Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Mutfak Gereçleri

için 3,537 sonuç bulundu.
Hacim seçiniz

Korkmaz Mutfak Gereçleri

Yaşam alanlarının en önemli ve aynı zamanda en çok zaman harcanan bölümlerinden biri olan mutfaklar, yaşam kalitemizin standardının belirlenmesinde de rol oynarlar. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürebilmenin sırlarından biri, mutfaklarımızda verimli ve pratik sonuçlar üretebilmemizle doğru orantılıdır. Korkmaz mutfak ürünleri, çeşitli açılardan mutfak da daha pratik, daha az zaman harcamamızı sağlayan ve daha yüksek konfor oluşturmayı hedefleyen ürünler. Tüm Korkmaz mutfak eşyaları, öncelikle yüksek dayanıklılık ve ileri mühendislik özellikleri taşıyacak şekilde tasarlanıyor. İleri teknolojinin oluşturduğu tüm yeni olanaklar, inovasyon çalışmalarının sonuçlarıyla Korkmaz ürünlerinin tamamına yansıyor. Bu sayede sürekli değişen yaşam koşullarına ve yeni standartlara uyumlu bir mutfak deneyimi oluşturuluyor.

Korkmaz Ürünleriyle Teknoloji Mutfaklara Giriyor

Korkmaz Ürünleriyle Teknoloji Mutfaklara Giriyor

Her türlü yemeğin hazırlanışı sırasında çeşitli uğraşlar vermek ve yanı sıra uzun zaman harcamak kaçınılmazdır. Özellikle mutfağı dünya genelinde tescillenmiş olan ülkemiz gibi, yemeklerin çok zengin ve çeşitliliğe sahip olması, bu durumu daha da zorlaştırıyor. Yemeklerin veya tatlıların hatta içeceklerin yapılışı sırasında, birçok malzemenin karıştırılması, türlü aşamalardan geçirilmesi, hayli zaman alan ve yorucu işlemler haline dönüşebiliyor. Korkmaz mutfak robotları, tam da bu noktada en büyük yardımcımız olması amacıyla tasarlanmış bir ürün. Zorlu ve yorucu pek çok işlemi, hızlı ve konforlu bir şekilde yapabilmemizi sağlayan Korkmaz mutfak robotu, böylece mutfaklarda geçirilen sürenin azalmasına da yardımcı oluyor. Hepsinden önemlisi mutfak robotlarının yaptığı işlemlerin yorucu ve zorlu olması detaylarının tamamen ortadan kalkması oluyor. Parçalama, ezme, malzemelerin birbirleriyle stabil bir şekilde karıştırılması gibi normalde hayli zorlayıcı ve vakit alıcı işlemler, birkaç dakika içerisinde ve olmasını istediğimizden daha nitelikli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Elbette bu durum aynı zamanda yemeklerimizin lezzetine de katkıda bulunuyor ve tüm çevremizde hamarat olarak tanınmamızı da sağlıyor. Korkmaz mutfak şefi, özellikle en fazla uğraş verdiğimiz karma ve karıştırma gibi işlemleri yüksek konfor ve kolaylıkla yapabilmemizi sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmış bir ürün. Karıştırmalar sırasında en büyük sorunları oluşturan yüksek gürültü, malzemelerin niteliklerine göre yeterli olmayan karıştırma gücü, karıştırma sırasında etrafa sıçratma, işlem sonrası temizliğin yeterli şekilde yapılamaması gibi tüm ayrıntılar göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir ürün. Sessiz çalışan, sıçratmaların önlenmesi için özel olarak tasarlanmış ve çeşitli aparatlarla desteklenmiş bir ürün. Korkmaz mutfak seti, bir mutfak da ihtiyacınız olabilecek her türlü yardımcıdan oluşan özel bir set olarak hazırlanmış. Bu set, içeceklerin hızlı bir şekilde hazırlanabilmesi, kahvaltılıklarına ve yemeklerin konforlu bir şekilde yapılması, tüm karıştırma işlemlerinin pratik hale gelmesini sağlayan pek çok ürünü bir araya getiriyor. Bir mutfak da işlerin kolaylaşması ve daha konforlu şekilde yapılmasını sağlayacak her türlü ayrıntının düşünüldüğü bu set, aynı zamanda Korkmaz markasının ünlü kalitesi ve dayanıklılığını kanıtlayan ürünlerden oluşuyor.

Korkmaz Mutfak Çeyiz Seti Mutlu Evliliklerin Kapısını Aralıyor

Korkmaz Mutfak Çeyiz Seti Mutlu Evliliklerin Kapısını Aralıyor

Özenle hazırlanan çeyizler, mutlu evliliklerin daha başlangıç aşamasında temellerinin sağlam atılmasını sağlayan önemli bir geleneğimizdir. Uzun yıllar boyunca hazırlanan çeyizler, yeni kurulan bir Ev & Yaşam alanının pek çok ihtiyacının karşılanmasını sağlayan gereçlerden oluşur. Korkmaz mutfak çeyiz seti, tam bu anlayışla hazırlanmış ve bir mutfakta yardımcı olacak her türlü detayın düşünüldüğü bir tasarımla kullanıcıya sunulmuş. Yeni bir ev kurulduğunda ortaya çıkan birçok eksiklik, ev işlerinin gereğince yerine getirilmemesine sebep olur. Özellikle mutfaklarda işlerin yolunda gitmemesi, pek çok açıdan evlilikler için sorunların ortaya çıkmasına bile neden olabilir. Hazırlanmış bu çeyiz seti, mutfakta yemek hazırlamaktan, kahvaltı hazırlamaya, içeceklerin yapılmasından, güzel tatlılar yapılmasına kadar, her türlü ayrıntının düşünüldüğü ve buna paralel olarak ihtiyacımız olan ürünleri bir araya getiren bir set. Korkmaz mutfak gereçleri, mutfaklarda ihtiyaç olabilecek her şeyin, en konforlu ve en nitelikli şekilde yapılabilmesine odaklanmış tasarımlarla kullanıcıya sunulan ürünler. Bu şekilde bilinen ve bu alanda uzmanlığını kanıtlamış olan marka, sürekli daha özel ve daha kaliteli ürünlerle yaşamlarımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Yüksek kalite ve dayanıklılığa sahip Korkmaz mutfak aletleri, taşıdıkları tüm özellikler nedeniyle, Mutfak Gereçleri denildiğinde akla ilk gelen markalardan biridir. Bu durumun tesadüf olmaması amacıyla sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları sürdüren marka, daha gelişmiş ve işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğimiz yeni nesil ürünlerle karşımıza çıkıyor. Tasarım mühendisliği, mühendislik, teknoloji gibi, ürün geliştirme sırasında ihtiyaç olan her alanda benzersiz araştırma ve geliştirme çalışmaları sürdüren marka, bu sayede yaşamlarımızı daha konforlu ve daha kaliteli hale getiriyor. Korkmaz mutfak ürünleri, aklımıza dahi gelmeyecek özelliklere sahip bir şekilde kullanıcıya sunuluyor. Bu durum yaşam standartlarımızın doğrudan yükselmesini sağlayarak, daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamamızı sağlıyor. İyi yemekler yapabilmek, bu yemekleri hızlı bir şekilde hazırlayabilmek, mutfakların daha eğlenceli ve daha büyük hevesle kullanılmasını sağlıyor. Bu durum çok daha lezzetli ve özel yemeklerin hazırlanmasına yardımcı oluyor. Doğrudan tüm ailenin mutluluğuna yansıyan bu avantaj, aynı zamanda tüm yaşamlarımızı etkileyen önemli bir ayrıntı haline dönüşüyor.

Mutfakları Şenlendiren Korkmaz Ürünleri

Mutfakları Şenlendiren Korkmaz Ürünleri

Karmaşık işlemler sonucunda hazırladığımız yemekler, tatlılar, börekler, içecekler, yaşamlarımızdan zevk almamızı sağladığı gibi, sağlıklı bir şekilde sürdürebilmemizi de sağlayan enerji kaynaklarıdır. Enerji üretiminin kaliteli olması, gıdaların sağlıklı ve kaliteli bir şekilde hazırlanmasıyla mümkün olabiliyor. Korkmaz mutfak robotu seti, bu konuda en büyük yardımcılarımızdan biri olarak öne çıkıyor. Özel olarak hazırlanmış bu set sayesinde, mutfak işlemlerinin çok pratik ve olmasını istediğimiz kalitede yapılabilmesi mümkün oluyor. Her türlü ayrıntının düşünülmesi ve buna yönelik tasarımların yapılmasıyla hazırlanmış olan set, her mutfak için vazgeçilmez değerde. Korkmaz mutfak robotu yorumları, bu alanda üretilmiş en nitelikli ve en kaliteli ürün olduğu yönünde bize fikir veriyor. Korkmaz mutfak takımı, adından da anlaşılacağı üzere, mutfaklar da ihtiyaç duyulan her türlü gereci bir araya getirecek şekilde tasarlanmış. Yüksek kalite ve dayanıklılığın yanı sıra, amacına uygun tasarım özellikleri kullanılarak üretilen tüm Korkmaz ürünleri, aynı zamanda sağlıklı ve yüksek dayanıklılığa sahip malzeme kullanımıyla da üretiliyorlar. Mutfakların ve evlerin mutluluğunda sürekli olarak pay sahibi olan marka, bu payı arttırmak amacıyla yeni nesil ürünler geliştirmeye ve kullanıcıya sunmaya da devam ediyor. Korkmaz mutfak aletleri fiyatları, özelikle kullanıcılar açısından özel avantajlar oluşturacak düzeyde olmasına özen gösterilen diğer önemli bir ayrıntı. En makul maliyetlerle edinebileceğiniz Korkmaz ürünleri sayesinde, hem mutfak işlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceksiniz ve hem de mutlu bir evliliğin anahtarı olarak kullanabileceğiniz bir avantajınız olacak. Özel ve birbirinden güzel yemeklerin yapılması, içeceklerin hazırlanması sayesinde, çevrenizde bu konuda ün yapacak ve hamarat olarak adlandırılacaksınız. Mutfak işlerine daha az zaman harcamanızı sağlayacak bu ürünler sayesinde, kendinize daha fazla boş zaman oluşturabilecek ve bu zamanları daha özel şekilde değerlendirme şansı bulacaksınız. Zamanın en önemli değer olarak karşımıza çıktığı günümüzde, Korkmaz ürünler, zamanı en tasarruflu şekilde değerlendirmenizde de önemli katkılar sağlıyor.

Arama Kriterleriniz

Korkmaz
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2e Ahşap (54)
3 Er (879)
7numara (153)
A-design (40)
AA PLASTİK (692)
Acar (3601)
Acassia Home (162)
Activex (18)
Acura (122)
adalinhome (33)
Adell (585)
Adore (23)
Aircool (17)
AKA (48)
AKASYA (15)
AKCAM (25)
Akdem (23)
Akdeniz (136)
Akel (134)
AKS (131)
Aksu (80)
Al Marka (21)
Alaca (36)
ALEV (37)
Alf (46)
Allcino (26)
Almond (40)
ALPER (33)
Altın (21)
Altınbaşak (498)
Alwado (17)
Amboss (318)
AMT (94)
Apex (26)
Ariete (16)
Arin (38)
Armada (44)
Arnica (16)
Aroni (20)
AROX (264)
ARTAÇ (27)
Aryıldız (1003)
Arzum (26)
Arçelik (324)
Assos (20)
Atadan (21)
Avatherm (73)
Avcı (367)
AXENTİA (16)
AYDO (21)
Bambum (3332)
Bastonlu (205)
Başak (626)
BekBars (123)
Berghoff (670)
BERLİN (49)
Bernardo (152)
Beros (58)
Best (60)
Betsy (35)
Beurer (48)
Bi Home (20)
bialetti (100)
Biev (335)
Biggshop (18)
Bluehouse (37)
Bondy (25)
BONERA (251)
Bonera (27)
Bonna (775)
BORA (573)
Borcam (70)
Bosphorus (65)
Boğaziçi (273)
Brabantia (114)
Brioni (158)
Brita (43)
Budayeni (133)
Buffer (334)
BURSEV (32)
BWT (14)
By Selim (126)
Byblos (47)
Börner (32)
Cafemarkt (17)
Canba (46)
Cancan (40)
Cas (22)
Casasi (51)
Caso (27)
Cem (144)
Cemile (232)
Ceylin (45)
CHEEFPLUS (17)
CHEFPLUS (24)
Cole & Mason (155)
Cooker (1231)
Cosiness (266)
Cralex (20)
Cunill (24)
Cuppin (14)
Cvs (154)
Dalgıç (87)
DECOCIA (52)
DECORITA (149)
Decostyle (236)
DEGLON (19)
Dekor (107)
Dekor Kmaz (23)
Deniz (16)
Depa (66)
Diamond (49)
(132964)
Dolly (32)
Doğrular (19)
dr otker (26)
DU (188)
Dudson (16)
Dündar (19)
Easy Deasy (14)
Ebru Metal (109)
ECE METAL (47)
Ege (15)
EMİR (30)
Emsa (96)
Emsan (2371)
Emsies (15)
Epicurean (53)
Epinox (355)
Erdem (21)
Ersamica (20)
Esse (60)
estela (253)
Esty (28)
Euro Flora (15)
Ev+ (15)
Eva (29)
Evimsaray (233)
Evle (609)
Evmotex (75)
Evox (24)
Evren (52)
EWs (4602)
F.DICK (293)
Fackelmann (35)
Fagus Wood (31)
Fakir (41)
Falez (389)
Fame Kitchen (359)
Fantom (33)
Fidex Home (73)
Fissler (406)
Flora (44)
FLOSOFT (45)
FMS (304)
Fontignac (30)
FREECOOK (134)
Freecook (21)
GAT (24)
Gift Cloud (93)
GLASSCO (29)
Globy (293)
Glore (167)
Goldmaster (112)
Gondol (331)
Grandeur (31)
Greenpan (42)
GÖKDENİZ (22)
GÖNÜL (321)
Gülsan (697)
GÜNEŞ (30)
GÜRALLAR (444)
Hafele (141)
Hario (111)
Hascevher (151)
HazanCam (90)
Hemaks (17)
HEREVİN (677)
Herevin (154)
Hira (102)
Hisar (361)
Hobby (26)
Hobby Life (587)
Hoby Life (52)
Hulusi (26)
illa (28)
Illy (18)
INDEKOR (15)
inter çelik (277)
İnterlife (33)
İpek (207)
IVO (136)
Jetoon (18)
Jumbo (514)
Kahramanlar (884)
KAI (23)
Kaiser (29)
Kale (86)
Kampanya (50)
KAPP (679)
Kara Kedi (247)
Karaca (1216)
Kayalar (318)
Kenwood (16)
Keramika (1064)
King (20)
KLT (243)
Koleksiyon (309)
Korkmaz (3537)
KOSOVA (792)
Kristal (16)
Lalezar (49)
LAV (378)
Lav (220)
Lava (575)
Lavi Home (25)
Lavin (208)
LAVİN (48)
Lazoğlu (467)
Leggno (54)
leydi (29)
Lider (47)
Lock&Fresh (91)
Lotus (72)
Lucahome (20)
Lucky Art (326)
Luminarc (243)
LUX PLASTIC (559)
Lux Seri (40)
luyano (81)
Marianna (43)
Marob (91)
Master (98)
Matara (26)
Mehtap (265)
MENBA (64)
Menzir (50)
Mercan (62)
Mesan (46)
Mespho (474)
Metaltex (42)
MHZ REBORN (121)
MICRA (17)
MIEN (115)
Mikasa (77)
Mikasa Moor (325)
Miniso (53)
Misvela (22)
Moneta (29)
Moonstar (19)
morya (469)
Motta (27)
MUKKOHOME (56)
Mybath (15)
Myebi (15)
Narin (128)
Nehir (1200)
Neoflam (50)
Neva (634)
NEW LİFE (54)
Nilayen (21)
Nilşah (83)
Noble Life (85)
NORDHUS (20)
NUR (18)
Obje (35)
OKYANUS (74)
Omak (25)
OXO (160)
Palex (51)
Papilla (243)
PAREX (16)
Patiskha (124)
PATİSSE (19)
PAÇİ (720)
Paşabahçe (8006)
PENGUEN (1503)
Penguen (535)
PEROTTİ (1920)
Perotti (240)
Peugeot (66)
Philips (18)
Pingi (89)
Pink&More (15)
Pirge (1939)
PlastArt (188)
PM (38)
POLOSHEF (160)
Poppy (48)
PORLAND (928)
Porland (683)
Porsima (46)
Premier (16)
Prima Nova (57)
Primanova (515)
Pyrex (205)
Q Too (18)
Qedi (31)
Rem (18)
Remetta (158)
Remosense (58)
Reoona (57)
Retinashop (979)
Rooc (180)
Rose (31)
Rowenta (222)
S Box (17)
Saban (1269)
Saflon (56)
San Miguel (27)
SARAL (45)
SARİNA (26)
Savaşan (34)
SCHAFER (2094)
Selim (24)
SENA (18)
ShuEv (15)
SİGMA (139)
Silver (172)
Simax (110)
Sinbo (141)
Sofram (104)
SoftBowl (29)
Solingen (512)
SSAF (15)
Star (291)
Staub (45)
STİLEVS (16)
Storway (166)
Streçmak (19)
SUFF (15)
SUNCOOK (732)
Sunplast (27)
Sürbisa (1752)
Sürel (50)
T Design (23)
Taboo (17)
TantiToni (710)
Tantitoni (317)
Taç (1293)
Tefal (734)
Tekbir (130)
Tekno-Tel (149)
TEKNOPET (72)
Tepe Home (28)
Tercih (32)
Tescoma (54)
The Mia (2098)
ThermoAd (201)
Thermoad (24)
Titiz (1423)
Tivoli (21)
Toygar (794)
Tramontina (584)
TRE SPADE (35)
TRIBECA (30)
Tripod (16)
Tuna (21)
Tupperware (1938)
TURAN (17)
Turkuaz (70)
Ultraform (148)
ULUTAŞ (132)
URVE (232)
Urve (36)
UTYAWOOD (201)
Uğur (16)
Vadi (26)
VEFA (20)
verda (23)
Victorinox (2346)
VIDREX (24)
Violet (33)
Vomex (19)
Waterpow (21)
WMF (493)
XTS (25)
Yargıcı (28)
YAĞMUR (18)
Yetkin (152)
YİĞİT (186)
Yiğitsan (35)
YNS (105)
Your Home (35)
Zembu (15)
Zenker (68)
Zensan (26)
Zethome (85)
Zeyve (39)
ZL (150)
Zwilling (641)
Zyliss (351)
Zücev (909)
Çakır (17)
Çevre (34)
Çırağan (41)
Özkent (141)
Şan (147)
Şehzade (84)
ŞİŞECAM (593)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(187)
(33)
(29)
(29)
(27)
(25)
(18)
(17)
(16)
(14)
(13)
(12)
(11)
(9)
(6)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(528)
(66)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(434)
ve üzeri (540)
ve üzeri (560)
ve üzeri (569)
ve üzeri (576)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL