlar üzerine özel bir yöntemle desenlerin aktarılmasıyla oluşturulmuş ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan, suya ve sıcaklığa dayanıklı bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Patates-soğan kovaları; gold, bakır efektli renkleriyle galvanizden üretilmiş, dış mekan dizaynına da uygun, paslanma, küflenme ve lekelenme gibi olumsuz durumların söz konusu olmayacağı bir üründür. The Mia ekmeklik; gold rengiyle oldukça sağlam yapısıyla paslanma ve lekelenme olmayan galvaniz kaplamalı ve dış mekana da uyum sağlayabilen bir üründür. Çatal-kaşık-bıçak setleri; 42 parçadan oluşmakta olup; scotch gold ve titantum gold kaplamasıyla 304 18/10 paslanmmaz çelikten oluşan 2,5 mm çelik kalınlığında oldukça güvenli ve sağlığa zararı olmayan şık bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Kullanıcıların yorumlarına göre ilk kullanım anınızda kalitesi hissedilmektedir. Özel davetlerde ya da çeyizlerde kullanım için de oldukça uygun bir üründür. Çöp kovası; paslanmaz ve galvaniz kaplamayla kolayca yıkanabilen, dış mekana da uygunluğuyla leke tutmayan bir üründür. The Mia cam sürahi; gold, bakır, siyah ve gümüş renk seçenekleriyle karşınıza çıkmaktadır. Başucu sürahisi de mevcut olup; sürahi ve bardak olarak piyasa sürülmüş ve elde yumuşak bir sünger yardımıyla yıkanması marka tarafından tavsiye edilerek satışa sunulmuştur. The Mia cam kavanozaltın efektiyle mutfaklara saklama alanında hem kolaylık ve görünümü itibariyle de şıklık kazandırmaktadır. Pasta tabakları sunumlarınızı şenlendiriyor. Farklı renkleriyle, temalarıyla ve modelleriyle 6’lı ve 4’lü parça seçenekleriyle pastalarınızı ve tatlılarınıza hoşluk getiriyor. The Mia çay-şeker-kahve kavanozu yine galvaniz kaplamadan oluşan modelleriyle, mutfaklarınızda kullanımı açısından gayet elverişli ve şık, sağlığa zararlı olmayan, gıdayla temasa uygun ve 3’lü set halinde, 1.60 ya da 1.70 hacimli seçenekleriyle piyasada satışa sunulmuştur. The Mia ekmek kutusu seçeneğinden The Mia cam kavanoz seçeneğine kadar bahsedilmiş olan ürünlerden sizler de sayfamıza göz atarak sahip olabilir, The Mia mutfak gereçleriyle kendinize küçük ve tatlı yardımcılar edinebilir ve mutfağınızı şenlendirebilirsiniz.

The Mia Tepsisiyle Evlere Şenlik

The Mia Tepsisiyle Evlere Şenlik

The Mia markası tepsiye farklı bir bakış açıyla yaklaşmış ve asıl kullanımı dışında tepsiye yeniden can vermiştir. The Mia tepsi o kadar farklı, özel ve değişik modelleriyle tüketicilerle buluşturulmuş ki asıl amacı unutturulmuş cinstendir. Marka, dekoratif obje olarak ev dizaynınıza şıklık getirmesinin yanı sıra galvaniz kaplamalı modelleriyle de renk ve değişik temalar oluşturularak tepsinin sıradanlığını yok etmeyi kendilerine hedef belirlemiştir. Servis esnasında kullanımı kolay dekoratif sunum severler için de işlevsel açıdan oldukça yarar sağlayan bu şık tepsiler farklı dokularla, renklerle ve farklı şekillerle klasikliğin dışına çıkarılmıştır. Kullanılan motifler dış mekana uygunluğuna da katkı sağlamış ve sadece mutfak gereçlerinden sunum görevi gören bir ürün olmasını engellemiştir. Paslanmayan, leke tutmayan özellikleriyle ve farklı farklı şekil ve modelleriyle tüketicilerin huzuruna çıkarılan bu şık tepsiler kendi aralarında da doku olarak değişiklik göstermektedir. Bunlardan birkaçı hakkında bilgi verilecek olunursa; mermer baskılı ve pleksi kulplu dekor tepsisi, füme camlı ve bakır kaplama tepsi, pirinç ve cam birleşiminden oluşan dekoratif ve sunum tepsisi, % 100 kraft malzemeden oluşan sunum tepsileri gibi farklı seçeneklerle ve şekillerle evlerinize mutfaklarınıza kolayca uyum sağlayabilecek olan bu ürünler kullananların da yorumlarıyla çok amaçlı bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. The Mia servis arabası ise yine dış ve iç mekana uygunluğuyla evlerinizde hem dekor hem de sunum görevi gören, çift katlı ve tekerlekli, paslanmaz ve hem galvaniz hem de cam kaplama seçenekleriyle, kolay temizlenebilen ve evinizin havasını değiştirecek türden modelleriyle hizmete sunulmuştur. Sadece mutfak gereçleriyle sınırlı kalmayan marka; kırlent, masa örtüsü, banyo setleri, aydınlatma, ayna, tablo, vb. seçenekleriyle de evlerinize yeni bir nefes getiriyor. Tasarım ürünlerden oluşan bu gereçlerden sizler de satın almak isterseniz, Mutfak Gereçleri sayfamıza göz atabilir ve size uygun yaşam ürünlerine sahip olarak kaliteli ve güvenli The Mia markasıyla ev dekorasyonlarınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

The Mia
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2e Ahşap (25)
3 Er (1186)
7numara (309)
AA PLASTİK (558)
Acar (4339)
Acassia Home (244)
Activex (93)
Acura (112)
adalinhome (45)
Adell (698)
Adore (85)
Aircool (36)
AKA (86)
AKASYA (28)
AKCAM (52)
Akdem (25)
Akdeniz (341)
Akel (54)
AKS (250)
Aksu (82)
Al Marka (16)
Alaca (34)
Alessia (28)
ALEV (46)
Alf (37)
Almond (46)
ALPER (98)
Altın (16)
Altınbaşak (570)
Amboss (376)
AMT (112)
Argem (35)
Ariete (19)
Arin (46)
Armada (17)
Arnica (29)
Aroni (24)
AROX (312)
ARTAÇ (34)
Arte Home (30)
Aryıldız (1332)
Arzum (38)
Arçelik (296)
Assos (32)
ASUDE (37)
Atadan (40)
Avatherm (95)
Avcı (136)
AXENTİA (25)
AYDO (36)
Balerina (16)
Bambum (3973)
Bastonlu (405)
Başak (482)
BeeChef (19)
BekBars (130)
Benimkupam (47)
Berghoff (695)
BERLİN (48)
Bernardo (97)
Best (88)
Betsy (42)
Beurer (53)
Bi Home (23)
bialetti (87)
Biev (394)
Biggshop (43)
BİSETTİ (28)
Bluehouse (53)
Bondy (30)
BONERA (318)
Bonera (20)
Bonna (354)
BORA (561)
Borcam (83)
Bosphorus (79)
Boğaziçi (247)
Brabantia (68)
Brioni (153)
Brita (51)
Budayeni (123)
Buffer (312)
BURSEV (86)
Cafemarkt (18)
Canba (84)
Cancan (44)
Cas (24)
Casasi (22)
Caso (36)
Cem (188)
Cemile (277)
Ceylin (81)
CHEEFPLUS (42)
CHEFPLUS (29)
Cinox (21)
Cole & Mason (198)
Cookbella (21)
Cooker (1435)
Cookplus (20)
Cosiness (418)
Cralex (24)
Culinare (60)
Cunill (25)
Cvs (188)
Dalgıç (88)
Dami (71)
Day Co (39)
de buyer (20)
DECOCIA (43)
DECORITA (144)
Decostyle (318)
Decovetro (83)
DEGLON (19)
Dekor (219)
Dekor Kmaz (17)
Deniz (18)
Depa (77)
Diamond (57)
Dispo (19)
(153731)
Dolly (80)
Dore (16)
Dr Fool (18)
Dr. Fool (31)
DU (193)
Duru (16)
Dündar (19)
Ebru Metal (101)
ECE METAL (68)
Eco (38)
Ege (49)
Egehome (16)
Elegant (36)
Elfini (20)
EMİR (20)
Emsa (112)
Emsan (2938)
Epicurean (57)
Epinox (449)
Erdem (47)
Esse (102)
Esse Home (56)
estela (18)
Eternity (17)
Euro Flora (18)
Ev+ (23)
Eva (148)
Evelin (21)
Evelle (25)
Evimsaray (276)
Evle (639)
Evmotex (90)
Evox (23)
Evren (81)
evstyle (18)
EWs (4552)
F.DICK (239)
Fackelmann (31)
Fagus Wood (31)
Fakir (40)
Falez (593)
Fame Kitchen (391)
Fantom (87)
Fecra (38)
Fidex Home (177)
Fissler (505)
Fizz Saver (19)
Flora (108)
FLOSOFT (49)
FMS (324)
FREECOOK (184)
Fresh Life (18)
Gift Cloud (114)
GLASSCO (42)
Globy (291)
Glore (236)
Goldmaster (138)
Gondol (511)
Grandeur (56)
Granit (31)
Greenpan (54)
Gusto (16)
GÖKDENİZ (39)
GÖNÜL (442)
Gülsan (912)
GÜNEŞ (48)
GÜRALLAR (782)
Hafele (151)
Happy Chef (28)
Hario (118)
Hascevher (183)
HazanCam (90)
Hemaks (29)
HEREVİN (347)
Hiper (156)
Hira (330)
Hisar (499)
Hobby (54)
Hobby Life (920)
Hoby Life (114)
Homend (31)
Hulusi (31)
ICF (29)
ihouse (29)
illa (26)
Illy (16)
İnci Çelik (109)
inter çelik (284)
İnterlife (34)
İpek (316)
IVO (135)
Joie (59)
Jumbo (455)
Kahramanlar (1161)
KAI (22)
Kaiser (44)
Kale (125)
Kampanya (25)
Kanca Ev (52)
KAPP (931)
Kara Kedi (223)
Karaca (1995)
Kayalar (611)
Keramika (1048)
Kılıçlar (120)
King (21)
Kis (38)
KLT (192)
Koleksiyon (405)
Korkmaz (4088)
KOSOVA (977)
Kozanat (48)
Kreamaison (17)
Kroma (29)
Laisy (31)
Lalezar (91)
Laliano (24)
LAV (378)
Lav (273)
Lava (590)
Lavi Home (34)
Lavin (215)
LAVİN (77)
Lazoğlu (671)
Leggno (44)
leydi (22)
Leylaki (123)
Lider (84)
Lock&Fresh (26)
LokmanAVM (19)
Lotus (145)
Lucahome (25)
Lucky Art (392)
Luminarc (324)
LUX PLASTIC (641)
Lux Seri (28)
luyano (164)
Marianna (51)
Marob (98)
Master (143)
Mehtap (250)
MENBA (85)
Menzir (48)
Mercan (97)
Mespho (630)
Metaltex (61)
MHZ REBORN (68)
MICRA (54)
Midori (24)
MIEN (207)
Mikasa Moor (315)
Miniso (56)
Miras (17)
Moneta (19)
Moonstar (40)
morya (390)
Motta (22)
MUKKOHOME (63)
Narin (235)
Nehir (1582)
Neoflam (77)
Netlon (79)
Neva (1137)
NEW LİFE (55)
Nilayen (27)
Nilşah (88)
Noble Life (125)
NUR (24)
nurline (26)
Obje (96)
Okram (43)
OKYANUS (103)
OLKAR (16)
Omak (41)
OXO (202)
Palex (80)
Papilla (231)
Patiskha (131)
PATİSSE (26)
PAÇİ (925)
Paşabahçe (9297)
PENGUEN (1939)
PEROTTİ (1045)
Perotti (154)
Peugeot (82)
Pingi (110)
Pink&More (31)
Pip Studio (75)
Pirge (2225)
PlastArt (242)
PM (41)
POLOSHEF (302)
Poppy (17)
PORLAND (1261)
Porland (214)
Porsima (30)
Pratigo (28)
Premier (23)
Prima Nova (75)
Primanova (490)
Pyrex (283)
Q Too (63)
Qedi (56)
Ratolye (20)
Rem (21)
Remetta (208)
Reoona (95)
Retinashop (669)
Rooc (206)
Rose (39)
Rowenta (221)
Saban (375)
SADE (25)
Saflon (45)
San Miguel (33)
SARAL (38)
SARİNA (44)
Savaşan (48)
SCHAFER (2706)
SENA (20)
ShuEv (22)
SİGMA (150)
Silver (173)
Simax (118)
Sinbo (147)
SMC (16)
Sofram (132)
SoftBowl (25)
Solingen (348)
SSAF (24)
Star (281)
Staub (61)
STİLEVS (24)
Storway (171)
Streçmak (21)
SUFF (32)
SUNCOOK (805)
Sunplast (34)
Sürbisa (1685)
Sürel (69)
Taboo (21)
TantiToni (919)
Tantitoni (439)
Taç (1310)
Tefal (894)
Tekbir (190)
Tekno-Tel (202)
TEKNOPET (61)
Tepe Home (40)
Tercih (186)
Tescoma (49)
The Mia (1688)
ThermoAd (279)
Thermoad (26)
Tictac (22)
Titiz (721)
Tivoli (21)
Tramontina (640)
TRE SPADE (42)
Trio (43)
Tripod (22)
Tuna (23)
Tupperware (2306)
TURAN (17)
Turkuaz (109)
Ultraform (134)
ULUTAŞ (174)
URVE (142)
Urve (23)
UTYAWOOD (24)
Uğur (46)
Vadi (46)
Varan (47)
VEFA (18)
verda (64)
Vestel (62)
Victorinox (3078)
VIDREX (29)
Violet (49)
Vivas (35)
Vomex (23)
Waterpow (21)
Waybe (20)
WMF (565)
woodywood (36)
XTS (28)
Yargıcı (38)
YAĞMUR (20)
Yetkin (219)
YİĞİT (232)
Yiğitsan (30)
YNS (116)
Your Home (36)
Zembu (47)
Zenker (65)
Zensan (56)
Zethome (150)
Zeyve (45)
ZL (189)
ZMdecor (40)
Zwilling (683)
Zyliss (346)
Zücev (1138)
Çakır (26)
Çırağan (29)
Özkent (187)
Şan (172)
Şehzade (84)
ŞİŞECAM (623)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(51)
(18)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(190)
(14)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (36)
ve üzeri (40)
ve üzeri (41)
ve üzeri (43)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL